Реклама / Ads
1| 6138 |20.10.2010 НОВИНИ

Удариха незаконна търговия с маркови стоки

.
Стойността на стоките надхвърля 2-3 млн. лв.
 

Проведена е специализирана операция на ГДБОП в складове между Долни и Горни Богров с цел предотвратяване на незаконна търговия с маркови спортни стоки. За акцията потвърди министърът на вътрешните работи Цветан Цветанов. Късно снощи е бил задържан камион-контейнер в момента на претоварване на два по-малки камиона. В близост до на мястото на претоварването се намира складово помещение за спортни стоки.

При направените разпити на шофьора и склададжията, двамата не са дали обяснение за стоките, нито са показали документи за техния произход. Стойността на стоките надхвърля 2-3 млн. лв. Процесуално-следствените действия продължават и днес. От полицията съобщиха, че по всяка вероятност складът ще бъде запечатан.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 286 |14.12.2025 Кои метали преобръщат световната икономика през 2026 г. . 12| 1151 |14.12.2025 Сталин избива милиони, за да е весел животът. Днес над милион гинат в Украйна като "освободители" . 2| 959 |14.12.2025 Еврокомисията с нов иск срещу България – за обществените поръчки . 2| 1620 |14.12.2025 Кървав атентат с много убити евреи на плаж в Сидни

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads