Понеделник, 25 Септември 2017, 14:26
Frognews
0| 2415 |25.08.2017

Къде ЧЕЗ спира тока?

.
Източник: БГНЕС
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.
Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ,  за периода 28 август – 01 септември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни  превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани  дейности.

Област
Дата/период    Времетраене    Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

София - град
Община БАНКЯ  
На 01.09.2017 г. /08:30-16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: ул. „Вежен“, ул. „Роза“
Община ВИТОША  
За периода 28.08.-01.09.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  София: 406-та, Ваклинец, Вера Недкова, Герена/Драгалевци/, Горски синчец, Захари Зограф, Калето, Панайот Пипков, Св. Наум /Драгалевци, Св. Наум/Трайчо Костов/, ул. Крушова градина
На 28.08.2017 г. /09:00-12:00 ч./ -  София: 203-та, 207-ма, Свети Кирил
На 28.08.2017 г. /09:30-15:30 ч./ -  Владая: 1-ва, Алеко Константинов/К. Димитр, Владая, К. Димитров, Малка поляна, Местност Св. Петка, Равнище, Самоковище, Слънчев залез, Спортист, Хеброс, Чаладинка;  Мърчаево: Зюмбюл, Сините вълни, Цар Симеон I/Кост. Темелков/;  София: 1 -ва, 104-та, 106-та/Драгалевци/, 13-та/Драгалевци/, 202/Драгалевци/, 204-та, 204-та/Драгалевци/, 205-та/Драгалевци/, 209-та/457/, 4-та/Драгалевци/, 5-та/Кв. Симеоново/, 5/Киноцентър//Драгалевци/, 6-та/Драгалевци/, 7-ма/Драгалевци/, IV-1053 Кв. 30, V-47, Кв. 17, Александър Пушкин, Беловодси път, Богова Стъпка, Боянска /Драгалевци/, Братя Бъкстон, Братя Бъкстон, Велики Прелом, Веселин Стоянов/109/ в. з. Киноцентър/, в. з. Киноцентър 1 Част, УПИ XIII-1075, Воденичница /Ал. Пушкин/, Герганица, Димитър Ненов, Екатерина Божилова, Захари Зограф, Казаните, Киноцентър I-ва Част, Лагадина, Марин Големинов, Местност Киноцентъра, Нарцис/Методи К. Димитров/, Никола Петков, Никола Петков/П. Напетов/, Орешарска, Офелиите /Владая/, Патриарх Йоан Дебърски, Пирин, Проф. Боян Пенев, Симеон Радев/Кирил Янев/, Скакавица, Терелик, Тончо Жечев 9
На 29.08.2017 г. /09:00-13:00 ч./ -  София: Боянска /Драгалевци/, Кумата, Местност Киноцентъра
 Владая: Академик Петко Стайнов, Амбарица, Бели брег, Бистър поток, Брезова гора, Витошки Гранит, Здравец, Кайлъка, М. Владая, Момина Сълза, Пирин /Дупките/, реката, Юрушки мостове, Янкино усое;  Мърчаево: 20-та, 21-ва, 22-ра, Касиопея, Касис, М. Казашка, Печище, Шипето;  София: 113-та/Драгалевци/, 201-ва/Драгалевци/, 207-ма, 208-та, 315-та/Драгалевци/, 322-ра /Драгалевци/, 325-та/Драгалевци/, Градина, Здравец /Киноцентъра/, Мащерка, Офелиите /Владая/, Симеоновско шосе, УПИ VII-СНС
На 30.08.2017 г. /10:30-11:00 ч./ -  София: Акад. Стоян Аргиров/502/, в. з. Симеоново - Драгалевци, Драгалевци, Комплекс Аристократ, Красива гледка /В. З Симеоново - Драгалевци ІІ/, Монах Спиридон/501/ /в. з. Симеоново-Драгалевци/
На 30.08.2017 г. /09:30-15:30 ч./ -  София: 401-ва, 403-та, 405-та, 410-та, Борован, Буря, Ваклинец, Горски синчец, Кореняците, Любляна, Подножие, Полк. Стойно Бачийски, Св. Наум /Драгалевци/, УПИ V-891, Кв. 125, Х-1055, Кв. 124;  София: 197-ма Малинова долина, 2-ра /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/, 201-та, Бистришко шосе, Малинова долина;  София: 401-ва, 403-та, 405-та, 410-та, Борован, Буря, Ваклинец, Горски синчец, Кореняците, Любляна, Подножие, Полк. Стойно Бачийски, Св. Наум /Драгалевци/, УПИ V-891, Кв. 125, Х-1055, Кв. 124;  София: 401-ва, 403-та, 405-та, 410-та, Борован, Буря, Ваклинец, Горски синчец, Кореняците, Любляна, Подножие, Полк. Стойно Бачийски, Св. Наум /Драгалевци/, УПИ V-891, Кв. 125, Х-1055, Кв. 124
На 31.08.2017 г. /09:30-15:30 ч./ -  Панчарево: Иглика/8-ма/;  Правец: Поп Марко;  София: 1-ва /в. з. Малинова долина/, 1-ва/ в. з. Малинова долина/, 11-та, 12-та/ж. к. Бункера/, 13-та/ж. к. Бункера/, 14-та/Бункера/, 15-та, 2-ра /ж. к. Бункера/, 206/в. з. Малинова долина/, 25-та/ж. к. Бункера/, 28-ма /ж. к. Бункера/, 29-та, 29-та, 30-та/ж. к. Бункера/, 31-ва /ж. к. Бункера/, 34-та/ж. к. Бункера/, 35-та/ж. к. Бункера/, 39-та/ж. к. Бункера/, 41-ва /ж. к. Бункера/, 42-ра /ж. к. Бункера/, 43-та/ж. к. Бункера/, 44-та/ж. к. Бункера/, 8-ма /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/, 9-та, 9-таКв. Мал. Долина/Студентс, IV-771, 1475, Кв. 20, Бела Дона, Бистришко шосе, Бистришко шосе, Боженци, в. з. Бункера, в. з. Дупките, в. з. Малинова долина -Герена, в. з. Бункера УПИ I-771, 959 Кв. 20, Глухарче, Доброволец, Драгалевци, Евлия Челеби, Здравец, Иглика, Ирис, Камен Рид, Карнобатски проход, Люлински път, М. Цар Борис №№№ УПИ V- 241, Маестро Георги Атанасов, Местн. в. з. Бункера, Местн. В. Збункера, Папрат, Полк. Стойно Бачийски/Филип, Поточе, УПИ I - 607, Кв. 15А, УПИ І-590, 1492, Кв. 17, Цар Борис III/Девети септ., Юрушка Църква;  Бистрица, Общ. Столична: 38-ма, Башлийски Езера, Самодивски Езера
На 01.09.2017 г. /13:30-14:30 ч./ -  София: УПИ V-1267 Кв. 96А, VIII-1172, Кв 96А, Бела Дона, Вълшебно биле/Кв. Драгалевци/, Глухарче, Горска поляна, Драгалевско шосе, Драгалевци, Драгалевци Разширение-Север ІІ Част, Драгалевци-разширение-Север, Кв. Драгалвци Разш. Север УПИ XXXIII-1187, Крайречна, Крайречна /Драгалевци/, Лешникова гора, М. Драгалевци, Мащерка, Папрат, Черни връх
На 01.09.2017 г. /09:00-13:00 ч./ -  София: 1-ва, 66-та/Кв. Симеоново/, 67-ма, 73-та/Кв. Симеоново/, 74-та, Неофит Хилендарски, Симеоново, Симеоновско шосе/Вол. шосе/, Синьо лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Ягода
На 01.09.2017 г. /09:30-15:30 ч./ -  София: 201/в. з. Малинова долина/, 202/в. з. Малинова долина/, 204/в. з. Малинова долина/, 205/в. з. Малинова долина/, 717-та/Витоша/, 719-та/Витоша/, 722-ра/Витоша/, 724-та/Витоша/, 781-ва/Витоша/, Акад. Михаил Арнаудов, Александър Пушкин, Багра, Безименна, Белмекен, Витошки Бор/712-та/, Вихрен, Горска Теменуга/Ник. Петрини, Деспот Слав, Детелина, Детелина/Княжево/, Ела/Стоян Стойков/, Елша, Иван Сусанин, Искра, Калинка, Коприва, Кота 1050, Красна Китка 16, Любляна, Люти дол, Марта, Мащерка, Народен Певец, Поибрене, Полско Цвете, Преки път, Синята Скала, Смрика, УПИ IV-579 Кв. 26, Утринна Роса, Цар Борис III, Църквище
Община ВРЪБНИЦА  
За периода 28.08.-01.09.2017 г. /09:30-15:30 ч./ -  София: 364-та/Връбница/, Войводово, Европа/Баба Парашкева/, Люлин, Подкрепа, Старата Църква/Йордан М. Пет, Цветница/Димитър Г. Марче/
Община ВЪЗРАЖДАНЕ  
На 29.08.2017 г. /09:00-13:15 ч./ -  София: Батолова воденица/Темелко Ненков/, Гюешево/Ламби Кандев/, Зона Б-18, Инж. Иван Иванов, Камен Андреев, Одрин, Сердика, Цар Симеон
На 29.08.2017 г. /12:00-16:15 ч./ -  София: Гюешево/Ламби Кандев/, Опълченска, Сердика, Средна гора, Цар Симеон
На 30.08.2017 г. /12:00-16:15 ч./ -  София: Антим I, Батолова воденица/Темелко Ненков/, Отец Паисий, Пиротска/Трети април/, Сердика, Странджа
На 30.08.2017 г. /09:00-13:15 ч./ -  София: Батолова воденица/Темелко Ненков/, Пиротска/Трети април/, Сердика, Софроний Врачански, Христо Ботев, Цар Симеон
На 31.08.2017 г. /12:00-16:15 ч./ -  София: Антим I, Кирил и Методий /Сеславци/, Отец Паисий, Св. Св. Кирил и Методий, Сердика, Сливница, Средна гора, Странджа, Фурка
На 31.08.2017 г. /09:00-13:15 ч./ -  София: Отец Паисий, Св. Св. Кирил и Методий, Сердика, Странджа, Фурка, Цар Симеон
На 01.09.2017 г. /12:00-16:15 ч./ -  София: Алдомировска/Димитър Баковс, Александър Стамболийски, Георг Вашингтон, Екзарх Йосиф, Инж. Иван Иванов, Княз Борис I, Перник, Пиротска/Трети април/, Стефан Стамболов/Георги Ки, Тодор Александров/Н. Цанов/
На 01.09.2017 г. /09:00-13:15 ч./ -  София: Антим I, Гюешево/Ламби Кандев/, Отец Паисий, Пиротска/Трети април/, Сердика, Цар Симеон
Община ИЗГРЕВ  
На 29.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  София: Дианабад, Никола Габровски
На 30.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  София: 157-ма, Г. М. Димитров, Гоце Делчев/Емил Марков/, Дианабад, Никола Габровски
На 31.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  София: Гара Пионер, Дианабад, Никола Габровски, Симеоновско шосе/Вол. шосе/
Община КРАСНО СЕЛО  
На 30.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  София: 656-та/Красно село/, Княгиня Клементина/Д. Милано, Красно село, Лагера, По Ул/. Житница/Бул. Цар Борис, Цар Борис III/Девети септ., Цар Борис III/Девети септ., Цар Борис III/Девети септ.
На 01.09.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  София: Гебедже, Житница, Кюстенджа, Лагера, Лагера, Плиска, Хайдушка поляна, Хайдушка поляна
На 29.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  София: Красно село, Нишава/Георги Аврамов/, Нишава/Георги Аврамов/, Хиподрума, Цар Борис III/Девети септ.
На 28.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  София: Цар Борис III/Девети септ.
Община КРЕМИКОВЦИ  
На 31.08.2017 г. /09:00-10:30 ч./; на 01.09.2017 г. /15:00-16:30 ч./ -  Бухово: 1 май, Васил Левски;  Локорско: Благой Гердин, Братя Лимброви, Георги Зозов, Георги Палев, Евлоги Тодоров/11-ти април/, Илия Манов, Кирил Банов, Славе Турчев, Христо Витков, Христо Манов;  София: 1-ва, V-141, Кв. 5А/Сеславци/, Ангел войвода /Сеславци/, Баба Тонка, Баба Тонка /Сеславци/, Байкал /Кремиковци/, Балатон /Кремиковци/, Бачо Киро /Кремиковци/, Бели Липи /Кремиковци/, Боримечката /Сеславци/, Борова гора /Кремиковци/, Ботунец 1, Ботунец 2, Бреза, Бреза /Сеславци/, Бързачка /Сеславци/, Витиня /Кремиковци/, Възраждане /Кремиковци/, Г. С. Раковски, Георги С. Раковски /Сеславци/, Гергана /Кремиковци/, Гергана /Сеславци/, Детелина /Сеславци/, Димитър Казака /Кремиковци/, Еделвайс /Кремиковци/, Еделвайс /Сеславци/, Еделвайс/Общ. Надежда/, Здравец /Кремиковци/, Иглика /Кремиковци/, Изгрев /Кремиковци/, Илинден /Кремиковци/, Искър /Ботунец 1/, Кирил и Методий /Сеславци/, Княз Борис 1 /Кремиковци/, Ковачка /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Корбул /Сеславци/, Крали Марко /Кремиковци/, Кремиковска, Кремиковско шосе, Кремиковци, Липа /Сеславци/, Люляк /Кремиковци/, Люляк /Сеславци/, Малина /Кремиковци/, Малина /Сеславци/, Минзухар /Кремиковци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Митрополит Кулевит /Кремиковци/, Момина Сълза /Кремиковци/, Мургаш /Кремиковци/, Мургаш /Сеславци/, Панайот Волов /Кремиковци/, Петко Османов /Кремиковци/, Пробуда /Кремиковци/, Пролет /Кремиковци/, Равнец /Кремиковци/, Райна Княгиня /Кремиковци/, Райна Княгиня /Сеславци/, Райовица /Сеславци/, река Елешница /Кремиковци/, Руднична /Кремиковци/, Св. Георги Победоносец /Кремиковци/, Св. Св. Кирил и Методий /Кремиковци/, Света Вода /Кремиковци/, Света Петка /Кремиковци/, Сеславци, Славянка /Кремиковци/, Стара планина, Стара планина /Кремиковци/, Стара планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стефан Халачев /Кремиковци/, Стопански двор, Странджа /Кремиковци/, Сърбин /Сеславци/, Тинтява /Сеславци/, Тодор Каблешков /Сеславци/, УПИ 302089, Местност Търне, Филип Тотю /Кремиковци/, Хаджи Димитър /Кремиковци/, Хаджи Димитър /Сеславци/, Хайдушко Кладенче /Кремиковци/, Цанко Церковски /Сеславци/, Цар Калоян /Кремиковци/, Чавдар /Кремиковци/, Чавдар /Сеславци/, Шейново /Кремиковци/, Шипка /Кремиковци/, Явор /Сеславци/, Ягода, Ягода /Кремиковци/, Ягода /Сеславци/
Община ЛЮЛИН  
На 29.08.2017 г. /09:30-15:30 ч./ -  София: Люлин
На 30.08.2017 г. /09:30-16:15 ч./ -  София: Люлин 10
Община МЛАДОСТ  
За периода 28.08.-01.09.2017 г. /08:00-16:15 ч./ -  София: Младост 4
На 28.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./ -  Кула: VI-056013, 056014 Кв. 56
На 30.08.2017 г. /09:15-16:15 ч./ -  Панчарево: Вилна зона Ловджийска чешма, Детски град, Местност Лозето, Самоковско шосе, Хитър Петър
 София: Детски град, Местн. Студентски, Местност Стария мост, Нишава/Георги Аврамов/, Хитър Петър
На 30.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./ -  София: Александър Малинов
На 29.08.2017 г. /09:15-15:15 ч./ -  София: Цариградско шосе/Тракия/
Община НАДЕЖДА  
На 31.08.2017 г. /11:00-15:15 ч./ -  София: Кирил Дрангов/Сашо Михов/, Надежда 1
На 31.08.2017 г. /09:30-13:15 ч./ -  София: Лев Толстой, Толстой, Христо Огнянов/Народна/
На 29.08.2017 г. /11:15-15:15 ч./ -  София: Надежда 2, Осми март
На 29.08.2017 г. /09:30-13:15 ч./ -  София: Надежда, Надежда 1
Община ОБОРИЩЕ  
На 30.08.2017 г. /09:30-13:15 ч./ -  София: Богдан, Буная/Никола Ботушев/, Мадрид, Черковна/Паун Грозданов/
На 30.08.2017 г. /11:00-14:15 ч./ -  София: Шипка
Община ОВЧА КУПЕЛ  
На 30.08.2017 г. /09:30-15:30 ч./ -  София: Всеволод Гаршн, Любляна, Любомир Миланов, Момина Сълза, морените, Подкраище, Проф. Ив. Шишманов, Страната, Цар Борис III
Община ПАНЧАРЕВО  
За периода 28.08.-01.09.2017 г. /09:30-16:30 ч./ -  Панчарево: в. з. Косанин дол, Вилна зона Градище, Деница/в. з. Градище/, Зорница/в. з. Градище/, Младежка/в. з. Градище/, Ружа/в. з. Градище/, Сълзица/в. з. Градище/, Тинтява/в. з. Градище/, Явор/6-та/
На 28.08.2017 г. /10:30-11:15 ч.; 14:30-15:15 ч./; на 29.08.2017 г. /10:30-11:15 ч.; 14:30-16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 13-та, 73-та, Бистришка Четворка/68-ма/, Васил Левски/69-та/, Ведрина, Ивайло/42-ра/, Клисурговец/Йордан Апостоло, Люляк, Местност Големият Чукар, Младен Ангелов/39-та/, Стефан Стамболов/Ник. Попов/, Тинтява/36-та/, Чемшир, Ягода/56-та/;  Железница, Общ. Столична: Ален мак, Белишако, В. З Ярема имот 248 Кв. 27, В. З Ярема УПИ III-289 Кв. 30, в. з. Ярема ул. 9-та, Ведена/8Ма/, Вилна зона Ярема, Витево, Вителски дол, Долна планина, Дрен, Дъбова гора/11Та/, Здравец/10Та/, Иглика, Лева река/7Ма/, Ленище/24Та/, Лозенска планина/3Та/, Мала Железница/25Та/, Мест. Пандачки Кошари, Местн. Елата, Местн. Ковачки Кошари, Местн. Мангови Кошари, Местн. Пържови Кошари, ПИ 29150. 7110. 973, Плана планина/4Та/, Пробуда, Самоковско шосе/1Ва/, Стамболова река, Тупанкови Кошари, УПИ ІІІ Кв. 25, УПИ Хі-866 Кв. 28А, Урвич/Цветан Милев/, XXIІ, Шипка, Ярема/20Та/;  Ковачевци, Общ. Самоков: в. з. Ярема, в. з. Ярема М. Високи Рид Пи1, в. з. Ярема Поз имот 4;  Плана: IX - 6, XVI-58, в. з. Кантона, М. Църна трева Мах. Горна Календарова, Мах. Джамбова, Мах. Календарова, Мах. Кьосева, Мах. Манчева, Мах. Масова, Мах. Новачка, Мах. Риджова, Мах. Тодорова, Мах. Чорбаджийска, Махала Бурнаска, Махала Велчева, Махала Славкова, Махала Турмачка, Махала Чаршийска, Местност Елата, ПИ 976, УПИ ІІІ-31, Кв. 11;  Самоков: в. з. Ярема, в. з. Ярема УПИ XXII-176 Кв. 23, Ярема;  София: 1-ва, 2-ра/278/, Климент Охридски, Пробуда, Самоковско шосе
На 28.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./ -  Кокаляне: Александър Генков/Г. Панков/, Вилна зона Бяла нива, Грамада, Димитър Благоев, Държов дол, Зора, Иван Шишман, Изгрев, Искър, Латинка, Лъката, Малчика, Местн. Свлачището, Михово Блато, Орниче, Петров кладенец, Петър Берон, Родолюбие, Роза, Роса, Слатин дол, Тодорини Кукли, Тополите, Трудолюбие, УПИ IX-1173, 2011 Кв. 25, Урвич;  Панчарево: Кв. Кокаляне;  София: Ген. Паренсов, Искър
На 29.08.2017 г. /10:00-12:15 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: Брождан/90/, Вилна, Вилна зона Свети Димитър, Кайгана, М. Брождан ПИ 44063. 6221. 3033, ПИ 2886 Г-10-8-Б, Съединение/Георги Димитров/, УПИ VIІ-3139, 3193, Кв. 154
На 30.08.2017 г. /09:30-16:00 ч./ -  Кокаляне: Бор, Буката, Валозите, Васил Левски/Лиляна Димитро, Ген. Кирил Ботев/Александър, Грамада, Димитър Благоев, Държов дол, Ела, Липова падина, Лъката, Петров кладенец, Симеон Халачев/Плажа/, Теменуга, Цар Иван Асен II/Петър Янев, Явор
На 30.08.2017 г. /09:15-16:15 ч./ -  Тп Пречиствателна Ст. Панчарево
На 31.08.2017 г. /09:15-16:15 ч./ -  Кокаляне: Бор, Буката, Вец Кокаляне, Вилна зона Батиница, Държов дол, Петров кладенец, Пролет, Самоковско шосе, Теменуга, Тополите, Явор
 Панчарево: Дебело гуно, Йованец/Начо Иванов/, Лъката, Люляк/30-та/, Самоковско шосе
На 31.08.2017 г. /08:00-08:15 ч./ -  Кокаляне: Буката, Васил Левски/Лиляна Димитро, Вилна зона Бяла нива, Държов дол, Ела, Теменуга, Цар Иван Асен II/Петър Янев;  Панчарево: Дебело гуно, Детски град, Държов дол, Иван Шишман, Калина/3-та/, Лъката, Люляк/30-та/;  София: 11-та
На 31.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 1914 Кв. Г-11-3-Г, 3-ти март, 92034, Витошко Лале, Никола Крушкин/2-ра/, Паметника/Иван Балин/, Спортист/3-та/, Цар Асенов път, Цар Асенов път и ул. Крушкин
На 28.08.2017 г. /10:30-15:15 ч./; на 29.08.2017 г. /10:30-15:15 ч./ -  Плана: в. з. Кантона, Мах. Масова
Община ПОДУЯНЕ  
На 29.08.2017 г. /09:30-12:15 ч./ -  София: Ген. Липранди, Ильо войвода, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Цанко Дюстабанов
Община СЕРДИКА  
На 01.09.2017 г. /09:30-16:30 ч./ -  София: Княз Борис I
Община СЛАТИНА  
За периода 28-31.08.2017 г. /08:30-16:30 ч./ -  София: 503-та/Слатина/, 511-та/Слатина/, 512-та/Слатина/, 513-та/Слатина/, 514-та/Слатина/, 525-та/Слатина/, VI-1145. 1005, Кв. 2А, М. Биримирци, Владимир Минков-Лотков
Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  
На 30.08.2017 г. /10:00-10:30 ч./ -  София: София Парк
Община ТРИАДИЦА  
На 29.08.2017 г. /09:00-12:00 ч./ -  София: 488-ма/Триадица/, 493-та, 496-та, Акад. Вера Мутафчиева, Асен Йорданов/486-та/, Асен Найденов/493/, Гатьо Шишков/492-ра/, Емилиян Станев/490/, Енос, Иван Андонов/491-ва/, Люба Величкова/497-ма/, Манфред Вьорнер/495/, Местност Кръстова вада, Мичман Тодор Саев/496/, Никола Й. Вапцаров, Никола Крушкин-Чолака/494-Т, Сребърна/Първомайска/, УПИ I-272, Кв. 21, УПИ-І-1276, Кв. 6, Хайдушка гора
На 01.09.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  София: ж. к. Манастирски ливади ул. „413“.

Софийска област
Община Божурище  
На 28.08.2017 г. /11:00-16:00 ч./ -  Златуша: №ІІІ А-56 Кв 5, Вилна зона Витошица, УПИ X-59 Кв. 25
На 28.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./ -  Хераково: V-130086, М. Савина водиеница 75, УПИ ХV-545, Кв. 70, М. Кантон
На 28.08.2017 г. /12:00-16:15 ч./ -  Хераково: Хераково ханче
На 29.08.2017 г. /11:00-16:00 ч./ -  Храбърско: I-075017 Кв. 54, УПИ 3-076020 Кв. 57, УПИ I-076022, Кв. 57, УПИ III-1981, УПИ-V-18, Кв. 3
На 01.09.2017 г. /09:00-16:15 ч./ -  Храбърско
Община Ботевград  
На 29.08.2017 г. /09:30-10:00 ч.; 14:00-14:15 ч./ -  Ботевград: 003036, 05815. 13. 34, АМ Хемус Кв. Зелин, в. з. Чеканица, в. з. Зелин, в. з. Зелин, ул. 4-та1, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-Д-р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния път, Зелин-тодор Петров, Йошовски Трап, Казармен, Кошарата, Курорт Зелин, Местност Пръдлювец, Местност Чеканица, Местност Широко ливаде, Плюскач, Стефан Стамболов, Стубеля, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Чеканица
На 01.09.2017 г. /09:00-09:30 ч.; 13:00-13:15 ч./ -  Ботевград: АМ Хемус
За периода 28.08.-01.09.2017 г. /08:00-16:15 ч./ -  Ботевград: Зелинград, Преслав, Хан Аспарух
На 29.08.2017 г. /09:30-14:00 ч./ -  Ботевград: Курорт Зелин, Стубеля
За периоада 28.08.-01.09.2017 г. /08:15-16:30 ч./ -  Ботевград: Саранск, ТП
На 01.09.2017 г. /09:00-09:30 ч.; 13:00-13:15 ч./ -  Етрополе: Георги Антонов
На 01.09.2017 г. /08:45-09:15 ч.; 12:00-12:15 ч./ -  Правец: IV, Кв. 9, IV-6393, Васил Левски, Генерал Гурко, Градешница, Григор Гошев, Димитър Грънчаров, езерото, езерото УПИ ІІ Кв. 117, Епископ Генадий, Кв. 9, УПИ VIII, Кв. езерото, Махала Боянско, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Манастирица, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Местност Стилковски Рът, Местност Тошински Рът, Осма, С О. Т. 211-О. Т. 202, №1, Север, Трети март, УПИ 225 Кв. 110
На 01.09.2017 г. /09:00-09:30 ч.; 13:00-13:15 ч./ -  Правец: IV, Кв. 9, VI, Кв. 2, VI-179, Кв. 104, VII, Кв. 2, От 514-От. 424, Бор, Борова гора, бърдо, В. Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Владин Рът, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, езерото, Елаша, Здравец, Иван Пеев Маруша, Извън регулация, До Гр. Правец, Лесковец, Липа, Маняков камък, Махала Живковска, Махала Поповска, Махала Пушкарско, Махала Симидарско, Махала Скърнава, Месност Елаша, Местност Дългата Орница, Местност Топилата, Местност Христовото, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Серпухов, Стара планина, Стара река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети март, УПИ III-862 В. 50, УПИ Х Кв. 57, УПИ ХI-Кв. 2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен
На 01.09.2017 г. /08:45-12:00 ч./ -  Правец: Трети март
На 28.08.2017 г. /09:45-12:15 ч./; на 01.09.2017 г. /09:00-13:00 ч./ -  Правец
На 01.09.2017 г. /09:00-09:30 ч.; 13:00-13:15 ч./ -  Разлив: 13022 Махала Щапалска, №061016 М. Каменяка, Махала Багелейска, Махала Боновска, Махала Влъчковска, Махала Груевска, Махала Куевска, Махала Маргинска, Махала Милинско, Махала Сираковско, Махала Стопански двор, Махала Чорбанско, Фелиов Рът
На 01.09.2017 г. /09:00-09:30 ч.; 13:00-13:15 ч./ -  Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, Александър Стамболийски, Беласица, Бистрица, Вардар, Васил Левски, Вилна зона, Д-р Димитър Василев, Зелин, Местност Пейовица, Никола Иванов (Н. Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Ракитин, Стубелска, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Борис, Цар Иван Шишман, Цар Освободител, Черниш, Шипка
Община Годеч  
На 31.08.2017 г. /13:00-15:00 ч./ -  Туден: Кв. Мрамор, Мрамор Кв. 22 УПИ XVI- 150
Община Горна Малина  
На 28.08.2017 г. /13:30-15:30 ч./ -  Априлово, Общ. Горна Малина: Тридесет и Осем, УПИ III-393, Кв. 50, УПИ XIX-159, Кв. 13, Четвърта
На 29.08.2017 г. /14:00-15:15 ч./ -  Долна Малина: УПИ ХіV-278 Кв. 24
На 28.08.2017 г. /09:30-12:30 ч./ -  Осоица: III-271 Кв. 37, XXV-256, П-Л III-276, Кв. 37, УПИ XI-317, Кв. 39, УПИ ХІІІ-373, Кв. 34
Община Драгоман  
На 31.08.2017 г. /13:00-16:15 ч./ -  Драгоман: М. Окол УПИ І-21, 22, 23 Кв. 1
Община Елин Пелин  
На 30.08.2017 г. /13:00-14:00 ч./ -  Габра: Ален мак, Бисер, Бор, Васил Левски, Детелина, Здравец, Иглика, Крум Г. Стойнов, Миньор, Михалкова чешма, Момина Сълза, Нарцис, Незабравка, Панайот Волов, Соленика, Средна гора, ул. Средна гора №3, УПИ VIІ-221, Кв. 12, Христо Ботев, Христо Проданов, Шипка
На 30.08.2017 г. /14:30-15:30 ч./ -  Габра: Божур, Бор, Васил Левски, Върбата, Еверест, Изгрев, Йордан П. Кусаров, Лилия, Любен Каравелов, Люляк, Минчо Н. Кунев, Миньор, Михалкова чешма, Незабравка, Панайот Волов, Раковска, реката, Синчец, Соленика, Теменуга, Христо Ботев, Ясна поляна
На 29.08.2017 г. /13:45-14:15 ч.; 14:15-14:45 ч.; 14:45-15:15 ч./ -  Григорево: 017009, Георги Раковски, Никола Вапцаров, УПИ ІV-102 Кв. 11, УПИ VIІІ-25, Кв. 3, УПИ XI-319, Кв. 32, УПИ XV-128, Кв. 15, УПИ ХI-264 Кв. 18, УПИ Хіх-262, Кв. 18, Черковна;  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Лесновска, Липа, Топола;  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: 08832, Акация, Баба Тонка Обретенова, Бузлуджа, България, Васил Левски, Витоша, Вихрен, Върбето, Гео Милев, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иглика, Йоан Екзарх, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Лесновска, М. Шеовица ПИ -031155, Мургаш, Независимост, Никола Петков, Новоселци, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Петър Берон, Пирин, Плиска, Росица, София, Средец, Средна гора, Страцин, Тодор Каблешков, Топола, Уо Кв. Върбето, УПИ 1-За Ожс, Кв. 71, УПИ ХV -182 Кв. 65, Чавдар войвода, Шейново, Шиовица, Янтра;  Столник
На 29.08.2017 г. /14:00-14:30 ч.; 14:30-15:45 ч.; 15:45-16:15 ч./ -  Петърч: Кап. Петко войвода, Първи май
На 29.08.2017 г. /14:00-14:30 ч.; 15:45-16:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: II Кв. 143, XI-1764, Андрешко, България, Васил Левски, Дунав, Екзарх Йосиф, Независимост, Неофит Рилски, Новоселци, Плиска, София, УПИ I-15005, Кв. 164Д
На 29.08.2017 г. /14:30-15:45 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: XI-1764
На 29.08.2017 г. /10:01-11:15 ч./ -  Караполци: V-39, Кв. 3, XI, Кв. 12, XVII-11, УПИ XI-6 Кв. 1
На 30.08.2017 г. /10:00-11:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Ангел Кънчев, Витоша, Георги С. Раковски, Здравец, Новоселци, Петко Р. Славейков, Сан Стефано, Средец, УПИ I, Кв. 108, Христо Ботев, Черноризец Храбър
На 30.08.2017 г. /10:00-11:15 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Топола
За периода 28.08.-01.09.2017 г. /09:00-16:15 ч./ -  Лесново: Двадесета, Петдесет и Втора, Четвърта, Четиридесет и Четвърта
 Лесново: Четиридесет и Девета
За периода 28.08.-01.09.2017 г. /09:00-15:15 ч./ -  Петково, Общ. Елин Пелин: с. Петково ТП Входа на Ткзс, с. Петково ул. Кирил и Методий, УПИ II-127, Кв. 38, УПИ ІV-232, Кв 36
 Равно поле: Верила
На 28.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  Лесново: Петнадесета, ХХ-424 Кв 55
На 29.08.2017 г. /14:00-14:30 ч.; 15:45-16:15 ч./ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин: 333016 - Извън Границите на Населеното Място, V-1, 59 ПСД, VIII Кв. 55, VIII Кв. 57, VIІ-42, Кв. 8, XI-302, А. Благойчев, Александър Стамболийски, Бенковски, Витоша, Водна Помпа Отпадни Води, Градина Кв. 40, 53, 51, 49, Дунав, Елин Пелин, Извора, Искър, Кв. 57 Парцел 5, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Люб. Каравелов, Местност Пазарски път, Мусачево, Неофит Рилски, Пейо Яворов, Пенчо Р. Славейков, Преслав, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Сердика, ул. Извора №1, УПИ І-Общ Кв. 57, УПИ ІІІ-І, Кв. 58-ПСД, УПИ Хх-365, Кв. 33, УПИ XXIІІ-130 Кв. 12, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Чойна
На 29.08.2017 г. /14:30-15:45 ч./ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин: 333016 - Извън Границите на Населеното Място, VIII Кв. 57, VIІ-42, Кв. 8, XI-302, А. Благойчев, Александър Стамболийски, Бенковски, Витоша, Водна Помпа Отпадни Води, Градина Кв. 40, 53, 51, 49, Дунав, Елин Пелин, Извора, Искър, Кв. 57 Парцел 5, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Люб. Каравелов, Местност Пазарски път, Мусачево, Неофит Рилски, Пейо Яворов, Пенчо Р. Славейков, Преслав, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Сердика, ул. Извора №1, УПИ І-Общ Кв. 57, УПИ ІІІ-І, Кв. 58-ПСД, УПИ Хх-365, Кв. 33, УПИ XXIІІ-130 Кв. 12, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Чойна
На 29.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин: VIІ-42, Кв. 8, Бенковски, Дунав, Извора, Кольо Фичето, Люб. Каравелов, Пенчо Р. Славейков, Райко Даскалов, Самуил, Сердика, ул. Извора №1, УПИ Хх-365, Кв. 33, УПИ XXIІІ-130 Кв. 12
На 30.08.2017 г. /12:00-13:15 ч./ -  Нови хан: Александър Стамболийски, Бреза, Геренска, Елин Пелин, Отец Паисий, Пловдивско шосе, Самуил, Съединение, Червен бряг, Юрий Гагарин
На 30.08.2017 г. /10:00-12:00 ч./ -  Нови хан: Местност Милковица, Милковица
Община Етрополе  
На 28.08.2017 г. /09:15-09:30 ч.; 12:15-12:30 ч./ -  Боженица: Махала Ласковци;  Видраре: Махала Градище, Махала Кленака, Махала Ликовци, Махала Мусатете, Махала Пешната Лъка, Махала Раздолата, Махала Свин дол, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни връх
 Калугерово, Общ. Правец: Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци, Махала Кардашица, Махала Костадиновец, Махала Репавище, Махала Рударец, Махала Свин дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин, УПИ-Хі-8, Кв. 4;  Правец: Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Дръвница, Махала Манастирица, Махала Правешки Ханове, Местност Елисов Рът, Север, Средора, Тодор Живков;  Правешка Лакавица: 001626, Голямата ливада, Махала Церица;  Своде: Махала Бакова Могила, Махала Борова Шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман, Махала Лъга, Махала Преход, Махала Требеш, Махала усоето, Махала Чуклата, Махала Чукльовци;  Средни Рът: Мах. Бечовското, Мах. Голяма Глава, Мах. Дунавското, Мах. Койчовци, Мах. Кондурите, Мах. Куваница, Мах. Мончово Търне, Мах. Средни Рът, Махала Краева Бачия, Махала Кръста, Махала Марково Равнище, Махала Скр. Колиби
За периода 28.08.-01.09.2017 г. /08:00-16:15 ч./ -  с. Лъга
За периода 28.08.-01.09.2017 г. /08:00-15:15 ч./ -  Рибарица, Общ. Етрополе: ХVIII, Кв. 19
На 28.08.2017 г. /08:00-16:15 ч.; 09:15-09:30 ч.; 12:15-12:30 ч./; на 29.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./; на 30.08.2017 г. /08:00-16:15 ч.; 08:45-09:30 ч.; 15:00-15:15 ч./; на 31.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./; на 01.09.2017 г. /08:00-16:15 ч./ -  Лъга
На 30.08.2017 г. /08:45-09:30 ч.; 15:00-15:15 ч./ -  Брусен, Общ. Етрополе: 229001, II, Кв. 1, Кладевски дол, Махала Бобища, Махала Гарсовец, Махала Дупковец, Махала Нейков дол, Махала Радов дол;  Видраре: 157, Кв. 13, сграда Кметство, ІІ Кв., Лъга, Махала Джамбазите, Махала Семкова, ПИ-083145 М. Мариновото;  Джурово: Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П. Стайков, М. Беляновец Кв. 9 УПИ VIІІ, Малък Искър, Матю Воденичаров, Махала Беляновец, Махала Герановица, Махала Камилче, Махала Мечи Трън, Махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи май, Септемврийци, Стара планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин;  Етрополе: Равнището;  Лопян: 005034, в. з. Лопян, Кв. 6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети май, Девети септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, Кв. 6, УПИ 6-22, Вилна зона, Ленин, Махала Черешовица, Местност Растака, Местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П. Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, Кв. 29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра;  Малки Искър;  Манаселска река: Махала Вила Манаселски мост, Махала Гараж, Махала Долна липа, Махала липа, Махала Печор, Махала Чульовци;  Осиковица: Махала 57 Км АМ Хемус, Махала Балинска, Махала Баренска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Владовци, Махала Войновци, Махала Вълчиновци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Господарска, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манастира, Махала Манговци, Махала Робовица, Махала Стойковци, Махала Цековци, Махала Чифлика, Махала Ямата;  Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки дол, М. Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, АМ &Quot; Хемус&Quot;, П-Л VI-61, Кв. 5
На 31.08.2017 г. /09:15-10:00 ч.; 14:00-14:15 ч./ -  Етрополе: 128, 27-ми ноември, Акация, Вилна зона Язовира, Георги Антонов, Георги Бакалов, Етрополе, УПИ I-За ДАП, Йорданка Чанкова, Малки Искър, Мария Мишева, Марко Проданов, Махала Иванчовец, Местност Баш Самоков, Отец Паисий, Партизански, Руски, Славяни, Сливница, Сто Двадесет и Осми
На 30.08.2017 г. /08:45-15:00 ч./ -  Манаселска река: Махала Гола Могила, Махала Драгоица, Махала Череша
На 31.08.2017 г. /09:15-10:00 ч.; 14:00-14:15 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски;  Бойковец: Орище, УПИ-І-142;  Бойковец: Орище, УПИ-І-142;  Етрополе: 128, 27-ми ноември, Акация, Вилна зона Язовира, Георги Антонов, Георги Бакалов, Етрополе, УПИ I-За ДАП, Йорданка Чанкова, Малки Искър, Мария Мишева, Марко Проданов, Махала Иванчовец, Местност Баш Самоков, Отец Паисий, Партизански, Руски, Славяни, Сливница, Сто Двадесет и Осми
На 31.08.2017 г. /09:15-14:00 ч./ -  с. Бойковец
На 31.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./ -  Етрополе: Батак, Георги Димитров, Кирил и Методи, Марко Марков, Партизански, Руски, Спортист, Христо Ботев, Христо Ясенов, Чертиград;  Брусен, Общ. Етрополе: 229001, II, Кв. 1, Махала Бобища, Махала Гарсовец, Махала Дупковец, Махала Нейков дол, Махала Радов дол
Община Ихтиман  
На 02.09.2017 г. /08:00-09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:15-16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Веринско
На 01.09.2017 г. /08:00-08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00-16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 02.09.2017 г. /08:15-09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30-16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горна Василица;  Ихтиман: 064007-М. Добрева ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, Извън регулация, Извън регулация/АМ Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М. Добрева ливада, Малина, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Цар Самуил, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра;  Мирово, Общ. Ихтиман
На 01.09.2017 г. /08:00-08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00-16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 02.09.2017 г. /08:00-09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:15-09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:15-16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30-16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Живково, Общ. Ихтиман
На 02.09.2017 г. /09:15-15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ихтиман: 064007-М. Добрева ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Дунав, Здравец, Иглика, Извън регулация/АМ Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М. Добрева ливада, Малина, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Цар Самуил, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра
На 01.09.2017 г. /08:00-16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ихтиман: 064007-М. Добрева ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Дунав, Здравец, Иглика, Извън регулация/АМ Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М. Добрева ливада, Малина, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра
На 29.08.2017 г. /09:15-10:15 ч.; 14:15-15:15 ч./ -  Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Арх. Генадий Ихтимански, Баба Вида, Васил Левски, Вражебъра, Ген. Столетов, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горски Разсадник, Гьончо Белев, Димитър Попов, Димитър Ралов, Димчо Дебелянов, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Извън регулация, Йордан Цонев, Калето, Кирил и Методи, Кочиово, Крали Марко, Кръста, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Марин Дринов, Местност Чикийца, Околовръстна, Опълченска, Оташлия, Отец Паисий, Панайот Волов, Парчевич, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петко Михов, Петър Берон, Полковник Борис Дрангов, Предгарова, Преслав, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Сергей Румянцев, Средна гора, Станоя Балабанов, Стефан Стамболов, Стипон, Тракия, Траянова Врата, Трети март, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Тервел, Хелице, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино, Шести септември, Шипка
На 31.08.2017 г. /09:00-15:15 ч./ -  Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Генерал Гурко, Димитър Попов, Димитър Ралов, Йордан Цонев, Крали Марко, Местност Чикийца, Отец Паисий, Пейо Яворов, Полковник Борис Дрангов, Шести септември
На 01.09.2017 г. /09:00-15:15 ч./ -  Ихтиман: Антим Първи, Арх. Генадий Ихтимански, Васил Левски, Георги Раковски, Ивайло, Кирил и Методи, Околовръстна, Парчевич, Преслав, Свети Климент Охридски, Тракия, Цар Калоян, Цар Самуил, Шипка
На 02.09.2017 г. /08:00-09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:15-16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ихтиман: Божур, Братя Миладинови, Булаир, Васил Левски, Георги Раковски, Димитър Попов, Димитър Русинов, Егерика, Еледжик, Иван Вазов, Иглика, Извън регулация, Йордан Балчев, Кирил и Методи, Кокиче, Липа, Люле Бургас, Люляк, Марица, Мизия, Михаил Сестримски, Мъти Вир, Парчевич, Пирин, Плиска, Предгарова, Преслав, Рила, Руен, Свети Княз Борис 1, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Стефан Караджа, Стипон, Странджа, Съединение, Топик, Траянова Врата, Три Уши, Търново, УПИ -VII 27090, УПИ III-2061, Кв. 145, УПИ IV - 2853, Кв. 191, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Черни връх, Шести септември, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Янтра
На 02.09.2017 г. /09:15-15:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ихтиман: Божур, Иглика, Кокиче, Липа, Люляк, Марица, Мизия, Пирин, Плиска, Рила, Руен, Странджа, Траянова Врата, Черни връх, Явор, Янтра
На 30.08.2017 г. /09:00-15:15 ч./ -  Ихтиман: Генерал Гурко, Иван Вазов, Йордан Цонев, Оташлия, Пенчо Славейков, Полковник Борис Дрангов, Свети Софроний Врачански, Цар Освободител, Шести септември
На 29.08.2017 г. /10:15-14:15 ч./ -  Ихтиман: Георги Бенковски, Захари Стоянов, Кочиово, Отец Паисий, Станоя Балабанов, Стефан Стамболов, Стипон, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино
На 28.08.2017 г. /09:00-15:15 ч./ -  Ихтиман: Захари Стоянов, Кочиово, Марин Дринов, Петър Берон, Стефан Стамболов, Стипон, Цар Самуил
На 31.08.2017 г. /08:30-16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ихтиман: Предгарова
На 01.09.2017 г. /08:00-08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00-16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 02.09.2017 г. /08:15-09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:15-15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30-16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Стамболово, Общ. Ихтиман
Община Костинброд  
На 01.09.2017 г. /13:00-16:00 ч./ -  Богьовци: имот 5340057, УПИ II -29, Кв. 9
На 31.08.2017 г. /14:30-16:30 ч./ -  Градец, Общ. Костинброд: 11, Кв 152, М. Пояке, Местност Пояке, Поляке, с. Градец, УПИ ІІ-323, Кв. 20
На 28.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./; на 29.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./; на 30.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./; на 31.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./; на 01.09.2017 г. /09:00-16:15 ч./ -  Градец, Общ. Костинброд: УПИ VI-225 Кв. 30
На 01.09.2017 г. /09:30-16:15 ч./ -  Дреново, Общ. Костинброд: ПИ № 169
На 28.08.2017 г. /11:00-16:00 ч./ -  Дръмша: Гаго ПИ 87, 181, М Самовилски връх, П-Л 81. 44, М. Самовилски връх, Местност Самовилски връх, Самовилски връх ПИ 82, 9
На 01.09.2017 г. /09:00-16:15 ч./ -  Костинброд: Местност Ленкови Кошари
На 29.08.2017 г. /09:30-16:00 ч./; на 01.09.2017 г. /10:00-13:00 ч./ -  Петърч: Ален мак, Априлско въстание, Бузлуджа, Васил Левски, Витан, Еделвайс, Кап. Петко войвода, Ком, Тантил Стойчев, Христо Ботев, Цветна, Шопска Комуна
На 01.09.2017 г. /09:00-16:15 ч./ -  Хераково: ПИ 145016
Община Мирково  
На 28.08.2017 г. /09:00-12:15 ч./ -  Мирково: 000592 Местност бърдо, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-р Г. М. Димитров, Димитър Томев, Емил Марков, Захари Стоянов, Зора, Извън регулация, Изток, Крайречна, Недельо Кюлафлиев, Опълченска, Орешака, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин кладенец, Ручей, Тодор Йончев
Община Пирдоп  
На 31.08.2017 г. /09:00-12:00 ч./ -  Пирдоп: Димитър Савов, Доктор Марков, Захари Стоянов, Косица, Невена Генчева, Опълченска, Панагюрско шосе, Петко Рачов Славейков, Св. Св. Кирил и Методий, Спас Соколов, Цар Освободител
На 30.08.2017 г. /09:15-12:00 ч./ -  Пирдоп: Княз Александър Батенберг, Панагюрско шосе
Община Правец  
На 28.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./ -  Калугерово, Общ. Правец: Махала Габрика, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Димитровци, Махала Репавище, Махала Репавище, Махала Смесите, Махала Смесите
На 29.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./; на 30.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./; на 31.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./ -  Калугерово, Общ. Правец: Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Репавище, Махала Смесите
За периода 28.08.-01.09.2017 г. /08:00-16:15 ч./ -  Манаселска река: Махала Буджов дол, Махала липа, Махала Смолевица, Махала Чульовци
На 31.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./ -  Равнище: I Кв. 29, УПИ II-196 Кв. 8
Община Самоков  
На 31.08.2017 г. /09:30-12:30 ч./ -  Алино: П-Л ІІ, Пл. №160, Кв. 48, УПИ I-345, Кв. 18
На 28.08.2017 г. /08:45-10:00 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 29.08.2017 г. /08:45-10:00 ч.; 15:00-16:00 ч./ -  Бели Искър: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, П-Л V, УПИ IV Кв. 20
На 31.08.2017 г. /09:30-12:30 ч./ -  Белчин: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 286, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, VI. Кв. 5, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, с. Белчин, Пл. XI, Кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 и УПИ100606 До Крепост Цари Мали град, УПИ І-470, 471 Кв. 38А, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 31.08.2017 г. /09:30-12:30 ч./ -  Белчински Бани: П-Л V Кв, 21
На 29.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./; на 30.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  Говедарци: 15285. 11. 41, Втора, Георги Димитров, Двадесет и Четвърта, Доспей Махала, Искър, Крум Шуманов, Мальовица, Мечит, Октомври, Орловец, Първа, Снежанка, Христо Ботев
На 29.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./; на 30.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  Доспей: 1-ва, 10-та, 11-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 2-ра, 21-ва, 22-ра, 24-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 3-та, 30-та, 4-та, 5-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Площада
За периода 28.08.-01.09.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  Злокучене, Общ. Самоков
 Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 3-та, 30-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 52-ра, 53-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Бктп Градина – Ковачевци;  Мала Църква: с. Мала Църква, Община Самоков;  Самоков: Авксенти Велешки, България, Васил Стоин, Дим. Смрикаров, Захари Хаджигюров, Иван Шишман, Крали Марко, Любен Каравелов, Отец Паисий, Преслав, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, ул. Здравец, ул. Здравец, ул. Софийско шосе 15, УПИ 65231. 911. 36;  Самоков: Булаир, Иван Вазов, Искър, Местност Дългата поляна, Местност Мечката, Местност Татарски Брод, Никола Драмалиев, Оборище, Пашеница, Петър Попангелов, Сини Вир, Цар Борис III
На 31.08.2017 г. /09:30-12:30 ч./ -  Клисура, Общ. Самоков: Извън регулация
На 31.08.2017 г. /09:30-12:30 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 53-та, 54-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, XVIII, Бктп Градина - Ковачевци, Пп II, Кв. 58
На 28.08.2017 г. /08:45-10:00 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 29.08.2017 г. /08:45-10:00 ч.; 15:00-16:00 ч./ -  Мала Църква
На 28.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./; на 29.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./; на 30.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./; на 31.08.2017 г. /09:00-16:00 ч.; 09:30-12:30 ч./; на 01.09.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  Поповяне: ПИ 000368
На 31.08.2017 г. /09:30-12:30 ч./ -  Рельово: №000527, Извън регулация, УПИ -I Кв. 65, УПИ VII- 82, Кв. 5
На 28.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./; на 29.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  Самоков: Гюрови градини
На 28.08.2017 г. /08:45-10:00 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 29.08.2017 г. /08:45-10:00 ч.; 15:00-16:00 ч./ -  Самоков: Курорт Боровец
На 31.08.2017 г. /09:30-12:30 ч./ -  Ярлово: . УПИ ХІІ-562, Кв. 55, 002159, Екатте 87552, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 42-ра, 43-та, 45-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Борова гора, М. Грамаге, ПИ 013001 Местност Св. Петка, ПИ №578, Стоп. двор, УПИ XVI Пл. 260 Кв. 16
Община Своге  
На 28.08.2017 г. /08:30-08:45 ч.; 16:00-16:15 ч./; на 29.08.2017 г. /08:30-08:45 ч.; 16:00-16:15 ч./ -  Бов, Общ. Своге: Бовска Габровница
 Лакатник, Общ. Своге: УПИ V-68, Кв. 19
На 30.08.2017 г. /08:30-09:00 ч.; 15:45-16:15 ч./ -  Бов, Общ. Своге: Луково;  Губислав;  Дружево;  Лакатник, Общ. Своге: Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Градище, Иван Вазов, Извора, Искър, Ковайски дол, Кокиче, Кръстат камък, Куленица, Мах. Радеж ТП Равна нива, Махала Държанчова нива, Пробойница, Първи май, Роза, Стара планина;  Левище;  Миланово, Общ. Своге: Васил Левски, Ком, Мах. Кат, Мах. Мъжев дел, Мах. Ръжища, Мах. Свражен, Мъжев дел, Ропотамо, Стара планина, УПИ-XV-46;  Оплетня: Парцел V-94, Кв. 3;  София: Костенски Водопад/Васил Дим
На 30.08.2017 г. /09:00-15:45 ч./ -  Лакатник, Общ. Своге: Иван Вазов
На 28.08.2017 г. /08:45-16:00 ч./; на 29.08.2017 г. /08:45-16:00 ч./ -  Лакатник, Общ. Своге
Община Сливница  
На 28.08.2017 г. /09:30-16:00 ч./; на 29.08.2017 г. /08:15-16:30 ч./; на 30.08.2017 г. /08:15-16:30 ч./; на 31.08.2017 г. /08:15-16:30 ч./; на 01.09.2017 г. /08:15-16:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Алеко Константинов, Иван Вазов, Максим Горки, Паисий Хилендарски
На 29.08.2017 г. /09:45-10:15 ч.; 09:45-13:30 ч./ -  Алдомировци: 27 Ма, Алдомировска (Г. Димитров), Васил Левски, Люляк (Ст. Лазов)
На 29.08.2017 г. /09:45-10:15 ч./ -  Храбърско: Махала Черен Пешо;  Сливница, Общ. Сливница: VII-180, Кв. 140, Безименна, Бъдеще, Войнишка махала, Кореняк, Лозан Арсов, Победа, Работник
На 29.08.2017 г. /09:45-13:30 ч./ -  Храбърско: Махала Черен Пешо, Махала Черен Пешо;  Сливница, Общ. Сливница: VII-180, Кв. 140, VII-180, Кв. 140, Безименна, Безименна, Бъдеще, Бъдеще, Войнишка махала, Войнишка махала, Кореняк, Кореняк, Лозан Арсов, Лозан Арсов, Победа, Победа, Работник, Работник
На 30.08.2017 г. /08:00-16:30 ч.; 08:00-09:30 ч./; на 31.08.2017 г. /08:00-09:30 ч.; 15:00-16:30 ч./ -  Алдомировци: 242068, М. Слатина, 32-ра, 348, Кв. 62, 46-та, Алдомировска (Г. Димитров), Васил Левски, Вихър (Ант. Иванов), Мах. Слатина, Мах. Шишкова;  Братушково: V-263, VII-299 Кв. 19, УПИ XVI-300;  Гълъбовци: 1 Ва, 10 Та, 17 Та, 20-та, 3 Та, 500179, 7 Ма, 8 Ма, XI-1. 3 Кв 8, Атанас Узунов, Васил Левски, Войводина Могила, Драганица, УПИ XIV-531 Кв. 26;  Радуловци: Мах. Рейна река, ХІІІ-47, Кв. 19
На 30.08.2017 г. /08:00-09:30 ч.; 08:00-16:30 ч./; на 31.08.2017 г. /08:00-09:30 ч.; 15:00-16:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница
На 30.08.2017 г. /08:00-09:30 ч./; на 31.08.2017 г. /08:00-16:30 ч.; 08:00-09:30 ч.; 15:00-16:30 ч./ -  Гургулят: XVI-17 Кв. 9
На 31.08.2017 г. /08:00-16:30 ч./ -  Братушково
На 30.08.2017 г. /08:00-16:30 ч./ -  Гургулят: XVI-17 Кв. 9, XVI-17 Кв. 9
На 30.08.2017 г. /08:00-09:30 ч.; 08:00-16:30 ч./; на 31.08.2017 г. /08:00-09:30 ч.; 08:00-16:30 ч.; 15:00-16:30 ч./ -  Ракита, Общ. Сливница.

Видинска област
Община Видин  
На 29.08.2017 г. /09:30-15:00 ч./ -  Видин: VII-5029 Кв. 600 ЮПЗ, УПИ I-5051, Южна Пром. зона
За периода 28.08.-01.09.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  Въртоп: Втора, Десета, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта;  Рупци, Общ. Видин: 020059, II-182, Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, с. Рупци, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
Община Кула  
На 31.08.2017 г. /09:00-14:00 ч./ -  Кула: 5, III, VI - 6. Кв. 140, Александър Стамболийски, Безименна, Възраждане, Георги Бенковски, Георги Градинаров, Майор Бухарин, Родопи, Средна гора, Стопански двор, Толбухин, УПИ 2 - 22 Кв 132, УПИ III-За Панаира Кв. 45, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 31.08.2017 г. /09:15-14:00 ч./ -  Кула: Александър Стамболийски, Възраждане, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Димитров, Марица, Сливница, Толбухин, Тунджа, Христо Ботев, Янко Сакъзов
Община Макреш  
На 28.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./; на 29.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./; на 30.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./; на 31.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  Подгоре: Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Искър, Йоло Гергов, Йосиф В. Сталин, Ленин, Михаил Здравков, Пейо К. Яворов, Перчо Йорданов, Пирин, Стоян Милков, Тодор Петров, Черно море, Юрий Гагарин
Община Ново село  
На 28.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./; на 29.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./; на 30.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  Флорентин: Дванадесета, Единадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Четиринадесета, Шестнадесета
Община Ружинци  
На 28.08.2017 г. /09:30-16:00 ч./; на 30.08.2017 г. /09:30-16:00 ч./; на 01.09.2017 г. /09:30-16:00 ч./ -  Бело поле, Общ. Ружинци: Боян Чонос, Витко Иванов, Генерал Заимов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Кирков, Дванадесетте, Девети септември, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Йорданка Николова, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Витков, Патрис Лумумба, Перчо Йорданов, Славчо Петров, Стефан Караджа, Толбухин, Хаджи Димитър
За периода 28.08.-01.09.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  Дреновец: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Градище, Димчо Дебелянов, Добруджа, Железничар, Зоя Космодамянская, Лотос, Магура, Милин камък, Нарцис, Неофит Рилски, Никола Й. Вапцаров, Осъм, Палма, Спортист, Стара планина, Христо Смирненски, Чавдар, Чепино, Янтра, ул. „Ясен“.

Област Монтана
Община Берковица  
За периода 28.08.-01.09.2017 г. /09:30-16:30 ч./ -  Берковица: ул. „Акация“, Александровска, Антим I, Ашиклар, Витоша, Георги Сава Раковски, Д-р Иван Панов, Д-р Иван Панов(9 Септември), Даме Груев, Йордан Радичков, Ком, Митрополит Кирил, Оборище, Огоста, Петър Берковски, Площад Свобода, Площад Славейков, Сливница, Страцимировска, Тракия, Цар Крум, Чаталджа, Червена Стена
На 28.08.2017 г. /09:30-15:00 ч./ -  Лесковец, Общ. Берковица: Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
Община Бойчиновци  
На 28.08.2017 г. /09:00-16:30 ч./; на 29.08.2017 г. /09:00-16:30 ч./; на 30.08.2017 г. /09:00-16:30 ч./; на 31.08.2017 г. /09:00-16:30 ч./; на 01.09.2017 г. /09:00-16:30 ч./ -  Охрид: 560078, Втора, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Осма, Пета, Пета, Петнадесет, Първа, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шеста, Шестнадесет
Община Вълчедръм  
На 01.09.2017 г. /13:00-16:15 ч./ -  Мокреш, Общ. Вълчедръм: Втора, Втора А, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Първа, Петдесет и Трета, Петдесет и Шеста, Петдесета, Петнадесета, Първа, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесета, Четиринадесета
Община Георги Дамяново  
На 28.08.2017 г. /13:00-16:30 ч./ -  Главановци, Общ. Георги Дамяново: Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън регулацията, Искър, Калафат, Нов живот, Огоста, Петко Белчев, Първи май, Тимок, Черковна, Черни връх
Община Лом  
На 31.08.2017 г. /08:30-16:00 ч./ -  Долно Линево: Александър Стамболийски, Васил Петлешков(Л. Димитро, Вишна(Г. Димитров), Георги Сава Раковски, Дунав, Малина, Марица, Покрайна, Първа, Рила(Р. Даскалов), Стефан Караджа, Христо Ботев
На 29.08.2017 г. /08:30-16:00 ч./ -  Замфир: 110047, Битоля, Васил Друмев, Васил Коларов, Елин Пелин, Зайчер, Никола Й. Вапцаров, Охрид, Пирин, Сливница, Солун, Царибродска, Шипка
На 29.08.2017 г. /13:00-16:15 ч./ -  Замфир: Беласица, Васил Коларов, Витоша, Георги Димитров, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Никола Й. Вапцаров, Пиротска, Рила, Струма, Толбухин, Царибродска, Шипка
На 29.08.2017 г. /08:00-16:00 ч./ -  Замфир: Битоля, Будапеща, Волга, Върха, Жданов, Замфир Хаджийски, Камчия, Люлин, Ниш, Скопие, Солун, Софроний, Стражица, Хан Кубрат, Цеко Воевода, Червено Знаме, Яне Сандански
За периода 30-01.09.2017 г. /08:30-16:00 ч./ -  Лом: Акациева, Александър Ликов, Възраждане(2-ма Партизани, Въстаническа, Клокотница(Ср. гора-Мл. ), Ковачишка, Лозарска, Мусала, Пчела, Спартак, Ястреб
На 30.08.2017 г. /08:30-16:00 ч./ -  Лом: Алекси Попангелов(К. Лазо), Белоградчишко шосе(Г. Мос), Бунар Хисар, Д-р Петър Кърджиев(Ц. Рач), Иван Вазов, Каймакчелан, Кирил и Методи, Ропотамо, Стоянка Акушерката, Чавдар войвода, Чеган
За периода 28-01.09.2017 г. /08:30-16:00 ч./ -  Лом: Асен Разцветников, Бено Първанов(Синчец-Мл. ), Бойка войвода, Бреза, горанова чешма, Гредовете, Детелина(Ален мак), Димитър Ралчев(Черв. Знаме, Елин Пелин, Иван Петков(Т. Никодимов), Йолова чешма, Калинка, Митко Александров, Младеново/Пейо Яворов, Петър Попнинов, Сергей Румянцев, Славянска(Г. Димитров), Софийска, Страхил войвода, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Христо Ясенов, Шиновец, Ясен
Община Монтана  
На 30.08.2017 г. /09:00-15:00 ч./ -  Монтана: Васил Априлов, Васил Друмев, Генерал Столетов(А. Греков, Димчо Дебелянов(П. Гаврило, Извора(Б. Бистрица), Хан Тервел(Н. Алексиев)
На 31.08.2017 г. /09:30-16:30 ч./ -  Монтана: Васил Друмев, Веренишка(М. Веренишки), Генерал Столетов(А. Греков, Димитър Талев(Ц. Тодоров), Кокиче, Хан Тервел(Н. Алексиев), Цар Борис III-ти(З. Попов)
На 01.09.2017 г. /09:00-15:00 ч./ -  Монтана: Веренишка(М. Веренишки), Иван Аврамов, Иван Вазов, Неофит Бозвели, Филип Тотьо, Цар Самуил(Комсомолска)
На 29.08.2017 г. /17:00-19:00 ч./ -  Монтана: Гоцо Митов, Диана, Индустриална, Морава, ХхI Век
На 30.08.2017 г. /13:00-16:30 ч./ -  Монтана: Димитър Ерийски(Ст. Алов), Добри Войников, Захари Янчев, Ивайло, Извън регулацията, Константин Фотинов, Кошарhик, Нов живот, Одрин(Миладин Кунчев), П. А. Славков(Г. Николов), Петър Богдан, Петър Делян, Хан Омуртаг, Хан Пресиян, Черноризец Храбър
Община Чипровци  
На 28.08.2017 г. /08:00-09:30 ч./; на 01.09.2017 г. /17:00-18:00 ч./ -  Белимел: Местност Ливагето
На 28.08.2017 г. /08:00-09:30 ч./; на 01.09.2017 г. /17:00-18:00 ч./ -  Мартиново: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста
На 28.08.2017 г. /08:00-09:30 ч./; на 01.09.2017 г. /17:00-18:00 ч./ -  Чипровци: 81390. 128. 663 Мангесина ливада, Александър Костов, Балканска, Васил Левски, Витоша, Волга, Даскал Живко, Даскал Стамен, Деяна войвода, Димитър Благоев, Дядо Лилчо, Ехо, Иван Станиславов, Извън регулацията, Калето, Люляк, Павлето (В. Коларов), Петър Парчевич, Ропотамо, Септемврийци, Точо войвода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар войвода
Община Якимово  
За периода 28-01.09.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  Якимово: Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Владимир Генков, Войн Петров, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Комитски, Европа, Единство, Качо Комитски, Комсомолска, Кръсто Божинов, Ленин, Малчика, Мечи дол, Милан Йонов, Партизанска, Станчо Комитски, Тракийска, Христо Михайлов, ул. „Христо Смирненски“.

Област Враца
Община Бяла Слатина  
На 28.08.2017 г. /08:00-16:30 ч./; на 29.08.2017 г. /08:00-16:30 ч./; на 30.08.2017 г. /08:00-16:30 ч./; на 31.08.2017 г. /08:00-16:30 ч./ -  Бяла Слатина: Арда, Бачо Киро, Искър, Марица, Места, Мизия, Никола Вапцаров, Николай Хрелков, Родопи, Тунджа, Цар Иван Шишман
Община Враца  
На 28.08.2017 г. /09:00-09:30 ч./; на 30.08.2017 г. /15:15-15:45 ч./ -  Враца: Ален мак, Безименна, Бистрец, Бистрешко шосе, Бистрица-Б, Блокове на Противочумен Инст., Бориките, Боровица, Ботуня, Гаврил Бистричанин, Дружба, Еделвайс, езерото, Илинден, Индустриална, Калето, Касината, Кв. Бистрец, М. Чудна, Люляците-Б, Маджар, Манастирска, Мътница, Радовене, Рила, Рула, Скът, Славов дол, Сливница, Стоян Орловски, Студен Извор, Студил, Суходолска, УПИ 8, 19, 31, Хранително-Вкусова зона, Чудна
На 28.08.2017 г. /09:30-09:45 ч./; на 30.08.2017 г. /15:00-15:15 ч./ -  Враца: Васил Кънчов, Иглика, Илинден, Стара планина, Христо Ботев
Община Оряхово  
За периода 28.08.-01.09.2017 г. /08:00-16:30 ч./ -  Оряхово: Алея на Мира и Дружбата, Бачо Киро, Васил Петлешков, Добруджа, Иван Вазов, Момчил войвода, Райна Княгиня, Родопи, Силистра, Странджата, ул. „Цар Калоян“.

Ловешка област
Община Априлци  
На 29.08.2017 г. /12:30-16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: „Младост“/Видима/
На 28.08.2017 г. /09:00-15:00 ч./; на 29.08.2017 г. /09:00-15:00 ч./; на 30.08.2017 г. /09:00-15:00 ч./; на 01.09.2017 г. /09:00-15:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Мядна/Острец/, Русалийски проход/Острец/
Община Ловеч  
На 28.08.2017 г. /09:15-15:30 ч./; на 29.08.2017 г. /09:15-15:30 ч./; на 30.08.2017 г. /09:15-15:30 ч./; на 31.08.2017 г. /09:15-15:30 ч./; на 01.09.2017 г. /09:15-15:30 ч./ -  Славяни: Александър Стамболийски, Васил Петлешков, Доктор Петър Берон, Искър, Княз Александър I Батемберг, Патриарх Евтимий, Свети Иван Рилски, Свети Климент Охридски, Спартак, Стефан Стамболов, Тракия
На 28.08.2017 г. /08:45-15:45 ч./; на 29.08.2017 г. /08:45-15:45 ч./; на 30.08.2017 г. /08:45-15:00 ч.; 15:30-15:50 ч./ -  Катунец: 36662. 308. 15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил и Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, Местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра
На 28.08.2017 г. /08:45-15:45 ч./; на 29.08.2017 г. /08:45-15:45 ч./; на 30.08.2017 г. /08:45-15:00 ч./ -  Ловеч
На 28.08.2017 г. /14:00-16:00 ч./ -  Ловеч: Местност Печковец
На 30.08.2017 г. /09:00-09:30 ч.; 15:00-15:30 ч./; на 31.08.2017 г. /09:00-09:30 ч.; 15:00-15:30 ч./ -  Брестово, Общ. Ловеч: Александър Бойчев, Братойска, Братя Ватеви, Васил Левски, Вежен, Витоша, Влашка, Волов, Георги С. Раковски, Дойран, Доктор Найден Стефанов, Здравец, Каймазка, Канаджийска, Карапетровска, Кованджиевска, Коларска, Крайхристовска, Крайчанска, Лальо Винчев, Мазлевска, Местност Горни Каменец, Местност Райкова Стубла, Могилска, Оборище, Одрин, Орешковска, Осми март, Отец Паисий, Перущица, Пиронковска, Пирот, Пряспа, Родопи, Селище, Славовска, Станчевска, Стара планина, Стойчо Мазлев, Странджа, Топалска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Църковна, Чаталджа, Чурковска, Шейново, Шипка, Ялмовска;  Горно Павликене: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Велко Баев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Иван Вътев, Йорданка Николова, Любен Каравелов, Малчика, Местност Майренец, Местност Чапаровец, Нейко Баев, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Петков, Подем, Поп Богомил, Професор Кънчо Цафаров, Сергей Румянцев, Стара планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Михов Христов, Тодор Табаков, Трети март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Янко Забунов;  Изворче: Местност Горен Бабаковец;  Катунец: Кирил и Методий;  Къкрина: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Андрея Арабаджиев, Антим I-ви, Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Левски, Вяра, Георги С. Раковски, Денчо Цонев, Доктор Никола Сяров, Дружба, Еделвайс, Зарезанска, Илинден, Кирил и Методий, Ловджийска, Марин П. Луканов, Мария Сиракова, Местност Кайнака, Неофит Рилски, Николчо Цвятков, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Ефтимий, Петко Генчев Петков, Райна Княгиня, Родината, Розова долина, Столетов, Сяро Глабиняков, Сяро Цонев, Тодор Кирков, Трети март, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Иванов-Големия, Христо Цонев-Латинеца, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цачо Сяров;  Ловеч: Военно Поделение, Местност Бабаковец, Местност Клетища, Местност Печковец, Местност Сливек, Местност Сливешки ливади, Южна Индустриална зона;  Прелом: Александър Стамболийски, България, Васил Левски, Георги С. Раковски, Местност Хаджовото, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Христо Ботев;  Сливек: Александър Стамболийски, Васил Левски, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Минерален Извор, Панайот Волов, Петър Граматик, Тодор Кирков, Трети март, Хаджи Димитър, Хисарска, Христо Кърпачев
На 30.08.2017 г. /09:30-09:45 ч.; 15:45-16:00 ч./; на 31.08.2017 г. /09:30-09:45 ч.; 15:30-15:45 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, Местност Бекерска Кория, Пейо К. Яворов, Радой П. Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен бряг, Шарбанци, Шипка, Яница;  Прелом: България, Васил Левски, Иван Вазов, Пролет, Стадион, Трети март;  Малиново, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С. Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, Местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара планина, Стоян Заимов, Христо Ботев;  Българене, Общ. Ловеч: Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст. Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев;  Дъбрава, Общ. Ловеч: Васил Левски, Горски пътник, Илинден, Местност Каптажа, Трети март, Чер Недялко, Шести септември
На 30.08.2017 г. /15:30-15:50 ч./ -  Каленик, Общ. Угърчин: Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген. Радецки, Ген. Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка;  Ловеч: 43952. 533. 118, Акация, Бачо Киро, Васил Героя, Витоша, Възрожденска, Габрака, Гозница, Дълбокия път, Дядо Дончо, Искър, Люлин, Местност Бабаковец, Местност Кючука, Местност Червен бряг, Младост, Момина Сълза, Момчил войвода, Нарцис, Ната Стоянова, Освобождение, Пано Рогозаров, Пладнище, Подп. Александър Кусев, Райкова Кошара, Ракита, Синчец, Тодор Чернев, Цар Иван Александър, Червен бряг, Чуклата, Янтра;  Орляне: Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, Местност Исака, Панайот Волов, Розова долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести май;  Радювене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Балика, Балчик, Бенковски, Ботев връх, Бранковска, Бузлуджа, Бялка, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горномалянска, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Драва, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иванова Могила, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козл0Дуй, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марагидик, Марин Колев, Марица, Местност Динковското, Милин камък, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Перущица, Петко Д. Петков, Пирин, Полето, Първа, Първи май, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, реката, Република, Рила, Родопи, Росица, с. Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Трети март, Христо Ботев, Христо Вълков, Христо Смирненски, Христо Ясенов
Община Луковит  
За периода 28.08.-01.09.2017 г. /08:00-16:30 ч./ -  Карлуково: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Байкал, Бачището, Бачо Киро, Бор, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Георги Бенковски, Георги Иванов, Георги Иванов, Георги Раковски, Градище, Девети май, Дико Илиев, Дико Илиев, Дунав, Желю войвода, Здравец, Здравец, Иван Ангелов, Иван Ангелов, Изгрев, Искър, Кап Петко войвода, Кокиче, Лале, Латко Лилов, Младост, Оборище, Околовръстен път, Орляк, Отец Паисий, Петко Петков, Петър Берон, Петър Трантеев, Пролет, Работническа, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Стара планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Андреев, Юрий А. Гагарин;  Петревене: Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бор, Бреза, Васил Левски, Ген. Гурко, Георги Сава Раковски, Здравец, Златна Панега, Иван Вазов, Иван Стефанов, Местност При Панега, Радецки, Розова долина, Сергей Румянцев, Синчец, Софроний Врачански, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Освободител;  Торос: Бузлуджа, Валето, Вишиндол, Дило Йотов, Кичера, Мелнична, Пейо К. Яворов, Стоян Георгиев, Цар Симеон
Община Тетевен  
На 31.08.2017 г. /09:30-13:00 ч./ -  Български Извор: 112005, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Мах. Солун, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Райна Княгина, Хемус
На 01.09.2017 г. /09:30-13:30 ч./ -  Васильово: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Иван Цачев Василев, Илия Кръстев, Суходолска, Христо Андреев, Юрий А. Гагарин
На 28.08.2017 г. /09:30-15:30 ч./; на 29.08.2017 г. /09:30-15:30 ч./; на 30.08.2017 г. /09:30-15:30 ч./; на 31.08.2017 г. /09:30-15:30 ч./; на 01.09.2017 г. /09:30-15:30 ч./ -  Глогово: 020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Иван Вазов, Къдрева, Люляк, Мах. Водна, Местн. Три Могили, Местност Мастяк, Местност Ратлака, Христо Ботев
На 30.08.2017 г. /09:30-14:00 ч./ -  Глогово: Местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 31.08.2017 г. /09:00-15:00 ч./ -  Тетевен: Махала Глотното, Махала Скрибътна, Местност Атанашкото, Местност Върбака, Местност Глотното, Местност Пейков дол, Местност Преграда, Местност Присоето, Местност Просеченик, Преграда
На 01.09.2017 г. /09:30-13:30 ч./ -  Тетевен: Местност Атанашкото
На 01.09.2017 г. /09:15-13:00 ч./ -  Черни Вит: Васил Левски, Местност Остриля, Нейо Крачунов, Остриля
Община Троян  
На 01.09.2017 г. /09:00-15:30 ч./ -  Борима: Бочо Дуковски, Георги Бенковски, Девети септември, Димитър Рачев, Здравец, Космос, Марин Банковски, Минко Дочев, Пашалан, Петко Дочев, Стефан Караджа, Тинко Симов, Христо Ботев
На 29.08.2017 г. /09:00-14:00 ч./ -  Добродан: Гара Добродан, Местн. Доброданското
На 30.08.2017 г. /12:30-15:30 ч./ -  Дълбок дол: Бреза, Васил Христов, Гробарска, Мерата, Местност поляната, Орех, Петър Стойков, Поникът, Първи май, Средни Дял, Старата чешма, Стойко Цочев, Тошко Тодоров, Трифонова Усойна
На 30.08.2017 г. /09:15-12:00 ч./ -  Дълбок Дол: Иван Дончев, Извънградска, Първи май, Чучура
На 28.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./; на 29.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  Калейца: Васил Ватев, Дамян Банчев
На 28.08.2017 г. /09:00-15:00 ч./; на 29.08.2017 г. /09:00-15:00 ч./; на 30.08.2017 г. /09:00-15:00 ч./; на 01.09.2017 г. /09:00-15:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: Мах. Баба Стана
На 31.08.2017 г. /08:00-08:30 ч.; 16:00-16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: 73198. 144. 25, 73198. 158. 104. 1, 73198. 158. 124, Ген. Карцов, Изгрев, Кв. Попишка, Лисичи Дупки, Лъгът, Мах. Малка Рибна, Нейчо войвода, Поч. Дом Капина, Тиха, Христо Смирненски, Шести септември
На 29.08.2017 г. /08:15-08:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Амбарица, Ген. Карцов
На 28.08.2017 г. /08:30-09:00 ч.; 15:30-16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Крайречна
На 30.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./; на 01.09.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Мах. Голяма Рибна
На 29.08.2017 г. /08:00-16:00 ч./; на 30.08.2017 г. /08:00-16:00 ч./; на 31.08.2017 г. /08:00-16:00 ч./ -  Черни Осъм: Амбарица, Девети септември, Жилища на Горското стопанство, Общ. ДЗ Обнова, Първи май, Стара планина
Община Ябланица  
На 28.08.2017 г. /09:30-15:30 ч./; на 29.08.2017 г. /09:30-15:30 ч./; на 30.08.2017 г. /09:30-15:30 ч./; на 31.08.2017 г. /09:30-15:30 ч./; на 01.09.2017 г. /09:30-15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: Ангел Кънчев, Вежен, Възраждане, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Раковски, Дунав, Здравец, Искър, Кв. 54 Пл. Възраждане, Лисец, Мико Петков, Оборище, Рила, Симеон Велики, Скобелев, Средна гора, Хан Аспарух, Хан Крум, ул. „Христо Ботев“.

Плевенска област
Община Белене  
На 29.08.2017 г. /09:30-16:00 ч./ -  Белене: ул. „Малчика“
На 01.09.2017 г. /08:45-09:00 ч.; 09:00-15:45 ч.; 15:45-16:00 ч./ -  Божурлук: Албатрос, Албена, Виктория, Даскал Ников, Зорница, Йордан Миланов, Лом, Мургаш, Никола Петков Караников, Огоста, Осъм, Пирин, Прохлада, Рожен, Ропотамо, Сидер Юнак, Средна гора, Тунджа, Хвойна, Черни връх, Шипка
На 01.09.2017 г. /08:45-09:00 ч.; 15:45-16:00 ч./ -  Петокладенци: 189004, Веселин Чунев, Витоша, Дунав, Евлоги Чунев, Крум Христов, Огоста, Осъм, Петко Блажев, Пирин, Първи Стоп двор, Рила, Христо Генов, Шипка, Янтра
На 01.09.2017 г. /08:45-09:00 ч.; 15:45-16:00 ч./ -  Стежерово: Аксаков, Ал. Константинов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Асен Халачев, Балкан, Беласица, Борко, Вапцаров, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Виктория, Вл. Заимов, Вл. Тричков, Г. Бенковски, Г. Кирков, Гатю Коларов, Гео Милев, Гоце Делчев, Д. Бендерски, Д. Грънчаров, Данко Великов, Димо Хаджидимов, Дунав, Жданов, Ив. Вазов, Йорданка Николова, Клокотница, Л. Каравелов, Л. Станев, Люляк, Малчика, Маршал Толбухин, Младен Блажев, Морава, Николай Корнев, Петко Денев, Петко Напетов, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Ропотамо, Сенко, Стара планина, Стела Благоева, Христо Ботев, Христо Кабакчиев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Яне Сандански
На 01.09.2017 г. /08:45-09:00 ч.; 15:45-16:00 ч./ -  Татари: 177014, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Дойран, Илинден, Кирил и Методий, Коста Шишманов, Крум Тончев, Любен Каравелов, Н. Й. Вапцаров, Отец Паисий Хилендарски, П. Р. Славейков, Панайот Волов, Първи Стоп двор, Радецки, Рила, Слави Алексиев, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хр. Смирненски, Христо Кърпачев, Цветан Спасов, Шипка
Община Долна Митрополия  
На 30.08.2017 г. /09:15-09:30 ч.; 09:30-14:15 ч.; 14:00-14:15 ч./ -  Божурица: Александър Стамболийски, Асен Халачев, Беласица, Божур, Бузлуджа, В Левски, Вит, Г Бенковски, Г Милев, Гурко, Иван Вазов, К и Методий, Ком, Мургаш, Мусала, Н Вапцаров, Н Рилски, Надежда, Огоста, Опълченска, П Евтимий, П Р Славейков, Павловец, Пролет, Равнище, Радецки, Раковски, Рила, Руен, Сан Стефано, Свобода, Скобелев, Сопот, Средна гора, Ст Караджа, Стара планина, Странджа, Христо Ботев, Шар планина, Шипка, Ю. А. Гагарин
На 01.09.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  Брегаре: Александър Стамболийски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Коста Златарев, П. Волов, Христо Ботев
На 31.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  Брегаре: Васил Левски, Димитър Благоев, Искър, Любен Каравелов, П. Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 29.08.2017 г. /10:30-12:15 ч./ -  Крушовене: 10-ти конгрес, 9-ти септември, Асен Халачев, Васил Топалски, Георги Димитров, Елин Пелин, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Климент Охридски, Лиляна Димитрова, Люлин, Неофит Рилски, Панайот Волов, Христо Михайлов
На 29.08.2017 г. /10:30-12:15 ч./ -  Славовица, Общ. Долна Митрополия
На 28.08.2017 г. /08:30-16:30 ч./; на 29.08.2017 г. /08:30-16:30 ч./; на 30.08.2017 г. /08:30-16:30 ч./; на 31.08.2017 г. /08:30-16:30 ч./; на 01.09.2017 г. /08:30-16:30 ч./; на 02.09.2017 г. /08:30-16:30 ч./ -  Ставерци: Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Елин Пелин, Климент Охридски, Н. Й. Вапцаров, Преслав, Средна гора, Стефан Караджа, Цветан Гевезовски, Чиган
Община Долни Дъбник  
За периода 28.08.-01.09.2017 г. /08:00-16:30 ч./ -  Садовец: Ангел Кънчев, Арда, Бор, Карпати, Кремениш, Леска, Пирин, Роза, Стефан Караджа, Стоян Заимов
Община Искър  
На 28.08.2017 г. /08:30-16:30 ч./; на 29.08.2017 г. /08:30-16:30 ч./; на 30.08.2017 г. /08:30-16:30 ч./; на 31.08.2017 г. /08:30-16:30 ч./; на 01.09.2017 г. /08:30-16:30 ч./ -  Искър, Общ. Искър: Бенковски, Бр Миладинови, Велко Кръстев, Вит, Георги Димитров, Ернст Телман, Иван Ведер, Кънчо Илиев, Любен Каравелов, Мургаш, Петрохан, Плевен, Родопи, Септември, Страцин, Христо Кърпачев, Чавдарци
Община Кнежа  
На 29.08.2017 г. /09:00-12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кнежа: Кирил и Методий
Община Левски  
На 01.09.2017 г. /08:45-12:15 ч./ -  Българене, Общ. Левски: Ангел Бонгалов, Беласица, В Априлов, В Левски, Веселин Кръстев, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Клисура, Крум Драголов, Любен Каравелов, Панайот Хитов, Петко Петков, Пирин, Полтава, Преслав, Рила, Родопи, Сливница, Спас Венков, Средец, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Съботин Генов, Христо Ботев, Шипка, Янтра
На 31.08.2017 г. /12:30-16:15 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Индустриална
На 30.08.2017 г. /12:15-12:30 ч.; 12:30-15:30 ч.; 15:30-16:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Антон Страшимиров, Васил Априлов, Васил Друмев, Димчо Дебелянов, Йордан Йовков, Княз Александър Батенберг, Пролет, Райна Княгиня, Христо Ботев, Шипка
Община Плевен  
На 28.08.2017 г. /08:45-09:15 ч.; 15:30-16:00 ч./; на 29.08.2017 г. /08:45-09:15 ч.; 15:30-16:00 ч./; на 30.08.2017 г. /08:45-09:15 ч.; 15:30-16:00 ч./ -  Бохот: 1-ви май, 192008 Над село, IV-860, Ал. Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Левски, Вит, Г. С. Раковски, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Дунав, Иван Вазов, Искър, Кацарска, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Местност Над село, Местност Стадиона, Мусала, Никола Петков, Осъм, Паисий, Петко Д. Петков, Пирин, Пирогов, Радецки, Рила, Средна гора, Стамболийски, Стара планина, Стефан Караджа, Стопански двор, Странджа, Струма, Трайчо Костов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин
На 28.08.2017 г. /08:45-16:00 ч.; 08:45-09:15 ч.; 15:30-16:00 ч./; на 29.08.2017 г. /08:45-16:00 ч.; 08:45-09:15 ч.; 15:30-16:00 ч./; на 30.08.2017 г. /08:45-16:00 ч.; 08:45-09:15 ч.; 15:30-16:00 ч./ -  Брестовец: УПИ-III-171
На 30.08.2017 г. /08:00-09:00 ч.; 12:00-13:00 ч./ -  Буковлък
За периода 28.08.-01.09.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  Гривица: Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кочев, Димитър Благоев, Дунавия, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Москва, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Христо Ботев
На 31.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  Ласкар: Алеко Константинов, Кратово, Стоян Едрев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чернялка, Шипка
На 01.09.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  Ласкар: Ангел Кънчев, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Н. Й. Вапцаров, Под село, Рила, Стоп двор, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 29.08.2017 г. /08:00-10:00 ч./ -  Плевен: Брацигово, Велико Търново, Огоста, Русе/Д-р Бешев/
На 30.08.2017 г. /08:00-09:00 ч.; 12:00-13:00 ч./ -  Плевен: България, Българска Авиациа /Индустр., Индустриална зона, Местн. Акчара, Местн. Западна Идустриална зона, Местност Русково Бърдо
На 28.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  Плевен: Възраждане, Сан Стефано
На 28.08.2017 г. /10:30-11:30 ч./ -  Плевен: Д-р Г. М. Димитров/Н. Гиг/, Захари Стоянов, Кокиче, Котел, Кръстец, Лайка, Орлица, Петър Берон, Ст. Стамболов/Черв. Звез/, Стефан Стамболов, Сторгозия
На 28.08.2017 г. /08:45-09:15 ч.; 08:45-16:00 ч.; 15:30-16:00 ч./; на 29.08.2017 г. /08:45-09:15 ч.; 08:45-16:00 ч.; 15:30-16:00 ч./; на 30.08.2017 г. /08:45-09:15 ч.; 08:45-16:00 ч.; 15:30-16:00 ч./ -  Радишево
 Тученица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Ген. Вл. Заимов, Генерал Гурко, Генерал Колев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Дамян Пешев, Кайлъка, Любен Вешков, Местност Пасището, Пирин, Радецки, Рила, Среброструй, Стара планина, Стефан Караджа, Страцин, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю. А. Гагарин
Община Червен бряг  
На 28.08.2017 г. /09:15-16:00 ч./ -  Девенци: 000246, 1-ви май, Ал Стамболийски, Байкал, Бенковски, Бузлуджа, В Левски, Васил Петлешков, Волга, Г Димитров, Ген Скобелев, Д Благоев, Д Дебелянов, Девети май, Добруджа, Драва, Дунав, Крайна-2, Л Бенов, Л Каравелов, М Дринов, Мато Стефанов, Местност Велчов Геран, Мур, Ниш, П Яворов, Пирот, С Киров, Сливница, Ст Караджа, Тодор Каблешков, Украйна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски;  Чомаковци: Отвъде
На 30.08.2017 г. /09:45-16:00 ч./ -  Червен бряг: ул. „Иван Вазов“.

Пернишка област
Община Брезник  
На 28.08.2017 г. /08:30-16:15 ч.; 09:00-10:30 ч.; 15:00-16:15 ч./; на 31.08.2017 г. /08:30-16:15 ч./ -  Банище
На 28.08.2017 г. /09:00-10:30 ч.; 15:00-16:15 ч./ -  Бегуновци;  Беренде, Общ. Земен;  Брезник: МТП&Quot; Ръждавец&Quot;  Брезнишки Извор;  Габровдол;  Гигинци: УПИ ХіV-219, Кв. 22;  Горна Секирна: Местн. Валога;  Долна Секирна: МТП&Quot; Д. Секирна&Quot;  Душинци;  Кошарево;  Милкьовци;  Непразненци;  Режанци;  Садовик;  Станьовци
На 28.08.2017 г. /09:00-10:30 ч.; 09:00-16:15 ч.; 15:00-16:15 ч./ -  Ерул;  Велиново
На 29.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./ -  Брезник: 9-ти септември, 9-ти септември, Александър Филипов, Ангел Коцелянов, Ангел Коцелянов, Богдан Митов, Борис Антов, Борис Антов, Варош, Велин Ваклинов, Владо Радославов, Владо Радославов, Георги Бунджулов, Георги Ив Бунджулов, Гребен, Енчо Николов, Ефтим Стоянов, Ефтим Стоянов, Иглика, Йордан Стефанов, Крум Савов, Крум Савов, Лазар Лумбаров, Любаш, Неделко Савов, Некрит Кузманов, Нестор Петров, Първи май, Синчец, Синчец, Строител, Цвета Лумбарова, Яровец
На 30.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./ -  Брезник: 9-ти септември, Александър Филипов, Ангел Коцелянов, Богдан Митов, Борис Антов, Варош, Велин Ваклинов, Владо Радославов, Георги Бунджулов, Георги Ив Бунджулов, Гребен, Енчо Николов, Ефтим Стоянов, Иглика, Йордан Стефанов, Крум Савов, Лазар Лумбаров, Любаш, Неделко Савов, Некрит Кузманов, Нестор Петров, Първи май, Синчец, Строител, Цвета Лумбарова, Яровец
На 28.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./; на 31.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./ -  Брезник: Богдан Митов, Варош, Георги Бунджулов, Георги Ив Бунджулов, Енчо Николов, Йордан Стефанов, Лазар Лумбаров, Нестор Петров, Първи май, Цвета Лумбарова
На 28.08.2017 г. /09:00-16:30 ч./; на 29.08.2017 г. /09:00-16:30 ч./; на 30.08.2017 г. /09:00-16:30 ч./; на 31.08.2017 г. /09:00-16:30 ч./; на 01.09.2017 г. /09:00-16:30 ч./; на 02.09.2017 г. /09:00-16:30 ч./ -  Гигинци
Община Перник  
На 28.08.2017 г. /09:00-16:30 ч./; на 29.08.2017 г. /09:00-16:30 ч./; на 30.08.2017 г. /09:00-16:30 ч./; на 31.08.2017 г. /09:00-16:30 ч./; на 01.09.2017 г. /09:00-16:30 ч./ -  Расник: Брод, Казанджийска, Околовръстен път
На 28.08.2017 г. /09:00-16:30 ч./; на 30.08.2017 г. /09:00-16:30 ч./; на 31.08.2017 г. /09:00-16:30 ч./; на 01.09.2017 г. /09:00-16:30 ч./ -  Перник: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Рудничар
На 29.08.2017 г. /09:00-16:30 ч./ -  Перник: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Арда, Вардар, Върбица, Искър, Кракра, Рудничар, Струма
На 30.08.2017 г. /08:30-10:00 ч.; 15:00-16:30 ч./ -  Старо село, Общ. Радомир;  Студена, Общ. Перник;  Чуковец, Общ. Радомир;  Гълъбник; Дрен
На 30.08.2017 г. /08:30-16:30 ч.; 08:30-10:00 ч.; 15:00-16:30 ч./ -  Горна Диканя;  Долна Диканя
На 31.08.2017 г. /09:00-10:30 ч.; 15:00-16:30 ч./; на 01.09.2017 г. /09:00-10:30 ч.; 15:00-16:30 ч./ -  Големо Бучино: Бачова махала, Витоша, Даскала, Дъбрава, Кедър, Кокиче, Кракра, Люлин, Нарцис, Република, София, Струма, УПИ XXIV Кв. 39, Яланджийска, Ясен;  Драгичево: V-14, Кв. 83, VIІ-555 Кв. 80, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Долно Драгичево, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Калиница, Каменица, Кокиче, Кракра, Лебед, Любен Каравелов, Люлин, М. Копринено Орище ПИ 324, Магистрала, Мария Луиза, Мах. Крушите, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Ал Танев, Местност Горно Драгичево/Борова гора, Местност Горно Драгичево/Вилите, Местност Горно Драгичево/Гола Могила, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Местност Горно Драгичево/Крушите, Местност Горно Драгичево/Селимите, Местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Никола Вапцаров, Оборище, Панайот Волов, ПИ 020003, ПИ 1625, М. Серимеж, Пирин, реката, Република, Рила, Ропотамо, Рударска, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Умище, УПИ VIII-1426, Физкултурна, Христо Ботев, Черни връх, Янтра;  Мало Бучино: Люлин/2-ра/;  Мърчаево: 10-та;  Перник: Бучински път
На 31.08.2017 г. /09:00-16:30 ч./; на 01.09.2017 г. /09:00-16:30 ч./ -  Големо Бучино: Даскала, Дъбрава, Люлин, Република, София
На 01.09.2017 г. /08:45-10:30 ч.; 12:30-14:00 ч./ -  Люлин, Общ. Перник: с. Люлин, М. Чокладиновец;  Перник: 603, 616-та, Балканджи Йово, Блокове на Р-К Тева, Велчова Завера, Кв. Тева, Кв. Тева, УПИ XI, Кв. 193, Крушовска Република, Освобождение, Парижка Комуна, Петко Ефтимов, Радомирска Република, Разпределителна, Република, Сини Вир, Тева, Урса, Чипровско въстание
На 01.09.2017 г. /09:30-10:30 ч.; 13:00-14:00 ч./ -  Перник: 21-ва, Арх. Йордан Миланов, Благой Гебрев, Варшава, Владимир Комаров, Двадесет и Втора, Двадесет и Трета, Зоя Космодемянская, Иван Земнухов, Изток, Крали Марко, Лев Толстой, Луганск, Максим Горки, Мах. Лалова, Мах. Чекърчийска, Младен Стоянов, Мошино, Огнян Станков, Олег Кошевой, Пушкин, Пхенян, Сергей Есенин, Силистра, Сини Вир, Съединение, Тева, Тева /Къщи/, Трети март, Улан Батор, УПИ V-7050 Кв. 118, Урса, Хавана, Ханой, Хемус, Цоф Бараки, Чернишевски, Юрий Гагарин
На 01.09.2017 г. /09:15-10:30 ч.; 12:45-14:00 ч./ -  Перник: Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Благой Гебрев, Изток, Кадиевка, Клемент Готвалд, Луганск, Младен Стоянов, Младен Стоянов Кв. 63 Парцел, Мошино, Рашо Димитров, Юрий Гагарин
На 01.09.2017 г. /09:30-14:00 ч./ -  Перник: Юрий Гагарин
Община Радомир  
На 28.08.2017 г. /09:15-10:00 ч.; 11:00-12:00 ч./ -  Батановци: Трети март, Шести септември, Александър Стамболийски, Борова, Бушляк, Вергил Ваклинов, Витоша, Голо бърдо, Граово, Железничарска, Иван Вазов, Илинден, Княз Борис I, Коста Тричков, Лозан Рангелов, Мах. Кабранови, Мах. Яшарска, Махала Андрейна, Махала Андронова, Махала Тричкова, Младост, Панайот Волов, Пчела, Република, Св. Св. Кирил и Методий, Средорек, Стара планина, Старо село, Струма, Физкултурна;  Копаница;  Лесковец, Общ. Перник: Бившо ТТЗС;  Перник: Железничарска;  Планиница, Общ. Перник: П-Л XXIІ, Кв. 14, УПИ I-108, Кв. 1;  Радомир: Мах. Арбанас;  Черна гора, Общ. Перник: Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански път, Китка, Лесковски път, Магюшница, Мах. Ваклинови, Мах. Димеви, Мах. Кюрчийски, Мах. Сугареви, Мах. Толева, Нова махала, Раец, Симеон Костов, Стара планина, Юрий Гагарин;  Ярджиловци: Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет и Трети април, Девети септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Рила, Славчо Дяков, Стража;  Борнарево: УПИи I-066007 Кв. 66;  Черна гора, Общ. Перник: Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански път, Китка, Лесковски път, Магюшница, Мах. Ваклинови, Мах. Димеви, Мах. Кюрчийски, Мах. Сугареви, Мах. Толева, Нова махала, Раец, Симеон Костов, Стара планина, Юрий Гагарин;  Ярджиловци: Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет и Трети април, Девети септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Рила, Славчо Дяков, Стража
На 28.08.2017 г. /09:15-12:00 ч./ -  Батановци: Бушляк, Мах. Кабранови, Махала Андрейна, Махала Андронова, Махала Тричкова
На 29.08.2017 г. /09:00-12:00 ч./ -  Драгомирово, Общ. Радомир;  Углярци
За периода 28.08.-01.09.2017 г. /10:00-14:00 ч./ -  Извор, Общ. Радомир
Община Трън  
На 29.08.2017 г. /09:00-10:30 ч.; 15:00-16:15 ч./ -  Бусинци;  Видрар;  Вукан: УПИ III-130 Кв. 12;  Горна Мелна: 87;  Горочевци;  Докьовци;  Еловица, Общ. Трън;  Костуринци;  Къшле;  Лева река;  Мрамор, Общ. Трън: Стълб 32, Клон А;  Пенкьовци;  Радово;  Стайчовци
На 29.08.2017 г. /09:00-10:30 ч.; 09:00-16:15 ч.; 15:00-16:15 ч./ -  Шипковица;  Долна Мелна: НУПИ 12;  Дълга Лука: УПИ IV-71, Кв. 17;  Шипковица
На 30.08.2017 г. /09:15-16:30 ч./ -  Стрезимировци: 56;  Рани луг: П-Л XXI-235, Кв. 7, УПИ ІV-280, Кв. 3 Мах. Пещер
На 30.08.2017 г. /09:15-10:30 ч.; 15:00-16:30 ч./ -  Главановци, Общ. Трън;  Бераинци;  Бохова: УПИ-Х|-148;  Джинчовци;  Забел; Зелениград: Парцел ІІІ-253, Кв. 40;  Лешниковци; Милославци: УПИ V-71, Кв. 18; Рани луг: П-Л XXI-235, Кв. 7; Реяновци; Стрезимировци; Трън: Осми март, Бор, Георги Бабичев, Граничар, Денчо Знеполски, Десета, Мурговица, Нов живот, Руй, Света Троица, Стефан Рангелов; Тураковци; Цегриловци: ПИ 197; Ярловци
На 30.08.2017 г. /09:15-10:30 ч.; 09:15-16:30 ч.; 15:00-16:30 ч./ -  Насалевци; Слишовци.

Кюстендилска област
Община Бобов дол  
На 31.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  Шатрово: 067016, VI-255, Кв. 27
На 01.09.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  Горна Козница: П-Л ХіV-234, Кв. 23
На 01.09.2017 г. /09:00-12:00 ч./ -  Мали Върбовник
Община Дупница  
На 28.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: Вела Пеева, Гергана, Кирил и Методий, Комсомолска, Ленин, Лоза, Максим Горки, Малина, Отец Паисий, Първи май
За периода 28.08.-01.09.2017 г. /09:30-16:00 ч./ -  Делян, Общ. Дупница: III-21. Кв. 4
На 31.08.2017 г. /09:00-09:15 ч.; 11:45-12:00 ч./ -  Дупница: 68789. 20. 626, Кв. 248, Академик Петър Динеков, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Меджидиев, Атанас Величков, Бачо Киро, Бистрица, Братя Миладинови, Бричи бор, Бузлуджа, Велико Търново, Владимир Димитров Майстора, Влахина планина, Генерал Владимир Вазов, Двадесет и Втори март, Дупница, Евтим Трайчев, Еделвайс, Жива Вода, Иван Шишман, Искър, Калина, Калоян, Княз Ал. Батенберг, Люляк, Максим Горки, Махала Гиздова, Местност Савако, Никола Чомаков, Отец Полихроний, Професор Ал. Балабанов, Ропотамо, Росица, Средец, Фенерка, Цар Симеон Велики, Чавдар войвода
На 28.08.2017 г. /13:00-16:00 ч./ -  Дупница: 68789. 28. 351, Ана Малашевска, Местност Бунищерица, Местност Сух андък, Прогона, Свети Иван Рилски
На 29.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: Александър Стамболийски, Ален мак, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Георги Димитров, Горица, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иглика, Кв. 50, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Крайречна, Ленин, Осми март, Пионерска, Първи май, Теменуга, Фенерка, Христо Ботев
На 29.08.2017 г. /13:00-16:00 ч./ -  Дупница: Балкан, Верила, Дамка, Китка, Клокотница, Марица, Орлинска, Отовица, Пиротска, Саморанска
На 30.08.2017 г. /13:00-16:00 ч./ -  Дупница: Софийско шосе
На 30.08.2017 г. /09:00-12:00 ч./ -  Пиперево
На 30.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: 04220. 8. 70, Бригадирска, Бригадирска, Георги Димитров, Гергана, Гергана, Здравец, Зелен път, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Комсомолска, Малчика, Местност Мантарлия, Мусала, Осми март, Осми март, Победа, Победа, Първи май, Първи май, Русалка, Самоковище, Теменуга, ХI-124, Кв. 17, Христо Ботев, Христо Ботев
На 31.08.2017 г. /08:45-12:00 ч./ -  Дупница: Бистрица
На 31.08.2017 г. /13:00-16:00 ч./ -  Дупница: Бричи бор, Еделвайс, Здравец, Кокиче, Криволак, Невена Коканова, Плиска, Стръмна, Христо Ботев
На 31.08.2017 г. /11:45-12:00 ч./ -  Самораново: Георги Димитров
Община Кочериново  
На 28.08.2017 г. /09:30-12:00 ч./ -  Бобошево: Махала Въртен камък;  Драгодан: Махала Ортакчийска
Община Кюстендил  
На 28.08.2017 г. /09:45-16:00 ч./ -  Брест, Общ. Трекляно: Махала селото
На 28.08.2017 г. /10:00-10:30 ч.; 11:00-11:30 ч./ -  Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, Махала Стубела, Полет, Първи май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар;  Граница: Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, Местност Манастира, Местност Ридо, Местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов живот, Осми март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев;  Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бантовска, Махала Бела Вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гърличка, Махала Гъскарска, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Заячка, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Михтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала падинарска, Махала Парлапанска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Русулска, Махала Сапунджийска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколовска, Махала Соколчева, Махала Средна махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Тасковска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Цанкина, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин;  Длъхчево-Сабляр: Мах. Милчовска, Местност Орехчето;  Друмохар: Мах. Ангеловци, Мах. Джоганска, Мах. Табачка, Мах. Таушанска, Местност Сврътките;  Еремия: Махала Брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска;  Згурово;  Илия: Мах. Груйовска, Мах. Делийска, Мах. Карадачка, Мах. Кацарска, Мах. Левковци, Мах. Миленска, Мах. Мишовска, Мах. Ралинска, Мах. рекалийска, Мах. Тузлучка, Мах. Чукарска;  Кадровица: Мах. Постолска, Мах. Станкова;  Кюстендил: Белият камък, Дупнишко шосе, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Станкевско шосе, Цар Освободител;  Лелинци: Васил Левски, Махала Горна;  Неделкова Гращица;  Пелатиково: Мах. Брусарска, Мах. Бумбарска, Мах. Горовска, Мах. Дръчките, Мах. Карпуска, Мах. Кацарска, Мах. Леската, Мах. Лодарска, Мах. Манчовска, Мах. Орешарска, Мах. Очипалска, Мах. Попанска, Мах. Раковска, Мах. Селишка, Мах. Суровичка, Мах. Сърнатичка, Мах. Траянци, Мах. Тръстеник, Мах. Харизанска, Мах. Чифлико, Мах. Шеовци, Мах. Шишовска, Мах. Шопска, Мах. Янкуловци; Пиперков Чифлик: Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, Махала Дядо Манова, Махала Суха река, Местност Друмарката, Местност Капинката, Митко Палаузов, Нов живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин;  Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети септември, Зора, Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев;  Слокощица: Александър Димитров, Ален мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, Махала селото, Местност Змиярника, Местност Кръста, Местност Мичевица, Местност Ридо, Местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски;  Църварица: Мах. Гракалска, Мах. Карадачка, Мах. Копривен, Мах. реката, Мах. Укалска;  Смоличано: Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска, Махала Миринска, Махала Райков Рид, Махала реката, Махала Св. Ана, Махала Сделище, Махала Хаджийска, Махала Чифлико, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юговци;  Страдалово: Мах. Борачичка, Мах. Геберо, Мах. Дъбовска, Мах. Заячка, Мах. Иванковци, Мах. Кьосевци, Мах. Лингурска, Мах. Логодашка, Мах. Нечемска, Мах. Орничарска, Мах. Пешовска, Мах. реката, Мах. Рудишка, Мах. Рудище, Мах. Стамболийска, Мах. Шаинска, Мах. Ширилийска, Мах. Шияне, Мах. Шиячка;  Тишаново: Мах. Божковци, Мах. Воденица, Мах. Гълъбовска, Мах. Ивановска, Мах. Качанска, Мах. Колевска, Мах. Митковска, Мах. Найденци, Мах. Новковска, Мах. реката, Мах. Тутковска, Мах. Хайдушка, Мах. Цървилото, Мах. Янчовска
На 28.08.2017 г. /10:00-10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:00-11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Богослов: 037149, Махала Топилата, Местност Саманли баир;  Кюстендил: Абоба, Белият камък, Местност планина Осогово, Местност Ръжеве, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка;  Слокощица: 247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, Махала Диновска, Махала Маркова, Махала Рошковци, Местност Галеница, Местност Змиярника, Местност Саманли Баир, Местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка
На 28.08.2017 г. /10:00-10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:00-11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 30.08.2017 г. /09:45-10:45 ч.; 15:00-16:00 ч./ -  Цървена Ябълка: Таскова Плевня;  Илия;  Ново село, Общ. Кюстендил: Махала Двете реки;
На 28.08.2017 г. /10:00-10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:00-11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 30.08.2017 г. /09:45-16:00 ч.; 09:45-10:45 ч.; 15:00-16:00 ч./ -  Раково, Общ. Невестино: Махала Бурнаавска, Махала Зидинци, Махала Ковачка, Махала Озранци, Махала Рахталинска, Махала реката, Махала Решанска, Махала Чеканец;  Ветрен, Общ. Невестино: Мах. Агушка, Мах. Дамянска, Мах. Капралска, Мах. Ковачевска, Мах. Новаковска, Мах. Ризовци, Мах. Смиленска;  Савойски: Махала Бреза, Махала Пелтечка;  Сажденик: Махала Златанска
На 28.08.2017 г. /10:00-10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:00-10:30 ч.; 11:00-11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:00-11:30 ч./; на 30.08.2017 г. /09:45-10:45 ч.; 15:00-16:00 ч./ -  Търсино
На 28.08.2017 г. /09:45-11:00 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 29.08.2017 г. /09:30-11:00 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 30.08.2017 г. /09:30-11:00 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 31.08.2017 г. /09:30-10:30 ч./; на 01.09.2017 г. /09:45-10:30 ч./ -  Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Батина, Махала Богойна, Махала Милоорниче, Махала Попов дол, Махала Равно Буче, Махала Щърбец
На 28.08.2017 г. /09:45-16:00 ч.; 09:45-11:00 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 29.08.2017 г. /09:30-11:00 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 30.08.2017 г. /09:30-11:00 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 31.08.2017 г. /09:30-10:30 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 01.09.2017 г. /09:45-10:30 ч.; 15:00-16:00 ч./ -  Горни Коритен: Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева
На 28.08.2017 г. /09:45-11:00 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 29.08.2017 г. /09:30-11:00 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 30.08.2017 г. /09:30-11:00 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 31.08.2017 г. /09:30-10:30 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 01.09.2017 г. /09:45-16:00 ч.; 09:45-10:30 ч.; 15:00-16:00 ч./ -  Косово, Общ. Трекляно: Махала Ангеловци, Махала Върбица, Махала Въргинци, Махала Дузинци, Махала Дурниловци, Махала Качаревци, Махала Лисичковци, Махала Пашинци, Махала Поповци, Махала селото, Махала Сировичинци, Махала Такламановци, Махала Широки дол
На 28.08.2017 г. /09:45-11:00 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 29.08.2017 г. /09:30-11:00 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 30.08.2017 г. /09:30-11:00 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 31.08.2017 г. /09:30-10:30 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 01.09.2017 г. /09:45-10:30 ч.; 15:00-16:00 ч./ -  Брест, Общ. Трекляно: Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала селото, Махала Янкова;  Бъзовица: Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала реката;  Габрешевци: Мах. Богдановци, Мах. Бусарска, Мах. Гелевци, Мах. Зарковци, Мах. Клисурци, Мах. Костадиновци, Мах. Мутарска, Мах. Пешова, Мах. Полоканска, Мах. Равнище, Мах. Тихия кът, Мах. Ущиринци;  горановци, Общ. Кюстендил: Махала Оспротива;  Горно Кобиле: Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала селото;  Горно Уйно: Махала Амиджина, Махала Брестов дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка;  Добри дол, Общ. Трекляно: Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горна ливада, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Добридолски Воденици, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Паргова, Махала Пращенци, Махала Савова, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме;  Долни Коритен: Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска;  Долно Кобиле: Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището;  Долно Уйно: Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска;  Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница;  Драгойчинци: Мах. Богданова, Мах. Бозкина, Мах. Гигина, Мах. Гигинци, Мах. Градско ливаде, Мах. Дайчова, Мах. Деяница, Мах. Джикаре, Мах. Дълги Лом, Мах. Дърнелци, Мах. Зеинци, Мах. Злондон, Мах. Корита, Мах. Куркина, Мах. Малка падина, Мах. Митарци, Мах. Пейчинова, Мах. село, Мах. Средно Осое, Мах. Чорбаджийска, Мах. Ширилова;  Злогош: Долна махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала селото, Махала Чиринци;  Киселица: Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търницац  Чешлянци: Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала реката, Махала Стопански двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре;  Чудинци;  Средорек, Общ. Трекляно: Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни камък;  Сушица, Общ. Трекляно: Махала Варни дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала реката, Махала Старо село, Махала Ханове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар;  Трекляно: Махала Антовци, Махала Аплатовци, Махала Бакъмска, Махала Божуринци, Махала Бойкинци, Махала Бръзина, Махала Връшинци, Махала Гебовци, Махала Горни Балабановци, Махала Димитрина, Махала Долни Балабановци, Махала Долно Гъжинци, Махала Дъбът, Махала Караджинца, Махала Караджинци, Махала Корубинци, Махала Кръстинци, Махала Кьосинци, Махала Лисичковци, Махала Марикинци, Махала Младост, Махала Павлевци, Махала Поповци, Махала Стойковци, Махала Сукинци, Махала Табаци, Махала Тодоровци, Махала Тошинци, Махала Трънярци, Махала Тупарци, Махала Цалакина, Махала Центъра, Махала Чавдаровци, Махала Шавудинци, Махала Шумановци, Махала Щроклинци;  Уши: 030001 М. Под пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска;  Метохия: Долна махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци;  Побит камък, Общ. Трекляно: Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала село;  Полетинци
На 29.08.2017 г. /09:30-16:00 ч./; на 30.08.2017 г. /09:30-16:00 ч./ -  Горно Уйно;  Долно Уйно: Махала Олтоманци
На 30.08.2017 г. /09:45-16:00 ч./ -  Цървена Ябълка
На 30.08.2017 г. /09:45-10:45 ч.; 15:00-16:00 ч./ -  Богослов: 037149, Махала Топилата;  Кюстендил: Абоба, Местност планина Осогово, Местност Хисарлъка;  Слокощица: Махала Рошковци
На 31.08.2017 г. /09:00-12:00 ч.; 13:00-16:00 ч./ -  Буново, Общ. Кюстендил
На 31.08.2017 г. /09:15-10:15 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 01.09.2017 г. /09:15-10:15 ч.; 15:00-16:00 ч./ -  Гурбановци;  Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух;  Долно село: М. Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала Пищилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци;  Ивановци, Общ. Кюстендил;  Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала Пилищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър;  Кутугерци;  Кършалево;  Мазарачево: Махала Безбелинци, Махала Модро поле, Махала Тренките, Махала Черна река;  Преколница: Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска;  Раненци: Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска;  Церовица: Махала Бело Камене
На 31.08.2017 г. /09:15-16:00 ч.; 09:15-10:15 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 01.09.2017 г. /09:15-10:15 ч.; 09:15-16:00 ч.; 15:00-16:00 ч./ -  Бобешино;  Коприва
На 31.08.2017 г. /15:00-16:00 ч./; на 01.09.2017 г. /15:00-16:00 ч./ -  Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Анина, Махала Батина, Махала Богойна, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Милоорниче, Махала Плавнище, Махала Попов дол, Махала Прекендачка, Махала Равно Буче, Махала Щърбец, Махала Щърбец
На 31.08.2017 г. /09:15-10:15 ч./; на 01.09.2017 г. /09:15-10:15 ч./ -  Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Анина, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Плавнище, Махала Прекендачка, Махала Щърбец
На 31.08.2017 г. /09:30-16:00 ч./ -  Трекляно: Махала Бакъмска, Махала Божуринци, Махала Кръстинци, Махала Кьосинци, Махала Павлевци, Махала Тодоровци, Махала Тошинци, Махала Трънярци, Махала Тупарци, Махала Центъра
Община Рила  
На 29.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  Бараково: Александър Стамболийски;  Кочериново: Антон Иванов, В. Везенков, Владимир Заимов, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Климент Готвалд, Малчика, Никола Вапцаров, Толбухин, УПИ ХVIII-1396, Кв. 88, УПИ-ХіV-1395, Кв. 88, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Хан Аспарух; На 29.08.2017 г. /09:00-10:00 ч.; 15:00-16:00 ч./ -  Бараково: Александър Стамболийски, Баба Гена, Беласица, В. Везенков, Васил Коларов, Вела Пеева, К. Лазаров, Клемент Готвалд, Климент Готвалд, Кокиче, Костадин Лазаров, Лазар Везенков, М. Полето, Местност Кални Валог, Методи Попгеоргиев, Митко Палаузов, Никола Парапунов, Парцел ІV, Септемврийска, Струма, УПИ - VIІІ-157, Христо Ботев;  Бараково: Александър Стамболийски, Беласица, В. Везенков, Вела Пеева, Дружба, К. Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, Местност До Кантона, Митко Палаузов, Рила, Септемврийска, УПИ-VI-27, Кв. 100;  Кочериново: 408 По Плана на Гр. Кочериново, VII-372, Кв. 4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В. Везенков, В. Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв. 38, УПИ XXII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М. Бангоев, М. Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна гора, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети март, УПИ - VII, Кв. 40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, Кв. 94, УПИ ХVI-1390, Кв. 94, УПИ ХVIII-1396, Кв. 88, УПИ-ІІІ-1397 Кв. 89, УПИ-ХіV-1395, Кв. 88, Фридрих Енгелс, Х-301, Кв. 31, ХІІ-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак;  Пороминово: 000182, 017013, 0311025, 26073, I, Кв. 8А, II-376, Кв. 9, IX - 40, Кв. 5, І-379, Кв. 36, Адалберт Антонов Малчика, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Благоева, Вела Пеева, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Жельо Демиревски, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кокиче, Лиляна Димитрова, Местност Бачо, Местност Буката, Местност Лаго, Митко Палаузов, Опълченска, ПИ 027010, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, УПИ I142, УПИ II-26073, УПИ III-26073, УПИ-Іх-32, УПИ-ХІІ-18 Кв2, Христо Ботев, Цар Борис, Цар Крум, Цар Симеон, Шипка, Юри Гагарин;  Рила: Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Орлица, Петко войвода, Петко Д. Петков, Планинска, Първи май, Рилски Езера, Роза, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Сокола, Цар Асен и Петър, Цар Калоян, Цар Симеон;  Рила: Бор, Васил Демиревски, Петко войвода, Света Варвара, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Спротива;  Стоб: 69261. 501. 13, 69261. 501. 5, VII 640, Ален мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Божана и Васил Котеви, Бор, Бреза, Витоша, Георги Бачков, Гладно поле, Гоце Делчев, Доктор Петър Берон, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иван Лапев, Иглика, Иречек, Йордан Клинчарски, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Лале, Лоза, Люляк, Марек, Местност Драките, Местност Турските Бахчи, Мир, Младост, Мусала, Никола Вапцаров, Партизанска, Плиска, Първи май, Родопи, Ропотамо, Свобода, Сибирска, Спасуна Накова, Стобски Пирамиди, Стоян Котев, Струма, Тома Райчов, Три Могили, УПИ-Хі-72, Кв. 60, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански;  Кочериново: Асен Рашков, В. Везенков, Дом За Стари Хора, Левски, Лот 2, Местност Джанговица, Никола Вапцаров, пътен Възел, Струма
На 31.08.2017 г. /09:00-09:15 ч.; 15:45-16:00 ч./ -  Кочериново: Свети Иван Рилски, Стопански двор;  Рила: 62671. 500. 2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Възрожденска, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Петко войвода, Петко Д. Петков, Погар, Подгорица, Първи май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска долина, Рилски Езера, Света Варвара, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спротива, Стопански двор, Страхил войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, УПИ ІІ-1506, Кв. 111, Хаджи Агапи, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Цар Асен и Петър, Цар Иван Асен II, Цар Самуил, Царев връх, Чавдар войвода, Черковна, Шипка, Щерю войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов
На 31.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  Рила
Община Сапарева баня  
На 29.08.2017 г. /09:45-10:15 ч.; 11:45-12:00 ч./ -  Паничище: 300 В Отдел 04, Ид. 65365. 210. 970, II, II, Кв. 8, Іх - Кв. 8, Местност Гюндера, Паничище Почивна станция, Планински Курорт, Сухото езеро, УПИ - І, Кв. 70, УПИ VIII Кв. 10;  Сапарева Баня: 65365. 210. 111, Местност Зелени Преслап, Паничище, ПИ №65365. 210. 111 М. Юрта
На 29.08.2017 г. /09:45-12:00 ч./ -  Паничище: II, II, Кв. 8, Іх - Кв. 8, Местност Гюндера, Сухото езеро, УПИ - І, Кв. 70, УПИ VIII Кв. 10;  Сапарева баня.

Благоевградска област
На 28.08.2017 г. /11:30-13:30 ч./ -  Добринище: ул. „Девети септември“, Ванюша Валчук, Васил Левски, Георги Димитров, Любен Каравелов, Места, Първи май, Тодор Каблешков, Христо Смирненски, Юрий Гагарин, Яне Сандански
На 29.08.2017 г. /09:15-09:45 ч.; 15:45-16:15 ч./ -  Банско: Местност Свети Георги, Патриарх Евтимий
На 29.08.2017 г. /09:15-09:45 ч.; 15:45-16:15 ч./ -  Добринище: Борис Парапунов, Васил Коларов, Гарата, Георги Димитров, Георги Темелков, Иван Галчев, М. Тепченик, Незнаен Воин, Охрид, Тодор Каблешков
На 29.08.2017 г. /09:15-09:45 ч.; 15:45-16:15 ч./ -  Места: І-92 Кв. 6
На 29.08.2017 г. /09:15-09:45 ч.; 15:45-16:15 ч./ -  Обидим: 000024 Еккте 53059, Местност Долене
На 29.08.2017 г. /09:15-09:45 ч.; 15:45-16:15 ч./ -  Филипово, Общ. Банско: VIІІ-138, Кв. 13, VIІІ-34 Кв. 13
На 29.08.2017 г. /09:15-15:45 ч.; 09:15-09:45 ч.; 15:45-16:15 ч./ -  Гостун
На 29.08.2017 г. /09:15-15:45 ч./ -  Обидим
На 31.08.2017 г. /09:15-16:30 ч./ -  Банско: Местност Грамадето, Найден Геров, Пирин
Община Благоевград  
На 28.08.2017 г. /09:00-13:00 ч./ -  Марулево
На 28.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./; на 29.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./; на 30.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./; на 01.09.2017 г. /08:00-16:15 ч./ -  Благоевград: Бреза, Велико Търново, Делвинска, Здравец, Иглика, Местност Бодрост, Местност Добро поле, Местност Карталско дере, Околчица, Околчица, Полковник Дрангов, Предел, Свобода, Свобода, Синчец, Славово, Търново
За периода 28.08.-01.09.2017 г. /08:00-16:15 ч./ -  Бело поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов, Васил Левски, имот 04279. 818. 47, УПИ III-63, Кв. 5;  Бистрица, Общ. Благоевград: 001451, Местност Бодрост, Местност Добро поле, ПИ №001451;  Логодаж: УПИ-ІV-195 Кв. 14, Голяма Нива
За периоада 28.08.-01.09.2017 г. /08:15-16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 04217. 920. 1. 70, Местност Септемврийче;  Благоевград: Местност Мингингова поляна, Местност Септемврийче
На 28.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./; на 29.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./; на 30.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./; на 31.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./; на 01.09.2017 г. /08:00-16:15 ч.; 08:00-13:15 ч./ -  Дренково: Махала Балевска
На 29.08.2017 г. /12:00-16:15 ч./ -  Благоевград: Асен Итов, Асен Йотов, Егея, Липа, Околчица, Предел, Търново
На 29.08.2017 г. /08:00-15:15 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград: 035028, Изгрев
 Изгрев, Общ. Благоевград: Васил Левски, УПИ VI-405, Кв. 26, УПИ XV-391, Кв. 6, УПИ-І-394, Кв. 13, УПИ-Х-159, Кв. 4
На 29.08.2017 г. /09:00-13:00 ч./ -  Горно Хърсово: Горни Валог, Махала Буровци, Махала Горни Двояци, Махала Долни Двояци, Махала Мъртвако, Махала Панчовци, Махала Пържово, Махала Стойковци, Махала Тачовци, Махала Шоповци, Ровината
На 29.08.2017 г. /13:00-16:00 ч./ -  Горно Хърсово: Махала Горни Двояци
На 30.08.2017 г. /13:00-16:00 ч./ -  Обел: Равнище
На 30.08.2017 г. /09:00-13:00 ч./ -  Обел
На 31.08.2017 г. /08:15-09:30 ч.; 15:15-16:30 ч./ -  Благоевград: Братя Миладинови, Владо Черноземски, Генерал Тодоров, Георги Измирлиев, Иван Михайлов, Крали Марко, Кръстьо Асенов, Майор Стефан Иванов, Менча Кърничева, Прилеп, Сан Стефано, Стефан Стамболов, Цар Симеон;  Благоевград: Георги Измирлиев
На 31.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./ -  Благоевград: Бреза, Васил Левски, Велико Търново, Даме Груев, Делвинска, Джеймс Баучер, Здравец, Иглика, Крушево, Местност Бодрост, Местност Добро поле, Местност Карталско дере, Околчица, Околчица, Полковник Димов, Полковник Дрангов, Предел, Свобода, Свобода, Синчец, Славово, Тодор Александров, Търново
На 31.08.2017 г. /08:15-16:30 ч./ -  Благоевград: Център;  Благоевград
На 31.08.2017 г. /09:00-13:00 ч./ -  Клисура, Общ. Благоевград
На 31.08.2017 г. /13:00-16:00 ч./ -  Обел: Махала Крайковска
На 01.09.2017 г. /12:00-16:15 ч./ -  Клисура, Общ. Благоевград: Гяурска, Мах. Гяурска и Мах. рекарска, Мах. Гяурска
На 01.09.2017 г. /12:15-16:15 ч./ -  Логодаж: Беров Валог
Община Гоце Делчев  
На 29.08.2017 г. /09:15-09:45 ч.; 15:45-16:15 ч./ -  Балдево: УПИ VII-97, Кв. 9, УПИ ІІІ Кв. 14;  Баничан: Бахчите, Местност поле, Пръдлището, УПИ III, Кв. 31, УПИ-ІV-270, Кв. 28;  Борово, Общ. Гоце Делчев: Местност Капсии, Местност Пенковото, ПИ-18021, М. Мантара, с. Борово, село Борово, УПИ-V-183, Кв. 30;  Брезница: 29-ти Декември, 31002, VI, VIІІ, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели брег, Бело море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, Местност Чарка, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара планина, Стефан Караджа, Стопански двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-ІV, Кв. 82, УПИ-ХVIІІ-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова поляна, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански;  Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, УПИ- ХVIІ-164, Кв. 11, ХVI-246, Кв. 19, Хі-99, 131, Кв. 22;  Господинци: УПИ-Хі, Кв. 1;  Гоце Делчев: Драмски път, Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски ливади, Пенковото;  Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко войвода, Климент Охридски, Местност Кръста, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка - УПИ-V, Кв. 30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно море, Шипка;  Кремен, Общ. Банско;  Лъжница: 029005, Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна Бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, Местност Дъбето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански двор, Стоян войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин;  Огняново, Общ. Гърмен;  Самоков: Тинтява
На 29.08.2017 г. /12:30-15:00 ч./ -  Гоце Делчев: Атанас Тешовски, Булаир, Генерал Ковачев, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Добруджа, Кв. 149 УПИ VIІІ-1228, Охрид, Стара планина, Тодор Каблешков
На 30.08.2017 г. /12:30-15:30 ч./ -  Гоце Делчев: Братя Миладинови, Враня, Екзарх Йосиф, Иларион Макариополски, Пирин, Христо Силянов, Цариброд
На 29.08.2017 г. /10:00-12:00 ч./ -  Гоце Делчев: Братя Миладинови, Генерал Ковачев, Гоце Делчев, Драма, Неофит Бозвели, Неуточнен Адрес, Патриарх Евтими, Стоян Петралийски, Тодор Александров, Христо Матов, Цар Иван Асен, Цар Калоян
На 30.08.2017 г. /10:00-12:00 ч./ -  Гоце Делчев: Ал. Стамболийски, Беласица, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Сливница, Стара планина, Шар планина
На 31.08.2017 г. /12:30-15:00 ч./ -  Гоце Делчев: VI-5243 Кв. 114, Безименна, Гоце Делчев, Димитър Талев, Драма, Звънчарска, Людмил Стоянов, Пейо К. Яворов, Тодор Александров, Юг
На 31.08.2017 г. /10:00-12:00 ч./ -  Брезница: Антон Иванов, Балийца, Барата, Бело море, Васил Левски, Гео Милев, Георги С. Раковски, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Синища, Спас Белухов-Пането, Стопански двор, Татарка, Туфча, Ушите, Хан Аспарух, Христо Ботев
На 01.09.2017 г. /12:30-15:30 ч./ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев, Кирил и Методий, Пейо К. Яворов, Тодор Александров, Хан Аспарух, Хан Крум, Царица Йоана
На 01.09.2017 г. /10:00-12:00 ч./ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев, Петър Сарафов, Полковник Борис Дрангов, Стара планина, Цар Самуил, Царица Йоана
Община Гърмен  
За периода 28.08.-01.09.2017 г. /09:00-16:15 ч./ -  Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, Местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осма, Петнадесета, Първа, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета, Тринадесета, УПИ 5, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката
На 28.08.2017 г. /12:30-14:30 ч./ -  Дебрен: Втора, Осемнадесета, Първа, Седма, Ст 18 Кл Б ТП Дебрен 2, Ст 31 Кл А ТП Дебрен 2, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 31.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./ -  Долно Дряново
На 28.08.2017 г. /10:00-12:00 ч./ -  Дъбница: Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Неуточнен Адрес, Осма, Първа, Седма, Стопански двор, Трета, Четвърта, Шестнадесета
Община Кресна  
На 30.08.2017 г. /10:00-16:00 ч./ -  Горна Брезница
Община Петрич  
За периода 28.08.-01.09.2017 г. /08:00-16:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич: Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Владимир Заимов, Възраждане, Жданов, Любен Каравелов, Малчика, Октомври, Пейо Яворов, Подгорие, Просвета, Радомир, Симеон Кавракиров, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Самуил;  Кулата: Антон Попов, Антон Попов, Брегалница, Брегалница, Васил Левски, Гео Милев, Жп Кулата, Кожух, Люле Бургас, Максим Горки, Местност Гкпп-Кулата, Местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Калоян;  Яворница: Победа
Община Разлог  
На 31.08.2017 г. /09:00-16:30 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Деветнадесета, Извън регулацията, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шафле дере, Шеста
На 31.08.2017 г. /09:30-11:00 ч./ -  Бачево: 23-ти септември, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Людмила Живкова, Неуточнен Адрес, Оборище, Партизанска, Пенчо Славейков, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака
На 31.08.2017 г. /12:45-14:00 ч./ -  Бачево: Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Георги Димитров, Местност Перивол, Никола Парапунов, Петър Прангов
На 01.09.2017 г. /09:30-16:00 ч./ -  Разлог: Еделвайс
На 30.08.2017 г. /09:00-15:30 ч./ -  Разлог: Екзарх Йосиф, Изворите, Местност Пром. зона-Горен Стопански двор, Полковник Лазар Нишков, Пром. зона-Горен Стопански двор
На 30.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ -  Разлог: Местност Баба Цвета, Местност Кошольовото, Местност Мразеница, Местност Предел, Предел
На 31.08.2017 г. /11:00-12:00 ч./ -  с. Бачево: Началото на селото и Района Около Бензиостанцията
Община Сандански  
На 28.08.2017 г. /09:00-11:00 ч./ -  Сандански: Банска, Георги Скрижовски, Македония, Местност Нишан Таши, Местност Паркова зона, Младост, Р-н Поленишки път, Свобода
На 28.08.2017 г. /11:00-16:15 ч./ -  Сандански: Кожух, Мусала, Огражден, Райна Княгиня, Синаница, Сирма войвода, Тодорка
На 28.08.2017 г. /12:30-15:30 ч./ -  Лешница, Общ. Сандански: УПИ VI-203, Кв. 23
На 28.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./; на 29.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./ -  Склаве: 7-ми конгрес, Асен Лагадинов, Веселин Бабалеев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Илинден, Лале, Местност Стопански двор, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Лазаров, Партизанска, Първи май, Соколова Скала
На 29.08.2017 г. /11:00-16:00 ч./ -  Поленица: 6-ти септември, Бяло море, Изгрев, Младост, Никола Вапцаров, Полски път, Стопанска, Съединение, Трети март
На 29.08.2017 г. /15:00-15:30 ч./ -  Сандански: Асен Хадживасилев, Васил Кънчев, Градски парк, Идентификатор 65334. 303. 703, Иван Рилски, Местност Друма, Местност Паркова зона, Никола Вапцаров, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев
На 29.08.2017 г. /15:00-15:30 ч./ -  Черешница
На 29.08.2017 г. /09:00-11:00 ч./ -  Малки Цалим
На 29.08.2017 г. /12:45-15:00 ч./ -  Левуново: Главен път Е-79
На 29.08.2017 г. /12:45-13:00 ч./ -  Сандански: Асен Хадживасилев, Васил Кънчев, Градски парк, Идентификатор 65334. 303. 703, Иван Рилски, Местност Паркова зона, Никола Вапцаров, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев
На 29.08.2017 г. /12:45-13:00 ч.; 15:00-15:30 ч./ -  Бельово;  Враня;  Горно Спанчево;  Катунци: Ангел Кънчев, Асен Лагадинов, Атанас Зайков, Бачо Киро, Бельовска Комуна, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Козепов, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Гьорче Петров, Даме Груев, Иван Вазов, Кочо Честименски, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Пейо К. Яворов, Петър Димитров, Стадиона, Стойо Хаджиев, Стоян Гущеров, Таската Врански, Юри Гагарин, Яне Сандански;  Ковачево, Общ. Сандански;  Кромидово: 038008, Местност Селището, Под Черквата, реката;  Левуново: 019012, VIII+437, Кв. 40, Банята, Беласица, Вихрен, Георги Сава Раковски, Главен път Е-79, Гоце Делчев, Девети май, Дружба, Иван Козарев, Изгрев, Илинден, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кочо Лютата, Лавеле, Лозята, Местност Стопански двор, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Октомври, Орловец, Осми март, Отец Паисий, Пирин, Победа, Стефан Караджа, Струма, Цар Самуил, Чавдарци, Черно море, Шейново, Шипка, Яне Сандански;  Лехово;  Ново Делчево: Георги Кирков, Местност Кантона, Местност Киселица;  Ново Кономлади;  Ново Ходжово;  Пиперица;  Пирин: Местност Калугера;  Хърсово, Общ. Сандански: Бегова поляна;  Яново
На 30.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./; на 31.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./; на 01.09.2017 г. /08:00-16:15 ч./ -  Склаве: 7-ми конгрес, 7-ми конгрес, Асен Лагадинов, Бялата Пръст, Веселин Бабалеев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Илинден, Климент Охридски, Комсомолска, Лале, Марица, Местност Вангелов андък, Местност Панаира, Местност Стопански двор, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Лазаров, Отец Паисий, Партизанска, Партизанска, Първи май, Първи май, Соколова Скала
Община Сатовча  
На 28.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./ -  Боголин: 253
На 28.08.2017 г. /11:00-16:15 ч./ -  Фъргово: 189
На 29.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./ -  Ваклиново: 124, Алексей Морев, Бор, Вергил Ваклинов, Граничарска, Дончо Ганев, Кирил и Методи, Кл. Охридски, Лале, Неуточнен Адрес, Парка, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Стефка Събчева, Страцин;  Кочан: Пристране
На 29.08.2017 г. /12:00-16:15 ч./ -  Кочан: Антон Иванов, Вергил Ваклинов, Георги Бенковски, Капитан Петко войвода, Младост, Неуточнен Адрес, Осма, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Седма, Септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Тракия, Христо Смирненски, Шеста
На 30.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./ -  Кочан: Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Единадесета, Здравец, Ивайло, Лиляна Димитрова, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен адрес, Никола Парапунов, Плиска, Победа, Тодор Каблешков, Тракия, Трета
На 31.08.2017 г. /12:30-16:15 ч./ -  Сатовча: Ал. Стамболийски, Георги Шомов, Дружба, Иглика, Кирил и Методи, Людмила Живкова, Малчика, Тодор Шопов, Четирдесет и Седма, Шипка, Юри Гагарин
Община Симитли  
На 28.08.2017 г. /08:15-16:15 ч./ -  
За периода 28.08.-01.09.2017 г. /08:00-16:15 ч./ -  Долно Осеново: Долна махала, Махала Горна, Махала Долна;  Крупник: Васил Коларов, Васил Левски, Гладстон, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Кокиче, Кресненско въстание, Крупник, Ленин, Местност Текелев шумак, Пайсий Хилендарски, Текелев шумак, Хан Аспарух, Яне Сандански;  Полена: Вела Пеева, Георги Димитров, Зеленка, Махала Ширината, Местност Долна Сушица, Местност Епрец, Местност Училището, Потока, Руен, УПИ-Хі-58 Кв. 11, Христо Ботев, Ширините
На 29.08.2017 г. /08:30-10:30 ч.; 15:01-16:30 ч./; на 31.08.2017 г. /08:30-10:30 ч.; 15:30-16:30 ч./ -  Полето: Галабарци;  Черниче: М. Сухата река
На 29.08.2017 г. /08:30-16:30 ч.; 08:30-10:30 ч.; 15:01-16:30 ч./; на 31.08.2017 г. /08:30-16:30 ч.; 08:30-10:30 ч.; 15:30-16:30 ч./ -  Ракитна: 004077, 010040, Махала Лулейска;  Сенокос, Общ. Симитли: Калайджийска, Чакърска
На 28.08.2017 г. /08:15-16:30 ч./; на 29.08.2017 г. /08:15-16:30 ч.; 08:30-10:30 ч.; 08:30-16:30 ч.; 15:01-16:30 ч./; на 30.08.2017 г. /08:15-16:30 ч./; на 31.08.2017 г. /08:15-16:30 ч.; 08:30-10:30 ч.; 08:30-16:30 ч.; 15:30-16:30 ч./; на 01.09.2017 г. /08:15-16:30 ч./ -  Симитли: Симитли
Община Струмяни  
На 28.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./; на 29.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./; на 30.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./; на 31.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./; на 01.09.2017 г. /09:00-16:15 ч./ -  Микрево: 81, Александър Стамболийски, Берово, Берово, Василево, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Дора Габе, Елин Пелин, Иван Вазов, Малешевска, Орфей, Палат, Петър Берон, Решково, Сирма войвода, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Трети март, Чинара
Община Хаджидимово  
На 31.08.2017 г. /11:30-14:30 ч./ -  Хаджидимово: Ореляк
Община Якоруда  
На 28.08.2017 г. /09:30-16:00 ч./; на 29.08.2017 г. /09:30-16:00 ч./; на 30.08.2017 г. /09:30-16:00 ч./; на 01.09.2017 г. /09:30-16:00 ч./; на 02.09.2017 г. /09:30-16:00 ч./ -  Конарско.


В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Руски министър, смятан за наследник на Путин призна: Без инвестиции сме обречени 0| 214 |25.09.2017 . Ердоган изпрати армията на границата с Ирак 0| 453 |25.09.2017 . Дързък грабеж на бензиностанция в столичен квартал 0| 478 |25.09.2017 . Разбиха престъпна група за разпространение на наркотици в Сливен 1| 477 |25.09.2017

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах