2|
				 4829
				|11.02.2017
				
								ПОЛИТИКА
				
				ГЕРБ решава демографската криза чрез тридетен модел
									
				Държавна подкрепа за раждаемостта и решаване на демографската криза чрез въвеждане на така наречения тридетен модел и заплати за бабите, които си гледат внуците, предлага ГЕРБ. Това обяви във Велико Търново партийният лидер Бойко Борисов, който се включи във форум, посветен на образованието и икономическия растеж.			
			Тридетният модел означава да подкрепя държавата първото, второто, третото. След това намалява подкрепата. По минимална работна заплата по европейски фондове можем да плащаме на всяка баба и дядо, които си гледат внучето.
Бойко Борисов посочи, че парите, обещани от ГЕРБ за двойното увеличение на учителските заплати, ще дойдат от пресечената контрабанда. Той заяви още, че в момента по българските граници има нулев миграционен натиск.
Моля, подкрепете ни.
				
				Реклама / Ads
			
			
							КОМЕНТАРИ 
				
				Реклама / Ads