Реклама / Ads
19| 5713 |09.07.2014 НОВИНИ

Вежди Рашидов: Бойко е виновен за градушката

.
Вежди Рашидов
Оревахме орталъка с тази градушка, вижте японците: земетресения, радиация, цунами, заяви екс министърът на културата Вежди Рашидов. Виновен е Бойко Борисов, нали знаете. Той е дежурният виновник, пошегува се Рашидов.
 

Колата на жена ми също пострада. Беше до "Пирогов" и е със счупени стъкла и набити ламарини. Трябва да разберем, че Бог не е българин и да спрем да се вайкаме, препоръча още Рашидов.

И каза: Ако се върна, ще уволня всички. Става въпрос за НДК; там се напълни с ДПС. НДК толкова години работи за кой ли не, само не за културата.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 11| 19616 |27.10.2022 Бойко Рашков: Борисов не е свещена крава, материалите срещу него са 470 страници . 3| 3692 |04.05.2017 Рашидов: Няма да съм министър, за да не съм като Тодор Живков . 47| 12224 |18.10.2014 Вежди Рашидов: Помнете ми думата – ще се ликвидират банки . 2| 5376 |01.09.2009 В. Рашидов: Има леко стрес и драма

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads