Реклама / Ads
0| 7250 |10.04.2024 АРТ ДЖУНГЛА

Продължението на "Игра на тронове" за Джон Сноу отпада

.
Кит Харингтън като Джон Сноу
Очевидно зимата няма да се върне. Кит Харингтън прекрати разговорите за продължението на " Игра на тронове" на HBO, посветено на Джон Сноу.
 

"В момента няма планове за това. Това не е на дневен ред в обозримо бъдеще", заяви Харингтън в интервю за Асошиейтед прес във вторник, докато промотираше новия си криминален филм "Кръв за прах".







"Игра на тронове" завърши през 2019 г. след осем сезона, но перспективата за спинофи беше обсъждана. Феновете трябваше да чакат три години за единствения излъчен досега - предисторията на HBO "Домът на дракона", чието действие се развива два века преди "Игра на тронове".


Съобщава се, че от няколко години се разработва продължение, в центъра на което е популярният Сноу, започнал "Игра на тронове" като изгнаник и брат на Нощния страж и борещ се за повече власт във Вестерос и за истината за произхода си.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 3| 4290 |03.12.2025 Преди 60 години The Beatles издадоха “Rubber Soul” и разрушиха рамките . 1| 4791 |20.11.2025 Кевин Спейси остана без дом . 3| 12646 |06.11.2025 Създаден в рая – лебедовата песен на Фреди Мъркюри и Queen . 0| 6399 |09.10.2025 Стефания Колева и Геро с нова премиера

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads