Реклама / Ads
15| 5141 |13.07.2010 НОВИНИ

Убиецът в Овча Купел заловен?

.
Министърът на вътрешните работи Цветан Цветанов каза пред Агенция “Фокус”, че има задържан заподозрян за убийството на 24-годишния младеж Борислав Райнов. „Има задържано лице.
 

То е на 29 години с инициали С. Д. Лицето е криминално проявено, с три присъди – две за кражби, една за грабеж, една регистрация за средна телесна повреда и за измама. В момента колегите работят. Това, което имаме към настоящия момент е, че задържаният е лицето, което явно е причинило смъртта на човека” – каза Цветан Цветанов.

За задържания вероятно ще бъде поискана 72-часова мярка „задържане под стража". Очаква се резултатът от ДНК-анализа на предметите, на лицата и т.н. Разследващите смятат, че задържаният е човекът, който последно е нанесъл удара по главата на младежа, който удар е причинил смъртта. През миналата седмица беше задържано едно лице, което е нанесло удар с нож по младежа. От аутопсията обаче се установи, че смъртта не е настъпила от прободната рана, а от черепно-мозъчна травма. По тази причина задържаният за нанесения удар с нож е бил освободен.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 3| 3078 |10.07.2024 Казусът с починалия в ареста мъж: Няколко пъти е влизано при него . 0| 4828 |09.11.2010 Хванаха убиеца на бизнесмена от Ботунец? . 2| 6590 |19.09.2010 Задържаха убиеца от Костенец; изпяла го жена му . 2| 5527 |22.07.2010 Задържаха още 3-ма, заподозряни в убийството на Боби Райнов

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads