Реклама / Ads
5| 7133 |29.12.2015 НОВИНИ

И Венцислав Каймаканов си тръгна от групата на ДПС

.
Венцислав Каймаканов
Депутатът от ДПС Венцислав Каймаканов обявява в писмо, че остава при Лютви Местан. Каймаканов беше областен управител на Пловдив по времето на правителството на Пламен Орешарски и срещу него имаше протести.
 
"Не съм член на ДПС. В парламента съм като част от гражданската квота. На последните парламентарни избори бях поканен лично от г-н Местан с идеята му да разшири експертното присъствие в парламентарната група. Споделям последователното му поведение в защита на либералните ценности и избора на България да бъде член на ЕС и НАТО. За мен честната позиция е да напусна парламентарната група, като гласуването ми ще бъде за всички полезни за България решения", заявява Каймаканов.

Самият Местан обяви пред журналисти, че прекарал вечерта на рождения си ден в Пловдив с Каймаканов, припомня изданието.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 4724 |20.12.2016 Местан: ДПС активисти тормозят симпатизантите ни . 10| 8791 |30.12.2015 Гюнай Хюсмен: Бях изхвърлен като куче от Местан . 4| 4171 |05.12.2014 ДПС показва списък с "груби политически уволнения" . 18| 5792 |18.06.2013 Каймаканов влезе в Общината още в 7,10

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads