Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
3| 4096 | НОВИНИ

Без отстъпка от 5% при подаване на онлайн данъчни декларации

Без отстъпка от 5% при подаване на онлайн данъчни декларации
От догодина ще отпадне 5-процентната отстъпка за електронно деклариране на данъка върху физическите лица.
 
Промените в данъчните закони задължават всички самоосигуряващи се да подават декларациите си по интернет.

Прагът на кешовите разплащания ще бъдат намален наполовина - от 10 000 на 5 000 лева. Това няма да има сериозен ефект за намаляването на дела на сивата икономика, коментира Дора Христова от "Воля":

 

С тази мярка за ограничаването на плащанията в брой се постига 1,25 на година ограничаване на сивата икономика и контрабандата.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Онлайн справка в НЗОК ни казва кога ще постъпим в болница 0| 4761 | Онлайн справка в НЗОК ни казва кога ще постъпим в болница Вече плащаме глобите в КАТ и онлайн 0| 4311 | Вече плащаме глобите в КАТ и онлайн БДЖ ще купува влакове и ще продава билети онлайн 0| 8587 | БДЖ ще купува влакове и ще продава билети онлайн Избират онлайн прокурорите в новия ВСС 1| 5119 | Избират онлайн прокурорите в новия ВСС

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads