Неделя, 19 Ноември 2017, 14:28
Frognews
0| 2627 |20.10.2017

Вижте къде ще спира токът

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ,  за периода 23 – 27 октомври 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни  превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани  дейности.

 

София - град

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община БАНКЯ  

На 27.10.2017 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: ул. „Бор“, в. з. Банкя, УПИ XXIII-870, Кв. 70, Ела, Иларион Макариополски/9 септември, Цар Освободител; Гоце Делчев: Иларион Макариополски; София: Ела/Стоян Стойков/

На 27.10.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: VI -247 Кв. Изгрев, Блян/Катюшите/, Еделвайс, Иларион Макариополски/9 септември, Космонавт, Момина сълза, Перущица/19-та/, София, Стефан Стамболов/Будишин/, Цар Освободител

На 27.10.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Цар Освободител/Руски/

Община ВИТОША  

За периода 26-29.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: УПИ ІІ-942, 206 Кв. 19 Киноцентър, 201-ва Драгалевци/, 304-та /Драгалевци/, 316 Та, 323-та, 419-та, ІІІ-320, Арам Хачатурян, Боянска, Васка Баларева, Градина, Драгалевци, Здравец, Здравец / Киноцентъра, Киноцентър III Кв. 17, Киноцентър ІІІ- УПИ ХIх-983 Кв. 15, Местност Киноцентъра, Околовръстен път, Петко Наумов, УПИ XI-321, Кв. 20, УПИ ІV-218 Кв 21, УПИ Хх-55, Кв. 3А, Черни връх

На 23.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  София: Александър Пушкин, Байкал, Бояна

На 23.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Братя Бъкстон, Братя Бъкстон, Вихрен/Петър Тонев/, Ген. Суворов, Голям Братан, Иван Сусанин, Камчатка, Маринковица, Никола Петков/П. Напетов/, Преки път/Димитър Монов/, Проф. Иван Дуйчев, Симеон Радев/Кирил Янев/

На 23.10.2017 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  София: 311/Драгалевци/, 311/Киноцентър/, 314-та /Драгалевци/, 316-та /Драгалевци/, 317-та, 318/Киноцентър/, в. з. Симеоново - Драгалевци, Драгалевци, Захарий Княжевски, Подгорица

На 23.10.2017 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  София: Пирин

На 24.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София: планина Витоша

На 24.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Александър Пушкин, Ветрушка, Вихрен/Петър Тонев/, Иван Сусанин, Кота 1050, Народен певец

На 24.10.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: 203-та, 207-ма, Свети Кирил

На 25.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Будилник, Гина Кунева /Павлово/, Красна Китка, Купените, Никола Петков/П. Напетов/, Пелистер, Преки път, Проф. Дочо Петков, Цар Борис III

На 26.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Бръшлян, Грамос, Морени, Планинец, Цар Борис III/Девети септ.

На 27.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Владая

Община ВРЪБНИЦА  

На 25.10.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Обеля 1: Димитри Лихачов, ул. 275 Та, ул. Воденичарски път

Община ИЗГРЕВ  

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 26.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Апостол Карамитев, Дианабад, Ловен парк, Никола Габровски, Никола Габровски

На 23.10.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София: 131-та/Изгрев/, 175-та/Изгрев/, Г. М. Димитров, Младост 1

На 24.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Апостол Карамитев, Дианабад, Ловен парк, Никола Габровски

На 24.10.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  София: Пимен Зографски/Ал. Пеев/

На 25.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дианабад, Никола Габровски, Никола Габровски

На 27.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Никола Габровски

Община ИЛИНДЕН  

На 24.10.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  София: ул. Иван Грозев-2 Сервиз на Тех. Хенри Форд

На 24.10.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./; на 25.10.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./; на 26.10.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Мелник, Мелник, Пловдив, Пловдив, Света Троица/Вълчо Иванов/, Света Троица/Вълчо Иванов/

Община ИСКЪР  

На 23.10.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./; на 24.10.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./; на 25.10.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./; на 26.10.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./; на 27.10.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 2

На 24.10.2017 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  София: Поручик Неделчо Бончев/Искъ

Община КРАСНА ПОЛЯНА  

На 25.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Александър Стамболийски

Община КРАСНО СЕЛО  

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 24.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 25.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 26.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 27.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Бадемова гора, Балканджи Йово, Балчик, Борово, Боянски водопад, Братя Бъкстон, България, България, Бяла черква, Витоша, Владайска/Димо Хаджидимов/, Ген. Скобелев, Ген. Тотлебен, Гоце Делчев/Емил Марков/, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/, Грамада, Дамян Груев/Ген. Христо Миха, Даскал Манол, Дебър, Деде Агач, Димитър Манов, Дойран, Емилиян Станев/490/, Енос, Здраве, Ивайло, Иван Андонов/491-ва/, Йорданка Филаретова, Княз Борис I, Красно село, Крива река, Луи Айер/Никола Каменов/, Люлин планина/Ник. Кофарджи, Македония, Никола Грамовски, Орехова гора/Борис Чолаев/, Пирински проход, Позитано, Позитано, Прага, Проф. Д-р Димитър Атанасов, Родопски извор, Света Марина/Бандера/, Стрелбище, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Топли дол, Узунджовска, Уилям Гладстон, Урвич, Хан Аспарух, Хиподрума, Хризантема, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Борис III/Девети септ. , Церова гора

На 24.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Хиподрума

На 24.10.2017 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  София: ул. Балканджи Йово

Община КРЕМИКОВЦИ  

За периода 23-25.10.2017 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  София: Долни Богров

На 23.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./; на 25.10.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Горни Богров: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Ботунски път, Васил Левски, Здравец, Кирил и Методий, Кладенците, Люлин/Лиляна Димитрова/, М. Шабаница, М. Шабаница, ПИ 16448. 7721. 566, Местн. Б. Убрещ, Местн. Воденицата, Местн. Долна махала, Местн. Кръста, Морава/Георги Димитров/, Мургаш, Мусала/Васил Коларов/, Незабравка, Никола Вапцаров, Обреща, Поп Груйо, Рендова/Толбухин/, Рибарица, Стара планина/Ганчо Шопа/, Стефан Караджа, Стубела/Ленин/, Трайчо Костов, Трети март/9 Септември/, ул. В. Левски/Ал. Стамболийски, УПИ III-Кв. 29 М. Горни Богров, Хан Богров, Хемус, Христо Ботев, Чавдар, Черковна/Мироско Райчев/, Шабаница, Шипка; Долни Богров: 1, 1-ва, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 2, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 5, 7, 8, 9, ІХ-356 Кв. 18, Стопански двор Чочая, УПИ IV-376 Кв. 28, УПИ ІХ, Кв. 24; София: 1-ва, 12-та/Враждебна/, Ботевградско шосе/Мизия/, Долна махала, Долни Богров, Долни Богров, М. Герено, Кремиковци, Незабравка, Чавдар, Чепинско шосе; Яна: Безименна

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 24.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 25.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 26.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 27.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Долни Богров: 1, 10, 15, 16, 3, 35, 4, 5, ІХ-356 Кв. 18; София: Долни Богров, Кремиковци

На 26.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Бухово: 1 май, Васил Левски; Локорско: Благой Гердин, Братя Лимброви, Георги Зозов, Георги Палев, Евлоги Тодоров/11-ти Април/, Илия Манов, Кирил Банов, Славе Турчев, Христо Витков, Христо Манов; София: 1-ва, V-141, Кв. 5А/Сеславци/, Ангел войвода /Сеславци/, Баба Тонка, Баба Тонка /Сеславци/, Байкал /Кремиковци/, Балатон /Кремиковци/, Бачо Киро /Кремиковци/, Бели липи /Кремиковци/, Боримечката /Сеславци/, Борова гора /Кремиковци/, Ботунец 1, Ботунец 2, Бреза, Бреза /Сеславци/, Бързачка /Сеславци/, Витиня /Кремиковци/, Възраждане /Кремиковци/, Г. С. Раковски, Георги С. Раковски /Сеславци/, Гергана /Кремиковци/, Гергана /Сеславци/, Детелина /Сеславци/, Димитър Казака /Кремиковци/, Еделвайс /Кремиковци/, Еделвайс /Сеславци/, Еделвайс/Общ. Надежда/, Здравец /Кремиковци/, Иглика /Кремиковци/, Изгрев /Кремиковци/, Илинден /Кремиковци/, Искър /Ботунец 1/, Кирил и Методий /Сеславци/, Княз Борис 1 /Кремиковци/, Ковачка /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Корбул /Сеславци/, Крали Марко /Кремиковци/, Кремиковска, Кремиковско шосе, Кремиковци, Липа /Сеславци/, Люляк /Кремиковци/, Люляк /Сеславци/, Малина /Кремиковци/, Малина /Сеславци/, Минзухар /Кремиковци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Митрополит Кулевит /Кремиковци/, Момина сълза /Кремиковци/, Мургаш /Кремиковци/, Мургаш /Сеславци/, Панайот Волов /Кремиковци/, Петко Османов /Кремиковци/, Пробуда /Кремиковци/, Пролет /Кремиковци/, Равнец /Кремиковци/, Райна Княгиня /Кремиковци/, Райна Княгиня /Сеславци/, Райовица /Сеславци/, река Елешница /Кремиковци/, Руднична /Кремиковци/, Св. Георги Победоносец /Кремиковци/, Св. Св. Кирил и Методий /Кремиковци/, Света вода /Кремиковци/, Света Петка /Кремиковци/, Сеславци, Славянка /Кремиковци/, Стара планина, Стара планина /Кремиковци/, Стара планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стефан Халачев /Кремиковци/, Стопански двор, Странджа /Кремиковци/, Сърбин /Сеславци/, Тинтява /Сеславци/, Тодор Каблешков /Сеславци/, УПИ 302089, Местност Търне, Филип Тотю /Кремиковци/, Хаджи Димитър /Кремиковци/, Хаджи Димитър /Сеславци/, Хайдушко Кладенче /Кремиковци/, Цанко Церковски /Сеславци/, Цар Калоян /Кремиковци/, Чавдар /Кремиковци/, Чавдар /Сеславци/, Шейново /Кремиковци/, Шипка /Кремиковци/, Явор /Сеславци/, Ягода, Ягода /Кремиковци/, Ягода /Сеславци/

На 26.10.2017 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  София: Кремиковци

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 24.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 25.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 26.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 27.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Арсеналски/Владо Георгиев/, Арх. Йордан Миланов, Аспарух Лешников/484-та/, Банат/Курск/, Беломорски проход, Бигла, Бисер, Богатица/Йордан Стоянов/, Бунтовник, Вежен, Велчова завера, Вискяр планина, Голо Бърдо, Горски пътник, Д-р Марин Русев, Джеймс Баучер/Антон Иванов, Джон Атанасов/487-ма/, Добри Войников, Драган Цанков, Златовръх/Лука Кунин/, Криволак, Кричим/Петко Енев/, Крум Попов, Лозенец, Люботрън/Ангел Гергов/, Майор Томпсън, Никола Й. Вапцаров, Св. Наум/Трайчо Костов/, Филип Кутев, Христо Смирненски, Христо Ценов, Цанко Церковски, Черни връх, Южен Парк

На 24.10.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София: Богатица, Д. Хаджикоцев

Община ЛЮЛИН  

На 25.10.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София: Земеделска / Филиповци, Трънска махала / Филиповци

Община МЛАДОСТ  

На 23.10.2017 г. /09:45 - 14:00 ч./ -  Горубляне: Улискър

На 26.10.2017 г. /09:45 - 13:30 ч./ -  Панчарево: Хитър Петър

София: Детски град, Хитър Петър

На 27.10.2017 г. /09:45 - 13:30 ч./ -  София: Детски град

Община НАДЕЖДА  

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 25.10.2017 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  София: Надежда 2

На 24.10.2017 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  София: Борислав, Демир капия, Дядо Иван Добрев/Краснооарм, Надежда 1

На 24.10.2017 г. /11:00 - 15:15 ч./ -  София: Надежда, Надежда 1, Надежда 2, Света Петка Търновска, Толстой

На 25.10.2017 г. /09:15 - 16:00 ч.; 11:00 - 14:15 ч./ -  София: Надежда 1

На 25.10.2017 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: 202-ра/Сердика/, 229-та/Връбница/, Йордан Хаджиконстантинов, Кумановски Бой, Ломско шосе, Надежда, Осми март, Парижка Комуна, Република, Св. Петка Търновска, Толстой, Хаджи Мано Стоянов, Христо Силянов

На 26.10.2017 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  София: Надежда 1, Хаджи Мано Стоянов/Ремсист/

На 26.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Елов дол, Надежда, Републека, Рожен, Свети Никола Нови, Свободна, Толстой, Траен Мир

На 26.10.2017 г. /11:00 - 15:15 ч./ -  София: Кирил Дрангов/Сашо Михов/, Надежда 1

На 27.10.2017 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Бели Дунав, Дилянка, Ломско шосе, Надежда, Петър Панайотов, Свобода, Търговска

Община НОВИ ИСКЪР  

На 24.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Подгумер: Местн. Враняк, Местност Изливо, ПИ 570115531, Стара планина/Л. Панчев/, Стопански двор

Община ОБОРИЩЕ  

На 23.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Васил Друмев, Каймакчалан, Мадарски Конник, Мадрид, Марица, Оборище, Ситняково, Черковна

На 24.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Проф. Асен Златаров

На 24.10.2017 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Евлоги и Христо Георгиеви, Русалка

На 26.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Княз Александър Дондуков

На 26.10.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 11-ти август

На 27.10.2017 г. /12:00 - 15:15 ч./ -  София: Кракра, Янко Сакъзов, Янко Сакъзов/Ген. Владимир

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 24.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 25.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 26.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 27.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 315-та /Барите/, Барите, Гайтанци, Монтевидео/Пионерски път/

На 25.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Овча купел 1, Овча купел 2

Община ПАНЧАРЕВО  

На 23.10.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Долни Пасарел: Акация, Самоковско шосе

Кокаляне: 491 Китката, в. з. Китката ПИ 276, Василица, Вец Кокаляне, Вилна зона Китката, Вилна зона Терасите, Китката, М. Барище, Месност Роба, Местн. Свлачището, Пукнат Камък/34/, Слатин дол, Теменуга, Юзината; София

На 24.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Кокаляне: Бор, Буката, Валозите, Васил Левски/Лиляна Димитро, Ген. Кирил Ботев/Александър, Грамада, Димитър Благоев, Държов дол, Ела, Липова падина, Лъката, Петров кладенец, Симеон Халачев/Плажа/, Теменуга, Цар Иван Асен II/Петър Янев, Явор

На 25.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Герман: Зона за отдих; Кокаляне: Болницата, Васил Левски/Лиляна Димитро, Вец Кокаляне, Вилна зона Бяла нива, Вилна зона Китката, Ела, Искър, Латинка, Люляците, Местн. Свлачището, Петър Берон, Пролет, Роса, Самоковско шосе, Цар Иван Асен II/Петър Янев; Панчарево: 38-ма в. з. Беликата, XVI-358, Акация/в. з. Беликата/, Батийница/24-та/, Беликата, Божур/в. з. Беликата/, Борова гора/10-та/, в. з. Градище Идент. 042346950625, в. з. Косанин дол П-Л ІV-197, Кв. 2, Вилна зона Беликата, Вилна зона Градище, Вилна зона Градище, Вилна зона Ловджийска чешма, Вилна зона Ловджийска чешма, Дебело Гуно, Деница/в. з. Градище/, Детелина/31-ва/, Детски град, Детски град, Държов дол, Еделвайс/5-та/, Зорница/в. з. Градище/, Калина/3-та/, Косанин дол, Латинка/4-та/, Липа/в. з. Беликата/, Ловджийска чешма, Люляк/30-та/, Мак/в. з. Беликата/, Мест. Падинето, Местност Косанин дол, Младежка/в. з. Градище/, Младежка/в. з. Градище/, Морава/в. з. Беликата/, Нарцис/в. з. Беликата/, Невен/в. з. Беликата/, Незабравка/в. з. Градище/, Парцел XIV Кв. 30, Ралица/в. з. Градище/, Роза/в. з. Беликата/, Ружа/в. з. Градище/, Самоковско шосе, Сълзица/в. з. Градище/, Теменуга/2-ра/, Тинтява/в. з. Градище/, ХIх-299, Черешова Градина, Явор/6-та/, Явор/6-та/, Ягода/в. з. Беликата/; София: І - 817, Кв. 24А, Акация, Беликата, Местност Косанин дол, Местност Косанин дол, Ралица, София, Р-н Панчарево, УПИХIІ-541, 663 Кв. 13

На 26.10.2017 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Кокаляне: 004053

На 27.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Железница, Общ. Столична: Белишако, Местн. Елата, Местн. Пържови кошари, ПИ 29150. 7110. 973, Тупанкови кошари; Плана: IX - 6, XVI-58, в. з. Кантона, М. Църна трева, Мах. Горна Календарова, Мах. Календарова, Мах. Кьосева, Мах. Манчева, Мах. Масова, Мах. Новачка, Мах. Риджова, Мах. Тодорова, Мах. Чорбаджийска, Махала Бурнаска, Махала Велчева, Махала Славкова, Махала Чаршийска, ПИ 976, УПИ ІІІ-31, Кв. 11

Община ПОДУЯНЕ  

На 27.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Владимир Вазов, Левски Зона Г, Станислав Доспевски

Община СЕРДИКА  

На 24.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Банишора, Враня, Габър, Калофер, Карлово, Козлодуй, Столетов, Струга, Шумен

На 27.10.2017 г. /09:30 - 12:15 ч./ -  София: Опълченска

На 27.10.2017 г. /10:45 - 14:15 ч./ -  София: Банишора, Ген. Столетов, Калофер, Козлодуй, Коритник/Вилко Димитров/, Охрид/Станка Първанова/

Община СЛАТИНА  

На 23.10.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София: Христо Смирненски 47А

На 24.10.2017 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  София: Велчо Атанасов, Кадемлия/Георги Дамянов Йот, Острец

На 24.10.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София: Христо Смирненски бл. 67 вх. А; София: Христо Смирненски 73

На 25.10.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София: Акад. Георги Бончев

На 26.10.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София: Христо Смирненски 74

На 27.10.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София: Христо Смирненски бл. 67А вх. А, Б

На 27.10.2017 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  София: Александър Фон Хумболт, Гео Милев, Елисавета Багряна/Кал. Веско, Коста Лулчев/Асен Велчев/, Николай Коперник, Прелом/Асен Халачев/, Цариградско шосе/Тракия/

Община СРЕДЕЦ  

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Проф. Христо Вакарелски

На 24.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Йордан Трифонов

На 25.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  София: Ангел Кънчев

На 25.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 26.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Проф Христо Вакарелски

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 23.10.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./; на 24.10.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  София: Симеоновско шосе

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Акад. Жак Натан, Акад. Йордан Трифонов, Дървеница, Митеран, Проф. Кирил Попов/Върбан Ген, Симеоновско шосе, Симеоновско шосе/Вол. шосе/, Стефан Младенов

На 24.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Акад. Жак Натан, Акад. Йордан Трифонов, Акад. Йордан Трифонов, Витоша, Витоша, Митеран, Проф. Кирил Попов/Върбан Ген, Проф. Христо Вакарелски, Симеоновско шосе/Вол. шосе/, Стефан Младенов, Стефан Младенов, Студентски град

На 25.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Акад. Жак Натан, Акад. Йордан Трифонов, Акад. Йордан Трифонов, Витоша, Д-р Йордан Йосифов/Студентски град/, Д-р Йордан Йосифов/Студентски град/, Д-р Йордан Йосифов/Студентски град/, Дървеница, Кирил Попов, Митеран, Проф. Кирил Попов, Проф. Кирил Попов/Върбан Ген, Симеоновско шосе

На 25.10.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: 4-та Кв. Мал. долина/Студентс, 6-та Кв. Мал. долина/Студентс, 8-ма /Кв. Мал. долина-Студентски град/, 9-та, 9-та Кв. Мал. долина/Студентс, Въртопо, Дървеница, Евгений Силянов, Климент Охридски, Малинова долина, Малинова долина Изток УПИХIІІ-348, Св. Климент Охридски, УПИ ІІІ-2148, Кв. 3 М. Парк Въртопо

На 26.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Акад. Жак Натан, Витоша, Дървеница, Йордан Йосифов, Митеран, Проф Кирил Попов, Проф. Кирил Попов/Върбан Ген, Симеоновско шосе

На 26.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Ст. Град

На 27.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Акад. Жак Натан, Витоша, Дървеница, Проф. Кирил Попов/Върбан Ген, Симеоновско шосе

На 27.10.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София: Акад. Стефан Младенов/Арсо П, Акад. Стоян Аргиров/502/, Проф. Д-р Димитър Добрев

На 27.10.2017 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  София: бул. „Симеоновско шосе“.

 

Софийска област

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Божурище  

На 23.10.2017 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Божурище: ул. „Божур“, Васил Левски, Иван Вазов, Ком, Отец Паисий, Панайот Волов, Христо Ботев, Шипка

На 24.10.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Божурище: Лазур

На 24.10.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Росоман: Гранит, М. Падината, УПИ XIV-145, УПИ ХIII-144 Кв. 22, Черква

На 26.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Пролеша: ПИ 043001, УПИ Vі-045140, УПИ ІV-296

На 26.10.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Пролеша: Лале

Община Ботевград  

На 23.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Трудовец: Георги Попиванов, Ивайло, Извън регулация до с. Трудовец, Кирил и Методи, Мах. Манастирица, Поп Михо (Поп Нако), Републиканска, Трети март (Ал. Иков), Христо Ботев

На 23.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 24.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 25.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 26.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 27.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Зелин-10-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-36-А, Зелин-7-А, Зелин-Д-р Асен Златаров, Зелин-Леската, Казармен, Курорт Зелин, Стубеля, ТП, Чеканица; Литаково: 3Ти март, Антон Младенов, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Боговина, Брезовица, Бузлуджа, Велчова завера (Илия Шопов), Вуто Койчев, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Георги Бенковски (Г. Димитро, Иван Вазов (Ангел Миновски), Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Кап. Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Кочо Честименски (М. Найдено, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Люто войвода, Люто войвода, Мургаш, Начо Иванов, Оборище, Парцел V-41, Кв. 9 Къща, Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Станковска Курия, Стара планина (Кам. Първенс, Столетов, Христо Ботев, Шести септември (9-ти Iх), Шести септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин; Радотина; Скравена: Александър Стамболийски, Алипи Първанов, Васил Априлов, Георги Апостолов, Георги Раковски, Герго Ценов, Грамаде, Лазар Стоянов, Паисий, Петко Студенков, Петър Берон, Свещ. Георги Поп Димитров, Сграда на Читалището, Тодор Попов, Христо Ботев, Цар Крум

На 23.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 24.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 25.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 26.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 27.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Ботевград: Саранск

На 23.10.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Правец

На 26.10.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград: 003036, 05815. 13. 34, АМ Хемус Кв. Зелин, в. з. Чеканица, в. з. Зелин, в. з. Зелин, ул. 4-та 1, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-Д-р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния път, Зелин-тодор Петров, Йошовски Трап, Казармен, Кошарата, Курорт Зелин, Местност Пръдлювец, Местност Чеканица, Местност Широко Ливаде, Плюскач, Стефан Стамболов, Стубеля, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Чеканица

На 26.10.2017 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Ботевград: Курорт Зелин, Стубеля

Община Годеч  

На 26.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Букоровци: УПИ V 130Кв. 13

На 26.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Каленовци: XI-83, УПИ-ХI-257, Кв. 12

На 27.10.2017 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Разбоище: Мес Стойков връх

На 27.10.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Годеч: Акация, Александър Милев, Александър Милев, Александър Стамболийски, Васил Друмев, Здравец, Ком, Никола Петков, Никола Петков, Осми март, Отец Паисий, Паисии, Първи май, Република, Софийско шосе, Тинтява, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, УПИ 006939, УПИ ІІ-837, Цикура

Община Горна Малина  

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 24.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 25.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 26.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 27.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Макоцево

На 24.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 25.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 26.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 27.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Горно Камарци: . УПИ VI-61 Кв 11, УПИ VI-38, Кв. 7

На 25.10.2017 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Негушево: УПИ 9 - 020019

На 25.10.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Негушево

Община Драгоман  

На 23.10.2017 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Калотина: ГКПП Калотина

На 24.10.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 09:45 - 16:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./; на 27.10.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бахалин

На 24.10.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./; на 27.10.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Вишан; Владиславци; Габер, Общ. Драгоман: VІІ-99, Градище, ул. Елин Пелин; Горно село; Грълска падина: Мах. Горно Ново село; Долна Невля; Долно Ново село, Общ. Драгоман; Драгоман: Акация, Еделвайс, Железничар, Иглика, Игрище за Минифутбол УПИ І, Кольо Фичето, Космина, Нишава, Петнадесети Кантон, Спортист, Средна гора, Странджа, Христо Ботев, Шести септември, Ярловци; Камбелевци: ХIІ-22; Круша, Общ. Драгоман; Начево; Несла: 000136; Чеканец, Общ. Драгоман; Чуковезер; Ялботина

На 27.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Драгоман: Акация, Еделвайс, Железничар, Иглика, Игрище за Минифутбол УПИ І, Кольо Фичето, Космина, Нишава, Петнадесети Кантон, Спортист, Средна гора, Странджа, Христо Ботев, Шести септември

Община Елин Пелин  

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 24.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 25.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 26.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 27.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Лесново: Двадесета, Петдесет и Втора, Четвърта, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Четвърта

На 25.10.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Горна Малина; Горно Камарци: . УПИ VI-61 Кв 11, УПИ VI-38, Кв. 7; Долно Камарци: VIII-9 Кв. 7, Вилна зона, ЖП Гара, П-Л І-160, Кв. 8, Седма, ТП Център, Трета, ХIІІ-108 Кв. 14, Четвърта; Негушево: УПИ 9 – 020019; Осоица: 10, 33-та, III-271 Кв. 37, XI-400 Вилна зона, XXV-256, Общ. Горна Малина, П-Л III-276, Кв. 37, П-Л VI-137, Кв. 1, Парцел VIII От Кв. 53 в. з. Осоица, Парцел Vі-54, Кв. 28, УПИ IV-249, Кв. 22, УПИ XI-317, Кв. 39, УПИ Х-404 Кв 1, УПИ ХIІІ-373, Кв. 34; Саранци: 000020 по КВС; Столник; Стъргел: Имот 024027, Парцел ІІ-269, Кв. 39, УПИ, УПИ I-390, Кв. 47, УПИ V-467, Кв. 30, УПИ VII-309, Кв. 52, УПИ Vі-275, Кв. 39

Община Етрополе  

На 23.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 24.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 25.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 26.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 27.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ямна: Мах. Златичора, Мах. Черти град

На 23.10.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Бойковец: Орище, УПИ-І-142; Етрополе: 128, 27-Ми ноември, Акация, Вилна зона Язовира, Георги Антонов, Георги Бакалов, Етрополе, УПИ I-За ДАП, Йорданка Чанкова, Малки Искър, Мария Мишева, Марко Проданов, Махала Иванчовец, Местност Баш Самоков, Отец Паисий, Партизански, Руски, Славяни, Сливница, Сто Двадесет и Осми; Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски

На 23.10.2017 г. /08:30 - 14:00 ч./ -  с. Бойковец

На 25.10.2017 г. /08:45 - 09:45 ч.; 10:15 - 10:30 ч.; 14:45 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Лъга

На 25.10.2017 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Боженица: Махала Ласковци; Видраре: Махала Градище, Махала Кленака, Махала Ликовци, Махала Мусатете, Махала Пешната Лъка, Махала Раздолата, Махала Свин дол, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни връх; Калугерово, Общ. Правец: Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци, Махала Кардашица, Махала Костадиновец, Махала Репавище, Махала Рударец, Махала Свин дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин, УПИ-ХI-8, Кв. 4; Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Дивчов рът, Махала Драганско, Махала Дръвница, Махала Манастирица, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Местност Елисов рът, Местност Стилковски рът, Местност Тошински рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 Кв. 110; Правешка Лакавица: 001626, Голямата Ливада, Махала Церица; Своде: Махала Бакова могила, Махала Борова Шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман, Махала Лъга, Махала Преход, Махала Требеш, Махала Усоето, Махала Чуклата, Махала Чукльовци; Средни рът: Мах. Бечовското, Мах. Голяма глава, Мах. Дунавското, Мах. Койчовци, Мах. Кондурите, Мах. Куваница, Мах. Мончово Търне, Мах. Средни рът, Махала Краева Бачия, Махала Кръста, Махала Марково Равнище, Махала Скр. Колиби

На 25.10.2017 г. /08:45 - 15:00 ч./ -  Правец: Махала Правешки Ханове

На 25.10.2017 г. /10:15 - 10:30 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Брусен, Общ. Етрополе: 229001, II, Кв. 1, Кладевски дол, Махала Бобища, Махала Гарсовец, Махала Дупковец, Махала Нейков дол, Махала Радов дол; Видраре: 157, Кв. 13, Сграда Кметство, ІІ Кв. , Лъга, Махала Джамбазите, Махала Семкова, Пи-083145 М. Мариновото; Джурово: Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П. Стайков, М. Беляновец Кв. 9 УПИ VІІІ, Малък Искър, Матю Воденичаров, Махала Беляновец, Махала Герановица, Махала Камилче, Махала Мечи Трън, Махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи май, Септемврийци, Стара планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин; Етрополе: Равнището; Лопян: 005034, в. з. Лопян, Кв. 6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети май, Девети септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, Кв. 6, УПИ 6-22, Вилна зона, Ленин, Махала Черешовица, Местност Растака, Местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П. Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, Кв. 29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра; Малки Искър; Манаселска река: Махала Буджов дол, Махала Вила Манаселски мост, Махала Гараж, Махала Гола могила, Махала Долна Липа, Махала Драгоица, Махала Липа, Махала Печор, Махала Смолевица, Махала Череша, Махала Чульовци, Укопете; Осиковица: Махала 57 Км АМ Хемус, Махала Балинска, Махала Баренска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Владовци, Махала Войновци, Махала Вълчиновци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Господарска, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манастира, Махала Манговци, Махала Робовица, Махала Стойковци, Махала Цековци, Махала Чифлика, Махала Ямата; Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки дол, М. Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, АМ &Quot; Хемус&Quot; , П-Л VI-61, Кв. 5; Равнище: I Кв. 29, XVII-290, Кв. 46, Мах. Грозьов дол, Махала Големанско, УПИ II-196 Кв. 8

Община Ихтиман  

На 23.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Георги Бенковски, Захари Стоянов, Кочиово, Отец Паисий, Станоя Балабанов, Стефан Стамболов, Стипон, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино

На 23.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 24.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 25.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 26.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 27.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Георги Бенковски, Димитър Попов, Димчо Дебелянов, Йордан Цонев, Кочиово, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Цар Освободител, Царчино

На 24.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Генерал Гурко, Димитър Попов, Димитър Ралов, Йордан Цонев, Крали Марко, Местност Чикийца, Отец Паисий, Пейо Яворов, Полковник Борис Дрангов, Свети Княз Борис 1, Цар Освободител, Шести септември

На 25.10.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 10:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Венковец: УПИ III-28 Кв. 4; Ихтиман: Местност Ушите

На 25.10.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Боерица: Пи640030, 640027, УПИ Vі-111, Кв. 16, УПИ ІІ-124, Кв. 13; Веринско; Живково, Общ. Ихтиман: УПИ IV-103 Кв 27, 036055, М. Каратопрак, 093360, М. Шабан Дере, П-Л ХI-39, Кв. 4; Полянци; Черньово: V-68, Кв. 24, УПИ IV-146 Кв 17, УПИ ХVі-6, Кв. 1, УПИ ХIV-105, Кв. 16

На 26.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ген. Столетов, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Димитър Попов, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Шишман, Извън регулация, Кочиово, Кочиово, Марин Дринов, Местност Чикийца, Пейо Яворов, Петър Берон, Предгарова, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Стипон, Траянова Врата, Трети март, Цар Освободител, Цар Самуил, Шипка

На 27.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Веринско: УПИ ІІІ-124, Кв. 6, УПИ ХVІІ-131, Кв. 6; Ихтиман: Арх. Генадий Ихтимански, Вражебъра, Георги Бенковски, Гьончо Белев, Димчо Дебелянов, Екзарх Йосиф, Кирил и Методи, Македония, Парчевич, Пенчо Славейков, Свети Климент Охридски, Свети Патриарх Евтимий, Станоя Балабанов, Стипон, Цар Освободител, Цар Самуил

Община Костенец  

На 23.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 24.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 25.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 26.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 27.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Горна Василица: 000147; Момин Проход: Ален мак, Княз Борис, Лоза, Мусала, Радост, Ружа, Стара планина, Тодор Ненчев, Христо Ботев, Ягода

На 24.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Гуцал: IV Вк. 3А; Самоков: 3-та

На 24.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Долна баня: Александър Стамболийски, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Витан Витанов, Георги Бенковски, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Елин Пелин, Здравец, Ибър, Иглика, Йордан Йовков, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна баня, Малиново Поле, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Оборище, Павел Вежинов, Патриарх Евтимий, Райна Княгина, Рилска вода, Рилско шосе, Роза, Сергей Румянцев, Синчец, Трепетлика, Търговска, Хвойна, Христо Смирненски; Долна Василица; Костенец, Общ. Костенец: Боровец; Марица: 1-ва, 10-та, 11-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ал. Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев; Радуил: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 2-ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Б. Хаджисотиров, Бреза, В. Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г. Зуйбаров, Г. Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив. Вазов, Изгрев, Каменити път, М. Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н. Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, Пионерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода

На 24.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Долна баня; Марица

На 26.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Акация, Александър Стамболийски, Еледжик, Заря, Изгрев, Лайка, Липа, Момина сълза, Оборище, Теменуга, Цар Калоян, Цариградско шосе, Явор

Община Костинброд  

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 24.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 25.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 26.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 27.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Градец, Общ. Костинброд: УПИ Vі-225 Кв. 30

На 23.10.2017 г. /10:30 - 15:00 ч./ -  Костинброд: 4200, 4267, До Кв. 20, Антим I, Братя Миладинови, Величко Величков, Генерал Столетов, Ивайло, Константин Величков, Македония, Марица, Маслово, Места, Обединена, Петко Енев, Радецки, Ручей, Тополница, Черноризец Храбър, Шияковци, Юрий Гагарин

На 25.10.2017 г. /11:30 - 16:00 ч./ -  Костинброд: Александър Стамболийски, Георги С. Раковски, Герена, Елин Пелин, Йордан Йовков, Обединена, Патриарх Евтимий, Славянска, София, Стефан Караджа, УПИ Ххх-3981 Кв. 154, Хаджи Димитър

Община Мирково  

На 23.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 24.10.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./; на 25.10.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Петрич, Общ. Златица

Община Пирдоп  

На 24.10.2017 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Бенковски, Общ. Мирково; Златица: Вилна зона Черешака, Захари и Мария Сергиеви, Извън регулация; Каменица, Общ. Мирково: Махала Брестака, Махала Илинден, Махала Преспа, Махала Хвърчил, Махала Черковище, УПИ ХVІІІ-117, Кв. 6; Карлиево; Мирково: 000592 Местност Бърдо, Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-р Г. М. Димитров, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иванчо Зографа, Извън регулация, Изток, Ильо войвода, Кирил и Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест. Гюла, Мест. Попов Тор, Местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна гора, Стара планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен Камък; Петрич, Общ. Златица: Махала Бодят, П-Л ІІІ-124, Кв. 12, Х-97, Кв. 24; Смолско: Кв. 33 УПИ -9-383, П-Л Х-469, Кв. 21; Църквище: V-19, Кв. 3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета; Чавдар, Общ. Чавдар: УПИ ХХIІІ-1053, 9-ти септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Иван Филипов, Йордан Йовков, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Местност Бостанлъка, Местност Кьойдере, Местност Чамдере, Местност Шумето, Местност Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Република, Родопи, Секята, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов; Челопеч: Баба Куна, Бачо Киро, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Раковски, Здравец, Извън регулация, Изгрев, Освобождение, Паисий Хилендарски, Черковна

На 24.10.2017 г. /10:15 - 11:45 ч./ -  Буново, Общ. Мирково: VIII-445, П-Л XII-376, Кв. 43, П-Л XII-392, Кв. 30, УПИ IX-411, Кв. 33, УПИ V-568, Кв. 56; Златица: Извън регулация, Местност Курията, Стара планина, Цар Калоян; Мирково: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бузлуджа, Генерал Дендевил, Градище, Димитър Стоянов, Емил Марков, Захари Стоянов, Зора, Извън регулация, Мест. Попов Тор, Местност Корията, Местност Кукув дол, Местност Чуштарла, Опълченска, Орела, Поп Недельо; Църквище: Извън регулация; Челопеч: Александър Стамболийски, Баба Куна, Бели Сип, Васил Левски, Воздол, Възрожденска, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Двадесет и Трети септември, Димчо Дебелянов, Драва, Дружба, Здравец, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иван Сираков, Извън регулация, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Местност Мургана, Миньорска, Младост, Мургана, Никола Вапцаров, Опълченска, Освобождение, Пейо К. Яворов, Проф. Алипи Матеев, Рила, Рудничар, Славчо Вълков, Средна гора, Стара планина, Студен кладенец, Съединение, Тодор Влайков, Трети март, Филип Тотьо, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен I, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Цвятко Кънчев, Червени камък, Черковна, Юрий Гагарин

Община Правец  

На 23.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 24.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 25.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 26.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 27.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Джурово: Махала Герановица; Правешка Лакавица: 001626, Махала Церица

На 24.10.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Осиковица: Махала Балинска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манговци, Махала Цековци; Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки дол, М. Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, АМ &Quot; Хемус&Quot; , П-Л VI-61, Кв. 5

На 24.10.2017 г. /09:15 - 13:45 ч./ -  Осиковица: Махала Дрена; Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки дол, М. Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, П-Л VI-61, Кв. 5

Община Самоков  

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Яз. Искър: М. Искърско Ханче

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 24.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 25.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 26.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 27.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Злокучене, Общ. Самоков: М-ст Лавандула, Общ. Самоков; Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 3-та, 30-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 52-ра, 53-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Бктп Градина – Ковачевци; Ново село, Общ. Самоков; Самоков: Йордан Йовков, Мальовица, ул. Здравец, ул. Здравец, Христо Смирненски, Цар Борис III; Самоков: Местност Лавандула, Местност Ренов дол, Местност Татарски Брод, Местност Циментово Кладенче

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 10:30 - 13:30 ч./; на 24.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 25.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 26.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 27.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мала църква: с. Мала църква, Община Самоков

На 23.10.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./; на 27.10.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: 65231. 907. 178, Абаджийска, Авксенти Велешки, Баба Неделя, Бачо Киро, Бор, България, Бяла Поляна, Васил Стоин, Витоша, връх Вихрен, връх Манчо, Възраждане, Генерал Велиаминов, Генерал Раздишевски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Райнов, Захари Хаджигюров, Иван Доспевски, Иван Йончев, Иван Шишман, Иглика, Имот 65231. 916, Искър, Ихтиманско шосе, Калково, Климент, Константин Фотинов, Крали Марко, Леон Крудов, Луковица, Любен Каравелов, Макгахан, Македония, Манастирска, Местност Ридо, Момина сълза, Мургаш, Мусала, Незабравка, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Корчев, Никола Образописов, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Отец Паисий, Пирин, Подридна, Преслав, Преспа, Проф. Васил Захариев, Рила планина, Рилски Скиор, РУПИте, Сан Стефано, Сем. Калинкови, Ситняково, Слави Генев, Софийско шосе, Спартак, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, Тодор Пеев, Тридесети декември, Търговска, УПИ 65231. 906. 319, УПИ 65231. 911. 36, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Хр. Захариев, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Йончев, Христо Максимов, Цар Борис III, Черни връх, Черно море, Шейново, Шипка

На 23.10.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 14:00 ч./ -  Мала църква: с. Мала църква, Община Самоков, УПИ VI, Кв. 30 /Пи 46276. 5. 429/

На 23.10.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 14:00 ч./; на 24.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Маджаре: УПИ XI Кв. 16

На 23.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч./ -  Говедарци: 15285. 11. 41, 15285. 4. 374, 15285. 9. 539, Александър Стамболийски, Байкал, Бисер, Бори Мечо, Борис Хаджисотиров, Братя Чакрини, Бреза, Буря, Васил Коларов, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Девети септември, Деветнадесета, Десета, Димитър Милушев, Доспей Махала, Дружба, Единадесета, Здравец, Златибор, Иглика, Искър, Канарче, Кирил и Методий, Кокиче, Крум Шуманов, Лакатица, Любчо Баръмов, М. Костова, Мальовица, Мечит, Мир, Октомври, Орловец, Осемнадесета, Осма, Отец Паисий, П-Л ХIІ-486, Кв. 11, Петнадесета, ПИ 15285. 10. 114, Пионерска, Победа, Почивни Домове, Преспа, Първа, Първи май, Ракета, Рилска Малина, Роза, Свобода, Седемнадесета, Славянска, Снежанка, Спортна, Стк Мальовица, Сълзица, Тринадесета, Труд, Христо Ботев, Четринадесета, Шеста, Шестнадесета, Юрий Гагарин, Ягода

На 23.10.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./; на 24.10.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./; на 25.10.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./; на 26.10.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./; на 27.10.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Бор, Бреза, Велико Търново, Генади Шигорин, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Зорница, Иван Доспевски, Искър, Ихтиманско шосе, Княз Дондуков, Кокиче, Латинка, Леон Крудов, Люляк, Марица, Мечит, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Неофит Бозвели, Никола Корчев, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Осогово, Плана планина, Проф. Васил Захариев, Рилски Скиор, Ружа, Странджа, Тинтява, Тракия, Хан Омуртаг, Христо Зографски, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Шипка, Явор

На 25.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Алино: УПИ I-345, Кв. 18

На 25.10.2017 г. /11:00 - 11:30 ч.; 11:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Марица

На 25.10.2017 г. /11:00 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Самоков: Курорт Боровец

На 28.10.2017 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Самоков: Грънчар, Македония

Община Своге  

На 23.10.2017 г. /09:00 - 17:00 ч./; на 24.10.2017 г. /09:00 - 17:00 ч./; на 25.10.2017 г. /09:00 - 17:00 ч./; на 26.10.2017 г. /09:00 - 17:00 ч./; на 27.10.2017 г. /09:00 - 17:00 ч./ -  Своге: Акация, Бисер, Бойка, Буря, Велико Търново, Джиджовица, Дреновско Храсте, Зора, Калина, Капина, Косматица, Къпина, Лале, Липа, Остриката, Панорамен път, Победа, Хризантема

Община Сливница  

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 24.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 25.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 26.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 27.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Баба Тонка, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Капитан Коста Паница, Княз Александър I-Батенберг, Лев Толстой, Максим Горки, Мир, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон Велики, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин

На 23.10.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 10:00 - 15:15 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Драгоман

На 23.10.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Драгоил; Чорул; Драгоман: Акация, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Балкан, Васил Левски, Велчова завера, Витоша, Гео Милев, Граничар, Драгония, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Искър, Кв. 81, УПИ І, Кирил Богданов, Кирил и Методи, Кольо Фичето, Космонавт, Любен Каравелов, Люляк, М. Окол УПИ І-21, 22, 23 Кв. 1, Малина, Международно шосе, Мест. Космина, Никола Й. Вапцаров, Оборище, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Петър Берон, ПИ 162112, Пирин, Първи май, Рила, Свети Климент Охридски, Свети Стефан, Септемвриец, Синчец, Стара планина, Стефан Стамболов, Три Уши, УПИ XII-828, Кв. 57, ХVII-366 Кв. 55, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон Велики, Чепън, Черноризец Храбър, Шести септември, Шипка

На 26.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Алдомировци: 21-ва, 36-та, 41-ва, III-288 Кв. 48, IV, 460, Кв. 42, VII-275Кв 50, Алдомировска (Г. Димитров), Детелина (Д. Благоев), Здравец (Бр. Станиславови), Иван Вазов, УПИ XIV-203, УПИ ХхVІІІ-188, Кв49

На 28.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 29.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Максим Горки, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Цар Симеон Велики, ул. „Юрий Гагарин“.

 

Видинска област

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Белоградчик  

На 26.10.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 27.10.2017 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Салаш: ул. „Втора“, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Махала Куцаровци, Махала Пешини, Махала Стране, Осма, Парцел № 1, Пета, Петнадесета, ПИ 000343, ПИ № 037091, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 26.10.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 27.10.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Граничак: Девета, Десета, Махала Ангини, Махала Джокини, Махала Жикини, Махала Николини, Махала Първуловци, Махала Спасови, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста; Дъбравка: Двадесет и Пета, Двадесет и Четвърта, Девета, Деветнадесета, Десета, Осма, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

Община Видин  

На 24.10.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Видин: Бдинци, Градинска, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Търговска

Община Димово  

На 26.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Арчар: 000021, 242 Кв. 29, Археологическа, Арчарица, Бабуя Имот 054008, Бдин, Бързарци, Бързица, Валентина Терешкова, Васил Левски, Вида, Вилна зона Рациария, Вит, Витоша, Волга, Георги Бенковски, Добрич, Дузлука, Дунав, Дъб, Елада, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Крайбрежна, Марица, Осъм, Отец Паисий, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Разлог, Райна Княгиня, Рациария, Рациария Блок 8 Кв. 13 Парцел. 5, Рибарска, Рила, Спортист, Тинтява, Тодор Каблешков, Търлите, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Шишман, Черковна; Орешец, Общ. Димово: Асен Балкански, Боян Чонос, Васил Левски, Гара Орешец 44, Георги Бенковски, Живко Кръчмарски, Ленин, Мико Нинов, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Христо Ботев

На 26.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Ботево, Общ. Видин: VIII-74. Кв. 8, В Сервитута на Дунавска Дига, Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста; Владиченци: Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта; Държаница: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Извор, Общ. Димово: Вельо Бурдашки, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шестнадесета; Лагошевци: 028024, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Трета, Шестнадесета; Мали Дреновец: Втора, Пета, Първа, Трета; Цар Симеоново: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста; Шипот: Втора, Дванадесета, Девета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, ул. „Шеста“.

 

Област Монтана

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Берковица  

На 25.10.2017 г. /07:00 - 07:20 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 26.10.2017 г. /17:10 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Балювица: ул. „Александър Стамболийски“, Васил Левски, Девети септември, Дружба, Дунав, Извън регулацията, Ком, Раковски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка; Берковица: 03928, 28, 21, 03928, 32, 3, 03928. 13. 4, 03928. 26. 16, 03928. 514. 225, 03928. 68. 18, 03928. 72. 33, 03928. 72. 4, 086014 Землището на с. Бързия, 210, 257, 23 Септември, VIII Кв. 153, № 209. 394 Местност Сароновец, Акация, Алеко Константинов, Александровска, Александър Стамболийски, Алчов баир, Ангел Кънчев, Антим I, Антим Крунев, Антон Страшимиров, Асен Златарев, Атанас Кюркчиев, Ашиклар, Бдин, Беговица, Берковска река, Битоля, Бор, Бреза, Бук, Вардар, Варна, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Възход, Вяра, Генерал Владимир Заимов, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Грамада, Граф Игнатиев, Д-р Иван Панов, Д-р Иван Панов(9 Септември), Даме Груев, Детелина, Димчо Дебелянов, Добруджа, Дунав, Еделвайс, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Живовци, Заряница, Захари Стоянов, Звезда, Здравец, Здравченица, Зора, Иван Вазов, Извън регулацията, Изгрев, Йордан Йовков, Йордан Радичков, Казаните, Калето, Калиманица, Кестенарска, Кирил и Методи, Кокиче, Ком, Котеновско шосе, Кочо Честименски, Къса река, Лале, Лерин, Лечебница, Любен Каравелов, Люляк, Македония, Малинарка, Марин Дринов, Местност Асан Спахийски връх, Местност Петрохан, Минзухар, Митрополит Кирил, Мрамор, Мусала, Незабравка, Николаевска, Оборище, Огоста, Одеса, Опълченска, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Панайот Волов и Поручик Савойски, Панорама, Парчевич, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Петър Берковски, Петър Берон, ПИ 03928. 66. 32, Пирин, Пиротска, Пиротски път, Пламък, Площад Сарая, Площад Свобода, Площад Славейков, Поручик Грозданов, Поручик Загорски, Поручик Савойски, Промишлена зона, Професор Петко Наумов, Първи май, път 81 Преди Разклона за Кв. Раковица, Радецки, Райко Даскалов, Рако-Ца ул. Братя Миладинови, Раковица, Раковица ул. 1-ви май, Раковица ул. Иглика, Раковица ул. Крайречна, Раковица ул. Криви Рог, Раковица ул. Лале, Раковица ул. Малина, Раковица ул. Мир, Раковица ул. Пролет, Раковица ул. Свобода, Раковица ул. Добри Чинтулов, Раковица ул. Панайот Хитов, Раковица ул. Усин Керим, Рила, Ружа, Сарая, Свобода, Синия Вир, Синчец, Сливница, Солунска, Средна гора, Ст. планина бл. Албена 3, Ст. планина бл. Албена 4, Ст. планина бл. Детелина, Ст. планина бл. Здравец 5, Ст. планина бл. Здравец 9, Ст. планина бл. Люлин, Ст. планина бл. Малина, Ст. планина бл. Пирин, Ст. планина бл. Пролет, Ст. планина бл. Синчец, Ст. планина бл. Славянка, Ст. планина бл. Христо Бот, Стара планина, Стефан Стамболов, Странджа, Страцимировска, Теменуга, Тимок, Тинтява, Тодор Каблешков, Тодорини Кукли, Тополите, Тракия, Тузлата, Туристическа, УПИ IV Кв. 85, Хаджи Димитър, Хаджи Петър Илиев, Хайдушки водопади, Хризантема, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Крум, Царибродска, Чайка, Чаталджа, Червена Стена, Черковна, Шабовица, Шалин дол, Шейново, Шипка, Щърковица, Явор, Ясен;Бистрилица: 9-ти септември, Александър Стамболийски, Банска Бистрица, Васил Левски, Вела Пеева, Волга, Георги Димитров, Димитър Благоев, Еделвайс, Живовска, Иван Вазов, Извор, Извън регулацията, Ленин, Людено, Люляк, Местност Градините, Мир, Морава, Найден Антонов, Орница, Раковска, Сухаре, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церковска бара, Чайка; Бокиловци: 000911, Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, УПИ VIII45, Кв. 15, Четвърта, Шеста; Боровци: 1 ви май, 23 Ти септември, Александър Стамболийски, Берковска, Вецина, Георги Димитров, Д-р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Бонов, Любен Каравелов, Марица, Москва, Паисий, Пушкин, Райко Даскалов, Стара планина, Страцин, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черковна, шосе - Лом - София, Ъгъла на ул. Р. Даскалов и Д. Благоев; Бързия: 036022, 9 Ти септември, № 017047, Акация, Артец, Бор, Букет, Бучняк, Васил Левски, Гръскята, Еделвайс, Ела, Здравец, Землището с. Бързия, Иван Вазов, Изгрев, Кирил и Методи, Клисура, Ком, Липа, Малина, Малка Бързия, Минзухар, Младост, Нов живот, Петроханска, ПИ 086028 и ПИ 086029, Пръшковица, Равнище, Роза, Синчец, Стефан Караджа, Стругарница, Тодорини Кукли, УПИ ХVі, Кв. 29, Христо Ботев, Христо Михайлов, Черковна, Шипка, Юрий Гагарин, Ягода; Вършец: 12961, 24, 12961. 122. 66, 12961. 15. 858, 12961. 24. 4, 12961. 24. 6, 12961. 24. 934, 12961. 51. 7, 12961. 54. 52, 12961. 57. 9, 23-ти септември, 420. 127. 28, Алеко Константинов, Александър Занов, Александър Стамболийски, Ангел Иванчев, Антим I-ви(Ив. Пенчева), Архитект Нешев, Аспарух, Банкя, Бор(Симо Първанов), Борова гора, Ботуня(9-ти септември), Бреза(Безименна), България(В. Коларов), Бялата вода(М. Арсенов), Васил Априлов, Васил Левски, Водопада, Втора, Георги Алексиев Антонов, Георги Бенковски(11 Септ), Георги Д. Истатков, Гламео, Градски парк, Д-р Дамян Иванов, Д-р Елена Теодосиева(Л. С), Д-р Константин Пенев(З. К), Детелина(Гр. Виденов), Дико Илиев, Добри Чинтулов(А. Антонов), Дончо Станчев, Дунав, Елин Пелин(Н. Вельов), Зано Ангелов, Заножене, Зелени Дел, Иван Вазов, Йордан Радичков, Калето, Кв. 1 12961. 422. 111, Кв. Изток Извън регулация, Кирил и Методи, Климент Охридски(И. Манк. ), Княз Борис I-ви(Г. Бобенк), Козница, Липа(Асен Дионисиев), Малина(Ив. Първанов), Местност Водопад, Местност Грамадата, Местност Иваново Поле, Местност Милкина Ливада, Местност Оменячки дол, Местност Пречиствателна Станция, Местност Редежо, Местност Селище, Минкова баня, Младост(М. Христов), Найден Геров, Неофит Рилски, Никола Д. Петков(Химик), Никола Й. Вапцаров, Отец Паисий, Патриарх Ефтимий(А. Иван), Пейо Яворов(Атанас Попов), Пета, ПИ 12961. 43. 319, Плиска, Поп Исай, Преслав(Иванчо Попов), Първа, Раковска, Република(Г. Димитров), Роза(Стоян Иванов), Сан Стефано, Серафим Георгиев(Г. Генов), Синчец(Наум Начев), Софроний Врачански, Стара река, Стефан Караджа(Ан. Златков), Стефан Стамболов(Г. Моцов), Страхил Воевода, Тинтява(Безименна 2), Тодорини Кукли, Трета, Трети март(Братя Леон), УПИ XI Кв. 73 ул. Любен Герасимов, УПИ XXVI, Кв. 87, УПИ І Кв 76, Хан Крум(Стоян Лилков), Хан Омуртаг(Д. Щерев), Харалампи Генчев, Хисаря, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II-ри(И. Бог, Цар Калоян(Г. Яничков), Цар Симеон(Околовръстна), Червени камък, Четвърта, Шеста, Шести септември(Заводска), Шипка, Явор(Дионисий Илиев), Янко Сакъзов(Строителна); Гаганица: 037265, 1 ви май, 23 Ти септември, Александър Стамболийски, брегалница, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Георги Димитров, Главна, Гламата, Златица, Иван Вазов, Извън регулацията, Искър, Исперих, Казашка, Кирил и Методи, Кумбарка, Люляк, Милин камък, Мусала, Славейков, Стефан Караджа, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чайка, Шипка, Шумашки дол, Явор, Язовирна; Горна Бела речка: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет; Горно Озирово: Бенковски(7), Бор(23), Братя Миладинови(14), Вардар(36), Васил Левски(1), Васил Петлешков(17), Веслец(38), Вихрен(37), Елин Пелин(43), Зорница(42), Иванчо Комитата(28), Камен дол(9), Кирил и Методий(20), Кокиче(4), Ком(35), Котля(11), Кубрат(25), Леденика(10), Любен Каравелов(16), Малина(6), Минзухар(2), Младост(40), Момина сълза(21), Мусала(31), Н. Й. Вапцаров(29), Петър Берон(15), Плиска(13), Райна Кнагиня(26), Ружа(33), Синчец(3), Стара планина(34), Стефан Караджа(41), Стрешер(8), Теменужка(5), Тинтява(39), Хаджи Димитър(32), Хан Аспарух(12), Хан Крум(22), Христо Ботев(27), Цар Борис I(19), Цар Калоян(18), Явор(24); Долна Бела речка: 325051, Втора, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста; Долно Озирово: I-161, Кв. 47, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Драганица: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста; Замфирово: 000436, 1 ви май, 5 Ти декември, 9 Ти септември, Александър Стамболийски, Аметица, Андрей Жданов, Бузлуджа, Бундино, Васил Друмев, Васил Левски, Веслец, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Кирков, Гоце Делчев, Дамян Арсенов, Дарвин, Димитър Благоев, Добро Поле, Драва, Емил Марков, Замфир Попов, Зоин дол, Иван Вазов, Извън Плана, Илия Генов, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Карл Маркс, Ком, Краище, Лазар Младенов, Ленин, Лом, Любен Каравелов, Манчо Пешов, Марек, Мичурин, Младен Ангелов, Москва, Непирче, Никола Й. Вапцаров, Никола Ценков, Павел Петров, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Поп Андрей, Попов дол, Преславска, Рила, Слатина, Стара планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Благов, Толбухин, Тополница, ул. Ал. Стамб. и ул. Янтра, ул. Д. Арсенов и Д. Благоев, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церовска, Шипка, Ъгъла на ул. З. Попов и Преслав, Яне Сандански, Янтра; Комарево, Общ. Берковица: Втора, Девета, Извън регулация, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста; Костенци: 314014, Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста; Котеновци: Втора, Пета, ПИ 301018, Първа, Трета, Четвърта; Лесковец, Общ. Берковица: Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста; Лютаджик: 23-ти септември, Ален мак, Безименна, Васил Левски, Ген. Иван Кинов, Георги Димитров, Драва, Дружба, Дунав, Кокиче, Крайбрежна, Кресна, Люляк, Мир, Христо Ботев, Черна река; Мездрея: 000002, Втора, Главна, Извън регулацията, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста; Монтана: Христо Ботев; Песочница: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ III, Кв. 33, Четвърта, Шеста; Пърличево: 9-ти септември, Ал Стамболийски, Бор, Васил Левски, Витоша, Г Димитров, Гробарска, Димитър Благоев, Дружба, Замфир Попов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Македония, Морава, Пирин, Раковски, Рила, Средец, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Явор; Рашовица: Васил Коларов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Замфир Попов, Извън Плана, Христо Ботев; Слатина, Общ. Берковица: Васил Левски, Георги Димитров, Девети септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Местност Стопански двор, Н. Й. Вапцаров, Христо Ботев; Спанчевци: Арто, Билото, Втора, Георги Димитров, Дванадесет, Десета, Дошин Вир, Единадесет, Извън регулация, Илинден, Местност Минкови Бани - Топилата, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Седма, Селището, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесета, Яне Сандански; Стояново, Общ. Вършец: Втора, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста; Цветкова бара: Главна, Гороница, Извън регулация, Черемошница; Черешовица: Бучинов рът, Втора, Главна, Извън Плана, Местност Тършата, Осма, Пета, Седма, Трета, Четвърта, Шеста; Черкаски: Акация (21), Божур (25 А), Бозаджийска (Дванадесет), Бор (Единадесет), Бреза (Двадесет), Вароша (Първа А), Върбица (Дванадесета), Върха (24), Гавгалия (Шестнадесет), Гурнов (Трета), Дребако (Четиринадесет), Еделвайс (23), Ела (Четвърта), Иглика (Тринадесет Б), Игрище (25), Извора, Изгрев (Деветнадесет), Казанджийска (Девета А), Калина (Двадесет и Втора), Кестените (Осма), Ком (Втора), Корийски дол (22 Б), Корията (Двадесет и Втора А, Крайна (Седемнадесет), Липа (29), Метохска (Девета), Перуника (Петнадесет), Речна (27 ), Роза (Пета), Ружа (27 А), Синчец (Десет), Стубла (Десета), Теменуга (28 ), Хризантема (26), Христо Ботев (Първа), Църковна (Седма), Червен брег (Тринадесет), Ямачо (Тринадесета); Ягодово, Общ. Берковица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Вречна, Георги Димитров, Георги Трайков, Дълбоки дол, Еделвайс, Карян, Малка река, Марков кладенец, Разсланица, Синчец, Среченска бара, Христо Ботев, Ягода

На 26.10.2017 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Берковица: 23 Септември, Антон Страшимиров, Ашиклар, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Звезда, Зора, Извън регулацията, Калиманица, Малинарка, Марин Дринов, Радецки, Раковица, Солунска, Стефан Стамболов

На 26.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Замфирово: Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Левски, Веслец, Георги Кирков, Гоце Делчев, Добро поле, Емил Марков, Извън Плана, Камчия, Ком, Лазар Младенов, Манчо Пешов, Москва, Непирче, Никола Ценков, Толбухин, Тополница, Христо Михайлов

На 26.10.2017 г. /09:40 - 15:50 ч./ -  Берковица: Стефан Стамболов

Община Бойчиновци  

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бойчиновци: Георги Трайков, Иван Андреев

Палилула: Втора, Втора, Десета, Осма, Пета, Пета, Първа, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

Община Вълчедръм  

На 23.10.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Бъзовец, Общ. Вълчедръм: Александър Стамболийски, Васил Воденичарски, Васил Левски, Гео Милев, Георги Димитров, Ломска, Покрайна, Септемврийска

На 24.10.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дългоделци: 23-ти септември, Александър Стамболийски, Ангел Йотов, Баба Тонка, Бачо Киро, Бдинска, Бенковска, Благой Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Волов, Възраждане, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Горанов, Георги Димитров, Георги Стоянов, Гурко, Дамян Найденов, Девети май, Девети септември, Димитър Благоев, Евгени Дамянов, Замфир Попов, Извън селото, Кирил и Методи, Лика Рачин, Лилия Карастоянова, Лиляна Димитрова, Ломска, Любен Каравелов, Мерата, Милко Василев, Оборище, Паисий, Петър Берон, Пролет, Първи май, Райко Даскалов, Раковска, Румянцев, Станко Тодоров, Тодор Станков, Торловица, Търговска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ценко Попов, Чайка, Червената Стена, Шипка, Юри Гагарин; Комощица: 006015, М. &Quot; Фондовете&Quot; , Антим Първи, Антон Иванов, Асен Златаров, Бачо Киро, Бенковски, Борис Първанов, Братя Миладинови, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Друмев, Васил Левски, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Гео Милев, Гладстон, Граф Игнатиев, Девети септември, Димчо Дебелянов, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, Извън регулацията, Каблешков, Кирил и Методи, Ломска, Любен Каравелов, Малчика, Местност Стопански двор, Мизия, Паисий, Райко Даскалов, Симеон Ив. Бонев, Славейков, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Христо Ботев, Шипка, Яворов; Расово: Извън регулацията

На 24.10.2017 г. /10:15 - 15:30 ч./ -  Дългоделци: 23-ти септември, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковска, Благой Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Волов, Гаврил Генов, Георги Горанов, Георги Димитров, Гурко, Дамян Найденов, Евгени Дамянов, Извън селото, Лилия Карастоянова, Раковска, Румянцев, Торловица, Христо Ботев

Община Георги Дамяново  

На 24.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Видлица: 348025, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девет, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Шеснадесета, Шеста

Община Лом  

За периода 23-29.10.2017 г. /08:30 - 17:00 ч./ -  Лом: Акациева, Александър Атанасов, Бачо Киро, Възраждане(2-ма Партизани, Генерал Гурко, Голинци, Детелина(Ален Мак), Димитър Милков(В. Чкалов), Изгрев, Искра, Ковачишка, Люлин, Минзухар, Младенова, Найден Попнинов(Д. Радоев), Подполковник Леонов, Рила планина, Роза, Славейче, Славия, Софийска, Софийска, Физкултурна, Физкултурна, Юнак(Толбухин)

На 24.10.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Лом: Вакумна Фабрика, Димитър Милков(В. Чкалов), Елха, Магура, Софийска, Трифон Панов(Марин Цеков), Физкултурна, Черковна(Г. Карастоянова), Явор

Община Медковец  

На 24.10.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Расово: Адалберт Антонов, Васил Коларов, Ген. Скобелев, Замфир Хаджийски, Людмила Живкова, Младен Йорданов, Панайот Хитов, Първи май, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Христо Смирненски, Цветан Йонов Бояджиев

Община Монтана  

На 24.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долна Рикса: Втора, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън регулацията, Осемнадесета, Осма, Осма, Пета, Пета, Петнадесета, Първа, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Тринадесета, Четвърта, Четвърта, Четиринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Якимово  

На 23.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Якимово: Георги Дамянов, Георги Кирков, Георги Комитски, Димитър Георгиев Терзийск, Иван Панов, Йордан Йовков, Любен Каравелов, Милаки Бояджийски, Пейо Крачолов Яворов, Петър Димитров, Райна Княгиня, Славянска, Тодор Терзийски, Тракийска, ул. „Цанко Церковски“.

 

Област Враца

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Бяла Слатина  

На 23.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 24.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 25.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 26.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 27.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бяла Слатина: ул. „Арда“, Бачо Киро, Искър, Марица, Места, Мизия, Никола Вапцаров, Николай Хрелков, Родопи, Тунджа, Цар Иван Шишман

На 24.10.2017 г. /03:00 - 05:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Алтимир: Александър Стамболийски, Ален мак, Ангел Кънчев, Антим I-ви, Баба Тонка, Божур, Васил Левски, Велчо М. Хумарски, Веслец, Вит, Витоша, Вихрен, Водотечна, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Захариев, Димитър Матрозов, Драва, Дъб, Иван Горанчовски, Извор, Кирил и Методий, Ком, Лозенец, мак, Марин Ганински, Местност Ибришима, Местност Изварковец, Местност Край село, Местност Селска Мера, Милчо Стефанов, Минко Т. Драгиевски, Мусала, Околчица, Октомври, Октомврийска, Охрид, Паисий Хилендарски, Петко Г. Симеонковски, Петко Канчев, Петър Т. Нинов, ПИ 2 От Масив 96 Имот № 096002, Рила, Русалка, Савчо Бренишки, Скът, Солун, Спортна, Стара планина, Стоян войвода, Странджа, Тинтява, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Симеон I-ви, Шипка; Борован: Ангел Йошков, Ангел Кънчев, Антим I-ви, Арда, Баба Тонка, Бачо Киро, Борованска могила, Ботева Алея, Васил Априлов, Васил Левски, Веслец, Възраждане, Ген. Ангел Андреев, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-р Васил Стойновски, Д-р Петър Берон, Деривол, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Добри Чинтулов, Дреновица, Дунав, Захари Стоянов, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иван Нивянин, Иван Рилски, Иванко, Изварковец, Изгрев, Кирил и Методий, Климент Охридски, Ком, Крум Беличовски, Кукуш, Лозарска, Любен Каравелов, Люлин, Марин Дринов, Марица, Местност Гъбов дол, Местност Изварковец, Местност Конови Язове, Местност Липето, Местност Рибине, Местност Рога, Методи Тошев, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Освобождение, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Рашо Трифонов, Росица, Св. Наум, Свобода, Сграда Поликлиника І-ви Етаж, Сергей Румянцев, Славко Ценов, Странджа, Страхил войвода, Струма, Сълково Бранище, Тодор Каблешков, Тошка Петрова, Филип Тотю, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Хъшове, Цар Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Цено Мишов, Чавдар войвода, Чаталджа, Шипка, Яне Сандански; Ботево, Общ. Вълчедръм: Трета; Ботево, Общ. Хайредин: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Воденичарски, Васил Левски, Веслец, Витоша, Георги Михайлов, Лазар Драйчев, Местност Стублата, Петко Р. Славейков, Фердинанд Козовски, Хаджи Димитър, Христо Ботев; Буковец, Общ. Бяла Слатина: Александър Стамболийски, Ален мак, Антон Иванов, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Воденичарски, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Ангелов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Димо Дичев, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Иван Нивянин, Ильо войвода, Йордан Данов, Кирил и Методий, Маршал Толбухин, Местност Чешмата, Митко Палаузов, Никола Иванов, Никола Миков, Отечествен Зов, Партизанска, Петко Лалов, Плашивец, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Семко Крачунов, Стопански двор, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Симеон I-ви; Бърдарски Геран: 201002, 9-ти септември, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Клемент Готвалд, Ленин, Люляк, Месност Галишки път, Месност Край селото, Мичурин, Никола Вапцаров, Победа, Рила, Стара планина, Урожай, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Смирненски и Ленин, Шипка; Бързина: 23-ти септември, 9-ти септември, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-р Петър Берон, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Дунав, Любен Каравелов, Мусала, Перник, Петко Д. Петков, Петко Р. Славейков, Сергей Румянцев, София, Станке Димитров, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Хубава Грозданка; Бъркачево: 9-ти май, 9-ти септември, Александър Стамболийски, Безименна, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дружба, Здравец, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Местност Вутов Геран, Местност Криволя, Местност Фазанарията, Никола Вапцаров, Опълченска, Райко Даскалов, Роза, Скът, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Шипка, Юрий Гагарин; Бяла Слатина: Агиното Бранище, Акация, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арда, Баба Тонка, Бачо Киро, Блок Пионер-Западна страна, Васил Левски, Васил Петлешков, Водотечна, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Герена, Гимназиална, Градина, Гроздьо Петков, Д-р Петър Берон, Димитър Благоев, Дунав, Елин Пелин, Захари Стоянов, Здравец, Златия, Иван Вазов, Иванчо Съйнов, Индустриална, Искър, Квартал 88, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Княз Дондуков, Кольо Черкеза, Ком, Крайбрежна, Кръст. Кл. Охридски и Л. Каравелов, Кръстов. Ал. Стамболийски и Цар Асен, Кръстов. Х. Димитър Зад бл. Младост 3, Кръстовище Ал. Стамб. И Здравец, Кръстовище Бачо Киро и Родопи, Кръстовище Дондуков и Л. Каравелов, Кръстовище Златия и Г. Раковски, Кръстовище Златия и Мир, Кръстовище Кольо Черкеза и Одрин, Кръстовище Кольо Черкеза и Скът, Кръстовище Марица и Н. Вапцаров, Кръстовище на ул. Т. Каблешков, Кръстовище Одрин и Бачо Киро, Кръстовище П. Волов и Кл. Охридски, Кръстовище Рила и Здравец, Кръстовище Сладница и Хр. Ботев, Кръстовище Трънска и Д. Благоев, Кръстовище ул. Любомир и ул. Хан Крум, Кръстовище Х. Димитър и Любомир, Кръстовище Х. Димитър и Хр. Ботев, Кръстовище Хр. Ботев и Цар Асен, Кръстовище Цар Асен и Г. С. Раковски, Кръстовище Цар Асен и Хан Аспарух, Кръстовище Цар Калоян и Блок Калоян, Латинка, Лозарска, Ломска, Любен Каравелов, Любомир, Люляк, М. Лесопарка Екатте 07702, Марица, Месност Трънския баир, Места, Местност Агеното Бранище, Местност Герена, Местност Край Града, Местност Скотовъден дол, Местност Циганския Брод, Мизия, Мир, МТП 2, Никола Вапцаров, Николай Хрелков, Огоста, Одрин, Пазарище, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Пирин, Първи Стопански двор, Райна Княгиня, Рила, Родопи, Росица, Светослав Обретенов, Сердика, Скът, Сладница, Солунска, Сребрена, Средец, Стара планина, Стефан Караджа, Страхил войвода, Струга, Струма, Съединение, Тимок, Тодор Каблешков, ТП 1, Трънска, Тунджа, Търнавска, ул. Кл. Охридски до бл. Гарант, ул. Сладница В Двора на Чез Разпр. , ул. Търнавска Паркинг Пред бл. Пионер, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Янко Сакъзов, Янтра; Враняк: Байкал, Божур, Вежен, Вихрен, Волга, Ген. Столетов, Дружба, Ивайло, Иван Стаменов, Карл Маркс, Ком, Лало Цолов, Люляците, мак, Марко Вутков, Мир, Мургаш, Наса Христова, Никола Вапцаров, Оборище, Одрин, Орешака, Орлин Василев, Павел Стефанов, Петко Дочев, Петър Филев, Пирин, Радецки, Рашов дол, Рила, Роза, Росица, Русалка, Скът, Солун, Стопански двор, Странджа, Тракия, Хан Аспарух, Цар Калоян, Шар планина; Върбица, Общ. Враца: Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, Местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин; Габаре: Акация, Белия път, Бенчо Бенчев, Борова, Брод, Вацина пътека, Веслец, Виктор Нетов, Воденицата, Водотечна, Габар, Гаврил Генов, Георги Димитров, Детски Мир, Дреновица, Дунав, Дядо Вълко, Езерна, Иван Батьов, Иглика, Извор, Искър, Калето, Кокиче, Лозарска, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Мадара, Мир, Морава, Одрин, Петко Лалов, Петър Недялков, Петър Стаменов, Росица, Синчец, Скала, Средния връх, Стефан Караджа, Тлаченски път, Тодор Дончов, Тодор Павлов, Тома Николов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цено Начев, Череша, Чечера, Шипка; Галиче: 1-ви май, 23-ти септември, 8-Ми март, Арда, Батак, Беласица, Бузлуджа, Вардар, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Витиня, Витоша, Водотечна, войвода, Върбица, Ген. Владимир Заимов, Ген. Леонов, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гълъбец, Д-р Петър Берон, Димитър Благоев, Дунавец, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Железна, Загоре, Звезда, Здравец, Златица, Златна Панега, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извън регулацията, Изгрев, Илинден, Кирил и Методий, Княз Дондуков, Козлодуй, Кокиче, Коста Златарев, Ленин, Митко Палаузов, Морава, Москва, Мургаш, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Оборище, Огоста, Освобождение, Павел Вежинов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Пирин, Победа, Радецки, Рила, Сергей Румянцев, Скът, Солунска, София, Странджа, Струма, Теменуга, Тодор Каблешков, Тракия, Трънска, Търговска, УПИ VІІІ 818 Кв. 55, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чайка, Янко Забунов, Янко Сакъзов; Добролево: 1, І-ви Стопански двор, Байкал, Балкан, Беласица, Благой Монов, Божур, Боримечката, Бързица, Васил Левски, Вежен, Веслец, Вестителя, Витоша, Владая, Водотечна, Вратица, Гробарска, Драва, Дружба, Елин Пелин, Здравец, Извор, Казашка, Кирил и Методий, Кокиче, Лазар Драйчев, Лале, Лонгоза, Люляците, Марица, Маршал Будьони, Местност Край село, Местност Любеничен дол, Местност Млаката, Местност Селска Мера, Мургаш, Орешака, Петко Д. Петков, Радецки, Разделна, Рашов дол, Ропотамо, Русалка, Сливница, Средна гора, Стопански двор, Тинтява, Томин Мост, Трапезица, Трън, Фортуна, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чапаев; Комарево, Общ. Бяла Слатина: Бачо Киро, Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Д-р Петър Берон, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Искър, Ленин, Марица, Месност Врачанка, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пирин, Рила, Розова долина, Скът, Софроний Врачански, Стара планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Цар Симеон I-ви; Малорад: 1-ви май, 9-ти септември, Ангел Бърдарски, Ангел Кънчев, Божур, Бор, Бреза, Валентина Терешкова, Васил Воденичарски, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Въло Бързашки, Въло Цоловски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Бързаков, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Еверест, Иван Вазов, Иван Козарев, Искър, Калиакра, Карамфил, Кестен, Кирил и Методий, Кокиче, Коста Петров, Липа, Минзухар, Митко Палаузов, Мусала, Нечовец, Никола Парапунов, Нино Гешовски, Огоста, Осъм, Партизанска, Петко Р. Славейков, Петър Гевезийски, Петър Джигански, Петър Къчев, Петър Сладкара, Пирин, Радецки, Рила, Семко Петков, Синчец, Славянка, Станой Попов, Стара планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Мишов, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Самуил, Цветан Дуцов, Цветко Згориградски, Цено Къчовски, Черни връх, Черно море, Явор, Янтра, Ясен; Нивянин: Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Горгоз, Димитър Илиев, Димитър Стефанов, Дълбок Дол, Иван Вазов, Иван Начев-Балкан, Иван Нивянин, Илия Йорданов, Йордан Воденичарски, Йоцо Горанов, Китката, Коритарска, Крайречна, Лазар Петров, Любен Каравелов, Максим Горки, Мелницата, Паисий Хилендарски, Пеньо Пенев, Поп Богомил, Поп Харитон, Рада Начева, Скът, Стефан Караджа, Тополяка, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Освободител, Цар Самуил, Цар Симеон I-ви; Попица: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Воден, Възраждане, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Д-р Петър Берон, Дебър, Добруджа, Драва, Дунав, Дъбрава, Искър, Кирил и Методий, Кръстовище Х. Димитър и Г. Бенковски, Люляк, Марин Дринов, Месност Под село, Милин камък, Октомври, Охрид, Паисий Хилендарски, Пали Лула, Петко Р. Славейков, Пирин, Поп Харитон, Рила, Свобода, Север, Скът, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Странджа, Струма, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ценов, Христо Шабански, Цар Иван Шишман, Шипка, Янтра; Рогозен: 23-ти септември, 9-ти септември, Александър Стамболийски, Ангел Закачалски, Балканска, Бачо Киро, Битуля, Братя Миладинови, Васил Воденичарски, Васил Левски, Витоша, Вълко Берекетски, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Бързаков, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Герго Кр. Манчев, Гочо Гопин, Димитър Благоев, Добрич, Иван Вазов, Иван Рилски, Индустриална, Кирил и Методий, Климент Охридски, Лозенград, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Местност Селска Мера, Никола Вапцаров, Никола Нинов, Оборище, Огоста, Около село, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Петко Д. Петков, Петър Джигански, Пирин, Преспа, Райко Даскалов, Рила, Сергей Румянцев, София, Софроний Врачански, Станке Димитров, Стефан Караджа, Страхил войвода, Тодор Брусарски, Тулча, УПИ 4 261 Кв52, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цветко Савовски, Чиган, Шипка; Сираково, Общ. Борован: 9-ти септември, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Валентина Терешкова, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Димитров, Ерменко, Иван Вазов, Месност Край село, Местност Селска Мера, Никола Вапцаров, Освободител, Петко Р. Славейков, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Симеон I-ви, Юрий Гагарин; Соколаре: Баба Тонка, Бачо Киро, Бук, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иван Нивянин, Илия Мусков, Кокиче, Кочо Чистеменски, Крум Беличовски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Коташки, Светослав Обретенов, Стефан Караджа, Стоян Йончев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Борис I-ви, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чавдарци, Шипка, Юрий Гагарин; Тлачене: 1-ви май, Александър Стамболийски, Борова, Васил Коларов, Васил Левски, Вит, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Дунав, Елин Пелин, Здравец, Иван Вазов, Йордан Нинов, Кирил и Методий, Ком, Лозарска, Лом, Любен Каравелов, Местност Жоикин Вир, Никола Вапцаров, Никола Уменков, Никола Фарков, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Нинов, Петко Цветанов, Поляната, Райко Даскалов, Рома, Руен, Тимок, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин; Търнава, Общ. Бяла Слатина: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аспарух Симеонов, Благою Коминкьовски, Боян Ташовски, Васил Левски, Вълка Ташовска, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Даскалов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Грезнишка, Димитър Благоев, Захари Стоянов, Иван Балев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Край село, Кръст. Ал. Стамбол. И Ив. Вазов, Лазар Станев, Любен Каравелов, Марин Пеков, Местност Селска Мера, Местност Средорек, Местност Стублата, Местност Туланеца, Никола Кръстевски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Петър Тъмнишки, Победа, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Скът, Стадиона, Стара планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Янко Сакъзов

На 26.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Борован: Местност Рибине

Община Враца  

За периода 23-28.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Враца: Местност Занкиното

На 24.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Враца: Иван Вазов, Петропавловска, река Лева

На 24.10.2017 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Враца: Вилна зона Врачански Балкан, Илинден

На 24.10.2017 г. /09:45 - 13:30 ч./ -  Враца

На 25.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Враца: Дъбника

На 25.10.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Враца: Вратица, Дъбника, Дъбника-Орбити

Община Оряхово  

На 23.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 24.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 25.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 26.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 27.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Оряхово: Алея на мира и дружбата, Бачо Киро, Васил Петлешков, Добруджа, Иван Вазов, Момчил войвода, Райна Княгиня, Родопи, Силистра, Странджата, Цар Калоян

Община Роман  

За периода 23-27.10.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Курново: Бачо Киро, Ботевградска, Васил Левски, Витоша, Вратица, Гео Милев, Дружба, Еделвайс, Иван Вазов, Любен Каравелов, Мусала, Оборище, Опълченска, Паисий Хилендарски, Росица, Сергей Румянцев, Стара планина, Хан Аспарух, ул. „Цар Симеон I-ви“.

 

Ловешка област

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Априлци  

На 24.10.2017 г. /12:00 - 12:30 ч./; на 27.10.2017 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: 52218. 172. 54, ул. „Аврам Драганов“/Ново село/, Ангелина Попска/Ново село/, Априлско въстание/Ново село/, Балкан/Видима/, Барата/Видима/, Барахарска/Зла река/, Безименна/Острец/, Бор/Видима/, Ботев връх/Видима/, Бъзов Дял/Видима/, Васил Левски/Ново село/, Велчевска/Зла река/, Велчо Ночев/Зла река/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Воденичарска/Зла река/, Възрожденска/Ново село/, Вълко Йонков/Ново село/, Габровница/Видима/, Георги Бенковски/Зла река/, Градина/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново село/, Девети май/Ново село/, Драгню Стойчев/Ново село/, Дружба/Ново село/, Дуневска/Видима/, Еделвайс/Ново село/, Здраве/Ново село/, Здравец/Видима/, Зеленика/Ново село/, Зла река/Зла река/, Злиевска/Зла река/, Зора/Зла река/, Иван Марангозов/Ново село/, Иглика/Зла река/, Изгрев/Ново село/, Индустриална, Йонко Карагьозов/Ново село/, Касалийска/Ново село/, Катранджийска/Ново село/, Кв Зла река Местност Стоилите, Кв. Видима, Кв. Зла река, Кв. Ново село, Кв. Острец, Ковашка/Острец/, Кокиче/Видима/, Колю Ковача/Ново село/, Креманлива/Зла река/, Курорт/Видима/, Лале/Ново село/, Липакът/Зла река/, Лъгът/Зла река/, М. Пандуци Кв. Видима, М. Симеонов Азмак, Мазалат/Острец/, Мала река/Зла река/, Малина/Ново село/, Марагидик/Острец/, Марин Сяров/Зла река/, Маринска/Видима/, Матевска/Видима/, Махала Гроба, Махала Маришница, Махала Паздери, Махала Пипери, Махала Свинова Поляна, Местн. Видима, Местн. Зла река, Местн. Черни връх, Минзухар/Видима/, Мичо Митков/Видима/, Младост/Видима/, МТП Мядна, Мядна/Острец/, Нанко Пачника/Зла река/, Нарцис/Ново село/, Ново село/Ново село/, Обиколна/Видима/, Орловска/Видима/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Павли Венков/Ново село/, Пастуханска/Зла река/, Пашовска/Ново село/, Пейковци/Видима/, Преселци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Първомайска/Видима/, Радевска/Зла река/, Радинска/Видима/, Роза/Зла река/, Росица/Ново село/, Русалийски Проход/Острец/, Салапийска/Зла река/, Св. Св. Кирил и Методий/Зла река/, Сенковчица/Острец/, Синчец/Видима/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Сребърна/Ново село/, Стадиона/Ново село/, Стара планина/Зла река/, Стефан Вълков/Ново село/, Стефан Пешев/Зла река/, Стояна Драгановска/Ново село/, Стърна река/Видима/, Събевска/Острец/, Табашка/Ново село/, Теменуга/Зла река/, Тепавичарска/Зла река/, Топола/Острец/, Туристическа/Видима/, Търговска/Ново село/, Хелевска/Ново село/, Хризантема/Ново село/, Христо Ботев/Зла река/, Цанко Дюстабанов/Острец/, Чайка/Ново село/, Черни връх/Ново село/, Чуклата/Ново село/, Юмрукчал/Ново село/; Велчево, Общ. Априлци: Алиевото, Васил Левски, Велчо Ночев, Местн. Бранево, Местн. Йорговци, Местн. Коевци, Местн. Мачковци, Тончо Стаевски, Тотка Съева, Христо Ботев; Орешак, Общ. Троян: Мах. Коевски Ливадки; Скандалото: Априлци, Главна, Еделвайс, за Моста, Махала Врабците, Махала Лъката, Местност Кованджиите, Местност Левището, Местност Чернево, Павловото, Старото Скандало; Троян, Общ. Троян: Васил Левски

На 26.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 27.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Зла река/Зла река/, Кв. Острец, Махала Паздери, Махала Пипери, Местн. Черни връх, Острец/Острец/, Соколска/Острец/, Черни връх/Ново село/

Община Ловеч  

За периода 23-25.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ловеч: Граф Игнатиев

За периода 26-27.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ловеч: Търговска

На 23.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 24.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 25.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 26.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 27.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Волга, Георги С. Раковски, Детелина, Крайна, Любен Каравелов, Марица, Петър Берон, Стара планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети март, Хаджи Димитър, Янтра

На 24.10.2017 г. /09:15 - 11:15 ч./ -  Абланица, Общ. Ловеч: Буковец, Васил Левски, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Климент Охридски, Любен Каравелов, Петко Ил. Цонев, Стефан Караджа, Христо Ботев

На 24.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 25.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 26.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 27.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дойренци: Бачо Киро, Васил Данков, Гео Милев, Георги Бенковски, Доктор Г. М. Димитров, Оборище, Отец Паисий, Петър Стефанов, Поляната, Тодор Кирков, Тодор Киров, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 24.10.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч: Освобождение, Северна Индустриална зона

На 25.10.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Каленик, Общ. Угърчин: Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген. Радецки, Ген. Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка; Катунец: 36662. 308. 15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил и Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, Местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра; Ловеч: 43952. 533. 118, Акация, Бачо Киро, Васил Героя, Витоша, Възрожденска, Габрака, Гозница, Дълбокия път, Дядо Дончо, Искър, Люлин, Местност Бабаковец, Местност Кючука, Местност Червен бряг, Младост, Момина сълза, Момчил войвода, Нарцис, Ната Стоянова, Освобождение, Пано Рогозаров, Пладнище, Подп. Александър Кусев, Райкова Кошара, Ракита, Синчец, Тодор Чернев, Цар Иван Александър, Червен бряг, Чуклата, Янтра; Орляне: Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, Местност Исака, Панайот Волов, Розова долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести май; Радювене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Балика, Балчик, Бенковски, Ботев връх, Бранковска, Бузлуджа, Бялка, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горномалянска, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Драва, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иванова могила, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козл0Дуй, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марагидик, Марин Колев, Марица, Местност Динковското, Милин камък, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Перущица, Петко Д. Петков, Пирин, Полето, Първа, Първи май, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, реката, Република, Рила, Родопи, Росица, с. Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Трети март, Христо Ботев, Христо Вълков, Христо Смирненски, Христо Ясенов

На 25.10.2017 г. /15:30 - 15:45 ч./ -  Изворче: 43952. 525. 0050, Здравец, Зеленика, Иглика, Минзухар, Незабравка, Синчец, Софийска, Теменуга

На 26.10.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Владиня: Александър Стамболийски, Болнична, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Добруджа, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Мизия, Пирин, Първи май, Райна Княгиня, Роза, Септември, Сергей Румянцев, Стара планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Каблешков, ТП № 4, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Черно море; Горан: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Вардар, Васил Левски, Васил Петлешков, Вит, Вихър, Георги Бенковски, Дунав, Дяко Иванов, Илия Иванов Яръмов, Китката, Ловчанска, Любен Каравелов, Марица, Местност Каваците, Общинска, Огоста, Опълченска, Освобождение, Осъм, Петко Д. Петков, Петър Иванов Гигилев, Райчо Даскалов, Раковски, Стефан Караджа, Тополите, Трети март, Училищна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цочевска, Чучура, Шипка; Дренов: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бор, Васил Априлов, Добри Стоянов, Кованлъка, Люляци, Местност Извора, Опълченска, Патриарх Евтимий, Трети март, Христо Ботев, Христо Смирненски; Ловеч: 43952. 14. 25 М. &Quot; Отсреща&Quot; , Плевенско шосе; Славяни: Свети Иван Рилски; Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Вардар, Васил Левски, Вит, Витоша, Вихър, Дунав, Иван Вазов, Клокотница, Лиляна Бърдарова, Опълченска, Осъм, Панайот Волов, Петко Д. Петков, Петър Берон, Плиска, Пясъка, Райко Даскалов, Стефан Караджа, Трети март, Хаджи Димитър, Янтра; Баховица: Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Девети май, Дунав, Иван Вазов, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й. Вапцаров, Панайот Волов, Петко Славейков, Пирин, Райна Княгиня, Раковска, Рила, Свети Кирил и Методий, Сердика, Славянска, Стара планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кацаров, Тодор Кирков, Трети март, Филип-тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка; Лисец, Общ. Ловеч: Албания, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баховски път, Белия път, Боцка могила, Васил Левски, Врани кладенец, Генко Дерибеев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Димитър Димов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Климент Охридски, Колю Фичето, Мерашки път, Мир, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Розова долина, Росна могила, Синчец, Стара планина, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Централна, Шипка; Ловеч: Баховско шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, Местност Полето, Михаил Петков, Момина сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Пол. Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин, Янтра; Малиново, Общ. Ловеч: Любен Каравелов; Скобелево, Общ. Ловеч: Васил Левски, Ген. Скобелев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Георги Филчев, Кирил и Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми март, Стара планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Хисар, Христо Ботев; Славяни: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, път 35, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил и Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно море, Шипка; Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Клокотница, Крайна, Любен Каравелов, Марица, Огоста, Паисий, Петко Манев, Петко Р. Славейков, Петър Берон, Първи май, Пясъка, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети март, Хаджи Димитър, Янтра

На 26.10.2017 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Ловеч: Васил Левски, Ген. Гембицки, Ген. Гурко, Доктор Васил Каракановски, Мадара, Марин Поплуканов, Тодор Кирков, Хисарска, Христо Иванов-Големия

Община Луковит  

На 23.10.2017 г. /08:15 - 16:15 ч./; на 24.10.2017 г. /08:15 - 16:15 ч./; на 26.10.2017 г. /08:15 - 16:15 ч./; на 27.10.2017 г. /08:15 - 16:15 ч./; на 28.10.2017 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Луковит: Възраждане

Торос: Бреза, Витска, Възраждане, Дило Йотов, Димитър Ковач, Захари Стоянов, Здравец, Лозарска, Мелнична, Нено Върбанов, Опълченска, Под. Тарасов, Поручик Софронов, Стоян Георгиев, Теменуга, Филип Бутозов, Хаджи Димитър

На 23.10.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./; на 24.10.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./; на 25.10.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./; на 26.10.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./; на 27.10.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Дерманци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Крайна, Куделин, Любен Каравелов, Мизия, Околовръстна, Скобелев, Цар Борис 1

На 23.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Луковит: Александър Стамболийски, Ардино, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло море, Бяло Поле, Велчо Комитата, Веригата, Веслец, Деветнадесети Февруари, Завоя на Черна, Ивайло, Иван Вазов, Княз Борис 1, Костен дол, Куклите, Местност Бяло Поле, Никола Бонев, Петър Берон, Поника, Сан Стефано, Симов дол, Съединение, Филичка, Хан Аспарух, Шейново

На 24.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Луковит: Козлодуй, Местност Вилна зона

Община Тетевен  

На 23.10.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Черни Вит: Боровец, Дели Пало, Капитан Войновски, Махала Златевци, Орлов камък, Стоян Генков, Хан Аспарух, Христо Ботев

На 23.10.2017 г. /10:15 - 10:30 ч./; на 24.10.2017 г. /10:15 - 10:30 ч./; на 25.10.2017 г. /10:15 - 10:30 ч./ -  Бабинци: 001104 С Екатте07884, ІV-52, Главна, М-ст Дунчевото, Махала Арамлия, Махала Бадънското, Махала Близнаците, Махала Полъта, Махала Трескавец, Местност Чашката, Първа; Тетевен: 002105 Екатте 07884, 005041, 72343. 31. 148, Бабинци, Конски дол, Махала Гечовото, Местност Года, Местност Дунчовото, Местност Конски дол

На 26.10.2017 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Дивчовото: 20996. 12. 27, 20996. 7. 50, Боровец, Георги Бенковски, Йото Генков, Капитан Никола Войновски, Мах. Зеленика, Мах. Косица, Местн. Боатин, Сава Младенов; Тетевен: Козница, Махала Байовица, Махала Ванковци, Махала Недковци, Махала Свидово, Местност Банков дол, Местност Гурга, Местност Недковци, Полатен; Черни Вит: 80902. 18. 151, Антийо Панчев, Боровец, Братойо Петков, Васил Левски, Дели Пало, Димитър Стойков, Дружба, Еловска, Здравец, Капитан Войновски, Лазар Ралчев, Махала Бръшленица, Махала Делиевци, Махала Елов дол, Махала Златевци, Махала Петровци, Махала Платуница, Местност Боатин, Местност Дъскот, Местност Остриля, Миковци, Момина Поляна, Нейо Крачунов, Орлов камък, Остриля, Петко Милев Страшния, Райна Княгиня, Стоян Генков, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Явор

На 27.10.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Голям извор, Общ. Тетевен: Марин Попдимитров, Ореша

Община Троян  

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 24.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 25.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 26.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 27.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник: Клиновци, Мах. реката, УПИ I Кв. 35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 24.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 25.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 26.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 27.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 28.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: 34-ти Троянски полк, Дрянска чешма, Захарий Зограф, Панайот Волов, Симеон Велики, Христо Ботев, Христо Смирненски

Община Угърчин  

На 27.10.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин

На 27.10.2017 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Драгана: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Гоце Делчев, Любен Каравелов, Сан Стефано, Стефан Караджа, Христо Ботев, ул. „Яне Сандански“.

 

Плевенска област

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Белене  

На 23.10.2017 г. /09:15 - 15:45 ч./ -  Бяла вода, Общ. Белене: ул. „Александър Стамболийски“, Безименна, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Гатев, Дунав, Здравец, Маршал Толбухин, Н. Й. Вапцаров, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 23.10.2017 г. /09:15 - 15:45 ч./ -  Лозица, Общ. Никопол: Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Борис Ганев, Васил Коларов, Г. С. Раковски, Георги Басаров, Георги Бенковски, Георги Димитров, Ернст Телман, Иван Вазов, Кирил и Методий, Септември, Христо Енчев, Ю. А. Гагарин

Община Гулянци  

На 24.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Бръшляница: 9-ти септември, Акалан, Александър Стамболийски, Антим 1, Априлов, Асен Златаров, Асен Халачев, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Г. С. Раковски, Голо Бърдо, до Стадиона УПИ II- 92 и III- 92, Дунав, Иван Рилски, Инж Г и Вълков, Кирил и Методий, Косовски, Крали Марко, Любен Каравелов, Местн. Над Пресяката, Местн. Червен Фенер, Патриарх Евтимий, Пирин, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Сан Стефано, Свобода, Скобелев, Стефан Караджа, Трапезица, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Освободител; Гулянци: Разсадник; Дъбован: Пирин; Ленково: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен Халачев, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Ген. Вл. Заимов, Генерал Столетов, Дунав, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Кайлъка, Карамфил, Кокиче, Коприва, Коста Златарев, Ленко Нанков Мишев, Нарцис, Опълченска, Панайот Волов, Пирин, с. Ленково, Синчец, Стара планина, Терасите, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка; Мечка, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Антим I, Асен Златаров, Балкан, Батак, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Левски, Възраждане, Г. С. Раковски, Гоце Делчев, Данаил Попов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Игнат Пантелеев, Кирил Петков, Любен Каравелов, Максим Горки, Милин камък, Мусала, Н. Й. Вапцаров, Никола Петков, Охрид, Пещера, Първи май, Рила, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стоян Заимов, Татар Махала, Тодор Александров, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Ю. А. Гагарин; Шияково: Александър Стамболийски, Бор, Васил Левски, Венера, Гоце Делчев, Драма, Ив. В. Мичурин, Христо Ботев, Цветница, Явор

На 24.10.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Ленково: Александър Стамболийски

Община Долна Митрополия  

На 23.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия: Арда, Витоша, Георги Бенковски, Иван Вазов, Илия Бешков, Камчия, Опълченска, Панайот Волов, Петко Воевода, Преслав, Фердинанд Александров, Цветан Спасов

Община Долни Дъбник  

На 26.10.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./; на 27.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Къртожабене: М-ст Булин дол; Плевен: Местн. Табакова чешма, Местн. Табакова чешма IV, Местност Табакова чешма, Текийски Орман

На 27.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бъркач; Дисевица: Волинска, Г. С. Раковски, Г. Томов, Девети септември, Изгрев, Московска, с. Алексиев; Къшин; Търнене: 10-ти конгрес, 11-ти конгрес, Ал. Стамболийски, Васил Априлов, Вит, Върбишка, Г. Кирков, Ген. Скобелев, Ив. Митов, Ивайло, Л. Каравелов, Лато Лачев, Найден Рачев, Опълченска, П. Р. Славейков, Филип Тотю, Хр Смирненски, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Ю. А. Гагарин

Община Искър  

На 25.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Искър, Общ. Искър: Ал Димитров, Ас Халачев, Байкал, Балкан, Балчик, Бр Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Велико Търново, Велко Кръстев, Въло Йончев, Георги Димитров, Искър, Калинин, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Мара Денчева, Маркс, Николай Петрини, Петлешков, Пирин, Преслав, Първи май, Райко Даскалов, Рила, Силистра, Слави Алексиев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Трифон Ангелов, Тулча, Тунджа, Тутракан, Урал, Христо Ботев, Христо Наумов, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Цвятко Георгиев, Чавдарци, Чапаев, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 23.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 24.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 25.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 26.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 27.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 28.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Искър, Общ. Искър: Бр Миладинови, Вапцаров, Кирил и Методий, Николай Петрини, Тунджа, Христо Наумов, Цвятко Георгиев, Чаталджа

Община Кнежа  

На 23.10.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:15 - 14:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Гостиля: Александър Стамболийски, Възраждане, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Пирин, Рила, Сан Стефано, Сергей Румянцев, Хаджи Димитър, Цветан Радойски; Долни Луковит: Писаровска могила

На 23.10.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Кнежа: 735082, Местност Криволя, Благой Иванов, Втори Стопански двор, Върбица, Гаговска Кошара, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Димчо Дебелянов, Иван Бонов, Ильо войвода, Местност Криволя, Местност Мерата, Местносттрите Декара, Огнян Михайлов, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Преслав, Райко Даскалов, Славчо Н. Вълчинков, Сребрен, Христо Ботев, Янко Сакъзов

На 23.10.2017 г. /10:15 - 14:15 ч./ -  Кнежа: 735082, Местност Криволя, Гаговска Кошара, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Ильо войвода, Местност Криволя, Местносттрите Декара, Янко Сакъзов

На 24.10.2017 г. /11:00 - 12:15 ч./ -  Кнежа: Димитър Бутански, Козлодуй, Козница, Ком, Осогово, Пирин, Родопи, Стара планина

Община Левски  

На 24.10.2017 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Борислав: Васил Априлов, Васил Левски, Г. С. Раковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Максим Горки, Н. Й. Вапцаров, Неофит Рилски, П. К. Яворов, П. Р. Славейков, Петър Берон, Пирин, Ракитин, Рила, Св. Св. Кирил и Методий, Средна гора, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Ю. А. Гагарин; Вълчитрън: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Балкан, Бачо Киро, Бенковски, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло море, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Гео Милев, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Иван Рилски, Лачко Ангелов, Любен Каравелов, Македония, Мусала, Оборище, Огоста, Опълченска, П. К. Яворов, Паисий, Пенчо Славейков, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Ресен, Родопи, Росица, Св. Св. Кирил и Методий, Скопие, Стара планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Циригова могила, Черно море, Янтра; Каменец, Общ. Пордим: Априлов, Атанас Митев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Витоша, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Индустриална, Искър, Кирил и Методий, Люлин, Неофит Рилски, Оборище, Опълченска, Освобождение, Осъм, Отец Паисий, П. К. Яворов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пирин, Радецки, Рила, Ропотамо, Сергей Румянцев, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Странджа, Трети март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Черно море, Шипка, Янтра; Катерица: Беласица, Божин Чулев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Лиляна Бърдарова, Любен Вешков, Рила, Стара планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов; Летница, Общ. Летница: Александър Димитров; Одърне: 9-ти септември, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Али Шарифов, Безименна, Божин Чулев, Вапцаров, Васил Левски, Витоша, Владимир Ангелов, Възраждане, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Добри Чинтулов, Едно, Захари Стоянов, Любен Вешков, Н В Грамовски, Назъм Хикмет, Пенчо Славейков, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Стара планина, Тодор Каблешков, Трети март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цветан Спасов; Пелишат: 17 Партизани; Пордим: Алеко Константинов, Балкан, Братя Миладинови, В. Априлов, Васил Левски, Веслец, Витоша, Владимир Заимов, Гурко, Драва, Дунав, Иван Божинов, Иван Вазов, Кала Тепе, Крайречна, Одеса, Радецки, Раковски, Рила, Сергей Румянцев, Скобелев, Средец, Стара планина, Стефан Караджа, Трети март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна

На 25.10.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Асеновци: 1-ви май, 23-ти септември, 8-Ми март, 9-ти май, Александър Стамболийски, Асен Банчев, Асен Вълев, Асен Халачев, Бахчалъка, Бузлуджа, Бързаца, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Г. С. Раковски, Гастело, Гено Борисов, Евтим Костов, Емил Михайлов, Иван Кунчев, Извън регулацията, Индустриална, Калето, Липето, Любен Каравелов, Люлин, Малчика, Манол Нисторов, Милан Кунчев, Мир, Митко Палаузов, Мусала, Никифор Йорданов, Николай Панчев, Огоста, Огражден, Осмо Калугерово, Осъм, Пеньо Йончев, Райко Даскалов, Раковска, Рила, Ропотамо, Селище, Сергей Румянцев, Сливница, Софка Вълева, Стадиона, Стара планина, Трети март, Филип-тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шипка, Яворов; Горско Сливово: Георги Димитров; Летница, Общ. Летница: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Балкан, Бузлуджа, България, Васил Левски, Георги Бенковски, Димчо Дебелянов, Кирил и Методий, Клокотница, Летница, Марица, Неофит Рилски, Никола Петков, Пейо К. Яворов, Петко Ф. Атев, Райко Даскалов, Райна Княгина, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Страцин, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Царевец

На 26.10.2017 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ -  Бацова махала: Аврора, Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-р Петър Берон, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Карл Маркс, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Радецки, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Средец, Станке Димитров, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю. А. Гагарин; Българене, Общ. Левски: Ангел Бонгалов, Беласица, В Априлов, В Левски, Веселин Кръстев, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Клисура, Крум Драголов, Любен Каравелов, Панайот Хитов, Петко Петков, Пирин, Полтава, Преслав, Рила, Родопи, Сливница, Спас Венков, Средец, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Съботин Генов, Христо Ботев, Шипка, Янтра; Деляновци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Изгрев, Общ. Левски: Акация, Балкан, Вардар, Витоша, Възраждане, Георги Павлов, Дунав, Евлоги Христов, Еделвайс, Заря, Игнат Величков, Камчия, Коми, Лъки, Люлин, Марица, Осъм, Пирин, Поляна, Рила, Родопи, Свобода, Стадион, Стара планина, Странджа, Тинтява, Тополница, Явор; Малчика: Ал. Стамболийски, Бачо Киро, Вапцаров, Васил Левски, Дружба, Евгени Босилков, Заря, Ив. Вазов, Мир, Осъм, Панайот Хитов, Петър Берон, Площад, Стара планина, Столетов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шипка, Ю. А. Гагарин; Обнова: 9-ти септември, XV-438, Kb. 125, Ал. Стамболийски, Арда, Б. Анастасов, Безименна, Ванчо Цачев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Волга, Възраждане, Г Бенковски, Гео Милев, Гробарска, Д. Дебелянов, Дунав, Еделвайс, Заря, Ив. Вазов, Кирил и Методий, Клисура, Козлодуй, Л. Каравелов, Люляк, Малчика, Марица, Мусала, Н. Й. Вапцаров, Н. Рилски, Нов живот, Осми март, Осъм, П. Р. Славейков, Пионерска, Плиска, Победа, Преслав, Първи май, Радецки, Ракета, Раковски, Рила, Родопи, с. Румянцев, Сакар, София, Ст. Караджа, Ст. планина, Странджа, Тодор Каблешков, Трети март, Тръпката, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Червенобрежка, Ю. А. Гагарин, Янтра; Санадиново: № 280011, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоце Делчев, Д-р Петър Берон, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Москва, Осъмски, Панайот Волов, Рила, Свобода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю. А. Гагарин, Янтра; Трънчовица: Бачо Киро, Бистрица, Витоша, Волга, Григор Вачков, Дунав, Епископ Евгений Босилков, Искър, Камчия, Малчика, Марица, Места, Митко Палаузов, Мусала, П Р Славейков, Рила, Родопи, Росица, Странджа, Тунджа, Христо Ботев, Цанко Церковски, Шипка, Янтра

На 26.10.2017 г. /09:05 - 15:55 ч./ -  Обнова: 9-ти септември, Ал. Стамболийски, Арда, Б. Анастасов, Безименна, Ванчо Цачев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вела Пеева, Волга, Възраждане, Гео Милев, Гробарска, Дунав, Заря, Ив. Вазов, Кирил и Методий, Козлодуй, Л. Каравелов, Люляк, Малчика, Марица, Мусала, Н. Й. Вапцаров, Н. Рилски, Нов живот, Осми март, Осъм, Пионерска, Плиска, Победа, Първи май, Рила, Родопи, с. Румянцев, София, Ст. Караджа, Ст. планина, Странджа, Тодор Каблешков, Трети март, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Червенобрежка, Ю. А. Гагарин

Община Никопол  

На 25.10.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./; на 27.10.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Драгаш войвода; Никопол: Акация, Амбарица, Беласица, Борова гора, В. Левски, Вардар, Вежен, Веслец, Витоша, Вишнева, Ген Криденер, Дойран, Европа, Елия, Искър, Крепостна, Любен Дочев, Малка Чарталия, Мелник, Местност Висока зона, Местност Мерджанлъка, Местност Руски Паметник, Местност Харманлъка, Морава, Мусала, Оборище, Огоста, Одеса, Осъм, Петър Велчев, Победа, Родопа, Руен, Смолянови, Странджа, Струма, Текето, Тракия, Хижа 4-ти Километър Черквица, Черни връх, Шипка, Янко Сакъзов, Янтра

На 25.10.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./; на 27.10.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Драгаш войвода: В Левски, Витоша, Драгаш войвода, Евлоги Ангелов, Изгрев, Любен Дочев, Месност Язгьол, Петър Велчев, Роден Кът, Спас Митев, Стопански двор, Страхил войвода, Ю. А. Гагарин

Община Плевен  

На 23.10.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./; на 25.10.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Опанец, Общ. Плевен: 000259, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Кирил и Методий, Лозенка, Трети март

На 23.10.2017 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Плевен: Г. С. Раковски, Д. Константинов/Ц. Спасо/, Константин Величков, Неофит Рилски, Парашкев Цветков

На 23.10.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./; на 24.10.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./; на 25.10.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Плевен: Вит, Георги Кочев, Индустриална зона, Осъм /Бала баир/

На 23.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 24.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 25.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 26.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 27.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 28.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Пелишат: 17 Партизани, Вит, Дунав, Иван Вазов, Любен Вешков, Осъм, Победа, Христо Ботев

На 23.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 25.10.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Опанец, Общ. Плевен: 000259

На 23.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./; на 25.10.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Буковлък: 11-ти декември, 244, 670 Кв. 51, ІІ и ІІІ, Аврора, Балкан, Беласица, Белград, Белмекен, Бенковски, Богомил, Буря, Вежен, Демокрация, Димитровград, Дряново, Дунав, Заводска, Заря, Иглика, Изток, Илинден, Крайцер Аврора, Латинка, Люлин, Майор Горталов, Никопол, Оборище, Орлица, Патриарх Евтимий, Пирин, Плевен, Правда, Преслав, Прилеп, Район Апк, Раковски, Рила, Родопи, Русе, Сан Стефано, Силистра, Срещу Кат, Стара планина, Стопански двор, Страцин, Тимок, Тодор Каблешков, Трети март, Тутракан, УПИ 1, Хайнбоаз, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Център, Шипка

На 23.10.2017 г. /08:45 - 12:30 ч./ -  Плевен: Сторгозия

На 23.10.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Търнене: 10-ти конгрес, 11-ти конгрес, Ал. Стамболийски, Васил Априлов, Ген. Скобелев, Л. Каравелов, Лато Лачев, Найден Рачев, Христо Ботев, Цанко Церковски, Ю. А. Гагарин

На 23.10.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Брестовец: Александър Петров, Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Кочев, Елин Пелин, Иван Вазов, Никола Й Вапцаров, Пирин, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Къртожабене: Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Местност Барата, Орлица, Студенец, УПИ II Кв. 5, Цар Калоян, Цар Симеон

На 23.10.2017 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  Плевен: Горталов, Гургулят, Доброволска, Марибор, Ралица

На 23.10.2017 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Плевен: Д. Константинов/Ц. Спасо/, Данаил Попов /В. Ленин/, Даскал Димо, Софроний Врачански

На 24.10.2017 г. /08:15 - 08:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./; на 26.10.2017 г. /08:15 - 08:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Бръшляница; Върбица, Общ. Плевен: ІV, Кв. 1, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Арда, Асен Халачев, Бачо Киро, Братя Миладинови, В. И. Ленин, Васил Коларов, Васил Левски, Вит, Витоша, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дамян Груев, Димитър Благоев, Димка Пенчева, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Иван Тотев, Искър, Катя Попова, Кирил и Методий, Ком, Коста Златарев, Кракра Пернишки, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Н. Й. Вапцаров, Неофит Рилски, Оборище, Освободител, Осогово, П. К. Яворов, Пирин, Прилеп, Райко Даскалов, Рила, Родопи, Свобода, София, Софроний Врачански, Средна гора, Странджа, Суворов, Тодор Луканов, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Шипка; Коиловци: 000412, 9-ти септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Балкан, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Витоша, Владимир Заимов, Г Димитров, Гео Милев, Георги С Раковски, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Ламби Кръстев, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, Местност Байнова могила, Местност Биширица, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, Родопи, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, София, Средна гора, Стара планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно море, Шипка, Янко Сакъзов

На 24.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 26.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен: ІV, Кв. 1, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Братя Миладинови, В. И. Ленин, Васил Коларов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дунав, Искър, Кирил и Методий, Ком, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Н. Й. Вапцаров, Неофит Рилски, Оборище, П. К. Яворов, Свобода, Софроний Врачански, Средна гора, Странджа, Суворов, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 24.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Къртожабене: 000340, М. Каменец, Аврора, Г. С. Раковски, Георги Димитров, Кокиче, Огнеборец, Радецки, Ралица, Христо Ботев, Чернялка

На 24.10.2017 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Плевен: Дружба

На 25.10.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 15:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Плевен: Лозарска Среща Кл 1

На 25.10.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Плевен: Веслец, Генерал Ганецки, Десети декември, Ем. Васкидович/Аврора/, Жеравна/А. Стоянов/, Сергей Румянцев

На 25.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коиловци: 9-ти септември, Ал Стамболийски, Бенковски, Борис Бардушев, Г Димитров, Иван Вазов, Ленин, Любен Каравелов, Одрин, Плевен, Райко Даскалов, Цветан Спасов

На 26.10.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./; на 27.10.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Плевен: Батак, Воден/Жк. Л. Мишев/, Георги Кочев, Дунав, Искър, Панайот Хитов, Чорлу

На 26.10.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ -  Плевен: Българска Авиациа /Индустр. , Гренадирска

На 26.10.2017 г. /08:45 - 14:15 ч./ -  Плевен: Гренадирска

На 26.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Гена Димитрова, Изгрев, Миладинови Братя, Неофит Рилски, П. Р. Славейков

На 27.10.2017 г. /08:30 - 13:00 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Плевен: Гривица, Източна Индустриална зона, Индустриална зона

На 27.10.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен

На 29.10.2017 г. /08:15 - 08:45 ч.; 08:15 - 15:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Плевен: Българска Авиациа /Индустр. , Георги Кочев, Дружба, Западна Индустриална зона, Индустриална, Индустриална зона, Кара Колю, Местн. Западна Идустриална зона, Промишлена

На 29.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Плевен: 12-ти август, Индустриална зона, Кара Колю

Община Червен бряг  

На 25.10.2017 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Койнаре: Бето Петров, Г. Димитров, Иван Рилски, Илия Динков, Кирил и Методий, Л. Каравелов, Малчика, Милчо Симеонов, Отец Паисий, П. Динков, Петър Динков Симеонов, ул. „Христо Ботев“.

 

Пернишка област

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Брезник  

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 24.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 13:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./; на 25.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 26.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кошарево

На 24.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 13:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Банище; Горна Секирна: Местн. Валога; Ерул; Милкьовци; Станьовци

На 24.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 13:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./; на 25.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 27.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Душинци

На 24.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Бегуновци; Беренде, Общ. Земен; Брезнишки извор; Габровдол; Гигинци: УПИ ХIV-219, Кв. 22; Непразненци; Режанци; Садовик

На 24.10.2017 г. /09:30 - 13:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Велиново; Долна Секирна: МТП&Quot; Д. Секирна&Quot;

На 26.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 27.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник: с. Велковци, УПИ ІV-105, Кв. 40

Община Земен  

На 24.10.2017 г. /11:15 - 12:45 ч./ -  Чепино

На 25.10.2017 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Горна Глоговица

На 25.10.2017 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Дивля: Мах. Бежанска, Мах. Дульова, Мах. Жъкова, Мах. Ильова, Мах. Милкова, Мах. Паунова, Мах. Пезулярска, Мах. Славкова

На 26.10.2017 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Жабляно: 29012. 1. 1

На 26.10.2017 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Блатешница

Община Ковачевци  

На 24.10.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Светля

Община Перник  

На 23.10.2017 г. /08:15 - 11:00 ч./; на 25.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 26.10.2017 г. /08:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./; на 27.10.2017 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Гълъбник: Кв. 25 УПИ XІІІ-353, УПИ VІІ-112, Кв. 16, УПИ ХV-45, Кв. 6

На 23.10.2017 г. /08:15 - 11:00 ч./; на 26.10.2017 г. /08:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./; на 27.10.2017 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Горна Диканя: X-1583, Кв 195, Горна Диканя, Махала Джорговица, Парцел ХIх-1127, Кв. 116А, Пи203, УПИ І-1517 Кв. 211, УПИ Х-1306, Кв. 165; Долна Диканя: 884 Кв. 67А и 67Б, 926, XIII-755, Кв. 47, Гаджова махала, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ IV-838, Кв. 62, УПИ IX=883 Кв 67А, УПИ VII- 852, 854 Кв. 65, УПИ XI-261, Кв. 40, УПИ XIII-990, УПИ ХIV-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40; Дрен: V-420 Кв. 4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Деветдесет и Трета, Деветдесет и Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М. Попова махала, Махала Мали Дрен, Махала Тареина, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, с. Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Девета, Сто и Единадесета, Сто и Осма, Сто и Пета, Сто и Петнадесета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Тринадесета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета; Старо село, Общ. Радомир: VII-157 Кв. 17, XXVІІ-XXVІІІ Кв. 12, Мах. Дукова; Студена, Общ. Перник: ПИ 000307, Находище Студена, Ален мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище МКТП Щрабаг, Иван Вазов, Извън регулация с. Студена Кариера, Каражинец, Мах. Кашова, Мах. Рулева, Местн. Каражинец/И. Р. /, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев; Чуковец, Общ. Радомир

На 23.10.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Перник: Берковица, Брезник, Варна, Враца, Клепало, Кърджали, Мелник, Павликени, Самоков, Севлиево, Трън, Угърчин

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Перник: Аврора, Баба Парашкева, Белоградчишки скали, Белоградчишки скали, Боровец, Братя Кокарешкови, Волга, Грамаге, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Хранов, Жива вода, Ивайло, Йордан Лютибродски, Йордан Лютибродски, Климент Охридски, Костенец, Костенец, Лазар Робев, Леденика, Ленин, Момин проход, Рилски езера, Станке Димитров, УПИ І Кв. 81, Христо Македонски, Христо Смирненски, Църква

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник: 1-ва, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 14-та, 16-та, 17-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Варна, Враца, Мелник, Рудничар, Рудничар, Русе

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 24.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 25.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 26.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 27.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Радуй

На 24.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Перник: Ботевград, Брезник, Казанлък, Пирдоп, Пловдив, Самоков

На 24.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Перник: Аврора, Атанас Накев, Баба Парашкева, Белоградчишки скали, Боровец, Вулкан, Димитровград, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Рибарски, Димитър Хранов, Жива вода, Ивайло, Иван Шишман, Йордан Лютибродски, Калофер, Кирил Тупанков, Костенец, Крум Накев, Лазар Робев, Ленин, Момин проход, Никифор Панкев, Огоста, Превалец, Рилски езера, Станке Димитров, Стримон, УПИ І Кв. 81, Христо Македонски, Христо Смирненски, Църква, Църква

На 24.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 26.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник: 1-ва, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 14-та, 16-та, 17-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Рудничар, Рудничар

На 24.10.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Перник: Ахтопол, Болград, Брацигово, Варна, Кърджали, Преспа, Прилеп, Русе, Самара

На 25.10.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Ахтопол, Балчик, Битоля, Брайла, Брацигово, Брезник, Варна, Враца, Кърджали, Нови Пазар, Русе

На 25.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Перник: Белоградчишки скали, Братя Кокарешкови, Волга, Грамаге, Димитър Благоев, Йордан Лютибродски, Климент Охридски, Костенец, Леденика

На 25.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник: 1-ва, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 14-та, 16-та, 17-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ахтопол, Балчик, Битоля, Брацигово, Бургас, Враца, Одрин, Охрид, Рудничар, Рудничар, Струга; На 25.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Дивотино: 3-ти март, 34069, Витоша, Втора, Двадесета, Двадесетивтора, Двадесетидевета, Двадесетиосма, Двадесетипета, Двадесетиседма, Двадесетитрета, Двадесетичетвърта, Двадесетишеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв29 УПИV -642, Комсомолска, Люлин, Махала Герен, Махала Ливаге, Махала Светавода, Махала Тенов дол, Миньор, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петдесетивтора, Петдесетипета, Петдесетитрета, Петнадесета, Първа, Рила, Седемнадесета, Седма, Слатина, Струма, Тенов дол, Тридесета, Тридесетивтора, Тридесетиосма, Тридесетипета, Тридесетипърва, Тридесетиседма, Тридесетитрета, Тридесетичетвърта, Тридесетишеста, Тринадесета, УПИ VIII - 296 Kb. 21, УПИ ІІ Кв. 746, Четвърта, Четирдесета, Четирдесетиосма, Четирдесетипета, Четирдесетиседма, Четирдесетитрета, Четринадесета, Шеста, Шестнадесета; Люлин, Общ. Перник: V-614 Кв 59, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв. 31, УПИ1-577, Мах. Лесков дол, Мах. Стакьовец и Манастира, Местн. Задбудилица, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 874, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Осма, Тридесет и Седма, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесеста, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста; Перник: Рашо Димитров, Цалева Круша

На 25.10.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Дивотино: Витоша

На 25.10.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Перник: Дивотино

На 25.10.2017 г. /10:00 - 12:00 ч.; 10:15 - 12:00 ч./ -  Перник: Вардар, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра Пернишки, Райко Даскалов, Розова долина, Струма

На 25.10.2017 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Перник: 6-ти май, Айтос, Асеновград, Ахтопол, Балчик, Банско, Битоля, Ботевград, Брайла, Брацигово, Брезник, Бургас, Бяла Слатина, Варна, Васил Левски, Велинград, Видин, Враца, Граово, Добруджа, Дряново, Епископ Киприян, Златица, Изток, Ихтиман, Казанлък, Карлово, Клепало, Котел, Кракра, Кракра Пернишки, Красно село, Кърджали, Лясковец, Миньор, Монте Карло, Нов Безистен, Нова Загора, Нови Пазар, Одрин, Омуртаг, Охрид, Павликени, Пирдоп, Пловдив, Първи май, Радомир, Разлог, Раковска, Раковски, Русе, Самоков, Св. Св. Кирил и Методий, Севлиево, Стара Загора, Струга, Твърди Ливади, Трявна, Търговище, УПИ 2, Кв. 202, Физкултурна, Христо Смирненски, Шумен

На 26.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 27.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Гълъбник: В и К - ПС Гълъбник.

На 26.10.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:45 - 09:30 ч./ -  Перник: Арда, Асенова Крепост, Вардар, Върбица, Гарата, Граховска, Железничарска, Искър, Камчия, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра Пернишки, Отец Паисий, Райко Даскалов, Розова долина, Росица, Средец, Струма, Тунджа, УПИ 1 Кв. 263

На 26.10.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Перник: Вардар, Железничарска, Струма, Тунджа; На 26.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Кладница: IX-409, VІІІ-29, Кв. 18, XI-29 Кв. 18 Делта Хил, Акация, Бакиница, Берлин, Бор, Борис Тодоров, Брезите, Брезовица, Брюксел, валого, Варшава, Васил Левски, Виена, Вилна зона, Витоша, Воденичище, Волга, Горско Стоп. Витошко, Градинарска, Гранит, Дабо, Делта Хил, Доброволец, Дончо Ватах, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Изгрев, Йордан Божов, Калиница, Каменарска, Кокиче, Кракра, Лале, Латинка, Ливадите, Лондон, мак, Матница, Минзухар, Мирковица, Младост, Морена, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Рим, Рудничар, с. Кладница, Община Перник, Екологично Селище &Quot; Делта Хил&Quot; , София, Спас Бурнов, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Тинтява, УПИ II-35, Кв. 17 Делта Хил, УПИ V||-Кв. 20, УПИ XXIX-29, Кв. 20 Делта Хил, УПИ ІІІ-21 Кв. 20, УПИ-IX 29, ХVІІ-11010, 11038, Хан Крум, Хемус, Хижа Селимица, Ххх-1257 Кв. 68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец; Рударци; Студена, Общ. Перник: Пояс № 1на Язовир Студена

На 26.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Кладница: Акация, Борис Тодоров, Васил Левски, Витоша, Йордан Божов, Ливадите, Петър Янчов, Рудничар, Стадиона, Цар Самуил, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яровец

На 26.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Перник: Асен Търновски, Белоградчик, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Кирил Тупанков, Кюстендил, Мануш войвода, Никифор Панкев, Хан Крум, Църква, Явор

На 26.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Перник: Камчия, Кракра, Струма, УПИ 1 Кв. 263

На 26.10.2017 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Перник: Арда, Арда, Асенова Крепост, Асенова Крепост, Вардар, Вардар, Върбица, Върбица, Гарата, Гарата, Граховска, Граховска, Железничарска, Железничарска, Искър, Искър, Камчия, Камчия, Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Кракра Пернишки, Отец Паисий, Отец Паисий, Райко Даскалов, Райко Даскалов, Розова долина, Розова долина, Росица, Росица, Средец, Средец, Струма, Струма, Тунджа, Тунджа, УПИ 1 Кв. 263, УПИ 1 Кв. 263

На 27.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Перник: Аврора, Баба Парашкева, Белоградчишки скали, Боровец, Димитър Благоев, Димитър Хранов, Жива вода, Ивайло, Йордан Лютибродски, Костенец, Лазар Робев, Ленин, Момин проход, Рилски езера, Станке Димитров, УПИ І Кв. 81, Христо Македонски, Христо Смирненски, Църква

На 27.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник: 1-ва, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 14-та, 16-та, 17-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Вардар, Искър, Кракра, Рудничар, Рудничар

На 27.10.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Големо Бучино: Бачова махала, Витоша, Даскала, Дъбрава, Кедър, Кокиче, Кракра, Люлин, Нарцис, Република, София, Струма, УПИ XXIV Кв. 39, Яланджийска, Ясен; Драгичево: V-14, Кв. 83, VІІ-555 Кв. 80, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Долно Драгичево, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Калиница, Каменица, Кокиче, Кракра, Лебед, Любен Каравелов, Люлин, М. Копринено Орище ПИ 324, Магистрала, Мария Луиза, Мах. Крушите, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Ал Танев, Местност Горно Драгичево/Борова гора, Местност Горно Драгичево/Вилите, Местност Горно Драгичево/Гола могила, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Местност Горно Драгичево/Крушите, Местност Горно Драгичево/Селимите, Местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Никола Вапцаров, Оборище, Панайот Волов, ПИ 020003, ПИ 1625, М. Серимеж, Пирин, реката, Република, Рила, Ропотамо, Рударска, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Умище, УПИ VIII-1426, Физкултурна, Христо Ботев, Черни връх, Янтра; Мало Бучино: Люлин/2-ра/; Мърчаево: 10-та; Перник: Бучински път

На 27.10.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Драгичево

На 27.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Перник: V-502. 1010, Братя Миладинови, брегалница, Булаир, Владислав Граматик, Войниковец, Габрово, Ген Владимир Вазов, Гергина, Гоце Делчев, Гр. Перник, Кв. 4 УПИII, Граово, Григор Парличев, Даме Груев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгановец, Драгановец Залес. Пояс, Екзарх Йосиф, Златни мостове, Знеполе, Иван Рилски, Илинден, Илия Бешков, Инженерна, Инжинерен, Калиманци, Кино Салон, Китка, Константин Величков, Косово Поле, Кракра, Кракра Пернишки, Кресна, Крушовска Република, Кръстю Асенов, Ловеч, Мах. Зарина /И. Р. /, Михаил Георгиев, Михаил Герджиков, Никола Карев, Омуртаг, Пере Тошев, Петко Каравелов, Погреби, Поп Пейо, Презвитер Козма, Райна Княгиня, Розова долина, Руй, Русалка, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Св. Св. Кирил и Методий, Стримон, Струма, Тодор Влайков, Трявна, Физкултурна, Хайдут Велко, Христо Ботев, Цанко Церковски, Централна Градска Част, Черноризец Храбър, Чичо Стоян, Яне Сандански

На 27.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Горна Диканя; Даскалово: Втора; Драгичево: Байкал, Възраждане, Георги Бенковски, Кракра, Магистрала, Мария Луиза, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Рила, Рударска, Стара планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Христо Ботев, Цар Симеон, Явор, Янтра; Мърчаево: Мърчаево ПИ 52, Рударски път, Цар Симеон I/Кост. Темелков/; Перник: Владайско въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Йордан Лютибродски, Кв. Старата църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски път, Лиляна Димитрова, Мах. Горна църква, Мах. Тутулова, Махала Стара църква, Момин проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Рилски езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чуйпетлово; Рударци: 1452, 3-ти март, LXXXІІІ-1526 Кв. 121, XVIII-1965, 1967 Кв. 127, Арда, Балчик, Бели брег, Божур, Бор, Борова гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Вардар, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Ген. Столетов, Гео Милев, Гоце Делчев, Гурко, Дабо, Добрич, Драва, Дренов дол, Дулова, Дунав, Ерма, Ехо, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил и Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Кривуля, Лаката, Лиляна Димитрова, Лом, Лопянска гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, Местн. Кало, Металург, Минерал, Миньор, Михаил Дойчев, Москва, Несебър, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Перник, Пирин, Пловдив, Поморие, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи май, Радомир, Райко Янков, Рено, Рига, Рила, Родопи, Розова долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, с. Рударци, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Силистра, Синчец, Скобелев, Смолян, Солун, София, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Стримон, Струма, Темелко Ненков, Тинтява, Трън, ул. Вардар/ул. Силистра, УПИ LXXXIV-2229, Кв. 21. , УПИ І-1427 Кв. 80Б, УПИ Х|Х, Кв. 107А, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни връх, Шипка, Шумнатица, Янтра, Ясен, Ястребец; Студена, Общ. Перник: Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, Градище, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Крайречна, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, Мах. Бугьовец, Мах. Каназирова, Мах. Кюлова, Мах. Опашиница, Мах. Шестакова, Мах. Язовира, Местн. Буката/И. Р. /, Местн. Шарков дол /И. Р. /, Местн. Шумнатица, Могилата, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Първи май, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Самуил, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 27.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Екзарх Йосиф, Златни мостове, Китка, Русалка, Сандански, Хайдут Велко, Христо Ботев, Черноризец Храбър, Яне Сандански

На 28.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Рудничар

Община Радомир  

На 23.10.2017 г. /09:15 - 10:45 ч./ -  Извор, Общ. Радомир: Махала Канджулица; Радомир: Върба

На 23.10.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./; на 25.10.2017 г. /13:30 - 16:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./; на 27.10.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Долна Диканя; Червена могила

На 23.10.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./; на 25.10.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./; на 27.10.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Владимир: ПИ 149 Кв, 14; Долни Раковец: Кв. 22, УПИ Х-206, М-ст Банята, УПИ XI-306, П-Л ІХ-428, Кв. 27, УПИ 1-167 Кв. 11, УПИ ІІ-26, УПИ ХI-34, Кв. 1; Друган: Vі-485, Кв. 45, Чачулова махала; Кондофрей: Общ. Радомир; Радомир: Антим I, Априлско въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, Мах. Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети март, Хан Омуртаг; Стефаново, Общ. Радомир: Мах. Горни Раковец, Мах. Егреците, УПИ ІX-1083, 1084

На 23.10.2017 г. /14:00 - 15:30 ч./ -  Копаница; Николаево, Общ. Радомир; Радомир: ІІІ Кв. 191 Промишленна зона, Гарата, Генерал Владимир Вазов, Мах. Арбанас, Райко Даскалов, Цар Симеон

Община Трън  

На 23.10.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./; на 24.10.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./; на 25.10.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./; на 26.10.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./; на 27.10.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Бусинци

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 24.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 25.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Стайчовци

На 24.10.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Джинчовци; Зелениград: Общ, Трън, Парцел ІІІ-253, Кв. 40, УПИ XXXIII - 371Кв 20; Туроковци; Цегриловци: ПИ 197; Ярловци

На 24.10.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./; на 25.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 26.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 27.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Реяновци

На 24.10.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Трън: 8Ми март, Бор, Георги Бабичев, Граничар, Денчо Знеполски, Десета, Имот 000697 Стопански двор, Мах. Ахчийски кошари, Мах. Горно Баринци, Мах. Кошарите, Махала Кошаре, Мурговица, Нов живот, Руй, Света Троица, Стефан Рангелов

На 24.10.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Трън: Денчо Знеполски, Мах. Кошарите

На 24.10.2017 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Бераинци; Бохова: УПИ-ХI-148; Главановци, Общ. Трън; Забел; Лешниковци: Имот 32, Кв. 5; Милославци: УПИ V-71, Кв. 18; Насалевци; Рани Луг: П-Л ХХI-235, Кв. 7, УПИ ІV-280, Кв. 3 Мах. Пещер; Слишовци; Стрезимировци: 56.

 

Кюстендилска област

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Бобов дол  

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 24.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 25.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 26.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 27.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коркина: Коркина, Х-21, Кв. 2; Шатрово: 067016, Vі-255, Кв. 27

На 23.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Горна Козница: П-Л ХIV-234, Кв. 23

Община Бобошево  

На 24.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 25.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Каменик

На 25.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Скрино: 116; Доброво: Vі-293, Кв. 20

На 25.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Блажиево: Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св. Иван Рилски, Стопански двор, Теменуга, УПИ - V-77, Кв. 11, ХII, Кв. 22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис; Бобошево: 14532. 040. 017, XIII-591 Кв. 65, Ал. Константинов, Ал. Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, ЖП Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М. Турсуно ПИ № 135017, Местност Галенковци, Местност Герена, Местност Друма, Местност Затона, Местност Кощанево, Местност Липовица, Местност Манастира, Местност Миладин, Местност Мърдище, Местност Секелица, Местност Тупузица, Момина сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, път 104, пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор; Вуково: 087040, 12351. 153. 0030; Грамаде, Общ. Дупница: ІХ - 136, Кв. 18; Рила; Слатино, Общ. Бобошево: Лоза, Местност Слатинско Ханче, Цар Борис; Смочево: 048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, Махала Миндела, Милатково, Момина сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-VІІІ-361, Кв. 15, Христо Ботев; Сопово

На 25.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./; на 26.10.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Местност Мело; Висока могила: Мильов Рид

На 26.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Вуково: 087040

На 26.10.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Вуково: 12351. 153. 0030

Община Дупница  

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Грамаде, Общ. Дупница: ІХ - 136, Кв. 18

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 24.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 25.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 26.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 27.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 28.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тополница, Общ. Дупница: Местност Дрено, НУПИ-1609; На 24.10.2017 г. /13:30 - 14:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: 04220. 8. 70, 04220. 9. 2, Александър Стамболийски, Ален мак, Ачкагач, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Вела Пеева, Георги Димитров, Гергана, Горица, Димитър Благоев, Здравец, Зелен път, Иван Вазов, Иглика, Каменния път, Кв. 50, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Крайречна, Ленин, Лоза, М. Зад реката ПИ 04220, 4, 49, 2, Максим Горки, Малина, Малчика, Махала Доларска, Мест. Фандъклъка, Местност Мантарлия, Местност Прокопо, Мусала, Осми март, Отец Паисий, Партизанска, ПИ 04220. 11. 35, Пионерска, Победа, Първи май, Русалка, Самоковище, Стопански двор, Теменуга, Фенерка, ХI-124, Кв. 17, Христо Ботев; Бобов дол: Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев; Джерман: 013024, 017022, 059050, 207635051294, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Бела вода, Местност Голямата порта, Местност Еминица, Местност Китева Ливада, Местност Кръсто, Местност Мали Бельов дол, Местност Площа, Местност Пульова Воденица, Местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Яворц; Дупница: I, Кв. 79, 04220. 9. 147, 68789. 16. 114, 68789. 162. 69, 68789. 164. 15, 68789. 17. 484, 68789. 17. 56, 68789. 17. 76, 68789. 173. 5, 68789. 20. 626, Кв. 248, 68789. 21. 19, 68789. 23. 413, 68789. 25. 34, 68789. 28. 351, 68789. 603. 401. 1, 68789. 605. 153, 68789. 607. 145, 68789. 609. 179 Никола Малашевски, 68789. 609. 55. 1, 68789. 609. 601, 87727, 16, 179, I, Кв. 124 Ж. П Гара, I, Кв. 79, XXXIV-6620, Кв. 130А, ІІІ, Кв. 95, № 1624, Академик Петър Динеков, Академик Петър Динеков, Алеко, Алеко, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ана Малашевска, Ана Малашевска, Андон Величков, Андон Величков, Антим I, Антим I, Антон Страшимиров, Антон Страшимиров, Аракчийски мост, Аракчийски мост, Аракчийски мост, Арда, Асен Златаров, Асен Златаров, Асен Златаров, Асен Меджидиев, Атанас Величков, Баба Ната, Баба Тонка, Бабуна планина, Балановска пътека, Балкан, Батак, Бачо Киро, Бачо Киро, Бачо Киро, Бел кладенец, Беласица, Бенковски, Бенковски, Бешика, Бисеров, Бистрица, Бистрица, Бистрица, Бистрица, Бистрица, Бистрица, Бистрица, Битоля, Благодарност, Ботьо Петков, Ботьо Петков, Братя Миладинови, Братя Миладинови, брегалница, Бричи Бор, Бричи Бор, Бричи Бор, Бричи Бор, Бузлуджа, Булаир, Булаир, Булаир, Бяло море, Вардар, Вардар, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Васил Разсолков, Велико Търново, Велико Търново, Велико Търново, Велчова завера, Венелин, Венелин, Венелин, Верила, Витоша, Вихрен, Владимир Димитров Майстора, Влахина планина, Влахина планина, Войводска, Втори януари, Втори януари, Втори януари, Възраждане, Възход, Възход, Генерал Владимир Вазов, Генерал Владимир Вазов, Генерал Владимир Вазов, Генерал Георги Тодоров, Генерал Георги Тодоров, Гео Милев, Георги Измирлиев, Георги Икономов, Георги Икономов, Гергана, Горица, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Гр. Дупница, УПИ V, Кв. 191, Дамка, Даскал Христо Тодоров, Двадесет и Втори март, Двадесет и Втори март, Джерман, Джерман, Димитър Радев, Димчо Дебелянов, Добруджа, Доктор Сапунджиев, Дора Габе, Драган Овчаров, Драган Овчаров, Драгой Болярин, Дренски Рид, Дренски Рид, Дренски Рид, Дружба, Дунав, Дунав, Дупките, Дупница, Дупница, Дупница, Дъб, Евтим Трайчев, Евтим Трайчев, Евтим Трайчев, Еделвайс, Еделвайс, Еделвайс, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Елисавета Багряна, Елица, Ерусалим, Жива вода, Жива вода, ЖП Гара Приемна, Захари Бобошевски, Захари Бобошевски, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Здравец, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, Игумен Йосиф, Извън регулация, Изгрев, Изгрев, Илинден, Индустриална, Индустриална, Искър, Искър, Йордан Йовков, Каваклия, Калина, Калоян, Калоян, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Клисура, Клокотница, Княз Ал. Батенберг, Княз Ал. Батенберг, Княз Борис I, Княз Борис I, Кокиче, Комитска, Крайречна, Крайречна, Крайречна, Кракра Пернишки, Кресна, Криволак, Криволак, Кулата, Кулата, Лакатица, Латинка, Лилия, Липа, Лоза, Любен Каравелов, Люляк, Люляк, М. Гурдево, М. Динката, Мадара, Македония, Македония, Максим Горки, Максим Горки, Малина, Мальовица, Марин Дринов, Марица, Марков камък, Махала Гиздова, Местност Балановски Рид, Местност Барактарица, Местност Бунищерица, Местност Гурдево, Местност Драгоина могила, Местност Дренски рид, Местност Дренски Рид, Местност Дренски Рид, Местност Злево, Местност Караболюка, Местност Караболюка, Местност Курт Дере, Местност Марек, Местност Подридна, Местност Пульова Воденица, Местност Разсадника, Местност Савако, Местност Сух Андък, Метоха, Милин камък, Милин камък, Миньор, Мир, Мир, Момина сълза, Морава, Мусала, Начо Величков, Невена Коканова, Невена Коканова, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Лазаров, Никола Лазаров, Никола Малашевски, Никола Малашевски, Никола Малашевски, Никола Чомаков, Николаевска, Николаевска, Одрин, Опълченска, Орлинска, Орлинска, Орляк, Оструган, Оструган, Отец Атанасий Чолаков, Отец Атанасий Чолаков, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Полихроний, Отец Полихроний, Отовица, Отовица, Охрид, П-Нг Учителски Институт, Пазарна, Пазарна, Паничище, Патриарх Евтимий; Пиперево: МТП Шивашки Цех, с. Пиперево, Общ. Дупница; Самораново: 4067, Местн. Кръстките, 65245. 7. 846, Акация, Васил Демиревски, Георги Димитров, Георги Димитров, Комсомолец, Марков камък, Местност Златковица, Местност Марков камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Митко Палаузов, Рила, Саморанска, Стаменко Градевски; Яхиново: 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 20. 25, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански двор, Трети март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско шосе

На 24.10.2017 г. /13:30 - 14:00 ч./; на 25.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бадино: УПИ - ІІ-113, Кв. 21; Бобошево: Махала Въртен Камък

Боровец: II-259, Кв. 14, XVIII-263 Кв. 14, УПИ-І; Бураново: 007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483, Кв. 50; Драгодан: № 000026, Извън регулация, Махала Ортакчийска; Крайни дол: ХIх-51; Крумово, Общ. Кочериново; Мурсалево: 200002, 244, Кв. 12, III- 279, V-688 Кв. 66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска слава, Стопански двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански; Слатино, Общ. Бобошево: IV-123, Кв. 15, XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, Местност Герена, Местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, ПИ 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански двор, Студен кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис; Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, Местност Будаковица, Местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св. Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански двор, Тополите, Трети март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов; Фролош; Цървище: Махала Ореевица, Цървище

На 24.10.2017 г. /13:30 - 14:00 ч./; на 26.10.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Гюргево

Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно море, Яне Сандански; Сапарева баня: 65365. 46. 10, XV-2268, Кв. 44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под селото, Момина сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св. Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански двор, Тинтява, УПИ 65365. 46. 56 Средна вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар войвода, Юри Гагарин; Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин камък, Осми март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски езера, Средна гора, Старио камък, Стопански двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода; Червен брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 25.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Джерман: 013024, 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Бела вода, Местност Голямата порта, Местност Еминица, Местност Китева Ливада, Местност Кръсто, Местност Мали Бельов дол, Местност Площа, Местност Пульова Воденица, Местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор; Дупница: 68789. 25. 34, 68789. 28. 351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, Местност Бунищерица, Местност Злево, Местност Пульова Воденица, Местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода

На 26.10.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Дупница: 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман, Дренски Рид, Извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина могила, Местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Софийско шосе, Стръмна; Самораново: Митко Палаузов, Саморанска; Яхиново: 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански двор, Трети март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско шосе

На 26.10.2017 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Червен брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Максим Горки, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Мусала, Общ. Дупница, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 26.10.2017 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Червен брег: Александър Стамболийски, Бончук, Васил Коларов, Георги Димитров, Джубрена, Димитър Благоев, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Максим Горки, Митко Палаузов, Общ. Дупница, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Хаджи Димитър, Шипка

На 26.10.2017 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Червен брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Мусала, Партизанска, Пионерска, Рила, Станке Димитров, Христо Ботев, Христо Смирненски

Община Кюстендил  

На 23.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Богослов: 037149, Махала Топилата, Местност Саманли баир; Ветрен, Общ. Невестино: Мах. Агушка, Мах. Дамянска, Мах. Капралска, Мах. Ковачевска, Мах. Новаковска, Мах. Ризовци, Мах. Смиленска; Кюстендил: Абоба, Белият камък, Белият камък, Дупнишко шосе, Местност планина Осогово, Местност Ръжеве, Местност Самали баир, Местност Самали баир, Местност Хисарлъка, Местност Хисарлъка, Станкевско шосе, Цар Освободител; Ново село, Общ. Кюстендил: Махала Двете реки; Раково, Общ. Невестино: Махала Бурнаавска, Махала Зидинци, Махала Ковачка, Махала Озранци, Махала Рахталинска, Махала реката, Махала Решанска, Махала Чеканец; Савойски: Махала бреза, Махала Пелтечка; Сажденик: Махала Златанска; Слокощица: 247, Александър Димитров, Александър Димитров, Ален мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, Искър, Калоян, Кирил и Методий, Кокиче, Кубрат, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, Махала Диновска, Махала Маркова, Махала Рошковци, Махала селото, Местност Галеница, Местност Змиярника, Местност Змиярника, Местност Кръста, Местност Мичевица, Местност Ридо, Местност Саманли баир, Местност Саманли баир, Местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Мусала, Никола Въжаров, Опълченска, Орлица, Осоговска, Пробуда, Пролет, Пролет, Пролетарска, Радецки, Руен, Синчец, Спортист, Стефан Караджа, Стоян Лудев, Теменужка, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка; Цървена Ябълка: Таскова Плевня

На 23.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 24.10.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, Махала Стубела, Полет, Първи май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар; Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бантовска, Махала Бела вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гърличка, Махала Гъскарска, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Заячка, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Михтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала падинарска, Махала Парлапанска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Русулска, Махала Сапунджийска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколовска, Махала Соколчева, Махала Средна махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Тасковска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Цанкина, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин; Граница: Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, Местност Манастира, Местност Ридо, Местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов живот, Осми март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев; Длъхчево-Сабляр: Мах. Милчовска, Местност Орехчето; Друмохар: Мах. Ангеловци, Мах. Джоганска, Мах. Табачка, Мах. Таушанска, Местност Сврътките; Еремия: Махала брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска; Згурово; Илия: Мах. Груйовска, Мах. Делийска, Мах. Карадачка, Мах. Кацарска, Мах. Левковци, Мах. Миленска, Мах. Мишовска, Мах. Ралинска, Мах. рекалийска, Мах. Тузлучка, Мах. Чукарска; Кадровица: Мах. Постолска, Мах. Станкова; Лелинци: Васил Левски, Махала Горна; Неделкова Гращица; Пелатиково: Мах. Брусарска, Мах. Бумбарска, Мах. Горовска, Мах. Дръчките, Мах. Карпуска, Мах. Кацарска, Мах. Леската, Мах. Лодарска, Мах. Манчовска, Мах. Орешарска, Мах. Очипалска, Мах. Попанска, Мах. Раковска, Мах. Селишка, Мах. Суровичка, Мах. Сърнатичка, Мах. Траянци, Мах. Тръстеник, Мах. Харизанска, Мах. Чифлико, Мах. Шеовци, Мах. Шишовска, Мах. Шопска, Мах. Янкуловци; Пиперков Чифлик: Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, Махала Дядо Манова, Махала Суха река, Местност Друмарката, Местност Капинката, Митко Палаузов, Нов живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин; Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети септември, Зора, Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев; Смоличано: Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска, Махала Миринска, Махала Райков Рид, Махала реката, Махала Св. Ана, Махала Сделище, Махала Хаджийска, Махала Чифлико, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юговци; Страдалово: Мах. Борачичка, Мах. Геберо, Мах. Дъбовска, Мах. Заячка, Мах. Иванковци, Мах. Кьосевци, Мах. Лингурска, Мах. Логодашка, Мах. Нечемска, Мах. Орничарска, Мах. Пешовска, Мах. реката, Мах. Рудишка, Мах. Рудище, Мах. Стамболийска, Мах. Шаинска, Мах. Ширилийска, Мах. Шияне, Мах. Шиячка; Тишаново: Мах. Божковци, Мах. Воденица, Мах. Гълъбовска, Мах. Ивановска, Мах. Качанска, Мах. Колевска, Мах. Митковска, Мах. Найденци, Мах. Новковска, Мах. реката, Мах. Тутковска, Мах. Хайдушка, Мах. Цървилото, Мах. Янчовска; Търсино; Църварица: Мах. Гракалска, Мах. Карадачка, Мах. Копривен, Мах. реката, Мах. Укалска

На 23.10.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 13:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./; на 25.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./; на 27.10.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Кършалево

Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Анина, Махала Батина, Махала Богойна, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Милоорниче, Махала Плавнище, Махала Попов дол, Махала Прекендачка, Махала Равно Буче, Махала Щърбец

Мазарачево: Махала Безбелинци, Махала Модро Поле, Махала Тренките, Махала Черна река

На 23.10.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 13:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./; на 25.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 26.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 27.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Чудинци

На 23.10.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./; на 25.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./; на 27.10.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Бобешино; Гурбановци; Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух; Долно село: М. Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала Пищилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци; Ивановци, Общ. Кюстендил; Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала Пилищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър; Коприва; Кутугерци; Преколница: Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска; Раненци: Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска; Церовица: Махала Бело Камене

На 23.10.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./; на 25.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 26.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 27.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Брест, Общ. Трекляно: Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала селото, Махала Янкова; Бъзовица: Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала реката; Горановци, Общ. Кюстендил: Махала Оспротива; Горни Коритен: Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева; Горно Кобиле: Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала селото; Горно Уйно: Махала Амиджина, Махала Брестов дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка; Горно Уйно; Добри дол, Общ. Трекляно: Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Пращенци, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме; Долни Коритен: Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска; Долно Кобиле: Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището; Долно Уйно: Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска; Долно Уйно: Махала Олтоманци; Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница; Драгойчинци: Мах. Богданова, Мах. Бозкина, Мах. Гигина, Мах. Гигинци, Мах. Градско Ливаде, Мах. Дайчова, Мах. Деяница, Мах. Джикаре, Мах. Дълги Лом, Мах. Дърнелци, Мах. Зеинци, Мах. Злондон, Мах. Корита, Мах. Куркина, Мах. Малка падина, Мах. Митарци, Мах. Пейчинова, Мах. село, Мах. Средно Осое, Мах. Чорбаджийска, Мах. Ширилова; Злогош: Долна махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала селото, Махала Чиринци; Киселица: Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница; Метохия: Долна махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци; Побит камък, Общ. Трекляно: Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала село; Полетинци; Средорек, Общ. Трекляно: Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни Камък; Сушица, Общ. Трекляно: Махала Варни дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала реката, Махала Старо село, Махала Ханове, Махала чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар; Трекляно: Махала Бръзина, Махала Връшинци, Махала Дъбът, Махала Караджинца, Махала Караджинци, Махала Марикинци, Махала Младост, Махала Табаци, Махала Центъра, Махала Шумановци; Уши: 030001 М. Под пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска; Чешлянци: Махала бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала реката, Махала Стопански двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре

На 24.10.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Белият камък, Дупнишко шосе, Местност Самали баир, Местност Хисарлъка, Станкевско шосе, Цар Освободител; Слокощица: Александър Димитров, Ален мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, Махала селото, Местност Змиярника, Местност Кръста, Местност Мичевица, Местност Ридо, Местност Саманли баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 24.10.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Граница: Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, Местност Ридо, Мусала, Нов живот, Осми март, Осоговска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пионерска, Пролет, Първи май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев

На 24.10.2017 г. /12:30 - 14:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил: Асен Златаров, Атанас Достин, Бивш Стопански двор, Брест, Иван Пашалийски, Индустриална, Липа, Люляк, Местност Ямборано, Младост, Овощарска, Преслав, Роза, Хризантема; Полска Скакавица: Махала Бойчовци, Махала Терзийска; Раждавица: Азна, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Аспарух Плачков, Бенковски, Валентина Терешкова, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Граф Игнатиев, Димитър Каляшки, Димитър Полянов, Железничар, Йорданка Николова, Л. Димитрова, Ленин, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Партизанска, Рила, Садни дол, Славянска, Созопол, Станке Димитров, Столетов, Стоян Лудев, Струга, Струма, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Черешарска, Шипка, Юрий Гагарин; Скриняно: Георги С. Раковски, Георги Трайков, Местност Чуката, П. Волов, Пролет, Пролетарска, Стопански двор, Стоян Лудев; Стенско: 240 Кв. 13, Извън регулацията, Стенско; Шипочано; Шишковци: Александър Стамболийски, Андон и Стойна Виачеви, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Димитров Майстора, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Девети септември, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Емил Шекерджийски, Зоя Космодемянская, Иван Вазов, Лилия Карастоянова, Лоза, Любен Кацаров, Местност Ридо, Местност Стадиона, Митко Палаузов, Млада Гвардия, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пеньо Пенев, Раковски, Роза Димитрова, Станке Димитров, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Лудев, Струма, УПИ XIV - 464 Кв. 14, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чучура, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

Община Рила  

На 24.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:00 - 14:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Пастра: 55539. 100. 132, Местност Туфано, Пастра, ПИ № 55539. 100. 207, Стопански двор; Рилски Манастир: 028005, Местност Бачкова чешма, Местност Биволарника, Местност Владичина Поляна, Местност Горско Стопанство, Местност Горхим, Местност Елешница, Местност Илийна река, Местност Кирилова Поляна, Местност Пчелина, Местност Турското Парче

На 24.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Рила: Местност Горхим, Местност Елешница

На 24.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рилски Манастир: 028005, Местност Бачкова чешма, Местност Биволарника, Местност Кирилова Поляна

На 24.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Перник: Кристал Блокове; Рила: Аверки Попстоянов, Местност Горхим, Местност Елешница, Местност Жабокрек, Подгорица

На 24.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч.; 10:30 - 13:30 ч./ -  Мламолово; Падала: 55083. 91. 18

На 24.10.2017 г. /10:30 - 13:30 ч./ -  Пастра

На 24.10.2017 г. /10:30 - 13:30 ч./ -  Рила: Аверки Попстоянов, Местност Жабокрек, Подгорица

На 25.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Бараково: Александър Стамболийски, Баба Гена, Беласица, В. Везенков, Васил Коларов, Вела Пеева, К. Лазаров, Клемент Готвалд, Климент Готвалд, Кокиче, Костадин Лазаров, Лазар Везенков, М. Полето, Местност Кални валог, Методи Попгеоргиев, Митко Палаузов, Никола Парапунов, Парцел ІV, Септемврийска, Струма, УПИ - VІІІ-157, Христо Ботев; Кочериново: Асен Рашков, В. Везенков, Дом за Стари Хора, Левски, Лот 2, Местност Джанговица, Никола Вапцаров, пътен Възел, Струма; Рила: Бор, Васил Демиревски, Петко войвода, Света Варвара, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Спротива, Стопански двор

На 25.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Пороминово: 000182, 017013, 0311025, 26073, I, Кв. 8А, II-376, Кв. 9, IX - 40, Кв. 5, І-379, Кв. 36, Адалберт Антонов Малчика, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Благоева, Вела Пеева, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Жельо Демиревски, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кокиче, Лиляна Димитрова, Местност Бачо, Местност Буката, Местност Лаго, Митко Палаузов, Опълченска, ПИ 027010, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, УПИ I142, УПИ II-26073, УПИ III-26073, УПИ-ІХ-32, УПИ-ХIІ-18 Кв2, Христо Ботев, Цар Борис, Цар Крум, Цар Симеон, Шипка, Юри Гагарин; Стоб: 69261. 501. 13, 69261. 501. 5, VII 640, Ален мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Божана и Васил Котеви, Бор, Бреза, Витоша, Георги Бачков, Гладно Поле, Гоце Делчев, Доктор Петър Берон, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иван Лапев, Иглика, Иречек, Йордан Клинчарски, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Лале, Лоза, Люляк, Марек, Местност Драките, Местност Турските Бахчи, Мир, Младост, Мусала, Никола Вапцаров, Партизанска, Плиска, Първи май, Родопи, Ропотамо, Свобода, Сибирска, Спасуна Накова, Стобски Пирамиди, Стоян Котев, Струма, Тома Райчов, Три Могили, УПИ-ХI-72, Кв. 60, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански

На 25.10.2017 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Бараково: Александър Стамболийски, Беласица, В. Везенков, Вела Пеева, Дружба, К. Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, Местност до Кантона, Митко Палаузов, Рила, Септемврийска, УПИ-VI-27, Кв. 100; Кочериново: 408 По Плана на Гр. Кочериново, VII-372, Кв. 4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В. Везенков, В. Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв. 38, УПИ XXII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М. Бангоев, М. Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна гора, Стопански двор, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети март, УПИ - VII, Кв. 40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, Кв. 94, УПИ ХVI-1390, Кв. 94, УПИ ХVIII-1396, Кв. 88, УПИ-ІІІ-1397 Кв. 89, УПИ-ХIV-1395, Кв. 88, Фридрих Енгелс, Х-301, Кв. 31, ХIІ-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак; Рила: 62671. 500. 2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Васил Начев, Васил Христов, Възрожденска, Георги Бенковски, Георги Кирков, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо войвода, Кирил и Методий, Княз Борис I, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Медник, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Орлица, Отец Паисий, Петко войвода, Петко войвода, Петко Д. Петков, Петко Д. Петков, Планинска, Погар, Подгорица, Първи май, Първи май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска долина, Рилски езера, Рилски езера, Роза, Света Варвара, Света Петка, Света Петка, Свети Георги, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спортела, Спротива, Стопански двор, Страхил войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, Трети Гвардейски Полк, УПИ ІІ-1506, Кв. 111, Хаджи Агапи, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Христо Сокола, Цар Асен и Петър, Цар Асен и Петър, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Царев връх, Чавдар войвода, Черковна, Шипка, Щерю войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

На 25.10.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Бараково: Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Баба Гена, Беласица, Беласица, В. Везенков, В. Везенков, Васил Коларов, Вела Пеева, Вела Пеева, Дружба, К. Лазаров, К. Лазаров, Клемент Готвалд, Климент Готвалд, Кокиче, Костадин Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Лазар Везенков, Люлин, М. Полето, Местност до Кантона, Местност Кални валог, Методи Попгеоргиев, Митко Палаузов, Митко Палаузов, Никола Парапунов, Парцел ІV, Рила, Септемврийска, Септемврийска, Струма, УПИ - VІІІ-157, УПИ-VI-27, Кв. 100, Христо Ботев; Кочериново: 408 По Плана на Гр. Кочериново, VII-372, Кв. 4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Асен Рашков, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В. Везенков, В. Везенков, В. Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дом за Стари Хора, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв. 38, УПИ XXII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Левски, Лот 2, Любен Каравелов, М. Бангоев, М. Преображенски, Малчика, Места, Местност Джанговица, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, път 107, пътен Възел, Родопи, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна гора, Стопански двор, Странджа, Струма, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети март, УПИ - VII, Кв. 40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, Кв. 94, УПИ ХVI-1390, Кв. 94, УПИ ХVIII-1396, Кв. 88, УПИ-ІІІ-1397 Кв. 89, УПИ-ХIV-1395, Кв. 88, Фридрих Енгелс, Х-301, Кв. 31, ХIІ-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак; Рила: 62671. 500. 2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бор, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Васил Начев, Васил Христов, Възрожденска, Георги Бенковски, Георги Кирков, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо войвода, Кирил и Методий, Княз Борис I, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Медник, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Орлица, Отец Паисий, Петко войвода, Петко войвода, Петко войвода, Петко Д. Петков, Петко Д. Петков, Планинска, Погар, Подгорица, Първи май, Първи май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска долина, Рилски езера, Рилски езера, Роза, Света Варвара, Света Варвара, Света Петка, Света Петка, Свети Георги, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спортела, Спротива, Спротива, Стопански двор, Стопански двор, Страхил войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, Трети Гвардейски Полк, УПИ ІІ-1506, Кв. 111, Хаджи Агапи, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Христо Сокола, Цар Асен и Петър, Цар Асен и Петър, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Царев връх, Чавдар войвода, Черковна, Шипка, Щерю войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

Община Сапарева баня  

На 24.10.2017 г. /13:30 - 14:00 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева баня: 020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. &Quot; Грабежо&Quot; , Местност Герена, Местност Песоко, Местност През реката, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски езера, Седемнадесети март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев; Паничище: 300 В Отдел 04, Ид. 65365. 210. 970, II, II, Кв. 8, ІХ - Кв. 8, Местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото езеро, УПИ - І, Кв. 70, УПИ VIII Кв. 10; Ресилово: 026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над селото, Община Сапарева баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански двор, Теменужка, Трети март, УПИ - VІІ-672, Кв. 36, ХIV-11, Кв. 5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра; Самораново: 65245, 6, 153, 65245. 1. 214, 65245. 4. 266. 1, 65245. 4. 405, 65245. 4. 440, 65245. 45. 4. 416, 65245. 6. 499. 1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв. 16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков камък, Местност Златковица, Местност Марков камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни връх, Юри Гагарин; Сапарева баня: 032046, 65365, 601, 10, 65365. 210. 111, 65365. 31. 45, 65365. 32. 226, 65365. 32. 353, 65365. 601. 186, 65365. 602. 602, I, Кв. 74, III, Кв. 125, LXXVі, Кв. 74 Идент. 65365. 602. 375, LXXXIV-2797, Кв. 74, ІІІ-3071, Кв. 120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, Местност Бончук, Местност Водни дол, Местност Зелени Преслап, Местност Света вода, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова чешма, Момина сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов живот, Омуртаг, Опълченска, Осми март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, ПИ - 1351, ПИ LXXXІІІ; Кв. 74, ПИ № 65365. 210. 111 М. Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски езера, Роза, Св. Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански двор, Тинтява, Тракия, Трети март, УПИ - Х-2641, ПИ 65365. 601. 84, УПИ VI-147, Кв 12, Пи65365. 601. 92, УПИ VIII-2759, Кв. 109, УПИ І - 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар войвода, Шипка, Явор, ул. „Ягода“.

 

Благоевградска област

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Банско  

На 23.10.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Банско: ул. „Беласица“, България, Бъндерица, Бяло море, Васил Априлов, Георги Голев, Глазне, Димчо Дебелянов, Забиница, Иконом К. Чучулайн, Княз Борис I, Кръсьо Асенов, Места, Местност Герачини Улици, Местност Забиница, Местност Малка Ливада, Местност Парцалето, Местност Шипоцко, Митрополит Пимен, Моратово езеро, Муратово езеро, Найден Геров, неуточнен адрес, Одрин, Орце Попйорданов, Отец Стефан Камберов, Палиго Ден, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пере Тошев, Плиска, Родопи, Славянка, Сливница, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цар Симеон, Явор

На 23.10.2017 г. /09:30 - 11:45 ч./ -  Разлог: Няма Засегнати Абонати

На 24.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Банско: Валевица, Местност Грамадето, Найден Геров

На 24.10.2017 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Банско: Барбара Рютинг, Братя Велеганови, Васил Друмев, Добри Чинтулов, Захари Зограф, Минго Тодев, Найден Геров, Пейо К. Яворов, Райна Княгиня, Св. Иван Рилски, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Матов, Цар Калоян, Явор

На 24.10.2017 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Банско: Бъндерица, Васил Кънчов, Кир Благо Тодев, Лазар Герман, Местност Забиница, Плиска, Уста Тодор, Цар Симеон, Явор

На 24.10.2017 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Банско: 02676. 501. 4674, Борис Голев, България, Георги Голев, Забиница, Княз Борис I, Местност Забиница, неуточнен адрес, Опълченска, Отец Стефан Камберов, Патриарх Евтимий, Плиска, Родопи, Цар Симеон, Яне Сандански

На 24.10.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Банско: Георги Настев

Община Белица  

На 24.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица: 9-ти септември, Алекса Сачков, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Димо Хаджидимов, Р-н Стопански двор, Шеста

Община Благоевград  

На 23.10.2017 г. /08:00 - 12:15 ч./ -  Бело Поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов, УПИ III-63, Кв. 5

На 23.10.2017 г. /08:00 - 13:15 ч./ -  Селище, Общ. Благоевград: Махала Камбитци, Местност Търлите, Селище, Общ. Благоевград

На 23.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 24.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 25.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 26.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 27.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Логодаж: Местност Клисурски мост, УПИ I-113; Марулево

На 23.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 24.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 25.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 26.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 27.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Церово, Общ. Благоевград: Осми март, П. Яворов, УПИ VIII-111, 112, Кв. 15, УПИ І-139, Кв. 12

На 23.10.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./; на 24.10.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./; на 25.10.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./; на 26.10.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./; на 27.10.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Церово, Общ. Благоевград: Надежда, УПИ ІV-110, Кв. 15

На 23.10.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./; на 24.10.2017 г. /08:00 - 14:15 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград; Изгрев, Общ. Благоевград: 33. 432, Айдарово, Кучкудерска нива, Местност Пейчинска Чука, Местност Чуката, УПИ IV 87, УПИ-ХI218 Кв. 21, Чуката

На 24.10.2017 г. /08:00 - 14:15 ч./ -  Благоевград: Еленово, Орион

На 24.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: 04279. 603. 195, Алеко Константинов, Братя Миладинови, Васил Априлов, Георги С. Раковски, Григор Пърличев, Димитър Димов, Кръстьо Асенов, Николай Петрини, Патриарх Евтимий, Славянска, Стефан Стамболов

На 24.10.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Бело Поле, Общ. Благоевград: Васил Левски, Имот 04279. 818. 47, Полето, Тухларната; Благоевград: 14-ти Полк, Грамада, Еленово, Кузман Шапкарев, Местност Герено, Местност Среден път-Ш-9, Местност Тухларната, Местност Царевско шосе, Мир, пътен Възел, Средния път-Ш. 09, Стоимен Календерски; Бучино: Ахмедово, до Моста на Р. Струма, Лозята, Махала Каракачанка, Махала Мичевци, Местност Долно Поле, Местност Лозята, Местност Полето, Местност Текето, Местността Чукарски Рид, Община Благоевград, Мах. Тасковска; Българчево: Местност Змиярски Рид, Местност Реката-Корията, Местност Реката-Присоето, Турски гробища; Дренково: Махала Балевска, Местност Реката, с. Дренково, Община Благоевгр, Старите къщи-Р; Зелен дол: Местност валого-Краварник, Местност Крачаница, Местност Реката; Лешко; Логодаж: Гръчка махала, Махала Гелинска, Махала Мазневци, Махала Нединска, Местност Палански валог

На 24.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бело Поле, Общ. Благоевград: Васил Левски, Имот 04279. 818. 47, Тухларната; Благоевград: Еленово, Местност Тухларната, Мир, Стоимен Календерски

На 24.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Рилци: УПИ VI-465, Кв. 27, Цигларката

На 24.10.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Антон Чехов, Братя Миладинови, Владо Черноземски, Д-р Христо Татарчев, Крали Марко, Мара Бунева, Менча Кърничева, Св. Св. Кирил и Методий, Стефан Стамболов

На 24.10.2017 г. /12:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Димитър Талев, Парангалица, Пере Тошев, Петко Д. Петков, Тодор Александров, Цар Иван Шишман

На 25.10.2017 г. /08:00 - 14:30 ч./ -  Благоевград: Андрей Ляпчев, Генерал Тодоров, Илинден, Св. Св. Кирил и Методий, Скаптопара, Цар Симеон

На 25.10.2017 г. /08:30 - 13:30 ч./ -  Благоевград: Антим I, Васил Коритаров, Васил Мечкуевски, Д-р Христо Татарчев, Димитър Талев, Македония, Мизия, Пере Тошев, Петко Д. Петков, Сандо и Петър Китанови, Тодор Александров, Трайчо Китанчев, Тракия, Цар Иван Шишман, Янко Забунов

На 25.10.2017 г. /08:45 - 09:45 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 319001, 410002, Брезово, Мах. Калуцка, Мах. Центъра Мотела, Махала Брезово, Махала Брезовска, Махала Милово ТП Милово, Махала Петковци, Месност Демирево, Местност Горно Демирево, Местност Ковачница, Осойната; Благоевград: Антон Чехов, Славово; Горно Хърсово: Горни валог, Махала Буровци, Махала Горни Двояци, Махала Долни Двояци, Махала Михтарци, Махала Мъртвако, Махала Новоселци, Махала Панчовци, Махала Пържово, Махала Стойковци, Махала Тачовци, Махала Шоповци, Местност валого, Местност Гьоловете, Ровината, Шопови ниви; Дъбрава, Общ. Благоевград: 000533, Адиница, Бобови ниви, Долна Дъбрава, Зимниците, Кромидището, Мах. Ваканинци, Мах. Щърбевци, Махала Веляци, Извън регулация, Местност Атанасова падина, Местност Бобови ниви, Местност Градището, Местност Клено, Местност Мучова Чука, Местност Ръженици, Местност Ръжениците, Местност Топузица, Митовци, Ръжениците, Яновски рид; Рилци: Местност Арсовото, Местност Цонева Межда, Телкиево дере

На 25.10.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград: Адиница, Бобови ниви, Зимниците, Кромидището, Местност Клено

На 25.10.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Арсений Костенцев, Георги Измирлиев, Гьорче Петров, Македония, Отец Паисий, Петко Д. Петков, Родопа, Трети март, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чакалица; Благоевград: Асен Итов, Асен Йотов, Витоша, Егея, Липа, Листопад, Местност Баларбаши, Околчица, Освобождение, Предел, Търново, Шар планина

На 26.10.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Благоевград: Александър Фон Хумболт, Андрей Ляпчев, Братя Миладинови, Ветрен, Владо Черноземски, Генерал Тодоров, Димитър Димов, Драма, Запад, Иван Михайлов, Илинден, Кръстьо Асенов, Майор Стефан Иванов, Марица, Мусала, Обзор, Полк. Кирил Чамишки, Райко Жинзифов, Рилски езера, Св. Св. Кирил и Методий, Скаптопара, Славянска, Стефан Стамболов, Стоимен Календерски, УПИ-V, Кв. 192, Идн. 04279. 601. 131, Христо Ценин, Цар Симеон

На 26.10.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Благоевград: Грамада, Зеленодолско шосе, Иван Михайлов

На 26.10.2017 г. /09:45 - 14:30 ч./ -  Благоевград: Зеленодолско шосе

На 27.10.2017 г. /08:00 - 14:15 ч./ -  Благоевград: Андрей Ляпчев, Владо Черноземски, Димитър Димов, Драма, Иван Михайлов, Кръстьо Асенов, Скаптопара, Стефан Стамболов, Цар Симеон

На 27.10.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: 04279. 603. 410, XX-1017, 04279. 604. 403. 1, Алеко Константинов, Асен Христов, Баларбаши, Братя Миладинови, Георги С. Раковски, Ильо войвода, Местност Баларбаши, Трети март, Хан Омуртаг, Цар Борис I

Община Гоце Делчев  

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:15 - 11:00 ч./; на 24.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 25.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 26.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 27.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 28.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Димитър Димов, Драгоман, Дунав, Кв. 157, 207, 216, 218, Кв. 158 УПИ І, Комсалко Лако, Лакото, Потока, Стара планина, Янко Атанасов

На 23.10.2017 г. /11:15 - 13:00 ч./ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев, Дунав

На 23.10.2017 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Гоце Делчев: Дунав, ул. Дунав вх. Б бл. 21

На 23.10.2017 г. /14:15 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Ален мак, Байкал, Гоце Делчев, Дунав, Здравец, Михаил Даев, Никола Вапцаров, Панаирски Ливади-Продължение, Пейо К. Яворов, Търговска, Юрий Гагарин

На 24.10.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Гоце Делчев: Атанас Свещаров, Кръстьо Сарафов, Мише баир, Христо Силянов

На 24.10.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./ -  Гоце Делчев: Бяло море, Гоце Делчев, Илия Батаклиев, Отец Паисий, Руен, Солун, Търговска, Христо Ботев

На 24.10.2017 г. /10:45 - 12:00 ч./ -  Гоце Делчев: брегалница, Бяло море, Звънчарска, Кавала, Серес, Солун, Тодор Александров

На 24.10.2017 г. /10:45 - 12:00 ч./ -  Хаджидимово: Ангел Кънчев

На 24.10.2017 г. /12:45 - 14:00 ч./ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев, Драгоман, Драма, Екзарх Антим, Местност Стрелбището, Пейо К. Яворов, Потока, Солун, Тодор Александров, Тодор Паласкаря, Царица Йоана

На 25.10.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./; на 27.10.2017 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Баничан: Бахчите, Пръдлището, УПИ III, Кв. 31, УПИ-ІV-270, Кв. 28

На 25.10.2017 г. /16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гоце Делчев: 071003, Гоце Делчев, Драма, Илия Праматарски, Искър, Кавакли Дере, Местност Стрелбището, Първи май, Славянска, Солун, Средна гора, Тодор Александров, Юг

На 26.10.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./; на 27.10.2017 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Баничан

На 26.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./; на 27.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Мусомища: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Антон Попов, Баба Тонка, Батуми, Бяло море, Владимир Поптомов, Георги Папалезов, Гоце Делчев, Д-р. Петър Берон, Детелина, Димитър Талев, Дунав, Ивайло, Иван Козарев, Кулата, Места, неуточнен адрес, Пейо К. Яворов, Пирин, Стопански двор, Струга, Топлика, УПИ І-68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин

Община Гърмен  

На 23.10.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Дъбница: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Кюприжик, неуточнен адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч.; 14:00 - 16:00 ч./; на 24.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 25.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 26.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 27.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 28.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Дъбница: Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, неуточнен адрес, Осма, Първа, Седма, Стопански двор, Трета, Четвърта, Шестнадесета

На 23.10.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./; на 24.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дъбница: Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, неуточнен адрес, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 24.10.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Балдево: УПИ VII-97, Кв. 9, УПИ ІІІ Кв. 14

На 24.10.2017 г. /12:30 - 15:00 ч./ -  Гърмен: Двадесет и Първа, Двадесета, Девета, неуточнен адрес, Осма, Пета, Първа, Седма, Ст 17 Кл А ТП Гърмен 2, Тальова Върба, Трета, Тридесет и Четвърта, Ценьов Тумба, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 24.10.2017 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Скребатно

На 25.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./; на 26.10.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Рибново: Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, М. Бърдо, М. Плевнето, М. Селища, М. Снесеното, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Шеста

На 25.10.2017 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Рибново: 048031, Втора, Двадесет и Седем, М. Селища, М. Тръне, неуточнен адрес, Осемнадесета, Първа, Трета, Тридесет и Първа, Четвърта

На 25.10.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./; на 26.10.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Рибново: ІІІ-966, Кв. 56, Двадесет и Девета, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Ливаде, неуточнен адрес, Осемнадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тридесета, Четвърта, Шестнадесета

Община Кресна  

На 24.10.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Горна Брезница

На 24.10.2017 г. /11:00 - 11:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Влахи: Драколово; Кресна: Главен път Е-79, Македония, Местност Солунско дере; Ощава: 54537. 600. 31. 1, Германци, Местност Русенци; Сенокос, Общ. Симитли; Стара Кресна: Местност Кулата

На 24.10.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Горна Брезница: ІІ-90 Кв. 11

На 24.10.2017 г. /11:00 - 14:30 ч./ -  Вец Ара

Община Петрич  

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 24.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 25.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 26.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 27.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кулата: Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Арда, Арда, брегалница, брегалница, брегалница, брегалница, брегалница, Васил Левски, Васил Левски, връх Китка, връх Китка, връх Китка, Гео Милев, Гео Милев, Ел-Тепе, ЖП Кулата, Кожух, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Люле Бургас, Максим Горки, Максим Горки, Местност ГКПП-Кулата, Местност ГКПП-Кулата, Местност Кавако, неуточнен адрес, неуточнен адрес, Отец Паисй, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Плевен, Плевен, Плевен, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Хр. Чернопеев, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра; Кърналово: Ванюша Валчук, Васил Априлов, Вит, Г. Димитров, Георги Раковски, Извън регулацията, Мусала, Плиска, Полковник Дрангов, Симеон Кавракиров, Стара планина, Толбухин, Цв. Радонов

На 25.10.2017 г. /12:30 - 13:00 ч.; 12:45 - 13:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Беласица; Петрич, Общ. Петрич: Ал. Стамболийски, Атон, Бежанка, Беласица, Бяло море, Варна, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Даме Груев, Деде Агач, Ел-Тепе, Здравец, Зографски Манастир, Изгрев, Изток, Иларион Макариополски, Йордан Йовков, Кавала, Калина, Кестен, Княз Александър Батемберг, Кочо Мавродиев, Круша, Местност Козлек, Михо Попов, Одрин, Осогово, Отец Паисий, Охрид, Плевен, Полковник Дрангов, Просвета, Рила, Родопи, Рокфелер, Св. Св. Кирил и Методи, Света София, Свети Георги, Стефан Караджа, Стою Хаджиев, Струмешница, Тетово, Тракия, УПИ І, Кв177 А, УПИ ІІ, Кв. 245, Цар Борис III, Чаталджа, Явор

На 25.10.2017 г. /12:30 - 14:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Варна

На 27.10.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Георги Урумов, Ильо войвода, Местност Бухото, Огражден, Охрид, Пейо Яворов, Петър Берон, Полковник Дрангов, Свети Климент Охридски, Тодор Александров

Община Разлог  

За периода 23-28.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Разлог: Вихрен, Дунав, Занаятчийска, Изгрев, Изток, Искър, Марица, Стара планина, Странджа, Трети март, Явор

На 23.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Деветнадесета, Извън регулация с. баня, Извън регулацията; Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов, Двадесет и Трета, Девета, Извън регулация, Местност Андрианов чарк, неуточнен адрес, Р-н Стопански двор; Горно Краище; Елешница, Общ. Разлог: 9-ти май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М. Долни Мин. Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, неуточнен адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста; Краище, Общ. Белица: 39270. 25. 208, І-500, Кв. 35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън регулацията, неуточнен адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета; Разлог: Александър Стамболийски

На 23.10.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог: неуточнен адрес

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Разлог: Вихрен, Занаятчийска, Изток, Искър, Марица, неуточнен адрес, Нов път, Св. Св. Кирил и Методий, Стара планина, Трети март, Явор

На 24.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 25.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 26.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 27.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 28.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Разлог: Вихрен, Вихрен, Дунав, Занаятчийска, Занаятчийска, Изгрев, Изток, Изток, Искър, Искър, Марица, Марица, неуточнен адрес, Нов път, Св. Св. Кирил и Методий, Стара планина, Стара планина, Странджа, Трети март, Трети март, Явор, Явор

На 24.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Банско: Цар Симеон; Баня, Общ. Разлог: Местност Кривосер; Белица, Общ. Белица: 9-ти септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, Местност Семково, Митко Саев, Мусала, Народна Победа, неуточнен адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Осма, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Р-н Стопански двор, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шеста, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански; Разлог: Баба Магдалена, Христо Ботев

На 24.10.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Разлог: 15-ти септември, Братя Миладинови, Изворите, Неофит Рилски, Отец Паисий, Тодорица Попова

На 25.10.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./ -  Разлог: 61813. 645. 21 М. Габавица, Александър Стамболийски, Баница, Бела река, Булаир, Даме Груев, Изток, Иларион Макариополски, Каракьой, Предел, Телемах Илиев, Тодор Александров, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Черна река

На 25.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Разлог: Бела река, Васил Левски, Вихрен, Възраждане, Генерал Ковачев, Голак, Грънчарска, Занаятчийска, Изток, Илийска, Искър, Лазар Топалов, Марица, Мехомия, неуточнен адрес, Нов път, Саровица, Св. Св. Кирил и Методий, Стара планина, Трети март, Цар Калоян, Шаркьой, Шипка, Явор

На 26.10.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Разлог: Промишлена зона УПИ ІІ, Кв. 72, ПИ 61813.750.7, 8, 9

На 26.10.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Разлог: 61813. 645. 21 М. Габавица, Александър Стамболийски, Баница, Бела река, Бела река, Булаир, Васил Левски, Вихрен, Възраждане, Генерал Ковачев, Голак, Грънчарска, Даме Груев, Занаятчийска, Изток, Изток, Иларион Макариополски, Илийска, Искър, Каракьой, Лазар Топалов, Марица, Мехомия, неуточнен адрес, Нов път, Предел, Саровица, Св. Св. Кирил и Методий, Стара планина, Телемах Илиев, Тодор Александров, Трети март, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Самуил, Черна река, Шаркьой, Шипка, Явор

Община Сандански  

На 23.10.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./; на 24.10.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./; на 25.10.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./; на 26.10.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./; на 27.10.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./; на 28.10.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Сандански: Зарово, Извън регулацията Север, Осогово, Рила

На 23.10.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Спатово

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 24.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 25.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 26.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 27.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Джигурово: УПИ VII-381; Левуново: VIII+437, Кв. 40, Главен път Е-79, Девети май, Иван Козарев, Илинден, Кирил и Методий, Кочо Лютата, Лавеле, Никола Вапцаров, Орловец, Победа, Стефан Караджа, Струма, Чавдарци, Черно море, Шейново, Шипка

На 23.10.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Хотово: баня, Местност Света Петка, с. Хотово, Община Сандански

На 23.10.2017 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Виногради

На 24.10.2017 г. /08:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Горна Сушица; Ладарево: Местност Църквата; Ласкарево: 004056, Местност Свети Спас; Любовка: Краколеница; Склаве: 2 -97, Кв. 14, 7-Ми конгрес, Асен Лагадинов, Бялата Пръст, Веселин Бабалеев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Илинден, Климент Охридски, Комсомолска, Лале, Марица, Местност Вангелов Андък, Местност Панаира, Местност Стопански двор, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Лазаров, Отец Паисий, Партизанска, Пирин, Първи май, Соколова скала, Спартак, Черно море

На 24.10.2017 г. /08:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Велющец; Вълково: Барата, Ормана, с. Вълково, Община Сандански, УПИ V, Кв. I, УПИ І-127; Игралище: Околовръстен Полигон; Кръстилци; Мелник: Мелник; Никудин; Палат; Сандански: 65334, 104, 23, Местност Речичка река, Местност Соколовец, Никола Вапцаров, Р-н Главен път Е-79, Р-н Индустриална зона, Р-н Стара Гара, Р-н Топливо, Топорков орман, Юрий Гагарин

На 24.10.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Сандански: Местност Речичка река, Никола Вапцаров, Р-н Главен път Е-79, Топорков орман

Община Сатовча  

На 26.10.2017 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Кочан: 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Бузлуджа, Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Здравец, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Местност Стопански двор, Мир, неуточнен адрес, Осма, Отец Паисий, Пета, Победа, Пролет, Първа, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стопански двор, Струма, Тодор Каблешков

На 26.10.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Туховища

Община Симитли  

На 23.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  с. Мечкул

На 23.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 24.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 25.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 26.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 27.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Крупник: Влахина, Георги Димитров, Кресненско въстание, Лев Писарев, Пайсий Хилендарски, Средорек; Полена: Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, Местност Мездрата-2, Чайка

На 23.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 24.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 25.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 26.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Симитли: Васил Левски, Васил Левски, Вихрен, Георги Димитров, Георги Димитров, Герена, Еделвайс, Зеленка, Кокиче, Кокиче, Македония, Малина, Местност Герено, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Първи май, Симитли, Симитли, Славянска, Струма, Струма, УПИ-III-1458, УПИ-ІІ-538, Кв. 22, УПИIXXV-32, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Смирненски

На 23.10.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Симитли: Иван Козарев, Любен Каравелов, Миразица, Ораново, Партизанска, Предел, Преспа, Симитли, Яне Даракчийски

На 27.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Симитли: Васил Левски, Вихрен, Георги Димитров, Кокиче, Македония, Никола Вапцаров, Симитли, Струма, УПИ-III-1458, УПИ-ІІ-538, Кв. 22, Христо Ботев, Христо Смирненски

Община Струмяни  

На 24.10.2017 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Микрево: Берово, Васил Левски, Десислава, Елисавета Багрияна, Иван Вазов, Криа Вриси, неуточнен адрес, Орфей, Пейо Яворов, Рождество Христово, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Хан Тервел, Цар Самуил, Чинара, Юрто; Струмяни: неуточнен адрес

Община Хаджидимово  

На 23.10.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./; на 25.10.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Тешово: УПИ-IV+106

На 25.10.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Хаджидимово: Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Илинденци, Климент Охридски, Македония, Места, Местност Тумбата, Младост, Опълченска, Ореляк, Свети Георги, Спартак, Средни Ливади, Теменуга, Трети

На 25.10.2017 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Теплен

Община Якоруда  

На 24.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица: 9-ти септември, Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Местност Андрианов чарк, Местност Семково, Митко Саев, Полковник Иван Тричков, Р-н Стопански двор, Четвърта, Шеста; Дагоново; Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън регулацията, неуточнен адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета; Юруково: 029014 и 029015, Масив 29 Поквс, Местност Каменако; Якоруда: Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димив, Якорущица

На 24.10.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица: Местност Семково.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Жители на ”Владая” и ”Княжево” протестират за по-добра инфраструктура 0| 372 |19.11.2017 . Варненец стана световен шампион по ММА 0| 413 |19.11.2017 . Борисов събра министрите заради катастрофите край Ловеч 2| 878 |19.11.2017 . Неправилна маневра е водещата верися за катастрофата при Микре 0| 855 |19.11.2017

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах