Реклама / Ads
0| 4940 |21.12.2023 НОВИНИ

В "Честно казано с Люба Кулезич" днес ще видите

.
Честно казано
Философът и театровед проф. Георги Каприев ще говори за мощните политически жестикулации в България. Проблеми в здравеопазването ще разкрият доктор и разследващ журналист. Адв. Екимджиев ще коментира промените в Конституцията. Бивш регионален министър ще направи на свършеното и несвършеното през изминалата година. Всичко това в "Честно казано с Люба Кулезич" по Евроком.
 

Политически жестикулции в коментар на проф. Георги Каприев. Инвентаризия и на прогагандата около МОЧА.

 

Системни политически назначения и непрестанни движения крачка напред - две назад в здравеохаздването. Разговор за осем плюс осем милиарда лева в сектора. Говори анестезиотолъг Елена Георгиева и журналистът десислава Николова.


Излъгани конституционни надежди. Обещаха ни достъп до КС, а после допълниха - ама друг път. За шестата поправка в основния закон говори адв. Михаил Екимджиев.

 

Архихектура а държавното управление досущ като кулата в Пиза. За провалите и успехите в инфраструктуната ни политика.Равносметка за изминавата година прави бившият министър арх. Иван Шишков.

 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 3592 |18.04.2024 В "Честно казано с Люба Кулезич" на 18 април . 3| 3501 |22.02.2024 В "Честно казано с Люба Кулезич" днес ще видите . 0| 3177 |15.02.2024 В "Честно казано с Люба Кулезич" днес ще видите . 0| 5705 |02.02.2022 В ”Честно казано с Люба Кулезич”: Нова философия или просто нови “семкаджйики”?

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads