Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 3534 | НОВИНИ

Внимавайте с жегите днес! Живакът стига до 35°

Внимавайте с жегите днес! Живакът стига до 35°
Източник: БГНЕС
Днес ще бъде предимно слънчево. След обяд главно над планинските райони в западната половина от страната ще се развие купеста облачност, но само на изолирани места ще превали краткотрайно. В източните части ще продължи да духа до умерен североизточен вятър. Максималните температури ще бъдат между 30° и 35°, в София - около 30°.
 

И по Черноморието ще бъде предимно слънчево. Ще продължи да духа до умерен североизточен вятър. Максималните температури ще са между 25° и 28°. Температурата на морската вода е между 22° и 24°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.

 

В планините ще бъде предимно слънчево. След обяд над масивите от западната половина от страната ще се развива купеста облачност, но само на изолирани места ще превали краткотрайно. По билата ще духа до умерен северозападен вятър. Максималната температура на височина 1200 м ще бъде около 23°, на 2000 м - около 14°.

 

В неделя денят ще започне със слънце, но след обяд на места ще има краткотрайни валежи и гръмотевици. В началото на новата седмица температурите ще се понижат и максималните ще са между 25° и 30°. Ще бъде слънчево, но с по-голяма вероятност за следобедни валежи и гръмотевици, в отделни райони и интензивни.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Плевнелиев: ”Балкански поток” спасява България днес! Неутралитетът на Радев води към Трета национална катастрофа 0| 11305 | Плевнелиев: ”Балкански поток” спасява България днес! Неутралитетът на Радев води към Трета национална катастрофа МЗ: Пандемията не е приключила. Внимавайте по празниците 0| 3298 | МЗ: Пандемията не е приключила. Внимавайте по празниците Внимавайте! Фалшиви банкери теглят пари от сметките през приложение 0| 3689 | Внимавайте! Фалшиви банкери теглят пари от сметките през приложение В празничните дни: Внимавайте с пиротехниката, не оставяйте коледната украса без надзор 0| 4604 | В празничните дни: Внимавайте с пиротехниката, не оставяйте коледната украса без надзор

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads