Реклама / Ads
12| 8198 |27.07.2009 НОВИНИ

Заваляха оставки по висшите етажи

.
Ширин Местан
Ширин Местан напусна Агенцията за закрила детето.
 

Дали за добро или за лошо, с гласуването на новото правителство, започнаха оставките на ръководителите на държавни агенции. Голяма част от тези постове са преди всчико политически назначения.

Първа поддаде оставка съпругата на Лютви Местан ( ДПС) – Ширин Местан, която бе начело на Държавната агенция за закрила на детето, съобщиха от пресцентъра на ДПС новината.

“Уважавам правото Ви на новоизбран министър-председател да определите екип, с който да носите отговорностите на управление. Затова заявявам желание да бъде освободена от длъжността председател на Държавната агенция за закрила на детето, смятано от 1 август 2009 г.”, пише в заявлението на Местан.
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 2| 5432 |08.10.2019 Държавна агенция за закрила на детето: Крайно време е да спрат манипулациите . 20| 6796 |09.01.2016 Журналист: Турският посланик управлява Местан . 11| 6025 |29.12.2015 Заличиха Местан и от сайта на ДПС . 5| 6241 |23.12.2015 Първо във Фрог: Намалиха охраната на Местан

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads