Реклама / Ads
4| 4166 |23.10.2019 НОВИНИ

„Фолксваген” спира проекта за изграждане на нов завод

.
От „Фолксваген” заявяват, че следят внимателно ситуацията в Турция и не са притиснати от времето, но за момента спират проекта за изграждане на нов завод.
 

Компанията не търси алтернативно място за изграждане на нов завод. Това е заявил представител на компанията пред германски медии, информира Нова тв.  От „Фолксваген” следят внимателно ситуацията в Турция и офанзивата й в Сирия.

 

 България продължава да се надява, че замразяването на проекта може да премести инвестицията за около 1,3 милиарда евро у нас.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 230 |15.12.2025 „Софийска вода“ временно ще прекъсне водоснабдяването в някои части на столицата . 2| 453 |15.12.2025 Танкерът „Кайрос“ ще бъде изтеглен до Бургаския залив . 0| 494 |15.12.2025 Външните министри на ЕС обсъждат войната в Украйна . 6| 646 |15.12.2025 Представят първи стъпки за изграждане на многоетажни квартални паркинги

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads