Реклама / Ads
35| 5673 |29.07.2013 НОВИНИ

Вигенин изравни бройката на протестиращи и контрапротестиращи

.
Кристиян Вигенин
Днес броят на протестиращите срещу кабинета и на подкрепящите го пред НДК се изравни, съобщава на страницата си съв Фейсбук министърът на външните работи Кристиан Вигенин във връзка с поредния протест.
 

Ето какво точно написа външният министър: "Днес броят на протестиращите срещу кабинета и на подкрепящите го пред НДК се изравни, на бТВ даже им се наложи да ползват архивни кадри. Време е емоциите да минат на заден план, да седнем на сериозен разговор с представители на протеста и да обсъдим как да приложим разумните искания". 

Дотук 142 души са харесали постинга, под който има близо 90 коментара. Един от първите е на блогъра Асен Генов, който на свой ред е написал: "Няма как 50 души пред НДК да се изравнят с хората, пред НС днес и 44 дни преди това. НЯМА КАК :)"

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 207 |19.12.2025 Съдът на ЕС: Конституционният трибунал на Полша има политически зависимости . 0| 242 |19.12.2025 „Прост избор: пари днес или кръв утре“. Как ЕС договори помощ за Украйна, но не единодушно? . 0| 460 |19.12.2025 След стрелбата в университета „Браун“: САЩ спряха лотарията за „зелени карти“ . 1| 804 |19.12.2025 Мъж пострада при подхлъзване на Витоша, спасители откриха починал турист в района

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads