Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
2| 5051 | НОВИНИ

Журналист: Проблемите в авиацията са от десетилетие, достигна се до точка на пречупване

Журналист: Проблемите в авиацията са от десетилетие, достигна се до точка на пречупване
Отказът на пилотите от Граф Игнатиево да летят е начин, по който интелигентно да се напомниш, че проблемите в изтребителната авиация стоят нерешени. Това каза главният редактор на сайта „Аеро” Красимир Грозев по БТВ.
 
Проблемите са от десетилетие. Стига се до точка, в която летенето е опасно. Лети се страшно малко. Пилотите изпълняват сложна работа. НАТО казва, че трябва да има 180 часа нальот на година. При нашите пилоти разликата е в пъти под тези часове. Нещата от много години са доста опасни. Пилотите са решили , че прекрачват граница, след която не може. Достигна се до точка на пречупване. Важно е какво се прави след това. Има липса на мотивация, има напрежение. В момента е станал ефект на лавината.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Генерал Михо Михов за Фрог: Системата на ВВС се клати сериозно, проблемите не са от вчера 1| 6322 | Генерал Михо Михов за Фрог: Системата на ВВС се клати сериозно, проблемите не са от вчера Санирането продължава, проблемите за собствениците остават 0| 4720 | Санирането продължава, проблемите за собствениците остават Каракачанов не бил притеснен за авиацията 1| 4593 | Каракачанов не бил притеснен за авиацията Президентът Радев: Лобистите победиха експертите за изтребителите, приземяват авиацията 6| 10551 | Президентът Радев: Лобистите победиха експертите за изтребителите, приземяват авиацията

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads