Реклама / Ads
4| 4666 |13.02.2018 СВЯТ

Седем души са ранени при бой на български детски рожден ден в Германия

.
Детски рожден ден се превърна в кървав бой в събота в германския град Швалмщат. Празникът бил на хора от България, съобщи местната полиция. Най-малко седем гости са пострадали.
 

Гостите били поканени в местен общински клуб. Те се скарали по все още неясна причина за властите и спорът бързо прераснал в бой.

 

 

В това време част от гостите се стекли в близкото полицейско управление, за да подават сигнали едни срещу други. Все още не е ясно каква е причината за скандала, тъй като никой не говори немски, уточняват още от полицията.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 2180 |19.12.2025 „Ски влак“ се пуска от Лондон до френските Алпи . 5| 2377 |19.12.2025 Япония трябва да притежава ядрени оръжия . 13| 4330 |16.12.2025 „Войната е вятърът от смрад на трупове“. Стихотворение на Маяковски е глобено за „дискредитиране“ на армията . 2| 2606 |16.12.2025 Ниската цена на петрола застрашава четвърт от руския бюджет и финансирането на армията

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads