Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 4961 | НОВИНИ

Затягат контрола по пътищата заради 6 май

Затягат контрола по пътищата заради 6 май
От полицията обявиха, че затягат контрола по пътищата заради празничните дни. Ще бъде ограничено движението на тежкотоварни автомобили над 12 тона по магистрали и главни пътища от 16 до 20 часа днес, както и в понеделник.
 
„На „Цариградско шосе”, на стария път за Владая, на южната дъга, на АМ „Люлин”, на северната тангента, на „Ботевградско шосе” ще имаме наши екипи, които ще наблюдават, докладват и контролират движението”, заяви пред НТ началникът на Пътна полиция – София Тенчо Тенев.

За 6 май в централната част на София ще бъдат създадени контролно-пропускателни пунктове, които ще следят за граждани в нетрезво състояние и носещи огнестрелни оръжия.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
14 НПО-та:  Заплаха за сигурността е проектът на новия закон за движение по пътищата 0| 5131 | 14 НПО-та: Заплаха за сигурността е проектът на новия закон за движение по пътищата Н. Ананиев за Фрог: Поправките в Закона за движение по пътищата не спират войната 2| 5079 | Н. Ананиев за Фрог: Поправките в Закона за движение по пътищата не спират войната Йонко Иванов: Разделянето на Закона за движение по пътищата е политически инат 1| 5850 | Йонко Иванов: Разделянето на Закона за движение по пътищата е политически инат Свлачища и ремонти пречат на движението по пътищата 0| 5447 | Свлачища и ремонти пречат на движението по пътищата

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads