Реклама / Ads
8| 5433 |18.01.2012 НОВИНИ

Германци се интересуват от концесии на български аерогари

.
Ивайло Московски
В сектор "Транспорт" България работи традиционно добре с немски компании, увери ресорният министър Ив. Московски.
 

Германски оператори да участват в бъдещите концесии на пристанища и летища в България, си пожела министър Ив. Московски при срещата на българската делегация, с ръководството на Източния комитет на германската икономика.

В сектор "Транспорт" България работи традиционно добре с немски компании, като пример за това са и серията разговори с пристанище Хамбург, които са проявявали интерес към бъдещи концесии. Водят се разговори с летище Мюнхен за концесии на български аерогари, информира Московски.

 

От германска страна определиха разговорите като конструктивни и изразиха надежда, че те ще продължат.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 2| 723 |15.12.2025 Организирана престъпна група в МВР – акция на прокуратурата в Ловеч . 4| 666 |15.12.2025 Първи в ЕС: Българската индустрия се срива с най-бързи темпове в блока . 0| 674 |15.12.2025 Олимпийският шампион Асен Златев оглави българските щанги . 0| 728 |15.12.2025 Синът на Роб Райнер – защо е ключов в разследването на убийството на родителите си

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads