Реклама / Ads
1| 5689 |24.11.2014 НАРОДЕН ГЛАС

Нов протест заради изчезналите тефтерчета на Златанов

.
Скандалът с изчезналите тефтерчета на Филип Златанов е повод за нов протест, който набира популярност в социалната мрежа.
 

"Код 10 - страхуват ли инициалите Д.П. прокуратурата" е събитието, организирано чрез Фейсбук за днес от "Протестна мрежа". Протестът е с начален час 18,30 и ще се проведе пред Съдебната палата в София, информира НТВ. Участниците се заканват да дойдат там със своите тефтерчета и настояват главният прокурор Сотир Цацаров да излезе и разговаря с тях.

 

Няколко дни след като стана известно, че инициалите Д.П. от тефтерчето на Филип Златанов са били преправени на числото 10, прокуратурата продължава да мълчи. Няма никакъв официален коментар по случая.

 

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 5587 |20.11.2014 СГС гледа делото срещу Филип Златанов, ама без тефтерче . 14| 5735 |12.11.2014 Борисов не вярва, че тефтерчетата "Златанов" са истински . 3| 5402 |11.11.2014 Градският прокурор се самосезира за тефтерчетата на Филип Златанов . 9| 5358 |11.11.2014 СДВР по следите на Златановото тефтерче, делото пред провал

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads