Реклама / Ads
2| 9577 |04.08.2016 НАРОДЕН ГЛАС

Проф. Слатински: Въвличат ген. Радев в мръсна и опасна игра

.
Проф. Николай Слатински
Нуждата от стабилност изведе на преден план генералите.” За мен това е абсурдна теза! Напротив, стремежът абсолютно всичко да се разтресе, да се обърка, да се размъти водата, с надеждата да се хване оне някаква риба в нея - това е стратегията. Генералите са функция, следствие от нещо, а не причина.Това пише проф. Николай Слатински.
 
Пък и защо да говорим за генерали, става дума за един-единствен генерал. И той с де факто вече започналата си (при това на Изток) предизборна кампания пасва отлично на намеренията за радикална промяна и преориентация на външната политика на страната ни. Не знам дали генералът си дава сметка в каква мръсна и опасна игра го въвличат и за какво искат да го употребят, пита се професорът.

Политиците у нас са вече много печени в своите замисли и интриги, те могат да оплетат в плановете си и да матират в три хода всеки не-политик, така че той да не разбере откъде му е дошло и каква я е мислил, каква е станала!, категоричен Слатински.

Винаги възхищавайки се от летците, тайно се надявам, че генералът е достатъчно интелигентен, за да не допусне тази нечистоплътна употреба и пресече намеренията на решилите да го използват като марионетка в зародиш, в началото!
Все още не е късно да се оттегли от тази кампания..., пише още той във фейсбук.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 5| 3082 |15.08.2025 „Железният Рейн“ се завръща към живот, за да се бори с Русия . 1| 12257 |14.08.2025 Еврокомисията разкри фалшиви храни, подвеждащи етикети и онлайн измами . 4| 4645 |11.08.2025 Културните ни паметници се рушат . 1| 6807 |07.08.2025 Лято в чаша узо – с мирис на море и Егея

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads