Понеделник, 28 Май 2018, 06:19
Frognews
0| 2655 |12.01.2018

Ето къде ЧЕЗ ще спира тока

.
Уважаеми клиенти, ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.
Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 15 - 19 януари 2018 г.  включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

Област

Дата/период   Времетраене  Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

ОБЛАСТ СОФИЯ-ГРАД  

Община БАНКЯ  

На 15.01.2018 г. /08:30 - 13:00 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  УПИ VІ-1445, Варна, Жан Дьо Лафонтен, Жан Дьо Лафонтен, Княз Борис I/Д.Благоев/, Кресна, Кресна, Майор Коста Паница/Толбухин, Методи Иванов, Методи Иванов, Окол, Перущица/19-та/, Св.Св.Кирил и Методий, Св.Св.Кирил и Методий, Свилен Миланов, Синеморец, Синеморец, ХV-78а Кв 54, Чешма II

На 15.01.2018 г. /08:30 - 13:00 ч./ -  София

На 15.01.2018 г. /09:00 - 13:15 ч.; 12:00 - 16:15 ч./   На 16.01.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Добруджа, Княз Борис I/Д.Благоев/, Лутраки/Свилен Русев/, Отец Паисий, УПИ ХХVІІІ-229,2258 Кв.119

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  Методи Иванов, Окол, Свилен Миланов, Требето

На 16.01.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  XXY-1772 Кв.159, Александър Стамболийски, Георги Бенковски, Захари Стоянов, Ивайло, Махала Клисурска, Христо Смирненски, ХхіV-2265, Кв.158, Юрий Гагарин, Ягода

На 16.01.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София:  Ивайло

Община ВИТОША  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Герена/Драгалевци/, Захари Зограф, Крушова Градина

На 15.01.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  София:  Бояна, България, Бяло Поле, Василашко Езеро, Майстор Алекси Рилец/664/, Майстор Д.Софиянлията/666/, Майстор Мил.Радомирец/667/, Майстор Павел От Кримин/665, Манастирски Ливади-Запад, Околовръстен Път, Околовръстен Път,Упи XXIx, Ралевица

На 15.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Света Екатерина/Катюша/

На 15.01.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  София:  Бояна, Буките, Бъкстон, Василашко Езеро, Копитото, Кумата, Околовръстен Път, Поп Евстати Витошки /Бр.Бък, Ралевица

На 15.01.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Владая:  Академик Петко Стайнов, Алеко Константинов/К.Димитр, Алеко Константинов/Офелиите, Бели Брег, Боровинка, Владая, Горелица, Малка Поляна, Равнище, Слънчев Залез, Спортист, Тополите, Чаладинка

На 15.01.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  София:  Офелиите /Владая/

На 16.01.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  София:  Братя Бъкстон, Вихрен/Петър Тонев/, Никола Петков/П.Напетов/

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Местност Черния Кос

На 16.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Родопски Извор, Фердинанд Урбих

На 16.01.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София:  Ix-940, Kw. 28, Богомил Райнов, Борис Димовски, Бяло Поле, Иван Сусанин, Казбек, Мур, Проф.Велизар Велков, Родопски Извор, Синанишко Езеро

На 17.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:  72-ра /Кв.Симеоново/, 75-та, Божур, В.З. Симеоново - Драгалевци, Витошко Лале /Симеоново/, Извор, Каменица, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Шумако / Симеоново, Ягода

На 17.01.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София:  Черни Връх

На 17.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Иван Сусанин

На 18.01.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София:  Акад. Михаил Арнаудов, Багра, Витошки Бор/712-та/, Горска Теменуга/Ник.Петрини, Ела/Стоян Стойков/, Елша, Искра, Калинка, Коприва, Марта

На 18.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Българска Легия, Ралевица

На 18.01.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Владая:  27-Ма, Балабановец, Бели Брег, Бор, Боровинка, Бургийска Скала, Калиница, Рудище, Сианит, Шипето

На 19.01.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София:  603-та/Витоша/, 7-Ма/Драгалевци/, 714-та/Витоша/, 715-та, 717-та/Витоша/, 719-та/Витоша/, Акад. Михаил Арнаудов, Витошки Извори, Витошко Цвете/Княжево/, Синята Скала, Христо Патрев, Цар Борис III/Девети Септ.

На 19.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Христо Иванов - Големия

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Арх.Петко Момчилов, ПИротска/Трети Април/, Сердика

На 16.01.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София:  Батолова Воденица/Темелко Ненков/, Гюешево/Ламби Кандев/, Гюешево/Ламби Кандев/, Камен Андреев, Сердика, Сердика

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Гюешево/Ламби Кандев/ , Сердика, Шар Планина

На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Гюешево/Ламби Кандев/, Сердика

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Райна Княгиня, Троян, Царибродска/Никола Шопов/

На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Сердика

Община ИЗГРЕВ  

На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Акад.Методи Попов, Антон П.Чехов, Антон П.Чехов, Атанас Далчев/Коларовска/, Дианабад, Драган Цанков, Тарас Шевченко, Тодор Стоянов, Чарлз Дарвин

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Акад.Методи Попов, Антон П.Чехов, Атанас Далчев/Коларовска/, Дианабад, Драган Цанков, Еужен Поатие, Тарас Шевченко, Тодор Стоянов, Чарлз Дарвин

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Драган Цанков

На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Изток

Община ИЛИНДЕН  

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 13:15 ч./ -  София:  Сава Михайлов, Света Троица/Вълчо Иванов/, Сливница

Община ИСКЪР  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Дим.Миленков, Дружба 1

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Дружба 1, Дружба 1

На 15.01.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Казичене:  Александър Стамболийски, Васил Левски/Черв.Армия/, Околовръстен Път

На 15.01.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София:  Околовръстен Път

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Дим Миленков, Дружба 1

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Дружба, Дружба, Дружба 1

На 16.01.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Долни Пасарел:  Градина

На 16.01.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Казичене:  XXI-1300.1301.Кв.70, Аличо/Траян Кардашки/, Витоша, Кирил и Методи, Околовръстен Път, Околовръстна, Хан Аспарух/Кооперативна/

На 16.01.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Казичене:  Васил Левски, Васил Левски/Черв.Армия/, Вп 52150, Дружба, Мито Войнишки, Общ.Димитър Благоев, Общ.Стела Благоева, Отец Паисий/Победа/, С Ид. 35239.6102.36, XXV-36, Кв. 79, Стария Искър, Троянов Път, Хаджи Димитър, Хан Аспарух/Кооперативна/, Христо Попбожилов, Цар Борис III/Дим.Благоев/, Яворов

На 16.01.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  София:  Цар Борис III/Девети Септ.

На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Дружба, Дружба 1

На 17.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Казичене:  Александър Стамболийски, Васил Левски/Черв.Армия/, Георги Бенковски, Кръстю Пастухов/Владо Благо, Липите, Момин Кладенец, ПИ Ид 35239.6106.2205 М.Валого и Балевица, Прогрес, Спас Андреев, Троянов Път, Хан Крум/Дружба/, Цар Борис III/Дим.Благоев/

На 17.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:  ул. Васил Левски и ул. Кр. Пастухов

Община КРАСНА ПОЛЯНА  

На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Красна Поляна III Част, Красна Поляна III Част, Красна Поляна III Част, Красна Поляна III Част, Уста Генчо, Уста Генчо, Уста Генчо, Уста Генчо

На 18.01.2018 г. /09:00 - 13:15 ч.; 12:15 - 16:30 ч./ -  София:  Алеко Туранджа/Ком.Манифест, Вардар, Красна Поляна I Част, Разсадника

На 18.01.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София:  Вардар, Красна Поляна III Част, Разсадника, Рибен Буквар, Св.Тома/Марко Фридман/

Община КРАСНО СЕЛО  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Абоба, Акад.Иван Евстратиев Гешов, Акад.Иван Евстратиев Гешов

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Акад.Иван Евстратиев Гешов, Виктор Григорович

На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Белите Брези

На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Хайдушка Гора

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Ами Буе, Битоля, Виктор Григорович

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 15.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долни Богров:  1, 11, 12, 13, 2, 35, 4, 7, 8, УПИ Іх, Кв.24

На 15.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Кремиковци Бл.4а Вх.А,Б,В

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долни Богров:  1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 25, 3, 5, 8, 9, УПИ IV-376 Кв.28

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  1-ва, 12-та/Враждебна/, Долни Богров

На 17.01.2018 г. /12:30 - 14:30 ч./ -  София:  Ботунец 1, Ботунец 2, Искър /Ботунец 1/

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Желява:  24-ти Май/Георги Димитров/, XVI-2103,Кв.7, Бене Цендин/Мургаш/, Благой Тодоров/9 Септември/, Васил Левски, Ген.Николай Желявски/1 Май/, Местност Добри Дол, Местност Лозята, Никола Петков/Карло Шабанск, Стара Планина, Стефан Караджа

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 16.01.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  София:  Околовръстен Път, Симеоново, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/

На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Кричим/Петко Енев/

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Цанко Церковски

Община ЛЮЛИН  

На 15.01.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 16.01.2018 г. /09:15 - 15:15 ч.; 09:20 - 15:15 ч./   На 17.01.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ -  София:  Люлин 2

На 15.01.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 16.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:30 - 15:15 ч.; 12:00 - 16:30 ч./ -  София:  Люлин 1

На 16.01.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Волуяк:  35-та

На 18.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:  Люлин, Люлин 10

На 19.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:  Люлин 5

На 19.01.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София:  Люлин 4

Община МЛАДОСТ  

На 15.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Младост 1

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Виднище / Горубляне, Горубляне, Искър / Горубляне, Минзухар, Младост, Освобождение / Горубляне, Павел Красов / Горубляне, Палма, Пловдивско Шосе, Селището, УПИ ІІІ-1266, Кв.82 М.Горубляне, Цветна Градина /Горубляне

На 16.01.2018 г. /09:15 - 13:30 ч.; 09:45 - 13:30 ч./   На 18.01.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  София:  Младост 4

Община НАДЕЖДА  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Надежда 3

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Надежда 4

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Надежда 1

Община НОВИ ИСКЪР  

На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Войнеговци:  11884.5964.154, 577, В.З Воинеговци Кл. В Стб, В.З. Войнеговци, Горска Поляна/Септември/, Имот, Магарански Ливади, Местн.Магарински Ливади, Местн.Чучурката, Местност Пясъчна Кариера, ПИ 2 Кв.Б-14-6 -Б Стълб 133, ПИ312, Стара Планина/Венче Найдено

На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Нови Искър:  359, ул. Кочо Честименски, М.Средни Рид Пл 12, Местн.Вонеговци, с.Войняговци, М.Средни Рид, Св.Св.Кирил и Методий

На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  В.З. Войняговци ПИ №11884.5963.1

Община ОБОРИЩЕ  

На 15.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 16.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 17.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Попова Шапка/Станка и Любен

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Оборище

На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Васил Левски, Дунав

На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  11-ти Август, Дондуков Корсаков Княз, Янко Сакъзов

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Дондуков Корсаков Княз

На 19.01.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  Екзарх Йосиф, Цар Симеон

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София:  736-та/Овча Купел/, VII - 939, Бисерно Изворче/Горна Баня/, Буен Поток, Велик Завет, Венец, Вечерница, Войнишка Песен, Горна Баня, Извор, Извора /Горна Баня/, Крива Падина, Лазурно Утро, Лилия, Люлинска Котловина, Люлинско Поточе, Маргаритка, Мечово Усое, Нестинарка, Никола Петков/П.Напетов/, Овча Купел, Опълченец/Кв.Горна Баня, Острушка, Палма, Пладнище/Рилски Партизани/, Планиница, Полет, Равнище/Кънчо Стоилов/, Райловско Градище, Фиданка/Селиолу/, Цветан Вучков/Вл.Константин, Чардаклия

На 15.01.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София:  Букет, Никола Петков/П.Напетов/

На 15.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София:  Вечерница, Смрика

На 18.01.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София:  Обиколна, Овча Купел, Овча Купел 2

На 19.01.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  София:  Овча Купел, Промишлена

Община ПАНЧАРЕВО  

На 16.01.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./   На 17.01.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./   На 18.01.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./   На 19.01.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Долни Пасарел:  113043, Акация, Вилна Зона Пасарелско Езеро, М.Язовир Искър, Самоковско Шосе, Щъркелови Гнезда, Язовир Искър;

 Кокаляне:  Искър; Панчарево:  22-ра; София:  Витоша-Вец Симеоново, Искърско Шосе, Пасарелски Язовир

На 18.01.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  101-ва, Вилна Зона Бистрица, Вилна Зона Манастира, Спортист/3-та/

На 18.01.2018 г. /09:45 - 14:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  114, Бистришка Четворка/68-Ма/, Бистришко Шосе ПИ 04234.6941.43, М.Бялата Кал В.З Бункера

На 18.01.2018 г. /09:45 - 14:30 ч./ -  София:  Бистришко Шосе

Община ПОДУЯНЕ  

На 16.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Левски Зона В Бл.1

На 17.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Левски Зона В Бл.2

Община СЕРДИКА  

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Банишора

Община СЛАТИНА  

На 17.01.2018 г. /09:15 - 11:30 ч./ -  София:  515-та/Слатина/, 517-та/Слатина/, 518-та/Слатина/, 519-та/Слатина/, 520-та/Слатина/, 522-ра/Слатина/, 523-та/Слатина/, 524-та/Слатина/, Георги Спасов/Съби Дичев/, Слатина

На 16.01.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:  595-та/Слатина/, Боян Магесник/Свилен Русев/, Иван Щерев, Кирил Божиков, Коста Петрунов, Слатина, Слатинска/Червена Армия/, Христо Смирненски

На 15.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:  Георги Пеячевич, Голаш, Загоричане, Николай Ракитин, Ситняково/Хр.Кабакчиев/

На 18.01.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  София:  Роглец

На 18.01.2018 г. /09:45 - 10:30 ч./ -  София:  Роглец, Слатина, Христо Смирненски

Община СРЕДЕЦ  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Васил Левски, Витоша, Г. Раковски, Граф Игнатиев, Евлоги Георгиев, Кузман Шапкарев, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Никола Михайлов, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Калоян

На 15.01.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София:  Патриарх Евтимий, Стефан Караджа

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Васил Левски, Витоша, Г. Раковски, Граф Игнатиев, Евлоги Георгиев, Кузман Шапкарев, Неофит Рилски, Никола Михайлов, Патриар Евтимий, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Белчев, Цар Калоян

На 16.01.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София:  Васил Левски, Витоша, Г. Раковски, Граф Игнатиев, Евлоги Георгиев, Юри Венелин

На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Васил Левски, Витоша, Граф Игнатиев, Евлоги Георгиев, Кузман Шапкарев, Неофит Рилски, Никола Михайлов, Патриарх Евтимий, Раковски, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Белчев, Цар Калоян

На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Добромир Хриз, Цар Иван Асен II

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Николай Ракитин

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 16.01.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София:  Росарио/Пр.Хаджихристов/, Студентски Град

Община ТРИАДИЦА  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Витоша

На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Хайдушка Гора

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Божурище  

На 15.01.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Божурище:  Ангел Кънчев, Божур, Васил Левски, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Даме Груев, Дружба, Европа, Иван Вазов, Ком, Лазур, Люлин, Малина, Отец Паисий, Панайот Волов, ТП Мълния, УПИ IV-601,003, Кв.100, Христо Ботев, Шипка

На 17.01.2018 г. /10:00 - 19:45 ч./ -  Гурмазово

На 18.01.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Гурмазово:  Гурмазовско Шосе, УПИ II-021103 Кв. 43

На 18.01.2018 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Божурище:  Бор, Витоша, Девети Май, Европа, Жилища, Мура, Пирин, Пролет, УПИ I, Кв. 76, УПИ Ііі-Общ., Кв.19, Хан Аспарух

Община Ботевград  

На 15.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Боженица:  Махала Барбушовци, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Томовци;

 Липница, Общ. Ботевград:  Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци

На 15.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:  Зелин-10-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-36-А, Зелин-7-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Леската, Казармен, Курорт Зелин, Стубеля, Чеканица

На 15.01.2018 г. /09:30 - 09:40 ч./ -  Ботевград

На 15.01.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч./   На 17.01.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Ботевград:  003036, 05815.13.34, Ам Хемус Кв.Зелин, В.З. Чеканица, В.З.Зелин, В.З.Зелин,Ул.4-та 1, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Йошовски Трап, Казармен, Кошарата, Курорт Зелин, Местност Пръдлювец, Местност Чеканица, Местност Широко Ливаде, Плюскач, Стефан Стамболов, Стубеля, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Чеканица

На 15.01.2018 г. /09:45 - 14:15 ч./   На 17.01.2018 г. /09:45 - 14:15 ч./ -  Ботевград:  Йошовски Трап, Курорт Зелин, Плюскач, Цар Иван Шишман

На 15.01.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Ботевград:  България, Райна Княгина, Сан Стефано, Седемнайсти Ноември, Стефан Стамболов, Хан Крум

На 15.01.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград:  ТП Кулинарен

На 16.01.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:  16-ти Ловчански Полк, Адмирал Фьодор Ушаков, Бенковска, Георги С.Раковски, Захари Стоянов, Седемнайсти Ноември, Хан Крум

На 16.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:  1866 Година, Васил Левски, Зелин-10-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-36-А, Зелин-7-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Леската, Илия Стоянов, Индустриална, Казармен, Курорт Зелин, Стубеля, Цар Иван Шишман, Цар Иван Шишман, Цар Освободител, Чеканица

На 16.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рашково

На 16.01.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Ботевград:  М.Калница, 036152, Местност Бенчова Курия, Местност Бенчовска Курия, ПИ-037081, ПИк

На 16.01.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Трудовец:  Александър Стамболийски, Беласица, Бистрица, Бор, Бързашка (Партизанска), В.Зона Лозята, Вардар, Васил Ангелов Цоцов, Васил Левски, Вилна Зона, Витоша, Влашко Поле, Георги Попиванов, Д-Р Димитър Василев, Девети Май, Драган Черния, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зелин, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, извън регулация до с. Трудовец, Кирил и Методи, Любен Каравелов, Марица, Мах.Манастирица, Мургаш, Никола Иванов (Н.Драганов), Огоста, Опълченска (Комсомолска), Отец Паисий, Панчовска (Панчо Геровски), Петко Златарски, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Райчин Комитина (В.Башев), Републиканска, Рибарниците, Сан Стефано, Славянска, Спортна Среща, Стара Планина, Стефан Караджа, Стубелска, Трети Март (Ал. Иков), Тунджа, Тутракан (Бузлуджа), Урвич, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Симеон I, Цеко Вълков (М. Палаузов), Черковна (Марин Димитров), Черниш, Шейново, Шипка, Янтра

На 17.01.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Ботевград:  Витиня

На 17.01.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Горно Камарци

На 18.01.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград:  ПИ №027070;

 Краево:  Махала Маринков Рът, Махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4;

 Новачене, Общ. Ботевград:  Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги с. Раковски (Р.Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта;

 Радотина:  Местност Дръстила, ПИ №055008;

 Скравена:  Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър;

На 18.01.2018 г. /09:30 - 15:15 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Осеновлаг:  Зимнишки Дол, Махала Зимнишки Дол

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград:  България, Индустриална Зона Помпа

На 19.01.2018 г. /09:45 - 13:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Трудовец:  Местност Могилата

Община Годеч  

На 19.01.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Туден:  015065, Труден

На 19.01.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Шума:  УПИ ХV-23

Община Горна Малина  

На 17.01.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Априлово, Общ. Горна Малина:  000317, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Шеста, Двадесета, Осемнадесета, Пл.ІІ-45,Кв.43, УПИ VIII-250, УПИ І-67 и УПИ ХІV-67 Кв.38, Х-274 Кв. 48, Четиридесет и Втора, Четиридесета;

На 17.01.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Байлово:  II-274 Кв.31, III-366,Кв.41, VI Общ Кв 1, ПИ048007, УПИ-XV-110,Кв.25;

На 17.01.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Белопопци:  ПИ 035049-Нива Земед.Земя, III-354, Кв. 34, VІ-266, Бивш Стопански Двор, М.Чукарката,Имот№027006, УПИ XII-256 Кв. 12, УПИ ІІІ-324, Кв.35, УПИ ІІІ-43, 44, УПИ ІХ-Общ,Кв.40, УПИ ХІХ-346 Кв.25;

На 17.01.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Гайтанево:  VІІ-155, Кв.10, УПИ II-45, Кв.15, УПИ VІІІ-230, Кв.23, Центъра Населото;

На 17.01.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  Иван Вазов;

На 17.01.2018 г. /10:30 - 14:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Голема Раковица:  I-209 Кв. 70, XXIV-81 Кв.2, П-Л IV, Кв.58, П-Л VIII-194, Кв.28, П-Л ІV-73, Кв.1, П-Л ІІ-272, Кв.37, Стопански Двор, УПИ VIII-519, Кв.52, УПИ VІІ-139, Кв.13, УПИ ІІ-531, УПИ ХVІІ-197, Кв.28;

На 18.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Априлово, Общ. Горна Малина:  000317, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Шеста, Х-274 Кв. 48, Четиридесета;

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Негушево:  Общ.Горна Малина, УПИ VІ-76, Кв.11, УПИ XI-185, Кв. 18, УПИ ХVІІІ-195, Кв.18;

Община Елин Пелин  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 16.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 17.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 18.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 19.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Григорево:  Георги Раковски, Никола Вапцаров, УПИ VІіі-25, Кв. 3, Черковна

На 15.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 16.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 17.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 18.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 19.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Чурек:  Местност Жерково, П-Л ХI-275, Кв.4

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  Васил Априлов, Кирил и Методий, Климент Охридски, Лозенец, Мургаш, Новоселци, Хан Крум, Цар Асен I

На 15.01.2018 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Габра:  Ален Мак, Васил Левски, Зора, Крум Г.Стойнов, Липа, Миньор, Реката, Христо Ботев, Ясна Поляна

На 15.01.2018 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Нови Хан:  Александър Стамболийски, Борова Гора, Бреза, Върба, Геренска, Гранит, Детелина, Еледжик, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Калоян, Лозенска Планина, Люлин, Марица, Мургаш, Николина Здравкова, Оборище, Отец Паисий, Пловдивско Шосе, Рибарица, Рила, Самуил, Средна Гора, Студеница, Съединение, Трета, Търнава, УПИ VІ -647 Кв.29, Червен Бряг, Шипка, Юрий Гагарин

На 17.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  Витоша

На 17.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Нови Хан:  037044, Борова Гора, Бреза, В.З Побит Камън М. Търнавска Река ПИ 037018, В.З.Побит Камък, Васил Левски, Ватия, Вилна Зона Побит Камък, Детелина, Елин Пелин, Иван Вазов, Милин Камък, ПИ 319005, Пловдивско Шосе, Побит Камък, Симеон, УПИ Іх-363 Кв 45

На 17.01.2018 г. /09:00 - 15:17 ч./ -  Нови Хан:  В.З. Побит Камък,УПИХХІV-27 Кв.20, Вилна Зона Побит Камък, Побит Камък, УПИ ІІ-378

На 18.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  II Кв.143, Андрешко, България, Васил Левски, Дунав, Екзарх Йосиф, Независимост, Неофит Рилски, Плиска, София

На 18.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Равно Поле:  Акация, Бариовска, Васил Левски, Венера, Верила, Градинарска, Житен Клас, Завоя, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Мишов, Киро Ст. Киров, Кокиче, Латинка, Мак, Минзухар, Николай Сандов Велев, Пет Могили, ПИ 025030, Равнополска Пролет, Славянска, Хан Аспарух, Черковна, Шопска

На 19.01.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  II Кв.143, XI-1764, Андрешко, България, Васил Левски, Дунав, Екзарх Йосиф, Независимост, Неофит Рилски, Новоселци, Плиска, София, УПИ I-15005, Кв.164д

На 19.01.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин:  333016 - Извън Границите на Населеното Място, V-1, 59 ПСД, VIII Кв. 55, VIII Кв.57, VІі-42,Кв.8, XI-302, А. Благойчев, Александър Стамболийски, Бенковски, Витоша, Водна Помпа Отпадни Води, Градина Кв.40,53,51,49, Дунав, Елин Пелин, Извора, Искър, Кв.57 Парцел 5, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Люб.Каравелов, Местност Пазарски Път, Мусачево, Неофит Рилски, Пейо Яворов, Пенчо Р.Славейков, Преслав, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Сердика, ул.Извора №1, УПИ І-Общ Кв.57, УПИ Ііі-І, Кв.58-Псд, УПИ Хх-365, Кв.33, УПИ ХХІІІ-130 Кв.12, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Чойна

На 19.01.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Петърч:  Кап.Петко Войвода, Първи Май

На 19.01.2018 г. /10:15 - 13:15 ч./ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин

Община Етрополе  

На 15.01.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Бойковец

На 15.01.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Етрополе:  Вилна Зона Язовира

Община Ихтиман  

На 15.01.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Горна Василица

На 15.01.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман

На 15.01.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Ихтиман:  064007-М.Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, извън регулация, извън регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М.Добрева Ливада, Малина, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра

На 15.01.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Мирово, Общ. Ихтиман

На 15.01.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман

На 15.01.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  Ихтиман:  064007-М.Добрева Ливада, Александър Стамболийски, извън регулация/Ам Тракия/, Калето, М.Добрева Ливада

На 16.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман:  Баба Вида, Ген.Столетов, Гео Милев, Димчо Дебелянов, Ивайло, Околовръстна, Средна Гора, Цар Освободител, Цар Самуил

На 16.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костадинкино:  Махала Брънковци

На 16.01.2018 г. /11:00 - 11:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Боерица:  ПИ640030,640027, УПИ VІ-111, Кв.16, УПИ ІІ-124, Кв.13;

 Веринско;

 Живково, Общ. Ихтиман:  УПИ IV-103 Кв 27, 036055,М.Каратопрак, 093360,М.Шабан Дере, П-Л ХІ-39, Кв.4;

 Полянци;

На 16.01.2018 г. /11:00 - 11:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Черньово:  V-68, Кв.24, УПИ IV-146 Кв 17, УПИ ХVІ-6,Кв.1, УПИ ХІV-105, Кв.16;

На 16.01.2018 г. /11:00 - 13:00 ч.; 11:00 - 11:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Венковец:  УПИ III-28 Кв. 4

На 16.01.2018 г. /11:00 - 13:00 ч.; 11:00 - 11:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Ихтиман:  Местност Ушите

На 17.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман:  Арх.Генадий Ихтимански, Вражебъра, Георги Бенковски, Гьончо Белев, Димчо Дебелянов, Екзарх Йосиф, Захари Стоянов, Кирил и Методи, Кочиово, Македония, Марин Дринов, Парчевич, Пенчо Славейков, Петър Берон, Свети Климент Охридски, Свети Княз Борис 1, Свети Патриарх Евтимий, Станоя Балабанов, Стефан Стамболов, Стипон, Стипон, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Самуил, Цар Самуил

На 18.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман:  Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ген.Столетов, Генерал Гурко, Гьончо Белев, Димитър Попов, Димитър Попов, Димитър Ралов, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Ивайло, Йордан Цонев, Кочиово, Крали Марко, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Местност Чикийца, Околовръстна, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петко Михов, Петър Берон, Полковник Борис Дрангов, Сан Стефано, Средна Гора, Станоя Балабанов, Стипон, Трети Март, Хелице, Цар Освободител, Цар Самуил, Цар Самуил, Царчино, Шести Септември

На 19.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман:  Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Георги Бенковски, Димитър Попов, Димчо Дебелянов, Йордан Цонев, Кочиово, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Цар Освободител, Царчино

Община Копривщица  

На 17.01.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Антон:  Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Васил Боримечков, Васил Левски, Вежен, Въртопа, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Граничар, Двадесет и Четвърти Май, Джемина, Дойранска Епопея, Дружба, Европа, Еделвайс, Елин Пелин, Зорница, Иван Вазов, извън регулация, Изгрев, Лайка, Липа, Лиска, Лъджене, Любен Каравелов, Местн.Козница, Мир, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Планински Извори, Победа, Сердика, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Топола, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис Ііі, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин;  Душанци:  М. Долна Махала В УПИ 018050;  Копривщица:  Барикадите, Баркаш, Богдан Войвода, Борис Захов, Брайко Енев, Бунтовна, Васил Икономов, Векилова, Вельо Врачев, Гара Копривщица, Генерилото, Георги Бенковски, Георги Салчев, Георги Тиханек, Голомяхова, Груйо Ценов, Двадесет и Четвърти Март, Двадесети Април, Детелин Войвода, Димо Пиринджиев, Димчо Дебелянов, Дончо Ватах Войвода, Дончо Плачков, Душко Цаков, Дядо Либен, Здравец, Иван Бората, Иван Джартазанов, Иван Келчев, Иван Кривиралчев, извън регулация, Кв.122 УПИ V-1983, Кирил Бояджиев, Коста Малказанов, Костадин Доганов, Любен Каравелов, Мангър Войвода, Мандулова, Матея Кривиралчев, Местност Войводенец, Местност Попадия, Михаил Маджаров, Михаил Цицелков, Найден Геров, Найден Попстоянов, Нешо Попбрайков, Нешо Шабанов, Никола Беловеждов, Никола Белчев, Никола Герджиков, Панчо Мрънков, Патьо Млъчков, Пенчо Видин, Петко Кълев, Петко Шипочинов, Петровден, Петър Жилков, Попска Река, Първа Пушка, Радомирова, Райново Дере, Рашко Брайков, Рашко Х.Стойчев, Салчо Василев, Тодор Душанцалията, Тодор Каблешков, Тороманова, Тумангелова Чета, Фръго Доев, Хаджи Генчо, Хаджи Ненчо Палавеев, Христо Тороманов, Цоко Будин, Юрукова, Яко Доросиев;  Пирдоп:  Александър Стамболийски, Борис Темков, Братя Х. Димитрови, Бузола, Димитър Ночев, Еленско, Методи Стоянов, Рорач, Рошава Могила, Стефан Стамболов, Тодор Влайков, Харалампи Златанов, Цено Евтимов;

На 17.01.2018 г. /10:15 - 14:15 ч./ -  Антон:  Лиска, Планински Извори;

Община Костенец  

На 15.01.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:15 - 10:30 ч.; 14:15 - 15:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Горна Василица:  Махала Нова, Махала Гледжова, Махала Нова, Махала Пердова, Нова, Пердова;

 Костенец, Общ. Костенец:  Василишка;  Очуша:  Мах.Каменчанска, Мах.Кулева, Мах.Кьосева, Мах.Мартинска, Мах.Шатърска, Мах.Шехтова, УПИ ХV-39,Кв.7;  Подгорие:  П-Л XIX, Кв. 6, УПИ ХІV-174, Кв.20;  Пчелин, Общ. Костенец:  I-245 Кв. 11, К.К. Пчелински Бани/Хотел Виталис, Курорт Пчелински Бани, П-Л I-167, Кв.7, Пчелински Бани, ул.Рила, УПИ III-3 Кв. 1, УПИ XII-270, УПИ-425, Кв.1, Ххіі-419 На 15.01.2018 г. /10:00 - 14:15 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 10:15 - 10:30 ч.; 14:15 - 15:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня:  Търговска  На 15.01.2018 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Очуша:  Мах.Каменчанска, Мах.Кьосева, Мах.Мартинска, Мах.Шехтова, УПИ ХV-39,Кв.7 На 16.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:  Василишка, Върба, Извор, Морава, Очушница, Панайот Волов, Пердова, Пчелинска

Община Костинброд  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Костинброд:  Индустриална Зона Местност Полето

На 17.01.2018 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 18.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Костинброд:  1-737,Кв.33, Бачо Киро, Иван Асен II, Индже Войвода, Княз Борис, Колю Фичето, Маслово, Обединена, ПИ 618159, Поп Богомил, Свобода, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Цар Борис I, Цар Симеон, Шияковци

На 15.01.2018 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Божурище:  Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Иван Вазов, Малина, Отец Паисий, Ягода

На 16.01.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Божурище:  Акация, Беласица, Божур, Генерал Гурко, Георги С.Раковски, Иван Вазов, Кв.15, Любен Каравелов, Люлин, Малина, Неофит Рилски, Трети Март, УПИ VII Кв.25, УПИ ХхV-254,Кв.43, Христо Ботев

На 16.01.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Божурище:  Акация

На 16.01.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Костинброд:  Обединена, Фуражен Завод

На 17.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 19.01.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Костинброд:  3479, Кв.239, IV-2482, Кв.230а, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Балван, Безименна, Георги с. Раковски, Герена, Детелина, Елин Пелин, Йордан Йовков, Кооперативен Пазар, Ломско Шосе, Люляк, Маслово, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Патриарх Евтимий, ПИ 3675,Кв.99а, Райна Княгиня, Рила, Славянска, София, Стефан Караджа, Стопански Двор, УПИ III Кв.100, УПИ XII Кв.103, УПИ ХХХ-3981 Кв.154, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски

На 17.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./   На 19.01.2018 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Костинброд:  Акация, Белица, Бреза, Варна, Георги с. Раковски, Дунав, Здраве, Иван Вазов, Иглика, Извън Плана, Калиакра, Ломско Шосе, Местност Шкендерица, Мусала, Път 81, Ропотамо, Славянска, Спартак, Умни Брег, УПИ XVIII-2309 Кв.148, Филип Тотю, Черни Връх

На 17.01.2018 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 18.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Безден:  .УПИ ІV-126, Кв.2 В.З. Бистрица, IX-60, Кв.12, В.З. Бистрица УПИ ХVі-164, М. Могилата УПИ77,24, ПИ №243,Кв.25, с.Безден Общ.Костинброд УПИ ХІІІ-78, УПИ 77.9, УПИ Хіі-47, Кв.10 В.З.Бистрица;  Богьовци:  Имот 5340057, Общ.Костинброд, УПИ II -29, Кв.9, УПИ X-126 Кв. 25, УПИ Хіі-127 Кв.25;  Градец, Общ. Костинброд:  155,6, Белидие Хан;  Драговищица, Общ. Костинброд:  Белидие Хан;  Костинброд:  4498, М.&Quot;Кока Кола&Quot;, XV-3434 Кв.76в, Акация, Балкан, Бели Брези, Белица, Витоша, Г.М.Димитров, Гео Милев, Дванадесети Април, Драва, Жп Мост, Захари Стоянов, Заяковица, Извор, Искър, Кап. Петко Войвода, Кв 76 Апарцел ХІІ, Кокиче, Малина, Марица, Маслово, Махала Беледие Хан, Махала Лешков Връх, Местност Ленкови Кошари, Местност Миткова Воденица, Момчил Войвода, Никола Д. Петков, Обединена, Острова, Панайот Волов, Петровден, Пирин, Поп Харитон, Райна Княгиня, Славянска, Средец, УПИ Хі-3106,Кв.235, УПИ ХІІ-3254 Кв 116, Черно Море, Шияковци;  Опицвет:  10, III-283, VII-92, Кв.24, XVII Кв.4, УПИ XIV-169 Кв.32;  Петърч:  Атанас Гълъбов, Бузлуджа, Витан, Гарата, Герена, Детелина, Иван Бончев, Камчия, Кап.Петко Войвода, Люлин, Слатина, Тантил Стойчев, Тополница, Шопска Комуна;  София:  Райска Градина/Аврора/;  Хераково:  ПИ 145016;

На 17.01.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Костинброд;

На 18.01.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Божурище:  022145, 8-ми Март, I-015169 Кв.13, Кв.Девети Септември, Атон, Божур, Бор, Витоша, Далия, Даме Груев, Двора на Апк, Девети Май, Девети Септември, Дунав, Европа, Еделвайс, Жилища, Здравец, Иглика, Искър, Кипарис, Кокиче, Ктп Булет, Лотос, Любен Каравелов, Лястовица, Максим Горки, Момина Сълза, Мура, Отец Паисий, Пирин, Пролет, Рила, Родопи, Руен, Снежанка, Стара Планина, Струма, Ткзс Кв.21, УПИ 16-826,Кв.76, УПИ I, Кв. 76, УПИ XIX Кв.14, УПИ XXII-133, Кв.4, УПИ ІІІ-Общ., Кв.19, УПИ ІХ-75,76, Кв.8, Кв.Максим Горки, УПИ ХІІІ-015133, Феникс, Х-54,100 Кв.11, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Цар Борис Първи, Шести Септември, Щъркел, Явор, Янтра;  Гурмазово:  I-212, Кв.20, II-020068 44, IV-024064, Гурмазовско Шосе, Парцел ІІ-77, Кв.28, ПИ 001140, ПИ 001019 М. Матерка, Стопански Двор, УПИ II-021103 Кв. 43, УПИ VII-270, Кв.24, УПИ І-254 Кв.25, УПИ ІV-38, Кв.4, УПИ Х-299 Кв.29, УПИ-II-022022;  Делян, Общ. Божурище:  IV-052034, Писател Спас Антонов, ХVIII-115,Кв.15;  Златуша:  №Ііі А-56 Кв 5, Вилна Зона Витошица, УПИ X-59 Кв. 25;  Мала Раковица:  с.Мала Раковица, УПИ VI-5, Кв.2;  Пожарево, Общ. Божурище:  123.106, VІіі-485,Кв.34, Александър Александров, Георги Аспарухов - Гунди, Казана, Космонавт Ал. Александров, Космонавт Георги Иванов, Местност Могила, Пейо Яворов, Пчела, УПИ 1-034007 , Кв1,М.Добър Мъж, УПИ 3-227 Кв. 18, УПИ VI-105 Кв.8, УПИ Іі 379/Кв27, УПИ ХVіі-Общ, Кв.19, УПИ Хіі-369, Кв.29, УПИ-190кв 15, УПИV-016025 Кв.1;  Понор:  Стопански Двор;  Росоман:  Гранит, М.Падината, УПИ XIV-145, УПИ ХIII-144 Кв.22, Черква;  Хераково:  XIII-43 Кв.9, Ридо, УПИ VIII - 321, УПИ XVII-262 , Кв.22, Царица Йоанна, Черковна;

На 19.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бучин Проход;

 Костинброд:  4200,4267,До Кв.20, 719030, VIII-3971.4037.4111.4049 Кв. 208, Антим I, Баба Тонка, Блато, Братя Миладинови, Бяло Море, Величко Величков, Велчова Завера, Възход, Генерал Влад.Заимов, Генерал Столетов, Гоце Делчев, Добри Чинтулов, Драва, Дравски Бой, Златен Век, Ивайло, Иван Асен II, Иван Вазов, Извор, Изгрев, Индже Войвода, Капитан Райчо, Кв.57 УПИ 3872, Клокотница, Ком, Константин Величков, Константин Преславски, Къпина, Ломско Шосе, Любен Каравелов, Люляк, Македония, Марица, Маслово, Места, Местн. Св.Тройца, Местност Бачийте, Местност Стубела, Местност Твърдака, ПИ4269, Мир, Могила, Момина Сълза, Мургаш, Мърфи, Обединена, Опълченска, Орлово Гнездо, Осми Март, Парижка Комуна, Петко Енев, ПИ 4379, Кв 59 А, Прохлада, Радецки, Рожен, Ручей, Сергей Румянцев, Славянска, Слана Бара, Софроний Врачански, Средорек, Стефан Стамболов, Страцин, Страцински Бой, Струма, Тополница, Трети Март, Турист, УПИ V-4395,Кв.243, УПИ XI-4381, Кв.59 А, УПИ XV-3798 Кв.2, УПИ ХIх - Общ, Кв. 50, УПИ Хххі-3890, Кв.50, УПИ- I 736 Кв. 57, УПИ/Парцел4155,Кв.50, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Калоян, Черноризец Храбър, Шияковци, Шняковски Стопански Двор, Юрий Гагарин, Явор;  Петърч:  Ален Мак, Априлско Въстание, Атанас Гълъбов, Блато, Бреза, Бузлуджа, Васил Левски, Виолина, Вит, Витан, Витоша, Детска Радост, Добруджа, Дравски Бой, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иглика, Искър, Камчия, Кап.Петко Войвода, Кокиче, Ком, Кооператор, Липа, Мах .Хаджия, Мир, Мусала, Незабравка, Осми Март, Осъм, Пирин, Площада, Първи Май, Ракита, Рила, Родопи, Рожен, Синчец, Спортист, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тантил Стойчев, Теменуга, Тополница, Тракия, УПИ I- 574 Кв.39, УПИ LX, УПИ VII Кв.34, УПИIx-1009,Кв.57, УПИXXІ-211,207 Кв. 72, Хаджия, Хаджията, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цветна, Шести Септември, Шипка, Шопска Комуна;

На 19.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Костинброд:  Ломско Шосе;

На 19.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Понор;

Община Пирдоп  

На 16.01.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Пирдоп:  Бачо Киро, Васил Левски, Върбите, Генерал Паприков, Георги Бенковски, Георги Гергов, Георги Геров, Димитър Димов, Димитър Ненов, Димитър Савов, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Джуров, извън регулация, Илчо Димов, Капитан Петко Войвода, Кв.80, Княз Александър Батенберг, Княз Борис І, Косица, Коста Ганчев, Лука Х.Павлов, Манол Златанов, Митрополит Серафим, Никола Петков, Никола Пушкаров, Опълченска, Отец Иван Гайдаров, Паисий Хилендарски, Панагюрско Шосе, Панайот Волов, Паскал, Пека и Карло Чоконяни, Петко Рачов Славейков, Райна Княгиня, Ръжана, Св.Св.Кирил и Методий, Сергей Румянцев, Симеон Сърданов, Славци, Спас Соколов, Средна Гора, Тодор Влайков, Тодор Каблешков, Тодор Пирдопски, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Чавдар Войвода

На 16.01.2018 г. /10:15 - 14:30 ч./ -  Пирдоп:  Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Ненов, Княз Борис І, Лука Х.Павлов, Никола Петков, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Чавдар Войвода

На 18.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Златица:  извън регулация, Местност Калето

На 18.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Златица:  извън регулация, Местност Медет, Почивен Дом Средна Гора

Община Правец  

На 15.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Равнище:  I Кв.29, I Кв.29, Махала Големанско, УПИ II-196 Кв.8

На 15.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Осиковица:  Махала Чифлика

На 16.01.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Правец:  Възраждане, Генерал Гурко, Генерал Раух, Никола Комита, Работническа, Стара Планина, Тодор Живков, Трети Март

Община Самоков  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горни Окол:  Ix-302, Kw.41, XXIII, Кв.2, Парцел VI--43 Кв.5;

 Злокучене, Общ. Самоков:  местност Лавандула , Общ.Самоков;

 Самоков:  Бреза, Генерал Раздишевски, Здравец, Зорница, Кокиче, Латинка, Люляк, Местност Дългата Поляна, Местност Лавандула, Местност Мечката, Местност Татарски Брод, Местност Циментово Кладенче, Ружа, Странджа, Тинтява, ул. Здравец, ул. Здравец, Христо Максимов, Явор;

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рельово:  УПИ -I Кв.65, УПИ VII- 82, Кв.5

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:  Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Здравец, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Люляк, Марица, Николай Николаевич, Проф. Васил Захариев, Тракия, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Семерджиев

На 16.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Марица:  1-ва, 2-ра, 3-та, 4-та, 9-та, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов

На 16.01.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Мала Църква:  УПИ VI, Кв. 30 /ПИ 46276.5.429/

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белчин:  1-ва, 10-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, VI.Кв.5, Витоша, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:  Бреза, Генерал Раздишевски, Здравец, Зорница, Кокиче, Курорт Боровец, Латинка, Люляк, Ружа, Странджа, Тинтява, ул. Здравец, ул. Здравец, Христо Максимов, Явор

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Широки Дол:  1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 2-ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 9-та

На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:  Бреза, Генерал Раздишевски, Здравец, Зорница, Кокиче, Латинка, Люляк, Ружа, Странджа, Тинтява, ул. Здравец, ул. Здравец, Христо Максимов, Цар Борис III, Явор

Община Своге  

На 15.01.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Батулия:  Махала Кукура

На 15.01.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./   На 17.01.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Владо Тричков:  10-та, 104-та, 105-та, 106-та, 107-Ма, 109-та, 110-та, 111-та, 113-та, 114-та, 115-та, 116-та, 119-та, 120-та, Махала Ромча

 

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Белене  

На 16.01.2018 г. /11:45 - 15:00 ч./ -  Белене:  България, Войнишка

Община Долна Митрополия  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Брегаре:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Кирил и Методий, Коста Златарев, Несебър, Отец Паисий, П.Волов, Рила

Община Левски  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Обнова:  9-ти Септември, Б.Анастасов, Безименна, Васил Левски, Възраждане, Ив.Вазов, Н.Й.Вапцаров, Осми Март, ПИонерска, Ю.А.Гагарин

На 16.01.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:30 - 15:30 ч./ -  Левски, Общ. Левски:  Владимир Заимов, Захари Стоянов, Локомотив, Цар Симеон

На 16.01.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Борислав:  Васил Априлов, Васил Левски, Г.С.Раковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Максим Горки, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, П.К.Яворов, П.Р.Славейков, Петър Берон, Пирин, Ракитин, Рила, Св.Св.Кирил и Методий, Средна Гора, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Ю.А.Гагарин;  Вълчитрън:  Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Балкан, Бачо Киро, Бенковски, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Гео Милев, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Иван Рилски, Лачко Ангелов, Любен Каравелов, Македония, Мусала, Оборище, Огоста, Опълченска, П.К.Яворов, Паисий, Пенчо Славейков, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Ресен, Родопи, Росица, Св.Св.Кирил и Методий, Скопие, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черно Море, Янтра;  Згалево:  700035 Мест.Виная, II Кв.1, Аврора, Адалберт Антонов-Малчика, Антон Иванов, Асен Халачев, Бачо Киро, Божин Чулев, Васил Левски, Вит, Витоша, Владимир Поптомов, Восток, Гаврил Генов, Генерал Столетов, Георги Димитров, Герман Титов, Димитър Благоев, Дунав, Елтепе, Западна, Искър, Йорданка Николова, Килиманджаро, Клисура, Комуна, Космос, Костурна, Любен Каравелов, Марица, Москва, Мургаш, Оборище, Осъм, Пирин, Пловдив, Поп Андрей, Радомир, Разград, Ракета, Раковски, Сердика, София, Средна Гора, Станке Димитров, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Странджа, Три Чешми, Христо Ботев, Черна Гора, Шипка, Ю.А.Гагарин, Юмрукчал;  Каменец, Общ. Пордим:  Априлов, Атанас Митев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Витоша, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Индустриална, Искър, Кирил и Методий, Люлин, Неофит Рилски, Оборище, Опълченска, Освобождение, Осъм, Отец Паисий, П.К.Яворов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пирин, Радецки, Рила, Ропотамо, Сергей Румянцев, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Янтра;  Катерица:  Беласица, Божин Чулев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Лиляна Бърдарова, Любен Вешков, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов;  Летница, Общ. Летница:  Александър Димитров;  Одърне:  9-ти Септември, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Али Шарифов, Безименна, Божин Чулев, Вапцаров, Васил Левски, Витоша, Владимир Ангелов, Възраждане, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Добри Чинтулов, Едно, Захари Стоянов, Любен Вешков, Н В Грамовски, Назъм Хикмет, Пенчо Славейков, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Стара Планина, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цветан Спасов;

На 16.01.2018 г. /12:15 - 15:00 ч./ -  Вълчитрън:  Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Балкан, Бенковски, Бяло Море, Васил Априлов, Витоша, Гео Милев, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Иван Рилски, Лачко Ангелов, Любен Каравелов, Македония, Мусала, Оборище, Опълченска, П.К.Яворов, Паисий, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Скопие, Тодор Каблешков, Тунджа, Черно Море, Янтра;

На 17.01.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Левски, Общ. Левски:  Асен Халачев, Васил Левски, Гео Милев, Оборище, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Райко Даскалов, Стефан Караджа, Ясна Поляна;

Община Никопол  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Никопол:  Беласица, Вежен, Дойран, Победа, Рибарица, Странджа, Телеграфна, Черни Връх

На 15.01.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 16.01.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 17.01.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 18.01.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 19.01.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Новачене, Общ. Никопол:  23-ти Септември, 9-ти Септември, Алеко, Борис Стефанов, Велико Ваков, Възраждане, Г Димитров, Ив Винаров, Крайна, Л Димитрова, Любен Мойсеев, Марийка Петракиева, Петраки Ангелов, Трети Март, Хаджи Димитър

На 15.01.2018 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Никопол:  Ал Стамболийски, В.Левски, Европа, Кирил и Методий, Раковска, Телеграфна

На 15.01.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Никопол:  Акация, Ал Стамболийски, Драгоман, Дунав, Елия, Л Каравелов, Раковска, Сливница, Христо Ботев

На 16.01.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Никопол:  Бяло Море, В.Левски, Ген Криденер, Дунав, Елия, Люлин, Марица, Одеса, Осогово, Средна Гора, Стара Планина, Шипка

На 16.01.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Никопол:  Вардар, Вежен, Вишнева, Морава, Мусала, Оборище, Осъм

На 17.01.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Въбел:  Ал. Стамболийски, В. Коларов, В. Левски, В. Пеева, Г. Димитров, Г. Кирков, Д. Дебелянов, Ив. Вазов, Кирил и Методий, Пирин, Райко Даскалов, Христо Ботев

На 19.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Черковица

Община Плевен  

На 15.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 19.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бохот:  1-ви Май, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Ген.Столетов, Мусала, Никола Петков, Пирин, Радецки, Рила, Стамболийски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 15.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 19.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Пелишат:  Бузлуджа, Коста Златарев, Лом, Москва, Пирин, Пробуда, Рила, Сингур, Трифон Гърчев

На 15.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Плевен:  ул.Георги Кочев N: 94

На 15.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Плевен:  Васил Априлов, Константин Величков, П.Р.Славейков

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мечка, Общ. Плевен:  Александър Стамболийски, Антим I, Г.С.Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи Май, Рила, Стоян Заимов, Татар Махала, Тодор Александров, Ю.А.Гагарин

На 16.01.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Плевен:  XXI, Българска Авиациа /Индустр., Георги Кочев, Индустриална Зона, Местн.Акчара, Местн.Западна Идустриална Зона, Метро, Строител

На 16.01.2018 г. /08:30 - 12:00 ч./ -  Плевен:  XXI, Местн.Западна Идустриална Зона, Строител

На 17.01.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Плевен:  Дружба

На 18.01.2018 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Плевен:  Индустриална Зона, Местн.Западна Идустриална Зона

На 19.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Плевен:  Сторгозия

На 19.01.2018 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Плевен:  Местн.Плочата, Плочата

На 21.01.2018 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Плевен:  Кара Колю

Община Пордим  

На 15.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 19.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Пордим:  Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна

Община Червен бряг  

На 16.01.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:45 - 13:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит:  Гарван Дол

На 15.01.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 16.01.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 17.01.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 18.01.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 19.01.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Червен Бряг:  Бузлуджа, Панайот Волов, Християнска

На 15.01.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Червен Бряг:  XX-2461 Кв. 177а, XXVIII-2464, Европа, Земеделска Земя, Местност Ежков Връх

На 16.01.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:45 - 13:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Садовец:  634, I-ри Стопански Двор, Ал.Батенберг, Ангел Кънчев, Арда, Барата, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бор, Бреза, Брест, Вазов, Васил Левски, Вит, Витоша, Волов, Врабче, Върба, Г Бенковски, Гарвандолска, Генерал Тотлебен, Гергана, Гургулят, Гъмза, Демокрация, Драва, Дунав, Дълбок Дол, Еверест, Еделвайс, Запад, Заря, Захари Стоянов, Иван Асен II, Искър, Камчия, Каравелов, Карпати, Княз Борис I, Кокиче, Крайна, Кремениш, Лале, Леска, Люлин, Македонска, Малина, Марица, Месност Бончовец, Мусала, Оборище, Огоста, Одрин, Омайниче, Опълченска, Орех, Орляк, Осогово, Осъм, П.К.Яворов, Паисий, Пеевска, Перущица, Пирин, Плевен, Победа, Пробива, Пчелина, Първомайска, Район Циглена Фабрика, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Росица, Ружа, Руски, Св.Св.Кирил и Методий, Светулка, Синчец, Скобелев, Славейче, Сливница, София, Стамболийски, Стари Кладенец, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Заимов, Странджа, Струма, Студенец, Съединение, Теменуга, Усойна, Хаджи Димитър, Хайдушко Изворче, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Церака, Цнст Садовец, Черно Море, Чукара, Шипка, Ю.А.Гагарин, Яйчарски Баир, Янтра, Янтра 1

На 16.01.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Койнаре:  Мило Нанов, Н Вапцаров;

 Ракита, Общ. Червен Бряг; Староселци; Телиш:  Ал Стамболийски, Бежанска, Богдан Димитров, В Друмев, В Йотов, В Михайлова, Васил Коларов, Вежен, Витоша, Гео Милев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Дунав, Езерна, Иван Вазов, Индустриална, К и Методий, Л Димитрова, Любен Каравелов, Марица, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пело Пеловски, Перпелицин, Пръвчанска Рампа, Р Даскалов, С Румянцев, Странджа, Страцин, Тодор Луканов, Филип-Тотю, Х.Витков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Цеко Ненов, Шипка, Янко Забунов

На 17.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Койнаре:  Ал.Матросов, Александър Димитров, Антон Иванов, Антон Страшимиров, Бето Петров, Бузлуджа, В.Коларов, В.Левски, Владимир Поптомов, Възраждане, Ген.Шиновски, Димо Хаджидимов, Единадесета, Ивайло, Иван Вазов, Иван Точев, Искър, К.Пешунков, местност Мечина Бара, Милчо Симеонов, Отец Паисий, П Напетов, Петко Петков, Петър Динков Симеонов, Родопа, Сергей Румянцев, Софр Врачански, Спартак, Ст Караджа, Станке Димитров, Хисар, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Черно Море

На 18.01.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 14:15 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Лепица:  080011, 43311, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 18.01.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Чомаковци:  10-та, 11-та, 12-та, 14-та, 15-та, 17-та, 18-та, 19-та, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-Ма, 29-та, 30-та, 35-та, 39-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 44-та, 46-та, 47-Ма, 50-та, 51-ва, 54-та, 55-та, 56-та, 58-Ма, 59-та, 6-та, 62-ра, 63-та, 64-та, 65-та, 66-та, 67-Ма, 68-Ма, 69-та, 70-та, 71-ва, 72-ра, 74-та, 75-та, 77-Ма, 78-Ма, 8-Ма, 80-та, 81-ва, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Васил Априлов, Васил Левски, Г С Раковски, Гео Милев, Георги Бенковски, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесета, Дружба, Иван Вазов, Калето, Кирил и Методий, Любен Каравелов, П Волов, П К Яворов, Петдесет и Втора, Плиска, Тридесет и Седма, Тринадесета, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ц.Кръстев, Четиридесет и Трета, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 18.01.2018 г. /08:30 - 14:15 ч.; 08:30 - 08:45 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Сухаче:  В Левски, В Петлешков, Вешка Данова, Г Бенковски, Г Тошев, Девети Септември, Ив Вазов, Маршал Толбухин, Н Вапцаров, Райко Даскалов, Ст Едрев, Стефан Караджа, Христо Ботев

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 15.01.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брезник:  06286.0502.021 Бив.Под.Мно, 9-ти Септември, Александър Филипов, Ангел Коцелянов, Андрей Жданов, Андрей Михайлов, Богдан Митов, Борис Антов, Борис Калев, Борова Гора, Бреза, Варош, Велин Ваклинов, Владо Радославов, Воин, Генерал Владимир Заимов, Георги Бунджулов, Георги Ив Бунджулов, Георги Стефанов, Д-Рйордан Стефанов, Евстати Николов, Елена Георгиева, Енчо Николов, Ефтим Стоянов, Жданов, Йордан Стефанов, Комсомолец, Крум Савов, Лазар Лумбаров, Макаренко, Мала Река, Марин Асенов, Нестор Петров, Пети Конен Полк, Пролетарска, Първи Май, Радослав Григоров, Росица, Синчец, Славей, Стадион, Стоян Миленков, Христо Ботев, Цвета Лумбарова, Шипка

На 16.01.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брезник:  9-ти Септември, 9ти Септември, Александър Тинков, Александър Филипов, Ангел Коцелянов, Андрей Михайлов, Асен Алексов, Борис Антов, Борис Калев, Бреза, Бърдо, Васил Левски, Велин Ваклинов, Видрица, Владо Захариев, Владо Радославов, Георги Ив Бунджулов, Георги Стефанов, Гледан, Гоце Делчев, Граово, Гребен, Димитър Хранов, Евстати Николов, Елена Георгиева, Железна Вода, Зеленище, Зора, Иван Вазов, Иглика, извън регулацията, Изгрев, Йордан Стефанов, Любаш, Макаренко, Могилица, Неделко Савов, Некрит Кузманов, Нестор Петров, Нов Живот, Октомври, Радослав Григоров, Разцвет, Славянска, Сливница, Строител, Христо Ботев, Цвета Лумбарова, Чайка, Чорни, Чуряк, Шейново, Яне Сандански, Яровец, Ясна Поляна

На 17.01.2018 г. /10:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брезник:  Ангел Коцелянов

Община Перник  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 14:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Перник:  V-502.1010, Братя Миладинови, Брегалница, Булаир, Владислав Граматик, Войниковец, Габрово, Ген Владимир Вазов, Гергина, Гоце Делчев, Гр. Перник, Кв. 4 УПИII, Граово, Григор Парличев, Даме Груев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгановец, Драгановец Залес.Пояс, Екзарх Йосиф, Златни Мостове, Знеполе, Иван Рилски, Илинден, Илия Бешков, Инженерна, Инжинерен, Калиманци, Кино Салон, Китка, Константин Величков, Косово Поле, Кракра, Кракра Пернишки, Кресна, Крушовска Република, Кръстю Асенов, Ловеч, Мах.Зарина /И.Р./, Михаил Георгиев, Михаил Герджиков, Никола Карев, Омуртаг, Пере Тошев, Петко Каравелов, Погреби, Поп Пейо, Презвитер Козма, Райна Княгиня, Розова Долина, Руй, Русалка, Самоков, Сандански, Св.Иван Рилски, Св.Св.Кирил и Методий, Стримон, Струма, Тодор Влайков, Трявна, Физкултурна, Хайдут Велко, Христо Ботев, Цанко Церковски, Централна Градска Част, Черноризец Храбър, Чичо Стоян, Яне Сандански

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рударци:  Бреза, Загарица, Йовчова, Кирил и Методий, Минерал, Москва, Никола Вапцаров, Обеля, Рига, Солун, Христо Смирненски, Черни Връх, Шумнатица

На 17.01.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:  ПИ 000307, Находище Студена, Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, извън регулация с.Студена Кариера, Каражинец, Мах.Кашова, Мах.Рулева, Местн.Каражинец/И.Р./, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев

На 17.01.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горна Диканя:  X-1583 , Кв 195, Горна Диканя, Махала Джорговица, Парцел ХІХ-1127, Кв.116а, ПИ203, УПИ І-1517 Кв.211, УПИ Х-1306, Кв.165;  Гълъбник:  Кв.25 УПИ XІІІ-353, УПИ VІІ-112,Кв.16, УПИ ХV-45, Кв.6;  Долна Диканя:  884 Кв.67а и 67б, 926, XIII-755,Кв.47, Гаджова Махала, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ IV-838,Кв.62, УПИ Ix=883 Кв 67а, УПИ VII- 852, 854 Кв.65, УПИ XI-261, Кв.40, УПИ XIII-990, УПИ ХIV-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40;  Дрен:  V-420 Кв.4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Деветдесет и Трета, Деветдесет и Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М.Попова Махала, Махала Мали Дрен, Махала Тареина, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, с.Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Девета, Сто и Единадесета, Сто и Осма, Сто и Пета, Сто и Петнадесета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Тринадесета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета;  Старо Село, Общ. Радомир:  VII-157 Кв.17, XXVіі-XXVііі Кв.12, Мах.Дукова;  Чуковец, Общ. Радомир;

На 18.01.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Перник:  Арх. Йордан Миланов, Изток, Максим Горки;

Община Радомир  

На 15.01.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 13:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./   На 17.01.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Кондофрей:  Общ.Радомир

На 15.01.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./   На 17.01.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Владимир:  ПИ 149 Кв,14;  Долна Диканя;  Долни Раковец:  Кв.22,Упи Х-206, местност Банята , УПИ XI-306, П-Л Іх-428, Кв.27, УПИ 1-167 Кв.11, УПИ Іі-26, УПИ Хі-34, Кв.1;  Друган:  VІ-485,Кв. 45, Чачулова Махала;  Радомир:  Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, Мах.Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг;  Стефаново, Общ. Радомир:  Мах.Горни Раковец, Мах.Егреците, УПИ Іx-1083,1084;  Червена Могила;

На 15.01.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./   На 16.01.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./   На 17.01.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./   На 18.01.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./   На 19.01.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Извор, Общ. Радомир:  Махала Канджулица, УПИ V-138 Кв.24, УПИ VII-69, Кв.13;

На 16.01.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 11:45 - 14:30 ч./ -  Радомир:  Архимандрит Зинови, Батенберг, Васил Левски, Витоша, Гаврил Радомир, Гео Милев, Георги Маджаров, Георги Янев, Голобръдска, Гурко, Гърляница, Драгоман, Дупнишка, Дядо Анани Николов, Екзарх Йосиф, Земеделска, Ивайло, Иглика, Изворска, Кракра, Люлякова, Милан Грънчаров, Младост, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Осогово, Острица, Панайот Волов, Парижка Комуна, Патриарх Евтимий, Преслав, Пчелинци, Път №627, Рилска, Софроний Врачански, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Струма, Училищна, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хайдут Дамшо, Хайдут Румяна, Хан Аспарух, Цар Борис I, Цар Симеон, Черковна, Шаблин, Шипка, Широки Дол, Юрий Гагарин;

На 16.01.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ -  Радомир:  I-1259 Кв.117, Алеко Константинов, Батенберг, Братя Миленкови, Войнишко Въстание, Гърляница, Добруджа, Дупнишка, Евлоги Георгиев, Люлякова, Марица, Раковска, Рилска, Родопа, Училищна, Хаджи Димитър, Христо Ботев;

На 16.01.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Радомир:  Гърляница, Дупнишка;

Община Трън  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Трън:  Александър Стамболийски, Вельо Стоянов, Владо Васев, Владо Тричков, Георги Димитров, Младост, Мосаловска, Петко Д. Петков

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Рани Луг

На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Неделково

На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Слишовци

На 19.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Шипковица

 

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Берковица  

На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Берковица:  Акация, Александровска, Антим I, Ашиклар, Витоша, Георги Сава Раковски, Д-Р Иван Панов, Д-Р Иван Панов(9 Септември), Даме Груев, Йордан Радичков, Ком, Митрополит Кирил, Оборище, Огоста, Петър Берковски, Площад Свобода, Площад Славейков, Сливница, Страцимировска, Тракия, Цар Крум, Чаталджа, Червена Стена

На 18.01.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Боровци:  Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Иван Бонов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Раковски, Шосе - Лом - София, Ъгъла на ул. Хр. Ботев и В. Левски

Община Бойчиновци  

На 16.01.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Ерден:  000010, 972014, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Деветнадесет, Единадесет, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем

Община Брусарци  

На 18.01.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Дондуково:  Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Кокиче, Ломска, Синчец, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юндола

Община Вълчедръм  

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Вълчедръм:  22-ти Септември /23-ти/, Адалберт Антонов, Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Армалуй, Бачо Киро, Васил Левски, Капитан Савойски, Освобождение /Ленин/, Стоян Заимов /С.Русев/, Хъшове

На 15.01.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Вълчедръм:  Алеко Константинов, Балатон, България /Г.Димитров/, Граф Игнатиев /А.Жданов/, Даскал Тодор, Димитър Маринов, Добри Войников, Евлоги Георгиев /Ален Мак, Клокотница, Ком, Любен Каравелов, Отец Пайсий, Петко Славейков, Славянска, Стефан Караджа, Толбухин, Хаджи Димитър, Цар Симеон Велики /М-Л Т/, Юрий Гагарин

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Вълчедръм:  Алеко Константинов, Баба Тонка, Балатон, Бенковски /Д.Благоев/, Бузлуджа, България /Г.Димитров/, Вежен, Генерал Скобелев, Златия, Никола Вапцаров, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий, Радовиш, Раковски /Г.Кирков/, Славянска, Софрони Врачански, Трети Март /Г.Генов/, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Давидов, Цар Борис I /Л.Димитрова, Цар Самуил, Цар Симеон Велики /М-Л Т/

На 17.01.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Вълчедръм:  Баба Тонка, Бенковски /Д.Благоев/, България /Г.Димитров/, Ген.Владимир Стойчев /Мб/, Георги Попадийски, Евлоги Георгиев /Ален Мак, Златия, Клокотница, Лайош Кошут, Пъстрина, Стадиона /Комсомолска/, Струма, Съединение /В.Коларов/, Хаимбоаз, Христо Ботев, Цар Самуил, Цибрица

На 18.01.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Вълчедръм:  Алеко Константинов, Балатон, Братя Миладинови, Извън Населеното Място, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Странджа, Съединение /В.Коларов/, Трети Март /Г.Генов/, Хан Аспарух, Цар Самуил

Община Георги Дамяново  

На 16.01.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Гаврил Геново:  Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Шест, Първа, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири

На 15.01.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Георги Дамяново:  извън регулацията, Местност Помеждинска Бара, Местност При Манастира, Четвърта

На 15.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Говежда:  Втора, Двадесет и Девет, Двадесет и Осем, Двадесет и Шест, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Три, Тридесет и Четири

Община Лом  

За периода 15-21.01.2018 г. /08:30 - 17:00 ч./ -  Замфир:  Беласица, Васил Коларов, Витоша, Георги Димитров, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Никола Й.Вапцаров, ПИротска, Рила, Струма, Толбухин, Царибродска, Шипка

На 16.01.2018 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  Замфир:  Бенковски, Вела Пеева, Волга, Въча, Дунав, Замфир Хаджийски, Искър, Камчия, Ком, Левски, Оборище, Прага, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 18.01.2018 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  Лом:  Васил Левски, Славянска(Г.Димитров), Хаджи Димитър

Община Монтана  

На 17.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Видлица:  извън регулация

За периода 15-19.01.2018 г. /00:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:  Младост

За периода 15-19.01.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:  Акд. Иван Дориданов, Васил Левски, Генерал Арнолди, Генерал Арнолди, Жеравица, Захари Стоянов, Младост, Младост, Младост, Сан Стефано, Св.Св.Кирил и Методий, Трети Март(Г.Димитров), Цар Иван Александър(Т.Тр.

На 15.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана:  22-ри Септември, Васил Друмев, Веренишка(М.Веренишки), Генерал Столетов(А.Греков, Димитър Талев(Ц.Тодоров), Княз Александър Батенберг, Кокиче, Петър Парчевич, Свети Климент Охридски(Г., Стефан Савов(М.Пенов), Хан Тервел(Н.Алексиев), Цар Борис III-ти(З.Попов), Юлиус Ирасек(Житомирска), Юрий Венелин

На 15.01.2018 г. /11:00 - 16:30 ч./   На 16.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана:  Арда, Беласица, Витоша, Камчия, Кошарhик, Мальовица, Мусала, Нов Живот, Оборище, Одрин(Миладин Кунчев), Одрин/Миладин Кунчев/, Охрид, Петко Каравелов, Петър Богдан, Тинтява, Хан Кубрат, Чучулига

На 15.01.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Долно Белотинци:  800692, Александър Стамболийски, Арм. Ген.Иван Михайлов, Асен Греков, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дамян Колов Оловански, Дара Михайлова, извън регулацията, Илия Андрев, Кокиче, Коло Василев, Малчика, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Пъстрина, Синчец, Христо Михайлов

На 16.01.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Крапчене:  Асен и Петър, Васил Левски, Георги Бенковски, Главна(Георги Димитров), Дунав, Ивайло, извън регулацията, Клокотница(В.Пеева), Петко Рачев Славейков, Попова, Три Уши, Хан Аспарух(Р.Първанов), Хан Крум(Жданов), Цар Симеон(Д.Тодоров), Ъгъла на ул. Главна и Асен и Петър

На 16.01.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Долни Богров:  27

На 16.01.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Студено Буче:  Антон Иванов, Боровец, Боян Чонос, Гагарин, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Младенов, извън регулацията, Кирил и Методи, Михаил Маринов, Никола Цеков, Стефан Караджа, Тодор Йорданов, Хаджи Димитър

На 17.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гаврил Геново:  Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Георги Дамяново:  XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулацията, Местност Помеждинска Бара, Местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Главановци, Общ. Георги Дамяново:  Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх;  Говежда:  Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет  и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Дива Слатина:  Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Дълги Дел:  Втора, Девета, Десета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;  Еловица, Общ. Георги Дамяново:  Втора, Девета, Десета, извън регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта;  Копиловци, Общ. Георги Дамяново:  7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, извън регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка;  Меляне:  Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, Местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Помеждин:  500.110, ІV-148 Кв.9, ІІІ, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста;  Равна, Общ. Чипровци:  Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта;

На 17.01.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Монтана:  Младост, Свети Патриарх Евтимий(П.;

На 17.01.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Смоляновци:  Александър Стамболийски, Аспарух, Валентина Терешкова, Георги Димитров, Замфир Попов, Лика Рачин, Лило Русинов, Людмила Живкова, ПИонерска, Христо Ботев, Юри Гагарин;

На 17.01.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Монтана:  Ангел Кънчев, Баба Тонка, Георги Данчов(Д.Данов), Гоце Делчев(Лика Рачин), Илия Маринов, Петър Парчевич, Юрий Венелин, Яне Сандански(Л.Караст.);

На 17.01.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Монтана:  Велико Търново(Ил.Царев), Мария Димова(Б.Стоилов), Свети Климент Охридски(Г., Трети Март(Г.Димитров), Цар Асен;

На 17.01.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Смоляновци:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Байкал, Бор, Братя Миладинови, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Кирил и Методий, Лика Рачин, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Махала Блатото, Славейко Горанов, Стефан Караджа, Христо Ботев, Чайка;

На 18.01.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Доктор Йосифово:  Ангел Йончев, Бельовец, Божур, Възход, Д-Р Йосиф Иванов, Давид Цонков, Дунав, Здравец, Илия Цеков, Лековника, Липа, Роза, Цибрица, Цоновчето;

Община Чипровци  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горна Ковачица:  Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Пета, Петнадесет, ПИ 1, Кв. 35, Първа, Седма, Трета, УПИ 212, Кв.17, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:  52218.172.54, Балкан/Видима/, Барата/Видима/, Барахарска/Зла Река/, Бор/Видима/, Ботев Връх/Видима/, Бъзов Дял/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Градина/Видима/, Грънчарска/Видима/, Дуневска/Видима/, Здравец/Видима/, Кв.Видима, Кв.Зла Река, Кокиче/Видима/, Курорт/Видима/, М. Пандуци Кв. Видима, Маринска/Видима/, Матевска/Видима/, Махала Гроба, Местн.Видима, Местн.Зла Река, Минзухар/Видима/, Мичо Митков/Видима/, Младост/Видима/, Обиколна/Видима/, Орловска/Видима/, Пейковци/Видима/, Преселци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Първомайска/Видима/, Радинска/Видима/, Синчец/Видима/, Стара Планина/Зла Река/, Стърна Река/Видима/, Туристическа/Видима/

На 15.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Васил Левски

На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:  Изгрев/Ново Село/, Ковашка/Острец/, М.Събевци, Мазалат/Острец/, Острец/Острец/, Сенковчица/Острец/, Събевска/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/

Община Ловеч  

На 17.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:  Бачо Киро, Георги Мамарчев, Иван Вазов, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пенчо Славейков, ПИперска, Плиска

На 18.01.2018 г. /11:30 - 11:45 ч./ -  Изворче:  43952.525.0050, Здравец, Зеленика, Иглика, Минзухар, Незабравка, Синчец, Софийска, Теменуга

На 18.01.2018 г. /11:30 - 11:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Каленик, Общ. Угърчин:  Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген.Радецки, Ген.Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка;  Катунец:  36662.308.15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил и Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, Местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра;  Ловеч:  43952.533.118, Акация, Бачо Киро, Васил Героя, Витоша, Възрожденска, Габрака, Гозница, Дълбокия Път, Дядо Дончо, Искър, Люлин, Местност Бабаковец, Местност Кючука, Местност Червен Бряг, Младост, Момина Сълза, Момчил Войвода, Нарцис, Ната Стоянова, Освобождение, Пано Рогозаров, Пладнище, Подп.Александър Кусев, Райкова Кошара, Ракита, Синчец, Тодор Чернев, Цар Иван Александър, Червен Бряг, Чуклата, Янтра;  Орляне:  Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, Местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май;  Радювене:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Балика, Балчик, Бенковски, Ботев Връх, Бранковска, Бузлуджа, Бялка, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горномалянска, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Драва, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иванова Могила, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козл0дуй, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марагидик, Марин Колев, Марица, Местност Динковското, Милин Камък, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Перущица, Петко Д.Петков, Пирин, Полето, Първа, Първи Май, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Реката, Република, Рила, Родопи, Росица, с.Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Христо Вълков, Христо Смирненски, Христо Ясенов;

Община Луковит                                               

На 15.01.2018 г. /08:30 - 10:00 ч./ -  Луковит:  Асен Златаров, Възраждане, Златна Панега, Мушат, Синдикатска, Христо Попов

На 16.01.2018 г. /08:30 - 10:00 ч./ -  Луковит:  Ген.Гурко, Цар Симеон 1

Община Тетевен  

На 15.01.2018 г. /12:00 - 12:40 ч./ -  Асен, Общ. Тетевен

На 15.01.2018 г. /12:00 - 12:40 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:  Бор, Васил Драганов, Васил Йонков, Възход, Георги ПИскулев, Гецо Атанасов, Дако Йонков, Детелина, Дъб, Здравец, Иглика, Илия Пандурски, Йото Диков, Йото Николов Врачев, Йото Нинов, Йото Пеев, Йото Стойков, Камен Лисец, Кара Георги, Лальо Ненов Динов, Липа, Люляк, Малина, Местност Байнов Поток, Местност Видрите, Местност Левица, Минзухар, Найден Стоянов Найденов, Нено Йотов Краев, Никола Врачев, Никола Милчев, Нягол Войвода, Петко Найденов, Роза, Синчец, Славотин, Стоян Войвода, Теменуга, Тодор Христов, УПИ І Кв.1, Цачо Ненов

На 15.01.2018 г. /12:00 - 12:40 ч./ -  Тетевен:  Дванадесети Конгрес, Дончовци, Махала Моновци, Отец Паисий, Павел Лалов

На 16.01.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Тетевен:  Александър Стамболийски, Васил Йонков, Димитър Благоев, Иван Туйков, Илия Темелски, Михал Койчев, Нейо Крачунов, Павел Койчев, Станьо Койчев, Тома Василев, Христо и К.Цакови

На 17.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Глогово:  Водна, Еделвайс, Иван Туйков, Мах.Джебин Трап, Местн.Три Могили, Местн.Широки Трап, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А.Гагарин

На 17.01.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Тетевен:  Димитър Благоев, Кардан, Крачун Иванов, Христо и К.Цакови

На 18.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица:  Присойка

На 18.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:  62579.168.546.1, Георги Бенковски, Захари Стоянов, Костина, Отец Кирил, ПИ-62579.164.2

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Български Извор:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Раковски, Демокрация, Иван Вазов, Извора, Кокиче, Местност Роденец, Странджа, Черно Море, Юрий А.Гагарин

Община Троян  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник:  Клиновци, Мах.Реката, УПИ I Кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска;

 Терзийско, Общ. Троян:  Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, Местност Пъпровци, Терзийска

На 16.01.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:  10-та, 12-та, Авксентий Дацин, Атанас Хасъмски, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Комуна, Осъм, Панайот Волов, Стара Планина, Хемус

На 17.01.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Буковец, Васил Левски

На 17.01.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Буковец, Власи Илиев, Канъчка, Незабравка, Христо Ботев, Шипка

На 17.01.2018 г. /13:15 - 15:00 ч./ -  Врабево:  Арх.Борис Боев, Георги Димитров, Иван Вазов, Каля-Черква, М. Держика, Маршал Толбухин, Христо Ботев, Цар Калоян, Черно Море

На 18.01.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Врабево:  Георги Димитров

На 19.01.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Добродан:  Димитър Рупов, Иван Марковски, Кирил и Методий, Комсомолска, Марин Семерджиев, Минко Гадев, Мир, Пенко Маринов, Раковска, Стара Планина, Стефан Тонков, Стоян Семерджиев, Тинко Симов, Цанко Патарински, Цочо Пенков

Община Угърчин  

На 16.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 19.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Микре:  Васил Кировски, Васил Левски, Генерал Столетов, Димчо Дебелянов, Кольо Семов, Опълченска, Семо Стоянов, Христо Талигарски, Цар Иван Шишман, Цар Самуил

На 18.01.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:  Балча, Димитър Пъшков, Подене, Попенец, Станковска, Троян, Чепля

Община Ябланица  

На 15.01.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Златна Панега:  Бачо Киро, Димитър Грънчаров, Местност Драганина Могила, Митко Палаузов, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Хан Аспарух

На 15.01.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:  Ален Мак, Бачо Киро, Ген.Гурко, Даскал Иван Цоков, Доктор Иван Божинов, Дядо Ковач, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Кирил и Методий, Мизия, Никола Николов, Нов Ден, Освобождение, Ратица, Стефан Караджа, Столетов, Тодор Каблешков, Шипка

На 16.01.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Златна Панега:  Бачо Киро, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Златановци, Йордан Йовков, Любен Каравелов, Местност Драганина Могила, Митко Палаузов, Опълченска, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Стара Планина, Хан Аспарух, Шипка

На 16.01.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Батулци:  Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Левски, Гео Милев, Георги Диков, Здравец, Панайот Волов, Първи Май, Стоян Панов, Христо Ботев

На 16.01.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Дъбравата:  Христо Ботев

На 18.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица:  Васил Левски, Вутю Малков, Единство, Никола Петков, Оборище, Петър Василев, Равнището, Стара Планина, Стоянковото, Съева Пещера

 

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коркина:  Коркина, Х-21,Кв.2

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Шатрово:  067016, VІ-255, Кв.27

На 16.01.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Бобов Дол:  Васил Коларов, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Никола Й. Вапцаров, Осми Март, Свилен Русев, Стефан Стамболов

Община Бобошево  

На 17.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Блажиево:  Демокрация, Залез, Минзухар, Пламък, Теменуга, УПИ - V-77,Кв.11, Хаджи Димитър, Цар Борис

На 17.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Блажиево:  Васил Левски, Демокрация, Изгрев, Китка, Св.Иван Рилски, ХII,Кв.22, Христо Ботев, Цар Борис

На 18.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Блажиево:  Демокрация, Стопански Двор, Теменуга, Христо Ботев

На 18.01.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Усойка:  Васил Левски, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Малина, Мерковица, Св.Иван Рилски, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Яворов

На 19.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Усойка:  Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Любен Каравелов, Люляк, Местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша

Община Дупница  

На 15.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Крайници:  Верила, Георги Раковски, Добри Чинтулов, Максим Горки, Младост, Панайот Волов, Петко Славейков, Рила, Трети Гв. Полк

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тополница, Общ. Дупница:  Местност Дрено, Нупи-1609

На 15.01.2018 г. /09:15 - 10:00 ч./ -  Джерман:  Местност Пульова Воденица

 Дупница:  Местност Пульова Воденица, Разметаница

 Дупница:  68789.603.401.1, 68789.605.153, Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бенковски, Брегалница, Бричи Бор, Вардар, Васил Друмев, Васил Разсолков, Верила, Генерал Георги Тодоров, Горица, Гоце Делчев, Дамка, Джерман, Драгой Болярин, Дренски Рид, Дупките, Дупница, Дъб, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Изгрев, Китка, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Криволак, Кулата, Лакатица, Мадара, Марица, Марков Камък, Местност Дренски Рид, Местност Подридна, Метоха, Момина Сълза, Мусала, Невена Коканова, Неофит Бозвели, Николаевска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Паничище, Петрохан, ПИротска, Победа, Развесена Върба, Райна Княгина, Рупите, Русалка, Саморанска, Свети Никола, Свобода, Солун, Струга, Стръмна, Теменуга, Тодор Самодумов, ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, УПИ - ІІ, Кв. 261, УПИ 68789.606.1, УПИ XI-3482,Кв. 264, Хан Омуртаг, Хемус, Химик, Хисара, Христаки Павлович, Цар Освободител, Чайка, Черковна  Джерман:  013024, 017022, Асен Орански, Васил Левски, Георги Димитров, Дупнишка Комуна, Иглика, Кирил и Методи, Коста Петров, Местност Бела Вода, Местност Площа, Рила, УПИ II-24, Юри Гагарин  Бадино:  УПИ - Іі-113, Кв.21   Бобошево:  Махала Въртен Камък   Боровец:  II-259,Кв.14, XVIII-263 Кв.14, УПИ-І   Бураново:  007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483,Кв.50   Джерман:  013024, 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Бела Вода, Местност Голямата Порта, Местност Еминица, Местност Китева Ливада, Местност Кръсто, Местност Мали Бельов Дол, Местност Площа, Местност Пульова Воденица, Местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор  Драгодан:  №000026, извън регулация, Махала Ортакчийска   Дупница:  68789.25.34, 68789.28.351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, Местност Бунищерица, Местност Злево, Местност Пульова Воденица, Местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода  Крайни Дол:  ХIх-51   Крумово, Общ. Кочериново   Мурсалево:  200002, 244,Кв.12, III- 279, V-688 Кв.66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански  Слатино, Общ. Бобошево:  IV-123,Кв.15, XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, Местност Герена, Местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, ПИ 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис  Усойка:  Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, Местност Будаковица, Местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов  Фролош   Цървище:  Махала Ореевица, Цървище

На 15.01.2018 г. /10:30 - 10:45 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ -  Дупница:  68789.16.114, XXXIV-6620, Кв.130а, Академик Петър Динеков, Алеко, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Баба Ната, Бистрица, Булаир, Велико Търново, Венелин, Възход, Генерал Владимир Вазов, Гео Милев, Георги Икономов, Даскал Христо Тодоров, Двадесет и Втори Март, Димчо Дебелянов, Драган Овчаров, Дружба, Дупница, Евтим Трайчев, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Бобошевски, Игумен Йосиф, Илинден, Йордан Йовков, Калоян, Кирил и Методий, Княз Ал. Батенберг, Мальовица, Милин Камък, Мир, Оструган, Пазарна, Патриарх Евтимий, Прогона, Професор Александър Балан, Първи Май, Рилски Манастир, Родопи, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Стара Планина, Тишина, Трети Гвардейски Полк, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II, Цар Симеон Велики, Черни Връх

На 15.01.2018 г. /10:45 - 12:15 ч./ -  Дупница:  Академик Петър Динеков, Алеко, Венелин, Генерал Владимир Вазов, Георги Икономов, Евтим Трайчев, Княз Ал. Батенберг, Трети Гвардейски Полк

На 15.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Джерман:  Асен Орански, Бор, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Еделвайс, Здравец, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Голямата Порта, Местност Китева Ливада, Местност Мали Бельов Дол, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Скакавица

На 16.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Джерман:  059050, Асен Орански, Дупнишка Комуна, Кокиче, Коста Петров, Местност Кръсто, Местност Мали Бельов Дол, Партизанска, Самуил, Стопански Двор, Теменуга, Цар Крум, Явор

На 16.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Джерман:  017022, Асен Орански, Васил Демиревски, Георги Димитров, Дупнишка Комуна, Коста Петров, Местност Кръсто, Рила, Христо Ботев

На 17.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Крайници:  Баба Е Механджийска, Бузлуджа, Васко Манолов, Волга, Генерал Заимов, Жабокрек, Захари Стоянов, Малчика, Мара Петлякова, Трети Гв. Полк, Хан Аспарух, Христо Механджийски, Чаталджа

На 18.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Крайници:  Александър Стамболийски, Априлско Въстание, Баба Тонка, Батак, Васил Демиревски, Верила, Гео Милев, Дупнишка Комуна, Иван Вазов, Йорданка Николова, Малчика, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Славейков, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Христо Механджийски

Община Кочериново  

На 15.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Мурсалево:  V-688 Кв.66, Васко Манолов, Волга, Георги Раковски, Калоян, Москва, Мусала, Плиска, Стопански Двор, Христо Ботев, Юри Гагарин

На 16.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Мурсалево:  Бузлуджа, Волга, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Калоян, Марек, Москва, Мусала, Плиска, Струма, Христо Ботев, Юри Гагарин

Община Кюстендил  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 19.01.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Кюстендил:  Абоба, Антим I, Асен Златаров, Бузлуджа, Вола, Възраждане, Георги Горанов, Георги Тертер, Георги Цариградски, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Деветнадесети Февруари, Дондуков, Евлоги Георгиев, Единадесети Август, Емануил Попдимитров, Ефрем Каранов, Жан Жорес, Земен, Златна Панега, Зора, Ивайло, Илинден, Ильо Войвода, Камчия, Климент Охридски, Константин Николов, Кочо Честименски, Маестро Никола Атанасов, Места, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Овощарска, Одрин, Октомврийска Революция, Осми Март, Пенчо Славейков, Райна Цанева, Раковски, Скобелев, Стефан Караджа, Столетов, Страцин, Струма, Тимок, Траянова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Лекарски, Цар Асен, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Цариградска, Църноок;

На 15.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 17.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил:  Александър Димитров, Априлско Въстание, Асен Златаров, Бузлуджа, Вола, Гоце Делчев, Деветнадесети Февруари, Добри Чинтулов, Дрин, Еверест 84, Ефрем Каранов, Земен, Иглика, Искър, Козлудуй, Липа, Мара Гидик, Места, Местност Гърлянски Черешарник, Местност Дренов Дол, Местност Сухи Бунар, Овощарска, Панайот Волов, Площад Войнишко Въстание, Раковски, Столетов, Сухи Бунар, Трайко Китанчев, Траянова, Хаджи Димитър, Цар Петър, Цветна Градина;

На 15.01.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Гурбановци;  Гюешево:  000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала Рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух;  Долно Уйно:  Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска;  Ивановци, Общ. Кюстендил;  Каменичка Скакавица:  Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала ПИлищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър;  Кутугерци;  Кършалево;  Ломница, Общ. Кюстендил:  Махала Анина, Махала Батина, Махала Богойна, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Милоорниче, Махала Плавнище, Махала Попов Дол, Махала Прекендачка, Махала Равно Буче, Махала Щърбец;  Мазарачево:  Махала Безбелинци, Махала Модро Поле, Махала Тренките, Махала Черна Река;  Преколница:  Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска;  Раненци:  Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска;  Церовица:  Махала Бело Камене;  Чудинци;

На 15.01.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долно Село:  М.Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала ПИщилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци;

На 15.01.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Коприва;

На 15.01.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Брест, Общ. Трекляно:  Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала Селото, Махала Янкова;  Бъзовица:  Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала Реката;  Горановци, Общ. Кюстендил:  Махала Оспротива;  Горни Коритен:  Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева;  Горно Кобиле:  Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала Селото;  Горно Уйно:  Махала Амиджина, Махала Брестов Дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка;  Добри Дол, Общ. Трекляно:  Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки Дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Пращенци, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме;  Долни Коритен:  Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска;  Долно Кобиле:  Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището;  Драговищица, Общ. Кюстендил:  Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница;  Драгойчинци:  Мах.Богданова, Мах.Бозкина, Мах.Гигина, Мах.Гигинци, Мах.Градско Ливаде, Мах.Дайчова, Мах.Деяница, Мах.Джикаре, Мах.Дълги Лом, Мах.Дърнелци, Мах.Зеинци, Мах.Злондон, Мах.Корита, Мах.Куркина, Мах.Малка Падина, Мах.Митарци, Мах.Пейчинова, Мах.Село, Мах.Средно Осое, Мах.Чорбаджийска, Мах.Ширилова;  Злогош:  Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала Селото, Махала Чиринци;  Киселица:  Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница;  Метохия:  Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци;  Побит Камък, Общ. Трекляно:  Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала Село;  Полетинци;  Средорек, Общ. Трекляно:  Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни Камък;  Сушица, Общ. Трекляно:  Махала Варни Дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала Реката, Махала Старо Село, Махала Ханове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар;  Трекляно:  Махала Бръзина, Махала Връшинци, Махала Дъбът, Махала Караджинца, Махала Караджинци, Махала Марикинци, Махала Младост, Махала Табаци, Махала Центъра, Махала Шумановци;  Уши:  030001 М. Под Пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска;

 Чешлянци:  Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала Реката, Махала Стопански Двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре;

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бобешино;

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Преколница:  Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска;

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Раненци:  Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска;

На 15.01.2018 г. /10:30 - 13:30 ч./ -  Кюстендил:  Константин Николов, Овощарска, Цар Освободител;

На 15.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./   На 17.01.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 18.01.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Савойски:  Махала Бреза, Махала Пелтечка;

На 15.01.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Долно Уйно:  Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска;

На 16.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 19.01.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Кюстендил:  Авксенти Велешки, Антим I, Арда, Васил Априлов, Велбъжд, Виница, Владимир Димитров Майстора, Генерал Крум Лекарски, Гео Милев, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Демокрация, Димитър Пешев, Евлоги Георгиев, Емил Шекерджийски, Жданов, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Ильо Войвода, Кадин Мост, Капанска, Кв. 257 ул. Димитър Пешев, Кириат Оно, Кирил Цонев, Константинова Баня, Криволак, Любен Каравелов, Марица, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Мориц Леви, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Охрид, Парчевич, Пауталия, Полковник Стефан Манов, Първи Май, Райна Цанева, Родопи, Свети Иван Рилски, Солун, Софроний, Стефан Караджа, Тодор Ангелов - Божаната, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Харковска, Хижата, Хисарлъка, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Михаил, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Яворов;

На 16.01.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 17.01.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 18.01.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Берсин:  Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, Махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар;  Ваксево:  Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бантовска, Махала Бела Вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гърличка, Махала Гъскарска, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Заячка, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Михтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала Падинарска, Махала Парлапанска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Русулска, Махала Сапунджийска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколовска, Махала Соколчева, Махала Средна Махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Тасковска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Цанкина, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин;  Длъхчево-Сабляр:  Мах.Милчовска, Местност Орехчето;  Друмохар:  Мах.Ангеловци, Мах.Джоганска, Мах.Табачка, Мах.Таушанска, Местност Сврътките;  Еремия:  Махала Брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала Рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска;  Згурово;  Илия:  Мах.Груйовска, Мах.Делийска, Мах.Карадачка, Мах.Кацарска, Мах.Левковци, Мах.Миленска, Мах.Мишовска, Мах.Ралинска, Мах.Рекалийска, Мах.Тузлучка, Мах.Чукарска;  Кадровица:  Мах.Постолска, Мах.Станкова;  Лелинци:  Васил Левски, Махала Горна;  Неделкова Гращица;  Пелатиково:  Мах.Брусарска, Мах.Бумбарска, Мах.Горовска, Мах.Дръчките, Мах.Карпуска, Мах.Кацарска, Мах.Леската, Мах.Лодарска, Мах.Манчовска, Мах.Орешарска, Мах.Очипалска, Мах.Попанска, Мах.Раковска, Мах.Селишка, Мах.Суровичка, Мах.Сърнатичка, Мах.Траянци, Мах.Тръстеник, Мах.Харизанска, Мах.Чифлико, Мах.Шеовци, Мах.Шишовска, Мах.Шопска, Мах.Янкуловци;  Рашка Гращица:  Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев;  Смоличано:  Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска, Махала Миринска, Махала Райков Рид, Махала Реката, Махала Св.Ана, Махала Сделище, Махала Хаджийска, Махала Чифлико, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юговци;  Страдалово:  Мах.Борачичка, Мах.Геберо, Мах.Дъбовска, Мах.Заячка, Мах.Иванковци, Мах.Кьосевци, Мах.Лингурска, Мах.Логодашка, Мах.Нечемска, Мах.Орничарска, Мах.Пешовска, Мах.Реката, Мах.Рудишка, Мах.Рудище, Мах.Стамболийска, Мах.Шаинска, Мах.Ширилийска, Мах.Шияне, Мах.Шиячка;  Тишаново:  Мах.Божковци, Мах.Воденица, Мах.Гълъбовска, Мах.Ивановска, Мах.Качанска, Мах.Колевска, Мах.Митковска, Мах.Найденци, Мах.Новковска, Мах.Реката, Мах.Тутковска, Мах.Хайдушка, Мах.Цървилото, Мах.Янчовска;  Църварица:  Мах.Гракалска, Мах.Карадачка, Мах.Копривен, Мах.Реката, Мах.Укалска;

На 16.01.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 17.01.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 10:30 ч./   На 18.01.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Търсино;

На 16.01.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Ваксево:  Махала Баздарска, Махала Гюрова, Махала Дърманска, Махала Камберска, Махала Ковачка, Махала Лазарска, Махала Михтарска, Махала Мулова, Махала Петачка, Махала Семенска, Махала Станковска, Махала Шаренкова;

На 16.01.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 17.01.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 18.01.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Граница:  Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, Местност Манастира, Местност Ридо, Местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, ПИонерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев;  Кюстендил:  Белият Камък, Дупнишко Шосе, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител;  Пиперков Чифлик:  Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, Махала Дядо Манова, Махала Суха Река, Местност Друмарката, Местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин;  Слокощица:  Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги с. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, Махала Селото, Местност Змиярника, Местност Кръста, Местност Мичевица, Местност Ридо, Местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски;

На 17.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил:  Александър Димитров, Ангел Кънчев, Архимандрит Зинови, Босилеградска, Бузлуджа, Булаир, България, Вола, Гаров Площад, Дондуков, Драгомир, Ефрем Каранов, Жп Гара, Ивайло, Йосиф Ковачев, Козлудуй, Люле Бургас, Неофит Бозвели, Обект 38 ТП Езерата, Октомврийска Революция, Петър Берон, Площад Войнишко Въстание, Раковски, Спасовица, Стефан Караджа, Столетов, Три Уши, Узунов, Хаджи Димитър, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Шести Септември;

На 17.01.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 18.01.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Богослов:  037149, Махала Топилата, Местност Саманли Баир; Ветрен, Общ. Невестино:  Мах.Агушка, Мах.Дамянска, Мах.Капралска, Мах.Ковачевска, Мах.Новаковска, Мах.Ризовци, Мах.Смиленска;  Илия;  Кюстендил:  Абоба, Белият Камък, Местност Планина Осогово, Местност Ръжеве, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка;  Ново Село, Общ. Кюстендил:  Махала Двете Реки;  Раково, Общ. Невестино:  Махала Бурнаавска, Махала Зидинци, Махала Ковачка, Махала Озранци, Махала Рахталинска, Махала Реката, Махала Решанска, Махала Чеканец;  Сажденик:  Махала Златанска;  Слокощица:  247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги с. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, Махала Диновска, Махала Маркова, Махала Рошковци, Местност Галеница, Местност Змиярника, Местност Саманли Баир, Местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка;  Цървена Ябълка:  Таскова Плевня;

На 17.01.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 18.01.2018 г. /09:15 - 10:00 ч./ -  Берсин:  Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар;

На 18.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил:  Ален Мак, Банска, Бащовица, Буревестник, Витоша, Габрово, Казанлък, Комплекс Изток, Любимец, Люлин, Медковец, Мездра, Местност Николичевски Път, Младост, Плиска, Пловдив, Победа, Порой, Самодивска, Свищов, София, Стрелча, Стубело, Сълза, Трън, Цар Освободител, Чайка, Янтра;

На 18.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ябълково, Общ. Кюстендил:  Бенковски;

На 19.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил:  Асен Суичмезов, Батак, Герена, Гранички Път, Ж.К. Герена, УПИ XXI, Кв. 415, Запад, Кадин Мост, Кокиче, Местност Турски Гробища, Морава, Пролет, Рила, Синчец, Станкевско Шосе, Цар Борис 1-ви, Цар Освободител;

На 19.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Кюстендил:  Абоба, Авксенти Велешки, Антим I, Антим I, Арда, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Априлов, Велбъжд, Виница, Владимир Димитров Майстора, Вола, Възраждане, Генерал Крум Лекарски, Гео Милев, Георги Горанов, Георги Тертер, Георги Цариградски, Даскал Дамаскин, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Даскал Димитри, Деветнадесети Февруари, Демокрация, Димитър Пешев, Дондуков, Евлоги Георгиев, Евлоги Георгиев, Единадесети Август, Емануил Попдимитров, Емил Шекерджийски, Ефрем Каранов, Жан Жорес, Жданов, Земен, Златна Панега, Зора, Ивайло, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Илинден, Ильо Войвода, Ильо Войвода, Кадин Мост, Камчия, Капанска, Кв. 257 ул. Димитър Пешев, Кириат Оно, Кирил Цонев, Климент Охридски, Константин Николов, Константинова Баня, Кочо Честименски, Криволак, Любен Каравелов, Маестро Никола Атанасов, Марица, Места, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Мориц Леви, Мусала, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Овощарска, Одрин, Одрин, Октомврийска Революция, Осми Март, Охрид, Парчевич, Пауталия, Пенчо Славейков, Полковник Стефан Манов, Първи Май, Райна Цанева, Райна Цанева, Раковски, Родопи, Свети Иван Рилски, Скобелев, Солун, Софроний, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Столетов, Страцин, Струма, Тимок, Тодор Ангелов - Божаната, Траянова, Търговска, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Харковска, Хижата, Хисарлъка, Христо Ботев, Христо Лекарски, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Асен, Цар Михаил, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Цар Симеон 1-ви, Цариградска, Църноок, Яворов;

На 19.01.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Кюстендил:  Георги Горанов, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Евлоги Георгиев, Одрин, Пенчо Славейков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон 1-ви, Цариградска;

Община Рила  

На 15.01.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Пастра:  55539.100.132, Местност Туфано, Пастра, ПИ №55539.100.207, Стопански Двор;

 Перник:  Кристал Блокове;

 Рила:  Местност Горхим, Местност Елешница;

 Рилски Манастир:  028005, Местност Бачкова Чешма, Местност Биволарника, Местност Владичина Поляна, Местност Горско Стопанство, Местност Горхим, Местност Елешница, Местност Илийна Река, Местност Кирилова Поляна, Местност Пчелина, Местност Турското Парче;

Община Сапарева баня  

На 15.01.2018 г. /13:30 - 13:45 ч.; 14:30 - 14:45 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня:  020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. &Quot;Грабежо&Quot;, Местност Герена, Местност Песоко, Местност През Реката, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев;

На 15.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ресилово:  027007;

На 15.01.2018 г. /13:30 - 13:45 ч.; 14:30 - 14:45 ч./ -  Паничище:  300 В Отдел 04,Ид.65365.210.970, II, II,Кв.8, Іх - Кв. 8, Местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І ,Кв. 70, УПИ VIII Кв.10;

 Ресилово:  026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ - VІі-672,Кв.36, ХIV-11,Кв.5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра;  Самораново:  65245,6,153, 65245.1.214, 65245.4.266.1, 65245.4.405, 65245.4.440, 65245.45.4.416, 65245.6.499.1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв.16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, Местност Златковица, Местност Марков Камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко ПИперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин;  Сапарева Баня:  032046, 65365,601,10, 65365.210.111, 65365.31.45, 65365.32.226, 65365.32.353, 65365.601.186, 65365.602.602, I ,Кв.74, III, Кв.125, LXXVІ,Кв. 74 Идент. 65365.602.375, LXXXIV-2797,Кв.74, ІІІ-3071, Кв.120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, Местност Бончук, Местност Водни Дол, Местност Зелени Преслап, Местност Света Вода, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, ПИ - 1351, ПИ LXXXІІІ; Кв.74, ПИ №65365.210.111 М.Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св.Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ - Х-2641, ПИ 65365.601.84, УПИ VI-147,Кв 12,Пи65365.601.92, УПИ VIII-2759,Кв.109, УПИ І - 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода;

На 15.01.2018 г. /13:45 - 14:45 ч./ -  Сапарева Баня:  Славяни;

На 17.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.01.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./ -  Ресилово:  026170, Акация, Бенковски, Здравец, Игликина Поляна, Изгрев, Красна Поляна, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над Селото, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Трети Март, УПИ - VІІ-672,Кв.36, Хан Крум, Цар Самуил, Цар Симеон;

 

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Банско  

На 15.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Филипово, Общ. Банско:  VІіі-138, Кв.13, VІіі-34 Кв.13

На 16.01.2018 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Банско:  УПИ 163010

Община Белица  

На 16.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Дагоново

На 17.01.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица

На 17.01.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Краище, Общ. Белица:  Единадесета, Осма

Община Благоевград  

На 15.01.2018 г. /08:00 - 15:30 ч./ -  Благоевград:  Васил Левски, Даме Груев, Илинден, Петър Зографски, УПИ-І-04279.616.90,Кв.125

На 15.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 16.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 17.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 18.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 19.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград:  Имот 27231.501.203, Местност Валтата, Местност Гошевица, Местност Чуката, ПИ-125 Кв.12, УПИ XV-117, Кв. 2, УПИ №Х, Кв.1, УПИ Х-182, Кв.5, УПИ-III-214,212,301

На 15.01.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Бело Поле, Общ. Благоевград:  Ванчо Богданов, УПИ III-63, Кв.5

На 15.01.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Благоевград:  Местност Чимево Дере

На 15.01.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Рилци:  IX-460, 000399, XV-273, Амитица, Васил Левски, Грънчарски Андък, Диновица, Илинден, Имот 023001, Местност Амитица, Местност Габеро, Местност Диновица, Местност Крушите, ПИ 018013, Рафетица, Рила, Св.Иван Рилски, Стремата, Трети Март, УПИ IX-144, Кв. 17, УПИ Х-463, Кв.6, УПИ ХIII-261, Кв.11, УПИ-I-468 Кв.25, УПИ-IV-451,Кв.27, УПИ-ІV-468,Кв.25, УПИ-ІІІ-63, ХIх-33, Кв.7, Хі-482, Нв.22, Хан Аспарух, Цар Борис I, Цар Иван Асен

На 16.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 17.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  Александър Фон Хумболт, Андрей Ляпчев, Братя Миладинови, Ветрен, Владо Черноземски, Генерал Тодоров, Димитър Димов, Драма, Запад, Иван Михайлов, Илинден, Кръстьо Асенов, Майор Стефан Иванов, Марица, Мусала, Обзор, Полк.Кирил Чамишки, Райко Жинзифов, Рилски Езера, Св.Св. Кирил и Методий, Скаптопара, Славянска, Стефан Стамболов, Стоимен Календерски, УПИ-V,Кв.192,Идн.04279.601.131, Христо Ценин, Цар Симеон

На 16.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  Андрей Ляпчев, Владо Черноземски, Димитър Димов, Драма, Иван Михайлов, Кръстьо Асенов, Скаптопара, Стефан Стамболов, Цар Симеон

На 16.01.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Благоевград:  Витоша, Листопад, Местност Баларбаши, Освобождение, Шар Планина

На 17.01.2018 г. /08:00 - 12:15 ч./ -  Благоевград:  Еленово, Пейо К.Яворов

На 17.01.2018 г. /08:45 - 13:15 ч./ -  Благоевград:  04279.603.410, XX-1017, 04279.604.403.1, Алеко Константинов, Асен Христов, Баларбаши, Братя Миладинови, Георги С.Раковски, Ильо Войвода, Местност Баларбаши, Трети Март, Хан Омуртаг, Цар Борис I

На 17.01.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  04279.611.2, Кв. 40, Димитър Димов, Иван Михайлов, Ильо Войвода, Кръстьо Асенов, Николай Петрини, Полк.Кирил Чамишки, Сан Стефано, Славянска

На 18.01.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Благоевград:  Местност Бачиново, Стефан Стамболов

На 19.01.2018 г. /08:00 - 14:15 ч./ -  Благоевград:  Владо Черноземски, Св.Св. Кирил и Методий

На 19.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград:  Андрей Ляпчев, Аргир Манасиев, Генерал Тодоров, Гоце Делчев, Грамада, Данаил Крапчев, Дъбравска, Захари Стоянов, Иларион Макариополски, Илинден, К. и Никола Хайдукови, Костур, Местност Под Грамадите-Ш13, Местност Под Черквата, Местност Царевско Шосе, Местност Чикуто-Ш16, Местност Чукито, Орбита, Сава Михайлов, Св. Иван Рилски, Св.Св. Кирил и Методий, Сергей Румянцев, Скаптопара, Славянска, Стефан Стамболов, Христо Силянов, Христо Чернопеев, Цар Симеон

На 20.01.2018 г. /08:00 - 13:30 ч./ -  Благоевград:  Антон Чехов, Бистрица, Борис Сарафов, Дъбравска, Изгрев, К. и Никола Хайдукови, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Преспа, Сотир Атанасов

На 20.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Българчево

Община Гоце Делчев  

На 18.01.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово:  Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Васил Левски, Вела Пеева, Драма, Елин Пелин, Илезица, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Места, Неврокоп, Октомври, Орфей, П.Р.Славейков, ПИ -778, Родопа, Свилен Русев, Селище, Славянка, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Христо Ботев, Чавдар Войвода

На 15.01.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Бузлуджа, Драгоман, Драма, Екзарх Антим, Иларион Макариополски, Потока, Тодор Александров, Тодор Паласкаря, Тодор Стоянов

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Арда, Атанас Дуков, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Бяло Море, Враня, Дебър, Екзарх Йосиф, Иларион Макариополски, Иларион Макариополски, Кичево, Майор Димитър Думбалаков, Марица, Ниш, Пирин, Пирин, Полковник Борис Дрангов, Прилеп, Стефан Захариев, Тунджа, Христо Силянов, Христо Силянов, Цариброд, Цариброд

На 15.01.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Мусомища:  Анещи Узунов, Гоце Делчев, Лозята, Марица, Острец, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Рила, Сан Стефано, Струга, Хан Аспарух, Цар Симеон, Шипка

На 18.01.2018 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Витоша, Гоце Делчев, Добруджа, Клокотница, Сан Стефано, Стара Планина, Стефан Стамболов, Чаталджа

На 18.01.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Гоце Делчев:  Атанас Тешовски, Булаир, Генерал Ковачев, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Добруджа, Кв.149 УПИ VІіі-1228, Охрид, Стара Планина, Тодор Каблешков

На 18.01.2018 г. /11:00 - 13:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Попови Ливади

На 18.01.2018 г. /11:30 - 14:00 ч./ -  Брезница:  Антон Иванов, Балийца, Барата, Бело Море, Васил Левски, Гео Милев, Георги С.Раковски, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Пейо К.Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Синища, Спас Белухов-Пането, Стопански Двор, Татарка, Туфча, Ушите, Хан Аспарух, Христо Ботев

На 18.01.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Ален Мак, Бели Брези, Георги Бенковски, Герман Титов, Даскал Господин, Дунав, Михаил Даев, Момини Кули, Черна Гора, Юрий Гагарин

На 18.01.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:  Kурортен Kомплекс Попови Ливади

На 18.01.2018 г. /14:00 - 15:30 ч./ -  Брезница:  Гоце Делчев, Дунав, Македония, Падарката, Софата, Туфча, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Чарка

На 19.01.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Баничан

На 19.01.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Гоце Делчев:  Арда, Марица, Пирин, Полковник Борис Дрангов, Тунджа

На 19.01.2018 г. /10:30 - 13:00 ч./ -  Гоце Делчев:  Арда, Марица, Марица 5а, Полковник Борис Дрангов

На 19.01.2018 г. /12:30 - 14:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Ал.Стамболийски, Генерал Ковачев, Илинден, Пенчо Славейков, Търговска

На 19.01.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев:  Местност Капсии, Местност Пенковото

На 19.01.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

На 19.01.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Ал.Стамболийски, Гоце Делчев, Кирил и Методий, Одрин, Охрид, Скопие, Стара Планина, ХVі-763 Кв.138, Цар Самуил

На 19.01.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Михаил Антонов, Отец Паисий, Хотел Неврокоп, Христо Ботев

Община Гърмен  

На 15.01.2018 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Гърмен:  Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Деветнадесета, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Първа, Седемнадесета, Ст 1 Кл Б ТП Гърмен 6, Трета, Тридесет и Втора, Тринадесета, Четиринадесета

На 15.01.2018 г. /09:15 - 11:30 ч./ -  Гърмен:  Двадесет и Първа, Двадесета, Девета, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седма, Ст 17 Кл А ТП Гърмен 2, Тальова Върба, Трета, Тридесет и Четвърта, Ценьов Тумба, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

Община Петрич  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кулата:  Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Арда, Арда, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Васил Левски, Васил Левски, Връх Китка, Връх Китка, Връх Китка, Гео Милев, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Люле Бургас, Максим Горки, Максим Горки, Местност Гкпп-Кулата, Местност Гкпп-Кулата, Местност Кавако, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Отец Паисй, Петко Р.Славейков, Петко Р.Славейков, Петко Р.Славейков, Плевен, Плевен, Плевен, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Хр.Чернопеев, Хр.Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кърналово:  Бъкстон, Г.Димитров, Георги Раковски, Ленин, Местност Сукако, Местност Юрето, Оборище, Родопи, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Стою Хаджиев, Хан Аспарух, Хр.Чернопеев, Христо Ботев, Цветко Аврамов

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Марикостиново:  Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Генерал Гурко, Георги Раковски, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Драва, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Карл Маркс, Марица, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Струма

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Полковник Дрангов

На 15.01.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Богородица;  Дреново, Общ. Петрич;  Кавракирово:  Антон Попов, Беласица, Богоево, Бреза, Бузлуджа, Валого, Връх Тумба, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Зад Ридо, Златарево, Иглика, Илинден, Маркови Кладенци, Места, Местност Исмаилица, Местност Ризово Дере, Местност Тополите, Местост Караач, Метлата, Мургаш, Неуточнен Адрес, Огоста, Огражден, Осогово, Пейо Яворов, Пирин, Порой, Ризов Андък, Синчец, Славянска, Спартак, Стопански Двор, Струма, Струмешница, Трапезица, Шипка, Явор, Яне Сандански;  Кърналово:  098002, М. Чикуто-2, Арда, Бъкстон, Бяло Море, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Вела Благоева, Вит, Витоша, Г.Димитров, Георги Раковски, Георги Урумов, Долни Лозя, Иван Вазов, извън регулацията, Илинден, Кожух, Ленин, Любен Каравелов, Марица, Места, Местност Бельовица, Местност Борсата, Местност Германско Летище, Местност Горни Бари, Местност Джуново, Местност Ливарски Рид, Местност Подливарски Път, Местност Слонищата, Местност Сукако, Местност Улуко, Местност Чикуто, Местност Юрето, Мусала, Оборище, Одрин, Петко Р.Славейков, Плиска, Под Ливарски Рид, Полковник Дрангов, Рила, Родопи, Свобода, Септемврийска, Симеон Кавракиров, Славянска, Станке Лисичков, Стара Планина, Стопански Двор, Стою Хаджиев, Струма, Съблекалня на Стадион, с. Кърналово, Общ. Петрич, Толбухин, УПИ 101021 извън регулация, Хан Аспарух, Хилендар, Хр.Чернопеев, Христо Ботев, Цар Калоян, Цв.Радонов, Цветко Аврамов, Чаирето, Чекръко, Черноризец Храбър, Шипка, Юрето, Юрий Гагарин;  Михнево:  Айвански Гробища, Андрей Данаилов, Беласица, Бунаро, Бяло Море, Варна, Гаврил Генов, Гоце Делчев, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, Ел-Тепе, извън регулация, извън регулацията, Искър, Калабак, Лазар Данаилов, Лазар Маджаров, Ленин, Максим Горки, Марица, Местносt Дъбо, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Пирин, Първи Май, Самуилова Крепост, Скобелев, Стопански Двор, Струма, Тесния Път, Тома Митов, Хан Крум, Червена Скала, Шипка;  Петрич, Общ. Петрич:  Местност Джевезлъка, Полковник Дрангов, Рокфелер;  Първомай, Общ. Петрич:  Младост, Червен Път;  Рибник:  Горни Лаки, Трапо;  Старчево:  XVI-8, Кв.3, Асанката, Местност Асанката, Местност Равнако, с. Старчево, Общ. Петрич, УПИ II, Кв.11, Солун, Тафтинка;  Чучулигово:  Чучулигово;  Яково;

На 16.01.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Георги С.Раковски, Георги Урумов, Д-Р Иван Цветков, Местност Бухото, Местност Неволница, Местност Омондрос, Нерезлъците, Оборище, Полковник Дрангов;

На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  България, Европа, Места, Параскева Филипова, Полковник Дрангов, Промишлена Зона, Търговски Комлекс Биляна, Цар Самуил;

На 18.01.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Яворница:  Адалберт Антонов, Васил Левски, извън регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Освобождение, Осогово, Победа, Христо Ботев;

На 18.01.2018 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Марица, Папульо, Софрони Врачански, Цар Самуил, Черно Море;

На 19.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  България, Европа, Места, Параскева Филипова, Промишлена Зона, Търговски Комлекс Биляна, Цар Самуил;

На 19.01.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Габрене:  Акация, Граничар, Иван Вазов, извън регулацията, Кокиче, Комсомолска, Мир, Митко Палаузов, Отец Паисий, Прогрес, Родина, Тумба;

Община Разлог  

На 15.01.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица:  Алекса Сачков, Бор, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Георги Сачков, Гоце Делчев, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Места, Никола Банков, Никола Вапцаров, Радецки, Седма, Фараонска, Чавдар, Чаталджа, Яким Цоков

На 16.01.2018 г. /08:15 - 14:30 ч./ -  Разлог:  Христо Ботев

На 16.01.2018 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Баня, Общ. Разлог:  III,Кв. 49, Ангел Даракчиев, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Баненска Буна, Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Девета, Деветнадесета, Деветнадесета, извън регулацията, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесета, Тринадесета, Тринадесета, УПИ XIx-610 Кв 44, Четвърта, Четвърта, Четиринадесета, Шафле Дере, Шеста, Шеста, Шестнадесета

На 16.01.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Разлог:  61813.645.21 М. Габавица, Александър Стамболийски, Баница, Бела Река, Бела Река, Булаир, Васил Левски, Вихрен, Възраждане, Генерал Ковачев, Голак, Грънчарска, Даме Груев, Занаятчийска, Изток, Изток, Иларион Макариополски, Илийска, Искър, Каракьой, Лазар Топалов, Марица, Мехомия, Неуточнен Адрес, Нов Път, Предел, Саровица, Св.Св.Кирил и Методий, Стара Планина, Телемах Илиев, Тодор Александров, Трети Март, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Самуил, Черна Река, Шаркьой, Шипка, Явор

На 16.01.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Разлог:  Вихрен, Занаятчийска, Изток, Искър, Марица, Неуточнен Адрес, Нов Път, Св.Св.Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Явор

На 16.01.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Разлог:  Бела Река, Братя Миладинови, Георги С Раковски, Иван Даскала, Изворите, Иконом Никола Ангелов, Л.Каравелов, Пирин, Предел

На 17.01.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Бачево:  Александър Стамболийски, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методи, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Панайот Волов, Рила, Шипка, Яне Сандански

На 17.01.2018 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Бачево:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Костадин Катранджиев, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Рила, Тодор Каблешков

На 17.01.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Градево:  Местност Лаго - Изг. Чарк, Местност Стружка Река - Лагове, Средорек, Требище

На 17.01.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Разлог:  Местност Логовете, Местност Предел

На 17.01.2018 г. /12:45 - 14:00 ч./ -  Бачево:  23-ти Септември, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методи, Людмила Живкова, Неуточнен Адрес, Оборище, Партизанска, Пенчо Славейков, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака

На 17.01.2018 г. /12:45 - 14:00 ч./ -  Разлог:  Черна Река

На 17.01.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Градево:  Местност Бяла Поляна, Требища

На 19.01.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Разлог:  Бела Река, Булаир, Даме Груев, Телемах Илиев, Тодор Александров, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Черна Река

На 19.01.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Разлог:  Местност Бетоловото, Св.Климент Охридски

На 19.01.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Разлог:  Георги Финдрин, Екзарх Йосиф, Изворите, Хайдушка Чешма

На 19.01.2018 г. /14:00 - 15:15 ч./ -  Разлог:  Александър Стамболийски, Георги Финдрин, Дълга Махала, Екзарх Йосиф, Изворите, Младост, Пирин

Община Сандански  

На 15.01.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ -  Велющец;  Вълково:  Барата, Ормана, с. Вълково, Община Сандански, УПИ V, Кв. I, УПИ І-127;  Игралище:  Околовръстен Полигон;  Кръстилци;  Мелник:  Мелник;  Никудин;  Палат;  Сандански:  65334,104,23, Местност Речичка Река, Местност Соколовец, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Стара Гара, Р-Н Топливо, Топорков Орман, Юрий Гагарин;

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Джигурово:  10-79;

 Лешница, Общ. Сандански:  Местност Струма;

На 15.01.2018 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  Голешово;

На 15.01.2018 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  Петрово, Общ. Сандански:  Алибеговица, Местност Извора;

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ладарево:  Местност Църквата;

Община Сатовча  

На 15.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 19.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кочан:  015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Бузлуджа, Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Здравец, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Местност Стопански Двор, Мир, Неуточнен Адрес, Осма, Отец Паисий, Пета, Победа, Пролет, Първа, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков

На 15.01.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Туховища

Община Симитли  

На 17.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли:  Герена, Гр.Симитли, Симитли, Симитли,Упи II-1437,Кв.18,, Цар Симеон

На 17.01.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Симитли:  Аврора, Васил Левски, Гео Милев, Георги Димитров, Даме Груев, Марек, Местност Лочката, Местност Чифлико, Неуточнен Адрес, Ораново, Пазара, Предел, Свобода, Симитли, Шипка, Юрий Гагарин

На 17.01.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Полето:  Галабарци

На 17.01.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Ракитна:  004077, 010040, Махала Лулейска

На 17.01.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Сенокос, Общ. Симитли:  Калайджийска, Чакърска

На 17.01.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Симитли:  Симитли

На 17.01.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Черниче:  М.Сухата Река

На 17.01.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Симитли:  Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Георги Попов, Гоце Делчев, Илинден, Кв. 43, Петно № 4 По Плана на Симитли, Квартал 26а, Петно №3 По Плана на Гр. Симитли, Надежда, Ораново, Пазара, Първи Май, Рила, Симитли, Славей, Трети Март, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Шипка

На 18.01.2018 г. /08:30 - 13:30 ч./ -  Симитли:  Васил Априлов, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Ораново, Панайот Хитов, Победа, Септемврийска, Симитли, Славянска, Хаджи Димитър, Яне Даракчийски

На 18.01.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Крупник:  Влахина, Георги Димитров, Кресненско Въстание, Лев Писарев, Пайсий Хилендарски, Средорек

На 18.01.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Полена:  Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, Местност Мездрата-2, Чайка

Община Струмяни  

На 16.01.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  С.Горна Крушица

На 18.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долна Градешница:  Неуточнен Адрес;  Илинденци;  Струмяни:  Главен Път Е79, Струма;

Община Хаджидимово  

На 18.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово:  595, Анещи Узунов, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Даме Груев, Дунав, Елин Пелин, Кокиче, Местност Лозята, Местност Шатора, Неуточнен Адрес, Октомври, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, УПИ Іі, Кв.44

На 18.01.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./ -  Хаджидимово:  Ореляк

Община Якоруда  

На 16.01.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Якоруда:  Даме Груев/Никола Вапцаров/, Джебре/Иван Ботушанов/, Кожух, Места/П.Джеджеров/, Ореховица

 

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Бяла Слатина  

На 15.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 16.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 17.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 18.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 19.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бъркачево:  9-ти Май, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Здравец, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Опълченска, Роза, Скът, Странджа, Хан Аспарух

Община Враца  

За периода 15-16.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Враца:  Втори Юни, Мито Орозов, Младост

На 15.01.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Враца:  Втори Юни, Ген. Леонов, Георги Бързашки, Проф.Димитър Йоцов

На 15.01.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Враца:  Васил Априлов, Втори Юни, Ген. Леонов, Георги Бързашки, Кръстьо Българията, Мито Бояджиев, Проф.Димитър Йоцов

На 16.01.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Враца:  Ангел Грамчев, Вардар, Екзарх Йосиф, Максим Горки, Странджата

На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Враца:  Дъбника, Кръстьо Българията, Младост, Спас Соколов

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Враца:  Вежен, Втори Юни, Скакля

Община Мездра  

За периода 15-19.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Горна Бешовица:  9-ти Септември, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Иван Вазов, Иван Фунев, Ленинград, Малчика, Маршал Толбухин, Станке Димитров, Тракия, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Чапаев, Шипка

Община Мизия  

На 18.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Войводово, Общ. Мизия:  Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Иван Вазов, Кюстендилска, Никола Вапцаров, Пенчо Славейков, Христо Ботев;

 Крушовица, Общ. Мизия:  213031, М. &Quot;Гладно Поле&Quot;, Аврам Стоянов, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Бачо Киро, Безименна, Битуля, Братя Миладинови, Васил Воденичарски, Васил Левски, Васил Петлешков, Гаврил Генов, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Дафинка Чергарска, Димитър Василев Станкулов, Димитър Тошков Петров, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Йончо Стайков, Лазар Драйчев, Ленин, Люлин, М.Шировица, Местност Турски Дол, Местност Червено Кладенче, Минко Костадинов, Неофит Бозвели, Никола Стефанов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петър Цветков, Пирин, Проф. Иван Митев, Райко Даскалов, Скът, Спас Гергов Дицов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Стаменов Гергов, Хаджи Димитър, Христо Ангелов Панов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цветко Найденов Тачов, Цоло Николов;  Липница, Общ. Мизия:  28-Ми Април, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Вардар, Васил Воденичарски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги с. Раковски, Горан Буджански, Драва, Дунав, Иван Вазов, Местност Ливадето, Никола Вапцаров, Осъм, Райко Даскалов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Пудрийски, Цоло Върбанов, Юрий Гагарин, Янтра;  Мизия:  Врачанско Шосе;

На 18.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 19.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Софрониево:  Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим I-ви, Асен Златаров, Беласица, Бор, Боровец, Бузлуджа, Васил Воденичарски, Васил Левски, Веслец, Въртопа, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги с. Раковски, Гладно Поле, Гъмза, Дафинка Чергарска, Дълбока Падина, Еделвайс, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Звезда, Ивайло, Иглика, Камчия, Кирил и Методий, Коста Нинов, Лазар Драйчев, Лъката, Малчика, Местност Селскостопански Двор, Митко Палаузов, Морава, Мусала, Оборище, Огоста, Одрин, Околчица, Оряховска, Павлова Могила, Пеньо Пенев, Петко Р. Славейков, Пирин, Плиска, Позитано, Преслав, Радецки, Рашово Бърдо, Рила, Родопи, Роза, Роза Димитрова, Русалка, Светлина, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Странджа, Стубел, Сърбеница, Трудовец, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цола Драгойчева, Чучулига, Шипка, Янтра;

На 19.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Крушовица, Общ. Мизия:  213031, М.; Гладно Поле;

Община Роман  

На 19.01.2018 г. /08:00 - 08:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Караш:  Почивен Дом Бунгалата;

 Кунино:  Акациите, Георги Ив.Димитров, Градище, Илия Пенчовски, Йоло Бърдаров, Катарашка, Кокиче, Куна Кралица, Липите, Люляк, Надлеза, Отец Паисий, Петко Василев, Петко Лалов, ПИшурата, Самуилица, Симеон Найденов, Софроний Врачански, Теменуга, Трифон Даскала, Христо Кънински, Цветан Гановски, Цено Тодоров, Червеница;  Мизия:  Александър Якимов;  Радовене:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Батак, Бачо Киро, Борис I, Васил Левски, Възрожденска, Ген. Скобелев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Найден Геров, Паисий Хилендарски, Стефан Караджа, УПИ XVII-35, Кв.4, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон Велики;  Роман:  Алеко Константинов, Александър Малинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вунка Йотова, Гарван, Ген. Столетов, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Д-Р Стоян Стоянов, Димитър Баковски, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Жил.К-С Роман, Захари Стоянов, Иван Вазов, Илия Темелски, Искър, Камен Петков, Капитан Петко Войвода, Карашка, Кв 61, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Малък Искър, Митко Палаузов, Митко Пешев, Нешо Миковски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Петко Каравелов, Петко Р. Славейков, Пирин, Полковник Гарденин, Рила, Родопи, Романова Крепост, Софроний Врачански, Средна Гора, Станка Филибинова, Стефан Караджа, Струпешка, Сухо Поле, Тодор Каблешков, Топчовец, Тотка Илиева, Търговска, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Чавдар, Шейново, Шипка;  Стояновци, Общ. Роман:  Акация, Алеко Константинов, Безименна, Брусенска, Васил Левски, Вежен, Вихрен, Грозьо Костадинов, Еделвайс, Здравец, Люляк, Местност Пладнището, Местност Чифлика, Раковец, Роза, Софроний Врачански, Търговска, УПИ ХІІІ-292, Кв.22, Христо Ботев, Чифлишка, Шипка;

 

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Видин  

На 19.01.2018 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Видин:  Бидн Гараж № 8, Тополовец, Шеново Възраждане  Бл 1

На 15.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./   На 18.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 19.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Видин:  Първа

На 15.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./   На 18.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 19.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Въртоп:  Втора, Десета, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 15.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./   На 18.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 19.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Гайтанци:  213, Втора, Двадесет и Първа, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета

На 15.01.2018 г. /09:00 - 14:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./   На 18.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 19.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Димово, Общ. Димово

На 15.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./   На 18.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 19.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Ивановци, Общ. Видин:  Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 15.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./   На 18.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 19.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Синаговци:  236 , Кв.21, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвъра, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 001009 - Стоп.Двор, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 18.01.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 19.01.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Синаговци:  Първа

На 15.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./   На 18.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 19.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Срацимир

На 15.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./   На 18.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 19.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Срацимирово:  XI-82, Кв.17, Втора, Девета, Десета, Жп Кантон Гара Срацимир 53, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

Община Димово  

На 15.01.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Бела:  000148, I Кв.64, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Вълчек:  Георги Димитров, Лило Тошев, Пета, Петко Ценов, Първа, Трета, Четвърта, Шеста;  Гранитово, Общ. Белоградчик:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Димово, Общ. Димово:  VІіі-38, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Безименна, Белоградчик, Боян Чонос, Бързица, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Кирков, Дванадесетте, Девети Септември, Димитър Благоев, Еленко Богданов, Живко Иванов, Ивайло, Илия Доцински, Йорданка Николова, Кокиче, Комсомолска, Коста Йорданов, Коста Петков, Кръсто Трифонов, Лале, Лиляна Димитрова, Малчика, Мико Нинов, Никола Еленков, Никола Й. Вапцаров, Пазарска, Пеньо Пенев, Работническа, Свилен Русев, Стефка Александрова, Тодор Титуренков, УПИXVII ,Кв. 38, Христо Ботев, Христо Смирненски;  Кладоруб:  Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;  Макреш:  Втора, Георги Бенковски, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Лило Тошев, Осемнадесета, Осма, Петко Ценов, Петнадесета, Седемнадесет Партизани, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Острокапци:  Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дълго Поле, Общ. Димово:  №I-164 Кв.19, Осма, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста; Костичовци:  Васил Коларов, Георги Костадинов, Двете Партизанки, Живко Пуев, Илия Филипов, Кузман Георгиев, Никола Еленков, Партизани, Ремсисти, Ск Спартак, Сталинградска Битка, Стоян Георгиев, Христо Смирненски; Скомля:  Втора, Девета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста;

 

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаXранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Вижте къде ще спира водата в София 0| 2635 |08.01.2018 . Вижте къде ще спира токът 0| 2567 |05.01.2018 . Проф. Аврамов за Фрог: Протестите на учените засега спират 1| 2795 |03.01.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 2552 |03.01.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах