Реклама / Ads
2| 4652 |27.02.2019 НОВИНИ

Банкерката с обвинение, че е източила сметки, обжалва ареста си

.
Биляна Манчева
Банкерката от Нова Загора обжалва постоянния арест. Биляна Манчева е обвинена в източването на 425 000 лева от сметките на 10 клиенти.
 

Обвинената в източване на банкови сметки банкерка Биляна Манчева обжалва наложения й постоянен арест.

 

Делото ще гледа Апелативният съд в Бургас. Миналата седмица Манчева първоначално обявила на адвоката си, че ще се примири с ареста, тъй като се опасявала да не предизвика лавина от обществени емоции в своя вреда, ако настоява да излезе на свобода. След среща с майка си в петък арестуваната по обвинение в източването на 425 хиляди лева от сметките на 10 клиенти новозагорска банкерка е решила да поиска по-лека мярка за неотклонение, съобщава бТВ.

 

29-годишната банкерка е категорична, че няма нищо общо с повдигнатите й обвинения, според адвоката тя е играла второстепенна роля в схемата, тъй като не е имала право да подписва документи самостоятелно.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 2139 |20.12.2025 Жена остави инвалидната си количка и пътува в Космоса . 0| 2138 |20.12.2025 Представители на САЩ, Египет, Катар и Турция се срещнаха, за да преразгледат плана за Газа . 0| 2154 |20.12.2025 Queens of the Stone Age пуснаха за свободно гледане концерта си от парижките катакомби . 3| 2173 |20.12.2025 Зеленски призова САЩ да окажат повече натиск върху Русия

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads