1|
				 5671
				|09.09.2013
				
								СВЯТ
				
				Ердоган: Позицията ни по Сирия все още не е изяснена
 
									
				Турският премиер Реджеп Тайип Ердоган направи важни изявления за евентуална международна военна намеса в Сирия и участието на Турция в нея веднага след последните си посещения в Русия и в Аржентина, съобщи телевизионният канал Ен Ти Ви. 			
			Ердоган уточни, че позицията на Анкара по сирийската криза не е изяснена, защото все още не е известно какво точно ще предприеме в Сирия международната общност.
Според него развитието на конкретните условия ще покаже дали ще се премине към използване на различна сила, или Турция ще се ограничи само с оказване на логистична подкрепа. Освен това Ердоган призова „Русия да не се държи изолирана от този процес и да се отделя нужната чувствителност за продължаване на връзките с нея”, посочи още телевизионният канал Ен Ти Ви.
Моля, подкрепете ни.
 
						 
						 
						 
						 
						 
					
				
			
			
				
				Реклама / Ads
			
			
							КОМЕНТАРИ 
				
				Реклама / Ads
			
		 
			 
					 
                                    
			 
                                    
			 
                                    
			 
                                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			