Реклама / Ads
0| 5098 |02.12.2015 НОВИНИ

Греда от футболна врата прати момче в кома

.
16-годишно момче от Разлог е в кома, след като греда на футболна врата падна върху главата му. Момчето е пострадало в училищния двор по време на занятия по физическо, предаде НТВ.
 

По време на мач Атанас Мишков пазел вратата. Противоречива е информацията, която дават от училището. Учителят по физическо твърди, че той е стоял под вратата и не е правел нищо, а директорът заяви, че момчето се е люлеело на нея.

 

Атанас вече е транспортиран в „Пирогов”, където ще му бъдат направени необходимите прегледи.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 7| 2442 |09.12.2025 Ликвидация на международните легиони в Украйна . 3| 3161 |09.12.2025 Мицкоски: В Северна Македония няма да бъдат строени центрове за мигранти . 4| 2417 |09.12.2025 Еднa гoдинa вeчe Pycия нe плaщa пeнcии нa гpaждaнитe cи y нac . 7| 2180 |09.12.2025 Зеленски е готов за избори в Украйна, отговори на Тръмп след среща с Мелони

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads