Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 6483 | БИЗНЕС & ТУРИЗЪМ

Презентират остров Скиатос на български туристи

Презентират остров Скиатос на български туристи
Гръцки хотелиери от остров Скиатос, на който се е снимал филма "Мама Мия" ще презентират хотелите от веригата "Bohemian Luxury Lifestyle Hotels" за първи път у нас.
 
Целта на гърците е да запознаят българските туристи с тази не толкова популярна до момента в България дестинация.



"Имаме идея да направим туристическа обиколка на тези хотели, в които са спали актьорите от филма", разказа за Frognews.bg Веселка Ангелова, управител на Bononia Tour - туроператорът, който ще работи с тези хотелиери от българска страна.



Гърците имат намерение да навлязат шумно на българския пазар със сериозна рекламна кампания.
От това лято българските туристи ще могат да се насладят на прелестната природа на острова, чистите плажове в съчетание с гористи местности. 

Даниела Георгиева

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Бургаското летище посреща първи туристи в средата на април 0| 6006 | Бургаското летище посреща първи туристи в средата на април По-специално внимание за българи предлага туристическият бранш 8| 6845 | По-специално внимание за българи предлага туристическият бранш М. Стратиева: Българският туризъм може да спечели от световната криза 1| 6820 | М. Стратиева: Българският туризъм може да спечели от световната криза  Туристите през зимата са намалели с между 7 и 9% 1| 5512 | Туристите през зимата са намалели с между 7 и 9%

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads