Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
4| 11198 | НОВИНИ

Двойникът на Радев от Троянския манастир: На балотажа ми честитяха втория мандат

Дончо Монев
Дончо Монев
На балотажа, като беше избран Румен Радев за президент, ме спираха и ми честитиха втория мандат, но аз приемам всичко на майтап. Занимавам се с гъбарство. Поддържам форма с лов, риболов, цепене на дърва и физическа работа като цяло. Като погледнах обаче на снимка, видях, че имаме някаква прилика, но хората могат да го кажат. Това каза пред двойникът на Румен Радев Дончо Монев по bTV.
 

Аз самият не съм намирал прилики и не съм се определял като държавния глава. Имаше бъзици от страна на приятели. Румен Радев ми допада като човек. Не съм мислил да се срещаме само защото имаме прилика. Той си има друга работа, допълни той.

 

Негова снимка с пушка на лов взриви мрежите и в първия момент шашна всички - откога Румен Радев е станал авджия. Дочо е на 57 години от с. Орешак и Работи като пазач в Троянския манастир.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Радев от трибуната на НС: Приоритет №1 е реформата в прокуратурата 17| 5318 | Радев от трибуната на НС: Приоритет №1 е реформата в прокуратурата Румен Радев разкри: В понеделник свиква консултации за правителство 1| 4168 | Румен Радев разкри: В понеделник свиква консултации за правителство Михаил Миков: Ако имаше война между Радев и Нинова, щеше да има гърмежи и пушек 9| 8835 | Михаил Миков: Ако имаше война между Радев и Нинова, щеше да има гърмежи и пушек Румен Радев разговаря с Макрон в Страсбург 10| 3697 | Румен Радев разговаря с Макрон в Страсбург

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads