Реклама / Ads
28| 6625 |16.05.2012 НОВИНИ

Станишев зове към добър тон и спокойствие

.
С. Станишев
Цяла България сега нас гледа, съобщи по Вазовски лидерът на БСП в навечерието на 48-ия Конгрес на партията.
 

Ние сме длъжни да бъдем единни и консолидирани при управлението на ГЕРБ, което поставя заплахи пред страната, обяви лидерът на БСП и президент на ПЕС Сергей Станишев в обръщение си преди заседанието на 48-ия Конгрес на партията.
 
Искам да се обърна към всички социалисти с огромна благодарност за толерантността да преживеят огромен натиск, без да проявят агресия и за мъдростта и разума им при вземането на решения, каза той.
БСП отива на конгреса с ясно разбиране за своята отговорност и за важността на решенията, които ще вземе, каза Станишев.

България очаква да постигнем сила и желание за промяна. Отчетно-изборната кампания приключи, ние сме на финала и делегатите имат отговорността за решенията, които трябва да вземат, защото „цяла България сега нас гледа”, посочи Станишев.

БСП трябва да излезе от конгреса консолидирана за една предстояща битка с ГЕРБ и да има импулс за предстоящите парламентарни избори. Нека всеки от нас бъде на висотата на нашите отговорности. Призовавам към сериозен и задълбочен дебат, за да дадем смислени решения. Призовавам към добрия тон и спокойствието. Убеден съм, че българските социалисти ще бъдат на висота, подчерта Станишев.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 6| 3647 |15.10.2022 Станишев: Ще направя каквото зависи от мен, за да бъде силна левицата . 4| 4857 |12.01.2017 Станишев: В страната има глад за идеи, ГЕРБ са много слаби и изтощени . 16| 4945 |10.10.2014 Станишев с 3 сценария за правителство . 49| 5049 |05.07.2014 Станишев: Конгрес на 27 юли и нов председател!

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads