Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 6443 | НОВИНИ

Спецпрокуратурата преправя обвинителния акт срещу Павел Александров

Павел Александров
Павел Александров Източник: БГНЕС
Специализираната прокуратура не протестира решението на съда да й бъде върнат обвинителния акт на бившия председател на Фонда за лечение на деца Павел Александров, съобщиха от Спецсъда.
 
След проведено съдебно заседание на 03.04.2018г. по НОХД № 658/2018г., съдът прекрати съдебното производство по делото, водено срещу Павел Александров, Катерина Котева, Татяна Радева и Станислава Горанова и върна същото на Специализираната прокуратура за отстраняване на съществени процесуални нарушения, допуснати в хода на разследването и изготвения обвинителен акт.

Определението на съда влезе в сила, като не беше протестирано от страна на Специализираната прокуратура.

На 11.04.2018 г. делото беше изпратено на Специализираната прокуратура за отстраняване на допуснатите процесуални нарушения.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Спецпрокуратурата погна зам.-кмет и счетоводител в Септември 0| 5234 | Спецпрокуратурата погна зам.-кмет и счетоводител в Септември Връщат Светлозар Костов в Спецпрокуратурата 4| 6101 | Връщат Светлозар Костов в Спецпрокуратурата Сръбските власти връчиха на Цветан Василев обвинителния акт по делото ”КТБ” 4| 5571 | Сръбските власти връчиха на Цветан Василев обвинителния акт по делото ”КТБ” Спецпрокуратурата с обвинение за незаконен прием в Медицинския университет 0| 4734 | Спецпрокуратурата с обвинение за незаконен прием в Медицинския университет

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads