Реклама / Ads
55| 5303 |30.06.2014 НОВИНИ

Цецка Цачева: Служебният премиер да е финансист

.
Цецка Цачева препоръчва служебния премиер да бъде финансист. „Какво ще бъде следващото управление, зависи от резултата на изборите на 5 октомври. Във всички случаи ще е по – добре да има споделена отговорност, допълни тя.
 

 

Това не означава, че ГЕРБ бяга от отговорност. Носили сме си кръста в много тежки времена, допълни Цецка Цачева в "Здравей, България".

 

Политическата криза доведе до случващото се в банковия сектор, смята тя. По думите й наистина е било по- добре да има заловени истинските извършители на случващото се с банките у нас. Тя е на мнение, че рябва да има реформи в много от секторите.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 676 |13.12.2025 След „Желязков“: Съдбата на бюджета и сянката на проект „Радев“ . 1| 753 |13.12.2025 Двама американски войници и цивилен загинаха при атака на „Ислямска държава“ в Сирия . 3| 768 |13.12.2025 След сделка със САЩ: Беларус освободи Колесникова, Беляцки и още 121 политически затворници . 0| 868 |13.12.2025 Бернската конвенция няма да отваря отново делото срещу България за „Калиакра“

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads