Неделя, 18 Ноември 2018, 02:37
Frognews
0| 2491 |09.11.2018

Къде ЧЕЗ ще спира тока?

.
Източник: БГНЕС
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 12 ноември – 16 ноември 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ
Дата/период Времетраене Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

София град
Община Банкя
На 12.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Варна, Махала Клисурска
На 12.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Златуша: Вилна Зона Витошица
На 12.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Клисура, Общ. Столична: 2-Ра, 4-Та, 5-Та, 6-Та, 7-Ма, 8-Ма, Vi-264,Кв.27, Балканска, Манастирска, Махала Витковица, Махала Плоча, Махала Радово, Махала Щетница, Панорама, Старо Село
На 12.11.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Добруджа, Княз Борис I/Д.Благоев/, Лутраки/Свилен Русев/, Отец Паисий, УПИ I-3008 М.Бели Брег, УПИ Ххvііі-229,2258 Кв.119
На 14.11.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: 20 Април, Ген.Стефан Славчев, Георги Сава Раковски, Шейново
На 14.11.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: V-1719, Шейново
Община Витоша
На 12.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Бояна: Кумата 120
На 12.11.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ На 15.11.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ На 16.11.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ - София: Кв. Бояна, Кв. Драгалевци, Кв.Симеоново
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 1-Ва, Байкал, В.З. Симеоново - Драгалевци, Витоша, Герганица, Горска Поляна, Драгалевци, Иваница Данчев, Казаните, Казаните /Симеоново/, Кимчовец, Момино Венче/Драгалевци/, Орешарска, Панайот Пипков, Севастократор Калоян/Алекса, УПИ XI-212, Кв.120, УПИ XXVII-1126,Кв.116
На 12.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: 410-Та, 416/Драгалевци/, Xvіі-844 Кв.12 Симеоново-Драгалевци, Българска Легенда/416/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Веда Словена/412/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Змей Горянин/408/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Иван Гологанов/411/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Йоан Кукузел/418/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Манастирски Ливади, Стефан Веркович/419/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/, Цани Гинчев/420/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/
На 12.11.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ - София: Голяма Могила, Канала, М.Манастирски Ливади УПИ Iv-834,803,835 Кв. 82б, Местност Киноцентъра, Полк.Антон Кръстев, Свети Сава, Тричкова Могила
На 13.11.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ - София: Кв. Бояна, Кв. Бояна, Кв. Драгалевци, Кв. Драгалевци, Кв. Симеоново, Кв. Симеоново
На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Байкал, Байкал, Герганица, Герганица, Иваница Данчев, Орешарска, Орешарска, Севастократор Калоян/Алекса, Скакавица, Терелик
На 13.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: 20-Та /Кв.Симеоново/, 47-Ма /Кв.Симеоново/, 48-Ма /Кв.Симеоново/, 50-Та /Кв.Симеоново/, 54-Та /Кв.Симеоново/, 55-Та/Кв.Симеоново/, Босилек, Босилек /Кв.Симеоново/, Бул. Симеоновско Шосе И Ул. 50 Та, В.З. Симеоново - Драгалевци, Драгалевци, Еловица /Кв. Драгалевци/, Захари Зограф, Парк Витоша, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Х -148 Кв.56
На 13.11.2018 г. /11:15 - 16:15 ч./ - София: 203-Та, 203-Та/Драгалевци/, 204-Та, 204-Та/Драгалевци/, 207-Ма, 207-Ма, 207-Ма/Драгалевци/, 209-Та/Драгалевци/, Георги Георгиев-Гец, Свети Кирил, Свети Кирил
На 14.11.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ - София: Кв. Бояна, Кв. Драгалевци, Кв. Симеоново
На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Акад.Петър Динеков/445-Та/, Байкал, Байкал, Герганица, Герганица, Иваница Данчев, Местност Ботаническа Градина, Орешарска, Орешарска, Севастократор Калоян/Алекса, Скакавица, Терелик
На 14.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Ангел Букурещлиев, Драгалевци, Маестро Георги Атанасов, Маточина, Наум, Папрат, Св.Наум /Драгалевци, Черни Връх, Ябълкова Градина
На 15.11.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ - София: Бъкстон
На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Байкал, Байкал, Герганица, Герганица, Иваница Данчев, Крушова Градина, Орешарска, Орешарска, Родна Стряха, Севастократор Калоян/Алекса, Скакавица, Терелик, УПИ XVII-1054,Кв.916
На 15.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: В.З. Симеоново - Драгалевци, Ген. Ковачев/Драгалевци/, Драгалевци, Еловица /Кв. Драгалевци/, Захари Зограф
На 15.11.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Вз Драгалевци Разш.Север УПИ Ix-, Драгалевци, Кимчовец, Крушова Градина
На 15.11.2018 г. /09:45 - 16:15 ч./ - София: Черни Връх
На 16.11.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - София: Ix-189.2976.3032.3033.3194, Кв. 130, Витошка Зорница
На 16.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Акад.Стоян Аргиров/502/, Драгалевци Разш.Север УПИ Iv 1152, Цар Иван Александър/Симеон
На 16.11.2018 г. /10:30 - 13:00 ч./ - София: Бояна
На 16.11.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./ - София: Байкал, Три Кладенци
Община Връбница
На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Мрамор, Общ. Столична: 3-Ти Март/Септември/, Александър Стамболийски, Блато/21/, Васил Левски/Мраморско Шосе, Върба/9/, Емилиян Станев/22/, Кладанчето, Любен Каравелов, Мичур, Мичур /УПИ V, Кв.24/, Момина Сълза/13/, Орхидея/8/, Папрат, Росица, Хайдутин/11/, Чичовци/26/, Явор/12/
На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Ломско Шосе
Община Възраждане
На 12.11.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ - София: Балкан Саст
На 13.11.2018 г. /09:15 - 11:30 ч./ - София: Александър Стамболийски, Княз Борис I, Лавеле, Ломска, Тодор Александров/Н.Цанов/
На 13.11.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Осогово/Пело Пеловски/, Тодор Александров/Н.Цанов/
На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Отец Паисий, Странджа, Цар Симеон
На 15.11.2018 г. /09:30 - 14:15 ч./ - София: Без Напрежение К-Л Ср.Н.От П/Ст Сердика До Тп Млекоцентрала
На 15.11.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Георг Вашингтон, Екзарх Йосиф, Княгиня Мария Луиза/Г.Дим., Цар Симеон
На 16.11.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Александър Стамболийски, Христо Ботев
Община Изгрев
На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Акад.Методи Попов, Васил Калчев, Г.М.Димитров, Канала
Община Искър
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Казичене: Местн. Дявалско Круше, Аличо/Траян Кардашки/, Гарата, Серафим Стоев, Стопански Двор
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: М-Ст Стопански Двор, УПИ Ii - 1553, Стопански Двор
На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Васил Калчев, Г.М. Димитров, Канала, Методи Попов
На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Долни Пасарел: Градина
На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Казичене: XXI-1300.1301.Кв.70, Аличо/Траян Кардашки/, Витоша, Кирил И Методи, Околовръстен Път, Околовръстна, Хан Аспарух/Кооперативна/
Община Красна Поляна
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Западен Парк/Христо Михайло, Тодор Александров/Н.Цанов/
На 13.11.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Красна Поляна I Част
На 14.11.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ - София: Михалаки Ташев
Община Красно Село
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Бул.Тодор Каблешков, Гоце Делчев/Емил Марков/
На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Ж.К.Гоце Делчев/Жк Емил Марков/
На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Ж,К.Гоце Делчев
На 15.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - София: Нешково
На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Ж.К.Борово
Община Кремиковци
На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Долни Богров: 1, 11, 12, 13, 2, 35, 4, 7, 8, УПИ Іх, Кв.24


Община Лозенец

На 14.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - София: Братя Чакрин /438-Ма/, Йордан Бадев/436-Та/, Константин Петканов/437-Ма/, Ул.435
На 16.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - София: Бул.Хр.Смирненски , Евлоги И Христо Георгиеви
Община Младост
На 12.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Кв.Горубляне, Младост 2
На 13.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Кв.Горубляне, Младост 1а
На 15.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София: Горубляне
Община Надежда
На 13.11.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - София: Ген. Никола Жеков/П.Тодорова, Свобода
Община Нови Искър
На 14.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Доброславци: Борова Гора, Валога, Воденицата, Гардения, Доброславско Шосе/Гергин Ил, Здравец/Първан Пижов/, Космонавт, Летец, М.У Полето, Имот № 102004, Масларска, Монова Могила/Симеон Ангелк, Паметника, Парашутист, Сълзица, УПИ I-830 , Кв. 52а, Ширината, Шумка/Борислав Занев/
На 14.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Нови Искър: Здравец
На 14.11.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Нови Искър: Viii-1050, Александър Стамболийски, Вихрен, Голо Бърдо, Добър Миле, Кипарис, Курило, Ливадски Път, Мальовица, Надежда, Оранжерии, Пирин, Рила, УПИ Іх-292, Кв.32
На 15.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Доброславци: Борова Гора, Доброславско Шосе/Гергин Ил, Отава, УПИ Іі-617,Кв.35 Стопански Двор
На 15.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София
Община Оборище
На 12.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Буная/Никола Ботушев/
На 13.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Драговица
На 14.11.2018 г. /08:15 - 15:15 ч./ - София: Дондуков Корсаков Княз, Знаме, Княз Александър Дондуков, Поручик Пачев, Тракия
На 14.11.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ - София: Черковна/Паун Грозданов/
На 15.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Васил Друмев, Люле Бургас
На 16.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Васил Друмев, М.Конник, Мърфи
Община Овча Купел
На 12.11.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - София: Овча Купел 1
На 12.11.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Овча Купел, Овча Купел 1
На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Валозите, Георги Богровски/Методи Шат, Никола Петков/П.Напетов/, Николай Хрелков, Овча Купел, Овча Купел 1, Планиница, Фиданка/Селиолу/, Христо Стефчов/Кирил Михов/
На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 761-Ва/Овча Купел/, 765-Та/Овча Купел/, 770-Та/Овча Купел/, Гръстниче, Еделвайс/Общ.Овча Купел/, Лотос, Николай Хрелков, Овча Купел, Овча Купел 1, Овча Купел 2, Перуника/Ол.Кошевой/, Промишлена, Чемшир /Драгалевци/
На 15.11.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ - Овча Купел
Община Панчарево
На 12.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 13.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: С.Бистрица
На 12.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 13.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: С.Железница
На 12.11.2018 г. /08:30 - 16:45 ч./ На 13.11.2018 г. /08:30 - 16:45 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 3-Ти Март
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Железница, Общ. Столична: 139020, V-931, Кв.59, №29150.7107.1632, Белишако, Местн.Чемерник, Самоковско Шосе/1ва/
На 13.11.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ - София: Враня, Цариградско Шосе/Тракия/
На 13.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Азмаците К-Кс *Лозен Хайтс*
На 13.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София: Азмаците К-Кс *Лозен Хайтс*
На 14.11.2018 г. /08:30 - 16:45 ч./ На 15.11.2018 г. /08:30 - 16:45 ч./ - София: 71-Ва /Кв.Симеоново/, 74-Та, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Шумако / Симеоново
На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Герман: Пи 14831.6540,2730, 14831, 14831.6507.14, Божур/Ален Мак/, Боне Хаджибонев/Бузлуджа/, В.З. Терасите, В.Пеева/27-Ма/, Вилна Зона Лозето, Герман, Градина/21-Ва/, Дружба/23-Та/, Емилиян Станев/18-Та/, Идентификатор 14831.6507.31, М. Смереката, 14831.6541.60, М.Смреката, М.Терасите, М.Терасите Пи 14831.6508.208, Мест. Терасите, Местност Зимника, Местност Смреката, Незабравка/22-Ра/, Терасите, Хан Аспарух/29-Та/, Хан Крум/31-Ва/, Цар Симеон Велики/Митко Пал
На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Иван Пешев/Цветко Рогльов/, Караджин, Пи 44063,6229,3170, Пи 44063л6216л3202, Съединение/Георги Димитров/
На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: 1-Ва, Незабравка
На 15.11.2018 г. /14:45 - 17:15 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 3-Ти Март, В.З Калугерово Ливаде, В.З.Калугерово Ливаде Пи 3202, В.З.Шумако УПИ Хvііі-2976, Кв.2, Вилна Зона Калфин Дол, Вилна Зона Шумако, М.Калугерица, М.Калугерица УПИ 2433;Пи 04234.6938.2433.
На 15.11.2018 г. /14:45 - 17:15 ч./ - Панчарево
На 15.11.2018 г. /14:45 - 17:15 ч./ - София: 1-Ва, 198/В.З.Малинова Долина/, 71-Ва /Кв.Симеоново/, 74-Та, V-260,2010, Kв.13, Бистрица, Бистрица, Бистришко Шосе, В.З. Калфин Дол Ул. Полежан, В.З. Калфин Дол, Ул. Правец, В.З.Калфин Дол Пи 11985, Калугерица, Малинова Долина, Манастирски Ливади, Симеоново, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Синьо Лято/1-Ва/ /Кв. Симеоново/, Шумако / Симеоново
На 16.11.2018 г. /08:30 - 16:45 ч./ - София: 49-Та /Кв.Симеоново/, 61-Ва /Кв.Симеоново/, 69-Та/В.З. Симеоново Север-Витоша/, 88-Ма /Кв.Симеоново/, Босилек /Кв.Симеоново/, Света Магдалина, Синьо Лято/1-Ва/ /Кв. Симеоново/
Община Подуяне
На 13.11.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Немирович Данченко, Стефан Караджа
Община Слатина
На 12.11.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - София: Иван Щерев, Кирил Божиков, Марко Бочар, Хаджи Хр.Панката
На 14.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ - София: Кривина
Община Средец
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 6 Ти Септември, Васил Левски, Васил Левски, Витоша , Ген. Паренсов, Ген. Паренсов, Гурголят, Драган Цанков, Дружба 1, Евлоги Георгиев , Любен Каравелов, Любен Каравелов, Нефит Рилски, Раковски, Хан Аспарух, Христо Белчев, Юри Венелин
На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 6-Ти Септември, Васил Левски, Витоша , Гургулят , Драган Цанков, Дружба 1, Евлоги Георгиев , Л. Каравелов , Неофит Рилски, Паренсов , Раковски , Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Белчев
На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 6 Ти Септември, Васил Левски, Витоша , Гургулят , Драган Цанков, Дружба 1, Евлоги Георгиев , Л. Каравелов , Неофит Рилски, Паренсов, Раковски, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Белчев
На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 6-Ти Септември, Васил Левски, Витоша , Гургулят , Драган Цанков, Дружба 1, Л. Каравелов , Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паренсов , Раковски, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Белчев
На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 6-Ти Септември, Васил Левски, Витоша , Гургулят , Драган Цанков, Дружба 1, Евлоги Георгиев , Л. Каравелов , Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паренсов, Раковски, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Белчев, Юри Венелин
Община Студентски Град
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 131 Ва, 6-Та Кв.Мал.Долина/Студентс, 8-Ми Декември, Андрей Ляпчев/Универсиада/, Бели Мел, Въртопо, Г.М. Димитров, Д-Р Йордан Йосифов/Студентски Град/, Джон Ленън, Дружба 1, Дъбница, Дървеница, Жак Натан, Жеко Войвода, Зелена Поляна, Илия Димушев, Климент Охридски, Малинова Долина, Мусагеница, Пловдивско Поле , Пловдивскополе , Проф.Кирил Попов/Върбан Ген, Св. Климент Охридски, Студ. Град, Трайко Станоев, Яна
На 12.11.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - София: Ж.К.Ст.Град Ул.Петър Увалиев
На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 131 Ва, 6-Та Кв.Мал.Долина/Студентс, 8-Ми Декември, Андрей Ляпчев/Универсиада/, Белимел, Въртопо, Г.М. Димитров, Д-Р Йордан Йосифов/Студентски Град/, Джон Ленън, Дружба 1, Дружба2, Дъбница, Дървеница, Дякон Игнатий/Васил Левски/, Евгений Силянов, Жак Натан, Жеко Войвода, Зелена Поляна, Илия Димушев, Малинова Долина, Мусагеница, Пловдивско Поле, Проф.Д-Р Иван Странски, Проф.Кирил Попов/Върбан Ген, Св. Климент Охридски, Студ. Град, Трайко Станоев, Яна
На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 131-Та/Изгрев/, 6-Та Кв.Мал.Долина/Студентс, 8-Ми Декември, Андрей Ляпчев/Универсиада/, Бели Мел, Въртопо, Г.М Димитров, Д-Р Йордан Йосифов/Студентски Град/, Джон Ленън, Друбжа 1, Дружба 1, Дружба 2, Дъбница , Дървеница, Дякон Игнатий/Васил Левски/, Евгений Силянов, Жак Натан, Жеко Войвода, Зелена Поляна, Илия Димушев, Климент Охридски, Малинова Долина, Мусагеница, Пловдивско Поле, Проф.Д-Р Иван Странски, Проф.Кирил Попов/Върбан Ген, Св. Климент Охридски, Студ. Град, Трайко Станоев, Яна
Община Триадица
На 12.11.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - София: Спас Соколов
На 16.11.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ - София: Ул. „Проф. Фритьоф Нансен“


Област Благоевград
Община Банско
На 14.11.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Банско: Местност Асаница, Солун, Страгите
На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ - Банско: Местност Свети Георги, Патриарх Евтимий
На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 13:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ - Буково, Общ. Гоце Делчев
На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 13:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ - Гостун
На 14.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Добринище: 9ти Септември, Благийница, Васил Априлов, Гарата, Георги Димитров, Григор Мацин, Десилица, Иван Галчев, Неофит Рилски, Никола Парапунов, Охрид, Петър Галчев, Пирин, Търговска, Хан Аспарух, Христо Ботев, Читалище
На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ - Добринище: Борис Парапунов, Васил Коларов, Гарата, Георги Димитров, Георги Темелков, Иван Галчев, М. Тепченик, Незнаен Воин, Охрид, Тодор Каблешков
На 14.11.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Добринище: Георги Димитров, Иван Галчев
На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 13:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ - Кремен, Общ. Банско
На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 13:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ - Места: І-92 Кв.6
На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ - Обидим: 000024 Еккте 53059, Местност Долене
На 14.11.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Обидим: Местност Долене
На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 13:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ - Филипово, Общ. Банско: Vііі-138, Кв.13, Vііі-34 Кв.13
Община Белица
На 13.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Горно Краище
Община Благоевград
На 12.11.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ На 13.11.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ На 14.11.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ На 15.11.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ На 16.11.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ - С.Падеш
На 12.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 13.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Бучино: Махала Каракачанка
На 12.11.2018 г. /08:30 - 12:30 ч.; 09:15 - 14:30 ч./ - Благоевград: 04279.108.9 М. Под Черквата, 04279.628.416, Vii - 5799, Кв. 11, Баба Тонка, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Заря, Кв.Струмско,Идн.№04279.628.167, Кв.Струмско,Инд.№04279.628.454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, Местност Армутлука, Местност Пенков Чифлик, Местност Песока-Оранжерии, Местност Песоко, Местност Под Черквата, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Ул. Кресна И Ул. Освобождение, Христо Ботев, Яне Сандански
На 12.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 13.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 15.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 16.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Покровник: Валого, Поповка, Равначка, УПИ I-432, Кв.28, Хан Аспарух
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Българчево
На 12.11.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Георги Попов, Евтим Драганов, Иван Гарванов, Искър, Климент Охридски, Кузман Шапкарев, Люляк, Места, Осогово
На 15.11.2018 г. /08:00 - 12:30 ч./ - Благоевград: Ален Мак, Еленово
На 15.11.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Бело Поле, Общ. Благоевград: Васил Левски, Имот 04279.818.47, Полето, Тухларната
На 15.11.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: 14-Ти Полк, Грамада, Грамада, Еленово, Кузман Шапкарев, Местност Герено, Местност Герено, Местност Среден Път-Ш-9, Местност Тухларната, Местност Царевско Шосе, Местност Чикуто, Местност Чукито, Мир, Осогово, Промишлена Зона, Пътен Възел, Средния Път-Ш.09, Стоимен Календерски
На 15.11.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Бучино: Ахмедово, До Моста На Р. Струма, Лозята, Махала Каракачанка, Махала Мичевци, Местност Долно Поле, Местност Лозята, Местност Полето, Местност Текето, Местността Чукарски Рид, Община Благоевград, Мах. Тасковска
На 15.11.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Българчево: Змиярски Рид, Местност Дългата Нива, Местност Змиярски Рид, Местност Реката-Корията, Местност Реката-Присоето, Местност Терзийска, Студеното Кладенче, Турски Гробища
На 15.11.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Дренково: Махала Балевска, Местност Реката, С. Дренково, Община Благоевгр, Старите Къщи-Р
На 15.11.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Зелен Дол: 293, Валого-Краварник, Местност Валого-Краварник, Местност Валого-Краварник, Местност Крачаница, Местност Реката, УПИ Iv-220,Кв.8
На 15.11.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Клисура, Общ. Благоевград: Гяурска, Мах. Гяурска И Мах. Рекарска, Мах.Гяурска, Махала Миладинци, Местност Лозята, Падината
На 15.11.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Лешко
На 15.11.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Логодаж: УПИ-Іv-195 Кв.14, Беров Валог, Голяма Нива, Гръчка Махала, Махала Гелинска, Махала Мазневци, Махала Нединска, Махала Савева, Местност Клисурски Мост, Местност Палански Валог, Местност Присоето, С.Логодаж Извън Регулация, Стоилова Кория, УПИ I-113
На 15.11.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Обел: Махала Крайковска, Равнище
На 15.11.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Покровник: Махала Равначка
На 15.11.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Рилци: УПИ Vi-465,Кв.27, Цигларката
На 15.11.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Селище, Общ. Благоевград: УПИ Vі-297, Кв.10, 180, 382, Кв. 14, Андако, Градевски Рид, Гребовски Рид, Кв.17, УПИ Viii-198, Махала Камбитци, Местност Беглика, Местност Гребовски Рид, Местност Гуйначки Андък, Местност Гьочковски Андък, Местност Пощека, Местност Търлите, Оралище, Под Училището, Път № 106, Селище, Общ. Благоевград
На 15.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Селище, Общ. Благоевград: Махала Камбитци, Местност Пощека, Местност Търлите, Селище, Общ. Благоевград
На 15.11.2018 г. /10:00 - 14:30 ч./ - Благоевград: Бачо Киро, Еленово
На 15.11.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Жк Освобождение
На 16.11.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград
На 16.11.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Дъбрава, Общ. Благоевград: Мах. Ваканинци, Мах.Щърбевци, Местност Топузица
Община Гоце Делчев
На 13.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Балдево: УПИ Vii-97, Кв.9, УПИ Ііі Кв.14
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Беласица, Витоша, Гоце Делчев, Даме Груев, Добруджа, Дунав, Енос, Завоя На Черна, Казармата, Клокотница, Мидия, Сан Стефано, Сливница, Стара Планина, Стара Планина, Стефан Стамболов, Струга, Чаталджа
На 12.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 13.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 14.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 16.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, Хі-99,131, Кв.22
На 12.11.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Гоце Делчев: Екзарх Антим
На 12.11.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Делчево, Общ. Гоце Делчев: 020288 М. Ливадите
На 13.11.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ - Балдево
На 13.11.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ - Баничан
На 13.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Самоков: Тинтява
На 13.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Баничан: Бахчите, Местност Поле, Пръдлището, УПИ Iii, Кв.31, УПИ-Іv-270, Кв. 28
На 13.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: Пи-18021, М. Мантара
На 13.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Брезница: 29-Ти Декември, 31002, Vі, Vііі, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бело Море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, Местност Чарка, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К.Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-Іv, Кв.82, УПИ-Хvііі-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански
На 13.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, УПИ- Хvіі-164, Кв.11, Хvі-246, Кв.19, Хі-99,131, Кв.22
На 13.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Господинци: УПИ-Хі, Кв.1
На 13.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Драмски Път
На 13.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, Местност Кръста, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка - УПИ-V, Кв.30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море, Шипка
На 13.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Лъжница: 029005, Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна Бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, Местност Дъбето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански Двор, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Брезница: Киркалица, Местност Чарка, Папратница, Татарка, Чарга, Чарка
На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: Пи-18021, М. Мантара, Птичарника
На 14.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Бяло Море, Гоце Делчев, Илия Батаклиев, Калапот, Кирил И Методий, Местност Мочура, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Панаирска Ливада, Панаирски Ливади, Панаирски Ливади-Продължение, Пейо К.Яворов, Попови Ливади, Рила, Руен, Серес, Симеон Радев, Солун, Търговска, Търлис, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Симеон, Цариброд, Царица Йоана
На 14.11.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Бяло Море, Гоце Делчев, Илия Батаклиев, Отец Паисий, Руен, Солун, Търговска, Христо Ботев
На 15.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Ален Мак, Байкал, Бяло Море, Гоце Делчев, Долно Броди, Дунав, Здравец, Иларион Макариополски, Илия Батаклиев, Кирил И Методий, Криволак, Места, Михаил Даев, Никола Вапцаров, Николай Добрев, Панаирски Ливади-Продължение, Паоло Ленц, Пейо К.Яворов, Първи Май, Рила, Симеон Радев, Солун, Стара Планина, Тодор Александров, Търговска, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Симеон, Царица Йоана, Юрий Гагарин
На 15.11.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Бяло Море, Кирил И Методий, Места, Пейо К.Яворов, Солун, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Симеон
На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гоце Делчев: Братя Миладинови, Враня, Екзарх Йосиф, Иларион Макариополски, Пирин, Христо Силянов, Цариброд
Община Гърмен
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Дебрен: Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Извън Регулация Пи 038014, Корилово, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Седма, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Рибново: Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, М. Бърдо, Местност Бърдо, Неуточнен Адрес, Осма, Първа, Седма, Тринадесета, Четиринадесета
Община Петрич
На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Беласица: Акация, Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Беласица, Беласица, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Девети Май, Дермено, Динк Махле, До Мтп Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, Местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Осми Март, Паисий Хилендарски, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, Стълб От Вмрнн На Тп Беласица - 3, Стълб При Обекта, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яне Сандански
На 12.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 13.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 14.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 16.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Ал.Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Кънчев, Гр. Петрич, УПИ Ii, Кв. 53, Градска, Люле Бургас, Отец Паисий, Папульо, Папульо, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Родопи, Рокфелер, Свобода, Славянска, Славянска, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цанко Церковски, Цар Борис Iii
На 12.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 13.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 14.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 16.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Кавракирово: Местност Тополите
На 12.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 13.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 14.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 16.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Михнево: Беласица, Варна, Гаврил Генов, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, Извън Регулацията, Лазар Данаилов, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Първи Май, Самуилова Крепост, Стопански Двор, Тома Митов, Червена Скала, Шипка
На 12.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 13.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 14.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Долна Джумая, Иван Апостолов, Каймак Чалан, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Места, Полковник Дрангов, Серска, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii
На 12.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Старчево
На 12.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Генерал Тодоров: Бащирите, Дебела Дръма, Пътен Възел Ам Струма
На 12.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Долно Спанчево: Местност Реката
На 12.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Дрангово, Общ. Петрич: Старо Село
На 12.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Кулата: Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, Местност Гкпп-Кулата, Местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р.Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр.Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра
На 12.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Кулата: Местност Гкпп-Кулата
На 12.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Кърналово: Дечев Бунар, Змиярнико, Капанлъко, Местност Дабето, Местност Ливадите, Местност Острово, Местност Побиен Камък, Местност Порой, Местност Фабриката, Петко Р.Славейков
На 12.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Вела Пеева, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен Път Е-79, Горничето, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Долен Засек, Драва, Екзарх Йосиф, Заводска, Иван Вазов, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, Местност Аджобица-Чалията, Местност Банско Бърдо, Местност Бонаро, Местност Високия Рид, Местност Горничето, Местност Корията, Местност Лозарски Андък, Местност Падарка, Местонст Среден Път, Москва, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, Пътен Възел Ам Струма, Свобода, Стадион, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра
На 12.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Марикостиново: Неуточнен Адрес
На 12.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Марино Поле, Общ. Петрич: Извън Регулация, Местност Вадата
На 12.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Митино: Местност Порой
На 12.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Монтана: Хан Кубрат
На 12.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 56126.292.4, Местност Козлек, Местност Мерата, Одрин, Полковник Дрангов, Свети Георги, Свобода
На 12.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Братя Миладинови, България, Георги Бенковски, Зиче, Местност Бухото, Местност Зиче, Местност Караач-Дамяница, Местност Кумли, Местност Мерата, Местност Неволница, Местност Неволница Лозята, Местност Неволница-Лозята, Местност Омондрос, Местност Под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Под Гарата, Полковник Дрангов, Червена Скала
На 12.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - РУПИте: Александър Буйнов, Беласица, Бяло Море, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Извън Регулацията, Илинден, Кирил И Методий, Кожух, Любен Каравелов, Маркова Скала, Маршал Толбухин, Местнос РУПИте, Местност Корията, Местност Пинговица, Местност Свети Атанас, Местност Средно Поле, Местност Тафтино, Местност Тухларка, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Осми Март, Осогово, Петра, Пирин, Промишлена Зона, Свети Атанас, Софрони Врачански, Софроний Врачански, Стопански Двор, Тракия, УПИ Ііі-131,Кв.7, Хр.Ботев
На 12.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Ръждак: 56126.453.3, Белата Чешма, УПИ V-86, Кв.20
На 12.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - София: Андрей Сахаров
На 12.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Тополница, Общ. Петрич: Гробището
На 12.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Чучулигово: 000242, Стопански Двор, Капсиди, Местност Янкулица
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Кромидово: Реката
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Хърсово, Общ. Сандански: Бегова Поляна
На 13.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 14.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Коларово, Общ. Петрич: Местост Марковица, Неуточнен Адрес
На 13.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 14.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 22-Ри Октомври, 28-Ми Октомври, Александър Унев, Атанас Маджаров, Беласица, Бистрица, Брегалница, България, Ванга/Опълченска/, Васил Кънчев, Васил Левски, Връх Бузлуджа, Гоце Делчев, Даме Груев, Демир Капия, Демир Хисар, Димитър Гощанов, Екзарх Йосиф, Ел-Тепе, Здравец, Иван Вазов, Иван Тасушев, Илинден, Калабак, Калина, Капитан Джингаров, Кестен, Княз Борис I, Кочо Мавродиев, Кукуш, Македония, Мануш Георгиев, Маркова Скала, Местност Реката, Митрополит Герасим, Михаил Вардев, Орището, Орфано, Отец Паисий, Перманик, Пирин, Полковник Дрангов, Пощенска, Рокфелер, Св.Св. Кирил И Методи, Сграда На Тк Гум, Славянска, Стадионска, Стоян Търнаджиев, Тетово, Тома Митов, Хан Крум, Хилендарски Манастир, Христо Ботев, Цар Борис Iii, Явор, Яне Сандански
На 13.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 010024, 22-Ри Октомври, Атанас Лютвиев, Бабуна, Битоля, Бъкстон, България, Васил Левски, Вит, Връх Бузлуджа, Връх Китка, Генерал Тодоров, Д-Р Асен Златаров, Екзарх Йосиф, Каймак Чалан, Калабак, Капитан Джингаров, Кожух, Македония, Михаил Вардев, Никола Вапцаров, Оборище, Полковник Дрангов, Пролет, Река Осъм, Рокфелер, Самуилова Крепост, Сандо Китанов, Стадионска, Струма, УПИ Ii, Кв.49, Идент. 56126.601.8107, Христо Чернопеев, Цар Борис Iii, Цар Симеон, Червена Скала, Шипка, Янтра
На 13.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: Местност Чалията
На 13.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Струмешница
На 13.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Александър Унев, Атанас Маджаров, Бистрица, Екзарх Йосиф, Иван Тасушев, Илинден, Княз Борис I, Мануш Георгиев, Местност Реката, Орището, Орфано, Перманик, Полковник Дрангов
На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долна Крушица: Каръчкото
На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Места
На 13.11.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Коларово, Общ. Петрич: Неуточнен Адрес
На 13.11.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 22-Ри Октомври, 28-Ми Октомври, Димитър Гощанов, Иван Вазов, Княз Борис I, Полковник Дрангов, Сграда На Тк Гум, Славянска, Христо Ботев, Цар Борис Iii, Яне Сандански
На 14.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Гр. Петрич, УПИ Ii, Кв. 53, Капитан Никола Парапанов, Папульо, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свобода, Славянска, Цанко Церковски, Цар Борис Iii
На 14.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Брегалница, Даме Груев, Ел-Тепе, Здравец, Калина, Кестен, Кочо Мавродиев, Пирин, Полковник Дрангов, Явор
На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самуилово, Общ. Петрич: Васил Левски, Самуилово, УПИ 1 Кв. 31, УПИ Іv-57, Кв.18
На 15.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Бабуна, Битоля, Кожух, Полковник Дрангов, Струма, Христо Чернопеев
На 15.11.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Коларово, Общ. Петрич: Антон Попов, Беласица, Еделвайс, Калоян, Крайречна, Липите, Огражден, Октомври, Партизанска, Пирин
На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ключ: Ал.Стамболийски, Ал.Стамболийски, Ал.Стамболийски, Ал.Стамболийски, Альоша, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Атанас Бубакяров, Атанас Бубакяров, Беласица, Беласица, Беласица, Ген.Скобелев, Ген.Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Дружба, Иван Козарев, Иван Козарев, Иглика, Иглика, Извън Регулацията, Извън Регулацията, Извън Регулацията, Извън Регулацията, Ил.Макариоплски, Илинден, Илинден, Илинден, Илинден, Квартал 50, Кирил И Методий, Кирил И Методий, Китка, Китка, Климент Охридски, Климент Охридски, Климент Охридски, Лозен, Лозен, Малчика, Малчика, Местност Джаловец, Местност Кайнако, Млада Гвардия, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Самуилова Крепост, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Черно Море, Черно Море, Черно Море
На 15.11.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./ - Долна Рибница
На 16.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Коларово, Общ. Петрич: Драва
На 16.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Кърналово: Местност Фабриката
На 16.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 22-Ри Октомври, Битоля, България, Вит, Генерал Тодоров, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Урумов, Д-Р Иван Цветков, Д-Р Колинс, Димитър Талев, Долна Джумая, Драва, Дунав, Иван Апостолов, Ильо Войвода, Искър, Калабак, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Места, Местност Бухото, Местност Неволница, Местност Омондрос, Мусала, Нерезлъците, Никола Вапцаров, Оборище, Огражден, Охрид, Папульо, Пейо Яворов, Петър Берон, Полковник Дрангов, Пролет, Река Осъм, Рокфелер, Свети Климент Охридски, Свобода, Серска, Скопие, Софрони Врачански, Стадионска, Стара Планина, Тодор Александров, Търново, УПИ 6-1862, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цар Борис Iii, Цар Иван Шишман, Цар Симеон, Черно Море, Черноризец Храбър
На 16.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: България, Георги Урумов, Никола Вапцаров, Петър Берон, Полковник Дрангов, Стадионска, Стара Планина, Тодор Александров
Община Разлог
На 13.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 14.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 16.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Седма, Двадесет И Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Бански Път, Неофит Рилски, Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тринадесета, Х-276 Кв.25
На 12.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Градево: Местност Бяла Поляна, Местност Калугерица, Местност Лаго - Изг. Чарк, Местност Мах.Кацарска, Местност Стружка Река - Лагове, Средорек, Требища, Требище
На 12.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Разлог: База Предел, Бойков Рид, Изворите, Местност Баба Цвета, Местност Бойков Рид, Местност Кошольовото, Местност Кулата, Местност Кулиното, Местност Логовете, Местност Мразеница, Местност Пети Километър, Местност Предел, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Местност Раплево, Местност Скалата, Местност Солището, Местност Тишето, Местност Шипоко, Предел, Черна Река
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Градево: Местност Калугерица, Местност Лаго - Изг. Чарк, Местност Мах.Кацарска, Местност Стружка Река - Лагове, Средорек, Требище
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Разлог: Местност Баба Цвета, Местност Логовете, Местност Предел, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор
На 14.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 15.11.2018 г. /15:00 - 16:15 ч./ - Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Деветнадесета, Извън Регулация С.Баня, Извън Регулацията
На 14.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 15.11.2018 г. /15:00 - 16:15 ч./ - Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов, Двадесет И Трета, Девета, Извън Регулация, Местност Андрианов Чарк, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор
На 14.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 15.11.2018 г. /15:00 - 16:15 ч./ - Горно Краище
На 14.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 15.11.2018 г. /15:00 - 16:15 ч./ - Елешница, Общ. Разлог: 9-Ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста
На 14.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 15.11.2018 г. /15:00 - 16:15 ч./ - Краище, Общ. Белица: 39270.25.208, І-500, Кв.35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 14.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 15.11.2018 г. /15:00 - 16:15 ч./ - Разлог: Александър Стамболийски
На 15.11.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Разлог: Bgl1203, Безименна, Васил Левски, Георги Финдрин, Голак, Екзарх Йосиф, Изворите, Крапа, Македония, Местност Извора, Местност Малък Чурулец, Местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Полковник Лазар Нишков, Предел, Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Шейново
Община Сандански
На 12.11.2018 г. /08:15 - 09:30 ч./ - Сандански: Банска, Башлийца, Бистрица, Воден, Генерал Гурко, Георги Скрижовски, Григор Пърличев, Коста Калимански, Македония, Марица, Мелник, Местност Нишан Таши, Местност Паркова Зона, Младост, Пазара, Р-Н Плувен Интернат, Р-Н Поленишки Път, Р-Н Пътя На Хидрострой, Рила, Свобода, Сердика, Серес, Солидарност, Солунска, Стефан Стамболов, Христо Смирненски, Шейново
На 12.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Сандански: Башлийца, Воден, Григор Пърличев, Коста Калимански, Марица, Пазара, Свобода, Серес
На 12.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 14.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Сандански: Iv - 1539, Автогара, Баба Тонка, Връх Елен, Георги Скрижовски, Гнилник, Григор Пърличев, Зарово, Извън Регулацията Север, Ильо Войвода, Каменица, Кожух, Кукуш, Македония, Малашевска, Мусала, Оборище, Огражден, Осогово, Перун, Петър Берон, Пресиян, Райна Княгиня, Рила, Родопа, Свобода, Серес, Синаница, Сирма Войвода, Славянка, Спано Поле, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Таската Серски, Тодорка, Хан Крум, Христо Ботев
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Сандански: Местност Нишан Таши, Р-Н Поленишки Път
На 12.11.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Сандански: Iv - 1539, Автогара, Баба Тонка, Банска, Башлийца, Бистрица, Воден, Връх Елен, Генерал Гурко, Георги Скрижовски, Георги Скрижовски, Гнилник, Григор Пърличев, Григор Пърличев, Зарово, Извън Регулацията Север, Ильо Войвода, Каменица, Кожух, Коста Калимански, Кукуш, Македония, Македония, Малашевска, Марица, Мелник, Местност Нишан Таши, Местност Паркова Зона, Младост, Мусала, Оборище, Огражден, Осогово, Пазара, Перун, Петър Берон, Пресиян, Р-Н Плувен Интернат, Р-Н Поленишки Път, Р-Н Пътя На Хидрострой, Райна Княгиня, Рила, Рила, Родопа, Свобода, Свобода, Сердика, Серес, Серес, Синаница, Сирма Войвода, Славянка, Солидарност, Солунска, Спано Поле, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов, Таската Серски, Тодорка, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шейново
На 13.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Сандански: Банска, Башлийца, Божин Димов, Борис Сарафов, България, Васил Кънчев, Воден, Гео Милев, Гоце Делчев, Имот 813, УПИ Ii, Кв. 39, Кв.89, УПИ Ii-1677 (Нов Идентификатор №65334.3024, Македония, Малашевска, Мара Бунева, Мелник, Места, Осми Март, Пере Тошев, Петър Берон, Петър Сарафов, Плиска, Св.Св. Кирил И Методи, Свети Георги, Свобода, Сирма Войвода, Скопие, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен
На 13.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Калейца: Анска
На 14.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Сандански: Баба Тонка, Връх Елен, Гнилник, Зарово, Извън Регулацията Север, Каменица, Кукуш, Осогово, Райна Княгиня, Рила, Свобода, Славянка, Спано Поле
На 14.11.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Илинденци: Трета
На 14.11.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Плоски: Попина Лъка, Тремошница, Тремощница
На 14.11.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Поленица: Димитър Благоев, Изгрев, Петър Берон, Стопанска
На 14.11.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Вихрен
На 14.11.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Лиляново: Местност Попина Лъка, Местност Туричка Черква, Полатица, Попина Лъка, Попина Лъка - Лещака, Попина Лъка-Лещака, Стожа, Туричка Черква
На 14.11.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Сандански: Александър Буйнов, Ангел Ташков, Асен Златаров, Асен Хадживасилев, Баба Тонка, Банска, Бачо Киро, Башлийца, Беласица, Берово, Бистрица, Божин Димов, Борис Сарафов, Братя Миладинови, България, Вардар, Васил Кънчев, Васил Левски, Вихрен, Воден, Връх Елен, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Казепов, Георги С Раковски, Георги Скрижовски, Горно Броди, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Даскал Козарев, Деспод Слав, Димитър Икономов, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Димо Хаджидимов, Еделвайс, Емануил Воскидович, Захари Стоянов, Иларион Макариополски, Илинден, Ильо Войвода, Индже Войвода, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Кожух, Кочо Чистименски, Крайречна, Крушево, Лагадина, Любен Каравелов, Македония, Малашевска, Мара Бунева, Мелник, Места, Местност 10-Ти Километър, Местност Беговица, Местност Мозговица, Местност Попина Лъка, Местност Тремошница, Местност Туричка Черква, Местност Хано, Местност Четвърти Километър, Местност Чинар Куши, Метсност 4-Ти Километър, Надежда, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Карев, Огражден, Одрин, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К.Яворов, Перун, Перущица, Петър Берон, Петър Сарафов, Пирин, Първи Май, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Пътно Управление, Р-Н Пътя На Хидрострой, Радецки, Райна Княгиня, Родопа, Роженски Манастир, Св.Св. Кирил И Методи, Св.Св.Козма И Дамян, Свети Врач, Свети Георги, Свобода, Сердика, Серес, Синаница, Сирма Войвода, Скопие, Славчо Ковачев, Славянка, Соколова Скала, Солидарност, Солунска, Спартак, Станке Димитров, Стефан Карчев, Стефан Стамболов, Стою Хаджиев, Струга, Струма, Таската Серски, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Цар Симеон, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански
На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сандански: Божин Димов, Васил Кънчев, Македония, Мара Бунева, Св.Св. Кирил И Методи, Свобода, Христо Ботев, Цар Иван Асен
На 15.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч./ - Лиляново: Местност Попина Лъка, Местност Туричка Черква, Попина Лъка, Попина Лъка - Лещака, Попина Лъка-Лещака, Туричка Черква
На 15.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч./ - Сандански: Александър Буйнов, Ангел Ташков, Асен Златаров, Асен Хадживасилев, Баба Тонка, Банска, Бачо Киро, Башлийца, Беласица, Берово, Бистрица, Божин Димов, Борис Сарафов, Братя Миладинови, България, Вардар, Васил Кънчев, Васил Левски, Вихрен, Воден, Връх Елен, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Казепов, Георги С Раковски, Георги Скрижовски, Горно Броди, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Даскал Козарев, Деспод Слав, Димитър Икономов, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Димо Хаджидимов, Еделвайс, Емануил Воскидович, Захари Стоянов, Иларион Макариополски, Илинден, Ильо Войвода, Индже Войвода, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Кожух, Кочо Чистименски, Крайречна, Крушево, Лагадина, Любен Каравелов, Македония, Малашевска, Мара Бунева, Мелник, Места, Местност 10-Ти Километър, Местност Беговица, Местност Мозговица, Местност Попина Лъка, Местност Тремошница, Местност Туричка Черква, Надежда, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Карев, Огражден, Одрин, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К.Яворов, Перун, Перущица, Петър Берон, Петър Сарафов, Пирин, Първи Май, Радецки, Райна Княгиня, Родопа, Роженски Манастир, Св.Св. Кирил И Методи, Св.Св.Козма И Дамян, Свети Врач, Свети Георги, Свобода, Сердика, Серес, Синаница, Сирма Войвода, Скопие, Славчо Ковачев, Славянка, Соколова Скала, Солидарност, Солунска, Спартак, Станке Димитров, Стефан Карчев, Стефан Стамболов, Стою Хаджиев, Струга, Струма, Таската Серски, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Цар Симеон, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански
На 16.11.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Поленица: 6-Ти Септември, Армейска, Бански Път, Божур, Бяло Море, Вихрен, Георги Димитров, Гоце Делчев, Гушевица, Димитър Благоев, Изгрев, Кирил И Методи, Македония, Местност Резиденция, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Петър Берон, Пирин, Полски Път, Първи Май, Рила, Св.Иван Рилски, Стопанска, Съединение, Трети Март, Х-77, Кв.8, Шипка, Яне Сандански
На 16.11.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Сандански: Местност &Quot;Чинар Круши&Quot;, Извън Регулация, Градски Парк, Идентификатор 65334.303.703, Кръстьо Хаджииванов, Местност Нишан Таши, Местност Паркова Зона, Местност Чинар Куши, Полковник Дрангов, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Пътя На Хидрострой, Сандански Мискет, Стефан Стамболов
На 16.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Поленица: Бангеица, Склавски Път
На 16.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Сандански: Асен Златаров, Банска, Башлийца, Бистрица, Воден, Генерал Гурко, Георги Скрижовски, Григор Пърличев, Княз Александър Батенберг, Коста Калимански, Крайречна, Кръстьо Хаджииванов, Любен Каравелов, Македония, Марица, Мелник, Местност Нишан Таши, Местност Паркова Зона, Местност Пърди Магаре, Младост, Пазара, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пърди Магаре, Р-Н Плувен Интернат, Р-Н Поленишки Път, Р-Н Пътя На Хидрострой, Рила, Св.Св.Козма И Дамян, Свобода, Сердика, Серес, Солидарност, Солунска, Спано Поле, Стефан Стамболов, Тодор Каблешков, Трети Март, Христо Смирненски, Целипут, Шейново
На 16.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Сандански: Бистрица, Патриарх Евтимий, Св.Св.Козма И Дамян, Стефан Стамболов, Тодор Каблешков
На 16.11.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Джигурово: УПИ Vii-381
Община Хаджидимово
На 12.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Тешово
Община Якоруда
На 15.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Бел Камен
На 13.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Юруково: Местност Каменако
На 13.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Якоруда: Яворов
На 14.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 15.11.2018 г. /15:00 - 16:15 ч./ - Белица, Общ. Белица: 9-Ти Септември, Алекса Сачков, Васил И Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Местност Андрианов Чарк, Местност Семково, Митко Саев, Никола Вапцаров, Осма, Полковник Иван Тричков, Р-Н Стопански Двор, Равен, Чавдар, Четвърта, Шеста
На 14.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 15.11.2018 г. /15:00 - 16:15 ч./ - Дагоново
На 14.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 15.11.2018 г. /15:00 - 16:15 ч./ - Елешница, Общ. Разлог: Безименна
На 14.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 15.11.2018 г. /15:00 - 16:15 ч./ - Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет И Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета
На 14.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 15.11.2018 г. /15:00 - 16:15 ч./ - Юруково: 029014 И 029015, Масив 29 Поквс, Местност Каменако
На 14.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 15.11.2018 г. /15:00 - 16:15 ч./ - Якоруда: Богдан Войвода, Христо Ботев, Цар Борис Iii/Георги Димитр, Яворов, Якорущица
На 14.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 15.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:15 ч./ - Якоруда: Богдан Войвода, Цар Борис Iii/Георги Димитр, Якорущица

 

Област Кюстендил
Община Бобов Дол
На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Новоселяне
На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ На 16.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Големо Село: Vi,Кв.10, Пи 361,Кв. 37, Пи 452,Кв.3
На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ На 16.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Голям Върбовник: 011066, 262, УПИ Viii-277,Кв. 23, УПИ Ііі 247, Кв.25
На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ На 16.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Мърводол
На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ На 16.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Пастух: Местност Падина
На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ На 16.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Циклово
На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ На 16.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Баланово: Стопански Двор, Хііі - 329, Кв. 16
На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ На 16.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Блато: Махала Хановете, Местност Турските Ниви
На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ На 16.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Долистово: I-89,Кв.25, Хii-257,Кв.19
На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ На 16.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Мало Село: Iv-17,Кв.3, Станке Димитров, УПИ Vі-3,Кв.1
На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ На 16.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Мламолово: 371, Vi-618,Кв.19, Vii-389,Кв.30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, Местност Асара, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пионер, Пирин, Първи Май, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руен, Спартак, Станке Димитров, Стопански Двор, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Яворов, Ягода, Янтра
На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ На 16.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Палатово: 083002
На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ На 16.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Паничарево: УПИ-Vі-102,Кв. 16
На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ На 16.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Шатрово: 067016, Vі-255, Кв.27
На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ На 16.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Локвата
На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ На 16.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Мали Върбовник: УПИ - 1-9
На 13.11.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./ - Мало Село
На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Горна Козница: П-Л Хіv-234, Кв.23
На 14.11.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ На 16.11.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Бобов Дол: Васил Коларов, Георги Димитров, Двадесет И Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил И Методи, Махала Джельова, Общински Пазар, Рила, Свети Спас, Х Кв.49
На 16.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Блато: Махала Хановете
На 16.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Паничарево
Община Дупница
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Верила, Верила, Втори Януари, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Местност Дренски Рид, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Райна Княгина, Родопи, РУПИте, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител, Шейново
На 12.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./ - Дупница: Бистрица
На 12.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 16.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Гюргево
На 12.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 16.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789.21.19, 87727,16,179, Джерман, Дренски Рид, Извън Регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Софийско Шосе, Стръмна
На 12.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 16.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Крайници: 39339.117.68, 39339.142.19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански
На 12.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 16.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Самораново: Митко Палаузов, Саморанска
На 12.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 16.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Сапарева Баня: 65365.46.10, Xv-2268, Кв.44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил И Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св.Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365.46.56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин
На 12.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 16.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332,Кв.66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода
На 12.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 16.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
На 12.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 16.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Яхиново: 87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ - Ii Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе
На 12.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бенковски, Брегалница, Бричи Бор, Вардар, Васил Разсолков, Верила, Генерал Георги Тодоров, Горица, Гоце Делчев, Дамка, Драгой Болярин, Дренски Рид, Дупките, Дупница, Дъб, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Изгрев, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Криволак, Лакатица, Мадара, Марков Камък, Местност Дренски Рид, Местност Подридна, Метоха, Момина Сълза, Мусала, Невена Коканова, Николаевска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Паничище, Петрохан, Победа, Развесена Върба, Райна Княгина, РУПИте, Русалка, Саморанска, Свети Никола, Свобода, Солун, Струга, Стръмна, Теменуга, Тодор Самодумов, Ул. Отовица УПИ Iv И V Кв. 268, УПИ 68789.606.1, УПИ XI-3482,Кв. 264, Хан Омуртаг, Химик, Хисара, Христаки Павлович, Цар Освободител, Чайка
На 12.11.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ - Дупница: Дренски Рид, Изгрев, Местност Дренски Рид, Стръмна
На 12.11.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Крайници: Андрей Жданов, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Раковски, Димчо Дебелянов, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Кирил И Методий, Кирил Овчарченски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Малчика, Мара Петлякова, Младост, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Петко Славейков, Райко Даскалов, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Христо Ботев, Христо Механджийски, Яне Сандански
На 13.11.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Дупница: Антим I, Дунав, Македония, Раковска, Свети Иван Рилски, Хан Аспарух, Хан Крум
На 13.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789.16.114, XxXIv-6620, Кв.130а, Академик Петър Динеков, Алеко, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Баба Ната, Бистрица, Булаир, Велико Търново, Венелин, Възход, Генерал Владимир Вазов, Гео Милев, Георги Икономов, Даскал Христо Тодоров, Двадесет И Втори Март, Димчо Дебелянов, Драган Овчаров, Дружба, Дупница, Евтим Трайчев, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Бобошевски, Игумен Йосиф, Илинден, Йордан Йовков, Калоян, Кирил И Методий, Княз Ал. Батенберг, Мальовица, Милин Камък, Мир, Оструган, Пазарна, Патриарх Евтимий, Прогона, Професор Александър Балан, Първи Май, Рилски Манастир, Родопи, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Стара Планина, Тишина, Трети Гвардейски Полк, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен Ii, Цар Симеон Велики, Черни Връх
На 13.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789.17.484, 68789.23.413, Академик Петър Динеков, Александър Стамболийски, Андон Величков, Арда, Асен Златаров, Асен Меджидиев, Атанас Величков, Бачо Киро, Бел Кладенец, Бешика, Бистрица, Битоля, Ботьо Петков, Братя Миладинови, Бричи Бор, Бузлуджа, Булаир, Бяло Море, Велико Търново, Венелин, Витоша, Владимир Димитров Майстора, Влахина Планина, Войводска, Генерал Владимир Вазов, Гергана, Двадесет И Втори Март, Добруджа, Драган Овчаров, Дренски Рид, Дупница, Евтим Трайчев, Еделвайс, Елица, Жива Вода, Здравец, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Калина, Калоян, Кирил И Методий, Княз Ал. Батенберг, Княз Борис I, Кокиче, Криволак, Латинка, Липа, Люляк, Максим Горки, Марин Дринов, Махала Гиздова, Местност Дренски Рид, Местност Марек, Милин Камък, Невена Коканова, Неофит Рилски, Никола Лазаров, Никола Чомаков, Одрин, Орляк, Оструган, Отец Полихроний, Патриарх Евтимий, Плиска, Побит Камък, Професор Ал. Балабанов, Професор Александър Балан, Рилски Езера, Ропотамо, Росица, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Средец, Средна Гора, Старите Жилища, Стръмна, Тобеница, Трети Гвардейски Полк, Тумбата, УПИ Ii, Кв. 109, УПИ - 68789.24.9, УПИ Хі, Фенерка, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Освободител, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Черни Връх, Яне Сандански, Янтра
На 13.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789.17.484, Венелин, Войводска, Кирил И Методий, Княз Борис I, Марин Дринов, Одрин, Патриарх Евтимий, Фенерка, Цар Симеон Велики
На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 13:00 ч./ - Джерман: 207635051294
На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 13:00 ч./ - Дупница: 68789.173.5, №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска Пътека, Васил Левски, Индустриална, Комитска, М. Гурдево, Местност Балановски Рид, Местност Гурдево, Местност Караболюка, Местност Разсадника, Никола Малашевски, Патрики Сандев, Пътен Възел Дупница Юг, Разметаница, Скакавица, Труд, Хан Кубрат
На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 13:00 ч./ - Пиперево: Мтп Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница
На 14.11.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Дупница: Никола Малашевски, Тп Помпена Станция На Тец Б.Дол
На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Васил Левски, Втори Януари, Втори Януари, Отец Паисий, Отец Паисий, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Яворов
На 15.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789.16.114, I,Кв.124 Ж.П Гара, XxXIv-6620, Кв.130а, Академик Петър Динеков, Алеко, Антон Страшимиров, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Асен Златаров, Баба Ната, Бистрица, Булаир, Велико Търново, Велико Търново, Венелин, Втори Януари, Възход, Възход, Генерал Владимир Вазов, Генерал Владимир Вазов, Гео Милев, Георги Икономов, Георги Икономов, Гр. Дупница, УПИ V, Кв.191, Даскал Христо Тодоров, Двадесет И Втори Март, Димчо Дебелянов, Доктор Сапунджиев, Драган Овчаров, Дружба, Дупница, Евтим Трайчев, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Жп Гара Приемна, Захари Бобошевски, Игумен Йосиф, Илинден, Йордан Йовков, Калоян, Кирил И Методий, Княз Ал. Батенберг, Мальовица, Местност Курт Дере, Милин Камък, Мир, Мир, Никола Малашевски, Оструган, Отец Паисий, Пазарна, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Прогона, Прогона, Професор Александър Балан, Първи Май, Рилски Манастир, Родопи, Родопи, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Скопие, Стара Планина, Стефан Караджа, Тишина, Тракия, Трети Гвардейски Полк, Тунджа, Тютюнева Долина, УПИ Ii - 449, Кв.1911, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Цар Иван Асен Ii, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Чаталджа, Черни Връх, Шейново, Южен
На 15.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Дупница: Бачо Киро, Бешика, Братя Миладинови, Жива Вода, Максим Горки, Милин Камък, Патриарх Евтимий, Професор Ал. Балабанов, Свобода, Старите Жилища, Христо Ботев
На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дяково: УПИ I-138,Кв. 10, УПИ Ііі-204,205,206,Кв.20, УПИ Хіv
На 16.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Яхиново: 87727.20.2, 87727.203.284, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Раковски, Марин Дринов, П Р Славейков, Христо Ботев, Яхинско Шосе
Община Кюстендил
На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ - Багренци: Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим.Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище На С.Багренци И С.Граница, Иван Вазов, Извън Регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, Местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка
На 12.11.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ На 13.11.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ На 14.11.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ На 16.11.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ - Гърляно: Махала Реката
На 12.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ На 13.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Авксенти Велешки, Александър Димитров, Ангел Кънчев, Антим I, Арда, Архимандрит Зинови, Босилеградска, Бузлуджа, Булаир, България, Васил Априлов, Велбъжд, Виница, Владимир Димитров Майстора, Вола, Гаров Площад, Генерал Крум Лекарски, Гео Милев, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Демокрация, Димитър Пешев, Дондуков, Драгомир, Евлоги Георгиев, Емил Шекерджийски, Ефрем Каранов, Жданов, Жп Гара, Златна Панега, Ивайло, Ивайло, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Ильо Войвода, Йосиф Ковачев, Кадин Мост, Капанска, Кв. 257 Ул. Димитър Пешев, Кириат Оно, Кирил Цонев, Климент Охридски, Козлудуй, Константинова Баня, Криволак, Любен Каравелов, Люле Бургас, Марица, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Мориц Леви, Мусала, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Обект 38 Тп Езерата, Одрин, Октомврийска Революция, Охрид, Парчевич, Пауталия, Петър Берон, Площад Войнишко Въстание, Полковник Стефан Манов, Първи Май, Райна Цанева, Раковски, Родопи, Свети Иван Рилски, Солун, Софроний, Спасовица, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Столетов, Страцин, Тодор Ангелов - Божаната, Три Уши, Търговска, Узунов, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Харковска, Хижата, Хисарлъка, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Михаил, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Симеон 1-Ви, Цар Симеон 1-Ви, Шести Септември, Яворов
На 12.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 13.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ На 14.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, България, Велбъжд, Врабча, Генерал Заимов, Генерал Крум Лекарски, Гороцветна, Гургулят, Демокрация, Дондуков, Жданов, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Индустриална, Калосия, Калоян, Константинова Баня, Кракра, Крали Марко, Кубрат, Лавале, Левски, Любен Харалампиев, Люле Бургас, Македония, Неофит Рилски, Оборище, Орлица, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Полковник Стефан Манов, Преславска, Раковски, Родопи, Свети Георги, Свети Мина, Соволска, Тодор Ангелов - Божаната, Търговска, Ул. Цар Калоян, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Симеон 1-Ви, Шейново, Шести Септември, Юри Гагарин
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Ангел Кънчев, България, Врабча, Дондуков, Иван Шишман, Кубрат, Любен Харалампиев, Люле Бургас, Македония, Патриарх Евтимий, Родопи, Цар Крум, Цар Симеон 1-Ви
На 13.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Кюстендил: Асен Златаров, Бузлуджа, Вола, Георги Цариградски, Деветнадесети Февруари, Емануил Попдимитров, Места, Неофит Бозвели, Столетов, Хаджи Димитър, Църноок
На 13.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Кюстендил: Оборище
На 13.11.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Кюстендил: Асен Суичмезов, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Местност Чифутски Дол, Пиянец, Стара Планина
На 14.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Аверки, Александър Стамболийски, Братя Миладинови, България, Гладстон, Гороцветна, Двадесет И Осми Февруари, Демокрация, Димитър Беровски, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Драгоман, Екзарх Йосиф, Захари Стоянов, Иларион Макариополски, Индустриална, Калоян, Каменица, Кирил И Методий, Клокотница, Княз Ал. Батемберг, Княз Богороди, Колуша, Кресна, Лиляна Димитрова, Лозенград, Людмил Янков, Македония, Местност Гърлянски Черешарник, Метохия, Оборище, Орлица, Осоговска, Отец Паисий, Панайот Хитов, Петър Берон, Полковник Стефан Манов, Румена Войвода, Савойски, Свети Георги, Свети Мина, Сливница, Соволска, Средна Гора, Стрема, Тодор Пеев, Три Кладенци, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Освободител, Чапаев, Черно Море, Шейново, Шести Септември
На 14.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Кюстендил: България, Македония, Раковски, Шести Септември
На 14.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Кюстендил: Бузлуджа, Никола Вапцаров, Скобелев
На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ - Берсин
На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ - Гирчевци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев
На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ - Горна Гращица: Александър Димитров, Антон Иванов, Двадесет И Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, Местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин
На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ - Долна Гращица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, Местност Дупките, Местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка
На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ - Долна Козница: 22112.500.2
На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ - Друмохар: Мах.Брашненица
На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ - Жабокрът: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Калоян, Местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка
На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ - Катрище: Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, Местност Валого, Местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия
На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ - Кюстендил: Местност Николичевски Път
На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ - Лиляч: Местност Войника
На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ - Невестино, Общ. Невестино: Vi-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, Махала Развигорска, Махала Разсолкова, Махала Синорска, Местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ Іх-61,63,70, Кв.22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ - Неделкова Гращица
На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ - Нови Чифлик: Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ - Плешивец: Дванадесета
На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ - Таваличево: Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин
На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ - Търновлаг: Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март
На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ - Четирци: М.Топилата, Махала Ямен
На 15.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ - Бобешино
На 15.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ - Горно Уйно
На 15.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ - Гурбановци
На 15.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ - Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала Рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух
На 15.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ - Долно Село: М.Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала Пищилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци
На 15.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ - Долно Уйно: Махала Олтоманци
На 15.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ - Ивановци, Общ. Кюстендил
На 15.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ - Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала Пилищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър
На 15.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ - Коприва
На 15.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ - Кутугерци
На 15.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ - Кършалево
На 15.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ - Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Анина, Махала Батина, Махала Богойна, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Милоорниче, Махала Плавнище, Махала Попов Дол, Махала Прекендачка, Махала Равно Буче, Махала Щърбец
На 15.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ - Мазарачево: Махала Безбелинци, Махала Модро Поле, Махала Тренките, Махала Черна Река
На 15.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ - Преколница: Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска
На 15.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ - Раненци: Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска
На 15.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ - Церовица: Махала Бело Камене
На 15.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ - Чудинци
На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ - Блатец, Общ. Кюстендил: Махала Граньова
На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ - Брест, Общ. Трекляно: Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала Селото, Махала Янкова
На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ - Бъзовица: Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала Реката
На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ - Горановци, Общ. Кюстендил: Махала Оспротива
На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ - Горни Коритен: Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева
На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ - Горно Кобиле: Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала Селото
На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ - Горно Уйно: Махала Амиджина, Махала Брестов Дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка
На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ - Добри Дол, Общ. Трекляно: Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки Дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Пращенци, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме
На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ - Дождевица
На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ - Долни Коритен: Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска
На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ - Долно Кобиле: Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището
На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ - Долно Уйно: Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска
На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ - Драговищица, Общ. Кюстендил: V-908,Кв.61, Асен И Петър, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Девети Септември, Еделвайс, Земен, Изгрев, Камчия, Кокиче, Местност Перивол, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Орлица, Осогово, Петър Берон, Преслав, Рила, Синчец, Славчо Темкин, Тинтява, Чаталджа, Череша, Шейново, Шести Септември, Ягода
На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ - Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил И Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница
На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ - Драгойчинци: Мах.Богданова, Мах.Бозкина, Мах.Гигина, Мах.Гигинци, Мах.Градско Ливаде, Мах.Дайчова, Мах.Деяница, Мах.Джикаре, Мах.Дълги Лом, Мах.Дърнелци, Мах.Зеинци, Мах.Злондон, Мах.Корита, Мах.Куркина, Мах.Малка Падина, Мах.Митарци, Мах.Пейчинова, Мах.Село, Мах.Средно Осое, Мах.Чорбаджийска, Мах.Ширилова
На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ - Дупница: 324+460 До 324+840
На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ - Злогош: Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала Селото, Махала Чиринци
На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ - Киселица: Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница
На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Соволска
На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ - Лисец, Общ. Кюстендил: 000520
На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ - Мазарачево: Махала Боровица, Махала Валявица, Махала Маренска
На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ - Метохия: Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци
На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ - Побит Камък, Общ. Трекляно: Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала Село
На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ - Полетинци
На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ - Радловци
На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ - Соволяно: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бистрица, Божур, Васил Левски, Вихрен, Владимир Поп Томов, Възход, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Девети Септември, Здравец, Иглика, Китка, Кокиче, Комсомолска, Лале, Любен Каравелов, Любен Харалампиев, Любикова, Местност Белуток, Местност Брегове, Местност Долбин, Местност Модро Поле, Минзухар, Младост, Незабравка, Осогово, Пионер, Победа, Райко Даскалов, Рила, Руен, Съборището, Теменуга, Хан Омуртаг, Христо Божички, Христо Ботев, Цар Симеон, Череша, Ябълка
На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ - Средорек, Общ. Трекляно: Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни Камък
На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ - Сушица, Общ. Трекляно: Махала Варни Дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала Реката, Махала Старо Село, Махала Ханове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар
На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ - Трекляно: Махала Центъра
На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ - Уши: 030001 М. Под Пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска
На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ - Чешлянци: Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала Реката, Махала Стопански Двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре
Община Невестино
На 13.11.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Ваксево: Ленин, Юри Гагарин
Община Сапарева Баня
На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Овчарци, Общ. Сапарева Баня: 020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. &Quot;Грабежо&Quot;, Местност Герена, Местност Песоко, Местност През Реката, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Паничище: 300 В Отдел 04,Ид.65365.210.970, Ii, Ii,Кв.8, Іх - Кв. 8, Местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І ,Кв. 70, УПИ Viii Кв.10
На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Ресилово: 026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ - Vіі-672,Кв.36, Хiv-11,Кв.5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра
На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Самораново: 65245,6,153, 65245.1.214, 65245.4.266.1, 65245.4.405, 65245.4.440, 65245.45.4.416, 65245.6.499.1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв.16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, Местност Златковица, Местност Марков Камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин
На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Сапарева Баня: 032046, 65365,601,10, 65365.210.111, 65365.31.45, 65365.32.226, 65365.32.353, 65365.601.186, 65365.602.602, I ,Кв.74, Iii, Кв.125, Lxxvі,Кв. 74 Идент. 65365.602.375, LxxXIv-2797,Кв.74, Ііі-3071,Кв.120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, Местност Бончук, Местност Водни Дол, Местност Зелени Преслап, Местност Света Вода, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, Пи - 1351, Пи Lxxxііі; Кв.74, Пи №65365.210.111 М.Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св.Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ - Х-2641, Пи 65365.601.84, УПИ Vi-147,Кв 12,Пи65365.601.92, УПИ Viii-2759,Кв.109, УПИ І - 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода
На 14.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Сапарева Баня: 65365.602.602, Ііі-3071,Кв.120, Ангел Кънчев, Бригадирска, Буйов Рид, Веслец, Германея, Княз Борис, Коста Петров, Нов Живот, Осми Март, Паничище, Победа, Преспа, Рилски Езера, Тинтява, Тракия


Област Ловеч
Община Априлци
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Аврам Драганов/Ново Село/, Балкан/Видима/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Махала Маришница, Младост/Видима/, Нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Васил Левски
На 13.11.2018 г. /10:15 - 13:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Здраве/Ново Село/, Здравец/Видима/, Изгрев/Ново Село/, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Мазалат/Острец/, Черни Връх/Ново Село/
На 13.11.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/
На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Махала Маришница, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/
Община Ловеч
На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Александрово, Общ. Ловеч: Гео Милев, Ивайло, Оборище, Осъм, Павел Баев, Преслав, Райко Даскалов, Родопа, Стара Планина, Страцин, Съединение, Хемус, Цар Калоян, Явор
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дойренци: Баба Тонка, Васил Данков, Димитър Аджарски, Добри Цвятков, Доктор Г.М.Димитров, Оборище, Петър Стефанов, Свети Свети Кирил И Методи, Сергей Румянцев, Тодор Кирков, Тодор Киров, Търговска, Хаджи Димитър
На 12.11.2018 г. /09:45 - 14:30 ч./ - Ловеч: Местност Липака
На 12.11.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Ловеч: Княз Имеретински, Хан Крум, Цар Асен Първи, Цачо Шишков
На 12.11.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Ловеч: Акад.Иван Урумов, Ана Предич, Граф Игнатиев, Доктор Никола Сяров, Доктор Съйко Съев, Младост, Отец Климент, Проф. Д-Р Стефан Ватев, Стара Планина, Уста Колю Фичето, Хан Омуртаг
На 13.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Умаревци: Балатон, Балкан, Васил Левски, Георги С.Раковски, Драгоман, Дунав, Никола Помов-Комитата, Преспа, Рила, Свети Кирил И Методий, Трети Март, Христо Ботев, Черно Море, Шипка
На 13.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Дренов: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Априлов, Никола Вапцаров, Патриарх Евтимий, Райна Княгиня, Христо Смирненски
На 14.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ На 15.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Ловеч: Безименна, България, Васил Йонков-Гложенеца, Велики Преслав, Генерал Скобелев, Димитър Пъшков, Доктор Съйко Съев, Княз Имеретински, Неофит Рилски, Никола Петков, Оборище, Патриарх Евтимий, Тома Давидов, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Цар Асен Първи, Цачо Шишков
На 14.11.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Гоце Делчев, Паисий, Петко Р.Славейков, Първи Май, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Янтра
На 14.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Владиня: Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Здравец, Кирил И Методий, Мизия, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Роза, Септември, Тодор Каблешков
На 15.11.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:00 - 15:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Деветаки: Беласица, Беляновец, Буздлужа, Васил Левски, Витоша, Волов, Ганчева, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Иван Вазов, Инж.Павел Петров, Искър, Крайполе, Липовец, Люлин, Марица, Московска, Осъм, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Проф.Асен Златаров, Рила, Римна, Росица, Свети Кирил И Методий, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Червен Бряг, Черковна, Черна Река, Чурковец, Янтра
На 15.11.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:00 - 15:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Тепава: Александър Стамболийски, Атанас Илиев, Бяло Море, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Георги Трайков, Дунав, Зорница, Иван Вазов, Искър, Княз Борис, Княз Имеритински, Кокиче, Местност Извора, Местност Каптажа, Оборище, Осоговска Планина, Осъм, Отец Паисий, Петко Р.Славейков, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Черно Море, Юрий А.Гагарин
На 15.11.2018 г. /10:00 - 15:00 ч.; 10:00 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Дойренци: Търговска
На 16.11.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 11:00 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ - Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Клокотница, Крайна, Любен Каравелов, Марица, Огоста, Паисий, Петко Манев, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Първи Май, Пясъка, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра
На 16.11.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ - Баховица: Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Девети Май, Дунав, Иван Вазов, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Петко Славейков, Пирин, Райна Княгиня, Раковска, Рила, Свети Кирил И Методий, Сердика, Славянска, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кацаров, Тодор Кирков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка
На 16.11.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ - Лисец, Общ. Ловеч: Албания, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баховски Път, Белия Път, Боцка Могила, Васил Левски, Врани Кладенец, Генко Дерибеев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Димитър Димов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Кирил И Методий, Климент Охридски, Колю Фичето, Мерашки Път, Мир, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Розова Долина, Росна Могила, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Централна, Шипка
На 16.11.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ - Ловеч: Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, Местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин, Янтра
На 16.11.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ - Малиново, Общ. Ловеч: Любен Каравелов
На 16.11.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ - Скобелево, Общ. Ловеч: Васил Левски, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Филчев, Кирил И Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Хисар, Христо Ботев
На 16.11.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ - Славяни: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Път 35, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил И Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка
На 16.11.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Славяни: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Изгрев, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Път 35, Свети Иван Рилски, Свети Кирил И Методий, Стефан Караджа, Съединение, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Черно Море, Шипка
На 16.11.2018 г. /11:00 - 15:00 ч./ - Славяни: Мизия, Път 35
Община Луковит
На 12.11.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Луковит: 44327.80.25, Божур, Бор, Възраждане, Кирил И Методий, Козлодуй, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Лютиче, Мак, Местност Голия Връх, Момина Сълза, Начална, Пролет, Роза, Синчец, Теменуга
На 12.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Луковит: Божур, Бор, Кирил И Методий, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Лютиче, Момина Сълза, Начална, Пролет, Роза, Синчец, Теменуга
На 12.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 13.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 15.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 16.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Луковит: Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, Местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга
На 12.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 13.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 14.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Румянцево: 069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка
На 13.11.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Луковит: Гео Милев
На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Луковит: Александър Стамболийски, Възраждане, Деветнадесети Февруари, Кръгояр, Милин Камък, Момчилец, Никола Йорданов, Оряховска, Симов Дол, Съединение, Тополовска
На 15.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Угърчин
На 16.11.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ - Дерманци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Крайна, Куделин, Любен Каравелов, Мизия, Околовръстна, Скобелев, Цар Борис 1
Община Тетевен
На 12.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Тетевен: Иван Вазов, Костина, Марин Урманов, Романов Дол
На 12.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Васильово: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Иван Цачев Василев, Илия Кръстев, Суходолска, Христо Андреев, Юрий А.Гагарин
На 12.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Малък Извор, Общ. Ябланица: Присойка
На 12.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Рибарица, Общ. Тетевен: 62579.150.12, 62579.168.546.1, Баба Тонка, Басарим, Брязово, Васил Левски, Вежен, Ген.Владимир Вазов, Георги Бенковски, Георги Иванов, Горуньово, Гугла, Даковото, Еделвайс, Заводна, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Капетан, Иглика, Кокиче, Костина, Краището, Крайречна, Лало Войвода, Лъга, Любен Каравелов, Нецов Дол, Никола Вапцаров, Отец Кирил, Отец Паисий, Павлов Дол, Павлова Полица, Пангарата, Пи-62579.164.2, Просвета, Стара Рибарица, Старчов Дол, Студентска, Филип Тотьо, Христо Ботев, Христо Смирненски, Царичина, Черна Река, Шалски Дол, Юрий Гагарин
На 12.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Тетевен: Люляк, Махала Глотното, Махала Свидово, Махала Скрибътна, Местност Атанашкото, Местност Върбака, Местност Глотното, Местност Гугуновото, Местност Пейков Дол, Местност Пладнището, Местност Преграда, Местност Присоето, Местност Просеченик, Местност Скрибътна, Пладнището, Преграда, Свидово
На 13.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Галата: Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Полянов, Иван Козарев, Йорданка Николова, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Пенка Михайлова, Свилен Русев, Сергей Румянцев
На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дивчовото: 20996.12.27, 20996.7.50, Боровец, Георги Бенковски, Йото Генков, Капитан Никола Войновски, Мах.Зеленика, Мах.Косица, Местн.Боатин, Сава Младенов
На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Тетевен: Козница, Махала Байовица, Махала Ванковци, Махала Недковци, Махала Свидово, Местност Банков Дол, Местност Гурга, Местност Недковци, Полатен
На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Черни Вит: 80902.18.151, Ангел Крачунов, Антийо Панчев, Боровец, Братойо Петков, Васил Левски, Дели Пало, Дружба, Здравец, Капитан Войновски, Лазар Ралчев, Махала Бръшленица, Махала Делиевци, Махала Златевци, Махала Петровци, Махала Платуница, Местност Дъскот, Местност Остриля, Миковци, Момина Поляна, Нейо Крачунов, Орлов Камък, Остриля, Петко Милев Страшния, Райна Княгиня, Стоян Генков, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев
На 16.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Галата: Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Еделвайс, Иван Туйков, Никола Парапунов, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 16.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Тетевен: Вършец
Община Троян
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:03 ч.; 09:30 - 16:00 ч./ На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: Лъгът
На 12.11.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ На 16.11.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Балабанско: Мах.Факирска, Район Центъра
На 13.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ На 15.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Добродан: Братя Пацекови, Девети Септември, Иван Данчев, Капитан Шаров, Кирил И Методий, Колю Петров, Марин Семерджиев, Минко Гадев, Минко Троански, Мир, Опълченска, Станю Минков, Стара Планина
На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Терзийско, Общ. Троян: Девети Септември, Захари Стоянов, Кирил И Методий, Найден Минков Стоевски, Никола Даскалов, Цвятко Цвятковски
На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: Ген.Карцов
На 14.11.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Балкан, Вежен, Ген.Карцов, Георги С.Раковски, Димитър Икономов-Димитрика, Захари Стоянов, Македония, Мизия, Общ.Ж.П.Гара, Опълченска, Пряспа, Станка Исикийска, Стефан Стамболов, Христо Цонковски
На 15.11.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Балкан, Вежен, Ген.Карцов, Македония, Мизия, Пряспа, Стефан Стамболов
На 16.11.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Гумощник: Лакарево, Мах.Лакарево, Мах.Селце, Чакърска
Община Угърчин
На 13.11.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Голяма Желязна: Дачо Михайлов
На 13.11.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Лесидрен: 43325.10.23, 43325.10.61, 43325.10.832.1, Кол.Барашки, Кол.Ябълчака, Местност Берча, Местност Гаджов Дол, Местност Енча, Местност Камъка Правец, Местност Коника, Местност Ябълчака, Местност Язовир Сопот
Община Ябланица
На 16.11.2018 г. /12:30 - 16:15 ч./ - Орешене, Общ. Ябланица: Александър Стамболийски, Арменска, Богданка, Богой, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Грозданка, Иглика, Кокиче, Латинка, Любен Каравелов, Петър Берон, Присоето, Първи Май, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман
На 14.11.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: Байкал, Възраждане, Ген.Гурко, Доктор Иван Божинов, Хан Аспарух

Област Монтана
Община Берковица
На 12.11.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 17:15 ч./ На 13.11.2018 г. /16:00 - 17:15 ч./ - Берковица: 086014 Землището На С.Бързия, 23 Септември, Акация, Извън Регулацията, Местност Петрохан, Страцимировска
На 12.11.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 17:15 ч./ На 13.11.2018 г. /16:00 - 17:15 ч./ - Бързия: 036022, 9 Ти Септември, №017047, Акация, Акация, Артец, Артец, Бор, Букет, Бучняк, Васил Левски, Гръскята, Еделвайс, Ела, Здравец, Землището С.Бързия, Иван Вазов, Изгрев, Кирил И Методи, Клисура, Клисура, Ком, Липа, Малина, Малка Бързия, Минзухар, Младост, Нов Живот, Петроханска, Петроханска, Пи 086028 И Пи 086029, Пръшковица, Пръшковица, Равнище, Равнище, Роза, Синчец, Стефан Караджа, Стругарница, Тодорини Кукли, УПИ Хvі, Кв.29, Христо Ботев, Христо Михайлов, Черковна, Шипка, Юрий Гагарин, Ягода
На 12.11.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 17:15 ч./ На 13.11.2018 г. /16:00 - 17:15 ч./ - Монтана: Христо Ботев
На 13.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Рашовица: Васил Коларов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Замфир Попов, Извън Плана, Христо Ботев
На 13.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Берковица
На 13.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Боровци: 1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Берковска, Вецина, Георги Димитров, Д-Р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Бонов, Любен Каравелов, Марица, Москва, Паисий, Пушкин, Райко Даскалов, Стара Планина, Страцин, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла На Ул. Р.Даскалов И Д. Благоев
На 13.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Комарево, Общ. Берковица: Втора, Девета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста
На 13.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бързия
На 13.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Мездрея: Втора, Главна, Извън Регулацията, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста
На 13.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Песочница: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ Iii , Кв.33, Четвърта, Шеста
На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Балювица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Девети Септември, Дружба, Дунав, Извън Регулацията, Ком, Раковски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка
На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бокиловци: 000911, Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, УПИ Viii45,Кв.15, Четвърта, Шеста
На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Замфирово: 000436, 1 Ви Май, 5 Ти Декември, 9 Ти Септември, Александър Стамболийски, Аметица, Андрей Жданов, Бузлуджа, Бундино, Васил Друмев, Васил Левски, Веслец, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Кирков, Гоце Делчев, Дамян Арсенов, Дарвин, Димитър Благоев, Добро Поле, Драва, Емил Марков, Замфир Попов, Зоин Дол, Иван Вазов, Извън Плана, Илия Генов, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Карл Маркс, Ком, Краище, Лазар Младенов, Ленин, Лом, Любен Каравелов, Манчо Пешов, Марек, Мичурин, Младен Ангелов, Москва, Непирче, Никола Й. Вапцаров, Никола Ценков, Павел Петров, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Поп Андрей, Попов Дол, Преславска, Рила, Слатина, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Благов, Толбухин, Тополница, Ул. Ал. Стамб. И Ул. Янтра, Ул. Д. Арсенов И Д. Благоев, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церовска, Шипка, Ъгъла На Ул. З. Попов И Преслав, Яне Сандански, Янтра
На 14.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Берковица: 03928.68.18, 03928.72.33, 03928.72.4, Извън Регулацията
На 14.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Костенци: 314014, Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 14.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Мездрея: 000002
На 14.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Гаганица: 037265, 1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Брегалница, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Георги Димитров, Главна, Гламата, Златица, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Исперих, Казашка, Кирил И Методи, Кумбарка, Люляк, Милин Камък, Мусала, Славейков, Стефан Караджа, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чайка, Шипка, Шумашки Дол, Явор, Язовирна
На 14.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Котеновци: Втора, Пета, Пи 301018, Първа, Трета, Четвърта
На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бистрилица: 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Банска Бистрица, Васил Левски, Вела Пеева, Волга, Георги Димитров, Димитър Благоев, Еделвайс, Живовска, Иван Вазов, Извор, Извън Регулацията, Ленин, Людено, Люляк, Местност Градините, Мир, Морава, Найден Антонов, Орница, Раковска, Сухаре, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церковска Бара, Чайка
На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Лесковец, Общ. Берковица: Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Черешовица: Бучинов Рът, Втора, Главна, Извън Плана, Местност Тършата, Осма, Пета, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 15.11.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 17:15 ч./ - Берковица: 23 Септември, Антон Страшимиров, Ашиклар, Беговица, Беговица, Бук, Възход, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Заряница, Звезда, Зора, Извън Регулацията, Извън Регулацията, Изгрев, Калиманица, Кирил И Методи, Кирил И Методи, Кокиче, Къса Река, Лале, Малинарка, Марин Дринов, Мрамор, Мрамор, Незабравка, Пи 03928.66.32, Първи Май, Радецки, Рако-Ца Ул.Братя Миладинови, Раковица, Раковица, Раковица Ул. 1-Ви Май, Раковица Ул. Иглика, Раковица Ул. Крайречна, Раковица Ул. Криви Рог, Раковица Ул. Лале, Раковица Ул. Малина, Раковица Ул. Мир, Раковица Ул. Пролет, Раковица Ул. Свобода, Раковица Ул.Добри Чинтулов, Раковица Ул.Панайот Хитов, Раковица Ул.Усин Керим, Ружа, Свобода, Солунска, Стефан Стамболов, Страцимировска, Хайдушки Водопади, Чайка
На 16.11.2018 г. /16:00 - 17:00 ч./ - Берковица: Беговица, Заряница, Извън Регулацията, Кирил И Методи, Лале, Мрамор, Пи 03928.66.32, Първи Май, Рако-Ца Ул.Братя Миладинови, Раковица, Раковица Ул. 1-Ви Май, Раковица Ул. Иглика, Раковица Ул. Крайречна, Раковица Ул. Криви Рог, Раковица Ул. Лале, Раковица Ул. Малина, Раковица Ул. Мир, Раковица Ул. Пролет, Раковица Ул. Свобода, Раковица Ул.Добри Чинтулов, Раковица Ул.Панайот Хитов, Раковица Ул.Усин Керим, Ружа, Свобода, Страцимировска, Чайка
На 16.11.2018 г. /16:00 - 17:15 ч./ - Берковица: 23 Септември, Антон Страшимиров, Ашиклар, Беговица, Бук, Възход, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Звезда, Зора, Извън Регулацията, Изгрев, Калиманица, Кирил И Методи, Кокиче, Къса Река, Малинарка, Марин Дринов, Мрамор, Незабравка, Радецки, Раковица, Солунска, Стефан Стамболов, Хайдушки Водопади
Община Бойчиновци
На 13.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Безденица: Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дара Михайлова, Двадесет И Трети Септемвр, Замфир Попов, Иван Каменов, Иван Костадинов, Иван Михайлов, Извън Регулацията, Йосин Връх, Кирил И Методий, Кооперативна, Крайна, Мито Веренишки, Панайот Хитов, Паркова, Пенков Вир, Розова Долина, Спортист, Христо Ботев, Цибрица
На 13.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Вирове: 647011, Александър Стамболийски, Бор, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Габровска, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Иван Вазов, Иглика, Китката, Крушака, Ломска, Марица, Минзухар, Никола Йонков Вапцаров, Пеньо Пенев, Път № 81 При Разклона На С.Габровница, Ручей, Септемврийци, Украйна, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Шипка
На 13.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Владимирово, Общ. Бойчиновци: 921164, Извън Регулацията
На 13.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Габровница, Общ. Монтана: 231001, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Анастас Цанков, Асен Беломелски, Борис Киров, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Гарата, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Цаков, Гробарска, Д-Р Петър Берон, Двадесет И Трети Септемвр, Димитър Янкин, Захари Тошев, Ивайло, Иван Асен, Иван Беломелски, Иван Вазов, Иван Калиманишки, Иван Михайлов, Извън Регулация, Илия Стоянов, Индустриална, Йордан Йовков, Йордан Къшльов, Качо Първанов, Кирил Целков, Китката, Местност Стублата, Мильо Мильов, Никола Гмурски, Панталей Григоров, Петко Славейков, Петър Лазаров, Пею Яворов, Сава Стоянов, Стефан Караджа, Стоян Ненков, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Самуил, Цеко Видлишки
На 13.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Долно Церовене: Извън Регулацията
На 13.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Мадан, Общ. Бойчиновци: 000521, 000636, 927026, Александър Стамболийски, Балкан, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Веслец, Владимир Илич Ленин, Владимир Минчев, Волга, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоцо Николов, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Иван Вазов, Искър, Кирил И Методи, Ленинградска, Люлин, Местност Микови Падини, Млада Гвардия, Московска, Олег Кошевой, Опълченска, Отец Паисий, Пирин, Райко Даскалов, Родина, Ропотамо, Севастопол, Сергей Киров, Славянска, Странджа, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юрий Гагарин
На 13.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Мърчево: Втора, Двадесет, Двадесет И Девет, Двадесет И Осем, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Местност Извора, Местност Лъката, Осемнадесет, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Две, Четиридесет И Три, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 13.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Мърчево: Извън Регулацията, Тридесет И Осем

Община Брусарци
На 13.11.2018 г. /10:30 - 16:00 ч./ - Дондуково: Белоградчишка, Бузлуджа, Георги Димитров, Девети Септември, Ломска, Любен Каравелов, Неразделна, Христо Ботев, Цано Рачкин, Чавдар Воевода, Юндола
Община Вълчедръм
За Периода 15-16.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Вълчедръм: Черни Връх
За Периода 15-16.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Черни Връх, Общ. Вълчедръм: Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
За Периода 15-16.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Якимово: Георги Димитров
Община Вършец
На 12.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Вършец: 12961,24, 12961.15.858, 12961.24.4, 12961.24.6, 12961.24.934, 12961.51.7, 12961.54.52, 12961.57.9, Алеко Константинов, Банкя, Ботуня(9-Ти Септември), България(В.Коларов), Гламео, Д-Р Дамян Иванов, Д-Р Елена Теодосиева(Л.С), Д-Р Константин Пенев(З.К), Иван Вазов, Кв.1 12961.422.111, Кв.Изток Извън Регулация, Климент Охридски(И.Манк.), Местност Пречиствателна Станция, Република(Г.Димитров), Сан Стефано, Тодорини Кукли, Янко Сакъзов(Строителна)
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Вършец: 12961,24, 12961.15.858, 12961.24.4, 12961.24.6, 12961.51.7, Ботуня(9-Ти Септември), Гламео, Д-Р Дамян Иванов, Кв.1 12961.422.111, Климент Охридски(И.Манк.), Местност Пречиствателна Станция, Република(Г.Димитров), Сан Стефано
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Горна Бела Речка: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Горно Озирово: Бенковски(7), Бор(23), Братя Миладинови(14), Вардар(36), Васил Левски(1), Васил Петлешков(17), Веслец(38), Вихрен(37), Елин Пелин(43), Зорница(42), Иванчо Комитата(28), Камен Дол(9), Кирил И Методий(20), Кокиче(4), Ком(35), Котля(11), Кубрат(25), Леденика(10), Любен Каравелов(16), Малина(6), Минзухар(2), Младост(40), Момина Сълза(21), Мусала(31), Н.Й.Вапцаров(29), Петър Берон(15), Плиска(13), Райна Кнагиня(26), Ружа(33), Синчец(3), Стара Планина(34), Стефан Караджа(41), Стрешер(8), Теменужка(5), Тинтява(39), Хаджи Димитър(32), Хан Аспарух(12), Хан Крум(22), Христо Ботев(27), Цар Борис I(19), Цар Калоян(18), Явор(24)
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Долна Бела Речка: 325051, Втора, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста
На 12.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Долно Озирово: I-161,Кв. 47, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Лютаджик: 23-Ти Септември, Ален Мак, Безименна, Васил Левски, Ген.Иван Кинов, Георги Димитров, Драва, Дружба, Дунав, Кокиче, Крайбрежна, Кресна, Люляк, Мир, Христо Ботев, Черна Река
На 12.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Спанчевци: Арто, Билото, Втора, Георги Димитров, Дванадесет, Десета, Дошин Вир, Единадесет, Извън Регулация, Илинден, Местност Минкови Бани - Топилата, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Седма, Селището, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесета, Яне Сандански
На 12.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Стояново, Общ. Вършец: Втора, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
Община Лом
На 12.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Долно Линево: Александър Стамболийски, Васил Левски, Васил Петлешков(Л.Димитро, Веслец(23-Ти Септември), Витоша(9-Ти Септември), Вишна(Г.Димитров), Георги Сава Раковски, Дунав, Малина, Марица, Местност Дръмките, Пирин, Покрайна, Първа, Рила(Р.Даскалов), Стефан Караджа, Христо Ботев
На 12.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Замфир: 110047, Битоля, Васил Друмев, Васил Коларов, Елин Пелин, Зайчер, Никола Й.Вапцаров, Охрид, Пирин, Сливница, Солун, Царибродска, Шипка
На 12.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Златия, Общ. Вълчедръм: Извън Регулацията
На 12.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Ковачица: Втора, Двадесет, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шест, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Местност Втори Стопански Двор, Местност Читалище, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет И Девет, Петдесет И Едно, Петдесет И Осем, Петдесет И Пет, Петдесет И Седем, Петдесет И Три, Петдесет И Четири, Петдесет И Шест, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Две, Четиридесет И Осем, Четиридесет И Пет, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седем, Четиридесет И Три, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестдесет И Две, Шестдесет И Едно, Шестдесет И Три, Шестнадесет
На 14.11.2018 г. /10:45 - 16:00 ч./ - Ковачица: Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Три, Двадесет И Четвърта, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Петнадесет, Трета, Тридесет, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет
На 12.11.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ - Лом: 238035 М.Садовете, Акациева, Александър Атанасов, Александър Ликов, Асен Разцветников, Бачо Киро, Бело Море, Бено Първанов(Синчец-Мл.), Бойка Войвода, Бреза, Вакумна Фабрика, Войводова Бахча, Възраждане(2-Ма Партизани, Въстаническа, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Голинци, Горанова Чешма, Гредовете, Девичи Бряг, Детелина(Ален Мак), Димитър Милков(В.Чкалов), Димитър Ралчев(Черв.Знаме, Драгоман(Н.Вапцаров), Дългошевско Шосе, Елин Пелин, Елха, Иван Петков(Т.Никодимов), Извън Регулацията, Изгрев, Индустриална, Искра, Йолова Чешма, Калинка, Клокотница(Ср.Гора-Мл.), Ковачишка, Коста Арсениев(С.Димитров, Крайна, Латинка, Лодовико Миланези(К-Ска), Лозарска, Люлин, Лястовичка, Магура, Минзухар, Мир, Митко Александров, Младенова, Младеново/Пейо Яворов, Момин Брод, Мусала, Найден Попнинов(Д.Радоев), Петър Попнинов, Подполковник Леонов, Пристанищна(Лом.Комуна), Пчела, Първи Май, Райна Княгиня, Рила Планина, Роза, Садовете, Септемврийци, Сергей Румянцев, Славейче, Славия, Славянска(Г.Димитров), Софийска, Спартак, Страхил Войвода, Съгласие(Аврора), Трети Март, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Физкултурна, Христо Ясенов, Черковна(Г.Карастоянова), Шиновец, Юнак(Толбухин), Юрий Гагарин, Явор, Яне Сандански, Ясен, Ястреб
На 12.11.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Лом: 238035 М.Садовете, Акациева, Александър Ликов, Възраждане(2-Ма Партизани, Въстаническа, Клокотница(Ср.Гора-Мл.), Ковачишка, Лозарска, Мусала, Пчела, Садовете, Спартак, Ястреб
На 12.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: 44238,1149,6, Бели Ружи, Бено Първанов(Синчец-Мл.), Борис Гайдаров(П.Мойсеев), Васил Друмев, Димитър Ралчев(Черв.Знаме, Димчо Дебелянов, Дядо Горан, Иван Вазов, Иглика(Нов Живот), Извън Регулацията, Кален Поток, Коваленко Петков(Партиз.), Лозарска, Младенова, Младеново/Пейо Яворов, Могилата, Орляк, Пейо Яворов, Поточе(Ценко Маринов), Пчела, Садовете, Садовете/Крайна Лозарска, Софийска, Съгласие(Аврора), Цар Калоян
За Периода 12-14.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Лом: Алмус, Артанес, Варош(Димитър Маринов), Д-Р Андрейчев, Дунавска(Д Благоев), Климент Охридски, Крали Марко, Кръстьо Пишурката, Лозенград, Луй Айер, Охрид, Панайот Хитов, Скопие, Стефан Хаджийски, Цар Симеон(В.Коларов), Цар Шишман
На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Лом: Бозвели, Борил(Аспарух Яков), Георги Спасов(Ан.Иванов), Кирил Петров(Ал.Беремл.), Крум Пастърмаджиев, Никола Войводов, Панайот Волов, Пирин, Пристанищна(Лом.Комуна), Свобода, Славянска(Г.Димитров), Цар Асен
За Периода 12-16.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Лом: Бозвели, Георги Спасов(Ан.Иванов), Крум Пастърмаджиев, Пристанищна(Лом.Комуна), Славянска(Г.Димитров), Трети Март, Хан Аспарух
За Периода 13-16.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Веслец(Братя Ибренови), Драгоман(Н.Вапцаров), Кнес Иван Кулин, Ком, Стадиона, Тодор Овчарски(Бр.Зу-Ски), Цар Петър(М.Стефанов), Цар Симеон(В.Коларов), Цар Шишман, Черковна(Г.Карастоянова), Шипка
За Периода 12-16.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Полк.Борис Дрангов(К.Бак), Славянска(Г.Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Петър(М.Стефанов), Цар Симеон(В.Коларов), Черковна(Г.Карастоянова)
На 12.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Станево: Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пет, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Единадесета, Извън Регулация, Местност Църковен Двор, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Пет, Четиридесет И Три, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
Община Медковец
На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Расово: 000355, 265002, Адалберт Антонов, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коларов, Вела Пеева, Георги Димитров, Георги Димитров, Георгица Карастоянова, Иван Вазов, Иван Кондарев, Извън Регулацията, Извън Регулацията, Иларион Макариополски, Кирил И Методий, Лилия Карастоянова, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Местност Греда, Никола Йонков Вапцаров, Осми Март, Расоха, Тодор Каблешков, Хемус, Христо Смирненски
На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Расово: Адалберт Антонов, Васил Коларов, Ген. Скобелев, Замфир Хаджийски, Людмила Живкова, Младен Йорданов, Панайот Хитов, Първи Май, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Христо Смирненски, Цветан Йонов Бояджиев
За Периода 15-16.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Расово: Акад.Тодор Павлов, Акад.Тодор Павлов, Александър Македонски, Александър Стамболийски, Ахелой, Ахелой, Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Възраждане, Гаврил Генов, Ген.Христо Михайлов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Москов, Гоце Делчев, Девети Септември, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Ивайло, Иван Вазов, Иван Михайлов, Иван Михайлов, Извън Регулацията, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Митко Палаузов, Младен Йорданов, Неофит Рилски, Никола Парапунов, Ок 184 И Ок 185, Ок 26 И Ок 194, Ок47а И Ок 203, Поп Андрей, Расоха, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Шипка, Юрий Гагарин
За Периода 15-16.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Расово: Александър Македонски, Ахелой, Баба Тонка, Васил Коларов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Москов, Георгица Карастоянова, Димитър Вълнев, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Михайлов, Лилия Карастоянова, Любен Каравелов, Младен Йорданов, Никола Йонков Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Хитов, Първи Май, Свилен Русев, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветан Йонов Бояджиев, Юрий Гагарин
Община Монтана
На 15.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Благово, Общ. Монтана: Александър Стамболийски, Аспарух, Бенковска, Берковска, Бързия, Васил Левски, Вълчова, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Томов, Говедарника, Гората, Замфир Попов, Извън Регулацията, Йосиф Иванов, Кирил И Методий, Клисура, Лозенец, Любен Каравелов, Мато Матев, Мито Матев, Михайловград, Морава, Никола Йонков Вапцаров, Нова Победа, Охрид, Пирот, Победа, Първи Май, Софийска, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Ъгъла На Ул. Г. Томов И Ю. Гагарин, Ътъла На Ул. Охрид И З. Попов, Юрий Гагарин, Явор
На 15.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Боровци: 1 Ви Май, Ангел Кънчев, Баловска, Бенковски, Васил Коларов, Васил Левски, Гаганишка, Генерал Стойчев, Георги Димитров, Замфир Попов, Иван Бонов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Любен Каравелов, Матеев Брег, Паисий, Раковски, Сергей Румянцев, Тодор Младенов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла На Ул. Хр. Ботев И В. Левски
На 15.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Монтана: 48489.26.821, 48489.27.691, Андрей Попов(Й.Николова), Болярска(Г.Батора), Бързия, Васил Петлешков, Вихрен, Детелина, Диана, Дунав, Еделвайс М Кутловица, Елтепе, Жельо Войвода, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, Извън Регулацията, Индже Войвода(Л.Димитрова, Капитан Дядо Никола(Л.Ст., Кочо Честименски, Крайна(П.Харитон), Лацията, Лъката, Люлякова, Мала Кутловица, Местност Пръчов Дол, Митко Палаузов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, Пи 48489.26.671, Пирин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Синчец, Стара Планина, Теменуга, Тодорини Кукли, Христо Ясенов, Чайка, Червен Бряг, Чернила, Яница(Ямите-М.Кутловица)
На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Монтана: Арда, Беласица, Витоша, Камчия, Кошарhик, Мальовица, Мусала, Нов Живот, Оборище, Одрин(Миладин Кунчев), Одрин/Миладин Кунчев/, Охрид, Петко Каравелов, Петър Богдан, Тинтява, Хан Кубрат, Чучулига
Община Чипровци
На 12.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Белимел: 000313, 000448, Втора, Върбан Пенов /Първа/, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесета, Тринадесета, УПИ 1415, Кв.20, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 12.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Горна Ковачица: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Пета, Петнадесет, Пи 1, Кв. 35, Първа, Седма, Трета, УПИ 212, Кв.17, Четвърта, Четиринадесет, Шеста
На 12.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Горна Лука: Александър Стамболийски, Балова Шума, Васил Коларов, Владимир Минчев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Трайков, Замфир Попов, Иван Бобанов, Ленин, Лика Рачин, Маршал Толбухин, Местност Верлото, Миньорска, Младост, Оборище, Огоста, Родопи, Стара Планина, Тодор Нонин, Тодор Токин, Христо Ботев, Шипка, Янтра
На 12.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Железна: 413058, Втора, Двадесет, Двадесет И Втора, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Местност Бабичке Ливаде, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 12.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Митровци: Д-Р Тодор Иванов Живков, Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 12.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Превала: Адмирал Нахидов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Заводска, Замфир Попов, Иван Бобанов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил И Методи, Ленин, Лика Рачин, Местност Ширина, Младост, Морава, Огоста, Орешак, Пеньо Пенев, Петър Калафатов, Родопи, Септемврийци, Стара Планина, Стопанска, Тунджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Широка Планина, Янтра
На 12.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Челюстница: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеснадесет, Шеста
На 12.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Чипровци: Извън Регулацията


Област Перник
Община Брезник
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Ноевци
На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Конска: УПИ Ііі-202, Кв.6
На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Билинци
На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Ребро
На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Брезник: Андрей Михайлов, Георги Ив Бунджулов
На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Кривонос
Община Перник
На 12.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/ На 14.11.2018 г. /14:30 - 16:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Перник: Благой Гебрев, Владайско Въстание, Изток, Стомана, УПИ V,Кв.201,Кв.Изток, Ямбол
На 12.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч./ На 14.11.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Перник: Атанас Накев, Благой Гебрев, Бучински Път, Владайско Въстание, Воронеж, Вулкан, Девин, Димитровград, Димитър Благоев, Димитър Рибарски, Иван Шишман, Изток, Калофер, Кирил Тупанков, Крум Накев, Лом, Мах.Портарева, Никифор Панкев, Огоста, Петър Пенчев, Превалец, Стомана, Стримон, Хасково, Църква, Юрий Гагарин, Ямбол
На 12.11.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 13:15 - 15:00 ч./ - Перник: 603, 616-Та, Балканджи Йово, Блокове На Р-К Тева, Кв. Тева, Парижка Комуна, Петко Ефтимов, Разпределителна, Република, Сини Вир, Тева, Урса, Чипровско Въстание
На 12.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Перник: Аврора, Аврора, Айдарица, Алеко Константинов, Алеко Константинов, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Асен Търновски, Баба Парашкева, Балван, Балканджи Йово, Бачо Киро, Белоградчишки Скали, Божур, Бор, Бор, Боровец, Боровец, Буная, Бунтовник, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Велчова Завера, Верила, Витоша, Вихрен, Волга, Връх Богдан, Георги Мамарчев, Георги Мамарчев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Хранов, Димова Махала, Димчо Дебелянов, Димчо Дебелянов, Добруджа, Драва, Евгении Ачанов, Еделвайс, Ела, Елбрус, Жива Вода, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Лютибродски, Калина, Калкас, Калофер, Кв. Тева, УПИ XI, Кв.193, Костенец, Краище, Кракра, Кралевски Път, Крум Накев, Крушовска Република, Кръстина Михайлова, Лазар Робев, Леденика, Ленин, Ленин, Лисец, Любен Каравелов, Люлин, Люлин, Люлин, Люлин, Мадарски Конник, Малчика, Местн.Шевърляк, Миджур, Миньор, Могиличе, Момин Проход, Момина Сълза, Морозов, Найчо Цанов, Никифор Панкев, Никола Козлев, Огоста, Опълченска, Освобождение, Паисий Хилендарски, Палма, Палма, Палма, Парижка Комуна, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пенчо Славейков, Протожерица, Радомирска Република, Райко Даскалов, Република, Рила, Рилски Езера, Родина, Роза, Роза, Света Петка, Селимица, Сергей Румянцев, Сини Вир, Сините Вълни, Софийско Шосе, Софийско Шосе, Софийско Шосе, Станке Димитров, Стара Планина, Стара Планина, Стара Тева, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Заимов, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева /Къщи/, Тодор Йорданов, УПИ І Кв.81, Урса, Училищна, Христо Ботев, Христо Македонски, Христо Смирненски, Хумни Дол, Хумни Дол, Цветна Градина, Църква, Църква, Църква, Чавдар, Черешово Топче, Чехов, Чинар, Чипровско Въстание, Чуйпетлово, Шамък, Шамък
На 12.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 13.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 14.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 17.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Студена, Общ. Перник: Бор, Боровец, Волга, Кралевски Път, Райко Даскалов, Христо Ботев
На 12.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ На 16.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 11:30 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ - Радуй
На 12.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ На 16.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 11:30 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ - Расник: Брод, Казанджийска, Околовръстен Път
На 12.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ На 16.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ - Батановци: 3ти Март, 6ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Батан Войвода, Бистрица, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Граово, Желю Демиревски, Княз Борис I, Коста Тричков, Любен Каравелов, Мах.Делниче, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Св.Св.Кирил И Методий, Средорек, Старо Село, Стефан Караджа, Стране, Струма, Трендафил Георгиев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
На 12.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ На 16.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ - Богданов Дол: Васил Левски, Витоша, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Иглика, Извор, Китка, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Любен Каравелов, Люлин, Мах.Дълга Бара, Мах.Стаменова, Отец Паисий, Петър Берон, Пирин, Пчела, Рила, Стара Планина, Струма, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чучулига
На 12.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ На 16.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ - Витановци: Васил Левски, Кракра Пернишки, П-Л Іv-241, Кв.29, УПИ І-51 Кв.14
На 12.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ На 16.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ - Гоце Делчев: Ючдорушко Дере
На 12.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ На 16.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ - Зидарци
На 12.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ На 16.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ - Мещица: Адалберт Антонов, Александър Димитров, Александър Невски, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Васил Левски, Велин Сърбов, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Детелина Минчева, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Еделвайс, Елена Георгиева, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Кв.3 УПИ Vііі-165, Кокиче, Комсомолска, Ленко, Леонид Брежнев, Лилия, Лиляна Димитрова, Маршал Жуков, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Октомврийска Революция, Пейо Яворов, Път №63, Райна Княгиня, Рахила Ангелова, С. Мещица, Стадион, Пл.№140,Кв62, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Синчец, Станке Димитров, Хviii Кв.55а, Юрий Гагарин, Ястребино
На 12.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ На 16.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ - Ярджиловци: Ален Мак, Арда, Асен Китанов, Велин Асенов, Георги Димитров, Девети Септември, Иван Алексиев, Йордан Станоев, Китка, Кракра, Никола Вапцаров, Оборище, Орниче, Осоица, Перник, Първи Май, Рила, Свилен Русев, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тодор Димитров, Христо Смирненски
На 12.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ На 16.11.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ - Вискяр: Іі-253 Кв.30
На 12.11.2018 г. /09:00 - 14:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ На 16.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ - Перник: Ахелой, Баба Тонка, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Градина, Григорий Цамблак, Емине, Иван Асен Втори, Клокотница, Матей Преображенски, Света Гора, Симеон Радев, Симеоновград, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Цар Самуил
На 12.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ - Люлин, Общ. Перник: С. Люлин, М. Чокладиновец
На 12.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ - Перник: 21-Ва, Арх. Йордан Миланов, Благой Гебрев, Варшава, Велчова Завера, Владимир Комаров, Двадесет И Втора, Двадесет И Трета, Жк. Тева, Пи 725.25, Зоя Космодемянская, Иван Земнухов, Изток, Кв. Тева, УПИ XI, Кв.193, Крали Марко, Крушовска Република, Лев Толстой, Луганск, Максим Горки, Мах.Лалова, Мах.Чекърчийска, Младен Стоянов, Мошино, Огнян Станков, Олег Кошевой, Освобождение, Пушкин, Пхенян, Радомирска Република, Сергей Есенин, Силистра, Сини Вир, Съединение, Тева, Тева /Къщи/, Трети Март, Улан Батор, УПИ V-7050 Кв.118, Урса, Хавана, Ханой, Хемус, Цоф Бараки, Чернишевски, Юрий Гагарин
На 12.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ На 13.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 08:00 - 17:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ На 14.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 08:00 - 17:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ На 15.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Дрен: V-420 Кв.4, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет И Девета, Деветдесет И Осма, Деветдесет И Седма, Деветдесет И Трета, Деветдесет И Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М.Попова Махала, Махала Мали Дрен, Махала Тареина, Осемдесет И Девета, Осемдесет И Осма, Осемдесет И Пета, Осемдесет И Първа, Осемдесет И Трета, Осемдесет И Четвърта, Осемдесет И Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет И Втора, Петдесет И Девета, Петдесет И Осма, Петдесет И Пета, Петдесет И Първа, Петдесет И Седма, Петдесет И Трета, Петдесет И Четвърта, Петдесет И Шеста, Петнадесета, Първа, С.Дрен, Седемдесет И Втора, Седемдесет И Девета, Седемдесет И Осма, Седемдесет И Пета, Седемдесет И Седма, Седемдесет И Трета, Седемдесет И Четвърта, Седемдесет И Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто И Втора, Сто И Девета, Сто И Единадесета, Сто И Осма, Сто И Пета, Сто И Петнадесета, Сто И Първа, Сто И Седма, Сто И Трета, Сто И Тринадесета, Сто И Четвърта, Сто И Шеста, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Девета, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет И Втора, Шестдесет И Девета, Шестдесет И Пета, Шестдесет И Първа, Шестдесет И Седма, Шестдесет И Трета, Шестдесет И Четвърта, Шестдесет И Шеста, Шестдесета, Шестнадесета
На 12.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ На 13.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ На 14.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ На 15.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Гълъбник: Кв.25 УПИ Xііі-353, УПИ Vіі-112,Кв.16, УПИ Хv-45, Кв.6
На 13.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ На 14.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ На 15.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Горна Диканя: X-1583 , Кв 195, Горна Диканя, Махала Джорговица, Парцел Хіх-1127, Кв.116а, Пи203, УПИ І-1517 Кв.211, УПИ Х-1306, Кв.165
На 13.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ На 14.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ На 15.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Долна Диканя: 884 Кв.67а И 67б, 926, XIii-755,Кв.47, Гаджова Махала, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ Iv-838,Кв.62, УПИ Ix=883 Кв 67а, УПИ Vii- 852, 854 Кв.65, УПИ XI-261, Кв.40, УПИ XIii-990, УПИ Хiv-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40
На 13.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ На 14.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ На 15.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Старо Село, Общ. Радомир: Vii-157 Кв.17, Xxvіі-Xxvііі Кв.12, Мах.Дукова
На 13.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ На 14.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ На 15.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Студена, Общ. Перник: Пи 000307, Находище Студена, Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, Извън Регулация С.Студена Кариера, Каражинец, Мах.Кашова, Мах.Рулева, Местн.Каражинец/И.Р./, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев
На 13.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ На 14.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ На 15.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Чуковец, Общ. Радомир
На 13.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Перник: Аврора, Аврора, Айдарица, Алеко Константинов, Алеко Константинов, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Асен Търновски, Баба Парашкева, Балван, Балканджи Йово, Бачо Киро, Белоградчишки Скали, Божур, Бор, Бор, Боровец, Боровец, Буная, Бунтовник, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Велчова Завера, Верила, Витоша, Вихрен, Волга, Връх Богдан, Георги Мамарчев, Георги Мамарчев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Хранов, Димова Махала, Димчо Дебелянов, Димчо Дебелянов, Добри Миланов, Добруджа, Драва, Дъбрава, Евгении Ачанов, Еделвайс, Ела, Елбрус, Жива Вода, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Лютибродски, Йордан Лютибродски, Калина, Калкас, Калофер, Кв. Старата Църква, Кв. Тева, УПИ XI, Кв.193, Костенец, Краище, Кракра, Кралевски Път, Крали Марко, Крум Накев, Крушовска Република, Кръстина Михайлова, Лазар Робев, Леденика, Ленин, Ленин, Лиляна Димитрова, Лисец, Любен Каравелов, Люлин, Люлин, Люлин, Люлин, Мадарски Конник, Малчика, Мах.Горна Църква, Мах.Тутулова, Мах.Чекърчийска, Махала Стара Църква, Местн.Шевърляк, Миджур, Миньор, Младен Стоянов, Могиличе, Момин Проход, Момин Проход, Момина Сълза, Морозов, Найчо Цанов, Никифор Панкев, Никола Вапцаров, Никола Козлев, Огоста, Опълченска, Освобождение, Паисий Хилендарски, Палма, Палма, Палма, Парижка Комуна, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пенчо Славейков, Протожерица, Радомирска Република, Райко Даскалов, Република, Рила, Рилски Езера, Рилски Езера, Родина, Роза, Роза, Света Петка, Селимица, Сергей Румянцев, Силистра, Сини Вир, Сини Вир, Сините Вълни, Софийско Шосе, Софийско Шосе, Софийско Шосе, Станке Димитров, Стара Планина, Стара Планина, Стара Тева, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Заимов, Съединение, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева /Къщи/, Тева /Къщи/, Тодор Йорданов, Трети Март, УПИ І Кв.81, Урса, Урса, Училищна, Христо Ботев, Христо Македонски, Христо Смирненски, Хумни Дол, Хумни Дол, Цветна Градина, Цоф Бараки, Църква, Църква, Църква, Църква, Църква, Чавдар, Черешово Топче, Чехов, Чинар, Чипровско Въстание, Чуйпетлово, Шамък, Шамък
На 13.11.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ - Перник: Арчар, Калкас, Караманица
На 13.11.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ На 16.11.2018 г. /13:15 - 13:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Перник: Архитект Йордан Пешев, Арчар, Бела Вода, Бели Кладенци, Бистрица, Будиславец, Бързия, Васил Левски, Вит, Въча, Голо Бърдо, Горицвет, Джерман, Захари Зограф, Златна Панега, Иван Асен Втори, Калкас, Кап.Петко Войвода, Караманица, Кариери, Китка, Кладенец, Колуница, Кристал, Кристал Блокове, Куциян, Луда Яна, Люлин, Люлякова, Майска Роза, Манастирски Път, Мах.Ракьовец, Местн.Шевърляк, Металик, Мир, Младост, Нов Живот, Осъм, Отдих, Палма, Победа, Резервоара, Ропотамо, Рудничар, Съзлийка, Тополница, Шамък
На 13.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Перник: Бързия, Голо Бърдо, Горицвет, Захари Зограф, Калкас, Люлин, Люлякова, Майска Роза, Манастирски Път, Местн.Шевърляк, Металик, Отдих, Палма, Победа, Рудничар, Съзлийка, Шамък
На 13.11.2018 г. /13:15 - 16:15 ч./ - Перник: Калкас, Люлин, Местн.Шевърляк, Палма, Шамък
На 14.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Перник: Аврора, Аврора, Айдарица, Алеко Константинов, Алеко Константинов, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Асен Търновски, Баба Парашкева, Балван, Балканджи Йово, Бачо Киро, Бела Вода, Белоградчишки Скали, Божур, Бор, Бор, Боровец, Боровец, Буная, Бунтовник, Бунтовник, Валентина Терешкова, Васил Априлов, Вела Пеева, Велчова Завера, Верила, Витоша, Вихрен, Волга, Връх Богдан, Георги Мамарчев, Георги Мамарчев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Хранов, Димова Махала, Димчо Дебелянов, Димчо Дебелянов, Добри Миланов, Добруджа, Драва, Дъбрава, Евгении Ачанов, Еделвайс, Ела, Елбрус, Емине, Жива Вода, Захари Стоянов, Ивайло, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Лютибродски, Йордан Лютибродски, Калина, Калкас, Калкас, Калофер, Капитан Векилски, Караманица, Кв. Старата Църква, Кв. Тева, УПИ XI, Кв.193, Костенец, Краище, Кракра, Кралевски Път, Крали Марко, Крум Накев, Крушовска Република, Кръстина Михайлова, Куциян, Лазар Робев, Леденика, Ленин, Ленин, Лилия, Лиляна Димитрова, Лисец, Любен Каравелов, Люлин, Люлин, Люлин, Люлин, Мадарски Конник, Малчика, Мах.Горна Църква, Мах.Тутулова, Мах.Чекърчийска, Махала Стара Църква, Местн.Шевърляк, Миджур, Миньор, Младен Стоянов, Могиличе, Момин Проход, Момин Проход, Момина Сълза, Морозов, Мургаш, Найчо Цанов, Никифор Панкев, Никола Вапцаров, Никола Козлев, Оборище, Огоста, Опълченска, Освобождение, Паисий Хилендарски, Палма, Палма, Палма, Панайот Волов, Панайот Хитов, Парижка Комуна, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пенчо Славейков, Протожерица, Радомирска Република, Райко Даскалов, Република, Рила, Рилски Езера, Рилски Езера, Родина, Роза, Роза, Света Петка, Света Петка, Селимица, Селимица, Сергей Румянцев, Силистра, Симеон Радев, Сини Вир, Сини Вир, Сините Вълни, Синчец, Софийско Шосе, Софийско Шосе, Софийско Шосе, Софийско Шосе, Станке Димитров, Стара Планина, Стара Планина, Стара Тева, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Заимов, Стоян Заимов, Съединение, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева /Къщи/, Тева /Къщи/, Тодор Йорданов, Тодор Каблешков, Трети Март, УПИ І Кв.81, Урса, Урса, Училищна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Македонски, Христо Смирненски, Хумни Дол, Хумни Дол, Цалева Круша, Цветна Градина, Цоф Бараки, Църква, Църква, Църква, Църква, Църква, Чавдар, Черешово Топче, Чехов, Чинар, Чипровско Въстание, Чуйпетлово, Шамък
На 14.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Перник: Димитър Благоев, Дъбрава, Йордан Лютибродски, Лиляна Димитрова, Мах.Тутулова, Момин Проход, Никола Вапцаров, Рилски Езера, Църква
На 14.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Перник: Волга, Грамаге, Евгении Ачанов, Кралевски Път, Чуйпетлово
На 15.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Дрен: Втора, Петдесет И Първа, Петдесет И Трета, Четиридесет И Девета, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Шеста, Четиридесета, Шеста, Шестдесет И Трета, Шестдесет И Четвърта
На 15.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Перник: Аврора, Аврора, Айдарица, Алеко Константинов, Алеко Константинов, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Асен Търновски, Баба Парашкева, Балканджи Йово, Бачо Киро, Бела Вода, Белоградчишки Скали, Божур, Бор, Бор, Боровец, Боровец, Буная, Бунтовник, Бунтовник, Валентина Терешкова, Васил Априлов, Вела Пеева, Велчова Завера, Верила, Витоша, Вихрен, Волга, Георги Мамарчев, Георги Мамарчев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Хранов, Димова Махала, Димчо Дебелянов, Димчо Дебелянов, Добри Миланов, Добруджа, Драва, Дъбрава, Евгении Ачанов, Ела, Емине, Жива Вода, Захари Стоянов, Ивайло, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Лютибродски, Йордан Лютибродски, Калина, Калкас, Калкас, Калофер, Капитан Векилски, Караманица, Кв. Старата Църква, Кв. Тева, УПИ XI, Кв.193, Костенец, Кракра, Кракра Пернишки, Кралевски Път, Крали Марко, Крум Накев, Крушовска Република, Кръстина Михайлова, Куциян, Куциян, Лазар Робев, Леденика, Ленин, Ленин, Лилия, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люлин, Люлин, Люлин, Люлин, Мадарски Конник, Малчика, Мах.Горна Църква, Мах.Тутулова, Мах.Чекърчийска, Махала Стара Църква, Местн.Шевърляк, Миджур, Миньор, Младен Стоянов, Могиличе, Момин Проход, Момин Проход, Момина Сълза, Мургаш, Найчо Цанов, Никифор Панкев, Никола Вапцаров, Никола Козлев, Оборище, Огоста, Опълченска, Освобождение, Паисий Хилендарски, Палма, Палма, Палма, Панайот Волов, Панайот Хитов, Парижка Комуна, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пенчо Славейков, Радомирска Република, Райко Даскалов, Република, Рила, Рилски Езера, Рилски Езера, Родина, Роза, Роза, Света Петка, Света Петка, Селимица, Селимица, Сергей Румянцев, Силистра, Симеон Радев, Сини Вир, Сини Вир, Сините Вълни, Синчец, Софийско Шосе, Софийско Шосе, Софийско Шосе, Софийско Шосе, Станке Димитров, Стара Планина, Стара Тева, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Стоян Заимов, Съединение, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева /Къщи/, Тева /Къщи/, Тодор Йорданов, Тодор Каблешков, Трети Март, УПИ І Кв.81, Урса, Урса, Училищна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Македонски, Христо Смирненски, Хумни Дол, Хумни Дол, Цалева Круша, Цветна Градина, Цоф Бараки, Църква, Църква, Църква, Църква, Църква, Чавдар, Черешово Топче, Чехов, Чинар, Чипровско Въстание, Чуйпетлово, Шамък
На 15.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Перник: Мах.Лалова, Юрий Гагарин
На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Перник: Владислав Граматик, Добри Чинтулов, Михаил Георгиев, Никола Карев, Презвитер Козма, Тако Пеев, Тодор Влайков, Тодор Паница
На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Перник: Братя Миладинови, Владислав Граматик, Даме Груев, Константин Величков, Крушовска Република, Кръстю Асенов, Михаил Георгиев, Михаил Герджиков, Пере Тошев, Презвитер Козма, Райна Княгиня, Чичо Стоян
На 15.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Перник: Арх. Йордан Миланов, Изток, Максим Горки
На 16.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Перник: Аврора, Аврора, Алеко Константинов, Алеко Константинов, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Асен Търновски, Баба Парашкева, Балканджи Йово, Бачо Киро, Бела Вода, Белоградчишки Скали, Божур, Бор, Бор, Боровец, Боровец, Буная, Бунтовник, Бунтовник, Валентина Терешкова, Васил Априлов, Вела Пеева, Велчова Завера, Верила, Витоша, Вихрен, Волга, Георги Мамарчев, Георги Мамарчев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Хранов, Димова Махала, Димчо Дебелянов, Димчо Дебелянов, Добри Миланов, Добруджа, Дъбрава, Евгении Ачанов, Ела, Емине, Жива Вода, Захари Стоянов, Ивайло, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Лютибродски, Йордан Лютибродски, Калина, Калкас, Калкас, Калофер, Капитан Векилски, Караманица, Кв. Старата Църква, Кв. Тева, УПИ XI, Кв.193, Костенец, Кракра, Кракра Пернишки, Кралевски Път, Крали Марко, Крум Накев, Крушовска Република, Кръстина Михайлова, Куциян, Куциян, Лазар Робев, Ленин, Лилия, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люлин, Люлин, Люлин, Люлин, Мадарски Конник, Малчика, Мах.Горна Църква, Мах.Тутулова, Мах.Чекърчийска, Махала Стара Църква, Местн.Шевърляк, Миджур, Миньор, Младен Стоянов, Могиличе, Момин Проход, Момин Проход, Момина Сълза, Мургаш, Найчо Цанов, Никифор Панкев, Никола Вапцаров, Никола Козлев, Оборище, Огоста, Опълченска, Освобождение, Паисий Хилендарски, Палма, Палма, Палма, Панайот Волов, Панайот Хитов, Парижка Комуна, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пенчо Славейков, Радомирска Република, Райко Даскалов, Република, Рила, Рилски Езера, Рилски Езера, Родина, Роза, Роза, Света Петка, Света Петка, Селимица, Селимица, Сергей Румянцев, Силистра, Симеон Радев, Сини Вир, Сини Вир, Сините Вълни, Синчец, Софийско Шосе, Софийско Шосе, Софийско Шосе, Софийско Шосе, Станке Димитров, Стара Планина, Стара Тева, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Стоян Заимов, Съединение, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева /Къщи/, Тева /Къщи/, Тодор Йорданов, Тодор Каблешков, Трети Март, УПИ І Кв.81, Урса, Урса, Училищна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Македонски, Христо Смирненски, Хумни Дол, Хумни Дол, Цалева Круша, Цветна Градина, Цоф Бараки, Църква, Църква, Църква, Църква, Църква, Чавдар, Черешово Топче, Чинар, Чипровско Въстание, Чуйпетлово, Шамък
На 16.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Перник: Аврора, Баба Парашкева, Белоградчишки Скали, Боровец, Димитър Благоев, Димитър Хранов, Жива Вода, Ивайло, Йордан Лютибродски, Костенец, Лазар Робев, Ленин, Момин Проход, Рилски Езера, Станке Димитров, УПИ І Кв.81, Христо Македонски, Христо Смирненски, Църква
На 16.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Перник: Бучински Път, Девин, Изток, Юрий Гагарин
На 16.11.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Мещица: Адалберт Антонов, Александър Димитров, Александър Невски, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Велин Сърбов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Еделвайс, Елена Георгиева, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Кв.3 УПИ Vііі-165, Кокиче, Лилия, Лиляна Димитрова, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо Яворов, С. Мещица, Стадион, Пл.№140,Кв62, Свилен Русев, Станке Димитров, Ястребино
На 16.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Кладница: Валого, Васил Левски, Воденичище, Дончо Ватах, Матница, Суха Кладница, Хемус, Цар Самуил, Юрий Гагарин
На 16.11.2018 г. /13:15 - 16:00 ч./ - Перник: Васил Левски, Калкас, Караманица, Куциян
На 17.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Перник: Аврора, Баба Парашкева, Белоградчишки Скали, Бор, Боровец, Боровец, Волга, Георги Мамарчев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Хранов, Добри Миланов, Евгении Ачанов, Жива Вода, Ивайло, Йордан Лютибродски, Калкас, Калкас, Караманица, Кв. Старата Църква, Кв. Тева, УПИ XI, Кв.193, Костенец, Кралевски Път, Куциян, Лазар Робев, Ленин, Люлин, Мах.Горна Църква, Махала Стара Църква, Местн.Шевърляк, Момин Проход, Палма, Рилски Езера, Сини Вир, Станке Димитров, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, УПИ І Кв.81, Урса, Христо Македонски, Христо Смирненски, Хумни Дол, Църква, Църква, Църква, Чуйпетлово, Шамък
Община Радомир
На 12.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Абонати На 20 Кв Миньор
На 12.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 12:15 - 14:00 ч./ - Батановци: 3ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Борова, Бушляк, Вергил Ваклинов, Витоша, Голо Бърдо, Граово, Железничарска, Иван Вазов, Илинден, Княз Борис I, Коста Тричков, Лозан Рангелов, Мах.Кабранови, Мах.Яшарска, Махала Андрейна, Махала Андронова, Махала Тричкова, Младост, Панайот Волов, Пчела, Република, Св.Св.Кирил И Методий, Средорек, Стара Планина, Старо Село, Струма, Физкултурна
На 12.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 12:15 - 14:00 ч./ - Борнарево: УПИи I-066007 Кв.66
На 12.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 12:15 - 14:00 ч./ - Копаница
На 12.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 12:15 - 14:00 ч./ - Лесковец, Общ. Перник: Бившо Ткзс
На 12.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 12:15 - 14:00 ч./ - Перник: Железничарска
На 12.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 12:15 - 14:00 ч./ - Планиница, Общ. Перник: П-Л Ххіі, Кв.14, УПИ I-108, Кв.1
На 12.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 12:15 - 14:00 ч./ - Радомир: Мах.Арбанас
На 12.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 12:15 - 14:00 ч./ - Черна Гора, Общ. Перник: Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански Път, Китка, Лесковски Път, Магюшница, Мах.Ваклинови, Мах.Димеви, Мах.Кюрчийски, Мах.Сугареви, Мах.Толева, Нова Махала, Раец, Симеон Костов, Стара Планина, Юрий Гагарин
На 12.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 12:15 - 14:00 ч./ - Ярджиловци: Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет И Трети Април, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Рила, Славчо Дяков, Стража
На 14.11.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Радомир: Генерал Кантарджиев, Иван Асен Ii, Кубрат, Оборище, Пирин, Подпор. Константин Цанков, Полк. Митрев, Райко Даскалов, Свилен Русев, Шар
На 15.11.2018 г. /08:00 - 09:45 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ - Радомир: Райко Даскалов, Алеко Константинов, Александър Ботев, Александър Стамболийски, Арката, Батенберг, Бенковска, Блок Ное - 2, Вардар, Васил Левски, Войнишко Въстание, Върба, Генерал Кантарджиев, Деян Гебрев, Дупнишка, Евтим Рангелов, Иван Асен Ii, Кирил И Методи, Кубрат, Кюстендилска, Люлякова, Майор Чиляев, Мирчо Христов, Младост, Ное, Оборище, Пирин, Подпор. Константин Цанков, Полк. Митрев, Преспа, Райко Даскалов, Свилен Русев, Свобода, Стефан Пергелов, Търново, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Шар, Шейново
На 15.11.2018 г. /08:15 - 15:00 ч./ - Радомир: Батенберг, Бенковска, Васил Левски, Войнишко Въстание, Дупнишка, Люлякова, Христо Ботев
Община Трън
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Филиповци
На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Велиново
На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Милкьовци
На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Ездимирци: УПИ Ііі-179, Кв.32


Област Плевен
Община Белене
На 16.11.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Божурлук: Албатрос, Албена, Виктория, Даскал Ников, Зорница, Йордан Миланов, Лом, Мургаш, Никола Петков Караников, Огоста, Осъм, Пирин, Прохлада, Рожен, Ропотамо, Сидер Юнак, Средна Гора, Тунджа, Хвойна, Черни Връх, Шипка
На 16.11.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Петокладенци: 189004, Веселин Чунев, Витоша, Дунав, Евлоги Чунев, Крум Христов, Огоста, Осъм, Петко Блажев, Пирин, Първи Стоп Двор, Рила, Христо Генов, Шипка, Янтра
На 16.11.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Стежерово: Аксаков, Ал.Константинов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Асен Халачев, Балкан, Беласица, Борко, Вапцаров, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Виктория, Вл.Заимов, Вл.Тричков, Г.Бенковски, Г.Кирков, Гатю Коларов, Гео Милев, Гоце Делчев, Д.Бендерски, Д.Грънчаров, Данко Великов, Димо Хаджидимов, Дунав, Жданов, Ив.Вазов, Йорданка Николова, Клокотница, Л.Каравелов, Л.Станев, Люляк, Малчика, Маршал Толбухин, Младен Блажев, Морава, Николай Корнев, Петко Денев, Петко Напетов, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Ропотамо, Сенко, Стара Планина, Стела Благоева, Христо Ботев, Христо Кабакчиев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Яне Сандански
На 16.11.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Татари: 177014, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Дойран, Илинден, Кирил И Методий, Коста Шишманов, Крум Тончев, Любен Каравелов, Н.Й.Вапцаров, Отец Паисий Хилендарски, П.Р.Славейков, Панайот Волов, Първи Стоп Двор, Радецки, Рила, Слави Алексиев, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хр.Смирненски, Христо Кърпачев, Цветан Спасов, Шипка
Община Долни Дъбник
На 12.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Горни Дъбник: Ал Стамболийски, Вл И Ленин, Гоце Делчев, Гурко, Д Благоев, Ив Вазов, Кирил Методий, Опълченска, Христо Ботев, Черно Море, Яне Сандански
На 12.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Долни Дъбник: 290011, Iii Стопански Двор Пи 291019, XIx-1149 1148, Ііі Стопански Двор, Ал Стамболийски, Ас Златаров, Балкан, Бачо Киро, Беласица, Бр Миладинови, Брацигово, Бузлуджа, В Априлов, В Петлешков, Вардар, Вежен, Велчова Завера, Вит, Г С Раковски, Ген Ганецки, Ген Скобелев, Ген.В.Стойчев, Генерал Тотлебен, Гоце Делчев, Гурко, Даме Груев, Добри Чинтулов, Добрич, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Рилски, Илия Бешков, Кирил И Методий, Кл Охридски, Ламби Кандев, Лесопарк, Македония, Мургаш, Назъм Хикмет, Неофит Рилски, Нефтеник, Никола Петков, Николай Ракитин, Оборище, Освобождение, П Хитов, Перущица, Пирин, Първи Стопански Двор, Райко Даскалов, Рила, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Ст.Заимов, Стара Планина, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тунджа, УПИ - І Кв.83, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Янчев, Цар Иван Шишман, Царевец, Цоню Матев, Ъгъла На Ул. Тунджа И Ул. Перущица, Явор
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Долни Дъбник: Ас Златаров, Ген Ганецки, Ст.Заимов, Стара Планина, Тодор Каблешков, Цоню Матев, Явор
Община Искър
На 14.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Ставерци: Александър Стамболийски, Батак, Будапеща, Г.С.Раковски, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Д.Грънчаров, Козлодуй, Н.Й.Вапцаров, Освобождение, Петко Д.Петков, Победа, Правда, Прага, Райна Княгиня, Ракета, Св.Параскева, Средна Гора, Стара Планина, Трети Март, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Шейново
На 14.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Староселци: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен Халачев, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Вилхелм Пик, Г Димитров, Гачо Митков, Гео Милев, Георги Кирков, Гурко, Д-Р Бешев, Даме Груев, Димитър Благоев, Доровски, Дунав, Извън Регулация, Искър, Карл Маркс, Кирил И Методий, Коста Златарев, Кръстю Бешков, Ленин, Лило Тодоров, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Марица, Маршал Толбухин, Митка Гръбчева, Митко Палаузов, Московска, Н Й Вапцаров, Неофит Бозвели, Нинко Тодоров, Огоста, Отец Паисий, П Р Славейков, П.К.Яворов, Панайот Хитов, Пеловска, Пирин, Поп Андрей, Първи Май, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Скобелев, Средна Гора, Станке Димитров, Стапански Двор, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Даскалов, Стоян Едрев, Тодор Каблешков, Тодор Матков, Фердо, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Манчев, Христо Смирненски, Христо Стоянов, Цветан Спасов, Цвятко Георгиев, Яне Сандански, Янтра
На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ставерци: Viii-000323, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Байкал, Бал Езеро, Батак, Бачо Киро, Беласица, Борис I, Братя Рулински, Будапеща, В Иванов, Васил Левски, Васил Петлешков, Витоша, Волга, Г.Милков, Г.С.Раковски, Гаврил Генов, Генерал Скобелев, Гено Грънчарски, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Д.Грънчаров, Д.Дебелянов, Д.Чинтулов, Драва, Елин Пелин, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Йордан Йовков, Кайлъка, Калето, Кирил И Методий, Климент Охридски, Козлодуй, Кочо Честименски, Лев Толстой, Максим Горки, Местност Ормана, Митко Палаузов, Мончо Гетов, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, Освобождение, Отец Паисий, П Хитов, П.Р.Славейков, Патриарх Евтимий, Петко Д.Петков, Петрини, Победа, Правда, Прага, Преслав, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Ракета, Св.Параскева, Сергей Румянцев, Славянска, Софроний Врачански, Спас Дупаринов, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Теменуга, Трайчо Костов, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цветан Гевезовски, Черно Море, Чиган, Шейново, Шипка, Яворов, Яне Сандански
На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Староселци: Прещипа
На 16.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Брегаре: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Искър, Кирил И Методий, Коста Златарев, Любен Каравелов, Несебър, Отец Паисий, П.Волов, Петър Берон, Пирин, Пролетарска, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 16.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Староселци
Община Кнежа
На 13.11.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 16.11.2018 г. /08:45 - 15:30 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бреница, Общ. Кнежа: 021113 С Екатте 06375
На 13.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Гостиля: Александър Стамболийски, Възраждане, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Пирин, Рила, Сан Стефано, Сергей Румянцев, Хаджи Димитър, Цветан Радойски
На 13.11.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 16.11.2018 г. /08:45 - 15:30 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Долни Луковит: I-Ви Стопански Двор, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бенковски, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Веслец, Втори Стопански Двор, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Демир Велиев, Димитър Спасов, Димчо Дебелянов, Дунав, Иван Вазов, Иван Рилски, Извън Регулация, Искър, Кирил И Методий, Климент Охридски, Клокотница, Козлодуй, Криволак, Любен Каравелов, Марин Дринов, Мусала, Нов Квартал, Одрин, Отец Паисий, П.К.Яворов, Петлешков, Петър Берон, Пирин, Радецки, Раковски, Сопот, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор Ii, Тулча, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Хайдушка Поляна, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Симеон, Шипка, Янтра
На 13.11.2018 г. /15:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Долни Луковит: Писаровска Могила
На 13.11.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 16.11.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Кнежа: 6610067, 6610100, Беласица, Вела Пеева, Верила, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Елин Пелин, Изгрев, Ильо Войвода, Искър, Калиакра, Камчия, Козница, Кресна, Лисичи Валог, Люлин, Мерата, Местност Къмпинга, Местност Лисичи Валог, Местност Мерата, Назъм Хикмет, Никола Вапцаров, Огоста, Осогово, Панайот Хитов, Пролет, Райко Даскалов, Родопи, Ропотамо, Скът, Софроний Врачански, Струма, Тимок, Филип Тотю, Чавдар Войвода, Чайка
На 13.11.2018 г. /15:00 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Кнежа: 735082, Местност Криволя, Благой Иванов, Втори Стопански Двор, Върбица, Гаговска Кошара, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Димчо Дебелянов, Иван Бонов, Ильо Войвода, Местност Криволя, Местност Мерата, Местносттрите Декара, Огнян Михайлов, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Преслав, Райко Даскалов, Славчо Н. Вълчинков, Сребрен, Христо Ботев, Янко Сакъзов
На 13.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Кнежа: 735082, Местност Криволя, Втори Стопански Двор, Върбица, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Димчо Дебелянов, Иван Бонов, Ильо Войвода, Местност Криволя, Местност Мерата, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Преслав, Райко Даскалов, Славчо Н. Вълчинков, Янко Сакъзов
На 13.11.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ - Кнежа: Димитър Благоев, Ильо Войвода, Мерата, Местност Мерата, Панайот Хитов, Райко Даскалов, Филип Тотю, Чавдар Войвода
Община Левски
На 12.11.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Левски, Общ. Левски: Васил Левски, Георги Раковски, Гоце Делчев, П.К.Яворов, Свобода, Сергей Румянцев
На 14.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Левски, Общ. Левски: Алеко Константинов, Бачо Киро, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Геоги Парцалев, Кирил И Методий, Княз Борис, Неофит Бозвели, Петрини, Райко Даскалов, Христо Ботев
На 16.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Левски, Общ. Левски: Бенковски, Братя Миладинови, Васил Априлов, Княз Александър Батенберг, Малчика, Никола Вапцаров, Стара Планина, Тодор Каблешков, Филип-Тотю
Община Никопол
На 14.11.2018 г. /10:30 - 14:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Асеново, Общ. Никопол: Васил Левски, Д-Р Петър Берон, Първи Май, Трети Март, Христо Ботев, Чавова
На 14.11.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Дебово: 1-Ви Май, Ал Стамболийски, Ангел Мушатов, Асен Халачев, Бистрица, В Коларов, Вела Пеева, Г Биков, Г Димитров, Гоце Делчев, Д Благоев, Добри Ницов, Дунав, Ив Вазов, Искър, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Лиляна Димитрова, Марица, Митре Тихов, Н Й Вапцаров, Недю Личев, Осъм, П.Берон, Пирин, Рила, Росица, Сл Алексиев, Стара Планина, Странджа, Тунджа, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Цветан Спасов, Чайка
На 14.11.2018 г. /10:30 - 14:00 ч./ - Дебово
Община Плевен
На 13.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Беглеж: 19-Ти Юни, Бочо Йочев, Васил Топалски, Витошка, Гена Димитрова, Георги Ненов, Дочко Дочев, Иван Коларов, Илия Нанев, Йочо Гетов, Мачо Пепеля, Отряд В.Левски, Пано Дончев, Партизанска, Петко Патарински, Стоян Едрев, Христо Ботев, Цанко Славчев, Цанко Станчев, Цоню Матев
На 12.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 13.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 14.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Горталово: 071020- Местност Сушица, Vi-87 Кв.3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, Местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин
На 12.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Плевен: Местн.Бъчвата
На 12.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Беглеж: Георги Стоянов, Долна Елия, Криводер, Лазар Станев, Назъм Хикмет, Патю Доков, Септемврийско Въстание, Цанко Славчев
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Къртожабене: Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Местност Барата, Орлица, Студенец, УПИ Ii Кв. 5, Цар Калоян, Цар Симеон
На 12.11.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Плевен: Генерал Колев, Любен Каравелов, Местн.Кайлъка, Петко Каравелов, Сан Стефано
На 12.11.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Опанец, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Иван Нанов, Кирил И Методий, Петър Габровски, Трети Март, Христо Ботев, Христо Сръбски
На 12.11.2018 г. /10:15 - 15:00 ч./ - Плевен: Бургас, Плевенска Епопея /Пърличев/, Пробуда, Хаджи Бенчо, Христо Ботев, Чаталджа/Н.Доровски/
На 12.11.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ На 16.11.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Беглеж: Георги Стоянов, Дано Гергов, Кръстю Карапанов, Мара Денчева, Михневич, Назъм Хикмет, Павел Кунчев, Пано Дончев, Петко Донков, Стоян Търговски, Тодор Танев, Христо Ботев, Цанко Славчев, Цанко Станчев
На 12.11.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Плевен: Генерал Владимир Вазов, Солун/Юнско Въстание/, Страцин, Тунджа/Б.Станчев/
На 12.11.2018 г. /13:30 - 15:00 ч./ - Плевен: Георги Бенковски, Кайзерслаутерн, Патриарх Евтимий, Полтава, Проф.Илия Бешков, Радецки, Св.Св.Кирил И Методий, Уилиам Гладстон, Цар Симеон/Т.Луканов/
На 13.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Плевен: Местност Бъчвата
На 13.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Плевен: Катя Попова, Пелистър, Руй
На 13.11.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Беглеж: Бочо Йочев, Гена Димитрова, Георги Ненов, Йочо Гетов, Никола Славчев, Петър Ив.Мацъка, Петър П.Бръчков, Рачо Печев, Софроний Врачански, Цанко Славчев, Цветан Спасов, Цветко Мачев
На 14.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Бохот
На 14.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Плевен: Местн.Кайлъка, Парк Кайлъка
На 14.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Беглеж: Бинка Парашкевова, Боримечката, Владайско Въстание, Водана, Въло Йончев, Гена Димитрова, Георги Ненов, Илия Б.Микин, Рачо Печев, Стойчо Татара, Стоян Едрев, Трети Септември, Цвятко Георгиев, Черкезка
На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 15:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Плевен: Шзо
На 14.11.2018 г. /10:30 - 13:30 ч./ - Плевен: Генерал Тотлебен, Железничар, Крали Марко/Мл.Гвардия/, Лъчезарна, Люляк, Мрамор, Мъглиж, Рудозем, Сторгозия
На 14.11.2018 г. /12:00 - 13:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Плевен: 56722.651.187, Кв.603, Ул.Витска Долина, Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/, Местн.Витска Равнина, Плевен, Сторгозия
На 14.11.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Славяново, Общ. Плевен: Ал Димитров, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Вола, Кракра, Маршал Толбухин, Одерец, П Р Славейков, Панагюрище, Шейново
На 14.11.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Беглеж: Бинка Парашкевова, Гена Димитрова, Иван Магарашки, Комплексна Механизация, Кривокрой, Любен Каравелов, Никола Славчев, Цанко Славчев
На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Георги Кочев, Здравец, Панайот Волов
На 15.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Плевен: Сторгозия
На 15.11.2018 г. /10:30 - 13:00 ч./ - Плевен: Вардар/П.Пеловски/, Велес/Ал.Дунчев/, Генерал Атанас Стефанов, Генерал Колев, Гургулят, Сан Стефано, Скопие
На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Панайот Волов
На 16.11.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Плевен: Карлово, Копривщица, Милин Камък, Плиска, Преслав, Русе/Д-Р Бешев/, Христо Ботев
На 16.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Плевен: Екзарх Йосиф, Сан Стефано
Община Пордим
На 14.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Пордим: Ix Кв.5, Viii-1004, Ал Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Бачо Киро, Беласица, Бенковски, Вапцаров, Вит, Димчо Дебелянов, Дренска, Зора, Иван Божинов, Искър, Кала Тепе, Капитан Галпер, Кирил И Методий, Климент, Люлин, Марин Дринов, Марица, Местн.Над Града, Местн.Селището, Мусала, Неофит Рилски, Одеса, Осъм, Отец Паисий, П.К.Яворов, Раковски, Рила, Родопи, Сан Стефано, Славейков, Солун, Средна Гора, Струмица, Тунджа, УПИ-Vііі-362,Кв.62, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Освободител, Централна, Черно Море, Шипка, Янтра
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Тотлебен: Александър Стамболийски, Асен Халачев, Георги Бенковски, Иван Рилски, Иларион Макариополски, Каварна, Кирил И Методий, Люле Бургас, П.Р.Славейков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чорлу
На 13.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Пордим: Ix Кв.5, Ал Стамболийски, Цар Освободител
На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Тотлебен: Асен И Петър, Велес, Георги Димитров, Екзарх Антим Първи, Иван Вазов, Княз Борис Първи, Ниш, Отец Паисий Хилендарски, Пирот, Райко Даскалов, Хан Аспарух, Цар Освободител, Цариброд
На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Пордим: Ал Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Иван Божинов, Капитан Галпер, Кирил И Методий, Климент, Отец Паисий, Цар Освободител, Централна
На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Тотлебен: Ангел Кънчев, Г.С.Раковски, Димитър Благоев, Добрич, Иларион Макариополски, Любен Каравелов, П.Р.Славейков, Сопот, Средна Гора, Хаджи Димитър
Община Червен Бряг
На 13.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Червен Бряг: 23 Септември, Витоша, Ген. Тошев, Дойран, Княз Борис I, Цар Самуил
На 14.11.2018 г. /10:15 - 16:30 ч./ - Червен Бряг: Победа
На 15.11.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Лепица: 080011, 43311, Втора, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета


София - Област
Община Божурище
На 12.11.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Пожарево, Общ. Божурище: Космонавт Георги Иванов, УПИ Іі 379/Кв27, УПИ Хіі-369, Кв.29
На 12.11.2018 г. /11:30 - 14:00 ч./ - Божурище: Европа, Лазур, УПИ Iv-601,003, Кв.100
На 12.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Божурище: 022145, Девети Септември, Лястовица, Руен, УПИ Хііі-015133, Феникс, Щъркел
На 12.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Гурмазово
На 13.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Пролеша: Лале
На 15.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Гурмазово: Гурмазовско Шосе, УПИ Ii-021103 Кв. 43
На 16.11.2018 г. /10:30 - 15:00 ч./ - Божурище: Божур, Далия, Даме Груев, Европа, Еделвайс, Здравец, Искър, Кипарис, Лотос, Максим Горки, Отец Паисий, Пролет, Рила, УПИ 16-826,Кв.76, Х-54,100 Кв.11, Явор, Янтра
Община Ботевград
На 12.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 13.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 14.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 16.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Боженица: Махала Барбушовци, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Томовци
На 12.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Литаково: 3ти Март, Антон Младенов, Баба Тонка (Баба Кула), Боговина, Брезовица, Георги Бенковски (Г.Димитро, Иван Вазов (Ангел Миновски), Кап.Тодор Тодоров, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Начо Иванов, Оборище, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Победа, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Шести Септември (9-Ти Iх)
На 12.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 13.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Паркинг, Саранск, Темуша
На 12.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 13.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Радотина
На 12.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 13.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Рашково
На 12.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 13.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 14.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 16.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Липница, Общ. Ботевград: Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци
На 12.11.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 13.11.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Ботевград: В.З. Чеканица, Зелин-Д-Р Асен Златаров, М.Чеканица, Пи - 001088, Местност Чеканица, Страцин, Чеканица
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Врачеш: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Зеленград, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Плиска, Преслав, Първи Май, Славейков (Васил Коларов), Страншки Рът, Трети Март (Иван Гълъбов), Христо Ботев
На 12.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Ботевград: Ам Хемус
На 12.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Етрополе: Георги Антонов
На 12.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Правец: Бор, Васил Левски, Владин Рът, Езерото, Езерото УПИ Іі Кв.117, Извън Регулация, До Гр.Правец, Кв.Езерото, Лесковец, Махала Поповска, Махала Пушкарско, Махала Скърнава, Местност Христовото, Серпухов
На 12.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Разлив: 13022 Махала Щапалска, №061016 М.Каменяка, Махала Багелейска, Махала Боновска, Махала Влъчковска, Махала Груевска, Махала Куевска, Махала Маргинска, Махала Милинско, Махала Сираковско, Махала Стопански Двор, Махала Чорбанско, Фелиов Рът
На 12.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, Беласица, Бистрица, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Попиванов, Зелин, Марица, Местност Пейовица, Мургаш, Никола Иванов (Н.Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Райчин Комитина (В.Башев), Ракитин, Стефан Караджа, Стубелска, Тунджа, Тутракан (Бузлуджа), Хаджи Димитър, Цар Борис, Цар Освободител, Черниш, Шипка, Янтра
На 12.11.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ - Правец: Бор, Извън Регулация, До Гр.Правец
На 12.11.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ - Разлив: Махала Маргинска, Махала Сираковско
На 13.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 14:15 - 15:30 ч./ - Ботевград: Васил Левски, Иван Вазов, Подстанция &Quot;Зелин&Quot;, Х, Цар Иван Шишман
На 13.11.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Ботевград: Васил Левски
На 14.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Ботевград: 003036, 05815.13.34, Ам Хемус Кв.Зелин, В.З. Чеканица, В.З.Зелин, В.З.Зелин,Ул.4-Та 1, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-Та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-Та, Зелин-6-Та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Йошовски Трап, Казармен, Кошарата, Курорт Зелин, Местност Пръдлювец, Местност Чеканица, Местност Широко Ливаде, Плюскач, Стефан Стамболов, Стубеля, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Чеканица
На 15.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Ботевград: Академик Стоян Романски, Александър Батенберг, Балканска, Бузлуджа, Дондуков, Зелинград, Каблешков, Любен Каравелов, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Плиска, Преслав, Саранск, Свети Св. Кирил И Методий, Славейков, Стубеля, Тп, Тп Бузлуджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Самуил
На 15.11.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Ботевград: Тп
Община Горна Малина
На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Долно Камарци: Viii-9 Кв.7, Вилна Зона
На 14.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:45 ч./ - Горна Малина: 101, Блокове
На 14.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:45 ч./ - Макоцево: В.З. Овче Бърдо Имот №219, Местност Крушака, Местност Овчо Бърдо, Овче Бърдо, Овчо Бърдо, Пи 093013, Пи 385 Кад.Район 232, Пи 463 Кад.Р.232 М.Овче Бърдо, УПИ Ii-49, Кв.3, УПИ Хii -176 Кв. 31
На 14.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:45 ч./ - Негушево: 068010, Vііі-3 Кв.2 Спирка Негушево, Имот 000718 Км 36+961, Общ.Горна Малина, П-Л Xvi-27, Кв.3, УПИ Vі-76, Кв.11, УПИ XI-185, Кв. 18, УПИ Іі-16, Кв.2, УПИ Хvііі-195, Кв.18, УПИ Хіv-157, Кв.18, УПИ-87
На 14.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:45 ч./ - Осоица: М.Мандрите-Катлъка
На 14.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:45 ч./ - Саранци: Iх-42,Кв.7, Іх-95,Кв15, Божанчеви Ливади, УПИ І Кв.37
На 14.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:45 ч./ - Чеканчево: Ii-289, Кв.32, Vi-296 Кв.25, П-Л Х-373, Кв.35, П-Л Хvіі, Им.Пл.№317, Кв.24, УПИ Хх-246,Кв.11
На 14.11.2018 г. /09:45 - 16:15 ч./ - Саранци
Община Драгоман
На 13.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Бучин Проход: Път Ii - 81, УПИ Iii-10
На 13.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Василовци, Общ. Драгоман: УПИ Vііі-149, Кв.20
На 13.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Годеч: 003670, I-994, Кв.134 I-995, Кв.72, Vi-1405, Кв.130, Академик Игнат Емануилов, Акация, Александър Милев, Александър Стамболийски, Ахтопол, Бригадир, Васил Друмев, Васил Левски, Видлич, Водопад, Гео Милев, Георги С.Раковски, Грамада, Детелина, Додовица, Дружба, Дунав, Елин Пелин, Елха, Заводска, Здравец, Зли Дол, Иван Вазов, Искър, Йордан Йовков, Клокотиш, Кокиче, Ком, Космонавт, М.Свинарника, Мали Ком, Мах.Джуричова, Махала Трап, Мерудая, Местн.Цоланова, Местност Ваге, Найденова, Найденова Махала, Незабравка, Никола Й.Вапцаров, Никола Петков, Нишава, Осми Март, Отец Паисий, Паисии, Панджина И Пешичова, Парижка Комуна, Петрова Бара, Петрохан, Пи 004087, Поляница, Проф.Александър Милев, Първи Май, Раковски, Република, Рибарска, Русе, Свобода, Софийско Шосе, Сохая, Старо Село, Стефан Караджа, Тинтява, Тодор Каблешков, Трап, Ул.3-Та №35а, УПИ 006939, УПИ Vіі-1927,Кв72, УПИ Іі-837, УПИ-І, Кв.138, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Шишман, Цикура, Цоланова, Явор, Ямбол
На 13.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Големо Малово: УПИ Хi-92,Кв.15
На 13.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Лопушня: 008010
На 13.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Мало Малово
На 13.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Раяновци, Общ. Драгоман
На 13.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Цръклевци
На 13.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Шума: Ракето, УПИ Хv-23
Община Елин Пелин
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Нови Хан: Местност Чатърлък, Местност Чатърлък
На 13.11.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ На 14.11.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ На 15.11.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Лесновска
На 13.11.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ На 14.11.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ На 15.11.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Баба Тонка Обретенова, Бузлуджа, Захари Стоянов, Йоан Екзарх, Лесновска, Независимост, Никола Петков, Новоселци, Средна Гора, УПИ Хv -182 Кв. 65, Чавдар Войвода, Шейново
На 15.11.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Здравец, Новоселци
На 15.11.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ - Чурек: Местност Жерково, П-Л Хi-275, Кв.4
На 16.11.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Новоселци
Община Етрополе
На 13.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 13:00 - 14:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Бойковец: Орище, УПИ-І-142
На 13.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 13:00 - 14:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Етрополе: 114, 27-Ми Ноември, Vi, Кв.73, Акация, Александър Атанасов, Александър Спасов, Александър Стамболийски, Батак, Бенковски, Васил Левски, Васил Петлешков, Вилна Зона Язовира, Владимир Заимов, Генерал Гурко, Георги Антонов, Георги Антонов, Георги Бакалов, Георги Бакалов, Георги Димитров, Гладстон, Двадесет И Седми Ноември, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Гръбчев, Екатерина И Цеко Костови, Елаците, Етрополе, УПИ I-За Дап, Иван Вазов, Йорданка Чанкова, Йорданка Чанкова, Квартал 73, Кирил И Методи, Любен Каравелов, Люляк, М.Равнище №210042, Максим Горки, Малина, Малки Искър, Малки Искър, Марийка Гаврилова, Марко Марков, Махала Иванчовец, Местност Баш Самоков, Недялко Йосифов, Никола Вапцаров, Никола Михайлов, Оборище, Опълченска, Отец Паисий, Отец Паисий, Партизански, Партизански, Пионер, Победа, Пролетарска, Раковска, Руски, Руски, Славяни, Сливница, Софроний, Спортист, Стефан Караджа, Сто И Втори, Сто И Четринадесети, Столетов, Тодор Доков, Тодор Пеев, Трети Март, УПИ-І -Парк, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Чертиград
На 13.11.2018 г. /13:00 - 15:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Етрополе
На 14.11.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Малки Искър
На 16.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Видраре: 157, Кв. 13, Сграда Кметство, Іі Кв., Лъга, Махала Джамбазите, Махала Семкова, Пи-083145 М.Мариновото
На 16.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Джурово: Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Димитър Грънчаров, Матю Воденичаров, Махала Герановица, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин
На 16.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Манаселска Река: Махала Буджов Дол, Махала Вила Манаселски Мост, Махала Гараж, Махала Гола Могила, Махала Долна Липа, Махала Драгоица, Махала Липа, Махала Печор, Махала Смолевица, Махала Череша, Махала Чульовци, Укопете
На 16.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Осиковица: Махала 57 Км Ам Хемус
На 16.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Равнище: I Кв.29, XVII-290, Кв.46, Мах. Грозьов Дол, Махала Големанско, УПИ Ii-196 Кв.8
На 16.11.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Видраре: 157, Кв. 13, Сграда Кметство, Іі Кв.
На 16.11.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Манаселска Река: Махала Драгоица, Махала Череша
Община Ихтиман
На 12.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Борика, Общ. Ихтиман: УПИ 9-128 Кв 5
На 12.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Веринско: УПИ Ііі-124, Кв.6, УПИ Хvіі-131, Кв.6
На 12.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 13.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Стамболово, Общ. Ихтиман
На 12.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 13.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Вакарел: Дренов Рът, Махала Дренов Рът
На 12.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 13.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Веринско: Ул.13, УПИ Ix-23, Кв.13, УПИ Ііі-124, Кв.6, УПИ Хvіі-131, Кв.6
На 12.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 13.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман
На 12.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 13.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Автомагистрала Тракия, Божур, Братя Миладинови, Булаир, Васил Левски, Георги Раковски, Димитър Попов, Димитър Русинов, Егерика, Еледжик, Иван Вазов, Иглика, Извън Регулация, Извън Регулация/Ам Тракия/, Йордан Балчев, Кирил И Методи, Кокиче, Липа, Люле Бургас, Люляк, Марица, Мизия, Михаил Сестримски, Мъти Вир, Парчевич, Пи 007083 М.Царчино, Пирин, Плиска, Предгарова, Преслав, Рила, Руен, Свети Княз Борис 1, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Стефан Караджа, Стипон, Странджа, Съединение, Топик, Траянова Врата, Три Уши, Търново, УПИ -Vii 27090, УПИ Iii-2061,Кв.145, УПИ Iv - 2853, Кв.191, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Цар Самуил, Черни Връх, Шести Септември, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Янтра
На 13.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костадинкино: Махала Брънковци
На 13.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Селянин: П-Л Іі,Кв.11, УПИ Vііі-255, Кв.27, УПИ Хііі-116, Кв.31
На 13.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Мечковци: УПИ Vііі-89, Кв.3
На 15.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Белица, Общ. Ихтиман: Махала Барата, Махала Бойчиновци, Махала Горобий, Махала Градеж, Махала Гроздьовци, Махала Средищна, Махала Суевци, Махала Широки Рът, Махала Шуглеовци, УПИ Vіі Кв.8
На 15.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Ботевград: Хан Крум
На 15.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Бузяковци: Заевица, Махала Поповци, УПИ Iii-186 Кв. 17а
На 15.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Вакарел: Александър Стамболийски, Махала Драгиовци, П-Л Х, Кв.11 М.Бърдо
На 15.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Джамузовци
На 15.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Пановци: 22
На 15.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Ръжана: УПИ Vіі-27, Кв.5
На 15.11.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Вакарел: П-Л Х, Кв.11 М.Бърдо
На 15.11.2018 г. /08:45 - 16:15 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Бърдо: УПИ №113 Кв.№25а
Община Копривщица
На 15.11.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Антон: Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Васил Боримечков, Васил Левски, Вежен, Въртопа, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Граничар, Двадесет И Четвърти Май, Джемина, Дойранска Епопея, Дружба, Европа, Еделвайс, Елин Пелин, Зорница, Иван Вазов, Извън Регулация, Изгрев, Лайка, Липа, Лиска, Лъджене, Любен Каравелов, Местн.Козница, Мир, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Планински Извори, Победа, Сердика, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Топола, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис Ііі, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин
На 15.11.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Душанци: М. Долна Махала В УПИ 018050
На 15.11.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Копривщица: Барикадите, Баркаш, Богдан Войвода, Борис Захов, Брайко Енев, Бунтовна, Васил Икономов, Векилова, Вельо Врачев, Гара Копривщица, Генерилото, Георги Бенковски, Георги Салчев, Георги Тиханек, Голомяхова, Груйо Ценов, Двадесет И Четвърти Март, Двадесети Април, Детелин Войвода, Димо Пиринджиев, Димчо Дебелянов, Дончо Ватах Войвода, Дончо Плачков, Душко Цаков, Дядо Либен, Здравец, Иван Бората, Иван Джартазанов, Иван Келчев, Иван Кривиралчев, Извън Регулация, Кв.122 УПИ V-1983, Кирил Бояджиев, Коста Малказанов, Костадин Доганов, Любен Каравелов, Мангър Войвода, Мандулова, Матея Кривиралчев, Местност Войводенец, Местност Попадия, Михаил Маджаров, Михаил Цицелков, Найден Геров, Найден Попстоянов, Нешо Попбрайков, Нешо Шабанов, Никола Беловеждов, Никола Белчев, Никола Герджиков, Панчо Мрънков, Патьо Млъчков, Пенчо Видин, Петко Кълев, Петко Шипочинов, Петровден, Петър Жилков, Попска Река, Първа Пушка, Радомирова, Райново Дере, Рашко Брайков, Рашко Х.Стойчев, Салчо Василев, Тодор Душанцалията, Тодор Каблешков, Тороманова, Тумангелова Чета, Фръго Доев, Хаджи Генчо, Хаджи Ненчо Палавеев, Христо Тороманов, Цоко Будин, Юрукова, Яко Доросиев
На 15.11.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Пирдоп: Александър Стамболийски, Борис Темков, Братя Х. Димитрови, Бузола, Димитър Ночев, Еделвайс, Еленско, Здравец, Илчо Димов, Методи Стоянов, Отец Иван Гайдаров, Рорач, Рошава Могила, Сергей Румянцев, Славци, Стефан Стамболов, Тодор Влайков, Харалампи Златанов, Цено Евтимов
На 15.11.2018 г. /09:45 - 15:00 ч./ - Пирдоп: Еленско
Община Костенец
На 12.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Горна Василица: Махала Пердова, Пердова
На 12.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 13.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Акация, Боровец, Заря, Изгрев, Момина Сълза, Оборище, Самуил, Средна Гора, Цариградско Шосе
На 12.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./ На 13.11.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 16:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 16:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 15.11.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 08:30 - 16:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 16.11.2018 г. /12:00 - 14:15 ч.; 12:00 - 16:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Гуцал: Iv Вк.3а
На 12.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./ На 13.11.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 15.11.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 16.11.2018 г. /12:00 - 14:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Долна Баня: Александър Стамболийски, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Витан Витанов, Георги Бенковски, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Елин Пелин, Здравец, Ибър, Иглика, Йордан Йовков, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна Баня, Малиново Поле, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Оборище, Павел Вежинов, Патриарх Евтимий, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско Шосе, Роза, Сергей Румянцев, Синчец, Трепетлика, Търговска, Хвойна, Христо Смирненски
На 12.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./ На 13.11.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 15.11.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 16.11.2018 г. /12:00 - 14:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Долна Василица
На 12.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./ На 13.11.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 15.11.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 16.11.2018 г. /12:00 - 14:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Боровец
На 12.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./ На 13.11.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 15.11.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 16.11.2018 г. /12:00 - 14:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Марица: 1-Ва, 10-Та, 11-Та, 2-Ра, 3-Та, 4-Та, 5-Та, 6-Та, 7-Ма, 8-Ма, 9-Та, Ал.Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев
На 12.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./ На 13.11.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 15.11.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 16.11.2018 г. /12:00 - 14:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Радуил: 1-Ва, 10-Та, 11-Та, 12-Та, 13-Та, 2-Ра, 3-Та, 5-Та, 6-Та, 7-Ма, 8-Ма, 9-Та, Б.Хаджисотиров, Бреза, В.Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г.Зуйбаров, Г.Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив.Вазов, Изгрев, Каменити Път, М.Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н.Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, Пионерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода
На 12.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./ На 13.11.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 15.11.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 16.11.2018 г. /12:00 - 14:15 ч.; 12:00 - 16:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Самоков: 3-Та
На 12.11.2018 г. /09:45 - 16:15 ч./ На 13.11.2018 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Горна Василица
На 12.11.2018 г. /09:45 - 16:15 ч./ На 13.11.2018 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман
На 12.11.2018 г. /09:45 - 16:15 ч./ На 13.11.2018 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Ихтиман: 064007-М.Добрева Ливада, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Арх.Генадий Ихтимански, Баба Вида, Белмекен, Васил Левски, Витоша, Вражебъра, Ген.Столетов, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горски Разсадник, Гьончо Белев, Димитър Попов, Димитър Ралов, Димчо Дебелянов, Дунав, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, Извън Регулация, Извън Регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Йордан Цонев, Калето, Кирил И Методи, Кокиче, Кочиово, Крали Марко, Кръста, Любен Каравелов, Люляк, М.Добрева Ливада, Македония, Малина, Малчика, Марин Дринов, Местност Еледжик, Местност Чикийца, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Околовръстна, Опълченска, Оташлия, Отец Паисий, Панайот Волов, Парчевич, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петко Михов, Петър Берон, Пирин, Плиска, Полковник Борис Дрангов, Предгарова, Преслав, Пчелин, Рила, Роса, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Сергей Румянцев, Средна Гора, Станоя Балабанов, Стефан Стамболов, Стипон, Странджа, Теменужка, Тракия, Траянова Врата, Трети Март, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Тервел, Хелице, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино, Чайка, Шести Септември, Шиндар, Шипка, Явор, Янтра
На 12.11.2018 г. /09:45 - 16:15 ч./ На 13.11.2018 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Мирово, Общ. Ихтиман
На 12.11.2018 г. /09:45 - 16:15 ч./ На 13.11.2018 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Стамболово, Общ. Ихтиман
На 14.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Акация, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Екзарх Йосиф, Заря, Иглика, Изгрев, Липа, Момина Сълза, Оборище, Райна Княгиня, Самуил, Средна Гора, Стефан Караджа, Цариградско Шосе, Шипка, Ястребец
На 16.11.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Долна Баня
На 16.11.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Марица
Община Костинброд
На 12.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Дреново, Общ. Костинброд: Пи № 169
На 12.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 13.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Опицвет: Vii-92, Кв.24
На 13.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Дръмша: 106.910, Гаго Пи 87,181, М Самовилски Връх, П-Л 81.44, М.Самовилски Връх, Махала&Quot;Паралъжовци&Quot;, Местност Самовилски Връх, Паралъжовци, Паралъжовци Пи 015033, Самовилски Връх Пи 82,9
На 13.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Бучин Проход: Местн.Раниславци
На 13.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: 11,Кв 152, В.З. Градец, М.Пояке, Местност Пояке, Парцел Viii, Поляке, С. Градец, УПИ Іі-323, Кв. 20, УПИ Ix-275 Кв.35, УПИ Vі-225 Кв.30
На 13.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Дреново, Общ. Костинброд: 15, Iv-73 Кв.11, Кърна Орница, Пи № 169
На 13.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Костинброд: Ломско Шосе, УПИ 33,Кв.510,М.П/Ст София Запад
На 13.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Понор: .УПИ Vi-26 Кв.1, Понор, Стопански Двор
На 13.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Цръклевци
На 13.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Дреново, Общ. Костинброд: 15, Iv-73 Кв.11, Кърна Орница
На 14.11.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Костинброд: Иван Вазов, Къпина, Ломско Шосе, Местност Стубела
Община Пирдоп
На 12.11.2018 г. /10:45 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Антон: Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Европа, Здравец, Извън Регулация, Местност Тифула, Опълченска, Средна Гора, Съединение, Хан Крум, Цар Борис Ііі
На 12.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ - Златица: I-870, Кв.69, XIii, Кв.169, Александър Стамболийски, Априлско Въстание, Блок-Енерго, Богдан, Боримечка, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вела Пеева, Велко Болчев, Владислав Варненчик, Генерал Брок, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Гълъбец, Детелина, Димчо Дебелянов, Драва, Дядо Пенчо, Елин Пелин, Еп.Софроний Врачански, Захари И Мария Сергиеви, Захари Стоянов, Златишко Поле, Ивайло, Иван Вазов, Иван Русеков, Извън Регулация, Йордан Йовков, Кашана, Киро Стоянов, Козлодуй, Козница, Косица, Лулчо Гарчов, Любен Каравелов, Македония, Максим Горки, Медет, Момина Скала, Морава, Неделко Неделев, Нено Гугов, Неофит Рилски, Опълченска, П.Р.Славейков, Патриарх Евтимий, Пирин, Площад Македония, Полковник Мадрикин, Рад Радев, Розова Долина, Сава Чукалов, Свети Св.Кирил И Методий, Свещи Плаз, Софийско Шосе, Средна Гора, Стара Планина, Стоян Николов, Страцин, Събко Милков, Тодор Пеев, Тополница, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Харалампи Самарджиев, Христо Ботев, Хъшове, Цар Калоян, Черешово Топче, Шипка, Юрий Гагарин, Якуб Враня
На 12.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ - Пирдоп: Хан Аспарух
На 12.11.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Златица: Александър Стамболийски, Боримечка, Вежен, Велко Болчев, Златишко Поле, Полковник Мадрикин, Рад Радев, Стара Планина
На 12.11.2018 г. /10:45 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Душанци: Акация, Ал.Стамболийски, Ален Мак, Бор, Борова Гора, Бреза, Бялата Вода, Васил Левски, Георги Пирдопски, Георги Салчев, Георги Стойчев, Дебелска, Димитър Пенев, Димитър Шопов, Душанска Комуна, Здравец, Иван Костадинов-Агронома, Извор, Извън Регулация, Извън Регулацията, Искро Нейчев, Кирил И Методий, Колибанска, Костадин Илиев, Куфарита, Летците, Люляк, Местност Спасови Могили, Мир, Момин Камък, Найден Кирилов, Никола И Делчо Черневи, Никола Койчев, Пейчо Станчев, Пета, Първа, Свети Георги, Свобода, Селище, Средна Гора, Станьо Добрев, Тодор Душанцалията, Тополница, УПИ I-164,Кв.15, Черковна, Юрий Гагарин
На 12.11.2018 г. /10:45 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Копривщица: Борносузова, Васил Икономов, Вельо Врачев, Генерилото, Георги Бенковски, Георги Тиханек, Георги Тосунов, Гергьовден, Груйо Ценов, Димчо Дебелянов, Дончо Плачков, Иван Бората, Иван Келчев, Извън Регулация, Костадин Доганов, Косьовец, Любен Каравелов, М. Попска Река - 4, Пи38558.11.499, Мангър Войвода, Марин Тодоров, Матея Кривиралчев, Местност Попадия, Местност Равна Поляна, Михаил Маджаров, Михаил Цицелков, Найден Попстоянов, Нешо Шабанов, Никола Гайтанеков, Панчо Мрънков, Патьо Млъчков, Петровден, Полковник Кесяков, Първа Пушка, Райна Кацарова (Бор), Райново Дере, Ралчо Войвода, Рашко Х.Стойчев, Стайко Филипов, Тодор Душанцалията, Тодор Каблешков, Тороманова, Хаджи Ненчо Палавеев
На 12.11.2018 г. /10:45 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Пирдоп: Еленско, Извън Регулация
На 12.11.2018 г. /10:45 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Челопеч: Александър Стамболийски
На 13.11.2018 г. /09:45 - 15:00 ч./ - Златица: Извън Регулация
Община Правец
На 12.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 13.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Драганско, Махала Манастирица, Махала Пушкарско, Местност Тошински Рът, Осма, УПИ 225 Кв. 110
На 12.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 13.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Правец: Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Манастирица, Местност Елисов Рът, Средора
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Равнище: I Кв.29, УПИ Ii-196 Кв.8
На 13.11.2018 г. /11:00 - 13:15 ч./ - Джурово: Георги Димитров, Димитър Грънчаров, Матю Воденичаров, Павел Корчагин
На 13.11.2018 г. /13:30 - 15:30 ч./ - Джурово: Генерал Елис, Гошо Воденичаров, Димитър Грънчаров, Матю Воденичаров, Махала Герановица, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин
На 14.11.2018 г. /08:00 - 12:30 ч./ - Правец: Iv, Кв.9, Кв.9,УПИ Viii, Трети Март
Община Самоков
На 12.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 13.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 14.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 16.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: 18-Та, 25-Та, 29-Та, 3-Та, 30-Та, 35-Та, 36-Та, 37-Ма, 38-Ма, 39-Та, 55-Та, Бктп Градина - Ковачевци
На 12.11.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ На 13.11.2018 г. /11:15 - 12:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Самоков: 65231.907.178, Абаджийска, Авксенти Велешки, Баба Неделя, Бачо Киро, Бор, България, Бяла Поляна, Васил Стоин, Витоша, Връх Вихрен, Връх Манчо, Възраждане, Генерал Велиаминов, Генерал Раздишевски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Райнов, Захари Хаджигюров, Иван Доспевски, Иван Йончев, Иван Шишман, Иглика, Имот 65231.916, Искър, Ихтиманско Шосе, Калково, Климент, Константин Фотинов, Крали Марко, Леон Крудов, Луковица, Любен Каравелов, Макгахан, Македония, Манастирска, Местност Ридо, Момина Сълза, Мургаш, Мусала, Незабравка, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Корчев, Никола Образописов, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Отец Паисий, Пирин, Подридна, Преслав, Преспа, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Рилски Скиор, РУПИте, Сан Стефано, Сем. Калинкови, Ситняково, Слави Генев, Софийско Шосе, Спартак, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, Тодор Пеев, Тридесети Декември, Търговска, УПИ 65231.906.319, УПИ 65231.911.36, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Хр.Захариев, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Йончев, Христо Максимов, Цар Борис Iii, Черни Връх, Черно Море, Шейново, Шипка
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мала Църква
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ - Драгушиново
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /10:30 - 15:30 ч./ На 16.11.2018 г. /10:30 - 16:30 ч./ - Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина
На 12.11.2018 г. /10:30 - 16:30 ч./ На 13.11.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Самоков: 65231.907.178, Витоша, Македония, Преспа, Софийско Шосе, Христо Йовевич, Черни Връх
На 14.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Марица: 1-Ва, 10-Та, 11-Та, 5-Та, 6-Та, 7-Ма, 8-Ма, 9-Та, Ал.Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Сотир Иванов, Тодор Янакиев
На 14.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Радуил: 1-Ва, 10-Та, 10-Та, 11-Та, 12-Та, 13-Та, 5-Та, 6-Та, 7-Ма, 8-Ма, 9-Та, Б.Хаджисотиров, Бреза, В.Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г.Зуйбаров, Г.Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Ибър, Ибър, Ив.Вазов, Изгрев, М.Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Мир, Моловица, Н.Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Ореше, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, Пионерска, Пионерска, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Явор, Ягода
На 14.11.2018 г. /11:00 - 12:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /08:00 - 10:30 ч.; 10:15 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 16.11.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Самоков: Ул. Цар Борис Iii Тп Бистрица, 65231.906.282, Абаджийска, Александрова, Ангел Кънчев, Асен Карастоянов, Баба Фота, Белмекен, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Булаир, Бяла Поляна, Васил Левски, Верила, Генерал Велиаминов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Двадесет И Девети Декември, Дунав, Елин Пелин, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Хаджигюров, Иван Вазов, Иван Йончев, Искър, Йордан Йовков, Кирил И Методи, Климент, Константин Фотинов, Коста Вальов, Луковица, Македония, Мальовица, Манастирска, Мано Филипов, Митрополитска, Мусала, Наум Хаджимладенов, Неофит Рилски, Никола Драмалиев, Никола Карастоянов, Никола Образописов, Оборище, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пашеница, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Попангелов, Пи 65231.908.409, Пирин, Рила Планина, Рилски Езера, Розова Долина, Сини Вир, Скакавец, Соколец, Софроний Врачански, Търговска, УПИ 65231.914.240, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Борис Iii, Цар Симеон, Център За Настаняване От Семеен Тип, Чакър Войвода, Шумнатица, Ястребец
На 14.11.2018 г. /11:15 - 16:30 ч./ - Самоков: Булаир
На 14.11.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /10:30 - 16:00 ч./ - Самоков: Васил Левски, Иван Вазов, Отец Паисий, Софроний Врачански, Цар Борис Iii
На 15.11.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ На 16.11.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ - Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Бор, Бреза, Велико Търново, Генади Шигорин, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Зорница, Иван Доспевски, Искър, Ихтиманско Шосе, Княз Дондуков, Кокиче, Латинка, Леон Крудов, Люляк, Марица, Мечит, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Неофит Бозвели, Никола Корчев, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Осогово, Плана Планина, Проф. Васил Захариев, Рилски Скиор, Ружа, Странджа, Тинтява, Тракия, Хан Омуртаг, Христо Зографски, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Шипка, Явор
На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Арда, Асен Карастоянов, България, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Захари Зограф, Захари Райнов, Здравец, Иглика, Искър, Крали Марко, Луковица, Местност Червената Земя, Митр. Доситей Самоковски, Мургаш, Мусала, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Пирин, Плана Планина, Подридна, Рила Планина, Сан Стефано
На 15.11.2018 г. /11:30 - 16:00 ч./ На 16.11.2018 г. /10:30 - 16:00 ч./ - Самоков: Абаджийска, Генерал Велиаминов, Генерал Скобелев, Житна Чаршия, Иван Вазов, Искър, Македония, Софроний Врачански, Търговска
На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Доспей: 1-Ва, 10-Та, 11-Та, 12-Та, 13-Та, 14-Та, 15-Та, 16-Та, 17-Та, 2-Ра, 21-Ва, 22-Ра, 23-Та, 24-Та, 25-Та, 27-Ма, 28-Ма, 30-Та, 4-Та, 5-Та, 7-Ма, 8-Ма, Площада
На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Доспей: 1-Ва, 12-Та, 13-Та, 15-Та, 16-Та, 18-Та, 19-Та, 20-Та, 21-Ва, 22-Ра, 24-Та, 25-Та, 26-Та, 5-Та, 6-Та, 7-Ма, 8-Ма, Площада
На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Булаир, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Иван Вазов, Искър, Искър, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Никола Драмалиев, Николай Николаевич, Оборище, Осогово, Пашеница, Петър Попангелов, Плана Планина, Сини Вир, Цар Борис Iii
На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Широки Дол: 17-Та, 18-Та, 19-Та, 20-Та, 21-Ва, 22-Ра, 23-Та, 24-Та, 25-Та, 27-Ма, 30-Та
На 16.11.2018 г. /14:45 - 16:00 ч./ - Венковец: УПИ Iii-28 Кв. 4
На 16.11.2018 г. /14:45 - 16:00 ч./ - Долни Пасарел: 22472.7449.174
На 16.11.2018 г. /14:45 - 16:00 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман: 093360,М.Шабан Дере
На 16.11.2018 г. /14:45 - 16:00 ч./ - Ново Село, Общ. Самоков
На 16.11.2018 г. /14:45 - 16:00 ч./ - Полянци
На 16.11.2018 г. /14:45 - 16:00 ч./ - Самоков: Местност Шишманово, Местност Язовир Искър, Софийско Шосе
Община Своге
На 13.11.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /10:30 - 10:45 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Своге: 23 Септември, Акация, Александър Вутимски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бисер, Бобковица, Бойка, Буря, Васил Левски, Велико Търново, Воденицата, Габер, Георги Бенковски, Георги Костов, Георги С. Раковски, Гранит, Джиджовица, Джоджовска, Добри Чинтулов, Дреновско Храсте, Здравец, Зли Дол, Зора, Иван Рилски, Искър, Искърски Пролом, Калина, Каменарска, Каменярски Дол, Капина, Кирил И Методи, Косматица, Къпина, Лале, Липа, Любен Каравелов, Махала Брезов Рът, Околовръсна, Осми Тунел, Остриката, Отец Паисий, Панорамен Път, Пенчо Славейков, Пирин, Победа, Първи Май, Работник, Репище, Синчец, Слънце, Соколов Камък, Софроний Врачански, Стара Планина, Старопланинска, Староселска, Страцин, Хризантема, Христо Смирненски, Цар Симеон, Централен Площад, Шипка, Юрий Гагарин
На 13.11.2018 г. /10:30 - 16:00 ч./ - Своге: Александър Вутимски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Васил Левски, Георги С. Раковски, Здравец, Каменарска, Любен Каравелов, Околовръсна, Осми Тунел, Пирин, Христо Смирненски, Цар Симеон
На 13.11.2018 г. /10:45 - 11:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 14.11.2018 г. /10:15 - 11:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Лесковдол: Дренето Лозе, Общ.Своге Мтп Размерица, Общ.Своге Уо
На 13.11.2018 г. /10:45 - 11:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 14.11.2018 г. /10:15 - 11:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Реброво: Мах.Брестово
На 13.11.2018 г. /10:45 - 11:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 14.11.2018 г. /10:15 - 11:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Редина: .Мах. Рединска Китка, И 73040 ,М.Шурдилица, М. Текьова Нива
На 13.11.2018 г. /10:45 - 11:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 14.11.2018 г. /10:15 - 11:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Своге: 23 Септември, V-1577, Кв.100, Акация, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Борова Гора, Бранчовица, Витоша, Вихрен, Воденицата, Възход, Горски Пътник, Гр.Своге, Дреновско Храсте, Дружба, Дунав, Желенско Шосе, Зора, Искър, Искърски Пролом, Крайречна (Г. Кирков), Люлин, Мальовица, Миньорска, Мургаш, Мусала (Ал. Димитров), Неврелов Дол, Никола Йонков Вапцаров, Опълченска, Орлин, Осми Тунел, Петър Берон, Райко Даскалов, Рединска Китка, Рила, Рудничар, Сердика, Средна Гора, Стефан Караджа, Табаните, УПИ XIi-2077 Кв.154, Устрем, Цар Симеон, Циолковский, Чайка, Черно Море, Юрий Гагарин
На 13.11.2018 г. /10:45 - 11:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 14.11.2018 г. /10:15 - 11:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Томпсън: Александър Стамболийски, Бор, Борис I, Витоша, Даскалов, Димитър Полянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Люлин, Мах Момчилов Лаг, Мах.Бабол, Мах.Прокопаник, Никола Й.Вапцаров, Пирин, Средна Гора, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 14.11.2018 г. /10:45 - 16:00 ч./ - Своге: Добри Чинтулов, Искър, Кирил И Методи, Отец Паисий, Шипка, Юрий Гагарин
На 15.11.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Своге: 23 Септември, Александър Стамболийски, Воденицата, Георги Бенковски, Джоджовска, Каменярски Дол, Пенчо Славейков, Пирин, Стара Планина, Старопланинска, Цар Симеон
Община Сливница
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Алдомировци: 16-Та, Алдомировска (Г.Димитров), Алдомировска (Г.Димитров), Главната, Парцел Три,Кв.19, Седма, Четвърта
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: 1300 Години България, Иван Вазов, Иван Германов, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Неделище, Паисий Хилендарски, Тодор Влайков, Цар Симеон Велики
На 15.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Извор, Общ. Сливница


Област Видин
Община Белоградчик
На 13.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 14.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Белоградчик: Атанас Марков, Божко Иванов, Васил Савчев, Здравец, Никола Й.Вапцаров, Съединение
На 15.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 16.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Белоградчик: Алеко Константинов, Антон Страшимиров, Ведерник, Венец, Георги Бенковски, Иван Вазов, Отец Паисий, Пейо Яворов, Св.Св.Кирил И Методий, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев
Община Брегово
На 12.11.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Брегово, Общ. Брегово
На 12.11.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Гъмзово
На 12.11.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Ракитница, Общ. Брегово: Ангел Кънчев, Боян Чонос, Васил Левски, Вела Пеева, Димитър Благоев, Кирил И Методий, Климент Охридски, Коста Йорданов, Любен Каравелов, Мико Нинов, Митко Палаузов, Панайот Хитов, Презвитер Козма, Стефан Караджа, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Иван Асен
На 14.11.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ - Ракитница, Общ. Брегово: Ангел Кънчев, Боян Чонос, Васил Коларов, Втори Юни, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Карл Маркс, Кочо Честименски, Ленин, Любен Каравелов, Никола Й. Вапцаров, Спортист, Стефан Караджа, Тодор Петров, Фридрих Енгелс, Хан Крум, Христо Смирненски
Община Видин
На 16.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Акациево: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Първа, Селски Път, Четвърта, Шеста
На 12.11.2018 г. /08:45 - 15:45 ч./ На 13.11.2018 г. /08:45 - 15:45 ч./ - Дружба: Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесета, Деветнадесета, Десета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шестнадесета
На 12.11.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ На 13.11.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ На 15.11.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ На 16.11.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Видин: Ул.Славянска,Ул.Божур,Ул.Ружа, Ул.Чайка,Ул.Байкал От№45 До №95,Ул.Синчец,Ул.Детелина
На 13.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Видин: Младост
На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Антимово, Общ. Видин: Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Ул.Първа, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 15.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Видин
На 15.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Капитановци: Дванадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Пи 857 Кв.50, Първа, Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гомотарци: 168 Квартал Vii, В Близост До Автобусната Спирка, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Девета, Десета, Единадесета, Имот №005015, Осемнадесета, Осма, Парцел 49, Кв.29, Пета, Петнадесета, Пи 000153, Пи 425, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Уния Маре, УПИ 99 Кв.3, Четвърта, Четиридесет И Пета, Четиринадесета, Шеста
На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Капитановци: 019071, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв.49 Парцел 704, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Пи 4/412/8100604, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета
Община Димово
На 12.11.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ - Арчар: 242 Кв.29, Археологическа, Арчарица, Арчарица, Бързарци, Васил Левски, Вит, Витоша, Волга, Дунав, Елада, Елада, Захари Стоянов, Иван Вазов, Калето, Кирил И Методий, Марица, Осъм, Пирин, Разлог, Рациария, Рибарска, Рила, Спортист, Хемус, Христо Ботев
На 13.11.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ - Арчар: 242 Кв.29, Арчарица, Бързарци, Васил Левски, Вит, Витоша, Дунав, Елада, Иван Вазов, Кирил И Методий, Осъм, Разлог, Спортист, Хемус, Христо Ботев
На 14.11.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ - Арчар: Археологическа, Арчарица, Волга, Елада, Захари Стоянов, Калето, Марица, Пирин, Рациария, Рибарска, Рила
Община Кула
На 12.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Големаново: Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет И Втора, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Девета, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шестнадесета
На 12.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Извор Махала: 32439,117, Втора, Главна, Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета
На 12.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Киреево: 140203, Втора, Двадесет И Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 12.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Кула: Александър Стамболийски, Никола Петков
На 12.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Раковица: Осемдесет И Втора, Осемдесет И Пета, Осемдесет И Първа, Осемдесет И Седма, Осемдесет И Трета, Осемдесет И Четвърта, Осемдесет И Шеста, Осемдесета, Петдесет И Втора, Петдесета, Седемдесет И Втора, Седемдесет И Девета, Седемдесет И Осма, Седемдесет И Пета, Седемдесет И Първа, Седемдесет И Седма, Седемдесет И Трета, Седемдесет И Четвърта, Седемдесет И Шеста, Четвърта, Шестдесет И Втора, Шестдесет И Девета
На 12.11.2018 г. /08:45 - 15:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Кула
На 12.11.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Бранковци, Общ. Грамада: Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 12.11.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Грамада: Ангел Мишев, Безименна
На 12.11.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Коста Перчево: 105002, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Шеста, Девета, Десета, Осма, Първа, Трета, Тридесета
На 12.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Полетковци
На 13.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Подгоре: Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Бдин, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Видин, Вит, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Иван Вазов, Искър, Йоло Гергов, Йосиф В.Сталин, Кв.7, Ленин, Любен Каравелов, Марица, Михаил Здравков, Огоста, Осъм, Пейо К.Яворов, Перчо Йорданов, Пирин, Рила, Седемнадесет Партизани, Стара Планина, Стопански Двор, Стоян Милков, Тодор Петров, Христо Ботев, Царевец, Черно Море, Юрий Гагарин
На 13.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Раковица: 236005, Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемдесет И Девета, Осемдесет И Осма, Осемдесет И Трета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет И Втора, Петдесет И Девета, Петдесет И Осма, Петдесет И Първа, Петдесет И Седма, Петдесет И Трета, Петдесет И Шеста, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемдесет И Втора, Седемдесет И Пета, Седемдесет И Трета, Седемдесет И Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Девета, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет И Втора, Шестдесет И Девета, Шестдесет И Осма, Шестдесет И Пета, Шестдесет И Първа, Шестдесет И Седма, Шестдесет И Трета, Шестдесет И Шеста, Шестдесета, Шестнадесета
На 13.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Старопатица: Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесета, УПИ, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 13.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Цар Шишманово: 070134, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Вела Пеева, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Ленин, Лиляна Димитрова, Малчика, Мико Нинов, Митко Палаузов, Петко Р.Славейков, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черни Връх
На 13.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Шишманово
На 13.11.2018 г. /09:15 - 15:30 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Толовица: Валентина Терешкова, Ленин, Първа, Трета, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 16.11.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ - Полетковци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта
Община Макреш
На 13.11.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ - Киреево: Втора, Двадесет И Първа, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста
На 16.11.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ - Киреево: Втора, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Петнадесета, Първа, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
Община Чупрене
На 15.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Боровица, Общ. Белоградчик: Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Първа, Седемнадесета, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, УПИ 17 Кв 47, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 13.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 14.11.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Протопопинци: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста
На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Горни Лом
На 14.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Горни Лом: Двадесет И Първа
На 15.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Търговище, Общ. Чупрене: 129005, Безименна, Втора, Девета, Десета, До УПИ 24, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста
На 15.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Яньовец: Махала Фалковец

Област Враца
Община Бяла Слатина
На 12.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 13.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 14.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Попица: Бачо Киро, Васил Друмев, Ген. Столетов, Д-Р Петър Берон, Драва, Месност Под Село, Пирин, Свобода, Север, Стоян Калъчев, Хаджи Димитър, Христо Ценов
На 12.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 13.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 14.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 16.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Попица: Ген. Гурко, Георги Бенковски, Искър, Кръстовище Х.Димитър И Г.Бенковски, Люляк, Марин Дринов, Пирин, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Шабански
Община Враца
На 13.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Баница: 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Батак, Ботуня, Брацигово, Бузлуджа, Васил Коларов, Вихрен, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Димитър Георгиев, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Нивянин, Иглика, Йордан Лютибродски, Комсомолска, Лена, Лозенец, Местност Банята, Местност Край Село, Местност Селски Площад, Милин Камък, Мир, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Нил, Одрин, Пети Конгрес, Петко Р. Славейков, Преслав, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Роза, Скът, Спортна, Струма, Тракия, Трапезица, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Калоян, Чапаев, Шипка
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Враца: Батак, Васил Кънчов, Св.Св.Кирил И Методий, Стоян Заимов, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Борис I-Ви, Цар Калоян, Цар Симеон I-Ви
На 12.11.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ - Враца: Ген. Скобелев, Георги Бързашки, Мито Бояджиев, Хаджи Димитър
На 12.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Враца: 28-Ми Октомври, Илинден, Хранително-Вкусова Зона
На 13.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Голямо Пещене: Ален Мак, Арда, Баба Тонка, Байкал, Бузлуджа, България, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Верила, Веслец, Витоша, Вихрен, Владая, Волга, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дружба, Еделвайс, Елин Пелин, Есперанто, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Калиакра, Камчия, Ком, Лазар Петров, Ленин, Любен Каравелов, Местност Селскостопански Двор, Мир, Найден Геров, Никола Вапцаров, Нил, Орешака, Полето, Речка, Роза, Розова Долина, Ропотамо, Руен, Скът, Средна Гора, Страцин, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян
На 13.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Гоце Делчев: Драма
На 13.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Враца: Амур, Ангел Грамчев, Имот №9440172, Индустриална, Череша
На 13.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Мало Пещене: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Иван Вазов, Иван Нивянин, Ком, Косматица, Лазар Петров, Местност Входа На Селото, Околчица, Орешака, Скът, Трапезица, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка
На 13.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Мраморен: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Амур, Ангел Вешев, Антон Иванов, Баба Тонка, Байкал, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бистрица, Божур, Бузлуджа, Бързия, Вешо Ангелов, Вит, Вихрен, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Дружба, Иван Стоянов, Казашка, Камчия, Клокотница, Кокиче, Ком, Люлин, Люляк, Мак, Марица, Местност Голямо Пещене, Милин Камък, Мир, Младен Георгиев, Мраморчица, Мургаш, Найден Миков, Нено Георгиев, Одрин, Опълченска, Оряховска, Пирин, Рашко Гергов, Река Амур, РУПИте, Тинтява, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Калоян, Чапаев, Юрий Венелин
На 13.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Оходен: 20-Ти Фефруари, 9-Ти Септември, Балкан, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Георги Димитров, Гладно Поле, Детелина, Иван Нивянин, Искър, Йордан Лютибродски, Камен Дол, Комсомолска, Максим Горки, Малчика, Местност Военните, Митко Палаузов, Никола Марков-Колката, Осогово, Петър Дилов, Ропотамо, Септември, Скът, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чапаев
На 14.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 15.11.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Враца: Дъбника
На 16.11.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Враца: Втори Юни, Терен 24 Ул.Втори Юни
Община Мездра
На 14.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Мездра: Арда, Асен Златаров, Бачо Киро, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Жп Район, Пирин, Тракия, Янко Сакъзов
На 14.11.2018 г. /13:15 - 16:15 ч./ - Мездра: Динко Петров, Любен Каравелов, Оборище, Св.Св. Кирил И Методий, Христо Смирненски
Община Мизия
На 14.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Мизия: Александър Якимов, Георги Димитров, Сергей Румянцев
Община Оряхово
На 15.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Галово: Акация, Бутанска Падина, Васил Левски, Георги Димитров, Кирил И Методий, Кокиче, Лозенец, Люляците, Никола Вапцаров, Стефан Караджа, УПИ Іі Кв 53, Христо Ботев
На 15.11.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Горни Вадин: 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Добруджа, Дунав, Душков Дол, Иван Вазов, Леденика, Любен Каравелов, Местност Дунав, Пирин, Сергей Румянцев, Стара Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 15.11.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Долни Вадин: Ален Мак, Божур, Владая, Дунав, Здравец, Иван Нивянин, Кирил И Методий, Кокиче, Люлин, Люляк, Митре Попесков, Младен Павлов, Никола Марков-Колката, Оборище, Олег Кошевой, Охрид, Павел Корчагин, Паисий Хилендарски, Роза, Ропотамо, Росица, Синчец, Хан Аспарух, Цар Самуил, Цветан Брайнов, Шипка
На 15.11.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Лесковец, Общ. Оряхово: Александър Стамболийски, Безименна, Божур, Васил Левски, Вит, Вихрен, Георги Димитров, Дружба, Дунав, Еделвайс, Есперанто, Здравец, Иглика, Кокиче, Люлин, Мир, Мичурин, Радецки, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юрий Гагарин
На 15.11.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Оряхово: Георги Димитров, Райна Княгиня
На 15.11.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Остров: 23-Ти Септември, Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Бачо Киро, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Воденичарски, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Витоша, Волга, Ген. Владимир Заимов, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Канарата, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Мак, Малчика, Марин Дринов, Местност Мазите, Местност Селски Площад, Московска, Никола Войводов, Освобождение, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Д. Петков, Пирин, Пиринска, Плиска, Райко Даскалов, Рила, Сергей Румянцев, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чапаев
На 15.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Остров: 23-Ти Септември, Баба Парашкева, Волга, Ген. Владимир Заимов, Гео Милев, Димитър Благоев, Марин Дринов, Пирин, Рила, Сергей Румянцев, Хаджи Димитър

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

 

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Вижте къде ще спира водата в София 0| 2331 |05.11.2018 . Временно спират метрото между станция „Сердика“ и националния стадион 0| 2531 |03.11.2018 . Управляващите спират пътуванията за да осигурят кворум в Народното събрание 8| 2826 |02.11.2018 . Спират достъпа на 40 сайта за инвестиционна търговия 1| 2448 |02.11.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах