1| 4548 |17.08.2015 НОВИНИ

Гришо започна с победа в Синсинати

.
Григор Димитров
Григор Димитров започна успешно участието си на турнира в Синсинати, след като в мач от първия кръг победи чеха Лукаш Росол в три сета - 6:2, 3:6, 6:3, информира Gong.bg

Първият сет бе доста скоростен като само за 27 минути Григор вече бе с една крачка по-близо до победата. Двубоят започна отлично за българина, който с два затвърдени пробива дръпна с 4:0, след което без проблеми взе частта с 6:2. Вторият сет обаче бе доста по-слаб за Димитров, който бе пробит за 2:4, а това реши и изхода на сета.

Така се стигна до решителна трета част, в която резултатът вървеше гейм за гейм до 3:2, когато с помощта на чеха, Григор стигна до 40:0 в подаването на съперника си и се възползва още от първия си брейкбол. При 5:3 Димитров сервираше за спечелване на мача и при третия си мачбол успя да си осигури място във втория кръг с 11-ия си ас в двубоя.

В следващия си мач Григор ще очаква победителя от мача между Вашек Поспишил и Денис Кудла.

. 0| 4586 |15.08.2015 Първа победа за нашите млади волейболисти в Аржентина . 4| 4982 |11.08.2015 Гришо мачка Дългополов далеч от Шарапова . 0| 4422 |07.08.2015 Чистките за изборния туризъм започнаха . 17| 7523 |02.08.2015 По заповед на Борисов НАП започна ревизия на в."Сега"