Реклама / Ads
10| 8112 |24.01.2015 НОВИНИ

Внимание! Извънредна акция на КАТ за скорост и пресичане на инцидентите

.
Акция на КАТ цели намаляване на инцидентите Източник: Булфото
Столичните пътни полицаи започват масирани проверки на пътя, съобщиха от пресцентъра на МВР.Отдел „Пътна полиция“ – СДВР предприема засилени мерки по контрол на пътното движение. Поводът е зачестилите пътни инциденти на територията на столицата. Масираните проверки на моторни превозни средства започват от днес.
 
Водачите ще бъдат проверявани за скорост, спазване на предимството на пешеходни пътеки, както и неправилно пресичане.

От СДВР уточняват, че само днес при пътни инциденти в столицата са загинали двама мъже. Тази сутрин към 05.30 часа на бул.“Ситняково“ самокатастрофира лек автомобил. От удара пострадаха петима, които са откарани в болнично заведение. Независимо от усилията на лекарския екип, малко по-късно почина водачът на автомобила.

Два часа по- късно, на бул.“Царица Йоана“, бе блъснат 76-годишен пешеходец, който по-късно почина в болница. По първоначална информация инцидентът е станал на пешеходна пътека.
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 7| 4161 |15.08.2025 Кола се блъсна и влезе в автобус на градския транспорт в София, има загинал . 0| 6979 |20.12.2024 Четири коли се удариха на "Тракия", пострада дете. Има и голямо задръстване . 0| 2559 |13.10.2024 Пътна полиция: Над двоен е ръстът на инцидентите с тротинетки у нас . 7| 5434 |04.02.2024 55-годишен пиян и дрогиран шофьор причини тежко ПТП в София, мъж е с опасност за живота

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads