Реклама / Ads
10| 7739 |30.05.2015 НОВИНИ

Ген. Люцкан Люцканов стана Бареков за София

.
Ген. Люцкан Люцканов /вляво/
За председател на партия "България без цензура" /ББЦ/ - София, е избран ген. Люцкан Люцканов, бивш командващ Сухопътните войски на Българската армия. Това е станало на отчетно-изборно събрание днес в централата на партията, съобщават от ББЦ.
 
На събранието са присъствали лидерът на партията и евродепутат Николай Бареков, председателят на Контролния съвет Мария Календерска, председателят на младежката структура на ББЦ Никола Митев и административният секретар на партията Станислава Валериева.

Заместник на Люцканов е станала Венета Колева - досегашен председател на ББЦ в район "Люлин" и зам.-областен председател на 25 МИР-София.
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 33| 6264 |31.05.2015 Красавицата до Бареков ще е конкурент на Фандъкова . 32| 5444 |02.06.2014 Бареков прави алианс за изваждане на ДПС от властта . 85| 7313 |01.03.2014 Росен Петров се закани на богаташите в Бояна . 35| 6189 |22.02.2014 Депутат от "Коалиция за България" отива при Бареков

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads