Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
1| 3024 | НОВИНИ

Великобритания глоби Банката на Шотландия за нарушаване на санкциите срещу Русия

Великобритания глоби Банката на Шотландия за нарушаване на санкциите срещу Русия
Органът за прилагане на финансовите санкции на Обединеното кралство (OFSI) наложи глоба от 160 000 британски лири на Банката на Шотландия за нарушаване на санкциите срещу Русия, съобщи OFSI.
 


През февруари 2023 г. банката обработи 24 плащания на обща стойност приблизително 77 000 британски лири по лична разплащателна сметка, открита на името на лице, обект на санкции от Обединеното кралство.


През декември Обединеното кралство разшири санкциите срещу Русия до 24 имена, като добави нови петролни компании към списъка.


Наскоро четирима американски конгресмени, членове на Комисията за сигурност и сътрудничество в Европа, призоваха администрацията на Доналд Тръмп да разшири мерките срещу „сенчестия флот“ на Русия.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Обгазяването продължава: Ново превишение на серен диоксид в Димитровград 2| 2473 | Обгазяването продължава: Ново превишение на серен диоксид в Димитровград 80% от млечните продукти у нас са на една фирма, КЗК се самосезира 16| 66952 | 80% от млечните продукти у нас са на една фирма, КЗК се самосезира Самолетоносачът  Abraham Lincoln е близо до Иран. Атаката може да е до дни, аятолахът е в бункер 15| 3090 | Самолетоносачът Abraham Lincoln е близо до Иран. Атаката може да е до дни, аятолахът е в бункер Двоен вот от пазител на изборите: Член на СИК с глоба 511 евро 1| 2449 | Двоен вот от пазител на изборите: Член на СИК с глоба 511 евро

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads