Реклама / Ads
2| 4560 |19.04.2019 НОВИНИ

Иво Христов: Няма конфликт, а съвпадение на възгледите ни с президента

.
Иво Христов
Четвъртият в листата на БСП Иво Христов, който вече е бивш началник на кабинета на президента Румен Радев, коментира отношенията им.
 

"Някой медии представят желаното за действителност. Не само, че нямаме конфликт, а има и съвпадение на възгледите от самото начало на кампанията, до ден днешен.", коментира Христов.

Припомняме, че Румен Раден освободи Иво Христов от длъжността началник на кабинета на президента по негова молба.
Христов обяви, че е приел да участва на евроизборите, защото БСП е единствената опозиция, а държавният глава-основния контрапункт срещу пълзящата автокрация в държавата.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 7| 3467 |20.04.2024 Иво Христов: Бъдещето на ЕС не може да е милитаризацията на Съюза . 6| 3976 |08.04.2023 Иво Христов: В сегашната конституционна схема няма изход от тази политическа ситуация . 23| 46849 |12.12.2021 Иво Христов: Ако кабинетът посегне на прокуратурата, картелът на статуквото ще намери начин да разтури коалицията . 7| 5559 |18.11.2018 Иво Христов: Готовността на президента за разговор с Борисов не е покана за среща

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads