Реклама / Ads
47| 6563 |31.10.2013 НОВИНИ

Борисов нямал нищо общо с Боевски

.
Бойко Борисов Източник: Булфото
"По повод тиражираните лъжи от някои медии по мой адрес за завръщането на Гълъбин Боевски, искам да кажа, че не само, че няма никаква истина, но това е невероятна клевета".
 

Това написа в социалната мрежа фейсбук лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов.

Вчера в някои медии се появи информация, че Гълъбин Боевски, който се прибра в България неочаквано преди седмица, е бил спасен след упорит натиск върху бразилските власти от бившия премиер Борисов.

"Днес ще се консултирам с адвокатите си, за да заведа дело", написа още във фейсбук Бойко Борисов.
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 10| 3671 |11.07.2024 Борисов за проблемите в ДПС: Открива се много голяма възможност за нас по смесените райони . 19| 3636 |09.04.2024 Борисов пред Европа: "ГЕРБ няма връзка със служебния кабинет". Строителят на "Турски поток" ще е "гарант" за евроатлантизъм . 10| 3828 |09.04.2024 Борисов след полагането на клетвата: Виждам, че доминира кабинетът „Денков-Габриел“ . 8| 4717 |26.08.2023 Борисов: Надявам се Божков да се е върнал, за да си реши въпросите с правосъдието

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads