6| 4430 |07.03.2015 НОВИНИ

ЦСКА се изложи пред Берое

.
Архив
ЦСКА допусна втора загуба след подновяването на първенството, след като този път отстъпи на Берое с 0:1. На стадион „Българска армия” червените започнаха мача по-добре от своя съперник, като в началото пропуски направиха Кукоч и Василев.

Последва удар на Жуниор Мапуку, който Дивиш отрази успешно. В края на първото полувреме Борис Галчев не успя да изведе ЦСКА напред в резултата, а най-интерсните минути след почивката се случиха в края на срещата.

Първо Берое поведе след гол на Ндиае в 75-ата минута, а малко след това Стефан Николич изпусна дузпа. По този начин ЦСКА допусна втора загуба от началото на пролетния дял на шамионата, съобщава bTV.