Неделя, 19 Ноември 2017, 18:12
Frognews
0| 2545 |03.11.2017

Къде ЧЕЗ спира тока?

.
Източник: БГНЕС
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.
Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ,  за периода 06 - 10 ноември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни  превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани  дейности.

Област
Дата/период    Времетраене    Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

ОБЛАСТ СОФИЯ-ГРАД  
Община БАНКЯ  
На 08.11.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: 3-та, 7-ма, Габър, Махала Клисурска, Местност Маркови Върби; Дивотино: VII А, кв.7, Габер, М. Габер, М.Габер, Маркови Върби, Местн.Маркови Върби Пи №54, Местност Маркови Върби, Първа, Равни Рид;  Клисура, Общ. Столична: 8-ма, В.З. Дивотино, В.З. Михайлово, Идент.37280.2108.10;  София
Община ВИТОША  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Ралевица
На 06.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Ветрушка, Мур, Околовръстен Път, Петър Папакочев, Родопски Извор
На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  София: Борован, Бяла Ружа/728-ма/, Димитър Пешев, Евлия Челеби/Мара Петлякова, Живописна/702-ра/, Кореняците/Дим.Пъшков/, Любляна/Й.Вишевградски/, Никола Петков/П.Напетов/, Омая/703-та/, Повет/705-та/, Подножие
На 07.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Братя Бъкстон, Бяло Поле, Василашко Езеро, Ген. Стефан Тошев, Казбек, Проф. Велизар Велков, Родопски Извор
На 08.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  София: Акад.Петър Динеков/445-та/, Драгалевци, Околовръстен Път, Паиде Судисов, Света Петка Българска, УПИ IV- 3047, Черни Връх
На 08.11.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  София: XIV-3047, кв.148, Витошка Зорница, Околовръстен Път, Черни Връх
На 08.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Иван Сусанин, Проф. Дочо Леков, Симеон Радев, Симеон Радев/Кирил Янев/
На 08.11.2017 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Драгалевци: ул.Петър Динеков
На 09.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Братя Бъкстон, Никола Петков, Чинар
На 10.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 773-та /Витоша/, 774-та /В.З. Беловодски Път/, Беловодски Път, Беловодски Път, Богова Стъпка, Боянска Песен, Владимир Димитров Майстора, Георги Рилски, Панорамен Път, Панорамен Път, Петко Войвода, Саша Попов, Секвоя, Синята Скала, Стар Беловодски Път, УПИХХІІІ-638 кв 31
Община ВЪЗРАЖДАНЕ  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  София: Александър Стамболийски, Зона Б-5
На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Ген. Скобелев, Ген. Скобелев, Зона Б-18, Зона Б-5, Зона Б-5, Партений Нишавски/Любо Карт, УПИ I и УПИ III, кв.1а, Зона Б-5-4
На 09.11.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  София: Александър Стамболийски, Зона Б-5, Одрин, Сердика
На 10.11.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  София: Сердика, Фурка
Община ИСКЪР  
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Дружба 2
На 06.11.2017 г. /10:30 - 13:30 ч./ -  Бусманци: Циклама
На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Дружба 1
Община КРАСНА ПОЛЯНА  
На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Вардар/Яне Сандански/, Западен Парк/Христо Михайло
Община КРАСНО СЕЛО  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Борово, България, Гоце Делчев/Емил Марков/, Дойран, Йорданка Филаретова, Красно Село, Пирински Проход, Проф.Д-Р Димитър Атанасов, Тодор Каблешков, Топли Дол, Хиподрума, Христо Ботев
На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Борово, България, Гоце Делчев/Емил Марков/, Дойран, Йорданка Филаретова, Красно Село, Пирински Проход, Проф.Д-Р Димитър Атанасов, Тодор Каблешков, Топли Дол, Хиподрума, Хиподрума, Христо Ботев
Община КРЕМИКОВЦИ  
За периода 07-10.11.2017 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Локорско
На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 10.11.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Бухово: 1 Май, Васил Левски
На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 10.11.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Локорско: Благой Гердин, Братя Лимброви, Георги Зозов, Георги Палев, Евлоги Тодоров/11-ти Април/, Илия Манов, Кирил Банов, Славе Турчев, Христо Витков, Христо Манов
На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 10.11.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва, V-141, кв.5а/Сеславци/, Ангел Войвода /Сеславци/, Баба Тонка, Баба Тонка /Сеславци/, Байкал /Кремиковци/, Балатон /Кремиковци/, Бачо Киро /Кремиковци/, Бели Липи /Кремиковци/, Боримечката /Сеславци/, Борова Гора /Кремиковци/, Ботунец 1, Ботунец 2, Бреза, Бреза /Сеславци/, Бързачка /Сеславци/, Витиня /Кремиковци/, Възраждане /Кремиковци/, Г.С.Раковски, Георги С. Раковски /Сеславци/, Гергана /Кремиковци/, Гергана /Сеславци/, Детелина /Сеславци/, Димитър Казака /Кремиковци/, Еделвайс /Кремиковци/, Еделвайс /Сеславци/, Еделвайс/Общ.Надежда/, Здравец /Кремиковци/, Иглика /Кремиковци/, Изгрев /Кремиковци/, Илинден /Кремиковци/, Искър /Ботунец 1/, Кирил и Методий /Сеславци/, Княз Борис 1 /Кремиковци/, Ковачка /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Корбул /Сеславци/, Крали Марко /Кремиковци/, Кремиковска, Кремиковско Шосе, Кремиковци, Липа /Сеславци/, Люляк /Кремиковци/, Люляк /Сеславци/, Малина /Кремиковци/, Малина /Сеславци/, Минзухар /Кремиковци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Митрополит Кулевит /Кремиковци/, Момина Сълза /Кремиковци/, Мургаш /Кремиковци/, Мургаш /Сеславци/, Панайот Волов /Кремиковци/, Петко Османов /Кремиковци/, Пробуда /Кремиковци/, Пролет /Кремиковци/, Равнец /Кремиковци/, Райна Княгиня /Кремиковци/, Райна Княгиня /Сеславци/, Райовица /Сеславци/, Река Елешница /Кремиковци/, Руднична /Кремиковци/, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/, Св.Св.Кирил и Методий /Кремиковци/, Света Вода /Кремиковци/, Света Петка /Кремиковци/, Сеславци, Славянка /Кремиковци/, Стара Планина, Стара Планина /Кремиковци/, Стара Планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стефан Халачев /Кремиковци/, Стопански Двор, Странджа /Кремиковци/, Сърбин /Сеславци/, Тинтява /Сеславци/, Тодор Каблешков /Сеславци/, УПИ 302089, Местност Търне, Филип Тотю /Кремиковци/, Хаджи Димитър /Кремиковци/, Хаджи Димитър /Сеславци/, Хайдушко Кладенче /Кремиковци/, Цанко Церковски /Сеславци/, Цар Калоян /Кремиковци/, Чавдар /Кремиковци/, Чавдар /Сеславци/, Шейново /Кремиковци/, Шипка /Кремиковци/, Явор /Сеславци/, Ягода, Ягода /Кремиковци/, Ягода /Сеславци/
На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 2-ра /Враждебна/
Община ЛОЗЕНЕЦ  
На 06.11.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София: Презвитер Козма, Св.Наум/Трайчо Костов/
Община ЛЮЛИН  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  София: Люлин, Люлин 3
На 06.11.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София: Люлин 4
На 06.11.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  София: Люлин 4, Люлин 4, Р-Н Люлин-4, до ТП &Quot;Бл.414&Quot;
На 07.11.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София: Захари Стоянов, Люлин, Люлин 4
На 07.11.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София: Люлин, Люлин 4
На 08.11.2017 г. /09:00 - 13:30 ч.; 12:15 - 16:30 ч.; 12:30 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:30 - 13:00 ч.; 12:30 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  София: Люлин 7
На 10.11.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София: Европа/Баба Парашкева/, Люлин 7, Сливница, Тома Давидов
Община ОБОРИЩЕ  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Дунав, Княз Александър Дондуков
На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Цар Симеон
На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Сердика
Община ПАНЧАРЕВО  
На 06.11.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./   На 08.11.2017 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:45 - 15:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Долни Пасарел: Акация, Самоковско Шосе
На 06.11.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./   На 08.11.2017 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:45 - 15:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Кокаляне: 491 Китката, В.З Китката Пи 276, Василица, Вец Кокаляне, Вилна Зона Китката, Вилна Зона Терасите, Китката, М.Барище, Месност Роба, Местн.Свлачището, Пукнат Камък/34/, Слатин Дол, Теменуга, Юзината
На 06.11.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./   На 08.11.2017 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:45 - 15:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  София
На 08.11.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Кокаляне: 2804, Болницата, Вилна Зона Бяла Нива, Грамада, Димитър Благоев, Ела, Лъката, Петров Кладенец, Цар Иван Асен II/Петър Янев
На 08.11.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Панчарево: Батийница/24-та/, Борова Гора/10-та/, Дебело Гуно, Детелина/31-ва/, Детски Град, Държов Дол, Еделвайс/5-та/, Калина/3-та/, Латинка/4-та/, Люляк/30-та/, Мест. Падинето, Теменуга/2-ра/, Черешова Градина, Явор/6-та/
На 08.11.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  София: Цар Иван Асен II
На 08.11.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Герман: Зона за отдих
На 08.11.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Кокаляне: Васил Левски/Лиляна Димитро, Вец Кокаляне, Вилна Зона Китката, Искър, Латинка, Люляците, Местн.Свлачището, Петър Берон, Пролет, Роса, Самоковско Шосе
Община ПОДУЯНЕ  
На 06.11.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Владимир Вазов, Левски Зона В
Община СЕРДИКА  
На 09.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Банишора, Беласица, Княгиня Мария Луиза/Г.Дим., Козлодуй, Кресна, Кръстец, Софроний Врачански, Странджа, Струга, Христо Ботев, Цар Самуил, Черни Лом
На 06.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Козлодуй, Константин Стоилов, Първа Българска Армия, Рила, Родопи, Сливница, Тимок
На 07.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Клокотница, Княгиня Мария Луиза/Г.Дим., Княз Борис I, Листопад, Лъвов Мост, Селиолу, Сливница, Струга, Христо Ботев
На 09.11.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София: Опълченска
На 10.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Банишора, Враня, Ген. Иван Чернаев, Калофер, Каменно Цвете, Козлодуй, Опълченска, Сливен, Сливница, Столетов
Община СЛАТИНА  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София: Атанас Узунов 50
На 07.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: 501-ва/Слатина/, 503-та/Слатина/, 504-та/Слатина/, 506-та/Слатина/, 507-ма/Слатина/, 508-ма/Слатина/, 509-та/Слатина/, 513-та/Слатина/, 514-та/Слатина/, 555-та/Слатина/, Владимир Минков-Лотков, Георги Спасов/Съби Дичев/, Майчина Слава
На 07.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Слатина 47б
На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Гълъбец, Добромирка, Кутловица, Ситняково/Хр.Кабакчиев/
На 08.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Коста Лулчев/Асен Велчев/ 266
На 09.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Хемус 61 Вх.А
На 10.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Голаш 2
Община СРЕДЕЦ  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Аксаков, Ангел Кънчев, Васил Левски, Ген. Гурко, Георги С.Раковски, Граф Игнатиев, Евлоги и Христо Георгиеви, Иван Вазов, Кракра, Петко Р.Славейков, Сан Стефано, Славянска, Съборна, Христо Белчев/Гаврил Генов/, Цар Иван Асен II, Шипка
На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Аксаков, Ген. Гурко, Георги С.Раковски, Граф Игнатиев, Добруджа, Кракра, П.Славейков, Паренсов, Сан Стефано, Славянска
На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Аксаков, Ангел Кънчев, Васил Левски, Витоша, Ген. Гурко, Добруджа, Евлоги и Христо Георгиеви, Славянска, Солунска/Васил Коларов/, Цар Иван Асен II, Цар Шишман
На 08.11.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София: Юри Венелин
На 08.11.2017 г. /10:30 - 13:30 ч./ -  София: Авицена, Леонардо Да Винчи, Мизия, Николай В.Гогол, Тича/Георгица Карастоянова/, Цар Иван Асен II, Янтра
На 08.11.2017 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  София: Алабин И.Вл., Витоша, Граф Игнатиев, Позитано, Цар Калоян
На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Аксаков, Ангел Кънчев, Васил Левски, Витоша, Г.С.Раковски, Ген. Гурко, Граф Игнатиев, Добруджа, Евлоги и Христо Георгиеви, Иван Вазов, Кракра, Паренсов, Славянска, Солунска/Васил Коларов/, Съборна, Христо Белчев/Гаврил Генов/, Цар Шишман, Шипка
На 09.11.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София: Мальовица
На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Аксаков, Г.С.Раковски, Граф Игнатиев, Иван Вазов, Солунска/Васил Коларов/, Христо Белчев/Гаврил Генов/, Цар Иван Асен II
Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  
На 09.11.2017 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  София: Д-Р Йордан Йосифов /Студентски Град/, Студентски Град
На 10.11.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София: Акад.Стефан Младенов/Арсо П, Акад.Стоян Аргиров/502/, Проф. Д-Р Димитър Добрев
Община ТРИАДИЦА  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Банат/Курск/, Бигла, Велчова Завера, Витоша, Ген. Скобелев, Гоце Делчев/Емил Марков/, Д-Р Марин Русев, Д-Р Стефан Сарафов, Джеймс Баучер/Антон Иванов, Джон Атанасов/487-ма/, Емилиян Станев/490/, Енос, Иван Андонов/491-ва/, Иван Радоев/456-та/, Киро Тулешков, Кричим/Петко Енев/, Луи Айер/Никола Каменов/, Местност Кръстова Вада, Могилата, Мотописта, Пейо К.Яворов, Петко Каравелов, Петко Ю.Тодоров/Мл.Проход/, Плачковица, Позитано, Сашо Николов-Сладура/483-та, Св.Наум/Трайчо Костов/, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Стрелбище, Тодор Джебаров/417/, Тодор Кожухаров/453-та/, Уйлям Гладстон/Вл.Поптомов/, Филип Кутев, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Чавдар Мутафов/452-ра/, Черни Връх
 
СОФИЯ ОБЛАСТ
Община Божурище  
На 07.11.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Пролеша: Пи 043001, УПИ VІ-045140, УПИ Іv-296
Община Ботевград  
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: 1866 Година, Васил Левски, Кооперативен Пазар, Кооперативен Пазар Закрит, Просвета, Саранск, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Литаково: 3ти Март, Антон Младенов, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Боговина, Брезовица, Бузлуджа, Велчова Завера (Илия Шопов), Вуто Койчев, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Георги Бенковски (Г.Димитро, Иван Вазов (Ангел Миновски), Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Кап.Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Люто Войвода, Люто Войвода, Мургаш, Начо Иванов, Оборище, Парцел V-41, кв.9 Къща, Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Христо Ботев, Шести Септември (9-ти IX), Шести Септември (9-ти IX), Шипка, Юри Гагарин
На 06.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград: 16-ти Ловчански Полк, 1866 Година, Бензиностанция, Васил Левски, Зад Зрч, Илия Стоянов, Индустриална, Оборище, Цар Иван Шишман, Цар Освободител
На 06.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Ботевград: Индустриална
На 06.11.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Правец
На 06.11.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Разлив
На 06.11.2017 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Ботевград: Гурко, Седемнайсти Ноември, Янтра
На 06.11.2017 г. /10:15 - 13:15 ч./ -  Ботевград: Цар Освободител
На 06.11.2017 г. /14:45 - 15:00 ч./ -  Ботевград: Академик Стоян Романски, Боженишки Урвич, Бузлуджа, България, Васил Петров, Витиня, Витоша, Гурко, до Сграда Ткзс, Кооперативен Пазар, Незнайният Войн, Нов Кооперативен Пазар, Освобождение, Пл.Форум УПИ І, кв.65, Свобода, Севаст Огнян, Седемнайсти Ноември, ТП Бетонов Център, Трети Март, Янтра
На 06.11.2017 г. /15:15 - 15:40 ч./ -  Ботевград: XIII, кв.175, Адрян Атанасов, Александър Стамболийски, Божко Божилов, Букорска, Васил Левски, Гробищен Парк, до Сграда Ткзс, Захари Стоянов, Иван Вазов, Местност Широко Ливаде, Опълченска, Орхание, Стара Планина, УПИ Ix, кв.175, Христо Ботев, Цар Иван Шишман
На 07.11.2017 г. /08:45 - 14:30 ч./   На 10.11.2017 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград: 003036, 05815.13.34, Ам Хемус кв.Зелин, В.З. Чеканица, В.З.Зелин, В.З.Зелин, ул.4-та 1, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Йошовски Трап, Казармен, Кошарата, Курорт Зелин, Местност Пръдлювец, Местност Чеканица, Местност Широко Ливаде, Плюскач, Стефан Стамболов, Стубеля, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Чеканица
На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград: 1 кв.249, 16-ти Ловчански Полк, 1866 Година, Адмирал Фьодор Ушаков, Академик Стоян Романски, Александър Стамболийски, Армеец, Балканска, Бенковска, Божко Божилов, Букорска, България, В.З. Чеканица, Васил Левски, Воденицата, Гаврил Брънчов, Георги С.Раковски, Захари Стоянов, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Извор, Казармен, Княз Борис I, Кооперативен Пазар Закрит, Курорт Зелин, Люлин, М.Воденицата, М.Чеканица, Пи - 001088, Местност Чеканица, Никола В.Ракитин, Опълченска, Освобождение, Патриарх Евтимий, Рила, Рудината, Сан Стефано, Седемнайсти Ноември, Стамен Панчев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, ТП Мантовска Градина, Трети Март, УПИ І-3516 кв.235, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Освободител, Чеканица, Шести Септември, Широко Ливаде
На 07.11.2017 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград: Васил Левски, Иван Вазов, Подстанция &Quot;Зелин&Quot;, Х, Цар Иван Шишман
На 07.11.2017 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Ботевград: Адрян Атанасов, Васил Левски, Д-Р Адриян Атанасов, Изгрев, Илия Стоянов, Местност Широко Ливаде, ХХVІІІ
На 08.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 10.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Боженица: 319004, Долапището, Махала Барбушовци, Махала Брусен, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Плоча, Махала Томовци, Махала Урвич, Махала Усойната, Стопански Двор, Х-38, кв.41
На 08.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 10.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград: За Провеждане На 72-Часови Изпитания, Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци, Махала Ръждавец
На 08.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 10.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград
На 08.11.2017 г. /09:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград
На 08.11.2017 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград: Кулинарен Цех
На 09.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград: Адрян Атанасов, Васил Левски, Васил Левски, Д-Р Адриян Атанасов, Иван Вазов, Изгрев, Илия Стоянов, Местност Широко Ливаде, Подстанция &Quot;Зелин&Quot;, Х, ХХVІІІ, Цар Иван Шишман
На 10.11.2017 г. /09:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Правец: IV, кв.9, IV-6393, VI, кв.2, VI-179, кв.104, VII, кв. 2, От 514-От.424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В.Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Езерото, Езерото УПИ Іі кв.117, Елаша, Здравец, Иван Пеев Маруша, кв.9, УПИ VIII, кв.Езерото, Лесковец, Липа, Маняков Камък, Махала Живковска, Махала Поповска, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Махала Симидарско, Месност Елаша, Местност Дългата Орница, Местност Топилата, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О.Т.211-О.Т.202, №1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ III-862 В. 50, УПИ Х кв.57, УПИ Хi-Кв.2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен
На 10.11.2017 г. /09:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Разлив: Махала Маргинска
Община Годеч  
На 06.11.2017 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Годеч: Александър Милев, Васил Друмев, Ком, Никола Петков, Осми Март, Отец Паисий, Паисии, Първи Май, Софийско Шосе, Тинтява, Тодор Каблешков, УПИ Іі-837, Цикура
На 06.11.2017 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Мургаш: УПИ ХІІ-17, кв2
Община Горна Малина  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Горна Малина: XIII-462, кв.40, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, кв. 52 УПИ XIII-607.608, П-Л ХІІІ-18, кв.29, Първа, Първа, Родолюбие, Тринадесета, УПИ ХVІІ-315, кв.29, Четринадесета
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Макоцево: Местност Крушака, Пи 093013
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Саранци
На 06.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 07.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Белопопци: Пи 035049-Нива Земед.Земя, III-354, кв. 34, VІ-266, М.Чукарката, Имот№027006, УПИ XII-256 кв. 12, УПИ Ііі-324, кв.35, УПИ Ііі-43, 44, УПИ Іх-Общ, кв.40, УПИ Хіх-346 кв.25
На 06.11.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Горна Малина: 101, Блокове
На 06.11.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Макоцево: В.З. Овче Бърдо Имот №219, Местност Крушака, Местност Овчо Бърдо, Овче Бърдо, Овчо Бърдо, Пи 093013, Пи 385 Кад.Район 232, Пи 463 Кад.Р.232 М.Овче Бърдо, УПИ II-49, кв.3, УПИ ХII -176 кв. 31
На 06.11.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Негушево: 068010, VІІІ-3 кв.2 Спирка Негушево, Имот 000718 Км 36+961, Общ.Горна Малина, П-Л XVI-27, кв.3, УПИ VІ-76, кв.11, УПИ XI-185, кв. 18, УПИ ІІ-16, кв.2, УПИ ХVІІІ-195, кв.18, УПИ ХІV-157, кв.18, УПИ-87
На 06.11.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Осоица: М.Мандрите-Катлъка
На 06.11.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Саранци: IX-42, кв.7, я-95, кв15, Божанчеви Ливади, УПИ І кв.37
На 06.11.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Чеканчево: II-289, кв.32, VI-296 кв.25, П-Л Х-373, кв.35, П-Л ХVІІ, Им.Пл.№317, кв.24, УПИ ХХ-246, кв.11
На 07.11.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Долна Малина: УПИ ХІV-278 кв.24
Община Драгоман  
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 12:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Камбелевци: Хіі-22
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 16:00 ч.; 10:00 - 12:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Чуковезер
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Вишан
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Владиславци
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Габер, Общ. Драгоман: VІІ-99, Градище, ул.Елин Пелин
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Горно Село
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Грълска Падина: Мах.Горно Ново Село
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Долна Невля
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Долно Ново Село, Общ. Драгоман
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Драгоман: Акация, Еделвайс, Железничар, Иглика, Игрище За Минифутбол УПИ І, Кольо Фичето, Космина, Нишава, Петнадесети Кантон, Спортист, Средна Гора, Странджа, Христо Ботев, Шести Септември, Ярловци
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Круша, Общ. Драгоман
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Начево
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Несла: 000136
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Чеканец, Общ. Драгоман
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Ялботина
На 09.11.2017 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Габер, Общ. Драгоман: VІІ-99, ул.Елин Пелин
На 09.11.2017 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Драгоман: Ярловци
На 09.11.2017 г. /10:00 - 12:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Бахалин
На 10.11.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Драгоман: Еделвайс, Железничар, Иглика, игрище за минифутбол УПИ І, Космина, Нишава, Петнадесети Кантон, Спортист, Странджа, Шести Септември
Община Елин Пелин  
На 08.11.2017 г. /11:00 - 11:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Габра: Миньор, Ален Мак, Бисер, Божур, Бор, Васил Левски, Върбата, Детелина, Еверест, Здравец, Зора, Иван Ст.Туев, Иглика, Изгрев, Йордан П. Кусаров, Крум Г.Стойнов, Лилия, Любен Каравелов, Люляк, Маргарита, Минчо Н.Кунев, Миньор, Михалкова Чешма, Могилата, Момина Сълза, Нарцис, Незабравка, Панайот Волов, Раковска, Реката, Роса, Синчец, Соленика, Средна Гора, Теменуга, ул.Средна Гора №3, УПИ VІІ-221, кв.12, Христо Ботев, Христо Проданов, Шипка, Ясна Поляна
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Лесново: Двадесета, Петдесет и Втора, Четвърта, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Четвърта
На 06.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Саранци: 000020 По квс
На 06.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Стъргел: Имот 024027, Парцел Іі-269, кв.39, УПИ, УПИ I-390, кв.47, УПИ V-467, кв.30, УПИ VII-309, кв.52, УПИ VІ-275, кв.39
На 06.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Горна Малина
На 06.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Горно Камарци: .Упи VI-61 кв 11, УПИ VI-38, кв.7
На 06.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Негушево: УПИ 9 - 020019
На 06.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Осоица: 10, 33-та, III-271 кв.37, XI-400 Вилна Зона, Xxv-256, Общ.Горна Малина, П-Л III-276, кв.37, П-Л VI-137, кв.1, Парцел VIII От кв.53 В.З. Осоица, Парцел VІ-54, кв.28, УПИ IV-249, кв.22, УПИ XI-317, кв.39, УПИ Х-404 кв 1, УПИ Хііі-373, кв.34
На 06.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Столник
На 06.11.2017 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Горно Камарци
На 06.11.2017 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Осоица
На 06.11.2017 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Долно Камарци: VIII-9 кв.7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160, кв.8, Седма, ТП Център, Трета, Хііі-108 кв.14, Четвърта
На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Лесново: 129048, IV-19, XI-276, кв.61, XVII-148, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Десета, Осма, П-Л №Хіі-87, кв.9, Пета, Петнадесета, Пи 129012, Седма, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, УПИ VIII-60, кв.10, УПИ XIII-62, УПИ Ііі-219, кв.33, УПИ ХVIII-230, УПИ ХVІІ-236, кв.34, УПИ-518 кв1а, ХХ-424 кв 55, Четвърта, Четринадесета, Шеста
На 07.11.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: VI-142, Борис I, Васил Априлов, Васил Левски, Екзарх Антим I, Калоян, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Марица, Мургаш, Новоселци, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Плиска, Хан Аспарух, Цар Асен I, Цар Симеон
На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Крушовица, Общ. Елин Пелин: УПИ VI-104, кв.13, УПИ VI-4, кв.1, УПИ Іх-5, кв.1, УПИ ХХV-91, кв.9
На 08.11.2017 г. /11:00 - 11:15 ч.; 11:15 - 12:45 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Крушовица, Общ. Елин Пелин: I, кв.7, М. Гладно Поле, Гладно Поле, Гладно Поле-вили, Имот 036024, М. Гладно Поле, Месност Гладно Поле, УПИ VI-104, кв.13, УПИ VI-4, кв.1, УПИ Іх-5, кв.1, УПИ ХХV-91, кв.9
На 08.11.2017 г. /11:00 - 11:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Нови Хан: Вилна Зона Побит Камък
На 09.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Нови Хан: Александър Стамболийски, Бреза, Геренска, Елин Пелин, Отец Паисий, Пловдивско Шосе, Самуил, Съединение, Червен Бряг, Юрий Гагарин
На 09.11.2017 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Нови Хан: Александър Стамболийски, Еледжик, Марица, Николина Здравкова, Пловдивско Шосе, Стефан Караджа, Търнава, УПИ І-135 кв.20, Фетовица, Шипка
На 09.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Новоселци
Община Етрополе  
На 06.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./   На 08.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 14:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 15:15 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Лъга
На 06.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Боженица: Махала Ласковци
На 06.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Видраре: Махала Градище, Махала Кленака, Махала Ликовци, Махала Мусатете, Махала Пешната Лъка, Махала Раздолата, Махала Свин Дол, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни Връх
На 06.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Калугерово, Общ. Правец: Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци, Махала Кардашица, Махала Костадиновец, Махала Репавище, Махала Рударец, Махала Свин Дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин, УПИ-Хі-8, кв.4
На 06.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Дръвница, Махала Манастирица, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Местност Елисов Рът, Местност Стилковски Рът, Местност Тошински Рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 кв. 110
На 06.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Правешка Лакавица: 001626, Голямата Ливада, Махала Церица
На 06.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Своде: Махала Бакова Могила, Махала Борова Шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман, Махала Лъга, Махала Преход, Махала Требеш, Махала Усоето, Махала Чуклата, Махала Чукльовци
На 06.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Средни Рът: Мах.Бечовското, Мах.Голяма Глава, Мах.Дунавското, Мах.Койчовци, Мах.Кондурите, Мах.Куваница, Мах.Мончово Търне, Мах.Средни Рът, Махала Краева Бачия, Махала Кръста, Махала Марково Равнище, Махала Скр. Колиби
На 06.11.2017 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Правец: Махала Правешки Ханове
На 08.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 14:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Джурово: Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П.Стайков, М.Беляновец кв.9 УПИ VІІІ, Малък Искър, Матю Воденичаров, Махала Беляновец, Махала Герановица, Махала Камилче, Махала Мечи Трън, Махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи Май, Септемврийци, Стара Планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин
На 08.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 14:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Етрополе: Равнището
На 08.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 14:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Малки Искър
На 08.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 14:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки Дол, М.Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, Ам &Quot;Хемус&Quot;, П-Л VI-61, кв.5
На 08.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 14:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Равнище: I кв.29, XVII-290, кв.46, Мах. Грозьов Дол, Махала Големанско, УПИ II-196 кв.8
На 08.11.2017 г. /09:15 - 14:15 ч.; 09:15 - 10:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Брусен, Общ. Етрополе: 229001, II, кв.1, Кладевски Дол, Махала Бобища, Махала Гарсовец, Махала Дупковец, Махала Нейков Дол, Махала Радов Дол
На 08.11.2017 г. /09:15 - 14:15 ч.; 09:15 - 10:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Видраре: 157, кв. 13, Сграда Кметство, Іі кв., Лъга, Махала Джамбазите, Махала Семкова, Пи-083145 М.Мариновото
На 08.11.2017 г. /09:15 - 14:15 ч.; 09:15 - 10:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Лопян: 005034, В.З.Лопян, кв.6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети Май, Девети Септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, кв.6, УПИ 6-22, Вилна Зона, Ленин, Махала Черешовица, Местност Растака, Местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П.Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, кв.29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра
На 08.11.2017 г. /09:15 - 14:15 ч.; 09:15 - 10:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Манаселска Река: Махала Буджов Дол, Махала Вила Манаселски Мост, Махала Гараж, Махала Гола Могила, Махала Долна Липа, Махала Драгоица, Махала Липа, Махала Печор, Махала Смолевица, Махала Череша, Махала Чульовци, Укопете
На 08.11.2017 г. /09:15 - 14:15 ч.; 09:15 - 10:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Осиковица: Махала 57 Км Ам Хемус, Махала Балинска, Махала Баренска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Владовци, Махала Войновци, Махала Вълчиновци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Господарска, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манастира, Махала Манговци, Махала Робовица, Махала Стойковци, Махала Цековци, Махала Чифлика, Махала Ямата
На 08.11.2017 г. /14:00 - 14:15 ч./ -  Джурово: Махала Камилче
На 10.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Бойковец: Орище, УПИ-І-142
На 10.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Етрополе: 128, 27-Ми Ноември, Акация, Вилна Зона Язовира, Георги Антонов, Георги Бакалов, Етрополе, УПИ I-За Дап, Йорданка Чанкова, Малки Искър, Мария Мишева, Марко Проданов, Махала Иванчовец, Местност Баш Самоков, Отец Паисий, Партизански, Руски, Славяни, Сливница, Сто Двадесет и Осми
На 10.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски
На 10.11.2017 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  С.Бойковец
Община Ихтиман  
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Георги Бенковски, Димитър Попов, Димчо Дебелянов, Йордан Цонев, Кочиово, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Цар Освободител, Царчино
На 07.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Местност Ушите
На 07.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Боерица: Пи640030, 640027, УПИ VІ-111, кв.16, УПИ Іі-124, кв.13
На 07.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Веринско
На 07.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман: УПИ IV-103 кв 27, 036055, М.Каратопрак, 093360, М.Шабан Дере, П-Л Хі-39, кв.4
На 07.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Полянци
На 07.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Черньово: V-68, кв.24, УПИ IV-146 кв 17, УПИ ХVІ-6, кв.1, УПИ ХІV-105, кв.16
На 07.11.2017 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Венковец: УПИ III-28 кв. 4
На 08.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Веринско: 000182, ул.13, УПИ Ix-23, кв.13, УПИ ІІІ-124, кв.6, УПИ ХVІІ-131, кв.6
На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Автомагистрала Тракия, Извън Регулация/Ам Тракия/, Пи 007083 М.Царчино
На 09.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 14:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Мирово, Общ. Ихтиман
На 09.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман
На 09.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Ихтиман: 064007-М.Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, Извън Регулация, Извън Регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М.Добрева Ливада, Малина, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Цар Самуил, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра
На 09.11.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Ихтиман: 064007-М.Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Дунав, Здравец, Иглика, Извън Регулация, Извън Регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М.Добрева Ливада, Малина, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра
На 09.11.2017 г. /09:00 - 14:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Горна Василица
На 09.11.2017 г. /09:00 - 14:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман
Община Костенец  
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Бор, Вароша, Георги С.Раковски, Здравец, Иван Вазов, Искър, Китка, Константин Костенечки, Любен Каравелов, Марица, Пипериче, Радост, Република, Рила, Свети Иван Рилски, Свети Св.Кирил и Методий, Христо Ботев
На 08.11.2017 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Долна Василица: Махала Гергичка, Махала Шуманска
На 08.11.2017 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Акация, Балчовица, Белмекен, Бор, Бреза, Бунара, Вароша, Васил Левски, Витоша, Втора, Георги С.Раковски, Горна Черква, Детелина, Дренето, Дъбовица, Еделвайс, Езерище, Захари Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Инчовица, Искър, Кирил и Методий, Китка, Кокиче, Константин Костенечки, Кръстите, Курорт Вили Костенец, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Македония, Малина, Марица, Миликини Ниви, Младост, Мургаш, Мусала, Оборище, Освобождение, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пета, Пипериче, Пирин, Пленщица, Първа, Равен, Радост, Република, Рила, Родопи, Роза, Сакарджа, Самуил, Света Петка, Свети Георги Победоносец, Свети Иван Рилски, Свети Св.Кирил и Методий, Синчец, Соколовец, Софроний Врачански, Средна Гора, Стадионна, Стара Планина, Стефан Караджа, Съединение, Теменуга, Тинтява, Топола, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хризантема, Христо Ботев, Чавча, Череша, Черни Връх, Юрукова Поляна, Ягода, Ясен
На 08.11.2017 г. /13:15 - 13:30 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Вилна Зона, Водопада, Инчовица, Курорт Вили Костенец, Миликини Ниви, Самуил
На 08.11.2017 г. /16:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Вилна Зона, Водопада, Извън Регулация, Инчовица, Курорт Вили Костенец, Миликини Ниви, Пипериче, Самуил
На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Момин Проход: Бор, Бряст, Гьолска, Детелина, Лале, Лоза, Ружа, Сълзица, Трепетлика, Христо Ботев, Цвят
Община Костинброд  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Градец, Общ. Костинброд: УПИ VІ-225 кв.30
На 06.11.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Петърч: Ален Мак, Априлско Въстание, Бузлуджа, Васил Левски, Витан, Еделвайс, Кап.Петко Войвода, Ком, Тантил Стойчев, Христо Ботев, Цветна, Шопска Комуна
На 09.11.2017 г. /14:45 - 15:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Костинброд: 3479, кв.239, IV-2482, кв.230а, IV-3944кв 63-А, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Балван, Безименна, Валери Чкалов, Васил Левски, Витошко Лале, Възход, Георги С. Раковски, Герена, Дванадесети Април, Детелина, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Елин Пелин, Жп Кантон, Захари Зограф, Йордан Йовков, Кооперативен Пазар, Липа, Ломско Шосе, Люляк, Малина, Маслово, Местност Бачийте, Момина Сълза, Момчил Войвода, Незабравка, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Пи 3675, кв.99а, Райна Княгиня, Рила, Роза, Розова Долина, Св. Георги Победоносец, Славянска, София, Спортист, Средна Гора, Стефан Караджа, Стопански Двор, Ул Илинден, УПИ III кв.100, УПИ XII кв.103, УПИ XVI 2844 Ul 91, УПИ ХХх-3981 кв.154, УПИ-ХVII-1758, Филип Тотю, Фондови Жилища, ХV-1642, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Самуил, Цветна, Чакалов, Шияковци, Шияковци УПИ 38978, 38 кв.42
На 09.11.2017 г. /14:45 - 16:15 ч./ -  Костинброд: 3479, кв.239, Александър Стамболийски, Балван, Безименна, Георги С. Раковски, Герена, Елин Пелин, Йордан Йовков, Ломско Шосе, Маслово, Обединена, Патриарх Евтимий, Рила, Славянска, София, Стефан Караджа, Стопански Двор, УПИ ХХх-3981 кв.154, Хаджи Димитър
Община Мирково  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Петрич, Общ. Златица
На 08.11.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Смолско
Община Пирдоп  
На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Бенковски, Общ. Мирково
На 07.11.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Златица: Баба Тонка, Батак, Бор, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Вилна Зона Черешака, Георги Златанов, Голеш, Гълъбец, Златишки Проход, Извън Регулация, Липа, Местност Свети Спас, Оборище, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Рад Радев, Райна Княгиня, Рила, Родопи, Синчец, Спас Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Харалампи Самарджиев, Чайка
На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Златица: Вилна Зона Черешака, Захари и Мария Сергиеви, Извън Регулация
На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Църквище: V-19, кв.3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Каменица, Общ. Мирково: Махала Брестака, Махала Илинден, Махала Преспа, Махала Хвърчил, Махала Черковище, УПИ ХVІІІ-117, кв.6
На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Карлиево
На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Мирково: 000592 Местност Бърдо, Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Г.М.Димитров, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иванчо Зографа, Извън Регулация, Изток, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест. Гюла, Мест. Попов Тор, Местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна Гора, Стара Планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен Камък
На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Петрич, Общ. Златица: Махала Бодят, П-Л Ііі-124, кв.12, Х-97, кв.24
На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Смолско: кв.33 УПИ -9-383, П-Л Х-469, кв.21
На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Чавдар, Общ. Чавдар: УПИ ХХІІІ-1053, 9-ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Иван Филипов, Йордан Йовков, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Местност Бостанлъка, Местност Кьойдере, Местност Чамдере, Местност Шумето, Местност Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Република, Родопи, Секята, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов
На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Челопеч: Баба Куна, Бачо Киро, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Раковски, Здравец, Извън Регулация, Изгрев, Освобождение, Паисий Хилендарски, Черковна
На 10.11.2017 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Челопеч: Извън Регулация
Община Правец  
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Джурово: Генерал Елис, Гошо Воденичаров, Димитър Грънчаров, Матю Воденичаров, Махала Герановица, Махала Герановица, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Осиковска Лакавица: Луковешки Дол
Община Самоков  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Злокучене, Общ. Самоков: М-Ст Лавандула, Общ.Самоков
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Маджаре: УПИ XI кв.16
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мала Църква: С. Мала Църква, Община Самоков
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Местност Лавандула, Местност Ренов Дол, Местност Татарски Брод, Местност Циментово Кладенче, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: България, Възраждане, Ихтиманско Шосе, Йордан Йовков, Леон Крудов, Мальовица, Опълченска, Проф. Васил Захариев, ул. Здравец, ул. Здравец, Христо Смирненски, Цар Борис III
На 06.11.2017 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Самоков: Местност Язовир Искър
На 07.11.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Мала Църква
На 08.11.2017 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Самоков: ул. Цар Борис III ТП Бистрица, 65231.906.282, Абаджийска, Александрова, Ангел Кънчев, Асен Карастоянов, Баба Фота, Белмекен, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Булаир, Бяла Поляна, Васил Левски, Верила, Генерал Велиаминов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Двадесет и Девети Декември, Дунав, Елин Пелин, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Хаджигюров, Иван Вазов, Иван Йончев, Искър, Йордан Йовков, Кирил и Методи, Климент, Константин Фотинов, Коста Вальов, Луковица, Македония, Мальовица, Манастирска, Мано Филипов, Митрополитска, Мусала, Наум Хаджимладенов, Неофит Рилски, Никола Драмалиев, Никола Карастоянов, Никола Образописов, Оборище, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пашеница, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Попангелов, Пи 65231.908.409, Пирин, Рила Планина, Рилски Езера, Розова Долина, Сини Вир, Скакавец, Соколец, Софроний Врачански, Търговска, УПИ 65231.914.240, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Симеон, Център За Настаняване От Семеен Тип, Чакър Войвода, Шумнатица, Ястребец
На 08.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Самоков: Бузлуджа, Двадесет и Девети Декември, Захари Зограф, Коста Вальов, Луковица, Мусала, Никола Образописов, Пейо Яворов, Пирин, Рила Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски, Център За Настаняване От Семеен Тип, Шумнатица
На 09.11.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 53-та, 54-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, XVIII, Бктп Градина - Ковачевци, Пп II, кв.58
На 09.11.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Алино: П-Л Іі, Пл.№160, кв.48, УПИ I-345, кв.18
На 09.11.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Белчин: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 286, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, VI.Кв.5, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, С. Белчин, Пл. XI, кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 и УПИ100606 до Крепост Цари Мали Град, УПИ І-470, 471 кв.38а, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 09.11.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Белчински Бани: П-Л V кв, 21
На 09.11.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Клисура, Общ. Самоков: Извън Регурация
На 09.11.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Рельово: №000527, Извън Регулация, УПИ -I кв.65, УПИ VII- 82, кв.5
На 09.11.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Алино: П-Л Іі, Пл.№160, кв.48
На 09.11.2017 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Поповяне: Пи 000368
На 09.11.2017 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Ярлово: .Упи Хіі-562, кв.55, 002159, Екатте 87552, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 42-ра, 43-та, 45-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Борова Гора, М.Грамаге, Пи 013001 Местност Св.Петка, Пи №578, Стоп.Двор, УПИ XVI Пл.260 кв.16
Община Своге  
На 08.11.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Бракьовци
На 08.11.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Гинци: Местност Петрохан
На 08.11.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Брезе, Общ. Своге: Келемеровци, УПИ І-55, кв.9, Хi-59, 60, кв.9
На 08.11.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Добравица
На 08.11.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Добърчин
На 08.11.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Завидовци
На 08.11.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Искрец: I-133, кв.21, VІІІ-369, кв.16, Акация, Божица, Бор, Бреза, Брест, Васил Левски, Витоша, Възраждане, Габер, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Извирало, Искра, Искър, Калоян, кв.Коньовци, Ком, Кукла, Латинка, Ливаге, Махала Баломир, Махала Божица, Махала Букет, Махала Джагаловци, Махала Джуринци, Махала Дупни Камък, Махала Коньовци, Махала Кукла, Махала Кулинци, Махала Севкинци, Махала Тонинци, Махала Ценов Мост, Махала Чуй Петел, Меча Поляна, Морава, Петрохан, Прекрутовци, Самоковска, Санаториума, Стара Планина, Тепавицата, УПИ III-544 кв 53, УПИ IV-Кв 72, УПИ VIII-581, кв.69, Христо Ботев, Църква, Чичер, Чуй Петел, Явор, Ясен
На 08.11.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Своге: Домишлярете, Махала Брестака, Махала Свиново, Общ.Своге Мтп Свиново, Слатина, Слънце
На 08.11.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Брезе, Общ. Своге
Община Сливница  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Баба Тонка, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Капитан Коста Паница, Княз Александър I-Батенберг, Лев Толстой, Максим Горки, Мир, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон Велики, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин
На 08.11.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Драгоман
На 08.11.2017 г. /09:45 - 13:00 ч.; 09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Габер, Общ. Драгоман
На 08.11.2017 г. /09:45 - 13:00 ч.; 09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Драгоил
На 08.11.2017 г. /09:45 - 13:00 ч.; 09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Чорул
На 08.11.2017 г. /13:30 - 14:00 ч./ -  Драгоил: Местн.Локва
На 08.11.2017 г. /13:30 - 14:00 ч./ -  Калотина: Втора, Гкпп Калотина, Калотина, Първа
На 08.11.2017 г. /13:30 - 14:00 ч./ -  Чорул: УПИ-ІХ-130, кв.18
На 08.11.2017 г. /13:30 - 15:00 ч./ -  Драгоил: Местн.Локва, Местн.Локва
На 08.11.2017 г. /13:30 - 15:00 ч./ -  Калотина: Втора, Втора, Гкпп Калотина, Гкпп Калотина, Калотина, Калотина, Първа, Първа
На 08.11.2017 г. /13:30 - 15:00 ч./ -  Чорул: УПИ-ІХ-130, кв.18, УПИ-ІХ-130, кв.18
На 08.11.2017 г. /13:30 - 15:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Бърдо
 
ОБЛАСТ ПЛЕВЕН
Община Белене  
На 07.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч./ -  Белене: Местност Горната Могила, Ангел Кънчев, Апостол Високов, Асен Златаров, Беласица, Бр Миладинови, Вит, Витоша, Волов, Възраждане, Гео Милев, Горната Могила, Димитър Благоев, Добруджа, Дойран, Драва, Дунав, Епископ Евгени Босилков, Здравец, Иван Вазов, Кантон, Кирил и Методий, Клокотница, Ловна, Малчика, Марица, Оборище, Одрин, Персин, Петър Манчев, Първи Май, Рибарска, Сборна, Столетов, Странджа, Тетово, Трети Март, Фердинад Дечев, Фердинанд Дечев, Хисарлъка, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Червен Бряг, Янтра
На 07.11.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:15 - 11:45 ч./ -  Белене: 03366.128.1 М-Ст Сред Полето
На 07.11.2017 г. /09:45 - 12:45 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Белене: Вит, Волов, Гео Милев, Драва, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Кантон, Кирил и Методий, Клокотница, Одрин, Първи Май, Фердинад Дечев, Фердинанд Дечев, Христо Смирненски
Община Гулянци  
На 06.11.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./   На 07.11.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./   На 08.11.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./   На 09.11.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./   На 10.11.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Брест, Общ. Гулянци: А Кънчев, Бездремна, Люляк, П Р Славейков, Пенчо Славейков, Трапезица, Хан Аспарух
Община Долни Дъбник  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Долни Дъбник: Ал Стамболийски, България, В Априлов, В Левски, В Петлешков, Велчова Завера, Г Бенковски, Г.М.Димитров, Ген Скобелев, Гео Милев, Д.Дебелянов, Захари Стоянов, Любен Каравелов, Максим Горки, Никола Обретенов, Никола Петков, Общ.Пд Нефт и Газ, П Волов, П.К.Яворов, Радецки, Райко Даскалов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Христо Янчев
На 06.11.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Ясен, Общ. Плевен: 87597.403.101, V-444, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Халачев, Братя Миладинови, Васил Левски, Вила, Вит, Витоша, Волов, Генерал Колев, Генерал Скобелев, Георги Димитров, Георги Маринов, Дамян Пачев, Железничар, Жп Блок, Жп Общежитие, Иван Вазов, Иван Винаров, Иван Стойчев, Иван Тод. Христов, Илия Бешков, Катя Попова, Кирил и Методий, Коста Златарев, Локомотив, Любен Каравелов, М-Ст Над Село, Местност Лъката, Митко Палаузов, Недю Личев, Никола Тинков, Перущица, Петко Р. Славейков, Радецки, Район Жп Гара, Слави Алексиев, Сопот, Софроний Врачански, Тимок, Тодор Митранов, Тодор Пенчев, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов, Ю.А.Гагарин, Янко Сакъзов
На 06.11.2017 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Долни Дъбник: България, Г Бенковски, Захари Стоянов, Любен Каравелов, Максим Горки, Никола Обретенов, П Волов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски
На 10.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Бъркач
На 10.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Дисевица: Волинска, Г.С.Раковски, Г.Томов, Девети Септември, Изгрев, Московска, С.Алексиев
На 10.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Къртожабене: М-Ст Булин Дол
На 10.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Къшин
На 10.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Плевен: Местн.Табакова Чешма, Местн.Табакова Чешма IV, Местност Табакова Чешма, Текийски Орман
На 10.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Търнене: 10-ти Конгрес, 11-ти Конгрес, Ал.Стамболийски, Васил Априлов, Вит, Върбишка, Г.Кирков, Ген.Скобелев, Ив.Митов, Ивайло, Л.Каравелов, Лато Лачев, Найден Рачев, Опълченска, П.Р.Славейков, Филип Тотю, Хр Смирненски, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Ю.А.Гагарин
Община Искър  
На 06.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Искър, Общ. Искър: Бр Миладинови, Вапцаров, Кирил и Методий, Николай Петрини, Тунджа, Христо Наумов, Цвятко Георгиев, Чаталджа
На 06.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Писарово, Общ. Искър: Вера Златарева, Волга, Георги Димитров, Иван Рилски, Лазар Станев, Никола Й.Вапцаров, Петко Напетов, Райко Даскалов, Софроний Врачански, Спас Дупаринов, Христо Ботев
Община Левски  
На 07.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:30 - 13:45 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Каменец, Общ. Пордим: Априлов, Атанас Митев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Витоша, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Индустриална, Искър, Кирил и Методий, Люлин, Неофит Рилски, Оборище, Опълченска, Освобождение, Осъм, Отец Паисий, П.К.Яворов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пирин, Радецки, Рила, Ропотамо, Сергей Румянцев, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Янтра
На 07.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:30 - 13:45 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Летница, Общ. Летница: Александър Димитров
На 08.11.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пелишат: 17 Партизани
На 08.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Вълчитрън: Циригова Могила
На 08.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пордим: Алеко Константинов, Балкан, Братя Миладинови, В.Априлов, Васил Левски, Веслец, Витоша, Владимир Заимов, Гурко, Драва, Дунав, Иван Божинов, Иван Вазов, Кала Тепе, Крайречна, Одеса, Радецки, Раковски, Рила, Сергей Румянцев, Скобелев, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна
На 08.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:15 - 13:45 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Борислав: Васил Априлов, Васил Левски, Г.С.Раковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Максим Горки, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, П.К.Яворов, П.Р.Славейков, Петър Берон, Пирин, Ракитин, Рила, Св.Св.Кирил и Методий, Средна Гора, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Ю.А.Гагарин
На 08.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:15 - 13:45 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Вълчитрън: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Балкан, Бачо Киро, Бенковски, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Гео Милев, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Иван Рилски, Лачко Ангелов, Любен Каравелов, Македония, Мусала, Оборище, Огоста, Опълченска, П.К.Яворов, Паисий, Пенчо Славейков, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Ресен, Родопи, Росица, Св.Св.Кирил и Методий, Скопие, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черно Море, Янтра
На 08.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:15 - 13:45 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Катерица: Беласица, Божин Чулев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Лиляна Бърдарова, Любен Вешков, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов
На 08.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Одърне: 9-ти Септември, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Али Шарифов, Безименна, Божин Чулев, Вапцаров, Васил Левски, Витоша, Владимир Ангелов, Възраждане, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Добри Чинтулов, Едно, Захари Стоянов, Любен Вешков, Н В Грамовски, Назъм Хикмет, Пенчо Славейков, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Стара Планина, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цветан Спасов
Община Плевен  
На 06.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Бръшляница
На 06.11.2017 г. /08:30 - 10:30 ч./ -  Плевен: Г.С.Раковски, Иван Вазов, Константин Величков, Неофит Рилски, П.Р.Славейков, Парашкев Цветков
На 06.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Буковлък: 11-ти Декември, Беласица, Белград, Дряново, Дунав, Заводска, Заря, Иглика, Латинка, Никопол, Оборище, Орлица, Пирин, Русе, Сан Стефано, Страцин, Тимок, Тутракан, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Център, Шипка
На 06.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Пелишат: 17 Партизани, Вит, Дунав, Иван Вазов, Любен Вешков, Осъм, Победа, Христо Ботев
На 06.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен: Іv, кв. 1, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Арда, Асен Халачев, Бачо Киро, Братя Миладинови, В.И.Ленин, Васил Коларов, Васил Левски, Вит, Витоша, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дамян Груев, Димитър Благоев, Димка Пенчева, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Иван Тотев, Искър, Катя Попова, Кирил и Методий, Ком, Коста Златарев, Кракра Пернишки, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, Оборище, Освободител, Осогово, П.К.Яворов, Пирин, Прилеп, Райко Даскалов, Рила, Родопи, Свобода, София, Софроний Врачански, Средна Гора, Странджа, Суворов, Тодор Луканов, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Шипка
На 06.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Коиловци: 000412, 9-ти Септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Балкан, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Витоша, Владимир Заимов, Г Димитров, Гео Милев, Георги С Раковски, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Ламби Кръстев, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, Местност Байнова Могила, Местност Биширица, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, Родопи, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, София, Средна Гора, Стара Планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Шипка, Янко Сакъзов
На 06.11.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен: Іv, кв. 1, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Братя Миладинови, В.И.Ленин, Васил Коларов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дунав, Искър, Кирил и Методий, Ком, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, Оборище, П.К.Яворов, Свобода, Софроний Врачански, Средна Гора, Странджа, Суворов, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
На 06.11.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Плевен: Богданци, Бяло Море/Н.Тинков/, Димчо Дебелянов, Драгоман/Ц.Кисьов/, Дряново, Княз Борис I/В.Ангелов/, Хилендар
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гривица: Валтер Мъръчиняну, Вит, Г.С.Раковски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Ив.Винаров, Иван Вазов, Козлодуй, Майор Горталов, Христо Ботев, Шипка
На 06.11.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Дисевица
На 07.11.2017 г. /08:30 - 13:00 ч./ -  Плевен: Българска Авиациа /Индустр., Гренадирска, Гренадирска
На 07.11.2017 г. /08:45 - 13:00 ч./ -  Плевен: Сторгозия
На 07.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Буковлък: 11-ти Декември, 244, 670 кв. 51, Іі и Ііі, Аврора, Балкан, Беласица, Белград, Белмекен, Бенковски, Богомил, Буря, Вежен, Демокрация, Димитровград, Дряново, Дунав, Заводска, Заря, Иглика, Изток, Илинден, Крайцер Аврора, Латинка, Люлин, Майор Горталов, Никопол, Оборище, Орлица, Патриарх Евтимий, Пирин, Плевен, Правда, Преслав, Прилеп, Район Апк, Раковски, Рила, Родопи, Русе, Сан Стефано, Силистра, Срещу Кат, Стара Планина, Стопански Двор, Страцин, Тимок, Тодор Каблешков, Трети Март, Тутракан, УПИ 1, Хайнбоаз, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Център, Шипка
На 07.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Опанец, Общ. Плевен: 000259, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Кирил и Методий, Лозенка, Трети Март
На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Опанец, Общ. Плевен: 000259
На 07.11.2017 г. /12:15 - 13:00 ч./ -  Плевен: Българска Авиациа /Индустр., Гренадирска
На 08.11.2017 г. /08:45 - 13:15 ч./ -  Плевен: Дружба
На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Гена Димитрова, Изгрев, Миладинови Братя, Неофит Рилски, П.Р.Славейков
На 09.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Плевен: ул.Георги Кочев N: 94
На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Плевен: Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/, Местн.Табакова Чешма 1, Местн.Табакова Чешма IV, Цигански Лозя
На 10.11.2017 г. /08:30 - 12:45 ч./ -  Плевен: Георги Кочев, Панайот Волов, Тодор Каблешков
На 11.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Буковлък: 11-ти Декември, Беласица, Белград, Дряново, Заводска, Заря, Русе, Тимок, Тутракан, Цар Иван Шишман, Център, Шипка
 
ОБЛАСТ ПЕРНИК
Община Брезник  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник: С.Велковци, УПИ Іv-105, кв.40
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Ерул
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Банище
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Бегуновци
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Беренде, Общ. Земен
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Брезник: Мтп&Quot;Ръждавец&Quot;
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Брезнишки Извор
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Велиново
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Габровдол
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Гигинци: УПИ ХІV-219, кв.22
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Горна Секирна: Местн.Валога
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Долна Секирна: Мтп&Quot;Д.Секирна;
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Душинци
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Кошарево
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Милкьовци
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Непразненци
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Режанци
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Садовик
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Станьовци
Община Ковачевци  
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Габровдол; Горна Врабча: Стопански Двор; Горна Глоговица;  Дивля: Мах.Кукувичарска, Мах.Фильова; Долна Врабча; Долна Секирна;  Еловдол: кв.15;  Калище;  Калотинци;  Ковачевци, Общ. Ковачевци: XXIV-1148, кв.49, Нупи 1, Масив 1, С.Ковачевци, Нупи 17а, С. Ковачевци, С. Ковачевци, Общ. Ковачевци Местност Яз. Пчелина, УПИ Xіі-343 кв.36, УПИ-XIII, кв.53а, Циганка;  Косача;  Кошарево: 000339;  Лобош;  Мурено;  Перник: Хасково;  Радибош;  Ракиловци;  Светля;  Сирищник: УПИ Іv-494, кв.38;  Слатино, Общ. Ковачевци;  Смиров Дол;  Чепино
Община Перник  
На 08.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Друган: УПИ ХV-407 кв.49
На 06.11.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Перник: Граово, Етрополе, Илия Бешков, Свищов, Севлиево, Стара Чешма, Троян, Цанко Церковски, Шумен
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник: 1-ва, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, Бела Вода, Иван Асен Втори, кв. Рудничар, Мария Луиза, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Маламир, Хан Омуртаг, Хан Персиан, Хан Тервел
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник: 1-ва, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 14-та, 16-та, 17-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Рудничар, Рудничар
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Радуй
На 06.11.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Перник: Ахелой, Баба Тонка, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Градина, Григорий Цамблак, Иван Асен Втори, Клокотница, Матей Преображенски, Света Гора, Симеоновград, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Цар Самуил
На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  Перник: 6-ти Май, Айтос, Асеновград, Ахтопол, Балчик, Банско, Битоля, Ботевград, Брайла, Брацигово, Брезник, Бургас, Бяла Слатина, Варна, Васил Левски, Велинград, Видин, Враца, Граово, Добруджа, Дряново, Епископ Киприян, Златица, Изток, Ихтиман, Казанлък, Карлово, Клепало, Котел, Кракра, Кракра Пернишки, Красно Село, Кърджали, Лясковец, Миньор, Монте Карло, Нов Безистен, Нова Загора, Нови Пазар, Одрин, Омуртаг, Охрид, Павликени, Пирдоп, Пловдив, Първи Май, Радомир, Разлог, Раковска, Раковски, Русе, Самоков, Св.Св.Кирил и Методий, Севлиево, Стара Загора, Струга, Твърди Ливади, Трявна, Търговище, УПИ 2, кв.202, Физкултурна, Христо Смирненски, Шумен
На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник: 1-ва, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, кв. Рудничар
На 07.11.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Перник: 6-ти Май, Епископ Киприян, Изток, Кракра, Кракра Пернишки, Миньор, Монте Карло, Радомир, Раковска, Раковски, Св.Св.Кирил и Методий, Христо Смирненски
На 08.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Перник: Арчар, Васил Левски, Горно Могиличе, Ела, Железни Заводи, Захари Зограф, Калина, Калкас, Караманица, Куциян, Липа, Могиличе, Незабравка, Резервоара, Чинар
На 08.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Радомир: Върба, Райко Даскалов
На 08.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир: Мах.Егреците
На 08.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  Перник: 252 Цгч ул.Отец Паисий, Ален Мак, Гарата Атц, Гарата Мрц, Горно Могиличе, Железничарска, Искър, Княз Александър Батенберг, Кристал Блокове, Люлин, Могиличе, Найчо Цанов, Отец Паисий, Палма, Райко Даскалов, Света Петка, Средец, Търговска, Черешово Топче, Шамък
На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник: 1-ва, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, кв. Рудничар, Княз Александър Батенберг, Найчо Цанов, Райко Даскалов, Търговска
На 08.11.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Перник: Багова Махала, Гр. Перник, Крепост &Quot;Кракра&Quot;, Драгановец Залес.Пояс, Китка, Крепок, Кристал, Кристал Блокове, Сандански, Средец, Цане Гинчев, Шумак
На 09.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Кралев Дол: 3-ти Март, Божилец, Боян Витков, В.Левски, Васил Левски, Велико Търново, Волга, Голо Бърдо, Граничар, Драва, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Извора, Искър, Калофер, Калужерец, Лале, Люлин, Люляк, Махала Айдарица, Махала Орниче, Металург, Минзухар, Миньор, Орниче, Отец Паисий, Родопи, Светлина, Синчец, Славей, Струма
На 09.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Перник: Аврора, Айдарица, Баба Парашкева, Балева Махала/Даскалово/, Белоградчишки Скали, Бор, Боровец, Братя Кокарешкови, Волга, Грамаге, Димитър Благоев, Димитър Хранов, Драва, Евгении Ачанов, Жива Вода, Ивайло, Йордан Лютибродски, Климент Охридски, Костенец, Кралевски Път, Лазар Робев, Леденика, Ленин, Мах.Захаринова, Мах.Чешкарова, Момин Проход, Рилски Езера, Станке Димитров, УПИ І кв.81, Христо Македонски, Христо Смирненски, Църква, Чехов, Чуйпетлово
На 09.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Перник: Аврора, Александър Стоянов, Асен Търновски, Белоградчик, Бор, Боян Чонос, Ваклин Церковски, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дъбрава, Еднофамилни Къщи, Жива Вода, Йордан Лютибродски, Калофер, Кирил Тупанков, Ковачевци, Крум Накев, Кръстина Михайлова, Кюстендил, Лазар Робев, Ленин, Лиляна Димитрова, Мадарски Конник, Малчика, Маниш, Мануш Войвода, Металург, Момин Проход, Никифор Панкев, Никола Вапцаров, Николай Островски, Огнян Ягодински, Огоста, Опълченска, Паисий Хилендарски, Пещера, Пушкин, Ракитовец, Рахила Ангелова, Родина, Свети Спас, Сините Вълни, Станке Димитров, Страцин, Тинтява, Тодор Йорданов, Училищна, Хан Крум, Христо Кърпачев, Цветна Градина, Църква, Черни Връх, Черно Море, Явор
На 09.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Студена, Общ. Перник: Бор, Боровец, Волга, Кралевски Път, Райко Даскалов, Христо Ботев
На 09.11.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Перник: Арда, Вардар, Върбица, Искър, Кракра, Струма
На 09.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Перник: Кракра, Средец
На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник: 1-ва, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, Вардар, кв. Рудничар, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра Пернишки, Райко Даскалов, Розова Долина, Струма
На 10.11.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Перник: Отец Паисий, Пантелеи, Средец
На 11.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник: 1-ва, 14-та, 16-та, 17-та, Рудничар
Община Радомир  
На 06.11.2017 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Владимир: Пи 149 кв, 14;  Долна Диканя;  Долни Раковец: кв.22, УПИ Х-206, М-Ст Банята, УПИ XI-306, П-Л Іх-428, кв.27, УПИ 1-167 кв.11, УПИ Іі-26, УПИ Хі-34, кв.1;  Драгичево: Магистрала;  Друган: VІ-485, кв. 45, Чачулова Махала;  Кондофрей: Общ.Радомир;  Радомир: Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, Мах.Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг;  Стефаново, Общ. Радомир: Мах.Горни Раковец, Мах.Егреците, УПИ Іx-1083, 1084;  Червена Могила
Община Трън  
На 06.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Бусинци
На 07.11.2017 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Бераинци;  Бохова: УПИ-ХI-148;  Джинчовци;  Забел;  Зелениград: Общ, Трън, Парцел Ііі-253, кв.40, УПИ XXXIII - 371кв 20;  Лешниковци: Имот 32, кв.5;  Милославци: УПИ V-71, кв.18;  Насалевци;  Рани Луг: П-Л ХХІ-235, кв.7, УПИ ІV-280, кв.3 Мах. Пещер;  Слишовци;  Стрезимировци: 56;  Туроковци
На 07.11.2017 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Трън: 8ми Март, Бор, Георги Бабичев, Граничар, Денчо Знеполски, Десета, Имот 000697 Стопански Двор, Мах.Ахчийски Кошари, Мах.Горно Баринци, Мах.Кошарите, Махала Кошаре, Мурговица, Нов Живот, Руй, Света Троица, Стефан Рангелов
На 07.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Трън: Денчо Знеполски, Мах.Кошарите
На 07.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Главановци, Общ. Трън;  Реяновци;  Цегриловци: Пи 197;  Ярловци;
На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Врабча: УПИ VІІ-62, 61, кв.12
 
ОБЛАСТ МОНТАНА
Община Берковица  
На 06.11.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Берковица: 23 Септември, Антон Страшимиров, Ашиклар, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Звезда, Зора, Извън Регулацията, Калиманица, Малинарка, Марин Дринов, Радецки, Раковица, Солунска, Стефан Стамболов
На 06.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Берковица: Акация, Александровска, Антим I, Ашиклар, Витоша, Георги Сава Раковски, Д-Р Иван Панов, Д-Р Иван Панов(9 Септември), Даме Груев, Йордан Радичков, Ком, Митрополит Кирил, Оборище, Огоста, Петър Берковски, Площад Свобода, Площад Славейков, Сливница, Страцимировска, Тракия, Цар Крум, Чаталджа, Червена Стена
Община Бойчиновци  
На 07.11.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 11:15 - 12:00 ч./ -  Бойчиновци: Георги Димитров, Извън Регулацията, квартал Огоста, Местност Стадиона
На 07.11.2017 г. /09:45 - 11:15 ч./ -  Бойчиновци: квартал Огоста
На 07.11.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 11:15 - 12:00 ч./ -  Ерден: 438019, 438021
Община Брусарци  
На 08.11.2017 г. /09:30 - 09:35 ч.; 09:35 - 16:25 ч.; 16:25 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /09:30 - 09:35 ч.; 09:35 - 16:25 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ -  Белотинци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Местност Бреста, Местност Верлото, Местност Цветкови Туфи, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиредесет и Девета, Четиредесет и Осма, Четиредесет и Седма, Четиредесет и Шеста, Четиридесет, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шеста
На 08.11.2017 г. /09:30 - 09:35 ч.; 16:25 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /09:30 - 09:35 ч.; 09:35 - 16:25 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ -  Долна Рикса: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 08.11.2017 г. /09:30 - 09:35 ч.; 16:25 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /09:30 - 09:35 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ -  Долно Церовене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Бдин, Бор, Бул. Владимир Илич Ленин, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Вихрен, Владимир Заимов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Детелина, Дунав, Еделвайс, Ела, Замфир Попов, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Йорданка Петкова, Кирил и Методи, Климент Охридски, Ком, Лиляна Димитрова, Малина, Марин Дринов, Найден Миков, Неофит Бозвели, Опълченска, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пионерска, Пирин, Пирот, Поп Андрей, Радецки, Рила, Синчец, Славянска, Сливница, Стара Планина, Теменуга, Тинтява, Тодор Каблешков, Тополите, Тракия, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Цибрица, Чавдар, Шейново, Шипка, Шишман, Юрий Гагарин, Янтра
На 06.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Киселево: Александър Стамболийски, Ботев, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Георги Димитров, Димитър Костов, Илия Луканов, Левски, Ленин, Любен Каравелов, Мито Цоцин, Михаил Илиев, Никола Й.Вапцаров, Симеон Тошев, Трайко Кънев, Трифон Павлов, Христо Смирненски, Юрий Гагарин
На 08.11.2017 г. /09:30 - 09:35 ч.; 16:25 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /09:30 - 09:35 ч.; 09:35 - 16:25 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ -  Клисурица: 273007, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Местност Дола, Местност Извора, Местност Камика, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Славотин: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пета, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулация, Местност Генова Воденица, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет и Две, Петдесет и Едно, Петдесет и Пет, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Девет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет; Сливовик: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Арсен Тончев, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Дамян Влъчков, Девети Септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил и Методий, Ленин, Лилия Карастоянова, Местност Гръков Припек, Митко Палаузов, Неофит Рилски, Опълченска, Павел Хаджийски, Пролет, Софрон Петров, Стойно Алексиев, Стоян Ангелов, Таси Никодимов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Шанко Петров, Юрий Гагарин, Яким Атанасов; Смоляновци: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Аспарух, Байкал, Бильов Дол, Бор, Братя Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Дара Николова, Двадесет Трети Септември, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Изгрев, Кирил и Методий, Китка, Крали Марко, Крум Ангелов, Лика Рачин, Лило Русинов, Лиляна Димитрова, Лоза, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Люляк, Малина, Малчика, Махала Блатото, Паисий, Петър Берон, Петър Иванов, Пионерска, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Розова Долина, Самуил, Скобелев, Славейко Горанов, Спартак, Стара Планина, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цибрица, Чайка, Шести Септември, Шипка, Юри Гагарин, Явор, Яворов
На 08.11.2017 г. /09:35 - 16:25 ч./ -  Смоляновци: Георги Димитров
Община Вълчедръм  
На 07.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Вълчедръм: 22-ти Септември /23-ти/, 922050, Адалберт Антонов, България /Г.Димитров/, Генерал Скобелев, Извън Населеното Място, Капитан Савойски, Петър Парчевич, Тодор Каблешков /Х.М-Лов/, Хаджи Димитър, Шейново;  Якимово: Извън Регулацията
Община Лом  
На 06.11.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Лом: Индустриална, Лодовико Миланези(К-Ска)
За периода 06-12.11.2017 г. /08:30 - 17:00 ч./ -  Лом: Акациева, Александър Атанасов, Бачо Киро, Възраждане(2-ма Партизани, Генерал Гурко, Голинци, Детелина(Ален Мак), Димитър Милков(В.Чкалов), Изгрев, Искра, Ковачишка, Люлин, Минзухар, Младенова, Найден Попнинов(Д.Радоев), Подполковник Леонов, Рила Планина, Роза, Славейче, Славия, Софийска, Софийска, Физкултурна, Физкултурна, Юнак(Толбухин)
За периода 06-12.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Лом: Александър Атанасов, Бели Ружи, Бено Първанов(Синчец-Мл.), Борис Гайдаров(П.Мойсеев), Вакумна Фабрика, Васил Друмев, Веслец(Братя Ибренови), Войводова Бахча, Димитър Ралчев(Черв.Знаме, Димчо Дебелянов, Иглика(Нов Живот), Коваленко Петков(Партиз.), Ковачишка, Младенова, Могилата, Орляк, Пейо Яворов, Пирот, Пчела, Септемврийци, Софийска, Софийска, Стадиона, Стара Планина, Съгласие(Аврора), Тимок, Тунджа
За периода 08-10.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Лом: Асен Разцветников, Бено Първанов(Синчец-Мл.), Бойка Войвода, Бреза, Горанова Чешма, Гредовете, Детелина(Ален Мак), Димитър Ралчев(Черв.Знаме, Елин Пелин, Иван Петков(Т.Никодимов), Йолова Чешма, Калинка, Митко Александров, Младеново/Пейо Яворов, Петър Попнинов, Сергей Румянцев, Славянска(Г.Димитров), Софийска, Страхил Войвода, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Христо Ясенов, Шиновец, Ясен
Община Монтана  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Гаврил Геново: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;
 Георги Дамяново: XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Помеждинска Бара, Местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Главановци, Общ. Георги Дамяново: Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх;  Говежда: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Дива Слатина: Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Дълги Дел: Втора, Девета, Десета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста  Еловица, Общ. Георги Дамяново: Втора, Девета, Десета, Извън Регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта;  Копиловци, Общ. Георги Дамяново: 7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка;  Меляне: Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, Местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Монтана: Пъстрина;  Помеждин: 500.110, ІV-148 кв.9, ІІІ, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста; Равна, Общ. Чипровци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта
 
ОБЛАСТ ЛОВЕЧ
Община Априлци  
На 06.11.2017 г. /08:00 - 18:00 ч./   На 07.11.2017 г. /08:00 - 18:00 ч./   На 08.11.2017 г. /08:00 - 18:00 ч./   На 09.11.2017 г. /08:00 - 18:00 ч./   На 10.11.2017 г. /08:00 - 18:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Зла Река/Зла Река/, кв.Острец, Махала Паздери, Махала Пипери, Местн.Черни Връх, Острец/Острец/, Соколска/Острец/, Черни Връх/Ново Село/
На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Русалийски Проход/Острец/
Община Ловеч  
На 06.11.2017 г. /07:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч: Домостроителен Комбинат
На 07.11.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Ловеч: Дзс-М.Музговото, Мизия, Освобождение, Северна Индустриална Зона, Хан Кубрат
На 09.11.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Деветаки: Беласица, Беляновец, Буздлужа, Васил Левски, Витоша, Волов, Ганчева, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Иван Вазов, Инж.Павел Петров, Искър, Крайполе, Липовец, Люлин, Марица, Московска, Осъм, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Проф.Асен Златаров, Рила, Римна, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Червен Бряг, Черковна, Черна Река, Чурковец, Янтра;  Дойренци: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Барата, Бачо Киро, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Върбан Пешев, Гарова, Генерал Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Ганев, Димитър Аджарски, Димо Панев, Добри Цвятков, Дойчо Минков, Доктор Г.М.Димитров, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, Местност Ваганска Бара, Местност Прелеза, Младост, Недялко Русинов, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Оборище, Овчарска, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Петър Стефанов, Поляната, Свети Свети Кирил и Методи, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Киров, Тотю Стоянов, Търговска, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Начков, Цар Иван Шишман;  Дренов: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бадьовец, Баира, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Ген.Тотлебен, Георги Кирков, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Калето, Крачун Атанасов Конов, Любен Каравелов, Люляци, Марин Дринов, Митю Христов, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Пипков, Патриарх Евтимий, Петър Петров Шантропов, Плиска, Райна Княгиня, Сан Стефано, Стефан Караджа, Тинтява, Трети Март, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Цонев;  Йоглав;  Ловеч: Северна Индустриална Зона;  Тепава: Александър Стамболийски, Атанас Илиев, Бяло Море, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Георги Трайков, Дунав, Зорница, Иван Вазов, Искър, Княз Борис, Княз Имеритински, Кокиче, Местност Извора, Местност Каптажа, Оборище, Осоговска Планина, Осъм, Отец Паисий, Петко Р.Славейков, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Черно Море, Юрий А.Гагарин;
Община Луковит  
На 06.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дерманци: 000268, М. Башивец, 079051, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вит, Ген.Гурко, Ген.Столетов, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Дърман, Еледжиково, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Рилски, Керамична, Козлодуй, Крайбрежна, Къчовското, Любен Каравелов, Местност Батовото, Мизия, Оборище, Околовръстна, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К.Яворов, Петко Д.Петков, Подполковник Калитин, Радецки, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Свети Свети Кирил и Методи, Струмица, Съединение, Тракия, Трети Март, Филчов Връх, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Чернопеев, Цар Борис 1, Цар Калоян, Цар Симеон, Чаталджа, Шипка, Юрий А.Гагарин, Ямен, Яне Сандански
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Дерманци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Вит, Георги Раковски, Гоце Делчев, Дърман, Любен Каравелов, Мизия, Оборище, Околовръстна, Петко Д.Петков, Подполковник Калитин, Райна Княгиня, Хан Аспарух, Яне Сандански
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 11.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Румянцево: Златинска, Крайще, Маркони, Стара Планина, Страцин, Централна
На 06.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Торос: Бузлуджа, Валето, Вишиндол, Дило Йотов, Кичера, Мелнична, Пейо К.Яворов, Стоян Георгиев, Цар Симеон
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Карлуково: Кариера Бдж
На 06.11.2017 г. /10:30 - 15:30 ч./ -  Дерманци: Ямен
На 07.11.2017 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Луковит: Воденичарска, Глигора, Йосиф Йосифов, Кирил и Методий, Левира, Македонска, Остреница, Отец Паисий, Сливница, Софроний Врачански, Странджа, Цанко Церковски
На 08.11.2017 г. /09:00 - 14:30 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 09:15 - 14:15 ч./ -  Луковит: Александър Стамболийски, Ардино, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Бяло Поле, Велчо Комитата, Веригата, Веслец, Възраждане, Деветнадесети Февруари, Завоя На Черна, Ивайло, Иван Вазов, Княз Борис 1, Костен Дол, Куклите, Местност Бяло Поле, Местност Момчилец, Никола Бонев, Петър Берон, Поника, Сан Стефано, Симов Дол, Съединение, Филичка, Хан Аспарух, Шейново
На 09.11.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Луковит: Александър Стамболийски, Ардино, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Велчо Комитата, Веслец, Деветнадесети Февруари, Ивайло, Костен Дол, Никола Бонев, Петър Берон, Сан Стефано, Симов Дол, Шейново
Община Тетевен  
На 06.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч./ -  Бабинци: 001104 С Екатте07884, Іv-52, Главна, М-Ст Дунчевото, Махала Арамлия, Махала Бадънското, Махала Близнаците, Махала Полъта, Махала Трескавец, Местност Чашката, Първа
На 06.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч./ -  Тетевен: 002105 Екатте 07884, 005041, 72343.31.148, Бабинци, Конски Дол, Махала Гечовото, Местност Года, Местност Дунчовото, Местност Конски Дол
На 06.11.2017 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Тетевен: Александър Стамболийски, Васил Йонков, Димитър Благоев, Иван Туйков, Илия Темелски, Михал Койчев, Нейо Крачунов, Павел Койчев, Станьо Койчев, Тома Василев, Христо и К.Цакови
На 08.11.2017 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски, Иглика, Кокиче, Краището, Павлов Дол, Павлова Полица, Пангарата, Просвета, Филип Тотьо, Христо Ботев, Юрий Гагарин
Община Троян  
На 08.11.2017 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Борима: Бочо Дуковски, Васил Левски, Васил Поппавлов, Васильов, Ген.Скобелев, Генерал Тотлебен, Георги Бенковски, Георги Попов, Георги С.Раковски, Гурко, Девети Септември, Димитър Рачев, Дочо Съев, Дъбрава, Есперанто, Здравец, Иван Дочев, Илия Маринов, Кап.Петко Войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Колю Кацаров, Колю Колев, Космос, Марин Банковски, Марин Стафунски, Минзухар, Минко Дочев, Освобождение, Пашалан, Пенка Стафунска, Петко Дочев, Петър Грошев, Победа, Райна Княгиня, Синчец, Стара Планина, Стефан Караджа, Тинко Симов, Тотка Съева, Трети Март, Урсел, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Патарински
На 06.11.2017 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Дебнево: Боровец, Васил Драганов, Видима, Девети Септември, Дружба, Здравец, Златешка, Зънтаров, Илия Матев, Лъгът, Люлякова, Петко Колев, Христо Ботев, Христо Чулев, Явор
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник: Клиновци, Мах.Реката, УПИ I кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: 34-ти Троянски Полк, Дрянска Чешма, Захарий Зограф, Панайот Волов, Симеон Велики, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 06.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Борима: Васил Левски, Ген.Скобелев, Генерал Тотлебен, Девети Септември, Есперанто, Кап.Петко Войвода, Колю Колев, Марин Стафунски, Освобождение, Пенка Стафунска, Петър Грошев, Урсел, Цанко Патарински
На 08.11.2017 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Голяма Желязна: 15703.44.5, Август 1926 Г., Братя Попски, Възраждане, Ганчо Моев, Георги Бенковски, Дачо Михайлов, Девети Септември, Желязвенска Комуна, Колю Владов, Късера, Марин Гачев, Марин Ив Кинкин, Мах.Испирско, Мах.Козуря, Мах.Лъките, Мах.Разсадищата, Мах.Сойчанско, Мах.Топля, Мах.Чербин, Мах.Чолдарско, Мирчо Филипов, Михал Дочев, Октомврийска, Петко Доневски, Разсадищата, Симеон Маринов, Стамен Мирчев, Стойко Хаджиев, Тодор Чипарски, Тринайсет Века България, Цанко Станчев, Цано Драголов, Цано Кадийски, Цвятко Георгиев
На 08.11.2017 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Дълбок Дол: Божур, Бор, Бреза, Васил Мочев, Васил Събчев, Васил Христов, Гробарска, Дъб, Дълбокдолска Комуна, Иван Дончев, Иван Иванчев, Изворът, Извънградска, Крайречна, Кузманица, Лале, Марин Дол, Мерата, Местност Поляната, Момчилов Кладенец, Орех, Петър Стойков, Поникът, Пчелинът, Първи Май, Ракита, Средни Дял, Старата Чешма, Стойко Цочев, Суха, Теменуга, Тошко Тодоров, Трифонова Усойна, Чучура
На 08.11.2017 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян: Калник, Мах.Шарбан, Мест.Стопански Двор, Местн.Трапът, Ралчевска, Софийска, Централна, Шарбан
На 09.11.2017 г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /08:15 - 08:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: 73198.144.25, 73198.158.104.1, 73198.158.124, Ген.Карцов, Изгрев, кв.Попишка, Лисичи Дупки, Лъгът, Мах.Малка Рибна, Нейчо Войвода, Поч.Дом Капина, Тиха, Христо Смирненски, Шести Септември
На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: 10-та, 12-та, Авксентий Дацин, Атанас Хасъмски, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Комуна, Осъм, Панайот Волов, Стара Планина, Хемус
На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: 34-ти Троянски Полк, Дрянска Чешма, Захарий Зограф, кв.Балкан, Мах.Средно Трапе, Панайот Волов, Симеон Велики, Христо Ботев, Христо Смирненски
Община Ябланица  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: 87017, Александър Стамболийски, Борьов Дол, Местност Братевец, Местност Девет Дола, Местност Ламбовци, Местност Шумака, Местност Шумнене, Пеловска Ливада, Ширевец
На 08.11.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Батулци: Гео Милев, Местност Сух Дол, Свети Кирил и Методи, Христо Ботев
 
ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ
Община Бобов дол  
На 08.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Горна Козница: П-Л ХІV-234, кв.23
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коркина: Коркина, Х-21, кв.2
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Шатрово: 067016, VІ-255, кв.27
На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мала Фуча: 44
Община Бобошево  
На 09.11.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Блажиево: Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св.Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, УПИ - V-77, кв.11, ХII, кв.22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис;
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Скрино: 116
На 06.11.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Доброво: VІ-293, кв. 20
На 09.11.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Каменик
На 09.11.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бобошево: 14532.040.017, XIII-591 кв.65, Ал.Константинов, Ал.Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М.Турсуно Пи №135017, Местност Галенковци, Местност Герена, Местност Друма, Местност Затона, Местност Кощанево, Местност Липовица, Местност Манастира, Местност Миладин, Местност Мърдище, Местност Секелица, Местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, Път 104, Пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор;  Висока Могила: Мильов Рид;  Вуково: 087040, 12351.153.0030;  Грамаде, Общ. Дупница: ІХ - 136, кв. 18;  Дупница: Местност Мело;  Рила;  Слатино, Общ. Бобошево: Лоза, Местност Слатинско Ханче, Цар Борис;  Смочево: 048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, Махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-VІІІ-361, кв.15, Христо Ботев;  Сопово;
Община Дупница  
На 09.11.2017 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бадино: УПИ - Іі-113, кв.21
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тополница, Общ. Дупница: Местност Дрено, Нупи-1609
На 06.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Генерал Владимир Вазов, Родопи, Скопие, Христо Смирненски
На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: 04220.8.70, 04220.9.2, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ачкагач, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Вела Пеева, Георги Димитров, Гергана, Горица, Димитър Благоев, Здравец, Зелен Път, Иван Вазов, Иглика, Каменния Път, кв.50, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Крайречна, Ленин, Лоза, М.Зад Реката Пи 04220, 4, 49, 2, Максим Горки, Малина, Малчика, Махала Доларска, Мест. Фандъклъка, Местност Мантарлия, Местност Прокопо, Мусала, Осми Март, Отец Паисий, Партизанска, Пи 04220.11.35, Пионерска, Победа, Първи Май, Русалка, Самоковище, Стопански Двор, Теменуга, Фенерка, Хi-124, кв.17, Христо Ботев
На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Дупница: 04220.9.147, Бистрица, Свобода
На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Самораново: 4067, Местн.Кръстките, 65245.7.846, Акация, Васил Демиревски, Георги Димитров, Комсомолец, Марков Камък, Местност Златковица, Местност Марков Камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Рила, Стаменко Градевски
На 08.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Джерман: 207635051294
На 08.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Дупница: 68789.173.5, №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска Пътека, Васил Левски, Индустриална, Комитска, М. Гурдево, Местност Балановски Рид, Местност Гурдево, Местност Караболюка, Местност Разсадника, Никола Малашевски, Патрики Сандев, Пътен Възел Дупница Юг, Разметаница, Скакавица, Труд, Хан Кубрат
На 08.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Пиперево: Мтп Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница
На 08.11.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Джерман
На 09.11.2017 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобошево: Махала Въртен Камък;  Боровец: II-259, кв.14, XVIII-263 кв.14, УПИ-І;  Бураново: 007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483, кв.50;  Джерман: 013024, 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Бела Вода, Местност Голямата Порта, Местност Еминица, Местност Китева Ливада, Местност Кръсто, Местност Мали Бельов Дол, Местност Площа, Местност Пульова Воденица, Местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор;  Драгодан: №000026, Извън Регулация, Махала Ортакчийска;  Дупница: 68789.25.34, 68789.28.351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, Местност Бунищерица, Местност Злево, Местност Пульова Воденица, Местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода;  Крайни Дол: Хiх-51;  Крумово, Общ. Кочериново;  Мурсалево: 200002, 244, кв.12, III- 279, V-688 кв.66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански;  Слатино, Общ. Бобошево: IV-123, кв.15, XVI - 385, кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, Местност Герена, Местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пи 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис;  Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, Местност Будаковица, Местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов;  Фролош;  Цървище: Махала Ореевица, Цървище;
На 09.11.2017 г. /10:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Гюргево  Дупница: 68789.21.19, 87727, 16, 179, Джерман, Дренски Рид, Извън Регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Софийско Шосе, Стръмна;  Крайници: 39339.117.68, 39339.142.19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански;  Самораново: Митко Палаузов, Саморанска;  Сапарева Баня: 65365.46.10, Xv-2268, кв.44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св.Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365.46.56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин;  Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332, кв.66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода;  Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка;  Яхиново: 87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ - II кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе
Община Кочериново  
На 07.11.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Боровец: II-259, кв.14, XVIII-263 кв.14
На 07.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Боровец: УПИ-І
Община Кюстендил  
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън Регулация, Козлодуй, Комунизъм, Махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар
На 06.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Вратца: Махала Вучкова, Махала Гаджалска, Махала Илчова, Махала Ливадска, Махала Мазнево, Махала Мацаранска, Махала Рекалска, Махала Стоилкова, Махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил
На 06.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гърляно: Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, Махала Балиндол, Махала Баовец, Махала Биковска, Махала Джопарска, Махала Долна, Махала Леските, Махала Реката, Махала Ресенска, Махала Ярешка, Местност Смоквата, Местност Средно Поле, Руен
На 06.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Жиленци: Везенска Махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, Махала Босачка, Махала Везенска, Махала Грънчарска, Махала Долна, Махала Мазнево, Махала Сиракова, Махала Сърбинска, Махала Чифлика, Махала Юручка, Местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански Двор, Христо Ботев
На 06.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Чудинци
На 06.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бобешино;Горно Уйно; Гурбановци; Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала Рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух;  Долно Село: М.Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала Пищилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци;  Долно Уйно: Махала Олтоманци; Ивановци, Общ. Кюстендил; Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала Пилищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър; Коприва; Кутугерци; Кършалево; Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Анина, Махала Батина, Махала Богойна, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Милоорниче, Махала Плавнище, Махала Попов Дол, Махала Прекендачка, Махала Равно Буче, Махала Щърбец; Мазарачево: Махала Безбелинци, Махала Модро Поле, Махала Тренките, Махала Черна Река;Преколница: Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска; Раненци: Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска;  Церовица: Махала Бело Камене
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горна Брестница
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Грамаждано: Местност Гола Велика
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Белият Камък, Бреза, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, Махала Корубанска, Местност Влахов Дол, Местност Гнила, Местност Гола Велика, Местност Динката, Местност Жабокрътски Рид, Местност Полски Имоти, Местност Ръжеве, Местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско Шосе, ул. Дупнишко Шосе
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ръсово: Мах. Рекалска, Община Кюстендил, Махала Лесичка
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил: Ален Мак, Банска, Банска, Банска, Бащовица, Бащовица, Буревестник, Буревестник, Витоша, Витоша, Габрово, Зимница, Зимница, Казанлък, Казанлък, Казанлък, кв. Изток, УПИ I, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Любимец, Любимец, Любимец, Люлин, Медковец, Медковец, Медковец, Мездра, Мездра, Мездра, Мездра, Местност Николичевски Път, Младост, Плиска, Пловдив, Пловдив, Победа, Порой, Порой, Риша, Ропотамо, Ропотамо, Самодивска, Самодивска, Самодивска, Свищов, София, София, София, Стрелча, Стрелча, Сълза, Трън, Трън, Чайка, Ямбол, Янтра
На 07.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Александър Стамболийски, Генерал Заимов, Иларион Макариополски, Калоян, Преславска, ул. Цар Калоян, Хаджи Йоаким, Цар Освободител, Юри Гагарин
На 07.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Абоба, Георги Тертер, Жан Жорес, Камчия, Константин Николов, Овощарска, Осми Март, Струма, Хаджи Димитър
На 08.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Батак, Велбъжд, Кадин Мост, Самуил, Софроний, Цар Освободител
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Търсино
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Богослов: 037149, Махала Топилата, Местност Саманли Баир
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ветрен, Общ. Невестино: Мах.Агушка, Мах.Дамянска, Мах.Капралска, Мах.Ковачевска, Мах.Новаковска, Мах.Ризовци, Мах.Смиленска
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Длъхчево-Сабляр: Мах.Милчовска, Местност Орехчето
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Друмохар: Мах.Ангеловци, Мах.Джоганска, Мах.Табачка, Мах.Таушанска, Местност Сврътките
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Еремия: Махала Брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала Рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Згурово
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Илия: Мах.Груйовска, Мах.Делийска, Мах.Карадачка, Мах.Кацарска, Мах.Левковци, Мах.Миленска, Мах.Мишовска, Мах.Ралинска, Мах.Рекалийска, Мах.Тузлучка, Мах.Чукарска
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Илия
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кадровица: Мах.Постолска, Мах.Станкова
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Абоба, Белият Камък, Местност Планина Осогово, Местност Ръжеве, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Лелинци: Васил Левски, Махала Горна
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Неделкова Гращица
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ново Село, Общ. Кюстендил: Махала Двете Реки
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Пелатиково: Мах.Брусарска, Мах.Бумбарска, Мах.Горовска, Мах.Дръчките, Мах.Карпуска, Мах.Кацарска, Мах.Леската, Мах.Лодарска, Мах.Манчовска, Мах.Орешарска, Мах.Очипалска, Мах.Попанска, Мах.Раковска, Мах.Селишка, Мах.Суровичка, Мах.Сърнатичка, Мах.Траянци, Мах.Тръстеник, Мах.Харизанска, Мах.Чифлико, Мах.Шеовци, Мах.Шишовска, Мах.Шопска, Мах.Янкуловци
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Раково, Общ. Невестино: Махала Бурнаавска, Махала Зидинци, Махала Ковачка, Махала Озранци, Махала Рахталинска, Махала Реката, Махала Решанска, Махала Чеканец
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Савойски: Махала Бреза, Махала Пелтечка
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Сажденик: Махала Златанска
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Слокощица: 247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, Махала Диновска, Махала Маркова, Махала Рошковци, Местност Галеница, Местност Змиярника, Местност Саманли Баир, Местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Смоличано: Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска, Махала Миринска, Махала Райков Рид, Махала Реката, Махала Св.Ана, Махала Сделище, Махала Хаджийска, Махала Чифлико, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юговци
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Страдалово: Мах.Борачичка, Мах.Геберо, Мах.Дъбовска, Мах.Заячка, Мах.Иванковци, Мах.Кьосевци, Мах.Лингурска, Мах.Логодашка, Мах.Нечемска, Мах.Орничарска, Мах.Пешовска, Мах.Реката, Мах.Рудишка, Мах.Рудище, Мах.Стамболийска, Мах.Шаинска, Мах.Ширилийска, Мах.Шияне, Мах.Шиячка
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Тишаново: Мах.Божковци, Мах.Воденица, Мах.Гълъбовска, Мах.Ивановска, Мах.Качанска, Мах.Колевска, Мах.Митковска, Мах.Найденци, Мах.Новковска, Мах.Реката, Мах.Тутковска, Мах.Хайдушка, Мах.Цървилото, Мах.Янчовска
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Църварица: Мах.Гракалска, Мах.Карадачка, Мах.Копривен, Мах.Реката, Мах.Укалска
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Цървена Ябълка: Таскова Плевня
На 08.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Еремия: Махала Брезалийска, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Лесовска, Махала Марковска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала Рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Яновска
На 08.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бантовска, Махала Бела Вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гърличка, Махала Гъскарска, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Заячка, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Михтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала Падинарска, Махала Парлапанска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Русулска, Махала Сапунджийска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколовска, Махала Соколчева, Махала Средна Махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Тасковска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Цанкина, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин
На 08.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Велбъжд, Йордан Митрев, Кадин Мост, Морава, Радецки, Самуил, Седемнадесети Януари, Софроний, Цар Борис 1-ви
На 08.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Граница: Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, Местност Манастира, Местност Ридо, Местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев
На 08.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Белият Камък, Дупнишко Шосе, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител
На 08.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Пиперков Чифлик: Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, Махала Дядо Манова, Махала Суха Река, Местност Друмарката, Местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин
На 08.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Слокощица: Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, Махала Селото, Местност Змиярника, Местност Кръста, Местност Мичевица, Местност Ридо, Местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 09.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Местност Николичевски Път
На 09.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Бузлуджа, Дрин, Комплекс Изток, Местност Дренов Дол, Местност Николичевски Път, Местност Полски Имоти, Прогона
На 10.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Бачо Киро, Васил Друмев, Власина, Спартак
Община Рила  
На 08.11.2017 г. /10:00 - 14:30 ч./ -  Пастра: 55539.100.132, Местност Туфано, Пастра, Пи №55539.100.207, Стопански Двор
На 08.11.2017 г. /10:00 - 14:30 ч./ -  Перник: Кристал Блокове
На 08.11.2017 г. /10:00 - 14:30 ч./ -  Рила: Аверки Попстоянов, Местност Горхим, Местност Елешница, Местност Жабокрек, Подгорица
На 08.11.2017 г. /10:00 - 14:30 ч./ -  Рилски Манастир: 028005, Местност Бачкова Чешма, Местност Биволарника, Местност Владичина Поляна, Местност Горско Стопанство, Местност Горхим, Местност Елешница, Местност Илийна Река, Местност Кирилова Поляна, Местност Пчелина, Местност Турското Парче
На 08.11.2017 г. /10:00 - 14:30 ч.; 10:15 - 15:00 ч./ -  Мламолово
На 08.11.2017 г. /10:00 - 14:30 ч.; 10:15 - 15:00 ч./ -  Падала: 55083.91.18
На 08.11.2017 г. /10:15 - 15:00 ч./ -  Пастра
На 08.11.2017 г. /10:15 - 15:00 ч./ -  Рила: Аверки Попстоянов, Местност Жабокрек, Подгорица
Община Сапарева баня  
На 09.11.2017 г. /10:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня: 020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. &Quot;Грабежо&Quot;, Местност Герена, Местност Песоко, Местност През Реката, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 06.11.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ресилово: Александър Стамболийски, Асаница, Волов, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Иглика, Индже Войвода, Калоян, Липа, Омуртаг, Павлеви Ливади, Синчец, Спартак, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Симеон, Чавдар Войвода
На 09.11.2017 г. /10:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Паничище: 300 В Отдел 04, Ид.65365.210.970, II, II, кв.8, Іх - кв. 8, Местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І, кв. 70, УПИ VIII кв.10
На 09.11.2017 г. /10:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Ресилово: 026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ - VІІ-672, кв.36, ХIV-11, кв.5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра
На 09.11.2017 г. /10:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Самораново: 65245, 6, 153, 65245.1.214, 65245.4.266.1, 65245.4.405, 65245.4.440, 65245.45.4.416, 65245.6.499.1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, кв.16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, Местност Златковица, Местност Марков Камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин
На 09.11.2017 г. /10:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Сапарева Баня: 032046, 65365, 601, 10, 65365.210.111, 65365.31.45, 65365.32.226, 65365.32.353, 65365.601.186, 65365.602.602, I, кв.74, III, кв.125, LxxVІ, кв. 74 Идент. 65365.602.375, LxxXIV-2797, кв.74, Ііі-3071, кв.120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, Местност Бончук, Местност Водни Дол, Местност Зелени Преслап, Местност Света Вода, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, Пи - 1351, Пи Lxxxііі; кв.74, Пи №65365.210.111 М.Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св.Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ - Х-2641, Пи 65365.601.84, УПИ VI-147, кв 12, Пи65365.601.92, УПИ VIII-2759, кв.109, УПИ І - 2742, кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода
 
 
ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД
Община Банско  
На 07.11.2017 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Банско: Братя Велеганови, Захари Стоянов, Княз Борис I, Местност Грамадето, Местност Гуровица, Мозговица, Найден Геров, Солун, Хан Тервел, Цар Иван Асен II, Царица Йоанна
На 07.11.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./ -  Банско: Бъндерица, Места, Хан Аспарух
Община Белица  
На 07.11.2017 г. /08:45 - 11:15 ч./ -  Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета
Община Благоевград  
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бело Поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов, Васил Левски, Имот 04279.818.47, УПИ III-63, кв.5
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Церово, Общ. Благоевград: Надежда, УПИ ІV-110, кв.15
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 04217.920.1.70, Местност Септемврийче
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Борис Сарафов, Дъбравска, Костур, Местност Мингингова Поляна, Местност Септемврийче, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Св. Иван Рилски, Сергей Румянцев
На 06.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 07.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Церово, Общ. Благоевград: Осми Март, П. Яворов, УПИ VIII-111, 112, кв.15, УПИ І-139, кв.12
На 06.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Бучино: Ахмедово, Лозята, Махала Мичевци, Местност Лозята, Местност Текето, Местността Чукарски Рид, Община Благоевград, Мах. Тасковска
На 06.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Горно Хърсово: Горни Валог, Махала Буровци, Махала Горни Двояци, Махала Долни Двояци, Махала Мъртвако, Махала Панчовци, Махала Пържово, Махала Стойковци, Махала Тачовци, Махала Шоповци, Ровината
На 08.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Борис Сарафов, Дъбравска, Костур, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Св. Иван Рилски, Сергей Румянцев
Община Гоце Делчев  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово: Александър Стамболийски, Асен Джикаров, Вела Пеева, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Кавала, Ленища, М. Ленища, Неврокоп, Отец Паисий, Площада, Победа, Свилен Русев, Свобода, Славянка, Славянска, Тодор Паница, Чавдар Войвода, Юрий Гагарин
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Димитър Димов, Драгоман, Дунав, кв.157, 207, 216, 218, кв.158 УПИ І, Комсалко Лако, Лакото, Потока, Стара Планина, Янко Атанасов
На 06.11.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Крушево, Общ. Гърмен: VІ-138, кв.10, Іх-108
На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади, К.К. Попови Ливади, Папаз Чаир, Попови Ливади
На 08.11.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Лъжница: Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Елена Лефтерова, Ивайло, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Опълченска, Прогрес, Стопански Двор, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Лъжница: Ал.Стамболийски, Васил Левски, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Стоян Войвода
На 08.11.2017 г. /11:00 - 13:30 ч./ -  Корница: Владимир Поптомов, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Драгоман, Здравец, Октомврийска, Отец Паисий, Рила, Цар Самуил, Шипка
Община Гърмен  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Ореше, Общ Дебрен
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Рибново: ІІІ-966, кв.56, Двадесет и Девета, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Ливаде, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тридесета, Четвърта, Шестнадесета
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Осиково, Общ. Гърмен
На 08.11.2017 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Балдево: УПИ VII-97, кв.9, УПИ Ііі кв.14
Община Петрич  
На 06.11.2017 г. /08:00 - 09:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Генерал Тодоров: Бащирите, Дебела Дръма, Пътен Възел Ам Струма
На 06.11.2017 г. /08:00 - 09:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Долно Спанчево: Местност Реката
На 06.11.2017 г. /08:00 - 09:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Кулата: Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, Местност Гкпп-Кулата, Местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р.Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр.Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра
На 06.11.2017 г. /08:00 - 09:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Кърналово: Дечев Бунар, Змиярнико, Капанлъко, Местност Дабето, Местност Ливадите, Местност Острово, Местност Побиен Камък, Местност Порой, Местност Фабриката, Петко Р.Славейков
На 06.11.2017 г. /08:00 - 09:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Вела Пеева, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен Път Е-79, Горничето, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Долен Засек, Драва, Екзарх Йосиф, Заводска, Иван Вазов, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, Местност Аджобица-Чалията, Местност Банско Бърдо, Местност Бонаро, Местност Високия Рид, Местност Горничето, Местност Корията, Местност Лозарски Андък, Местност Падарка, Местонст Среден Път, Москва, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, Пътен Възел Ам Струма, Свобода, Стадион, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра
На 06.11.2017 г. /08:00 - 09:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Марино Поле, Общ. Петрич: Извън Регулация, Местност Вадата
На 06.11.2017 г. /08:00 - 09:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Монтана: Хан Кубрат
На 06.11.2017 г. /08:00 - 09:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Братя Миладинови, България, Георги Бенковски, Зиче, Местност Бухото, Местност Зиче, Местност Караач-Дамяница, Местност Кумли, Местност Мерата, Местност Неволница, Местност Неволница Лозята, Местност Неволница-Лозята, Местност Омондрос, Местност Под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Под Гарата, Полковник Дрангов, Червена Скала
На 06.11.2017 г. /08:00 - 09:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Рупите: Александър Буйнов, Беласица, Бяло Море, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Извън Регулацията, Илинден, Кирил и Методий, Кожух, Любен Каравелов, Маркова Скала, Маршал Толбухин, Местнос Рупите, Местност Корията, Местност Пинговица, Местност Свети Атанас, Местност Средно Поле, Местност Тафтино, Местност Тухларка, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Осми Март, Осогово, Петра, Пирин, Промишлена Зона, Свети Атанас, Софрони Врачански, Софроний Врачански, Стопански Двор, Тракия, УПИ Ііі-131, кв.7, Хр.Ботев
На 06.11.2017 г. /08:00 - 09:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Старчево
На 06.11.2017 г. /08:00 - 09:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Чучулигово: 000242, Стопански Двор, Капсиди, Местност Янкулица
На 06.11.2017 г. /08:00 - 13:00 ч./ -  Рупите: Местност Средно Поле, Стопански Двор
Община Разлог  
На 07.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 11:45 ч.; 11:45 - 12:15 ч./ -  Бачево: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методи, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, Местност Перивол, Местност Раждавец, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Перивол, Петър Берон, Петър Прангов, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака, Шипка, Яне Сандански
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Разлог: Вихрен, Вихрен, Дунав, Занаятчийска, Занаятчийска, Изгрев, Изток, Изток, Искър, Искър, Марица, Марица, Неуточнен Адрес, Нов Път, Св.Св.Кирил и Методий, Стара Планина, Стара Планина, Странджа, Трети Март, Трети Март, Явор, Явор
На 07.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч./ -  Бачево: Георги Димитров, Димо Хаджидимов
На 07.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч./ -  Годлево
На 07.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч./ -  Горно Драглище: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 07.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч./ -  Добърско
На 07.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч./ -  Долно Драглище: 026036, УПИ Ix 219 кв 42
На 07.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч./ -  Разлог: Вихрен, Катарино, Местност Банище, Местност Катарино, Местност Перивол
На 07.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч./ -  Разлог: Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев
На 07.11.2017 г. /09:30 - 11:45 ч./ -  Белица, Общ. Белица: Местност Семково
На 07.11.2017 г. /09:30 - 11:45 ч./ -  Разлог: Местност Перивол, Черна Река
На 07.11.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Разлог: Иван Вазов
На 11.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Разлог: Вихрен, Занаятчийска, Изток, Искър, Марица, Неуточнен Адрес, Нов Път, Св.Св.Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Явор
Община Сандански  
На 06.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 11.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Сандански: Зарово, Извън Регулацията Север, Осогово, Рила
На 06.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 11.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Склаве: 2 -97, кв.14, 7-Ми Конгрес, Асен Лагадинов, Веселин Бабалеев, Гоце Делчев, Илинден, Климент Охридски, Марица, Никола Лазаров, Партизанска, Пирин, Соколова Скала, Черно Море
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Джигурово: 10-79, УПИ VII-381
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Дамяница: Антон Иванов, Атанас Попадийн, Беласица, Вихрен, Волга, Иван Козарев, Комсомолска, Местност Метлата, П К Яворов, Радецки, Черно Море, Яне Сандански
На 07.11.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Ново Делчево: 033007, М. Купеница, Антон Попов, Беласица, Валентина Терешкова, Владимир Поптомов, Гео Милев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Димчо Дебелянов, Илинден, Местност Кантона, Партизанска, Студена Вода, Христо Смирненски
На 07.11.2017 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Ново Делчево: Братя Миладинови, Вела Пеева, Гео Милев, Георги Кирков, Главен Път Е-79, Здравец, Иван Вазов, Кирил и Методий, Партизанска, Погребите, Славянска, Христо Смирненски
На 07.11.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Склаве: 7-Ми Конгрес, Асен Лагадинов, Веселин Бабалеев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Илинден, Лале, Местност Стопански Двор, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Лазаров, Партизанска, Първи Май, Соколова Скала
На 08.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Сандански: Георги Скрижовски, Ильо Войвода, Свобода, Стефан Караджа
На 08.11.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Сандански: Башлийца, Воден, Македония, Мелник, Осми Март, Петър Сарафов, Свобода, Скопие, Хан Аспарух
На 09.11.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Мелник: Мелник, Неуточнен Адрес
На 09.11.2017 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Ласкарево: 004056, Местност Свети Спас
Община Сатовча  
На 07.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Вълкосел: Бачо Киро, Божур, Васил Левски, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Здравец, Кокиче, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Прогрес, Първи Май, Хан Аспарух, Шипка
На 07.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Фъргово
На 09.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Ваклиново: Бор, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кл.Охридски, Лале, Места, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Партазанска, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Струма, Трети Март
На 09.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Кочан: Младост
На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезница: Никола Вапцаров
На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Вълкосел: Свобода
На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Кочан: 012119, Антон Иванов, Беласица, Витоша, Георги Бенковски, Иван Козарев, Люляк, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Площада, Победа, Рила, Свобода, Септемврийска, Стефан Караджа, Струма, Тракия, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Слащен: Вергил Ваклинов, Георги С. Раковски, Демокрация, Здравец, Иван Вазов, Йордан Йовков, Лилия, Места, Неуточнен Адрес, Освобождение, Римски Мостове, Стопански Двор, Цар Симеон, Чичова Бърчина
На 09.11.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Кочан: Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Единадесета, Здравец, Ивайло, Лиляна Димитрова, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Плиска, Победа, Тодор Каблешков, Тракия, Трета
Община Симитли  
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долно Осеново: Долна Махала, Махала Горна, Махала Долна
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Крупник: Влахина, Георги Димитров, Кресненско Въстание, Лев Писарев, Пайсий Хилендарски, Средорек
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Полена: Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, Местност Мездрата-2, Чайка
Община Хаджидимово  
На 10.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово: Анещи Узунов, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Дунав, Елин Пелин, Кокиче, Местност Вельов Рид, Неуточнен Адрес, Стопански Двор, Тъпане
 

ОБЛАСТ ВИДИН
Община Белоградчик  
На 06.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Салаш: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Махала Куцаровци, Махала Пешини, Махала Стране, Осма, Парцел №1, Пета, Петнадесета, Пи 000343, Пи №037091, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 06.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Граничак: Девета, Десета, Махала Ангини, Махала Джокини, Махала Жикини, Махала Николини, Махала Първуловци, Махала Спасови, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста
На 06.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Дъбравка: Двадесет и Пета, Двадесет и Четвърта, Девета, Деветнадесета, Десета, Осма, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета
Община Брегово  
На 10.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:00 - 14:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Балей: 000091, Албена, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бондоков, Георги Димитров, Георги С.Раковски, Дом Социални Грижи, Дунав, Иван Вазов, Тодор Петров, Трую Христов, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 10.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Брегово, Общ. Брегово: 1-1244 кв.121, 320, 518, Адалберт Антонов, Алабин, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Антим Първи, Асен Балкански, Асен Халачев, Безименна, Белене, Борис Бенчев, Борис Попарданов, Боян Чонос, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Виктор Юго, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Бондоков, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Димитър Зограф, Димитър Полянов, Димо Хаджидимов, Дунав, Елещеф, Елин Пелин, Емил Марков, Ернст Телман, Заря На Комунизма, Иван Вазов, Индже Войвода, Кирил и Методий, Климент Охридски, Константин Фотинов, Кочо Честименски, Лев Толстой, Ленин, Любен Каравелов, Мико Нинов, Мирон Брезоев, Митко Палаузов, Мичурин, Найден Геров, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Ботушев, Никола Й.Вапцаров, Олег Кошевой, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пенчо Р.Славейков, Пеньо Пенев, Петко Д.Петков, Полянска, Презвитер Козма, Първи Май, Райчо Даскалов, Роза Люксембург, Розова Долина, Седми Ноември, Сергей Румянцев, Спортист, Станке Димитров, Станко Маринцестов, Тимок, Тодор Каблешков, Тодор Петров, Толбухин, УПИ-255, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Иван Срацимир, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Чарлз Дарвин, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански, Янко Сакъзов
На 10.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Косово, Общ. Брегово: Александър Димитров, Антим Първи, Асен Балкански, Асен Халачев, Борис Бенчев, Борис Янев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С.Раковски, Димитър Зограф, Иван Вазов, Ленин, Неофит Рилски, Пи 000366, Първи Май, Тимок, Тодор Петров, Юрий Гагарин
На 10.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Ракитница, Общ. Брегово: Ангел Кънчев, Боян Чонос, Васил Коларов, Васил Левски, Втори Юни, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Карл Маркс, Кочо Честименски, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Никола Й. Вапцаров, Свилен Русев, Спортист, Стефан Караджа, Тодор Петров, Фридрих Енгелс, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Смирненски, Цар Иван Асен, Цар Самуил
Община Видин  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кошава: Двадесет и Втора, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тринадесета, Четвърта
На 07.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Акациево: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Пи-27, Първа, С.Акациево, Седма, Селски Път, Трета, Четвърта, Шеста
На 07.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Видин
На 07.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Новоселци: Видин Път 1, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Деветнадесета, Местн.Гено Тачевото, Осма, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Пи №101, Първа, Тридесет и Втора, Тринадесета
Община Димово  
На 07.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Орешец, Общ. Димово: Асен Балкански, Боян Чонос, Васил Левски, Гара Орешец 44, Георги Бенковски, Живко Кръчмарски, Ленин, Мико Нинов, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Христо Ботев
На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бела: I кв.64, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гранитово, Общ. Белоградчик: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
Община Кула  
На 06.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:30 - 14:45 ч./ -  Големаново: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шестнадесета
На 06.11.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 15:15 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Старопатица: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесета, УПИ, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 06.11.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Подгоре: Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Бдин, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Видин, Вит, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Иван Вазов, Искър, Йоло Гергов, Йосиф В.Сталин, кв.7, Ленин, Любен Каравелов, Марица, Михаил Здравков, Огоста, Осъм, Пейо К.Яворов, Перчо Йорданов, Пирин, Рила, Седемнадесет Партизани, Стара Планина, Стопански Двор, Стоян Милков, Тодор Петров, Христо Ботев, Царевец, Черно Море, Юрий Гагарин
На 06.11.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Раковица: 236005, Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Трета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Шеста, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Осма, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета
На 06.11.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Толовица: Валентина Терешкова, Ленин, Първа, Трета, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 06.11.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Цар Шишманово: 070134, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Вела Пеева, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Ленин, Лиляна Димитрова, Малчика, Мико Нинов, Митко Палаузов, Петко Р.Славейков, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черни Връх
На 06.11.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Шишманово
На 06.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:30 - 14:45 ч./ -  Извор Махала: 32439, 117, Втора, Главна, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета
На 06.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:30 - 14:45 ч./ -  Киреево: 140203, Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 06.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:30 - 14:45 ч./ -  Кула: Александър Стамболийски, Никола Петков
На 06.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:30 - 14:45 ч./ -  Раковица: Осемдесет и Втора, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Седма, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Петдесет и Втора, Петдесета, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Първа, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Четвърта, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета
Община Ново село  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Винарово, Общ. Ново Село: Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Първа, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тринадесета, Четиринадесета
На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Винарово, Общ. Ново Село: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Пета, Първа, Седма, Трета, Шеста
 
ОБЛАСТ ВРАЦА
Община Бяла Слатина  
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бяла Слатина: Арда, Бачо Киро, Искър, Марица, Места, Мизия, Никола Вапцаров, Николай Хрелков, Родопи, Тунджа, Цар Иван Шишман
Община Враца  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Враца: 28-Ми Октомври, Авлига, Безименна, Вилна Зона Врачански Балкан, Илинден, Местност Рудник Плакалница
На 06.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Згориград
На 06.11.2017 г. /09:15 - 15:45 ч./   На 07.11.2017 г. /09:15 - 15:45 ч./   На 08.11.2017 г. /09:30 - 15:45 ч./   На 09.11.2017 г. /09:15 - 15:45 ч./   На 10.11.2017 г. /09:15 - 15:45 ч./ -  Враца: Вилна Зона Врачански Балкан, Местност Рудник Плакалница
На 07.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Враца: Алеко Константинов, Арда, Морава, Никола Войводов
На 07.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Враца: Драгоман, Никола Занкин, Остри Връх, Река Лева, Христо Ботев
На 08.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Враца: Вратица, Дъбника, Дъбника-Орбити
На 09.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:45 - 11:45 ч./ -  Враца: Христо Ботев
На 09.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:45 - 11:45 ч./ -  Згориград: Александър Стамболийски, Боров Камък, Буковец, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Вола, Вратица, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Проданов, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, Иван Нивянин, Извън Регулацията, Йордан Лютибродски, Крайречна, Леденика, Любен Каравелов, Марин Христов, Местност Басейна, Местност Гарванец, Местност Кошара, Местност Лагера, Минзухар, Околчица, Панайот Волов, Плакалница, Радан Войвода, Река Лева, Ръжище, Седмочисленици, Синчец, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Цеко Павлов
На 09.11.2017 г. /10:15 - 10:30 ч./ -  Враца: Беласица, Васил Кънчов, Вилна Зона Врачански Балкан, Вратица, Георги Апостолов, Драган Цанков, Източна Промишлена Зона, Местност Вратцата-Лудо Езеро, Младост, Никола Вапцаров, Скакля
На 09.11.2017 г. /10:15 - 10:30 ч.; 10:30 - 11:45 ч./ -  Згориград: Местност Гарванец
На 09.11.2017 г. /11:45 - 12:00 ч./ -  Враца: Беласица, Васил Кънчов, Вилна Зона Врачански Балкан, Вратица, Георги Апостолов, Драган Цанков, Източна Промишлена Зона, Местност Вратцата-Лудо Езеро, Младост, Никола Вапцаров, Скакля, Христо Ботев
На 09.11.2017 г. /11:45 - 12:00 ч./ -  Згориград: Александър Стамболийски, Боров Камък, Буковец, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Вола, Вратица, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Проданов, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, Иван Нивянин, Извън Регулацията, Йордан Лютибродски, Крайречна, Леденика, Любен Каравелов, Марин Христов, Местност Басейна, Местност Гарванец, Местност Гарванец, Местност Кошара, Местност Лагера, Минзухар, Околчица, Панайот Волов, Плакалница, Радан Войвода, Река Лева, Ръжище, Седмочисленици, Синчец, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Цеко Павлов
Община Козлодуй  
На 06.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Козлодуй: Васил Априлов, Георги Бенковски, Ломска, Прилеп, Рангел Панталеев, Хан Омуртаг
Община Криводол  
На 08.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Ракево: 23-ти Септември, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Батак, Веслец, Вилхем Пик, Витиня, Георги Димитров, Клокотница, Ком, Косматица, Кракра, Лена, Орешака, Русалка, Тинтява, Томин Мост, Трапезица, Хан Аспарух, Цар Симеон I-ви, Чаталджа
Община Мездра  
На 08.11.2017 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 10.11.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Елов Дол
На 08.11.2017 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 10.11.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград
На 08.11.2017 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 10.11.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Лютидол: Александър Стамболийски, Георги Димитров, Искър, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Малчика, Махала Брусника, Махала Кацарска, Махала Тишовци, Махала Търнев Рът, Мургаш, Оборище, Цар Калоян, Шипка
На 08.11.2017 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 10.11.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Ребърково: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антония Костадинов, Апп №2028, Бераново, Бор, Ботулиновска, Братя Бояджиеви, Васил Левски, Иван Григоров, Камен Вачков, Копринка, Милин Камък, Синчец, Слънчев Бряг, Тодор Алексов, Христо Ботев, Янко Николов
На 08.11.2017 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 10.11.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Типченица: 7-Ми Септември, Бачо Киро, Безименна, Богомил Кръстев, Боримечката, Гаврил Генов, Д-Р Иван Георгиев, Данте Павлов, Динко Петров, Здравец, Иван Вазов, Иван Йончев, Иван Кожухаров, Иван Кръстев, Йордан Юнчев, Кирил и Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Махала Креща, Махала Реката, Махала Шумир, Местност Поповица, Младост, Муров Дол, Незабравка, Петър Калчев, Пролет, Рила, Синчец, Славчо Д.Йончев, Славчо Евтимов, Смильовец, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чаира, Ягода
Община Оряхово  
На 09.11.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Селановци: Ангел Кънчев, Боян Чонос, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Кап.Петко Войвода, Хаджи Димитър, Хан Аспарух


В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.


Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ,  за периода 06 - 10 ноември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни  превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани  дейности.

Област
Дата/период    Времетраене    Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

ОБЛАСТ СОФИЯ-ГРАД  
Община БАНКЯ  
На 08.11.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: 3-та, 7-ма, Габър, Махала Клисурска, Местност Маркови Върби; Дивотино: VII А, кв.7, Габер, М. Габер, М.Габер, Маркови Върби, Местн.Маркови Върби Пи №54, Местност Маркови Върби, Първа, Равни Рид;  Клисура, Общ. Столична: 8-ма, В.З. Дивотино, В.З. Михайлово, Идент.37280.2108.10;  София
Община ВИТОША  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Ралевица
На 06.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Ветрушка, Мур, Околовръстен Път, Петър Папакочев, Родопски Извор
На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  София: Борован, Бяла Ружа/728-ма/, Димитър Пешев, Евлия Челеби/Мара Петлякова, Живописна/702-ра/, Кореняците/Дим.Пъшков/, Любляна/Й.Вишевградски/, Никола Петков/П.Напетов/, Омая/703-та/, Повет/705-та/, Подножие
На 07.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Братя Бъкстон, Бяло Поле, Василашко Езеро, Ген. Стефан Тошев, Казбек, Проф. Велизар Велков, Родопски Извор
На 08.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  София: Акад.Петър Динеков/445-та/, Драгалевци, Околовръстен Път, Паиде Судисов, Света Петка Българска, УПИ IV- 3047, Черни Връх
На 08.11.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  София: XIV-3047, кв.148, Витошка Зорница, Околовръстен Път, Черни Връх
На 08.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Иван Сусанин, Проф. Дочо Леков, Симеон Радев, Симеон Радев/Кирил Янев/
На 08.11.2017 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Драгалевци: ул.Петър Динеков
На 09.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Братя Бъкстон, Никола Петков, Чинар
На 10.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 773-та /Витоша/, 774-та /В.З. Беловодски Път/, Беловодски Път, Беловодски Път, Богова Стъпка, Боянска Песен, Владимир Димитров Майстора, Георги Рилски, Панорамен Път, Панорамен Път, Петко Войвода, Саша Попов, Секвоя, Синята Скала, Стар Беловодски Път, УПИХХІІІ-638 кв 31
Община ВЪЗРАЖДАНЕ  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  София: Александър Стамболийски, Зона Б-5
На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Ген. Скобелев, Ген. Скобелев, Зона Б-18, Зона Б-5, Зона Б-5, Партений Нишавски/Любо Карт, УПИ I и УПИ III, кв.1а, Зона Б-5-4
На 09.11.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  София: Александър Стамболийски, Зона Б-5, Одрин, Сердика
На 10.11.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  София: Сердика, Фурка
Община ИСКЪР  
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Дружба 2
На 06.11.2017 г. /10:30 - 13:30 ч./ -  Бусманци: Циклама
На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Дружба 1
Община КРАСНА ПОЛЯНА  
На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Вардар/Яне Сандански/, Западен Парк/Христо Михайло
Община КРАСНО СЕЛО  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Борово, България, Гоце Делчев/Емил Марков/, Дойран, Йорданка Филаретова, Красно Село, Пирински Проход, Проф.Д-Р Димитър Атанасов, Тодор Каблешков, Топли Дол, Хиподрума, Христо Ботев
На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Борово, България, Гоце Делчев/Емил Марков/, Дойран, Йорданка Филаретова, Красно Село, Пирински Проход, Проф.Д-Р Димитър Атанасов, Тодор Каблешков, Топли Дол, Хиподрума, Хиподрума, Христо Ботев
Община КРЕМИКОВЦИ  
За периода 07-10.11.2017 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Локорско
На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 10.11.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Бухово: 1 Май, Васил Левски
На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 10.11.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Локорско: Благой Гердин, Братя Лимброви, Георги Зозов, Георги Палев, Евлоги Тодоров/11-ти Април/, Илия Манов, Кирил Банов, Славе Турчев, Христо Витков, Христо Манов
На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 10.11.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва, V-141, кв.5а/Сеславци/, Ангел Войвода /Сеславци/, Баба Тонка, Баба Тонка /Сеславци/, Байкал /Кремиковци/, Балатон /Кремиковци/, Бачо Киро /Кремиковци/, Бели Липи /Кремиковци/, Боримечката /Сеславци/, Борова Гора /Кремиковци/, Ботунец 1, Ботунец 2, Бреза, Бреза /Сеславци/, Бързачка /Сеславци/, Витиня /Кремиковци/, Възраждане /Кремиковци/, Г.С.Раковски, Георги С. Раковски /Сеславци/, Гергана /Кремиковци/, Гергана /Сеславци/, Детелина /Сеславци/, Димитър Казака /Кремиковци/, Еделвайс /Кремиковци/, Еделвайс /Сеславци/, Еделвайс/Общ.Надежда/, Здравец /Кремиковци/, Иглика /Кремиковци/, Изгрев /Кремиковци/, Илинден /Кремиковци/, Искър /Ботунец 1/, Кирил и Методий /Сеславци/, Княз Борис 1 /Кремиковци/, Ковачка /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Корбул /Сеславци/, Крали Марко /Кремиковци/, Кремиковска, Кремиковско Шосе, Кремиковци, Липа /Сеславци/, Люляк /Кремиковци/, Люляк /Сеславци/, Малина /Кремиковци/, Малина /Сеславци/, Минзухар /Кремиковци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Митрополит Кулевит /Кремиковци/, Момина Сълза /Кремиковци/, Мургаш /Кремиковци/, Мургаш /Сеславци/, Панайот Волов /Кремиковци/, Петко Османов /Кремиковци/, Пробуда /Кремиковци/, Пролет /Кремиковци/, Равнец /Кремиковци/, Райна Княгиня /Кремиковци/, Райна Княгиня /Сеславци/, Райовица /Сеславци/, Река Елешница /Кремиковци/, Руднична /Кремиковци/, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/, Св.Св.Кирил и Методий /Кремиковци/, Света Вода /Кремиковци/, Света Петка /Кремиковци/, Сеславци, Славянка /Кремиковци/, Стара Планина, Стара Планина /Кремиковци/, Стара Планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стефан Халачев /Кремиковци/, Стопански Двор, Странджа /Кремиковци/, Сърбин /Сеславци/, Тинтява /Сеславци/, Тодор Каблешков /Сеславци/, УПИ 302089, Местност Търне, Филип Тотю /Кремиковци/, Хаджи Димитър /Кремиковци/, Хаджи Димитър /Сеславци/, Хайдушко Кладенче /Кремиковци/, Цанко Церковски /Сеславци/, Цар Калоян /Кремиковци/, Чавдар /Кремиковци/, Чавдар /Сеславци/, Шейново /Кремиковци/, Шипка /Кремиковци/, Явор /Сеславци/, Ягода, Ягода /Кремиковци/, Ягода /Сеславци/
На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 2-ра /Враждебна/
Община ЛОЗЕНЕЦ  
На 06.11.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София: Презвитер Козма, Св.Наум/Трайчо Костов/
Община ЛЮЛИН  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  София: Люлин, Люлин 3
На 06.11.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София: Люлин 4
На 06.11.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  София: Люлин 4, Люлин 4, Р-Н Люлин-4, до ТП &Quot;Бл.414&Quot;
На 07.11.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София: Захари Стоянов, Люлин, Люлин 4
На 07.11.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София: Люлин, Люлин 4
На 08.11.2017 г. /09:00 - 13:30 ч.; 12:15 - 16:30 ч.; 12:30 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:30 - 13:00 ч.; 12:30 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  София: Люлин 7
На 10.11.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София: Европа/Баба Парашкева/, Люлин 7, Сливница, Тома Давидов
Община ОБОРИЩЕ  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Дунав, Княз Александър Дондуков
На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Цар Симеон
На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Сердика
Община ПАНЧАРЕВО  
На 06.11.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./   На 08.11.2017 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:45 - 15:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Долни Пасарел: Акация, Самоковско Шосе
На 06.11.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./   На 08.11.2017 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:45 - 15:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Кокаляне: 491 Китката, В.З Китката Пи 276, Василица, Вец Кокаляне, Вилна Зона Китката, Вилна Зона Терасите, Китката, М.Барище, Месност Роба, Местн.Свлачището, Пукнат Камък/34/, Слатин Дол, Теменуга, Юзината
На 06.11.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./   На 08.11.2017 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:45 - 15:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  София
На 08.11.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Кокаляне: 2804, Болницата, Вилна Зона Бяла Нива, Грамада, Димитър Благоев, Ела, Лъката, Петров Кладенец, Цар Иван Асен II/Петър Янев
На 08.11.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Панчарево: Батийница/24-та/, Борова Гора/10-та/, Дебело Гуно, Детелина/31-ва/, Детски Град, Държов Дол, Еделвайс/5-та/, Калина/3-та/, Латинка/4-та/, Люляк/30-та/, Мест. Падинето, Теменуга/2-ра/, Черешова Градина, Явор/6-та/
На 08.11.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  София: Цар Иван Асен II
На 08.11.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Герман: Зона за отдих
На 08.11.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Кокаляне: Васил Левски/Лиляна Димитро, Вец Кокаляне, Вилна Зона Китката, Искър, Латинка, Люляците, Местн.Свлачището, Петър Берон, Пролет, Роса, Самоковско Шосе
Община ПОДУЯНЕ  
На 06.11.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Владимир Вазов, Левски Зона В
Община СЕРДИКА  
На 09.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Банишора, Беласица, Княгиня Мария Луиза/Г.Дим., Козлодуй, Кресна, Кръстец, Софроний Врачански, Странджа, Струга, Христо Ботев, Цар Самуил, Черни Лом
На 06.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Козлодуй, Константин Стоилов, Първа Българска Армия, Рила, Родопи, Сливница, Тимок
На 07.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Клокотница, Княгиня Мария Луиза/Г.Дим., Княз Борис I, Листопад, Лъвов Мост, Селиолу, Сливница, Струга, Христо Ботев
На 09.11.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София: Опълченска
На 10.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Банишора, Враня, Ген. Иван Чернаев, Калофер, Каменно Цвете, Козлодуй, Опълченска, Сливен, Сливница, Столетов
Община СЛАТИНА  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София: Атанас Узунов 50
На 07.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: 501-ва/Слатина/, 503-та/Слатина/, 504-та/Слатина/, 506-та/Слатина/, 507-ма/Слатина/, 508-ма/Слатина/, 509-та/Слатина/, 513-та/Слатина/, 514-та/Слатина/, 555-та/Слатина/, Владимир Минков-Лотков, Георги Спасов/Съби Дичев/, Майчина Слава
На 07.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Слатина 47б
На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Гълъбец, Добромирка, Кутловица, Ситняково/Хр.Кабакчиев/
На 08.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Коста Лулчев/Асен Велчев/ 266
На 09.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Хемус 61 Вх.А
На 10.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Голаш 2
Община СРЕДЕЦ  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Аксаков, Ангел Кънчев, Васил Левски, Ген. Гурко, Георги С.Раковски, Граф Игнатиев, Евлоги и Христо Георгиеви, Иван Вазов, Кракра, Петко Р.Славейков, Сан Стефано, Славянска, Съборна, Христо Белчев/Гаврил Генов/, Цар Иван Асен II, Шипка
На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Аксаков, Ген. Гурко, Георги С.Раковски, Граф Игнатиев, Добруджа, Кракра, П.Славейков, Паренсов, Сан Стефано, Славянска
На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Аксаков, Ангел Кънчев, Васил Левски, Витоша, Ген. Гурко, Добруджа, Евлоги и Христо Георгиеви, Славянска, Солунска/Васил Коларов/, Цар Иван Асен II, Цар Шишман
На 08.11.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София: Юри Венелин
На 08.11.2017 г. /10:30 - 13:30 ч./ -  София: Авицена, Леонардо Да Винчи, Мизия, Николай В.Гогол, Тича/Георгица Карастоянова/, Цар Иван Асен II, Янтра
На 08.11.2017 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  София: Алабин И.Вл., Витоша, Граф Игнатиев, Позитано, Цар Калоян
На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Аксаков, Ангел Кънчев, Васил Левски, Витоша, Г.С.Раковски, Ген. Гурко, Граф Игнатиев, Добруджа, Евлоги и Христо Георгиеви, Иван Вазов, Кракра, Паренсов, Славянска, Солунска/Васил Коларов/, Съборна, Христо Белчев/Гаврил Генов/, Цар Шишман, Шипка
На 09.11.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София: Мальовица
На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Аксаков, Г.С.Раковски, Граф Игнатиев, Иван Вазов, Солунска/Васил Коларов/, Христо Белчев/Гаврил Генов/, Цар Иван Асен II
Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  
На 09.11.2017 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  София: Д-Р Йордан Йосифов /Студентски Град/, Студентски Град
На 10.11.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София: Акад.Стефан Младенов/Арсо П, Акад.Стоян Аргиров/502/, Проф. Д-Р Димитър Добрев
Община ТРИАДИЦА  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Банат/Курск/, Бигла, Велчова Завера, Витоша, Ген. Скобелев, Гоце Делчев/Емил Марков/, Д-Р Марин Русев, Д-Р Стефан Сарафов, Джеймс Баучер/Антон Иванов, Джон Атанасов/487-ма/, Емилиян Станев/490/, Енос, Иван Андонов/491-ва/, Иван Радоев/456-та/, Киро Тулешков, Кричим/Петко Енев/, Луи Айер/Никола Каменов/, Местност Кръстова Вада, Могилата, Мотописта, Пейо К.Яворов, Петко Каравелов, Петко Ю.Тодоров/Мл.Проход/, Плачковица, Позитано, Сашо Николов-Сладура/483-та, Св.Наум/Трайчо Костов/, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Стрелбище, Тодор Джебаров/417/, Тодор Кожухаров/453-та/, Уйлям Гладстон/Вл.Поптомов/, Филип Кутев, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Чавдар Мутафов/452-ра/, Черни Връх
 
СОФИЯ ОБЛАСТ
Община Божурище  
На 07.11.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Пролеша: Пи 043001, УПИ VІ-045140, УПИ Іv-296
Община Ботевград  
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: 1866 Година, Васил Левски, Кооперативен Пазар, Кооперативен Пазар Закрит, Просвета, Саранск, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Литаково: 3ти Март, Антон Младенов, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Боговина, Брезовица, Бузлуджа, Велчова Завера (Илия Шопов), Вуто Койчев, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Георги Бенковски (Г.Димитро, Иван Вазов (Ангел Миновски), Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Кап.Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Люто Войвода, Люто Войвода, Мургаш, Начо Иванов, Оборище, Парцел V-41, кв.9 Къща, Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Христо Ботев, Шести Септември (9-ти IX), Шести Септември (9-ти IX), Шипка, Юри Гагарин
На 06.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград: 16-ти Ловчански Полк, 1866 Година, Бензиностанция, Васил Левски, Зад Зрч, Илия Стоянов, Индустриална, Оборище, Цар Иван Шишман, Цар Освободител
На 06.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Ботевград: Индустриална
На 06.11.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Правец
На 06.11.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Разлив
На 06.11.2017 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Ботевград: Гурко, Седемнайсти Ноември, Янтра
На 06.11.2017 г. /10:15 - 13:15 ч./ -  Ботевград: Цар Освободител
На 06.11.2017 г. /14:45 - 15:00 ч./ -  Ботевград: Академик Стоян Романски, Боженишки Урвич, Бузлуджа, България, Васил Петров, Витиня, Витоша, Гурко, до Сграда Ткзс, Кооперативен Пазар, Незнайният Войн, Нов Кооперативен Пазар, Освобождение, Пл.Форум УПИ І, кв.65, Свобода, Севаст Огнян, Седемнайсти Ноември, ТП Бетонов Център, Трети Март, Янтра
На 06.11.2017 г. /15:15 - 15:40 ч./ -  Ботевград: XIII, кв.175, Адрян Атанасов, Александър Стамболийски, Божко Божилов, Букорска, Васил Левски, Гробищен Парк, до Сграда Ткзс, Захари Стоянов, Иван Вазов, Местност Широко Ливаде, Опълченска, Орхание, Стара Планина, УПИ Ix, кв.175, Христо Ботев, Цар Иван Шишман
На 07.11.2017 г. /08:45 - 14:30 ч./   На 10.11.2017 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград: 003036, 05815.13.34, Ам Хемус кв.Зелин, В.З. Чеканица, В.З.Зелин, В.З.Зелин, ул.4-та 1, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Йошовски Трап, Казармен, Кошарата, Курорт Зелин, Местност Пръдлювец, Местност Чеканица, Местност Широко Ливаде, Плюскач, Стефан Стамболов, Стубеля, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Чеканица
На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград: 1 кв.249, 16-ти Ловчански Полк, 1866 Година, Адмирал Фьодор Ушаков, Академик Стоян Романски, Александър Стамболийски, Армеец, Балканска, Бенковска, Божко Божилов, Букорска, България, В.З. Чеканица, Васил Левски, Воденицата, Гаврил Брънчов, Георги С.Раковски, Захари Стоянов, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Извор, Казармен, Княз Борис I, Кооперативен Пазар Закрит, Курорт Зелин, Люлин, М.Воденицата, М.Чеканица, Пи - 001088, Местност Чеканица, Никола В.Ракитин, Опълченска, Освобождение, Патриарх Евтимий, Рила, Рудината, Сан Стефано, Седемнайсти Ноември, Стамен Панчев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, ТП Мантовска Градина, Трети Март, УПИ І-3516 кв.235, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Освободител, Чеканица, Шести Септември, Широко Ливаде
На 07.11.2017 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград: Васил Левски, Иван Вазов, Подстанция &Quot;Зелин&Quot;, Х, Цар Иван Шишман
На 07.11.2017 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Ботевград: Адрян Атанасов, Васил Левски, Д-Р Адриян Атанасов, Изгрев, Илия Стоянов, Местност Широко Ливаде, ХХVІІІ
На 08.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 10.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Боженица: 319004, Долапището, Махала Барбушовци, Махала Брусен, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Плоча, Махала Томовци, Махала Урвич, Махала Усойната, Стопански Двор, Х-38, кв.41
На 08.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 10.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград: За Провеждане На 72-Часови Изпитания, Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци, Махала Ръждавец
На 08.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 10.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград
На 08.11.2017 г. /09:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград
На 08.11.2017 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград: Кулинарен Цех
На 09.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград: Адрян Атанасов, Васил Левски, Васил Левски, Д-Р Адриян Атанасов, Иван Вазов, Изгрев, Илия Стоянов, Местност Широко Ливаде, Подстанция &Quot;Зелин&Quot;, Х, ХХVІІІ, Цар Иван Шишман
На 10.11.2017 г. /09:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Правец: IV, кв.9, IV-6393, VI, кв.2, VI-179, кв.104, VII, кв. 2, От 514-От.424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В.Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Езерото, Езерото УПИ Іі кв.117, Елаша, Здравец, Иван Пеев Маруша, кв.9, УПИ VIII, кв.Езерото, Лесковец, Липа, Маняков Камък, Махала Живковска, Махала Поповска, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Махала Симидарско, Месност Елаша, Местност Дългата Орница, Местност Топилата, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О.Т.211-О.Т.202, №1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ III-862 В. 50, УПИ Х кв.57, УПИ Хi-Кв.2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен
На 10.11.2017 г. /09:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Разлив: Махала Маргинска
Община Годеч  
На 06.11.2017 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Годеч: Александър Милев, Васил Друмев, Ком, Никола Петков, Осми Март, Отец Паисий, Паисии, Първи Май, Софийско Шосе, Тинтява, Тодор Каблешков, УПИ Іі-837, Цикура
На 06.11.2017 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Мургаш: УПИ ХІІ-17, кв2
Община Горна Малина  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Горна Малина: XIII-462, кв.40, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, кв. 52 УПИ XIII-607.608, П-Л ХІІІ-18, кв.29, Първа, Първа, Родолюбие, Тринадесета, УПИ ХVІІ-315, кв.29, Четринадесета
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Макоцево: Местност Крушака, Пи 093013
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Саранци
На 06.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 07.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Белопопци: Пи 035049-Нива Земед.Земя, III-354, кв. 34, VІ-266, М.Чукарката, Имот№027006, УПИ XII-256 кв. 12, УПИ Ііі-324, кв.35, УПИ Ііі-43, 44, УПИ Іх-Общ, кв.40, УПИ Хіх-346 кв.25
На 06.11.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Горна Малина: 101, Блокове
На 06.11.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Макоцево: В.З. Овче Бърдо Имот №219, Местност Крушака, Местност Овчо Бърдо, Овче Бърдо, Овчо Бърдо, Пи 093013, Пи 385 Кад.Район 232, Пи 463 Кад.Р.232 М.Овче Бърдо, УПИ II-49, кв.3, УПИ ХII -176 кв. 31
На 06.11.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Негушево: 068010, VІІІ-3 кв.2 Спирка Негушево, Имот 000718 Км 36+961, Общ.Горна Малина, П-Л XVI-27, кв.3, УПИ VІ-76, кв.11, УПИ XI-185, кв. 18, УПИ ІІ-16, кв.2, УПИ ХVІІІ-195, кв.18, УПИ ХІV-157, кв.18, УПИ-87
На 06.11.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Осоица: М.Мандрите-Катлъка
На 06.11.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Саранци: IX-42, кв.7, я-95, кв15, Божанчеви Ливади, УПИ І кв.37
На 06.11.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Чеканчево: II-289, кв.32, VI-296 кв.25, П-Л Х-373, кв.35, П-Л ХVІІ, Им.Пл.№317, кв.24, УПИ ХХ-246, кв.11
На 07.11.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Долна Малина: УПИ ХІV-278 кв.24
Община Драгоман  
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 12:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Камбелевци: Хіі-22
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 16:00 ч.; 10:00 - 12:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Чуковезер
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Вишан
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Владиславци
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Габер, Общ. Драгоман: VІІ-99, Градище, ул.Елин Пелин
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Горно Село
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Грълска Падина: Мах.Горно Ново Село
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Долна Невля
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Долно Ново Село, Общ. Драгоман
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Драгоман: Акация, Еделвайс, Железничар, Иглика, Игрище За Минифутбол УПИ І, Кольо Фичето, Космина, Нишава, Петнадесети Кантон, Спортист, Средна Гора, Странджа, Христо Ботев, Шести Септември, Ярловци
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Круша, Общ. Драгоман
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Начево
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Несла: 000136
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Чеканец, Общ. Драгоман
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Ялботина
На 09.11.2017 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Габер, Общ. Драгоман: VІІ-99, ул.Елин Пелин
На 09.11.2017 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Драгоман: Ярловци
На 09.11.2017 г. /10:00 - 12:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Бахалин
На 10.11.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Драгоман: Еделвайс, Железничар, Иглика, игрище за минифутбол УПИ І, Космина, Нишава, Петнадесети Кантон, Спортист, Странджа, Шести Септември
Община Елин Пелин  
На 08.11.2017 г. /11:00 - 11:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Габра: Миньор, Ален Мак, Бисер, Божур, Бор, Васил Левски, Върбата, Детелина, Еверест, Здравец, Зора, Иван Ст.Туев, Иглика, Изгрев, Йордан П. Кусаров, Крум Г.Стойнов, Лилия, Любен Каравелов, Люляк, Маргарита, Минчо Н.Кунев, Миньор, Михалкова Чешма, Могилата, Момина Сълза, Нарцис, Незабравка, Панайот Волов, Раковска, Реката, Роса, Синчец, Соленика, Средна Гора, Теменуга, ул.Средна Гора №3, УПИ VІІ-221, кв.12, Христо Ботев, Христо Проданов, Шипка, Ясна Поляна
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Лесново: Двадесета, Петдесет и Втора, Четвърта, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Четвърта
На 06.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Саранци: 000020 По квс
На 06.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Стъргел: Имот 024027, Парцел Іі-269, кв.39, УПИ, УПИ I-390, кв.47, УПИ V-467, кв.30, УПИ VII-309, кв.52, УПИ VІ-275, кв.39
На 06.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Горна Малина
На 06.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Горно Камарци: .Упи VI-61 кв 11, УПИ VI-38, кв.7
На 06.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Негушево: УПИ 9 - 020019
На 06.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Осоица: 10, 33-та, III-271 кв.37, XI-400 Вилна Зона, Xxv-256, Общ.Горна Малина, П-Л III-276, кв.37, П-Л VI-137, кв.1, Парцел VIII От кв.53 В.З. Осоица, Парцел VІ-54, кв.28, УПИ IV-249, кв.22, УПИ XI-317, кв.39, УПИ Х-404 кв 1, УПИ Хііі-373, кв.34
На 06.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Столник
На 06.11.2017 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Горно Камарци
На 06.11.2017 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Осоица
На 06.11.2017 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Долно Камарци: VIII-9 кв.7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160, кв.8, Седма, ТП Център, Трета, Хііі-108 кв.14, Четвърта
На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Лесново: 129048, IV-19, XI-276, кв.61, XVII-148, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Десета, Осма, П-Л №Хіі-87, кв.9, Пета, Петнадесета, Пи 129012, Седма, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, УПИ VIII-60, кв.10, УПИ XIII-62, УПИ Ііі-219, кв.33, УПИ ХVIII-230, УПИ ХVІІ-236, кв.34, УПИ-518 кв1а, ХХ-424 кв 55, Четвърта, Четринадесета, Шеста
На 07.11.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: VI-142, Борис I, Васил Априлов, Васил Левски, Екзарх Антим I, Калоян, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Марица, Мургаш, Новоселци, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Плиска, Хан Аспарух, Цар Асен I, Цар Симеон
На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Крушовица, Общ. Елин Пелин: УПИ VI-104, кв.13, УПИ VI-4, кв.1, УПИ Іх-5, кв.1, УПИ ХХV-91, кв.9
На 08.11.2017 г. /11:00 - 11:15 ч.; 11:15 - 12:45 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Крушовица, Общ. Елин Пелин: I, кв.7, М. Гладно Поле, Гладно Поле, Гладно Поле-вили, Имот 036024, М. Гладно Поле, Месност Гладно Поле, УПИ VI-104, кв.13, УПИ VI-4, кв.1, УПИ Іх-5, кв.1, УПИ ХХV-91, кв.9
На 08.11.2017 г. /11:00 - 11:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Нови Хан: Вилна Зона Побит Камък
На 09.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Нови Хан: Александър Стамболийски, Бреза, Геренска, Елин Пелин, Отец Паисий, Пловдивско Шосе, Самуил, Съединение, Червен Бряг, Юрий Гагарин
На 09.11.2017 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Нови Хан: Александър Стамболийски, Еледжик, Марица, Николина Здравкова, Пловдивско Шосе, Стефан Караджа, Търнава, УПИ І-135 кв.20, Фетовица, Шипка
На 09.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Новоселци
Община Етрополе  
На 06.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./   На 08.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 14:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 15:15 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Лъга
На 06.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Боженица: Махала Ласковци
На 06.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Видраре: Махала Градище, Махала Кленака, Махала Ликовци, Махала Мусатете, Махала Пешната Лъка, Махала Раздолата, Махала Свин Дол, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни Връх
На 06.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Калугерово, Общ. Правец: Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци, Махала Кардашица, Махала Костадиновец, Махала Репавище, Махала Рударец, Махала Свин Дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин, УПИ-Хі-8, кв.4
На 06.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Дръвница, Махала Манастирица, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Местност Елисов Рът, Местност Стилковски Рът, Местност Тошински Рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 кв. 110
На 06.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Правешка Лакавица: 001626, Голямата Ливада, Махала Церица
На 06.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Своде: Махала Бакова Могила, Махала Борова Шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман, Махала Лъга, Махала Преход, Махала Требеш, Махала Усоето, Махала Чуклата, Махала Чукльовци
На 06.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Средни Рът: Мах.Бечовското, Мах.Голяма Глава, Мах.Дунавското, Мах.Койчовци, Мах.Кондурите, Мах.Куваница, Мах.Мончово Търне, Мах.Средни Рът, Махала Краева Бачия, Махала Кръста, Махала Марково Равнище, Махала Скр. Колиби
На 06.11.2017 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Правец: Махала Правешки Ханове
На 08.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 14:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Джурово: Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П.Стайков, М.Беляновец кв.9 УПИ VІІІ, Малък Искър, Матю Воденичаров, Махала Беляновец, Махала Герановица, Махала Камилче, Махала Мечи Трън, Махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи Май, Септемврийци, Стара Планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин
На 08.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 14:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Етрополе: Равнището
На 08.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 14:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Малки Искър
На 08.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 14:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки Дол, М.Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, Ам &Quot;Хемус&Quot;, П-Л VI-61, кв.5
На 08.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 14:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Равнище: I кв.29, XVII-290, кв.46, Мах. Грозьов Дол, Махала Големанско, УПИ II-196 кв.8
На 08.11.2017 г. /09:15 - 14:15 ч.; 09:15 - 10:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Брусен, Общ. Етрополе: 229001, II, кв.1, Кладевски Дол, Махала Бобища, Махала Гарсовец, Махала Дупковец, Махала Нейков Дол, Махала Радов Дол
На 08.11.2017 г. /09:15 - 14:15 ч.; 09:15 - 10:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Видраре: 157, кв. 13, Сграда Кметство, Іі кв., Лъга, Махала Джамбазите, Махала Семкова, Пи-083145 М.Мариновото
На 08.11.2017 г. /09:15 - 14:15 ч.; 09:15 - 10:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Лопян: 005034, В.З.Лопян, кв.6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети Май, Девети Септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, кв.6, УПИ 6-22, Вилна Зона, Ленин, Махала Черешовица, Местност Растака, Местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П.Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, кв.29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра
На 08.11.2017 г. /09:15 - 14:15 ч.; 09:15 - 10:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Манаселска Река: Махала Буджов Дол, Махала Вила Манаселски Мост, Махала Гараж, Махала Гола Могила, Махала Долна Липа, Махала Драгоица, Махала Липа, Махала Печор, Махала Смолевица, Махала Череша, Махала Чульовци, Укопете
На 08.11.2017 г. /09:15 - 14:15 ч.; 09:15 - 10:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Осиковица: Махала 57 Км Ам Хемус, Махала Балинска, Махала Баренска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Владовци, Махала Войновци, Махала Вълчиновци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Господарска, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манастира, Махала Манговци, Махала Робовица, Махала Стойковци, Махала Цековци, Махала Чифлика, Махала Ямата
На 08.11.2017 г. /14:00 - 14:15 ч./ -  Джурово: Махала Камилче
На 10.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Бойковец: Орище, УПИ-І-142
На 10.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Етрополе: 128, 27-Ми Ноември, Акация, Вилна Зона Язовира, Георги Антонов, Георги Бакалов, Етрополе, УПИ I-За Дап, Йорданка Чанкова, Малки Искър, Мария Мишева, Марко Проданов, Махала Иванчовец, Местност Баш Самоков, Отец Паисий, Партизански, Руски, Славяни, Сливница, Сто Двадесет и Осми
На 10.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски
На 10.11.2017 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  С.Бойковец
Община Ихтиман  
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Георги Бенковски, Димитър Попов, Димчо Дебелянов, Йордан Цонев, Кочиово, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Цар Освободител, Царчино
На 07.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Местност Ушите
На 07.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Боерица: Пи640030, 640027, УПИ VІ-111, кв.16, УПИ Іі-124, кв.13
На 07.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Веринско
На 07.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман: УПИ IV-103 кв 27, 036055, М.Каратопрак, 093360, М.Шабан Дере, П-Л Хі-39, кв.4
На 07.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Полянци
На 07.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Черньово: V-68, кв.24, УПИ IV-146 кв 17, УПИ ХVІ-6, кв.1, УПИ ХІV-105, кв.16
На 07.11.2017 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Венковец: УПИ III-28 кв. 4
На 08.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Веринско: 000182, ул.13, УПИ Ix-23, кв.13, УПИ ІІІ-124, кв.6, УПИ ХVІІ-131, кв.6
На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Автомагистрала Тракия, Извън Регулация/Ам Тракия/, Пи 007083 М.Царчино
На 09.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 14:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Мирово, Общ. Ихтиман
На 09.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман
На 09.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Ихтиман: 064007-М.Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, Извън Регулация, Извън Регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М.Добрева Ливада, Малина, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Цар Самуил, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра
На 09.11.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Ихтиман: 064007-М.Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Дунав, Здравец, Иглика, Извън Регулация, Извън Регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М.Добрева Ливада, Малина, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра
На 09.11.2017 г. /09:00 - 14:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Горна Василица
На 09.11.2017 г. /09:00 - 14:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман
Община Костенец  
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Бор, Вароша, Георги С.Раковски, Здравец, Иван Вазов, Искър, Китка, Константин Костенечки, Любен Каравелов, Марица, Пипериче, Радост, Република, Рила, Свети Иван Рилски, Свети Св.Кирил и Методий, Христо Ботев
На 08.11.2017 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Долна Василица: Махала Гергичка, Махала Шуманска
На 08.11.2017 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Акация, Балчовица, Белмекен, Бор, Бреза, Бунара, Вароша, Васил Левски, Витоша, Втора, Георги С.Раковски, Горна Черква, Детелина, Дренето, Дъбовица, Еделвайс, Езерище, Захари Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Инчовица, Искър, Кирил и Методий, Китка, Кокиче, Константин Костенечки, Кръстите, Курорт Вили Костенец, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Македония, Малина, Марица, Миликини Ниви, Младост, Мургаш, Мусала, Оборище, Освобождение, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пета, Пипериче, Пирин, Пленщица, Първа, Равен, Радост, Република, Рила, Родопи, Роза, Сакарджа, Самуил, Света Петка, Свети Георги Победоносец, Свети Иван Рилски, Свети Св.Кирил и Методий, Синчец, Соколовец, Софроний Врачански, Средна Гора, Стадионна, Стара Планина, Стефан Караджа, Съединение, Теменуга, Тинтява, Топола, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хризантема, Христо Ботев, Чавча, Череша, Черни Връх, Юрукова Поляна, Ягода, Ясен
На 08.11.2017 г. /13:15 - 13:30 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Вилна Зона, Водопада, Инчовица, Курорт Вили Костенец, Миликини Ниви, Самуил
На 08.11.2017 г. /16:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Вилна Зона, Водопада, Извън Регулация, Инчовица, Курорт Вили Костенец, Миликини Ниви, Пипериче, Самуил
На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Момин Проход: Бор, Бряст, Гьолска, Детелина, Лале, Лоза, Ружа, Сълзица, Трепетлика, Христо Ботев, Цвят
Община Костинброд  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Градец, Общ. Костинброд: УПИ VІ-225 кв.30
На 06.11.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Петърч: Ален Мак, Априлско Въстание, Бузлуджа, Васил Левски, Витан, Еделвайс, Кап.Петко Войвода, Ком, Тантил Стойчев, Христо Ботев, Цветна, Шопска Комуна
На 09.11.2017 г. /14:45 - 15:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Костинброд: 3479, кв.239, IV-2482, кв.230а, IV-3944кв 63-А, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Балван, Безименна, Валери Чкалов, Васил Левски, Витошко Лале, Възход, Георги С. Раковски, Герена, Дванадесети Април, Детелина, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Елин Пелин, Жп Кантон, Захари Зограф, Йордан Йовков, Кооперативен Пазар, Липа, Ломско Шосе, Люляк, Малина, Маслово, Местност Бачийте, Момина Сълза, Момчил Войвода, Незабравка, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Пи 3675, кв.99а, Райна Княгиня, Рила, Роза, Розова Долина, Св. Георги Победоносец, Славянска, София, Спортист, Средна Гора, Стефан Караджа, Стопански Двор, Ул Илинден, УПИ III кв.100, УПИ XII кв.103, УПИ XVI 2844 Ul 91, УПИ ХХх-3981 кв.154, УПИ-ХVII-1758, Филип Тотю, Фондови Жилища, ХV-1642, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Самуил, Цветна, Чакалов, Шияковци, Шияковци УПИ 38978, 38 кв.42
На 09.11.2017 г. /14:45 - 16:15 ч./ -  Костинброд: 3479, кв.239, Александър Стамболийски, Балван, Безименна, Георги С. Раковски, Герена, Елин Пелин, Йордан Йовков, Ломско Шосе, Маслово, Обединена, Патриарх Евтимий, Рила, Славянска, София, Стефан Караджа, Стопански Двор, УПИ ХХх-3981 кв.154, Хаджи Димитър
Община Мирково  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Петрич, Общ. Златица
На 08.11.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Смолско
Община Пирдоп  
На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Бенковски, Общ. Мирково
На 07.11.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Златица: Баба Тонка, Батак, Бор, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Вилна Зона Черешака, Георги Златанов, Голеш, Гълъбец, Златишки Проход, Извън Регулация, Липа, Местност Свети Спас, Оборище, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Рад Радев, Райна Княгиня, Рила, Родопи, Синчец, Спас Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Харалампи Самарджиев, Чайка
На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Златица: Вилна Зона Черешака, Захари и Мария Сергиеви, Извън Регулация
На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Църквище: V-19, кв.3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Каменица, Общ. Мирково: Махала Брестака, Махала Илинден, Махала Преспа, Махала Хвърчил, Махала Черковище, УПИ ХVІІІ-117, кв.6
На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Карлиево
На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Мирково: 000592 Местност Бърдо, Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Г.М.Димитров, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иванчо Зографа, Извън Регулация, Изток, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест. Гюла, Мест. Попов Тор, Местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна Гора, Стара Планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен Камък
На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Петрич, Общ. Златица: Махала Бодят, П-Л Ііі-124, кв.12, Х-97, кв.24
На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Смолско: кв.33 УПИ -9-383, П-Л Х-469, кв.21
На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Чавдар, Общ. Чавдар: УПИ ХХІІІ-1053, 9-ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Иван Филипов, Йордан Йовков, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Местност Бостанлъка, Местност Кьойдере, Местност Чамдере, Местност Шумето, Местност Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Република, Родопи, Секята, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов
На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Челопеч: Баба Куна, Бачо Киро, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Раковски, Здравец, Извън Регулация, Изгрев, Освобождение, Паисий Хилендарски, Черковна
На 10.11.2017 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Челопеч: Извън Регулация
Община Правец  
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Джурово: Генерал Елис, Гошо Воденичаров, Димитър Грънчаров, Матю Воденичаров, Махала Герановица, Махала Герановица, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Осиковска Лакавица: Луковешки Дол
Община Самоков  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Злокучене, Общ. Самоков: М-Ст Лавандула, Общ.Самоков
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Маджаре: УПИ XI кв.16
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мала Църква: С. Мала Църква, Община Самоков
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Местност Лавандула, Местност Ренов Дол, Местност Татарски Брод, Местност Циментово Кладенче, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: България, Възраждане, Ихтиманско Шосе, Йордан Йовков, Леон Крудов, Мальовица, Опълченска, Проф. Васил Захариев, ул. Здравец, ул. Здравец, Христо Смирненски, Цар Борис III
На 06.11.2017 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Самоков: Местност Язовир Искър
На 07.11.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Мала Църква
На 08.11.2017 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Самоков: ул. Цар Борис III ТП Бистрица, 65231.906.282, Абаджийска, Александрова, Ангел Кънчев, Асен Карастоянов, Баба Фота, Белмекен, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Булаир, Бяла Поляна, Васил Левски, Верила, Генерал Велиаминов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Двадесет и Девети Декември, Дунав, Елин Пелин, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Хаджигюров, Иван Вазов, Иван Йончев, Искър, Йордан Йовков, Кирил и Методи, Климент, Константин Фотинов, Коста Вальов, Луковица, Македония, Мальовица, Манастирска, Мано Филипов, Митрополитска, Мусала, Наум Хаджимладенов, Неофит Рилски, Никола Драмалиев, Никола Карастоянов, Никола Образописов, Оборище, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пашеница, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Попангелов, Пи 65231.908.409, Пирин, Рила Планина, Рилски Езера, Розова Долина, Сини Вир, Скакавец, Соколец, Софроний Врачански, Търговска, УПИ 65231.914.240, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Симеон, Център За Настаняване От Семеен Тип, Чакър Войвода, Шумнатица, Ястребец
На 08.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Самоков: Бузлуджа, Двадесет и Девети Декември, Захари Зограф, Коста Вальов, Луковица, Мусала, Никола Образописов, Пейо Яворов, Пирин, Рила Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски, Център За Настаняване От Семеен Тип, Шумнатица
На 09.11.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 53-та, 54-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, XVIII, Бктп Градина - Ковачевци, Пп II, кв.58
На 09.11.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Алино: П-Л Іі, Пл.№160, кв.48, УПИ I-345, кв.18
На 09.11.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Белчин: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 286, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, VI.Кв.5, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, С. Белчин, Пл. XI, кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 и УПИ100606 до Крепост Цари Мали Град, УПИ І-470, 471 кв.38а, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 09.11.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Белчински Бани: П-Л V кв, 21
На 09.11.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Клисура, Общ. Самоков: Извън Регурация
На 09.11.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Рельово: №000527, Извън Регулация, УПИ -I кв.65, УПИ VII- 82, кв.5
На 09.11.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Алино: П-Л Іі, Пл.№160, кв.48
На 09.11.2017 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Поповяне: Пи 000368
На 09.11.2017 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Ярлово: .Упи Хіі-562, кв.55, 002159, Екатте 87552, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 42-ра, 43-та, 45-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Борова Гора, М.Грамаге, Пи 013001 Местност Св.Петка, Пи №578, Стоп.Двор, УПИ XVI Пл.260 кв.16
Община Своге  
На 08.11.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Бракьовци
На 08.11.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Гинци: Местност Петрохан
На 08.11.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Брезе, Общ. Своге: Келемеровци, УПИ І-55, кв.9, Хi-59, 60, кв.9
На 08.11.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Добравица
На 08.11.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Добърчин
На 08.11.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Завидовци
На 08.11.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Искрец: I-133, кв.21, VІІІ-369, кв.16, Акация, Божица, Бор, Бреза, Брест, Васил Левски, Витоша, Възраждане, Габер, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Извирало, Искра, Искър, Калоян, кв.Коньовци, Ком, Кукла, Латинка, Ливаге, Махала Баломир, Махала Божица, Махала Букет, Махала Джагаловци, Махала Джуринци, Махала Дупни Камък, Махала Коньовци, Махала Кукла, Махала Кулинци, Махала Севкинци, Махала Тонинци, Махала Ценов Мост, Махала Чуй Петел, Меча Поляна, Морава, Петрохан, Прекрутовци, Самоковска, Санаториума, Стара Планина, Тепавицата, УПИ III-544 кв 53, УПИ IV-Кв 72, УПИ VIII-581, кв.69, Христо Ботев, Църква, Чичер, Чуй Петел, Явор, Ясен
На 08.11.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Своге: Домишлярете, Махала Брестака, Махала Свиново, Общ.Своге Мтп Свиново, Слатина, Слънце
На 08.11.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Брезе, Общ. Своге
Община Сливница  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Баба Тонка, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Капитан Коста Паница, Княз Александър I-Батенберг, Лев Толстой, Максим Горки, Мир, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон Велики, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин
На 08.11.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Драгоман
На 08.11.2017 г. /09:45 - 13:00 ч.; 09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Габер, Общ. Драгоман
На 08.11.2017 г. /09:45 - 13:00 ч.; 09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Драгоил
На 08.11.2017 г. /09:45 - 13:00 ч.; 09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Чорул
На 08.11.2017 г. /13:30 - 14:00 ч./ -  Драгоил: Местн.Локва
На 08.11.2017 г. /13:30 - 14:00 ч./ -  Калотина: Втора, Гкпп Калотина, Калотина, Първа
На 08.11.2017 г. /13:30 - 14:00 ч./ -  Чорул: УПИ-ІХ-130, кв.18
На 08.11.2017 г. /13:30 - 15:00 ч./ -  Драгоил: Местн.Локва, Местн.Локва
На 08.11.2017 г. /13:30 - 15:00 ч./ -  Калотина: Втора, Втора, Гкпп Калотина, Гкпп Калотина, Калотина, Калотина, Първа, Първа
На 08.11.2017 г. /13:30 - 15:00 ч./ -  Чорул: УПИ-ІХ-130, кв.18, УПИ-ІХ-130, кв.18
На 08.11.2017 г. /13:30 - 15:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Бърдо
 
ОБЛАСТ ПЛЕВЕН
Община Белене  
На 07.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч./ -  Белене: Местност Горната Могила, Ангел Кънчев, Апостол Високов, Асен Златаров, Беласица, Бр Миладинови, Вит, Витоша, Волов, Възраждане, Гео Милев, Горната Могила, Димитър Благоев, Добруджа, Дойран, Драва, Дунав, Епископ Евгени Босилков, Здравец, Иван Вазов, Кантон, Кирил и Методий, Клокотница, Ловна, Малчика, Марица, Оборище, Одрин, Персин, Петър Манчев, Първи Май, Рибарска, Сборна, Столетов, Странджа, Тетово, Трети Март, Фердинад Дечев, Фердинанд Дечев, Хисарлъка, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Червен Бряг, Янтра
На 07.11.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:15 - 11:45 ч./ -  Белене: 03366.128.1 М-Ст Сред Полето
На 07.11.2017 г. /09:45 - 12:45 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Белене: Вит, Волов, Гео Милев, Драва, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Кантон, Кирил и Методий, Клокотница, Одрин, Първи Май, Фердинад Дечев, Фердинанд Дечев, Христо Смирненски
Община Гулянци  
На 06.11.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./   На 07.11.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./   На 08.11.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./   На 09.11.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./   На 10.11.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Брест, Общ. Гулянци: А Кънчев, Бездремна, Люляк, П Р Славейков, Пенчо Славейков, Трапезица, Хан Аспарух
Община Долни Дъбник  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Долни Дъбник: Ал Стамболийски, България, В Априлов, В Левски, В Петлешков, Велчова Завера, Г Бенковски, Г.М.Димитров, Ген Скобелев, Гео Милев, Д.Дебелянов, Захари Стоянов, Любен Каравелов, Максим Горки, Никола Обретенов, Никола Петков, Общ.Пд Нефт и Газ, П Волов, П.К.Яворов, Радецки, Райко Даскалов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Христо Янчев
На 06.11.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Ясен, Общ. Плевен: 87597.403.101, V-444, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Халачев, Братя Миладинови, Васил Левски, Вила, Вит, Витоша, Волов, Генерал Колев, Генерал Скобелев, Георги Димитров, Георги Маринов, Дамян Пачев, Железничар, Жп Блок, Жп Общежитие, Иван Вазов, Иван Винаров, Иван Стойчев, Иван Тод. Христов, Илия Бешков, Катя Попова, Кирил и Методий, Коста Златарев, Локомотив, Любен Каравелов, М-Ст Над Село, Местност Лъката, Митко Палаузов, Недю Личев, Никола Тинков, Перущица, Петко Р. Славейков, Радецки, Район Жп Гара, Слави Алексиев, Сопот, Софроний Врачански, Тимок, Тодор Митранов, Тодор Пенчев, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов, Ю.А.Гагарин, Янко Сакъзов
На 06.11.2017 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Долни Дъбник: България, Г Бенковски, Захари Стоянов, Любен Каравелов, Максим Горки, Никола Обретенов, П Волов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски
На 10.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Бъркач
На 10.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Дисевица: Волинска, Г.С.Раковски, Г.Томов, Девети Септември, Изгрев, Московска, С.Алексиев
На 10.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Къртожабене: М-Ст Булин Дол
На 10.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Къшин
На 10.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Плевен: Местн.Табакова Чешма, Местн.Табакова Чешма IV, Местност Табакова Чешма, Текийски Орман
На 10.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Търнене: 10-ти Конгрес, 11-ти Конгрес, Ал.Стамболийски, Васил Априлов, Вит, Върбишка, Г.Кирков, Ген.Скобелев, Ив.Митов, Ивайло, Л.Каравелов, Лато Лачев, Найден Рачев, Опълченска, П.Р.Славейков, Филип Тотю, Хр Смирненски, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Ю.А.Гагарин
Община Искър  
На 06.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Искър, Общ. Искър: Бр Миладинови, Вапцаров, Кирил и Методий, Николай Петрини, Тунджа, Христо Наумов, Цвятко Георгиев, Чаталджа
На 06.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Писарово, Общ. Искър: Вера Златарева, Волга, Георги Димитров, Иван Рилски, Лазар Станев, Никола Й.Вапцаров, Петко Напетов, Райко Даскалов, Софроний Врачански, Спас Дупаринов, Христо Ботев
Община Левски  
На 07.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:30 - 13:45 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Каменец, Общ. Пордим: Априлов, Атанас Митев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Витоша, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Индустриална, Искър, Кирил и Методий, Люлин, Неофит Рилски, Оборище, Опълченска, Освобождение, Осъм, Отец Паисий, П.К.Яворов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пирин, Радецки, Рила, Ропотамо, Сергей Румянцев, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Янтра
На 07.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:30 - 13:45 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Летница, Общ. Летница: Александър Димитров
На 08.11.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пелишат: 17 Партизани
На 08.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Вълчитрън: Циригова Могила
На 08.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пордим: Алеко Константинов, Балкан, Братя Миладинови, В.Априлов, Васил Левски, Веслец, Витоша, Владимир Заимов, Гурко, Драва, Дунав, Иван Божинов, Иван Вазов, Кала Тепе, Крайречна, Одеса, Радецки, Раковски, Рила, Сергей Румянцев, Скобелев, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна
На 08.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:15 - 13:45 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Борислав: Васил Априлов, Васил Левски, Г.С.Раковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Максим Горки, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, П.К.Яворов, П.Р.Славейков, Петър Берон, Пирин, Ракитин, Рила, Св.Св.Кирил и Методий, Средна Гора, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Ю.А.Гагарин
На 08.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:15 - 13:45 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Вълчитрън: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Балкан, Бачо Киро, Бенковски, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Гео Милев, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Иван Рилски, Лачко Ангелов, Любен Каравелов, Македония, Мусала, Оборище, Огоста, Опълченска, П.К.Яворов, Паисий, Пенчо Славейков, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Ресен, Родопи, Росица, Св.Св.Кирил и Методий, Скопие, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черно Море, Янтра
На 08.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:15 - 13:45 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Катерица: Беласица, Божин Чулев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Лиляна Бърдарова, Любен Вешков, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов
На 08.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Одърне: 9-ти Септември, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Али Шарифов, Безименна, Божин Чулев, Вапцаров, Васил Левски, Витоша, Владимир Ангелов, Възраждане, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Добри Чинтулов, Едно, Захари Стоянов, Любен Вешков, Н В Грамовски, Назъм Хикмет, Пенчо Славейков, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Стара Планина, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цветан Спасов
Община Плевен  
На 06.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Бръшляница
На 06.11.2017 г. /08:30 - 10:30 ч./ -  Плевен: Г.С.Раковски, Иван Вазов, Константин Величков, Неофит Рилски, П.Р.Славейков, Парашкев Цветков
На 06.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Буковлък: 11-ти Декември, Беласица, Белград, Дряново, Дунав, Заводска, Заря, Иглика, Латинка, Никопол, Оборище, Орлица, Пирин, Русе, Сан Стефано, Страцин, Тимок, Тутракан, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Център, Шипка
На 06.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Пелишат: 17 Партизани, Вит, Дунав, Иван Вазов, Любен Вешков, Осъм, Победа, Христо Ботев
На 06.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен: Іv, кв. 1, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Арда, Асен Халачев, Бачо Киро, Братя Миладинови, В.И.Ленин, Васил Коларов, Васил Левски, Вит, Витоша, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дамян Груев, Димитър Благоев, Димка Пенчева, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Иван Тотев, Искър, Катя Попова, Кирил и Методий, Ком, Коста Златарев, Кракра Пернишки, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, Оборище, Освободител, Осогово, П.К.Яворов, Пирин, Прилеп, Райко Даскалов, Рила, Родопи, Свобода, София, Софроний Врачански, Средна Гора, Странджа, Суворов, Тодор Луканов, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Шипка
На 06.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Коиловци: 000412, 9-ти Септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Балкан, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Витоша, Владимир Заимов, Г Димитров, Гео Милев, Георги С Раковски, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Ламби Кръстев, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, Местност Байнова Могила, Местност Биширица, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, Родопи, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, София, Средна Гора, Стара Планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Шипка, Янко Сакъзов
На 06.11.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен: Іv, кв. 1, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Братя Миладинови, В.И.Ленин, Васил Коларов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дунав, Искър, Кирил и Методий, Ком, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, Оборище, П.К.Яворов, Свобода, Софроний Врачански, Средна Гора, Странджа, Суворов, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
На 06.11.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Плевен: Богданци, Бяло Море/Н.Тинков/, Димчо Дебелянов, Драгоман/Ц.Кисьов/, Дряново, Княз Борис I/В.Ангелов/, Хилендар
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гривица: Валтер Мъръчиняну, Вит, Г.С.Раковски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Ив.Винаров, Иван Вазов, Козлодуй, Майор Горталов, Христо Ботев, Шипка
На 06.11.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Дисевица
На 07.11.2017 г. /08:30 - 13:00 ч./ -  Плевен: Българска Авиациа /Индустр., Гренадирска, Гренадирска
На 07.11.2017 г. /08:45 - 13:00 ч./ -  Плевен: Сторгозия
На 07.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Буковлък: 11-ти Декември, 244, 670 кв. 51, Іі и Ііі, Аврора, Балкан, Беласица, Белград, Белмекен, Бенковски, Богомил, Буря, Вежен, Демокрация, Димитровград, Дряново, Дунав, Заводска, Заря, Иглика, Изток, Илинден, Крайцер Аврора, Латинка, Люлин, Майор Горталов, Никопол, Оборище, Орлица, Патриарх Евтимий, Пирин, Плевен, Правда, Преслав, Прилеп, Район Апк, Раковски, Рила, Родопи, Русе, Сан Стефано, Силистра, Срещу Кат, Стара Планина, Стопански Двор, Страцин, Тимок, Тодор Каблешков, Трети Март, Тутракан, УПИ 1, Хайнбоаз, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Център, Шипка
На 07.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Опанец, Общ. Плевен: 000259, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Кирил и Методий, Лозенка, Трети Март
На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Опанец, Общ. Плевен: 000259
На 07.11.2017 г. /12:15 - 13:00 ч./ -  Плевен: Българска Авиациа /Индустр., Гренадирска
На 08.11.2017 г. /08:45 - 13:15 ч./ -  Плевен: Дружба
На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Гена Димитрова, Изгрев, Миладинови Братя, Неофит Рилски, П.Р.Славейков
На 09.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Плевен: ул.Георги Кочев N: 94
На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Плевен: Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/, Местн.Табакова Чешма 1, Местн.Табакова Чешма IV, Цигански Лозя
На 10.11.2017 г. /08:30 - 12:45 ч./ -  Плевен: Георги Кочев, Панайот Волов, Тодор Каблешков
На 11.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Буковлък: 11-ти Декември, Беласица, Белград, Дряново, Заводска, Заря, Русе, Тимок, Тутракан, Цар Иван Шишман, Център, Шипка
 
ОБЛАСТ ПЕРНИК
Община Брезник  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник: С.Велковци, УПИ Іv-105, кв.40
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Ерул
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Банище
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Бегуновци
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Беренде, Общ. Земен
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Брезник: Мтп&Quot;Ръждавец&Quot;
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Брезнишки Извор
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Велиново
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Габровдол
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Гигинци: УПИ ХІV-219, кв.22
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Горна Секирна: Местн.Валога
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Долна Секирна: Мтп&Quot;Д.Секирна;
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Душинци
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Кошарево
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Милкьовци
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Непразненци
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Режанци
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Садовик
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Станьовци
Община Ковачевци  
На 07.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Габровдол; Горна Врабча: Стопански Двор; Горна Глоговица;  Дивля: Мах.Кукувичарска, Мах.Фильова; Долна Врабча; Долна Секирна;  Еловдол: кв.15;  Калище;  Калотинци;  Ковачевци, Общ. Ковачевци: XXIV-1148, кв.49, Нупи 1, Масив 1, С.Ковачевци, Нупи 17а, С. Ковачевци, С. Ковачевци, Общ. Ковачевци Местност Яз. Пчелина, УПИ Xіі-343 кв.36, УПИ-XIII, кв.53а, Циганка;  Косача;  Кошарево: 000339;  Лобош;  Мурено;  Перник: Хасково;  Радибош;  Ракиловци;  Светля;  Сирищник: УПИ Іv-494, кв.38;  Слатино, Общ. Ковачевци;  Смиров Дол;  Чепино
Община Перник  
На 08.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Друган: УПИ ХV-407 кв.49
На 06.11.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Перник: Граово, Етрополе, Илия Бешков, Свищов, Севлиево, Стара Чешма, Троян, Цанко Церковски, Шумен
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник: 1-ва, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, Бела Вода, Иван Асен Втори, кв. Рудничар, Мария Луиза, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Маламир, Хан Омуртаг, Хан Персиан, Хан Тервел
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник: 1-ва, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 14-та, 16-та, 17-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Рудничар, Рудничар
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Радуй
На 06.11.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Перник: Ахелой, Баба Тонка, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Градина, Григорий Цамблак, Иван Асен Втори, Клокотница, Матей Преображенски, Света Гора, Симеоновград, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Цар Самуил
На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  Перник: 6-ти Май, Айтос, Асеновград, Ахтопол, Балчик, Банско, Битоля, Ботевград, Брайла, Брацигово, Брезник, Бургас, Бяла Слатина, Варна, Васил Левски, Велинград, Видин, Враца, Граово, Добруджа, Дряново, Епископ Киприян, Златица, Изток, Ихтиман, Казанлък, Карлово, Клепало, Котел, Кракра, Кракра Пернишки, Красно Село, Кърджали, Лясковец, Миньор, Монте Карло, Нов Безистен, Нова Загора, Нови Пазар, Одрин, Омуртаг, Охрид, Павликени, Пирдоп, Пловдив, Първи Май, Радомир, Разлог, Раковска, Раковски, Русе, Самоков, Св.Св.Кирил и Методий, Севлиево, Стара Загора, Струга, Твърди Ливади, Трявна, Търговище, УПИ 2, кв.202, Физкултурна, Христо Смирненски, Шумен
На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник: 1-ва, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, кв. Рудничар
На 07.11.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Перник: 6-ти Май, Епископ Киприян, Изток, Кракра, Кракра Пернишки, Миньор, Монте Карло, Радомир, Раковска, Раковски, Св.Св.Кирил и Методий, Христо Смирненски
На 08.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Перник: Арчар, Васил Левски, Горно Могиличе, Ела, Железни Заводи, Захари Зограф, Калина, Калкас, Караманица, Куциян, Липа, Могиличе, Незабравка, Резервоара, Чинар
На 08.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Радомир: Върба, Райко Даскалов
На 08.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир: Мах.Егреците
На 08.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  Перник: 252 Цгч ул.Отец Паисий, Ален Мак, Гарата Атц, Гарата Мрц, Горно Могиличе, Железничарска, Искър, Княз Александър Батенберг, Кристал Блокове, Люлин, Могиличе, Найчо Цанов, Отец Паисий, Палма, Райко Даскалов, Света Петка, Средец, Търговска, Черешово Топче, Шамък
На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник: 1-ва, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, кв. Рудничар, Княз Александър Батенберг, Найчо Цанов, Райко Даскалов, Търговска
На 08.11.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Перник: Багова Махала, Гр. Перник, Крепост &Quot;Кракра&Quot;, Драгановец Залес.Пояс, Китка, Крепок, Кристал, Кристал Блокове, Сандански, Средец, Цане Гинчев, Шумак
На 09.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Кралев Дол: 3-ти Март, Божилец, Боян Витков, В.Левски, Васил Левски, Велико Търново, Волга, Голо Бърдо, Граничар, Драва, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Извора, Искър, Калофер, Калужерец, Лале, Люлин, Люляк, Махала Айдарица, Махала Орниче, Металург, Минзухар, Миньор, Орниче, Отец Паисий, Родопи, Светлина, Синчец, Славей, Струма
На 09.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Перник: Аврора, Айдарица, Баба Парашкева, Балева Махала/Даскалово/, Белоградчишки Скали, Бор, Боровец, Братя Кокарешкови, Волга, Грамаге, Димитър Благоев, Димитър Хранов, Драва, Евгении Ачанов, Жива Вода, Ивайло, Йордан Лютибродски, Климент Охридски, Костенец, Кралевски Път, Лазар Робев, Леденика, Ленин, Мах.Захаринова, Мах.Чешкарова, Момин Проход, Рилски Езера, Станке Димитров, УПИ І кв.81, Христо Македонски, Христо Смирненски, Църква, Чехов, Чуйпетлово
На 09.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Перник: Аврора, Александър Стоянов, Асен Търновски, Белоградчик, Бор, Боян Чонос, Ваклин Церковски, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дъбрава, Еднофамилни Къщи, Жива Вода, Йордан Лютибродски, Калофер, Кирил Тупанков, Ковачевци, Крум Накев, Кръстина Михайлова, Кюстендил, Лазар Робев, Ленин, Лиляна Димитрова, Мадарски Конник, Малчика, Маниш, Мануш Войвода, Металург, Момин Проход, Никифор Панкев, Никола Вапцаров, Николай Островски, Огнян Ягодински, Огоста, Опълченска, Паисий Хилендарски, Пещера, Пушкин, Ракитовец, Рахила Ангелова, Родина, Свети Спас, Сините Вълни, Станке Димитров, Страцин, Тинтява, Тодор Йорданов, Училищна, Хан Крум, Христо Кърпачев, Цветна Градина, Църква, Черни Връх, Черно Море, Явор
На 09.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Студена, Общ. Перник: Бор, Боровец, Волга, Кралевски Път, Райко Даскалов, Христо Ботев
На 09.11.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Перник: Арда, Вардар, Върбица, Искър, Кракра, Струма
На 09.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Перник: Кракра, Средец
На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник: 1-ва, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, Вардар, кв. Рудничар, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра Пернишки, Райко Даскалов, Розова Долина, Струма
На 10.11.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Перник: Отец Паисий, Пантелеи, Средец
На 11.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник: 1-ва, 14-та, 16-та, 17-та, Рудничар
Община Радомир  
На 06.11.2017 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Владимир: Пи 149 кв, 14;  Долна Диканя;  Долни Раковец: кв.22, УПИ Х-206, М-Ст Банята, УПИ XI-306, П-Л Іх-428, кв.27, УПИ 1-167 кв.11, УПИ Іі-26, УПИ Хі-34, кв.1;  Драгичево: Магистрала;  Друган: VІ-485, кв. 45, Чачулова Махала;  Кондофрей: Общ.Радомир;  Радомир: Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, Мах.Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг;  Стефаново, Общ. Радомир: Мах.Горни Раковец, Мах.Егреците, УПИ Іx-1083, 1084;  Червена Могила
Община Трън  
На 06.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Бусинци
На 07.11.2017 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Бераинци;  Бохова: УПИ-ХI-148;  Джинчовци;  Забел;  Зелениград: Общ, Трън, Парцел Ііі-253, кв.40, УПИ XXXIII - 371кв 20;  Лешниковци: Имот 32, кв.5;  Милославци: УПИ V-71, кв.18;  Насалевци;  Рани Луг: П-Л ХХІ-235, кв.7, УПИ ІV-280, кв.3 Мах. Пещер;  Слишовци;  Стрезимировци: 56;  Туроковци
На 07.11.2017 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Трън: 8ми Март, Бор, Георги Бабичев, Граничар, Денчо Знеполски, Десета, Имот 000697 Стопански Двор, Мах.Ахчийски Кошари, Мах.Горно Баринци, Мах.Кошарите, Махала Кошаре, Мурговица, Нов Живот, Руй, Света Троица, Стефан Рангелов
На 07.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Трън: Денчо Знеполски, Мах.Кошарите
На 07.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Главановци, Общ. Трън;  Реяновци;  Цегриловци: Пи 197;  Ярловци;
На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Врабча: УПИ VІІ-62, 61, кв.12
 
ОБЛАСТ МОНТАНА
Община Берковица  
На 06.11.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Берковица: 23 Септември, Антон Страшимиров, Ашиклар, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Звезда, Зора, Извън Регулацията, Калиманица, Малинарка, Марин Дринов, Радецки, Раковица, Солунска, Стефан Стамболов
На 06.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Берковица: Акация, Александровска, Антим I, Ашиклар, Витоша, Георги Сава Раковски, Д-Р Иван Панов, Д-Р Иван Панов(9 Септември), Даме Груев, Йордан Радичков, Ком, Митрополит Кирил, Оборище, Огоста, Петър Берковски, Площад Свобода, Площад Славейков, Сливница, Страцимировска, Тракия, Цар Крум, Чаталджа, Червена Стена
Община Бойчиновци  
На 07.11.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 11:15 - 12:00 ч./ -  Бойчиновци: Георги Димитров, Извън Регулацията, квартал Огоста, Местност Стадиона
На 07.11.2017 г. /09:45 - 11:15 ч./ -  Бойчиновци: квартал Огоста
На 07.11.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 11:15 - 12:00 ч./ -  Ерден: 438019, 438021
Община Брусарци  
На 08.11.2017 г. /09:30 - 09:35 ч.; 09:35 - 16:25 ч.; 16:25 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /09:30 - 09:35 ч.; 09:35 - 16:25 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ -  Белотинци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Местност Бреста, Местност Верлото, Местност Цветкови Туфи, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиредесет и Девета, Четиредесет и Осма, Четиредесет и Седма, Четиредесет и Шеста, Четиридесет, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шеста
На 08.11.2017 г. /09:30 - 09:35 ч.; 16:25 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /09:30 - 09:35 ч.; 09:35 - 16:25 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ -  Долна Рикса: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 08.11.2017 г. /09:30 - 09:35 ч.; 16:25 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /09:30 - 09:35 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ -  Долно Церовене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Бдин, Бор, Бул. Владимир Илич Ленин, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Вихрен, Владимир Заимов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Детелина, Дунав, Еделвайс, Ела, Замфир Попов, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Йорданка Петкова, Кирил и Методи, Климент Охридски, Ком, Лиляна Димитрова, Малина, Марин Дринов, Найден Миков, Неофит Бозвели, Опълченска, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пионерска, Пирин, Пирот, Поп Андрей, Радецки, Рила, Синчец, Славянска, Сливница, Стара Планина, Теменуга, Тинтява, Тодор Каблешков, Тополите, Тракия, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Цибрица, Чавдар, Шейново, Шипка, Шишман, Юрий Гагарин, Янтра
На 06.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Киселево: Александър Стамболийски, Ботев, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Георги Димитров, Димитър Костов, Илия Луканов, Левски, Ленин, Любен Каравелов, Мито Цоцин, Михаил Илиев, Никола Й.Вапцаров, Симеон Тошев, Трайко Кънев, Трифон Павлов, Христо Смирненски, Юрий Гагарин
На 08.11.2017 г. /09:30 - 09:35 ч.; 16:25 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /09:30 - 09:35 ч.; 09:35 - 16:25 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ -  Клисурица: 273007, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Местност Дола, Местност Извора, Местност Камика, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Славотин: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пета, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулация, Местност Генова Воденица, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет и Две, Петдесет и Едно, Петдесет и Пет, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Девет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет; Сливовик: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Арсен Тончев, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Дамян Влъчков, Девети Септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил и Методий, Ленин, Лилия Карастоянова, Местност Гръков Припек, Митко Палаузов, Неофит Рилски, Опълченска, Павел Хаджийски, Пролет, Софрон Петров, Стойно Алексиев, Стоян Ангелов, Таси Никодимов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Шанко Петров, Юрий Гагарин, Яким Атанасов; Смоляновци: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Аспарух, Байкал, Бильов Дол, Бор, Братя Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Дара Николова, Двадесет Трети Септември, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Изгрев, Кирил и Методий, Китка, Крали Марко, Крум Ангелов, Лика Рачин, Лило Русинов, Лиляна Димитрова, Лоза, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Люляк, Малина, Малчика, Махала Блатото, Паисий, Петър Берон, Петър Иванов, Пионерска, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Розова Долина, Самуил, Скобелев, Славейко Горанов, Спартак, Стара Планина, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цибрица, Чайка, Шести Септември, Шипка, Юри Гагарин, Явор, Яворов
На 08.11.2017 г. /09:35 - 16:25 ч./ -  Смоляновци: Георги Димитров
Община Вълчедръм  
На 07.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Вълчедръм: 22-ти Септември /23-ти/, 922050, Адалберт Антонов, България /Г.Димитров/, Генерал Скобелев, Извън Населеното Място, Капитан Савойски, Петър Парчевич, Тодор Каблешков /Х.М-Лов/, Хаджи Димитър, Шейново;  Якимово: Извън Регулацията
Община Лом  
На 06.11.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Лом: Индустриална, Лодовико Миланези(К-Ска)
За периода 06-12.11.2017 г. /08:30 - 17:00 ч./ -  Лом: Акациева, Александър Атанасов, Бачо Киро, Възраждане(2-ма Партизани, Генерал Гурко, Голинци, Детелина(Ален Мак), Димитър Милков(В.Чкалов), Изгрев, Искра, Ковачишка, Люлин, Минзухар, Младенова, Найден Попнинов(Д.Радоев), Подполковник Леонов, Рила Планина, Роза, Славейче, Славия, Софийска, Софийска, Физкултурна, Физкултурна, Юнак(Толбухин)
За периода 06-12.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Лом: Александър Атанасов, Бели Ружи, Бено Първанов(Синчец-Мл.), Борис Гайдаров(П.Мойсеев), Вакумна Фабрика, Васил Друмев, Веслец(Братя Ибренови), Войводова Бахча, Димитър Ралчев(Черв.Знаме, Димчо Дебелянов, Иглика(Нов Живот), Коваленко Петков(Партиз.), Ковачишка, Младенова, Могилата, Орляк, Пейо Яворов, Пирот, Пчела, Септемврийци, Софийска, Софийска, Стадиона, Стара Планина, Съгласие(Аврора), Тимок, Тунджа
За периода 08-10.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Лом: Асен Разцветников, Бено Първанов(Синчец-Мл.), Бойка Войвода, Бреза, Горанова Чешма, Гредовете, Детелина(Ален Мак), Димитър Ралчев(Черв.Знаме, Елин Пелин, Иван Петков(Т.Никодимов), Йолова Чешма, Калинка, Митко Александров, Младеново/Пейо Яворов, Петър Попнинов, Сергей Румянцев, Славянска(Г.Димитров), Софийска, Страхил Войвода, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Христо Ясенов, Шиновец, Ясен
Община Монтана  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Гаврил Геново: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;
 Георги Дамяново: XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Помеждинска Бара, Местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Главановци, Общ. Георги Дамяново: Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх;  Говежда: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Дива Слатина: Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Дълги Дел: Втора, Девета, Десета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста  Еловица, Общ. Георги Дамяново: Втора, Девета, Десета, Извън Регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта;  Копиловци, Общ. Георги Дамяново: 7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка;  Меляне: Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, Местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Монтана: Пъстрина;  Помеждин: 500.110, ІV-148 кв.9, ІІІ, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста; Равна, Общ. Чипровци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта
 
ОБЛАСТ ЛОВЕЧ
Община Априлци  
На 06.11.2017 г. /08:00 - 18:00 ч./   На 07.11.2017 г. /08:00 - 18:00 ч./   На 08.11.2017 г. /08:00 - 18:00 ч./   На 09.11.2017 г. /08:00 - 18:00 ч./   На 10.11.2017 г. /08:00 - 18:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Зла Река/Зла Река/, кв.Острец, Махала Паздери, Махала Пипери, Местн.Черни Връх, Острец/Острец/, Соколска/Острец/, Черни Връх/Ново Село/
На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Русалийски Проход/Острец/
Община Ловеч  
На 06.11.2017 г. /07:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч: Домостроителен Комбинат
На 07.11.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Ловеч: Дзс-М.Музговото, Мизия, Освобождение, Северна Индустриална Зона, Хан Кубрат
На 09.11.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Деветаки: Беласица, Беляновец, Буздлужа, Васил Левски, Витоша, Волов, Ганчева, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Иван Вазов, Инж.Павел Петров, Искър, Крайполе, Липовец, Люлин, Марица, Московска, Осъм, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Проф.Асен Златаров, Рила, Римна, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Червен Бряг, Черковна, Черна Река, Чурковец, Янтра;  Дойренци: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Барата, Бачо Киро, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Върбан Пешев, Гарова, Генерал Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Ганев, Димитър Аджарски, Димо Панев, Добри Цвятков, Дойчо Минков, Доктор Г.М.Димитров, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, Местност Ваганска Бара, Местност Прелеза, Младост, Недялко Русинов, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Оборище, Овчарска, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Петър Стефанов, Поляната, Свети Свети Кирил и Методи, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Киров, Тотю Стоянов, Търговска, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Начков, Цар Иван Шишман;  Дренов: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бадьовец, Баира, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Ген.Тотлебен, Георги Кирков, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Калето, Крачун Атанасов Конов, Любен Каравелов, Люляци, Марин Дринов, Митю Христов, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Пипков, Патриарх Евтимий, Петър Петров Шантропов, Плиска, Райна Княгиня, Сан Стефано, Стефан Караджа, Тинтява, Трети Март, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Цонев;  Йоглав;  Ловеч: Северна Индустриална Зона;  Тепава: Александър Стамболийски, Атанас Илиев, Бяло Море, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Георги Трайков, Дунав, Зорница, Иван Вазов, Искър, Княз Борис, Княз Имеритински, Кокиче, Местност Извора, Местност Каптажа, Оборище, Осоговска Планина, Осъм, Отец Паисий, Петко Р.Славейков, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Черно Море, Юрий А.Гагарин;
Община Луковит  
На 06.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дерманци: 000268, М. Башивец, 079051, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вит, Ген.Гурко, Ген.Столетов, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Дърман, Еледжиково, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Рилски, Керамична, Козлодуй, Крайбрежна, Къчовското, Любен Каравелов, Местност Батовото, Мизия, Оборище, Околовръстна, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К.Яворов, Петко Д.Петков, Подполковник Калитин, Радецки, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Свети Свети Кирил и Методи, Струмица, Съединение, Тракия, Трети Март, Филчов Връх, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Чернопеев, Цар Борис 1, Цар Калоян, Цар Симеон, Чаталджа, Шипка, Юрий А.Гагарин, Ямен, Яне Сандански
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Дерманци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Вит, Георги Раковски, Гоце Делчев, Дърман, Любен Каравелов, Мизия, Оборище, Околовръстна, Петко Д.Петков, Подполковник Калитин, Райна Княгиня, Хан Аспарух, Яне Сандански
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 11.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Румянцево: Златинска, Крайще, Маркони, Стара Планина, Страцин, Централна
На 06.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Торос: Бузлуджа, Валето, Вишиндол, Дило Йотов, Кичера, Мелнична, Пейо К.Яворов, Стоян Георгиев, Цар Симеон
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Карлуково: Кариера Бдж
На 06.11.2017 г. /10:30 - 15:30 ч./ -  Дерманци: Ямен
На 07.11.2017 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Луковит: Воденичарска, Глигора, Йосиф Йосифов, Кирил и Методий, Левира, Македонска, Остреница, Отец Паисий, Сливница, Софроний Врачански, Странджа, Цанко Церковски
На 08.11.2017 г. /09:00 - 14:30 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 09:15 - 14:15 ч./ -  Луковит: Александър Стамболийски, Ардино, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Бяло Поле, Велчо Комитата, Веригата, Веслец, Възраждане, Деветнадесети Февруари, Завоя На Черна, Ивайло, Иван Вазов, Княз Борис 1, Костен Дол, Куклите, Местност Бяло Поле, Местност Момчилец, Никола Бонев, Петър Берон, Поника, Сан Стефано, Симов Дол, Съединение, Филичка, Хан Аспарух, Шейново
На 09.11.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Луковит: Александър Стамболийски, Ардино, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Велчо Комитата, Веслец, Деветнадесети Февруари, Ивайло, Костен Дол, Никола Бонев, Петър Берон, Сан Стефано, Симов Дол, Шейново
Община Тетевен  
На 06.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч./ -  Бабинци: 001104 С Екатте07884, Іv-52, Главна, М-Ст Дунчевото, Махала Арамлия, Махала Бадънското, Махала Близнаците, Махала Полъта, Махала Трескавец, Местност Чашката, Първа
На 06.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч./ -  Тетевен: 002105 Екатте 07884, 005041, 72343.31.148, Бабинци, Конски Дол, Махала Гечовото, Местност Года, Местност Дунчовото, Местност Конски Дол
На 06.11.2017 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Тетевен: Александър Стамболийски, Васил Йонков, Димитър Благоев, Иван Туйков, Илия Темелски, Михал Койчев, Нейо Крачунов, Павел Койчев, Станьо Койчев, Тома Василев, Христо и К.Цакови
На 08.11.2017 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски, Иглика, Кокиче, Краището, Павлов Дол, Павлова Полица, Пангарата, Просвета, Филип Тотьо, Христо Ботев, Юрий Гагарин
Община Троян  
На 08.11.2017 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Борима: Бочо Дуковски, Васил Левски, Васил Поппавлов, Васильов, Ген.Скобелев, Генерал Тотлебен, Георги Бенковски, Георги Попов, Георги С.Раковски, Гурко, Девети Септември, Димитър Рачев, Дочо Съев, Дъбрава, Есперанто, Здравец, Иван Дочев, Илия Маринов, Кап.Петко Войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Колю Кацаров, Колю Колев, Космос, Марин Банковски, Марин Стафунски, Минзухар, Минко Дочев, Освобождение, Пашалан, Пенка Стафунска, Петко Дочев, Петър Грошев, Победа, Райна Княгиня, Синчец, Стара Планина, Стефан Караджа, Тинко Симов, Тотка Съева, Трети Март, Урсел, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Патарински
На 06.11.2017 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Дебнево: Боровец, Васил Драганов, Видима, Девети Септември, Дружба, Здравец, Златешка, Зънтаров, Илия Матев, Лъгът, Люлякова, Петко Колев, Христо Ботев, Христо Чулев, Явор
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник: Клиновци, Мах.Реката, УПИ I кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: 34-ти Троянски Полк, Дрянска Чешма, Захарий Зограф, Панайот Волов, Симеон Велики, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 06.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Борима: Васил Левски, Ген.Скобелев, Генерал Тотлебен, Девети Септември, Есперанто, Кап.Петко Войвода, Колю Колев, Марин Стафунски, Освобождение, Пенка Стафунска, Петър Грошев, Урсел, Цанко Патарински
На 08.11.2017 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Голяма Желязна: 15703.44.5, Август 1926 Г., Братя Попски, Възраждане, Ганчо Моев, Георги Бенковски, Дачо Михайлов, Девети Септември, Желязвенска Комуна, Колю Владов, Късера, Марин Гачев, Марин Ив Кинкин, Мах.Испирско, Мах.Козуря, Мах.Лъките, Мах.Разсадищата, Мах.Сойчанско, Мах.Топля, Мах.Чербин, Мах.Чолдарско, Мирчо Филипов, Михал Дочев, Октомврийска, Петко Доневски, Разсадищата, Симеон Маринов, Стамен Мирчев, Стойко Хаджиев, Тодор Чипарски, Тринайсет Века България, Цанко Станчев, Цано Драголов, Цано Кадийски, Цвятко Георгиев
На 08.11.2017 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Дълбок Дол: Божур, Бор, Бреза, Васил Мочев, Васил Събчев, Васил Христов, Гробарска, Дъб, Дълбокдолска Комуна, Иван Дончев, Иван Иванчев, Изворът, Извънградска, Крайречна, Кузманица, Лале, Марин Дол, Мерата, Местност Поляната, Момчилов Кладенец, Орех, Петър Стойков, Поникът, Пчелинът, Първи Май, Ракита, Средни Дял, Старата Чешма, Стойко Цочев, Суха, Теменуга, Тошко Тодоров, Трифонова Усойна, Чучура
На 08.11.2017 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян: Калник, Мах.Шарбан, Мест.Стопански Двор, Местн.Трапът, Ралчевска, Софийска, Централна, Шарбан
На 09.11.2017 г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /08:15 - 08:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: 73198.144.25, 73198.158.104.1, 73198.158.124, Ген.Карцов, Изгрев, кв.Попишка, Лисичи Дупки, Лъгът, Мах.Малка Рибна, Нейчо Войвода, Поч.Дом Капина, Тиха, Христо Смирненски, Шести Септември
На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: 10-та, 12-та, Авксентий Дацин, Атанас Хасъмски, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Комуна, Осъм, Панайот Волов, Стара Планина, Хемус
На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: 34-ти Троянски Полк, Дрянска Чешма, Захарий Зограф, кв.Балкан, Мах.Средно Трапе, Панайот Волов, Симеон Велики, Христо Ботев, Христо Смирненски
Община Ябланица  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: 87017, Александър Стамболийски, Борьов Дол, Местност Братевец, Местност Девет Дола, Местност Ламбовци, Местност Шумака, Местност Шумнене, Пеловска Ливада, Ширевец
На 08.11.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Батулци: Гео Милев, Местност Сух Дол, Свети Кирил и Методи, Христо Ботев
 
ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ
Община Бобов дол  
На 08.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Горна Козница: П-Л ХІV-234, кв.23
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коркина: Коркина, Х-21, кв.2
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Шатрово: 067016, VІ-255, кв.27
На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мала Фуча: 44
Община Бобошево  
На 09.11.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Блажиево: Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св.Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, УПИ - V-77, кв.11, ХII, кв.22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис;
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Скрино: 116
На 06.11.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Доброво: VІ-293, кв. 20
На 09.11.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Каменик
На 09.11.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бобошево: 14532.040.017, XIII-591 кв.65, Ал.Константинов, Ал.Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М.Турсуно Пи №135017, Местност Галенковци, Местност Герена, Местност Друма, Местност Затона, Местност Кощанево, Местност Липовица, Местност Манастира, Местност Миладин, Местност Мърдище, Местност Секелица, Местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, Път 104, Пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор;  Висока Могила: Мильов Рид;  Вуково: 087040, 12351.153.0030;  Грамаде, Общ. Дупница: ІХ - 136, кв. 18;  Дупница: Местност Мело;  Рила;  Слатино, Общ. Бобошево: Лоза, Местност Слатинско Ханче, Цар Борис;  Смочево: 048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, Махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-VІІІ-361, кв.15, Христо Ботев;  Сопово;
Община Дупница  
На 09.11.2017 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бадино: УПИ - Іі-113, кв.21
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тополница, Общ. Дупница: Местност Дрено, Нупи-1609
На 06.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Генерал Владимир Вазов, Родопи, Скопие, Христо Смирненски
На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: 04220.8.70, 04220.9.2, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ачкагач, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Вела Пеева, Георги Димитров, Гергана, Горица, Димитър Благоев, Здравец, Зелен Път, Иван Вазов, Иглика, Каменния Път, кв.50, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Крайречна, Ленин, Лоза, М.Зад Реката Пи 04220, 4, 49, 2, Максим Горки, Малина, Малчика, Махала Доларска, Мест. Фандъклъка, Местност Мантарлия, Местност Прокопо, Мусала, Осми Март, Отец Паисий, Партизанска, Пи 04220.11.35, Пионерска, Победа, Първи Май, Русалка, Самоковище, Стопански Двор, Теменуга, Фенерка, Хi-124, кв.17, Христо Ботев
На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Дупница: 04220.9.147, Бистрица, Свобода
На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Самораново: 4067, Местн.Кръстките, 65245.7.846, Акация, Васил Демиревски, Георги Димитров, Комсомолец, Марков Камък, Местност Златковица, Местност Марков Камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Рила, Стаменко Градевски
На 08.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Джерман: 207635051294
На 08.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Дупница: 68789.173.5, №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска Пътека, Васил Левски, Индустриална, Комитска, М. Гурдево, Местност Балановски Рид, Местност Гурдево, Местност Караболюка, Местност Разсадника, Никола Малашевски, Патрики Сандев, Пътен Възел Дупница Юг, Разметаница, Скакавица, Труд, Хан Кубрат
На 08.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Пиперево: Мтп Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница
На 08.11.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Джерман
На 09.11.2017 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобошево: Махала Въртен Камък;  Боровец: II-259, кв.14, XVIII-263 кв.14, УПИ-І;  Бураново: 007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483, кв.50;  Джерман: 013024, 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Бела Вода, Местност Голямата Порта, Местност Еминица, Местност Китева Ливада, Местност Кръсто, Местност Мали Бельов Дол, Местност Площа, Местност Пульова Воденица, Местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор;  Драгодан: №000026, Извън Регулация, Махала Ортакчийска;  Дупница: 68789.25.34, 68789.28.351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, Местност Бунищерица, Местност Злево, Местност Пульова Воденица, Местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода;  Крайни Дол: Хiх-51;  Крумово, Общ. Кочериново;  Мурсалево: 200002, 244, кв.12, III- 279, V-688 кв.66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански;  Слатино, Общ. Бобошево: IV-123, кв.15, XVI - 385, кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, Местност Герена, Местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пи 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис;  Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, Местност Будаковица, Местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов;  Фролош;  Цървище: Махала Ореевица, Цървище;
На 09.11.2017 г. /10:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Гюргево  Дупница: 68789.21.19, 87727, 16, 179, Джерман, Дренски Рид, Извън Регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Софийско Шосе, Стръмна;  Крайници: 39339.117.68, 39339.142.19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански;  Самораново: Митко Палаузов, Саморанска;  Сапарева Баня: 65365.46.10, Xv-2268, кв.44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св.Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365.46.56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин;  Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332, кв.66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода;  Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка;  Яхиново: 87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ - II кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе
Община Кочериново  
На 07.11.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Боровец: II-259, кв.14, XVIII-263 кв.14
На 07.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Боровец: УПИ-І
Община Кюстендил  
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън Регулация, Козлодуй, Комунизъм, Махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар
На 06.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Вратца: Махала Вучкова, Махала Гаджалска, Махала Илчова, Махала Ливадска, Махала Мазнево, Махала Мацаранска, Махала Рекалска, Махала Стоилкова, Махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил
На 06.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гърляно: Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, Махала Балиндол, Махала Баовец, Махала Биковска, Махала Джопарска, Махала Долна, Махала Леските, Махала Реката, Махала Ресенска, Махала Ярешка, Местност Смоквата, Местност Средно Поле, Руен
На 06.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Жиленци: Везенска Махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, Махала Босачка, Махала Везенска, Махала Грънчарска, Махала Долна, Махала Мазнево, Махала Сиракова, Махала Сърбинска, Махала Чифлика, Махала Юручка, Местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански Двор, Христо Ботев
На 06.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Чудинци
На 06.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бобешино;Горно Уйно; Гурбановци; Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала Рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух;  Долно Село: М.Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала Пищилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци;  Долно Уйно: Махала Олтоманци; Ивановци, Общ. Кюстендил; Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала Пилищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър; Коприва; Кутугерци; Кършалево; Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Анина, Махала Батина, Махала Богойна, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Милоорниче, Махала Плавнище, Махала Попов Дол, Махала Прекендачка, Махала Равно Буче, Махала Щърбец; Мазарачево: Махала Безбелинци, Махала Модро Поле, Махала Тренките, Махала Черна Река;Преколница: Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска; Раненци: Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска;  Церовица: Махала Бело Камене
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горна Брестница
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Грамаждано: Местност Гола Велика
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Белият Камък, Бреза, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, Махала Корубанска, Местност Влахов Дол, Местност Гнила, Местност Гола Велика, Местност Динката, Местност Жабокрътски Рид, Местност Полски Имоти, Местност Ръжеве, Местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско Шосе, ул. Дупнишко Шосе
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ръсово: Мах. Рекалска, Община Кюстендил, Махала Лесичка
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил: Ален Мак, Банска, Банска, Банска, Бащовица, Бащовица, Буревестник, Буревестник, Витоша, Витоша, Габрово, Зимница, Зимница, Казанлък, Казанлък, Казанлък, кв. Изток, УПИ I, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Любимец, Любимец, Любимец, Люлин, Медковец, Медковец, Медковец, Мездра, Мездра, Мездра, Мездра, Местност Николичевски Път, Младост, Плиска, Пловдив, Пловдив, Победа, Порой, Порой, Риша, Ропотамо, Ропотамо, Самодивска, Самодивска, Самодивска, Свищов, София, София, София, Стрелча, Стрелча, Сълза, Трън, Трън, Чайка, Ямбол, Янтра
На 07.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Александър Стамболийски, Генерал Заимов, Иларион Макариополски, Калоян, Преславска, ул. Цар Калоян, Хаджи Йоаким, Цар Освободител, Юри Гагарин
На 07.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Абоба, Георги Тертер, Жан Жорес, Камчия, Константин Николов, Овощарска, Осми Март, Струма, Хаджи Димитър
На 08.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Батак, Велбъжд, Кадин Мост, Самуил, Софроний, Цар Освободител
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Търсино
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Богослов: 037149, Махала Топилата, Местност Саманли Баир
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ветрен, Общ. Невестино: Мах.Агушка, Мах.Дамянска, Мах.Капралска, Мах.Ковачевска, Мах.Новаковска, Мах.Ризовци, Мах.Смиленска
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Длъхчево-Сабляр: Мах.Милчовска, Местност Орехчето
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Друмохар: Мах.Ангеловци, Мах.Джоганска, Мах.Табачка, Мах.Таушанска, Местност Сврътките
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Еремия: Махала Брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала Рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Згурово
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Илия: Мах.Груйовска, Мах.Делийска, Мах.Карадачка, Мах.Кацарска, Мах.Левковци, Мах.Миленска, Мах.Мишовска, Мах.Ралинска, Мах.Рекалийска, Мах.Тузлучка, Мах.Чукарска
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Илия
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кадровица: Мах.Постолска, Мах.Станкова
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Абоба, Белият Камък, Местност Планина Осогово, Местност Ръжеве, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Лелинци: Васил Левски, Махала Горна
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Неделкова Гращица
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ново Село, Общ. Кюстендил: Махала Двете Реки
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Пелатиково: Мах.Брусарска, Мах.Бумбарска, Мах.Горовска, Мах.Дръчките, Мах.Карпуска, Мах.Кацарска, Мах.Леската, Мах.Лодарска, Мах.Манчовска, Мах.Орешарска, Мах.Очипалска, Мах.Попанска, Мах.Раковска, Мах.Селишка, Мах.Суровичка, Мах.Сърнатичка, Мах.Траянци, Мах.Тръстеник, Мах.Харизанска, Мах.Чифлико, Мах.Шеовци, Мах.Шишовска, Мах.Шопска, Мах.Янкуловци
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Раково, Общ. Невестино: Махала Бурнаавска, Махала Зидинци, Махала Ковачка, Махала Озранци, Махала Рахталинска, Махала Реката, Махала Решанска, Махала Чеканец
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Савойски: Махала Бреза, Махала Пелтечка
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Сажденик: Махала Златанска
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Слокощица: 247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, Махала Диновска, Махала Маркова, Махала Рошковци, Местност Галеница, Местност Змиярника, Местност Саманли Баир, Местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Смоличано: Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска, Махала Миринска, Махала Райков Рид, Махала Реката, Махала Св.Ана, Махала Сделище, Махала Хаджийска, Махала Чифлико, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юговци
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Страдалово: Мах.Борачичка, Мах.Геберо, Мах.Дъбовска, Мах.Заячка, Мах.Иванковци, Мах.Кьосевци, Мах.Лингурска, Мах.Логодашка, Мах.Нечемска, Мах.Орничарска, Мах.Пешовска, Мах.Реката, Мах.Рудишка, Мах.Рудище, Мах.Стамболийска, Мах.Шаинска, Мах.Ширилийска, Мах.Шияне, Мах.Шиячка
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Тишаново: Мах.Божковци, Мах.Воденица, Мах.Гълъбовска, Мах.Ивановска, Мах.Качанска, Мах.Колевска, Мах.Митковска, Мах.Найденци, Мах.Новковска, Мах.Реката, Мах.Тутковска, Мах.Хайдушка, Мах.Цървилото, Мах.Янчовска
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Църварица: Мах.Гракалска, Мах.Карадачка, Мах.Копривен, Мах.Реката, Мах.Укалска
На 08.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Цървена Ябълка: Таскова Плевня
На 08.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Еремия: Махала Брезалийска, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Лесовска, Махала Марковска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала Рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Яновска
На 08.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бантовска, Махала Бела Вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гърличка, Махала Гъскарска, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Заячка, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Михтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала Падинарска, Махала Парлапанска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Русулска, Махала Сапунджийска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколовска, Махала Соколчева, Махала Средна Махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Тасковска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Цанкина, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин
На 08.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Велбъжд, Йордан Митрев, Кадин Мост, Морава, Радецки, Самуил, Седемнадесети Януари, Софроний, Цар Борис 1-ви
На 08.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Граница: Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, Местност Манастира, Местност Ридо, Местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев
На 08.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Белият Камък, Дупнишко Шосе, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител
На 08.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Пиперков Чифлик: Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, Махала Дядо Манова, Махала Суха Река, Местност Друмарката, Местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин
На 08.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Слокощица: Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, Махала Селото, Местност Змиярника, Местност Кръста, Местност Мичевица, Местност Ридо, Местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 09.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Местност Николичевски Път
На 09.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Бузлуджа, Дрин, Комплекс Изток, Местност Дренов Дол, Местност Николичевски Път, Местност Полски Имоти, Прогона
На 10.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Бачо Киро, Васил Друмев, Власина, Спартак
Община Рила  
На 08.11.2017 г. /10:00 - 14:30 ч./ -  Пастра: 55539.100.132, Местност Туфано, Пастра, Пи №55539.100.207, Стопански Двор
На 08.11.2017 г. /10:00 - 14:30 ч./ -  Перник: Кристал Блокове
На 08.11.2017 г. /10:00 - 14:30 ч./ -  Рила: Аверки Попстоянов, Местност Горхим, Местност Елешница, Местност Жабокрек, Подгорица
На 08.11.2017 г. /10:00 - 14:30 ч./ -  Рилски Манастир: 028005, Местност Бачкова Чешма, Местност Биволарника, Местност Владичина Поляна, Местност Горско Стопанство, Местност Горхим, Местност Елешница, Местност Илийна Река, Местност Кирилова Поляна, Местност Пчелина, Местност Турското Парче
На 08.11.2017 г. /10:00 - 14:30 ч.; 10:15 - 15:00 ч./ -  Мламолово
На 08.11.2017 г. /10:00 - 14:30 ч.; 10:15 - 15:00 ч./ -  Падала: 55083.91.18
На 08.11.2017 г. /10:15 - 15:00 ч./ -  Пастра
На 08.11.2017 г. /10:15 - 15:00 ч./ -  Рила: Аверки Попстоянов, Местност Жабокрек, Подгорица
Община Сапарева баня  
На 09.11.2017 г. /10:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня: 020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. &Quot;Грабежо&Quot;, Местност Герена, Местност Песоко, Местност През Реката, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 06.11.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ресилово: Александър Стамболийски, Асаница, Волов, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Иглика, Индже Войвода, Калоян, Липа, Омуртаг, Павлеви Ливади, Синчец, Спартак, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Симеон, Чавдар Войвода
На 09.11.2017 г. /10:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Паничище: 300 В Отдел 04, Ид.65365.210.970, II, II, кв.8, Іх - кв. 8, Местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І, кв. 70, УПИ VIII кв.10
На 09.11.2017 г. /10:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Ресилово: 026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ - VІІ-672, кв.36, ХIV-11, кв.5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра
На 09.11.2017 г. /10:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Самораново: 65245, 6, 153, 65245.1.214, 65245.4.266.1, 65245.4.405, 65245.4.440, 65245.45.4.416, 65245.6.499.1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, кв.16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, Местност Златковица, Местност Марков Камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин
На 09.11.2017 г. /10:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Сапарева Баня: 032046, 65365, 601, 10, 65365.210.111, 65365.31.45, 65365.32.226, 65365.32.353, 65365.601.186, 65365.602.602, I, кв.74, III, кв.125, LxxVІ, кв. 74 Идент. 65365.602.375, LxxXIV-2797, кв.74, Ііі-3071, кв.120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, Местност Бончук, Местност Водни Дол, Местност Зелени Преслап, Местност Света Вода, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, Пи - 1351, Пи Lxxxііі; кв.74, Пи №65365.210.111 М.Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св.Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ - Х-2641, Пи 65365.601.84, УПИ VI-147, кв 12, Пи65365.601.92, УПИ VIII-2759, кв.109, УПИ І - 2742, кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода
 
 
ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД
Община Банско  
На 07.11.2017 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Банско: Братя Велеганови, Захари Стоянов, Княз Борис I, Местност Грамадето, Местност Гуровица, Мозговица, Найден Геров, Солун, Хан Тервел, Цар Иван Асен II, Царица Йоанна
На 07.11.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./ -  Банско: Бъндерица, Места, Хан Аспарух
Община Белица  
На 07.11.2017 г. /08:45 - 11:15 ч./ -  Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета
Община Благоевград  
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бело Поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов, Васил Левски, Имот 04279.818.47, УПИ III-63, кв.5
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Церово, Общ. Благоевград: Надежда, УПИ ІV-110, кв.15
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 04217.920.1.70, Местност Септемврийче
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Борис Сарафов, Дъбравска, Костур, Местност Мингингова Поляна, Местност Септемврийче, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Св. Иван Рилски, Сергей Румянцев
На 06.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 07.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Церово, Общ. Благоевград: Осми Март, П. Яворов, УПИ VIII-111, 112, кв.15, УПИ І-139, кв.12
На 06.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Бучино: Ахмедово, Лозята, Махала Мичевци, Местност Лозята, Местност Текето, Местността Чукарски Рид, Община Благоевград, Мах. Тасковска
На 06.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Горно Хърсово: Горни Валог, Махала Буровци, Махала Горни Двояци, Махала Долни Двояци, Махала Мъртвако, Махала Панчовци, Махала Пържово, Махала Стойковци, Махала Тачовци, Махала Шоповци, Ровината
На 08.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Борис Сарафов, Дъбравска, Костур, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Св. Иван Рилски, Сергей Румянцев
Община Гоце Делчев  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово: Александър Стамболийски, Асен Джикаров, Вела Пеева, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Кавала, Ленища, М. Ленища, Неврокоп, Отец Паисий, Площада, Победа, Свилен Русев, Свобода, Славянка, Славянска, Тодор Паница, Чавдар Войвода, Юрий Гагарин
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Димитър Димов, Драгоман, Дунав, кв.157, 207, 216, 218, кв.158 УПИ І, Комсалко Лако, Лакото, Потока, Стара Планина, Янко Атанасов
На 06.11.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Крушево, Общ. Гърмен: VІ-138, кв.10, Іх-108
На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади, К.К. Попови Ливади, Папаз Чаир, Попови Ливади
На 08.11.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Лъжница: Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Елена Лефтерова, Ивайло, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Опълченска, Прогрес, Стопански Двор, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Лъжница: Ал.Стамболийски, Васил Левски, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Стоян Войвода
На 08.11.2017 г. /11:00 - 13:30 ч./ -  Корница: Владимир Поптомов, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Драгоман, Здравец, Октомврийска, Отец Паисий, Рила, Цар Самуил, Шипка
Община Гърмен  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Ореше, Общ Дебрен
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Рибново: ІІІ-966, кв.56, Двадесет и Девета, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Ливаде, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тридесета, Четвърта, Шестнадесета
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Осиково, Общ. Гърмен
На 08.11.2017 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Балдево: УПИ VII-97, кв.9, УПИ Ііі кв.14
Община Петрич  
На 06.11.2017 г. /08:00 - 09:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Генерал Тодоров: Бащирите, Дебела Дръма, Пътен Възел Ам Струма
На 06.11.2017 г. /08:00 - 09:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Долно Спанчево: Местност Реката
На 06.11.2017 г. /08:00 - 09:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Кулата: Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, Местност Гкпп-Кулата, Местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р.Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр.Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра
На 06.11.2017 г. /08:00 - 09:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Кърналово: Дечев Бунар, Змиярнико, Капанлъко, Местност Дабето, Местност Ливадите, Местност Острово, Местност Побиен Камък, Местност Порой, Местност Фабриката, Петко Р.Славейков
На 06.11.2017 г. /08:00 - 09:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Вела Пеева, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен Път Е-79, Горничето, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Долен Засек, Драва, Екзарх Йосиф, Заводска, Иван Вазов, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, Местност Аджобица-Чалията, Местност Банско Бърдо, Местност Бонаро, Местност Високия Рид, Местност Горничето, Местност Корията, Местност Лозарски Андък, Местност Падарка, Местонст Среден Път, Москва, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, Пътен Възел Ам Струма, Свобода, Стадион, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра
На 06.11.2017 г. /08:00 - 09:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Марино Поле, Общ. Петрич: Извън Регулация, Местност Вадата
На 06.11.2017 г. /08:00 - 09:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Монтана: Хан Кубрат
На 06.11.2017 г. /08:00 - 09:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Братя Миладинови, България, Георги Бенковски, Зиче, Местност Бухото, Местност Зиче, Местност Караач-Дамяница, Местност Кумли, Местност Мерата, Местност Неволница, Местност Неволница Лозята, Местност Неволница-Лозята, Местност Омондрос, Местност Под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Под Гарата, Полковник Дрангов, Червена Скала
На 06.11.2017 г. /08:00 - 09:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Рупите: Александър Буйнов, Беласица, Бяло Море, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Извън Регулацията, Илинден, Кирил и Методий, Кожух, Любен Каравелов, Маркова Скала, Маршал Толбухин, Местнос Рупите, Местност Корията, Местност Пинговица, Местност Свети Атанас, Местност Средно Поле, Местност Тафтино, Местност Тухларка, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Осми Март, Осогово, Петра, Пирин, Промишлена Зона, Свети Атанас, Софрони Врачански, Софроний Врачански, Стопански Двор, Тракия, УПИ Ііі-131, кв.7, Хр.Ботев
На 06.11.2017 г. /08:00 - 09:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Старчево
На 06.11.2017 г. /08:00 - 09:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Чучулигово: 000242, Стопански Двор, Капсиди, Местност Янкулица
На 06.11.2017 г. /08:00 - 13:00 ч./ -  Рупите: Местност Средно Поле, Стопански Двор
Община Разлог  
На 07.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 11:45 ч.; 11:45 - 12:15 ч./ -  Бачево: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методи, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, Местност Перивол, Местност Раждавец, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Перивол, Петър Берон, Петър Прангов, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака, Шипка, Яне Сандански
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Разлог: Вихрен, Вихрен, Дунав, Занаятчийска, Занаятчийска, Изгрев, Изток, Изток, Искър, Искър, Марица, Марица, Неуточнен Адрес, Нов Път, Св.Св.Кирил и Методий, Стара Планина, Стара Планина, Странджа, Трети Март, Трети Март, Явор, Явор
На 07.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч./ -  Бачево: Георги Димитров, Димо Хаджидимов
На 07.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч./ -  Годлево
На 07.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч./ -  Горно Драглище: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 07.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч./ -  Добърско
На 07.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч./ -  Долно Драглище: 026036, УПИ Ix 219 кв 42
На 07.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч./ -  Разлог: Вихрен, Катарино, Местност Банище, Местност Катарино, Местност Перивол
На 07.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч./ -  Разлог: Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев
На 07.11.2017 г. /09:30 - 11:45 ч./ -  Белица, Общ. Белица: Местност Семково
На 07.11.2017 г. /09:30 - 11:45 ч./ -  Разлог: Местност Перивол, Черна Река
На 07.11.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Разлог: Иван Вазов
На 11.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Разлог: Вихрен, Занаятчийска, Изток, Искър, Марица, Неуточнен Адрес, Нов Път, Св.Св.Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Явор
Община Сандански  
На 06.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 11.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Сандански: Зарово, Извън Регулацията Север, Осогово, Рила
На 06.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 11.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Склаве: 2 -97, кв.14, 7-Ми Конгрес, Асен Лагадинов, Веселин Бабалеев, Гоце Делчев, Илинден, Климент Охридски, Марица, Никола Лазаров, Партизанска, Пирин, Соколова Скала, Черно Море
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Джигурово: 10-79, УПИ VII-381
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Дамяница: Антон Иванов, Атанас Попадийн, Беласица, Вихрен, Волга, Иван Козарев, Комсомолска, Местност Метлата, П К Яворов, Радецки, Черно Море, Яне Сандански
На 07.11.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Ново Делчево: 033007, М. Купеница, Антон Попов, Беласица, Валентина Терешкова, Владимир Поптомов, Гео Милев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Димчо Дебелянов, Илинден, Местност Кантона, Партизанска, Студена Вода, Христо Смирненски
На 07.11.2017 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Ново Делчево: Братя Миладинови, Вела Пеева, Гео Милев, Георги Кирков, Главен Път Е-79, Здравец, Иван Вазов, Кирил и Методий, Партизанска, Погребите, Славянска, Христо Смирненски
На 07.11.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Склаве: 7-Ми Конгрес, Асен Лагадинов, Веселин Бабалеев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Илинден, Лале, Местност Стопански Двор, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Лазаров, Партизанска, Първи Май, Соколова Скала
На 08.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Сандански: Георги Скрижовски, Ильо Войвода, Свобода, Стефан Караджа
На 08.11.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Сандански: Башлийца, Воден, Македония, Мелник, Осми Март, Петър Сарафов, Свобода, Скопие, Хан Аспарух
На 09.11.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Мелник: Мелник, Неуточнен Адрес
На 09.11.2017 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Ласкарево: 004056, Местност Свети Спас
Община Сатовча  
На 07.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Вълкосел: Бачо Киро, Божур, Васил Левски, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Здравец, Кокиче, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Прогрес, Първи Май, Хан Аспарух, Шипка
На 07.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Фъргово
На 09.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Ваклиново: Бор, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кл.Охридски, Лале, Места, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Партазанска, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Струма, Трети Март
На 09.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Кочан: Младост
На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезница: Никола Вапцаров
На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Вълкосел: Свобода
На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Кочан: 012119, Антон Иванов, Беласица, Витоша, Георги Бенковски, Иван Козарев, Люляк, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Площада, Победа, Рила, Свобода, Септемврийска, Стефан Караджа, Струма, Тракия, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Слащен: Вергил Ваклинов, Георги С. Раковски, Демокрация, Здравец, Иван Вазов, Йордан Йовков, Лилия, Места, Неуточнен Адрес, Освобождение, Римски Мостове, Стопански Двор, Цар Симеон, Чичова Бърчина
На 09.11.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Кочан: Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Единадесета, Здравец, Ивайло, Лиляна Димитрова, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Плиска, Победа, Тодор Каблешков, Тракия, Трета
Община Симитли  
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долно Осеново: Долна Махала, Махала Горна, Махала Долна
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Крупник: Влахина, Георги Димитров, Кресненско Въстание, Лев Писарев, Пайсий Хилендарски, Средорек
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Полена: Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, Местност Мездрата-2, Чайка
Община Хаджидимово  
На 10.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово: Анещи Узунов, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Дунав, Елин Пелин, Кокиче, Местност Вельов Рид, Неуточнен Адрес, Стопански Двор, Тъпане
 

ОБЛАСТ ВИДИН
Община Белоградчик  
На 06.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Салаш: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Махала Куцаровци, Махала Пешини, Махала Стране, Осма, Парцел №1, Пета, Петнадесета, Пи 000343, Пи №037091, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 06.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Граничак: Девета, Десета, Махала Ангини, Махала Джокини, Махала Жикини, Махала Николини, Махала Първуловци, Махала Спасови, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста
На 06.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 09.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Дъбравка: Двадесет и Пета, Двадесет и Четвърта, Девета, Деветнадесета, Десета, Осма, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета
Община Брегово  
На 10.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:00 - 14:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Балей: 000091, Албена, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бондоков, Георги Димитров, Георги С.Раковски, Дом Социални Грижи, Дунав, Иван Вазов, Тодор Петров, Трую Христов, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 10.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Брегово, Общ. Брегово: 1-1244 кв.121, 320, 518, Адалберт Антонов, Алабин, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Антим Първи, Асен Балкански, Асен Халачев, Безименна, Белене, Борис Бенчев, Борис Попарданов, Боян Чонос, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Виктор Юго, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Бондоков, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Димитър Зограф, Димитър Полянов, Димо Хаджидимов, Дунав, Елещеф, Елин Пелин, Емил Марков, Ернст Телман, Заря На Комунизма, Иван Вазов, Индже Войвода, Кирил и Методий, Климент Охридски, Константин Фотинов, Кочо Честименски, Лев Толстой, Ленин, Любен Каравелов, Мико Нинов, Мирон Брезоев, Митко Палаузов, Мичурин, Найден Геров, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Ботушев, Никола Й.Вапцаров, Олег Кошевой, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пенчо Р.Славейков, Пеньо Пенев, Петко Д.Петков, Полянска, Презвитер Козма, Първи Май, Райчо Даскалов, Роза Люксембург, Розова Долина, Седми Ноември, Сергей Румянцев, Спортист, Станке Димитров, Станко Маринцестов, Тимок, Тодор Каблешков, Тодор Петров, Толбухин, УПИ-255, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Иван Срацимир, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Чарлз Дарвин, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански, Янко Сакъзов
На 10.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Косово, Общ. Брегово: Александър Димитров, Антим Първи, Асен Балкански, Асен Халачев, Борис Бенчев, Борис Янев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С.Раковски, Димитър Зограф, Иван Вазов, Ленин, Неофит Рилски, Пи 000366, Първи Май, Тимок, Тодор Петров, Юрий Гагарин
На 10.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Ракитница, Общ. Брегово: Ангел Кънчев, Боян Чонос, Васил Коларов, Васил Левски, Втори Юни, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Карл Маркс, Кочо Честименски, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Никола Й. Вапцаров, Свилен Русев, Спортист, Стефан Караджа, Тодор Петров, Фридрих Енгелс, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Смирненски, Цар Иван Асен, Цар Самуил
Община Видин  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кошава: Двадесет и Втора, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тринадесета, Четвърта
На 07.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Акациево: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Пи-27, Първа, С.Акациево, Седма, Селски Път, Трета, Четвърта, Шеста
На 07.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Видин
На 07.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Новоселци: Видин Път 1, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Деветнадесета, Местн.Гено Тачевото, Осма, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Пи №101, Първа, Тридесет и Втора, Тринадесета
Община Димово  
На 07.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Орешец, Общ. Димово: Асен Балкански, Боян Чонос, Васил Левски, Гара Орешец 44, Георги Бенковски, Живко Кръчмарски, Ленин, Мико Нинов, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Христо Ботев
На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бела: I кв.64, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гранитово, Общ. Белоградчик: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
Община Кула  
На 06.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:30 - 14:45 ч./ -  Големаново: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шестнадесета
На 06.11.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 15:15 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Старопатица: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесета, УПИ, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 06.11.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Подгоре: Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Бдин, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Видин, Вит, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Иван Вазов, Искър, Йоло Гергов, Йосиф В.Сталин, кв.7, Ленин, Любен Каравелов, Марица, Михаил Здравков, Огоста, Осъм, Пейо К.Яворов, Перчо Йорданов, Пирин, Рила, Седемнадесет Партизани, Стара Планина, Стопански Двор, Стоян Милков, Тодор Петров, Христо Ботев, Царевец, Черно Море, Юрий Гагарин
На 06.11.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Раковица: 236005, Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Трета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Шеста, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Осма, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета
На 06.11.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Толовица: Валентина Терешкова, Ленин, Първа, Трета, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 06.11.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Цар Шишманово: 070134, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Вела Пеева, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Ленин, Лиляна Димитрова, Малчика, Мико Нинов, Митко Палаузов, Петко Р.Славейков, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черни Връх
На 06.11.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Шишманово
На 06.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:30 - 14:45 ч./ -  Извор Махала: 32439, 117, Втора, Главна, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета
На 06.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:30 - 14:45 ч./ -  Киреево: 140203, Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 06.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:30 - 14:45 ч./ -  Кула: Александър Стамболийски, Никола Петков
На 06.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:30 - 14:45 ч./ -  Раковица: Осемдесет и Втора, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Седма, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Петдесет и Втора, Петдесета, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Първа, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Четвърта, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета
Община Ново село  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Винарово, Общ. Ново Село: Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Първа, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тринадесета, Четиринадесета
На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Винарово, Общ. Ново Село: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Пета, Първа, Седма, Трета, Шеста
 
ОБЛАСТ ВРАЦА
Община Бяла Слатина  
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бяла Слатина: Арда, Бачо Киро, Искър, Марица, Места, Мизия, Никола Вапцаров, Николай Хрелков, Родопи, Тунджа, Цар Иван Шишман
Община Враца  
На 06.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Враца: 28-Ми Октомври, Авлига, Безименна, Вилна Зона Врачански Балкан, Илинден, Местност Рудник Плакалница
На 06.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Згориград
На 06.11.2017 г. /09:15 - 15:45 ч./   На 07.11.2017 г. /09:15 - 15:45 ч./   На 08.11.2017 г. /09:30 - 15:45 ч./   На 09.11.2017 г. /09:15 - 15:45 ч./   На 10.11.2017 г. /09:15 - 15:45 ч./ -  Враца: Вилна Зона Врачански Балкан, Местност Рудник Плакалница
На 07.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Враца: Алеко Константинов, Арда, Морава, Никола Войводов
На 07.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Враца: Драгоман, Никола Занкин, Остри Връх, Река Лева, Христо Ботев
На 08.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Враца: Вратица, Дъбника, Дъбника-Орбити
На 09.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:45 - 11:45 ч./ -  Враца: Христо Ботев
На 09.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:45 - 11:45 ч./ -  Згориград: Александър Стамболийски, Боров Камък, Буковец, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Вола, Вратица, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Проданов, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, Иван Нивянин, Извън Регулацията, Йордан Лютибродски, Крайречна, Леденика, Любен Каравелов, Марин Христов, Местност Басейна, Местност Гарванец, Местност Кошара, Местност Лагера, Минзухар, Околчица, Панайот Волов, Плакалница, Радан Войвода, Река Лева, Ръжище, Седмочисленици, Синчец, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Цеко Павлов
На 09.11.2017 г. /10:15 - 10:30 ч./ -  Враца: Беласица, Васил Кънчов, Вилна Зона Врачански Балкан, Вратица, Георги Апостолов, Драган Цанков, Източна Промишлена Зона, Местност Вратцата-Лудо Езеро, Младост, Никола Вапцаров, Скакля
На 09.11.2017 г. /10:15 - 10:30 ч.; 10:30 - 11:45 ч./ -  Згориград: Местност Гарванец
На 09.11.2017 г. /11:45 - 12:00 ч./ -  Враца: Беласица, Васил Кънчов, Вилна Зона Врачански Балкан, Вратица, Георги Апостолов, Драган Цанков, Източна Промишлена Зона, Местност Вратцата-Лудо Езеро, Младост, Никола Вапцаров, Скакля, Христо Ботев
На 09.11.2017 г. /11:45 - 12:00 ч./ -  Згориград: Александър Стамболийски, Боров Камък, Буковец, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Вола, Вратица, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Проданов, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, Иван Нивянин, Извън Регулацията, Йордан Лютибродски, Крайречна, Леденика, Любен Каравелов, Марин Христов, Местност Басейна, Местност Гарванец, Местност Гарванец, Местност Кошара, Местност Лагера, Минзухар, Околчица, Панайот Волов, Плакалница, Радан Войвода, Река Лева, Ръжище, Седмочисленици, Синчец, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Цеко Павлов
Община Козлодуй  
На 06.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 07.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 08.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 09.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 10.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Козлодуй: Васил Априлов, Георги Бенковски, Ломска, Прилеп, Рангел Панталеев, Хан Омуртаг
Община Криводол  
На 08.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Ракево: 23-ти Септември, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Батак, Веслец, Вилхем Пик, Витиня, Георги Димитров, Клокотница, Ком, Косматица, Кракра, Лена, Орешака, Русалка, Тинтява, Томин Мост, Трапезица, Хан Аспарух, Цар Симеон I-ви, Чаталджа
Община Мездра  
На 08.11.2017 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 10.11.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Елов Дол
На 08.11.2017 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 10.11.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград
На 08.11.2017 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 10.11.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Лютидол: Александър Стамболийски, Георги Димитров, Искър, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Малчика, Махала Брусника, Махала Кацарска, Махала Тишовци, Махала Търнев Рът, Мургаш, Оборище, Цар Калоян, Шипка
На 08.11.2017 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 10.11.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Ребърково: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антония Костадинов, Апп №2028, Бераново, Бор, Ботулиновска, Братя Бояджиеви, Васил Левски, Иван Григоров, Камен Вачков, Копринка, Милин Камък, Синчец, Слънчев Бряг, Тодор Алексов, Христо Ботев, Янко Николов
На 08.11.2017 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 10.11.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Типченица: 7-Ми Септември, Бачо Киро, Безименна, Богомил Кръстев, Боримечката, Гаврил Генов, Д-Р Иван Георгиев, Данте Павлов, Динко Петров, Здравец, Иван Вазов, Иван Йончев, Иван Кожухаров, Иван Кръстев, Йордан Юнчев, Кирил и Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Махала Креща, Махала Реката, Махала Шумир, Местност Поповица, Младост, Муров Дол, Незабравка, Петър Калчев, Пролет, Рила, Синчец, Славчо Д.Йончев, Славчо Евтимов, Смильовец, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чаира, Ягода
Община Оряхово  
На 09.11.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Селановци: Ангел Кънчев, Боян Чонос, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Кап.Петко Войвода, Хаджи Димитър, Хан Аспарух


В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.









ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. С по 700 лв. набъбнаха сметките за вода за всеки жител в Казанлък 0| 529 |19.11.2017 . Македонската църква иска от Синода да я признае за самостоятелна 0| 564 |19.11.2017 . Спряха незаконен строеж в столичния кв. „Дружба“ 0| 750 |19.11.2017 . Махнаха Мугабе от лидерския пост на управляващата партия 0| 1221 |19.11.2017

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах