Реклама / Ads
0| 4181 |09.08.2017 НОВИНИ

БСП иска оставки заради детската градина в Перник

.
БСП поиска оставките на председателя на групата общински съветници на ГЕРБ в Перник Румяна Гьорева и на кмета на общината Вяра Церовска, също от партията на Бойко Борисов. Според социалистите случилото се в града е ярък цинизъм и конфликт на интереси, който дели децата на държавни и частни, и показва още едно от лицата на управляващата формация.
 

"Това е поредният пример на модела ГЕРБ за употреба на властта в лична полза: в Перник той е разделената детска градина, в Добрич той е суджукът, за председателството е НДК", посочват от БСП в своя позиция.

От левицата подчертават, че такива бомби цъкат във всяка област на страната, защото този начин на управление е заложен от правителството на Борисов в цялата държава.

"Нека видим дали Борисов прилага еднакви стандарти -  след освобождаването на депутата от Добрич, ред е на председателя на групата общински съветници на ГЕРБ в Перник и на кмета на общината", изтъкват от опозицията.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 300 |18.12.2025 Поредният протест приключи мирно и без ескалация . 0| 386 |18.12.2025 Променят движението по бул. „Александър Стамболийски“ заради ремонт . 0| 672 |18.12.2025 Руска ядрена ракета „Орешник“ е разположена в Беларус . 3| 1069 |18.12.2025 „Боец“ окупираха кабинета на Борислав Сарафов в Съдебната палата

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads