1|
4790
|08.10.2024
СВЯТ
Американското разузнаване: Русия иска изборна победа на Тръмп, Иран се интересува от Харис
Представители на разузнаването на САЩ заявиха, че Русия, Иран и Китай продължават да са отговорни за повечето опити за влияние върху американските избиратели. В същото време, както отбелязват представители на разузнаването, Русия и Иран имат различни предпочитания по отношение на победителя в президентските избори.
Руската федерация, по-специално, продължава да провежда кампании за влияние, насочени към увеличаване на шансовете на бившия президент на САЩ Доналд Тръмп, и също така се опитва да навреди на кампанията на вицепрезидента Камала Харис.
А усилията на Иран остават съсредоточени върху подпомагането на Харис, докато наранява Тръмп, каза разузнавателната агенция.
Припомня се операцията за хакване и изтичане на информация, насочена към кампанията на Тръмп, в която участваха трима оперативни служители, работещи за Ислямската революционна гвардия на Иран.
Моля, подкрепете ни.






Реклама / Ads
КОМЕНТАРИ
Реклама / Ads