Реклама / Ads
10| 6778 |28.01.2015 НАРОДЕН ГЛАС

Лечков: Няма задкулисие, завесите са паднали

.
Йордан Лечков Източник: Булфото
Няма вече задкулисие, завесите са паднали. Колкото наказателни дела има заведени към мен, толкова ще заведа към държавата – 6 на брой, за по 500 000 лева. Малко, но от сърце. Най-големият ми опонент беше прокурор Пламен Стефанов. Не съм си платил, въпросът е къде е лицето. Аз сега трябва да му търся персоналната отговорност. Зависим ли е прокурорът с постове, попита Лечков. Делото ми е вкарано преди 7 месеца. Той никога не е отсъствал, не е боледувал, точно за моето дело се разболя. Къде е лицето Пламен Стефанов попита Лечков.
 
Това обяви бившият кмет на Сливен Йордан Лечков в сутрешния блок на бТВ. Вече не е необходимо да си купуваме само циганите по време на избори, вече купуваме прокурори, сваляме кметове. Кулите са паднали, добави той.

Какви са интересите? Ако бъда оправдан, някой ще излезе ли да каже извинявайте, сбърках, попита Лечков. Стефанов е бил замесен в записи на изборите в Сливен, по думите на Лечков. Той разкри как се правят избори в Сливен: сегашният кмет е замесен, да не си ги припомняме тези неща. В момента в Сливен работят само две фирми, които са на депутата от ДПС Делян Пеевски. В Сливен това е – борба за публичните финанси, и аз съм пречка. Заяви бившият градоначалник по бТВ. Същото било в редица други градове – Бургас, Варна и др. Всеизвестно е, че тези фирми са на Делян Пеевски. Едната фирма се казва „Водстрой“.

Пази Боже, някоя газка да се засили срещу мен. Кой не се страхува днес за живота си, заяви Лечков. Утрешният ден не е ясен. Пожелавам си здраве и успех в бъдещия си политически живот. Има правила в тази страна и те не се спазват. Йордан Лечков посочи, че отново би се кандидатирал за кмет на Сливен и изрази възмущението си, че изборите в града му били купени.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 2369 |19.12.2025 Любо Пенев премина първи курс по имунотерапия . 8| 5923 |16.12.2025 Необосновано високи цени в 65 магазина, установи проверка на НАП . 2| 3832 |14.12.2025 България приета в ООН преди 70 години, Китай и Куба против, САЩ се въздържа . 8| 3831 |11.12.2025 Отворено писмо до българските полицаи, но не и до техните началници

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads