Реклама / Ads
1| 7950 |20.03.2013 НОВИНИ

Деяна Костадинова оглавява НСТС

.
Източник: Булфото
Правителството определи за свои представители в Националния съвет за тристранно сътрудничество вицепремиера и министър на труда и социалната политика Деяна Костадинова и министъра на финансите Калин Христов, съобщиха от правителствената информационна служба.
 

Председател на НСТС ще бъде вицепремиерът Деяна Костадинова.

Правителството измени приетото през 2012 г. решение за разместване на почивните дни през 2013 г., за да се осигури ефективната подготовка и нормалното провеждане на насрочените за 12 май парламентарни избори. С промяната определеният за неработен ден 2 май (четвъртък) ще се отработва на 18 май (събота), а не както предвиждаше предишното решение – на 11 май.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 3441 |10.12.2024 51-ото Народно събрание създаде временна комисия за промяна на правилника . 0| 3398 |10.12.2024 Депутатите заседават извънредно днес в опит да започнат работа по същество . 3| 3384 |06.12.2024 Председателят на НС свиква извънредно заседание . 4| 28942 |28.10.2024 Извънредно заседание на кабинета: Обсъждат промени в четири закона

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads