Събота, 18 Ноември 2017, 10:20
Frognews
0| 2612 |10.11.2017

Къде ЧЕЗ спира тока?

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.
Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ,  за периода 13 - 17 ноември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни  превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани  дейности.

Област
Дата/период    Времетраене    Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

ОБЛАСТ СОФИЯ-ГРАД  
Община ВИТОША  
На 15.11.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./   На 16.11.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  София:  10-та/Драгалевци/, 101-ва, 101-ва/Драгалевци/, 102-Ра, 102/Драгалевци/, 103/Драгалевци/, 104-та/В.З. Киноцентър/, 104-та/Драгалевци/, 105-та/Драгалевци/, 111-та/Драгалевци/, 4-та/Драгалевци/, 9-та, 9/Драгалевци/, Екатерина Божилова, Емил Манолов, Нарцис/Методи К.Димитров/, Проф.Любомир Пипков, Проф.Марин Големинов/485/, Чемшир /Драгалевци/
На 13.11.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  София:  Пирин
На 13.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  614-та, Беловодски Път, Боянска Река, Боянско Езеро, Боянско Езеро, Брезовица, Брезовица, Герганица, Даскал Стоят Попандреев, Живата Вода, Живата Вода, Иваница Данчев, Момина Скала, Момина Скала, Панорамен Път, Панталей Николов, Поп Евстати Витошки /Бр.Бък, Поп Евстати Витошки /Бр.Бък, Поп Евстати Витошки /Бр.Бък, Ралевица, Сговорна Дружина, Сговорна Дружина, Севастократор Калоян, Чукар
На 13.11.2017 г. /12:30 - 14:30 ч./ -  София:  203-та, 207-ма, Свети Кирил
На 14.11.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  София:  311/Драгалевци/, 311/Киноцентър/, 314-та /Драгалевци/, 316-та /Драгалевци/, 317-та, 318/Киноцентър/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Драгалевци, Захарий Княжевски, Подгорица
На 14.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  603-та, Боянско Езеро, Брезовица, Върба/704-та/, Гербер/708-ма/, Дъбрава/706 и 707/, Живата Вода, Княжевска/Валентин Андреев/, Любляна, Миле Попйорданов/Бр.Огън/, Момина Скала, Никола Петков/П.Напетов/, Полк.Стойно Бачийски/Филип, Поп Евстати Витошки /Бр.Бък, Сговорна Дружина, Синята Скала, Цар Борис III, Цар Борис III
На 14.11.2017 г. /11:00 - 12:15 ч./ -  София:  Кикиш, Шишманова Конница/620/
На 14.11.2017 г. /12:30 - 13:30 ч./ -  София:  Александър Пушкин, Байкал, Бояна
На 14.11.2017 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  София:  736-та/Овча Купел/, VII - 939, Бисерно Изворче/Горна Баня/, Буен Поток, Велик Завет, Венец, Вечерница, Войнишка Песен, Горна Баня, Извор, Извора /Горна Баня/, Крива Падина, Лазурно Утро, Лилия, Люлинска Котловина, Люлинско Поточе, Маргаритка, Мечово Усое, Нестинарка, Никола Петков/П.Напетов/, Овча Купел, Опълченец/Кв.Горна Баня, Острушка, Палма, Пладнище/Рилски Партизани/, Планиница, Полет, Равнище/Кънчо Стоилов/, Райловско Градище, Фиданка/Селиолу/, Цветан Вучков/Вл.Константин, Чардаклия
На 15.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:  Байкал, Белмекен, Бъкстон, Вихрен/Петър Тонев/, Герганица, Казбек, Мусала, Орешарска, Пирин, Скакавица, Терелик
На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Боянски Възход, Братя Бъкстон, Бъкстон, Ген. Суворов, Иван Сусанин, Манастирски Ливади-Запад, Симеон Радев/Кирил Янев/
На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Планина Витоша
На 15.11.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./   На 16.11.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София:  10-та/Драгалевци/, 104-та/В.З. Киноцентър/, 6-та/Драгалевци/, 8-ма /Драгалевци/, Драгалевци, Нарцис/Методи К.Димитров/, Тончо Жечев
На 15.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Горска Теменуга/Ник.Петрини, Ела/Стоян Стойков/, Елша, Искра, Капина, Коприва, Смрика
На 15.11.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  София:  230-та, Белмекен, Бъкстон, Вихрен/Петър Тонев/, Казбек, Капина, Маестро Георги Атанасов, Мусала, Отец Генадий, Панайот Пипков, Пирин, Христина Морфова, Ябълкова Градина
На 16.11.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  София:  48-ма /Кв.Симеоново/, 54-та /Кв.Симеоново/, 56-та /Кв.Симеоново/, 57-ма /Кв.Симеоново/, 58-ма /В.З. Симеоново Север-витоша/, 61-ва /Кв.Симеоново/, Босилек, Босилек /Кв.Симеоново/, Матей Граматик, Света Магдалина, Симеоново, УПИ-ІІ-543, кв.15
На 16.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:  Байкал, Герганица, Орешарска, Скакавица, Терелик
На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Цар Борис III/Девети Септ.
На 16.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Голяма Могила, Димитър Ил. Димитров
На 16.11.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  София:  230-та, Капина, Маестро Георги Атанасов, Отец Генадий, Панайот Пипков, Христина Морфова, Ябълкова Градина
На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Каменица, Планина Витоша
Община ИЗГРЕВ  
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Г.М.Димитров
Община ИСКЪР  
На 13.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Димитър Миленков
На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бусманци:  Беговица(Ул.2-ра), Владимир Георгиев(Ул.4-та), Ген.Гурко(27 и 10), Д-Р Ив.Стаменов/Ул.24-та/, Детска Радост(Ул.30-та), Крива Ливада(Ул.3-та), Лашова(Ул.15-та), Пробуда(Ул.6-та), Просвета(Ул.1-ва), Татарски Път(Ул.26 и 28)
На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Бусманци
На 15.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Дружба 1
На 16.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Дружба 2
На 16.11.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:  Гара Искър
Община КРАСНО СЕЛО  
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  20-ти Април, Акад.Иван Евстратиев Гешов, Алабин И.Вл., Ами Буе, Балша/Д-Р Минчо Нейчев/, Белите Брези, Бистрица, България, Виктор Григорович, Витоша, Гоце Делчев/Емил Марков/, Гоце Делчев/Емил Марков/, Даскал Манол, Деде Агач, Димитър Манов, Доспат, Доспат, Косово Поле, Костенски Водопад/Васил Дим, Кюстендил/Атанас Ненов/, Луи Айер/Никола Каменов/, Македония/Димитър Благоев/, Манфред Вьорнер/495/, Мила Родина, Мичман Тодор Саев/496/, Патриарх Евтимий, Пенчо Славейков, Пирински Проход, Природа, Св.Георги Софийски/Георги С, Свети Иван Рилски, Солун, Солунска/Васил Коларов/, Стрелбище, Твърдишки Проход, Три Уши/Адалберт Антонов/, Тунджа, Цар Самуил, Чепино, Шандор Петьофи, Юнак, Ястребец
Община КРЕМИКОВЦИ  
За периода 13-14.11.2017 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Локорско
На 13.11.2017 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 14.11.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Бухово:  1 Май, Васил Левски
На 13.11.2017 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 14.11.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Локорско:  Благой Гердин, Братя Лимброви, Георги Зозов, Георги Палев, Евлоги Тодоров/11-ти Април/, Илия Манов, Кирил Банов, Славе Турчев, Христо Витков, Христо Манов
На 13.11.2017 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 14.11.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  София:  1-ва, V-141, кв.5а/Сеславци/, Ангел Войвода /Сеславци/, Баба Тонка, Баба Тонка /Сеславци/, Байкал /Кремиковци/, Балатон /Кремиковци/, Бачо Киро /Кремиковци/, Бели Липи /Кремиковци/, Боримечката /Сеславци/, Борова Гора /Кремиковци/, Ботунец 1, Ботунец 2, Бреза, Бреза /Сеславци/, Бързачка /Сеславци/, Витиня /Кремиковци/, Възраждане /Кремиковци/, Г.С.Раковски, Георги С. Раковски /Сеславци/, Гергана /Кремиковци/, Гергана /Сеславци/, Детелина /Сеславци/, Димитър Казака /Кремиковци/, Еделвайс /Кремиковци/, Еделвайс /Сеславци/, Еделвайс/Общ.Надежда/, Здравец /Кремиковци/, Иглика /Кремиковци/, Изгрев /Кремиковци/, Илинден /Кремиковци/, Искър /Ботунец 1/, Кирил и Методий /Сеславци/, Княз Борис 1 /Кремиковци/, Ковачка /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Корбул /Сеславци/, Крали Марко /Кремиковци/, Кремиковска, Кремиковско Шосе, Кремиковци, Липа /Сеславци/, Люляк /Кремиковци/, Люляк /Сеславци/, Малина /Кремиковци/, Малина /Сеславци/, Минзухар /Кремиковци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Митрополит Кулевит /Кремиковци/, Момина Сълза /Кремиковци/, Мургаш /Кремиковци/, Мургаш /Сеславци/, Панайот Волов /Кремиковци/, Петко Османов /Кремиковци/, Пробуда /Кремиковци/, Пролет /Кремиковци/, Равнец /Кремиковци/, Райна Княгиня /Кремиковци/, Райна Княгиня /Сеславци/, Райовица /Сеславци/, Река Елешница /Кремиковци/, Руднична /Кремиковци/, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/, Св.Св.Кирил и Методий /Кремиковци/, Света Вода /Кремиковци/, Света Петка /Кремиковци/, Сеславци, Славянка /Кремиковци/, Стара Планина, Стара Планина /Кремиковци/, Стара Планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стефан Халачев /Кремиковци/, Стопански Двор, Странджа /Кремиковци/, Сърбин /Сеславци/, Тинтява /Сеславци/, Тодор Каблешков /Сеславци/, УПИ 302089, Местност Търне, Филип Тотю /Кремиковци/, Хаджи Димитър /Кремиковци/, Хаджи Димитър /Сеславци/, Хайдушко Кладенче /Кремиковци/, Цанко Церковски /Сеславци/, Цар Калоян /Кремиковци/, Чавдар /Кремиковци/, Чавдар /Сеславци/, Шейново /Кремиковци/, Шипка /Кремиковци/, Явор /Сеславци/, Ягода, Ягода /Кремиковци/, Ягода /Сеславци/
Община ЛОЗЕНЕЦ  
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Ангел Каралийчев/433-та/, Беломорски Проход, Бунтовник, Вискяр Планина, Голо Бърдо, Горски Пътник, Джеймс Баучер/Антон Иванов, Добър Юнак, Йоан Екзарх, Кишинев, Кожух Планина, Крум Попов, Лозенска Планина, Презвитер Козма, Равнец/Любен Георгиев/, Рилски Езера, Сребърна/Първомайска/, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Черни Връх, Якубица
На 13.11.2017 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  София:  Нилс Бор
Община ЛЮЛИН  
На 13.11.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София:  Европа/Баба Парашкева/
На 14.11.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София:  Люлин, Люлин 3
На 14.11.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  София:  Захари Стоянов, Люлин 3
На 15.11.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  София:  Никола Беловеждов
Община МЛАДОСТ  
На 14.11.2017 г. /09:20 - 16:00 ч./ -  София:  Младост 4
На 15.11.2017 г. /09:45 - 14:00 ч./ -  Горубляне:  Улискър
На 15.11.2017 г. /10:00 - 16:00 ч.; 10:00 - 16:30 ч./ -  София:  Младост 3
Община НОВИ ИСКЪР  
На 13.11.2017 г. /10:15 - 11:15 ч./ -  Негован:  Стопански Двор
На 15.11.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Нови Искър:  00357.5064.34, кв.Славовци, Искърско Дефиле, Кирил и Методий УПИ XIII-537, Крушата, Липите, Породин/Червена Река/, Равнец, Св.Св.Кирил и Методий, Строително Табло, Черковна/Медарска/
На 15.11.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София:  Пътя Нови Искър-Своге
Община ОБОРИЩЕ  
На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Чумерна/Коста Янков/
На 14.11.2017 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  София:  Алеко Константинов, Васил Друмев, Франсис Де Пресансе/Патрис
На 14.11.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  София:  Калиманци, Огражден, Попова Шапка/Станка и Любен, Ситняково/Хр.Кабакчиев/
Община ОВЧА КУПЕЛ  
На 13.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:  315-та /Барите/, Барите, Гайтанци, Монтевидео/Пионерски Път/
На 13.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  753-та/Овча Купел, 754-та/Овча Купел/, 757-ма/Овча Купел/, Бойчо Бойчев, Димитър Чинтулов /554/, Инж. Борислав Огойски
На 14.11.2017 г. /08:00 - 15:30 ч./ -  София:  Люти Дол, Мала Курия, Местн.В.З Люлин, Местност Бонсови Поляни, Местност Черния Кос, Овча Купел, ПИ 1898.28, М.В.З.Леските, Поибрене, Полк. Стойно Бачийски, Св. Лука, УПИ 13-251, 252, кв.1, УПИ ІІІ-170, кв.15 М.В.З.Люлин, Цар Борис III
На 14.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  638-ма/Овча Купел/, 639-та/Овча Купел/, 640-та/Овча Купел/, 641-ва , 642-Ра , Ехо, Николай Хрелков, Отец Михал/Стефан Досев/, Перуника/Ол.Кошевой/, Проф. Дочо Леков /636-та р-н Витоша/, Ракита, УПИ VIII-13 кв.48
На 16.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Босилек, Ген.Ковачев, Земляне, Лиза Кало, Обиколна, Орчо Войвода, Първенец, Росна, Стефан Кънев
На 17.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Бойчо Бойчев , Дъга, Извор, Каменист Път, Никола Петков, Николай Хрелков, Обзор, Урал
Община ПАНЧАРЕВО  
На 14.11.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Панчарево:  38-ма В.З.Беликата, XVI-358, Акация/В.З.Беликата/, Беликата, Божур/В.З.Беликата/, Вилна Зона Беликата, Вилна Зона Градище, Липа/В.З.Беликата/, Люляк/30-та/, Мак/В.З.Беликата/, Морава/В.З.Беликата/, Нарцис/В.З.Беликата/, Парцел XIV кв.30
На 14.11.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:  І - 817, кв.24а, Акация, Беликата, София, р-н Панчарево, УПИхІІ-541, 663 кв.13
На 16.11.2017 г. /10:00 - 16:30 ч./ -  Панчарево:  Беликата, Вилна Зона Беликата, Невен/В.З.Беликата/, Роза/В.З.Беликата/, Хіх-299, Ягода/В.З.Беликата/
На 17.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Кокаляне:  Бор, Буката, Валозите, Васил Левски/Лиляна Димитро, Ген.Кирил Ботев/Александър, Грамада, Димитър Благоев, Държов Дол, Ела, Липова Падина, Лъката, Петров Кладенец, Симеон Халачев/Плажа/, Теменуга, Цар Иван Асен II/Петър Янев, Явор
На 17.11.2017 г. /12:00 - 17:00 ч./ -  Герман:  Зона За Отдих
На 17.11.2017 г. /12:00 - 17:00 ч./ -  Кокаляне:  2804, Болницата, Васил Левски/Лиляна Димитро, Вец Кокаляне, Вилна Зона Бяла Нива, Вилна Зона Китката, Грамада, Димитър Благоев, Ела, Искър, Латинка, Лъката, Люляците, Местн.Свлачището, Петров Кладенец, Петър Берон, Пролет, Роса, Самоковско Шосе, Цар Иван Асен II/Петър Янев
На 17.11.2017 г. /12:00 - 17:00 ч./ -  Панчарево:  Батийница/24-та/, Борова Гора/10-та/, Дебело Гуно, Детелина/31-ва/, Детски Град, Държов Дол, Еделвайс/5-та/, Калина/3-та/, Латинка/4-та/, Люляк/30-та/, Мест. Падинето, Теменуга/2-Ра/, Черешова Градина, Явор/6-та/
На 17.11.2017 г. /12:00 - 17:00 ч./ -  София:  Цар Иван Асен II
На 17.11.2017 г. /12:15 - 17:00 ч./ -  Долни Пасарел:  Акация, Самоковско Шосе
На 17.11.2017 г. /12:15 - 17:00 ч./ -  Кокаляне:  491 Китката, В.З Китката ПИ 276, Василица, Вец Кокаляне, Вилна Зона Китката, Вилна Зона Терасите, Китката, М.Барище, Месност Роба, Местн.Свлачището, Пукнат Камък/34/, Слатин Дол, Теменуга, Юзината
На 17.11.2017 г. /12:15 - 17:00 ч./ -  София
Община ПОДУЯНЕ  
На 13.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  София:  Хаджи Димитър Бл.102 Вх.Г
На 14.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  София:  Хаджи Димитър Бл.104 Вх.В
На 15.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  София:  Хаджи Димитър Бл.143
На 15.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София:  Владимир Вазов, Тодорини Кукли
На 15.11.2017 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  Владимир Вазов, Левски Зона В
На 16.11.2017 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  Левски Зона Г
На 16.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  София:  Хаджи Димитър Бл.147
На 17.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  София:  Сухата Река Бл.13 Вх.В
На 17.11.2017 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  Левски Зона Г, Поп Грую
Община СЕРДИКА  
На 13.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Алдомировска/Димитър Баковс, Враня
Община СРЕДЕЦ  
На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  6-ти Септември, Алабин, Берон, Васил Левски, Васил Левски, Витоша, Ген. Гурко, Ген. Паренсов, Георги С.Раковски, Граф Игнатиев, Евлоги Георгиев, Женева, Неофит Рилски, П. Берон, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Фр. Нансен, Фритьоф Нансен, Хан Крум, Христо Белчев/Гаврил Генов/, Юри Венелин
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  6-ти Септември, Алабин, Васил Левски, Витоша, Ген. Гурко, Ген. Паренсов, Георги С.Раковски, Георги С.Раковски, Граф Игнатиев, Граф Игнатиев, Данте, Евлоги Георгиев, Женева, Карнеги, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Стефан Караджа
На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  София:  Хан Аспарух
На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  6-ти Септември, Алабин, Васил Левски, Граф Игнатиев, Женева, Карнеги, Любен Каравелов, Стефан Караджа, Христо Белчев/Гаврил Генов/, Юри Венелин
На 15.11.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София:  Мальовица
На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  6-ти Септември, Алабин, Васил Левски, Васил Левски, Витоша, Ген. Гурко, Георги С.Раковски, Граф Игнатиев, Данте, Евлоги Георгиев, Иван Вазов, Стефан Караджа, Фритьоф Нансен, Хан Крум, Цар Шишман, Шишман, Юри Венелин, Юри Венелин
На 16.11.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София:  Юри Венелин
На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Алабин, Витоша, Граф Игнатиев, Евлоги Георгиев, Карнеги, Любен Каравелов, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Ф.Нансен, Хан Аспарух
Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  
На 16.11.2017 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  София:  Д-Р Йордан Йосифов /Студентски Град/, Студентски Град
На 15.11.2017 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  София:  Климент Охридски, Св. Климент Охридски
Община ТРИАДИЦА  
На 15.11.2017 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  София:  Св.Георги Софийски/Георги С
 
СОФИЯ ОБЛАСТ  
Община Божурище  
На 13.11.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Божурище:  Лазур
На 13.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Пролеша:  Лале
На 16.11.2017 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Пожарево, Общ. Божурище:  Космонавт Георги Иванов, УПИ ІІ 379/Кв27, УПИ ХІІ-369, кв.29
Община Ботевград  
На 14.11.2017 г. /08:00 - 14:15 ч./ -  Ботевград:  XIII, кв.175, Адрян Атанасов, Александър Стамболийски, Божко Божилов, Букорска, Васил Левски, Гробищен Парк, Иван Вазов, Опълченска, УПИ IX, кв.175, Христо Ботев, Цар Иван Шишман
На 13.11.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./   На 14.11.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./   На 15.11.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./   На 16.11.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./   На 17.11.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Трудовец:  Бистрица, Еделвайс, Иван Вазов, Извор, Любен Каравелов, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Сан Стефано, Стара Планина, Трети Март (Ал. Иков), Урвич, Христо Ботев, Цар Симеон I, Черковна (Марин Димитров)
На 13.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Литаково:  3ти Март, Антон Младенов, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Боговина, Брезовица, Бузлуджа, Велчова Завера (Илия Шопов), Вуто Койчев, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Георги Бенковски (Г.Димитро, Иван Вазов (Ангел Миновски), Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Кап.Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Люто Войвода, Люто Войвода, Мургаш, Начо Иванов, Оборище, Парцел V-41, кв.9 Къща, Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Христо Ботев, Шести Септември (9-ти Iх), Шести Септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин
На 13.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград:  М.Калница, 036152, Местност Бенчова Курия, Местност Бенчовска Курия, Пи-037081, Пик
На 13.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Трудовец:  Александър Стамболийски, Беласица, Бистрица, Бор, Бързашка (Партизанска), В.Зона Лозята, Вардар, Васил Ангелов Цоцов, Васил Левски, Вилна Зона, Витоша, Влашко Поле, Георги Попиванов, Д-Р Димитър Василев, Девети Май, Драган Черния, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зелин, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, Извън Регулация До С. Трудовец, Кирил и Методи, Любен Каравелов, Марица, Мах.Манастирица, Мургаш, Никола Иванов (Н.Драганов), Огоста, Опълченска (Комсомолска), Отец Паисий, Панчовска (Панчо Геровски), Петко Златарски, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Райчин Комитина (В.Башев), Републиканска, Рибарниците, Сан Стефано, Славянска, Спортна Среща, Стара Планина, Стефан Караджа, Стубелска, Трети Март (Ал. Иков), Тунджа, Тутракан (Бузлуджа), Урвич, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Симеон I, Цеко Вълков (М. Палаузов), Черковна (Марин Димитров), Черниш, Шейново, Шипка, Янтра
На 13.11.2017 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград:  Ам Хемус
На 13.11.2017 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Етрополе:  Георги Антонов
На 13.11.2017 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Правец:  Бор, Владин Рът, Езерото, Извън Регулация, До Гр.Правец, Лесковец, Махала Поповска, Махала Пушкарско, Махала Скърнава, Местност Христовото, Серпухов
На 13.11.2017 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Разлив:  13022 Махала Щапалска, №061016 М.Каменяка, Махала Багелейска, Махала Боновска, Махала Влъчковска, Махала Груевска, Махала Куевска, Махала Маргинска, Махала Милинско, Махала Сираковско, Махала Стопански Двор, Махала Чорбанско, Фелиов Рът
На 13.11.2017 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Трудовец:  563032 Местност Пазарника, Беласица, Бистрица, Васил Левски, Вилна Зона, Зелин, Местност Пейовица, Никола Иванов (Н.Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Ракитин, Стубелска, Хаджи Димитър, Цар Борис, Цар Освободител, Черниш, Шипка
На 14.11.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:  Цар Иван Шишман
На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:  Александър Стамболийски, Божко Божилов, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Опълченска, Орхание, Стара Планина
На 14.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград:  Паркинг, Плиска, Рила, Саранск, Темуша
На 14.11.2017 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград:  Александър Войницки, Александър Стамболийски, Божко Божилов, Ваньо Македонски, Гаврил Брънчов, Гълъб Войвода, До Младост, Освобождение, Патриарх Евтимий, Рила, Саранск, Севаст Огнян, Склад На Едро, Стамен Панчев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Иван Шишман, Цар Освободител, Шипка
На 14.11.2017 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ботевград:  Академик Стоян Романски, Александър Батенберг, Александър Стамболийски, Балканска, Бузлуджа, Ваньо Македонски, Дондуков, Зелинград, Каблешков, Любен Каравелов, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Плиска, Преслав, Рила, Саранск, Свети Св. Кирил и Методий, Славейков, Стубеля, ТП, ТП Бузлуджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Самуил
На 15.11.2017 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Ботевград
На 16.11.2017 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Ботевград:  Незнайният Войн, Освобождение, Седемнайсти Ноември, Трети Март
Община Годеч  
На 14.11.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Комщица
На 14.11.2017 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Шума:  УПИ Хv-23
На 18.11.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Годеч:  Софийско Шосе
Община Горна Малина  
На 13.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 14.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 15.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 16.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 17.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Белопопци:  ПИ 035049-Нива Земед.Земя, III-354, кв. 34, Vі-266, М.Чукарката, Имот№027006, УПИ XII-256 кв. 12, УПИ ІІі-324, кв.35, УПИ ІІІ-43, 44, УПИ Іх-Общ, кв.40, УПИ Хіх-346 кв.25
Община Долна баня  
На 13.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня:  Бистришка, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Кокиче, Малиново Поле, Никола Вапцаров, Райна Княгина, Рилско Шосе, Роза, Трепетлика, Търговска, Хвойна
Община Елин Пелин  
На 16.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин:  Детелина, Лесновска, Липа, Топола
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Лесново:  Двадесета, Петдесет и Втора, Четвърта, Четиридесет и Четвърта
На 16.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  068076, II-941 Кв 88, Акация, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Верила, Витоша, Гео Милев, Георги Бакалов, Георги С.Раковски, Детелина, Екзарх Йосиф, Здравец, Ивайло, Йоан Екзарх, Кольо Фичето, Лев Толстой, Липа, Никола Петков, Новоселци, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Петко Р.Славейков, Сан Стефано, Славянска, Средец, Стоян Михайловски, Страцин, Трети Март, УПИ I, кв. 108, Христо Ботев, Черноризец Храбър
На 17.11.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Столник
Община Етрополе  
На 14.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 15:15 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 16.11.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 17.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Лъга
На 14.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 17.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Боженица:  Махала Ласковци
На 14.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 17.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Видраре:  Махала Градище, Махала Кленака, Махала Ликовци, Махала Мусатете, Махала Пешната Лъка, Махала Раздолата, Махала Свин Дол, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни Връх
На 14.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 17.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Калугерово, Общ. Правец:  Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци, Махала Кардашица, Махала Костадиновец, Махала Репавище, Махала Рударец, Махала Свин Дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин, УПИ-Хі-8, кв.4
На 14.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 17.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Правец:  Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Дръвница, Махала Манастирица, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Местност Елисов Рът, Местност Стилковски Рът, Местност Тошински Рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 кв. 110
На 14.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 17.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Правешка Лакавица:  001626, Голямата Ливада, Махала Церица
На 14.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 17.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Своде:  Махала Бакова Могила, Махала Борова Шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман, Махала Лъга, Махала Преход, Махала Требеш, Махала Усоето, Махала Чуклата, Махала Чукльовци
На 14.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 17.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Средни Рът:  Мах.Бечовското, Мах.Голяма Глава, Мах.Дунавското, Мах.Койчовци, Мах.Кондурите, Мах.Куваница, Мах.Мончово Търне, Мах.Средни Рът, Махала Краева Бачия, Махала Кръста, Махала Марково Равнище, Махала Скр. Колиби
На 14.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./   На 16.11.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 17.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Брусен, Общ. Етрополе:  229001, II, кв.1, Кладевски Дол, Махала Бобища, Махала Гарсовец, Махала Дупковец, Махала Нейков Дол, Махала Радов Дол
На 14.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./   На 16.11.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 17.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Видраре:  157, кв. 13, Сграда Кметство, ІІ  кв., Лъга, Махала Джамбазите, Махала Семкова, Пи-083145 М.Мариновото
На 14.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./   На 16.11.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 17.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Джурово:  Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П.Стайков, М.Беляновец кв.9 УПИ VІІі, Малък Искър, Матю Воденичаров, Махала Беляновец, Махала Герановица, Махала Камилче, Махала Мечи Трън, Махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи Май, Септемврийци, Стара Планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин
На 14.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./   На 16.11.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 17.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Етрополе:  Равнището
На 14.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./   На 16.11.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 17.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Лопян:  005034, В.З.Лопян, кв.6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети Май, Девети Септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, кв.6, УПИ 6-22, Вилна Зона, Ленин, Махала Черешовица, Местност Растака, Местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П.Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, кв.29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра
На 14.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./   На 16.11.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 17.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Малки Искър
На 14.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./   На 16.11.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 17.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Манаселска Река:  Махала Буджов Дол, Махала Вила Манаселски Мост, Махала Гараж, Махала Гола Могила, Махала Долна Липа, Махала Драгоица, Махала Липа, Махала Печор, Махала Смолевица, Махала Череша, Махала Чульовци, Укопете
На 14.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./   На 16.11.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 17.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Осиковица:  Махала 57 Км Ам Хемус, Махала Балинска, Махала Баренска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Владовци, Махала Войновци, Махала Вълчиновци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Господарска, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манастира, Махала Манговци, Махала Робовица, Махала Стойковци, Махала Цековци, Махала Чифлика, Махала Ямата
На 14.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./   На 16.11.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 17.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Осиковска Лакавица:  Бостанището, Луковешки Дол, М.Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, Ам &Quot;Хемус&Quot;, П-Л VI-61, кв.5
На 14.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./   На 16.11.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 17.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Равнище:  I кв.29, XVII-290, кв.46, Мах. Грозьов Дол, Махала Големанско, УПИ II-196 кв.8
На 16.11.2017 г. /08:45 - 15:15 ч./ -  Лопян:  Васил Левски, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети Май, Ленин, Махала Черешовица, Местност Черешова, Никола Михайлов, Пета, Свещи Плаз, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра
На 17.11.2017 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Правец:  Махала Правешки Ханове
Община Ихтиман  
На 13.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман:  Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Георги Бенковски, Димитър Попов, Димчо Дебелянов, Йордан Цонев, Кочиово, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Цар Освободител, Царчино
На 13.11.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 15:30 ч./ -  Веринско:  000182, Ул.13, УПИ IX-23, кв.13, УПИ ІІі-124, кв.6, УПИ ХvІІ-131, кв.6
На 13.11.2017 г. /08:45 - 15:15 ч./ -  Веринско:  Ул.13, УПИ IX-23, кв.13, УПИ ІІі-124, кв.6, УПИ ХvІІ-131, кв.6
На 13.11.2017 г. /08:45 - 15:30 ч.; 08:45 - 15:15 ч.; 08:45 - 09:30 ч./ -  Ихтиман:  Автомагистрала Тракия, Извън Регулация/Ам Тракия/, ПИ 007083 М.Царчино
На 14.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Горна Василица
На 14.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Ихтиман:  064007-М.Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, Извън Регулация, Извън Регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М.Добрева Ливада, Малина, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра
На 14.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Мирово, Общ. Ихтиман
На 14.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман
На 14.11.2017 г. /09:15 - 15:15 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман
Община Костинброд  
На 14.11.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Голяновци:  Георги С. Раковски, Местн.Ул.Централна, ул Нарцис УПИ III-92.Кв 21, УПИ Хvі-219, кв.13
На 16.11.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Костинброд:  Асен Златаров, Георги С. Раковски, Детелина, Кооперативен Пазар, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, ПИ 3675, кв.99а, Райна Княгиня, Славянска, УПИ III кв.100, УПИ XII кв.103, Филип Тотю, Христо Ботев, Цанко Церковски
На 13.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Костинброд:  Обединена
Община Мирково  
На 13.11.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Петрич, Общ. Златица
Община Пирдоп  
На 14.11.2017 г. /10:15 - 11:00 ч.; 11:00 - 14:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Златица:  Вилна Зона Черешака, Захари и Мария Сергиеви, Извън Регулация
На 14.11.2017 г. /10:15 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Бенковски, Общ. Мирково; Каменица, Общ. Мирково:  Махала Брестака, Махала Илинден, Махала Преспа, Махала Хвърчил, Махала Черковище, УПИ ХVІІІ-117, кв.6;  Карлиево; Мирково:  000592 Местност Бърдо, Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Г.М.Димитров, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иванчо Зографа, Извън Регулация, Изток, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест. Гюла, Мест. Попов Тор, Местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна Гора, Стара Планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен Камък
На 14.11.2017 г. /10:15 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Петрич, Общ. Златица:  Махала Бодят, П-Л ІІі-124, кв.12, Х-97, кв.24
На 14.11.2017 г. /10:15 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Смолско:  кв.33 УПИ -9-383, П-Л Х-469, кв.21
На 14.11.2017 г. /10:15 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Църквище:  V-19, кв.3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 14.11.2017 г. /10:15 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Чавдар, Общ. Чавдар:  УПИ ХхІІі-1053, 9-ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Иван Филипов, Йордан Йовков, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Местност Бостанлъка, Местност Кьойдере, Местност Чамдере, Местност Шумето, Местност Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Република, Родопи, Секята, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов
На 14.11.2017 г. /10:15 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Челопеч:  Баба Куна, Бачо Киро, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Раковски, Здравец, Извън Регулация, Изгрев, Освобождение, Паисий Хилендарски, Черковна
На 15.11.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Копривщица:  Хаджи Ненчо Палавеев
На 15.11.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Пирдоп:  Артьовица, Бузола, Вежен, Димитър Ночев, Еленска, Манджерин, Саво Савов, Стефан Стамболов, Тополница, Цар Освободител
Община Правец  
На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Осиковица:  Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Цековци, Махала Чифлика
На 13.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Осиковица:  Махала Чифлика
Община Самоков      
На 13.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Самоков:  Бреза, Генерал Раздишевски, Здравец, Зорница, Кокиче, Латинка, Люляк, Ружа, Странджа, Тинтява, Христо Максимов, Явор
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Злокучене, Общ. Самоков:  Местност Лавандула , Общ.Самоков
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Маджаре:  УПИ XI кв.16
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мала Църква:  С. Мала Църква, Община Самоков
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:  Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Местност Лавандула, Местност Ренов Дол, Местност Татарски Брод, Местност Циментово Кладенче, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:  Йордан Йовков, Мальовица, Местност Мало Равнище, Местност Ренов Дол, Местност Щъркелово Гнездо, Местност Язовир Искър, Ул. Здравец, Ул. Здравец, Христо Смирненски, Цар Борис III
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ярлово:  17-та, 18-та, 25-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 30-та, 32-Ра, 42-Ра, ПИ 013001 Местност Св.Петка, Стоп.Двор
На 14.11.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Самоков:  Братя Миладинови, Вардар, Гоце Делчев, Гр. Самоков, ТП Искър - 3, Дунав, Еленин Връх, Любомир Чакалов, Македония, Овнарско, Орлови Скали, Охрид, Преспа, Райна Княгина, Рилска Малина, Самоково, Синчец, Струма, УПИ 65231.909.365, Цар Симеон, Цареви Кладенци, Ястребец
На 15.11.2017 г. /10:30 - 11:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Долни Пасарел:  22472.7449.174
На 15.11.2017 г. /10:30 - 11:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Драгушиново
На 15.11.2017 г. /10:30 - 11:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Ново Село, Общ. Самоков
На 15.11.2017 г. /10:30 - 11:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Самоков:  М. Катранджията, Имот 65231.915.100, Местност Шишманово, Местност Язовир Искър, Софийско Шосе
На 15.11.2017 г. /10:30 - 11:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Шипочане
На 15.11.2017 г. /10:30 - 13:30 ч./ -  Самоков:  Местност Язовир Искър
Община Своге  
На 16.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 17.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Владо Тричков:  .Упи12 Кв72, 1-ва, 10-та, 100, 104-та, 105-та, 106-та, 107-ма, 109-та, 110-та, 111-та, 112-та, 113-та, 114-та, 115-та, 116-та, 119-та, 120-та, 126-та, 153-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-Ра, 20-та, 21-ва, 22-Ра, 23-та, 25-та, 26-та, 28-ма, 3-та, 30-та, 32-Ра, 34-та, 36-та, 37-ма, 40-та, 41-ва, 42-Ра, 43-та, 44-та, 45-та, 5-та, 52-Ра, 55-та, 57-ма, 58-ма, 59-та, 6-та, 60-та, 62-Ра, 69 Та, 7-ма, 71-ва, 73-та, 74-та, 75-та, 76-та, 8-ма, 84-та, 9-та, 91-ва, 92-Ра, XVІІі-272 кв.20, Имот 3267, Клисура, Кметство Втори Етаж, М. Падината, М. Тоскиното ПИ №017010, Мах.Вранил-Тунела, Махала Голяма Лъка, Махала Калугерица, Махала Клисура, Махала Куклите, Махала Орешец, Махала Пехчаница, Махала Ромча, Синия Камък, Стр.Полигон Горни Говедарник, УПИ XI-539 кв.41
На 16.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 09:45 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 17.11.2017 г. /09:45 - 16:15 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Нови Искър:  Местност Бранишки Лозя
На 16.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 17.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Реброво:  Батулийска Битка, Владимир Заимов, Георги Раковски, Мах.Бивола, Мах.Кори, Мах.Огорелица, Мах.Преслъп, Мах.Старо Село, Стара Планина
На 16.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 17.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Томпсън:  Александър Стамболийски, Божур, Кирил и Методий, Кокиче, Мах.Купен, Мах.Равнище, Теменуга, Топола, Устрем, Франк Томпсън, Хан Аспарух
На 16.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 17.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Церецел:  Общ.Своге МТП Церецел
Община Сливница  
На 13.11.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:  Александър Стамболийски, Клокотница, Кочо Честименски, Михаил Георгиев Кенин, Оборище, Петко Славейков, Спартак, Три Уши
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:  Баба Тонка, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Капитан Коста Паница, Княз Александър I-Батенберг, Лев Толстой, Максим Горки, Мир, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон Велики, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин
На 16.11.2017 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:  Отец Матей Преображенски, Ротм. Ат.Бендерев (Д.Бенд, Софроний Врачански, Тодор Каблешков, Шипка
 
 
ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  
Община Белене  
На 13.11.2017 г. /10:00 - 10:05 ч.; 10:05 - 15:55 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   На 14.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 09:35 ч./ -  Божурлук:  Албатрос, Албена, Виктория, Даскал Ников, Зорница, Йордан Миланов, Лом, Мургаш, Никола Петков Караников, Огоста, Осъм, Пирин, Прохлада, Рожен, Ропотамо, Сидер Юнак, Средна Гора, Тунджа, Хвойна, Черни Връх, Шипка
На 13.11.2017 г. /10:00 - 10:05 ч.; 10:05 - 15:55 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   На 14.11.2017 г. /09:30 - 09:35 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 09:35 - 15:55 ч./ -  Петокладенци:  189004, Веселин Чунев, Витоша, Дунав, Евлоги Чунев, Крум Христов, Огоста, Осъм, Петко Блажев, Пирин, Първи Стоп Двор, Рила, Христо Генов, Шипка, Янтра
На 13.11.2017 г. /10:00 - 10:05 ч.; 10:05 - 15:55 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   На 14.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 09:35 ч.; 09:35 - 15:55 ч./ -  Стежерово:  Аксаков, Ал.Константинов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Асен Халачев, Балкан, Беласица, Борко, Вапцаров, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Виктория, Вл.Заимов, Вл.Тричков, Г.Бенковски, Г.Кирков, Гатю Коларов, Гео Милев, Гоце Делчев, Д.Бендерски, Д.Грънчаров, Данко Великов, Димо Хаджидимов, Дунав, Жданов, Ив.Вазов, Йорданка Николова, Клокотница, Л.Каравелов, Л.Станев, Люляк, Малчика, Маршал Толбухин, Младен Блажев, Морава, Николай Корнев, Петко Денев, Петко Напетов, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Ропотамо, Сенко, Стара Планина, Стела Благоева, Христо Ботев, Христо Кабакчиев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Яне Сандански
На 13.11.2017 г. /10:00 - 10:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   На 14.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 09:35 ч./ -  Татари:  177014, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Дойран, Илинден, Кирил и Методий, Коста Шишманов, Крум Тончев, Любен Каравелов, Н.Й.Вапцаров, Отец Паисий Хилендарски, П.Р.Славейков, Панайот Волов, Първи Стоп Двор, Радецки, Рила, Слави Алексиев, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хр.Смирненски, Христо Кърпачев, Цветан Спасов, Шипка
На 13.11.2017 г. /10:05 - 15:55 ч./ -  Татари
Община Долна Митрополия  
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Брегаре:  Александър Стамболийски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Коста Златарев, П.Волов, Христо Ботев
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Брегаре:  Васил Коларов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Петър Берон, Пирин, Рила
Община Долни Дъбник  
На 15.11.2017 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Бъркач:  І-445, Стр. кв. 27, Александър Стамболийски, Анжело Димитров, Банска, В.И.Ленин, В.Коларов, Васил Левски, Васил Тодоров, Васил Цаков, Витоша, Въло Йотов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Край Село, Местност Барата, Механизатор, Мусала, Н.Й.Вапцаров, Найден Американски, Никола Радев, Околовръстна, Партизанска, Пирин, Река Вит, Родопи, Рубин, Руски Път, Сибирска, Слави Алексиев, Средна Гора, Стара Планина, Стоян Едрев, Студенец, Христо Ботев, Цветан Спасов, Шипка
На 13.11.2017 г. /08:15 - 09:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 14.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Долни Дъбник:  Социално Включване Хр.Янчев, В Левски, Ген Ганецки, Долни Дъбник, Иван Вазов, Ропотамо, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Янчев
На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горни Дъбник:  Ал Стамболийски, Вл и Ленин, Гоце Делчев, Гурко, Д Благоев, Ив Вазов, Кирил Методий, Опълченска, Христо Ботев, Черно Море, Яне Сандански
На 15.11.2017 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Градина, Общ. Долни Дъбник:  V-297, кв. 68/Стопански Двор/, Бачо Киро, В.Левски, Васил Априлов, Вит, Витоша, Вихрен, Георги Бенковски, Георги С Раковски, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колю Фичето, Любен Каравелов, Марица, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Опълченска, Осогова, Отец Паисий, Панайот Волов, Прага, Първи Май, Рила, Симеон Василев, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шар Планина, Шипка
На 15.11.2017 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Дисевица:  Волинска, Г.С.Раковски, Г.Томов, Девети Септември, Изгрев, Московска, С.Алексиев
На 15.11.2017 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Къртожабене:  000340 , М. Каменец, Аврора, Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Кокиче, Местност Булин Дол, Местност Барата, Огнеборец, Орлица, Радецки, Ралица, Студенец, УПИ II кв. 5, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Чернялка
На 15.11.2017 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Къшин
На 15.11.2017 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Петърница:  Александър Стамболийски, Арда, Босфора, Бузлуджа, Букурещ, В Левски, Васил Атанасов, Васил Коларов, Васил Кръстев, Велико Търново, Вит, Волга, Волгоград, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Гурко, Девети Септември, Димитър Димитров, Дунав, Еделвайс, Иван Генов Пеев, Иван Павлов Атанасов, Искър, Киев, Край Село, Лозарска, Маршал Толбухин, Месност Край Село, Местност Пангала, Москва, Мусала, Н.Хикмет, Оджовото, Опълченска, Осъм, Панайот Волов, Плачковска, Плевен, Плиска, Първи Май, Рила, Скобелев, Славия, София, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопанска, Стоян Едрев, Студентска, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шейново, Шипка, Шумен
На 15.11.2017 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Търнене:  10-ти Конгрес, 11-ти Конгрес, Ал.Стамболийски, В.Левски, Васил Априлов, Вит, Върбишка, Г.Бенковски, Г.Кирков, Ген.Скобелев, Ив.Митов, Ивайло, Кюнка, Л.Каравелов, Лато Лачев, Найден Рачев, Опълченска, Освобождение, П.Р.Славейков, Филип Тотю, Хаджи Димитрър, Хаджи Димитър, Хр Смирненски, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Чернялка, Ю.А.Гагарин
На 15.11.2017 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:  Местн.Табакова Чешма, Местн.Табакова Чешма IV, Местност Табакова Чешма, Текийски Орман
На 15.11.2017 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  Къртожабене:  000340 , М. Каменец, Аврора, Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Кокиче, Местност Барата, Огнеборец, Орлица, Радецки, Ралица, Студенец, УПИ II кв. 5, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Чернялка
На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Къртожабене:  Местност Булин Дол
Община Искър  
На 13.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Искър, Общ. Искър:  Бр Миладинови, Вапцаров, Кирил и Методий, Николай Петрини, Тунджа, Христо Наумов, Цвятко Георгиев, Чаталджа
На 13.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Писарово, Общ. Искър:  Вера Златарева, Волга, Георги Димитров, Иван Рилски, Лазар Станев, Никола Й.Вапцаров, Петко Напетов, Райко Даскалов, Софроний Врачански, Спас Дупаринов, Христо Ботев
Община Кнежа  
На 19.11.2017 г. /07:00 - 08:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бреница, Общ. Кнежа:  021113 С Екатте 06375, 23-ти Септември, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бачо Киро, Бреза, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Вит, Витоша, Възраждане, Въча, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димитър Попценов, Дунав, Етъра, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Ангелов, Искър, Йордан Каменополски, Йорданка Чанкова, Кап. Петко Войвода, Климент Охридски, Кочо Чистеменски, Кънчо Пешунов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Марин Пешев, Марица, Милин Камък, Михаил Йончев, Неофит Бозвели, Огоста, Одрин, Опълченска, Осъм, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Поп Харитон, Рила, Руен, Свилен Русев, Сидер Войвода, Скът, Солун, Спартак, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Кратунски, Стопански Двор, Стоян Михайловски, Странджа, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон I-ви, Царевец, Черно Море, Шипка, Яне Сандански, Янтра;  Гостиля:  Александър Стамболийски, Възраждане, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Пирин, Рила, Сан Стефано, Сергей Румянцев, Хаджи Димитър, Цветан Радойски;  Долни Луковит:  I-ви Стопански Двор, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бенковски, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Веслец, Втори Стопански Двор, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Демир Велиев, Димитър Спасов, Димчо Дебелянов, Дунав, Иван Вазов, Иван Рилски, Извън Регулация, Искър, Кирил и Методий, Климент Охридски, Клокотница, Козлодуй, Криволак, Любен Каравелов, Марин Дринов, Мусала, Нов Квартал, Одрин, Отец Паисий, П.К.Яворов, Петлешков, Петър Берон, Пирин, Писаровска Могила, Радецки, Раковски, Сопот, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор II, Тулча, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Хайдушка Поляна, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Симеон, Шипка, Янтра;  Еница:  000191, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Батак, Бачо Киро, Безименна, Бистрица, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Вит, Витоша, Вихрен, Гаврил Генов, Ген. Столетов, Ген. Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Йордан Лютибродски, Карл Маркс, Кирил и Методий, Клокотница, Коста Гергов, Лазар Станев, Ленин, Любен Каравелов, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Одрин, Паисий Хилендарски, Партизанска, С.Еница, Станке Димитров, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цар Калоян, Чапаев, Шипка;  Кнежа:  23-ти Септември, 3761, 6610067, 6610100, 735082, Местност Криволя, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Баба Тонка, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бистрица, Благой Иванов, Брацигово, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Вела Пеева, Верила, Вит, Витоша, Втори Стопански Двор, Върбица, Въча, Гаговска Кошара, Ген. Владимир Стойчев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Гостиля, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Димчо Дебелянов, Драва, Дунав, Елин Пелин, Ивайло, Иван Бонов, Иван Вазов, Изгрев, Иларион Макариополски, Ильо Войвода, Искър, Йоан Екзарх, Калиакра, Камчия, Кап. Георги Мамарчев, Кирил и Методий, Клокотница, Козлодуй, Козница, Ком, Константин Фотинов, Кресна, Криволак, Липа, Лисичи Валог, Лозенец, Лом, Лонгоза, Любен Каравелов, Люлин, Мадара, Марин Боев, Марица, Маршал Толбухин, Мерата, Места, Местност Град Кнежа, Местност Криволя, Местност Къмпинга, Местност Лисичи Валог, Местност Мерата, Местносттрите Декара, Митко Палаузов, Назъм Хикмет, Найден Геров, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Никола Петков, Огнян Михайлов, Огоста, Околчица, Опълченска, Осогово, Охрид, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Перущица, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Петко Р. Славейков, Пею Тодоров, Пирин, Плиска, Презвитер Кузма, Преслав, Пролет, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Ракитин, Рила, Родопи, Ропотамо, Росица, Св.Наум, Скът, Славчо Н. Вълчинков, Солун, Софроний Врачански, Сребрен, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Цанов, Стоян Михайловски, Стражин, Странджа, Страцин, Струма, Тимок, Тодор Каблешков, Тракия, Тунджа, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Самуил, Чавдар Войвода, Чайка, Черни Връх, Черно Море, Черноризец Храбър, Шабла, Шейново, Шипка, Юрий Венелин, Юрий Гагарин, Янко Сакъзов, Янтра;  Лазарово:  23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Верила, Вит, Витоша, Владая, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Цонов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Ильо Войвода, Искър, Кирил и Методий, Ком, Лазар Митов, Маршал Толбухин, Около Село, Осогово, Панайот Хитов, Пирин, Поп Богомил, Река Амур, Рила, Родопи, Софроний Врачански, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон I-ви, Юрий Гагарин;  Търнак:  9-ти Септември, І-529, кв. 43а, Айра, Ален Мак, Байкал, Батак, Бачо Киро, Божур, Васил Кънчев, Васил Нинов, Васил Тодоров, Вит, Владая, Вълю Симеонов, Гено Петров, Гео Милев, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Дако Даковски, Димитър Благоев, Иван Бонов, Иван Вазов, Иван Ненов, Иван Нивянин, Илия Станев, Ком, Крайбрежна, Крайна, Ленин, Марин Стоянов, Месност Белослатенски Път, Местност Печов Вир, Мир, Обнова, Оборище, Опълченска, Плиска, Речка, Ропотамо, Сан Стефано, Септемврийци, Стопански Двор, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин;  Червен Бряг:  Стефан Караджа
Община Левски  
На 13.11.2017 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 14.11.2017 г. /15:15 - 16:30 ч./   На 17.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Аспарухово, Общ. Левски:  Адалберт Антонов-малчика, Арда, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Г.С.Раковски, Георги Бенковски, Камчия, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Огоста, Осъм, Панайот Волов, Пирин, Родопи, Ропотамо, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Янтра
На 13.11.2017 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 14.11.2017 г. /15:15 - 16:30 ч./   На 17.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Левски, Общ. Левски
На 13.11.2017 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Левски, Общ. Левски:  Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Страшимиров, Асен Халачев, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Веселина Геновска, Веслец, Витоша, Владимир Заимов, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Геоги Парцалев, Гергана, Д-Р Петър Берон, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Дунав, Елин Пелин, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Княз Александър Батенберг, Княз Борис, Крум Попов, Лазар Станев, Локомотив, Максим Горки, Милин Камък, Неофит Бозвели, Оборище, Осъм, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петрини, Пролет, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка, Ясна Поляна
На 14.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч./ -  Крушуна:  Александър Ганчев, Вежен, Вихрен, Ганчо Дочев, Георги Котев, Денчо Христов, Дечо Николов, Димитричка Чолакова, Димитър Попов, Дочо Нейков, Йордан Станчев, Костадин Стойков, Крайбрежна, Люлин, Маарата, Марийка Мончева, Митко Пройнов, Митю Киров, Моню Ив.Минев, Неделчо Генов Христов, Неделчо Котев, Опълченска, Осъм, Петър Червенков, Рила, Сава Попов, Сакар, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Симеонов, Странджа, Христо Плахчев, Цветан Петров
На 14.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч./ -  Летница, Общ. Летница:  Александър Димитров, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Балкан, Бачо Киро, Безименна, Бузлуджа, България, Васил Левски, Витоша, Ген.Скобелев, Генерал Радецки, Георги Бенковски, Георги Раковски, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Доктор Г.М.Димитров, Дунав, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Клокотница, Козл0дуй, Летница, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марица, Москва, Мусала, Неофит Рилски, Никола Петков, Паисий Хилендарски, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Петко Д.Петков, Петко Ф.Атев, Пирин, Пишмана, Райко Даскалов, Райна Княгина, Рила, Сергей Румянцев, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Странджа, Страцин, Стрелча, Тодор Икономов, Тодор Каблешков, Трапезица, УПИ I, кв.45, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Бакалов, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царевец, Шипка
На 14.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч./ -  Чавдарци, Общ. Ловеч:  Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Беласица, Бузлуджа, Вежен, Витоша, Възвишеска, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Сава Раковски, Дунав, Марица, Мусала, Никола Д.Петков, Огоста, Осъм, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода, Пирин, Рила, Свети Кирил и Методий, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Търговска, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Шипка, Янтра
На 14.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:30 - 14:45 ч./ -  Асеновци:  1-ви Май, 23-ти Септември, 8-Ми Март, 9-ти Май, Александър Стамболийски, Асен Банчев, Асен Вълев, Асен Халачев, Бахчалъка, Бузлуджа, Бързаца, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Г.С.Раковски, Гастело, Гено Борисов, Евтим Костов, Емил Михайлов, Иван Кунчев, Извън Регулацията, Индустриална, Калето, Липето, Любен Каравелов, Люлин, Малчика, Манол Нисторов, Милан Кунчев, Мир, Митко Палаузов, Мусала, Никифор Йорданов, Николай Панчев, Огоста, Огражден, Осмо Калугерово, Осъм, Пеньо Йончев, Райко Даскалов, Раковска, Рила, Ропотамо, Селище, Сергей Румянцев, Сливница, Софка Вълева, Стадиона, Стара Планина, Трети Март, Филип-Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шипка, Яворов
На 14.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:30 - 14:45 ч./ -  Горско Сливово:  Георги Димитров
На 14.11.2017 г. /09:30 - 14:45 ч./ -  Летница, Общ. Летница:  Александър Стамболийски, Асен Златаров, Балкан, Бузлуджа, България, Васил Левски, Георги Бенковски, Димчо Дебелянов, Кирил и Методий, Клокотница, Летница, Марица, Неофит Рилски, Никола Петков, Пейо К.Яворов, Петко Ф.Атев, Райко Даскалов, Райна Княгина, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Страцин, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Царевец
На 14.11.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Деляновци:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 17.11.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Летница, Общ. Летница
Община Плевен  
На 13.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 15.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 16.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 17.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 18.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Буковлък:  11-ти Декември, Беласица, Белград, Дряново, Дунав, Заводска, Заря, Иглика, Латинка, Никопол, Оборище, Орлица, Пирин, Русе, Сан Стефано, Страцин, Тимок, Тутракан, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Център, Шипка
На 13.11.2017 г. /08:30 - 08:40 ч./ -  Плевен:  Гренадирска
На 13.11.2017 г. /08:30 - 12:00 ч./ -  Плевен:  Асен Златаров, Генерал Ганецки, Гривица, К.Охридски/Карл Маркс/, Осогово, Републиканска, Рила/Ю.Гагарин/, Фридрих Енгелс, Христо Ботев
На 13.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Пелишат:  17 Партизани, Вит, Дунав, Иван Вазов, Любен Вешков, Осъм, Победа, Христо Ботев
На 13.11.2017 г. /08:45 - 12:15 ч./   На 14.11.2017 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  Плевен:  Дружба
На 13.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Бръшляница
На 13.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Коиловци:  9-ти Септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Владимир Заимов, Г Димитров, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, Местност Байнова Могила, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, Средна Гора, Стара Планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Янко Сакъзов
На 13.11.2017 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Коиловци
На 13.11.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 10:40 - 10:45 ч./ -  Плевен:  XXi, Българска Авиациа /Индустр., Георги Кочев, Индустриална Зона, Местн.Акчара, Местн.Западна Идустриална Зона, Метро, Строител
На 13.11.2017 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Плевен:  XXi, Местн.Западна Идустриална Зона, Строител
На 13.11.2017 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Плевен:  Иван Вазов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Цоню Матев
На 13.11.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Плевен:  Акд.Й.Трифонов, Браила, Йордан Йовков, К.Охридски/Карл Маркс/, Одеса, Републиканска, Рила/Ю.Гагарин/, Сергей Румянцев, Трифон Кунев/Лагерна/, Христо Ясенов
На 14.11.2017 г. /08:30 - 12:00 ч./ -  Плевен:  Г.С.Раковски, Д.Константинов/Ц.Спасо/, Константин Величков, Неофит Рилски, Парашкев Цветков
На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Търнене:  Ал.Стамболийски, Вит, Върбишка, Г.Кирков, Ив.Митов, Ивайло, Лато Лачев, Найден Рачев, Опълченска, Христо Ботев
На 14.11.2017 г. /12:30 - 15:00 ч./ -  Плевен:  Българска Авиациа /Индустр., Индустриална Зона
На 15.11.2017 г. /08:45 - 12:45 ч./ -  Плевен:  Вардар/П.Пеловски/, Генерал Атанас Стефанов, Къкрина, Мара Денчева, Проф.Христо Бръмбаров, Хемус
На 15.11.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Плевен:  Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/, Енерго Гаражи Плевен, Иван Тодоров, Котел
На 15.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Плевен:  Ал.Стамболийски, Серес, Цар Самуил/В.Топалски/
На 16.11.2017 г. /08:45 - 12:45 ч./ -  Плевен:  Генерал Тошев, Георги Кочев, Десети Декември, Молдавия, Русе/Д-Р Бешев/, Трифон Кунев/Лагерна/
На 16.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Плевен:  Враня/Ат.Георгиев/, Дойран/Толбухин К.Златарев/, Стоян Заимов, Хаджи Димитър, Янко Сакъзов
На 16.11.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Плевен:  Генерал Скобелев, Гургулят, Добрич, Драва, Илинден, Проф.Христо Бръмбаров
На 17.11.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Плевен:  Генерал Тотлебен, Люляк, Мир, Рудозем, Сторгозия
На 17.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Плевен:  Миладинови Братя, Неофит Рилски, П.Р.Славейков, Пирин
На 19.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плевен:  Георги Кочев
Община Пордим  
На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Пордим:  Алеко Константинов, Балкан, Гурко, Иван Вазов, Кала Тепе, Сергей Румянцев, Скобелев, Средец, Стара Планина, Цар Освободител
На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Каменец, Общ. Пордим:  Априлов, Бузлуджа, Витоша, Иван Вазов, Осъм, Отец Паисий, Рила, Стара Планина, Хан Крум, Шипка
На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Пордим:  Ал Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Иван Божинов, Капитан Галпер, Кирил и Методий, Климент, Отец Паисий, Цар Освободител, Централна
На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Пелишат:  17 Партизани
На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Пордим:  Братя Миладинови, В.Априлов, Гурко, Кала Тепе, Рила, Скобелев, Стара Планина, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух
Община Червен бряг  
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Девенци:  000246, 1-ви Май, Ал Стамболийски, Байкал, Бенковски, Бузлуджа, В Левски, Г Димитров, Ген Скобелев, Д Благоев, Д Дебелянов, Девети Май, Добруджа, Дунав, Л Бенов, Л Каравелов, М Дринов, Мато Стефанов, П Яворов, Сливница, Ст Караджа, Тодор Каблешков, Украйна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 15.11.2017 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Радомирци:  Александър Стамболийски, Васил Коларов, Г Димитров, Г С Раковски, Гурко, Д Благоев, Иван Бунданов, Иван Вазов, Л Каравелов, Н Тодоров, П Доцов, П Каравелов, Ракитска, Скобелев, Славейков, Шипка
На 15.11.2017 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Червен Бряг:  Антим, Европа, Залупен Кладенец, Мако Даков, Стара Планина, Яне Сандански
 
ОБЛАСТ ПЕРНИК  
Община Брезник  
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник:  С.Велковци, УПИ Іv-105, кв.40
На 16.11.2017 г. /08:30 - 12:30 ч.; 08:30 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Глоговица
На 16.11.2017 г. /08:30 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Конска:  IV-310, 311
На 16.11.2017 г. /08:30 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Лялинци:  I-259 кв.13
На 17.11.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Ребро
Община Ковачевци  
На 13.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 17.11.2017 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:30 - 13:30 ч./ -  Блатешница:  МТП Ткзс, П-Л XVII, Пл.N 48, кв.9, УПИ ХvІІ кв.6
На 13.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 17.11.2017 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:30 - 13:30 ч./ -  Враня Стена:  Джоковци
На 13.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 17.11.2017 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:30 - 13:30 ч./ -  Габрешевци:  Мах. Богдановци, Мах. Бусарска, Мах. Гелевци, Мах. Зарковци, Мах. Клисурци, Мах. Костадиновци, Мах. Мутарска, Мах. Пешова, Мах. Полоканска, Мах. Равнище, Мах. Тихия Кът, Мах. Ущиринци
На 13.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 17.11.2017 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:30 - 13:30 ч./ -  Горна Глоговица:  МТП Банков Рид
На 13.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 17.11.2017 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:30 - 13:30 ч./ -  Дивля:  Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Димитров-майстора, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Д-Р Г.М.Димитров, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Крайречна, Мах.Бежанска, Мах.Бонева, Мах.Валявичарска, Мах.Войнова, Мах.Гогева, Мах.Джоманова, Мах.Дубрава, Мах.Дульова, Мах.Жъкова, Мах.Заякова, Мах.Ильова, Мах.Козаш, Мах.Костадинова, Мах.Кукувичарска, Мах.Кушлина, Мах.Кушова, Мах.Милкова, Мах.Милошова, Мах.Никова, Мах.Панчова, Мах.Паунова, Мах.Пезулярска, Мах.Пешова, Мах.Преслъп, Мах.Славкова, Мах.Тумба, Мах.Ушанова, Мах.Фильова, Мах.Чавкова, Мах.Шумкова, Никола Вапцаров, Никола Петков, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Филип Тотю, Христо Ботев
На 13.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 17.11.2017 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:30 - 13:30 ч./ -  Добри Дол, Общ. Трекляно:  Махала Горна Ливада, Махала Добридолски Воденици, Махала Паргова, Махала Савова
На 13.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 17.11.2017 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:30 - 13:30 ч./ -  Жабляно:  29012.1.1
На 13.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 17.11.2017 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:30 - 13:30 ч./ -  Земен:  Албена, Александър Стамболийски, Асен Златарев, Баба Тонка, Белово, Васил Левски, Вилна Зона Муршина Падина, Гео Милев, Гоце Делчев, Груйова, Д-Р Г.М.Димитров, Димитър Благоев, Евтим Арсов, Земенски Манастир, Земенско Кале, Ивайло, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кирил и Методи, Княз Борис, Кракра, Любен Каравелов, Майстор Миленко, Манастирска, Мах.Бакалска, Мах.Брънзова и Орлово Гнездо, Мах.Гледжарска, Мах.Дойчинова, Мах.Искренова, Мах.Митина, Мах.Митова, Мах.Царева, Мах.Язовира, Никола Вапцаров, Никола Петков, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Петър Берон, Пещерско Шосе, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Риша, Самуил, Симеон, Стефан Стамболов, Струма, Тичък, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Тервел, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Яне Сандански
На 13.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 17.11.2017 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:30 - 13:30 ч./ -  Калотинци
На 13.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 17.11.2017 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:30 - 13:30 ч./ -  Косово, Общ. Трекляно:  Махала Ангеловци, Махала Върбица, Махала Въргинци, Махала Дузинци, Махала Дурниловци, Махала Качаревци, Махала Лисичковци, Махала Пашинци, Махала Поповци, Махала Селото, Махала Сировичинци, Махала Такламановци, Махала Широки Дол
На 13.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 17.11.2017 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:30 - 13:30 ч./ -  Лобош:  020013 По Квс , М. Царски Рид, III-154, 155, кв.39, Павлов Дол, УПИ Іx кв.305, УПИ ІІі, кв.42, Царски Рид
На 13.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 17.11.2017 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:30 - 13:30 ч./ -  Одраница
На 13.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 17.11.2017 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:30 - 13:30 ч./ -  Пещера, Общ. Земен
На 13.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 17.11.2017 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:30 - 13:30 ч./ -  София:  Надежда
На 13.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 17.11.2017 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:30 - 13:30 ч./ -  Трекляно:  Махала Антовци, Махала Аплатовци, Махала Бакъмска, Махала Божуринци, Махала Бойкинци, Махала Връшинци, Махала Гебовци, Махала Горни Балабановци, Махала Димитрина, Махала Долни Балабановци, Махала Долно Гъжинци, Махала Корубинци, Махала Кръстинци, Махала Кьосинци, Махала Лисичковци, Махала Младост, Махала Павлевци, Махала Поповци, Махала Стойковци, Махала Сукинци, Махала Тодоровци, Махала Тошинци, Махала Трънярци, Махала Тупарци, Махала Цалакина, Махала Центъра, Махала Чавдаровци, Махала Шавудинци, Махала Щроклинци
На 13.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:30 - 10:00 ч./   На 17.11.2017 г. /11:30 - 12:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:30 - 13:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Калище
На 13.11.2017 г. /08:30 - 10:00 ч./   На 17.11.2017 г. /11:30 - 12:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Жабляно:  Цигански Брод
На 13.11.2017 г. /08:30 - 10:00 ч./   На 17.11.2017 г. /11:30 - 12:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Земен:  Пещерско Шосе
Община Перник  
На 13.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Перник:  Айдарица, Димитър Благоев, Драва, Леденика, Ленин, Чехов
На 13.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Перник:  Граово
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник:  1-ва, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, кв. Рудничар
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Перник:  Алеко Константинов, Ален Мак, Бенковска, Бунтовник, Васил Стоин, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Княз Александър Батенберг, Любен Каравелов, Люлин, Миньор, Миньор, Отец Паисий, Палма, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Селимица, Софийско Шосе, Софийско Шосе, Търговска, Шамък
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Радуй
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 18.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник:  1-ва, 14-та, 16-та, 17-та, Рудничар
На 13.11.2017 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Перник:  Владислав Граматик, Добри Чинтулов, Михаил Георгиев, Никола Карев, Презвитер Козма, Тако Пеев, Тодор Влайков, Тодор Паница
На 13.11.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Перник:  Брегалница, Кракра, Кракра Пернишки, Кресна, Св.Св.Кирил и Методий
На 14.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Перник:  Бабуна, Балкан, Беласица, Градище, Девети Май, Дъга, Пирин, Сахат Тепе, Черковна
На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Перник:  Алеко Константинов, Балван, Връх Богдан, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Елбрус, Краище, Лисец, Морозов, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Протожерица, Софийско Шосе, Стара Планина, Стефан Караджа, Столетов, Тева, Христо Ботев
На 14.11.2017 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Перник:  Отец Паисий
На 14.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Перник:  Физкултурна
На 15.11.2017 г. /08:00 - 15:30 ч./ -  Батановци:  Бистрица, Владимир Заимов, Желю Демиревски, Коста Тричков, Мах.Делниче, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Св.Св.Кирил и Методий, Старо Село, Стране, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
На 15.11.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Перник:  Васил Левски, Монте Карло
На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Перник:  Балван, Връх Богдан, Еделвайс, Елбрус, Краище, Лисец, Морозов, Протожерица, Стара Планина, Столетов
На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:16 ч./ -  Перник:  Витоша, Люлин, Малашевска, Оборище, Протожерица, Рила, Родопи, Стара Планина, Странджа, Шибой, Шипка
На 15.11.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Перник:  252 Цгч Ул.Отец Паисий, Искър, Найчо Цанов, Отец Паисий, Райко Даскалов, Черешово Топче
На 15.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Перник:  Гарата Атц, Гарата Мрц, Железничарска
На 16.11.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Перник:  Ангел Кънчев, Антим Първи, Ахелой, Ботьо Петков, Иван Асен Втори, Иван Страцимир, Иларион Макариополски, Клокотница, Марин Дринов, Матей Преображенски, Мъглиж, Неофит Бозвели, Никола Обретенов, Света Гора, Филип Тотю, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Цар Борис I, Цар Самуил, Цар Симеон
На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник:  1-ва, 1-ва, 1-ва, 104, 105, 13-та, 13-та, 14-та, 14-та, 15-та, 15-та, 16-та, 16-та, 17-та, 17-та, кв. Радина Чешма, УПИ 110, Кад. Район 623, кв. Рудничар, кв. Рудничар, Пирдоп, Радина Чешма, Радина Чешма Имот 611-406
На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Перник:  Ален Мак, Балван, Витоша, Вихрен, Връх Богдан, Еделвайс, Елбрус, Краище, Лисец, Люлин, Морозов, Протожерица, Рила, Роза, Стара Планина, Стара Планина, Столетов, Стоян Заимов, Чавдар
На 16.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Перник:  Радина Чешма
На 17.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 16:00 ч./ -  Перник:  101, Бенковска, Вардар, Васил Левски, Васил Стоин, Железничарска, Искър, Княз Александър Батенберг, Кракра, Миньор, Найчо Цанов, Отец Паисий, Раковска, Раковски, Търговска
На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник:  1-ва, 101, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, Вардар, Железничарска, Искър, кв. Рудничар, Княз Александър Батенберг, Кракра, Миньор, Найчо Цанов, Отец Паисий, Търговска
На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Перник:  Буная, Веслец, Витоша, Вихрен, Околчица, Сини Връх, Стара Планина
На 17.11.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Перник:  Вардар, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра Пернишки, Райко Даскалов, Розова Долина, Струма
Община Радомир  
На 13.11.2017 г. /08:45 - 12:00 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Радомир:  Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Драган Цанков, Кирил и Методи, Милан Грънчаров
На 13.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Радомир:  Мах.Дукова
Община Трън  
На 13.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Ерул
На 13.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 14.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 15.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 16.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 17.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Бусинци
На 14.11.2017 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 17.11.2017 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Бераинци]  Бохова:  УПИ-Хi-148;  Главановци, Общ. Трън; Джинчовци; Лешниковци:  Имот 32, кв.5;  Милославци:  УПИ V-71, кв.18; Насалевци;  Рани Луг:  П-Л ХХІ-235, кв.7, УПИ Іv-280, кв.3 Мах. Пещер;  Реяновци; Трън:  8ми Март, Бор, Георги Бабичев, Граничар, Денчо Знеполски, Десета, Имот 000697 Стопански Двор, Мах.Ахчийски Кошари, Мах.Горно Баринци, Мах.Кошарите, Махала Кошаре, Мурговица, Нов Живот, Руй, Света Троица, Стефан Рангелов; Цегриловци:  ПИ 197;  Ярловци
На 14.11.2017 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 17.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Туроковци
На 14.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 17.11.2017 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Забел;  Зелениград:  Общ, Трън, Парцел ІІі-253, кв.40, УПИ XXXIII - 371кв 20;  Слишовци; Стрезимировци:  56
На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Филиповци
 
 
ОБЛАСТ МОНТАНА  
Община Берковица  
На 13.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 14.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 15.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 16.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 17.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Берковица:  Акация, Александровска, Антим I, Ашиклар, Витоша, Георги Сава Раковски, Д-Р Иван Панов, Д-Р Иван Панов(9 Септември), Даме Груев, Йордан Радичков, Ком, Митрополит Кирил, Оборище, Огоста, Петър Берковски, Площад Свобода, Площад Славейков, Сливница, Страцимировска, Тракия, Цар Крум, Чаталджа, Червена Стена
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 18.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Берковица:  Лале, ПИ 03928.66.32, Първи Май, Рако-Ца Ул.Братя Миладинови, Раковица, Раковица Ул. 1-ви Май, Раковица Ул. Иглика, Раковица Ул. Крайречна, Раковица Ул. Криви Рог, Раковица Ул. Лале, Раковица Ул. Малина, Раковица Ул. Мир, Раковица Ул. Пролет, Раковица Ул. Свобода, Раковица Ул.Добри Чинтулов, Раковица Ул.Панайот Хитов, Раковица Ул.Усин Керим, Ружа, Свобода, Страцимировска, Чайка
На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бързия:  Бучняк, Иван Вазов, Тодорини Кукли
На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Берковица:  Детелина, Заряница, Здравец, Калето, Люляк, Минзухар, Пиротска, Теменуга, Тузлата
На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Замфирово:  1 Ви Май, 5 Ти Декември, Аметица, Гаврил Генов, Замфир Попов, Карл Маркс, Ком, Лазар Младенов, Ленин, Марек, Москва, Никола Й. Вапцаров, Пирин, Преславска, Рила, Стара Планина, Тодор Благов, Христо Ботев, Христо Михайлов, Ъгъла На Ул. З. Попов и Преслав
Община Бойчиновци  
На 13.11.2017 г. /09:15 - 09:20 ч.; 12:55 - 13:00 ч./ -  Бели Брег:  Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Стопански Двор, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 13.11.2017 г. /09:15 - 09:20 ч.; 09:20 - 12:55 ч.; 12:55 - 13:00 ч./ -  Бойчиновци:  Георги Трайков, Иван Андреев
На 13.11.2017 г. /09:15 - 09:20 ч.; 09:20 - 12:55 ч.; 12:55 - 13:00 ч./ -  Охрид:  560078, Втора, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 13.11.2017 г. /09:15 - 09:20 ч.; 09:20 - 12:55 ч.; 12:55 - 13:00 ч./ -  Палилула:  Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 13.11.2017 г. /09:15 - 09:20 ч.; 12:55 - 13:00 ч./ -  Бели Брод:  Александър Стамболийски, Ангел Дамянов, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Цветков, Дамян Димитров, Димитър Дойчинов, Замфир Попов, Иван Вазов, Извън Регулация, Илия Ст.Дамянов, Йорданка Чанкова, Каменодолска, Любен Каравелов, Малчика, Марин Станков, Нако Дамянов, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Райко Даскалов, Септемврийци, Столетов, Хаджи Димитър, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин
На 13.11.2017 г. /09:15 - 09:20 ч.; 12:55 - 13:00 ч./ -  Градешница
На 13.11.2017 г. /09:15 - 09:20 ч.; 12:55 - 13:00 ч./ -  Лехчево:  000252, 216081, I кв. 104, Александър Дудов, Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Воденичарска, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Димов, Елин Пелин, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил и Методи, Македония, Марин Дринов, Милин Камък, Никола Й.Вапцаров, Паисий Хилендарски, Партизанска, Парчевич, Пенчо Славейков, Райко Даскалов, Сан Стефано, Христина Морфова, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Цар Симеон, Цветко Терзийски, Чаталджа, Юрий Гагарин
На 13.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Охрид:  560078, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Тринадесет, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
Община Брусарци  
На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Брусарци:  23-ти Септември, Асен Златаров, Борис Рангелов, Волга, Гаговишна, Георги Димитров, Георги Трайков, Девети Септември, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Индустриална, Караджа, Ком, Комсомолска, Левски, Нечинска, Пазарска, Поп Андрей, Пролетарска, Раковска, Спортист, Тодор Кънчев, Трайчо Костов, Търговска, Хайдушка, Христо Ботев, Чавдар, Червено Знаме, Черковна
На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Буковец, Общ. Брусарци:  Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Кирил и Методи, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Никола Вапцаров, Поп Андрей, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин
На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Одоровци:  Атанас Иванов, Георги Димитров, Двадесет и Трети Септемвр, Иван Вазов, Кънчо Маринов, Христо Ботев
На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Смирненски, Общ. Брусарци:  Александър Гаврилов, Александър Стамболийски, Асен Симов, Борис Рангелов, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Трайков, Градина, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малина, Малчика, Мургаш, Мусала, Нечинска, Пирин, Път III-112, Раковски, Рила, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Трифон Каймакански, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кюстендилеца, Чавдар, Янтра
Община Лом  
За периода 14-17.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Замфир:  Бенковски, Вела Пеева, Волга, Въча, Дунав, Замфир Хаджийски, Искър, Камчия, Ком, Левски, Оборище, Прага, Христо Ботев, Христо Смирненски
За периода 13-16.11.2017 г. /08:00 - 16:16 ч./ -  Лом:  Асен Разцветников, Бено Първанов(Синчец-Мл.), Бойка Войвода, Бреза, Горанова Чешма, Гредовете, Детелина(Ален Мак), Димитър Ралчев(Черв.Знаме, Елин Пелин, Иван Петков(Т.Никодимов), Йолова Чешма, Калинка, Митко Александров, Младеново/Пейо Яворов, Петър Попнинов, Сергей Румянцев, Славянска(Г.Димитров), Софийска, Страхил Войвода, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Христо Ясенов, Шиновец, Ясен
За периода 13-19.11.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./ -  Лом:  Веслец(Братя Ибренови), Пирот, Стадиона, Стара Планина, Тимок, Тунджа
За периода 13-19.11.2017 г. /08:30 - 17:00 ч./ -  Лом:  Алеко Константинов, Бахчите, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Дунавска(Д Благоев), Дядо Цеко Войвода, Искър, Искър, Камчия, Ломски Казарми, Люляк(Петър Калчев), Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Огоста, Пелистър, Пелистър, Пирот, Пирот, Призрен(Неофит Ломски), Стара Планина, Тимок, Тимок, Тунджа, Тунджа, Тунджа, Цар Петър(М.Стефанов), Цибрица, Шести Септември, Янтра
На 15.11.2017 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Лом:  Пристанищна(Лом.Комуна), Христо Ботев
На 15.11.2017 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Лом:  Бенковски, Кавала, Ломски Казарми, Любен Каравелов, Пристанищна(Лом.Комуна), Раковска, Христо Ботев
Община Монтана  
На 13.11.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 09:50 - 11:55 ч.; 11:55 - 12:00 ч./ -  Видлица:  Извън Регулация
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 18.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Крапчене:  Александър Стамболийски, Веслец, Вит, Георги Сава Раковски, Главна(Георги Димитров), Клокотница(В.Пеева), Лозарска(И.Дамянов), Любен Каравелов, Петко Димитров Петков, Петко Рачев Славейков, Пъстрина, Райко Даскалов, Три Уши, Христо Ботев, Цар Калоян(Д.Благоев), Цар Симеон(Д.Тодоров)
На 13.11.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 11:55 - 12:00 ч./ -  Гаврил Геново:  Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 13.11.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 11:55 - 12:00 ч./ -  Георги Дамяново:  XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Помеждинска Бара, Местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 13.11.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 11:55 - 12:00 ч./ -  Главановци, Общ. Георги Дамяново:  Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх
На 13.11.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 11:55 - 12:00 ч./ -  Говежда:  Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 13.11.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 11:55 - 12:00 ч./ -  Дива Слатина:  Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 13.11.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 11:55 - 12:00 ч./ -  Дълги Дел:  Втора, Девета, Десета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 13.11.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 11:55 - 12:00 ч./ -  Еловица, Общ. Георги Дамяново:  Втора, Девета, Десета, Извън Регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта
На 13.11.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 11:55 - 12:00 ч./ -  Копиловци, Общ. Георги Дамяново:  7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка
На 13.11.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 11:55 - 12:00 ч./ -  Меляне:  Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, Местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 13.11.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 11:55 - 12:00 ч./ -  Помеждин:  500.110, Іv-148 кв.9, ІІі, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста
На 13.11.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 11:55 - 12:00 ч./ -  Равна, Общ. Чипровци:  Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта
На 13.11.2017 г. /09:50 - 11:55 ч./ -  Гаврил Геново:  Извън Регулацията
На 13.11.2017 г. /09:50 - 11:55 ч./ -  Георги Дамяново:  Извън Регулацията
На 15.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана:  Младост, Свети Патриарх Евтимий(П.
 
 
ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  
Община Априлци  
На 16.11.2017 г. /11:00 - 11:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:  52218.172.54, Аврам Драганов/Ново Село/, Ангелина Попска/Ново Село/, Априлско Въстание/Ново Село/, Балкан/Видима/, Барата/Видима/, Барахарска/Зла Река/, Безименна/Острец/, Бор/Видима/, Ботев Връх/Видима/, Бъзов Дял/Видима/, Васил Левски/Ново Село/, Велчевска/Зла Река/, Велчо Ночев/Зла Река/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Воденичарска/Зла Река/, Възрожденска/Ново Село/, Вълко Йонков/Ново Село/, Габровница/Видима/, Георги Бенковски/Зла Река/, Градина/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново Село/, Девети Май/Ново Село/, Драгню Стойчев/Ново Село/, Дружба/Ново Село/, Дуневска/Видима/, Еделвайс/Ново Село/, Здраве/Ново Село/, Здравец/Видима/, Зеленика/Ново Село/, Зла Река/Зла Река/, Злиевска/Зла Река/, Зора/Зла Река/, Иван Марангозов/Ново Село/, Иглика/Зла Река/, Изгрев/Ново Село/, Индустриална, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Касалийска/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Кв Зла Река Местност Стоилите, кв.Видима, кв.Зла Река, кв.Ново Село, кв.Острец, Ковашка/Острец/, Кокиче/Видима/, Колю Ковача/Ново Село/, Креманлива/Зла Река/, Курорт/Видима/, Лале/Ново Село/, Липакът/Зла Река/, Лъгът/Зла Река/, М. Пандуци кв. Видима, М. Симеонов Азмак, Мазалат/Острец/, Мала Река/Зла Река/, Малина/Ново Село/, Марагидик/Острец/, Марин Сяров/Зла Река/, Маринска/Видима/, Матевска/Видима/, Махала Гроба, Махала Маришница, Махала Паздери, Махала Пипери, Махала Свинова Поляна, Местн.Видима, Местн.Зла Река, Местн.Черни Връх, Минзухар/Видима/, Мичо Митков/Видима/, Младост/Видима/, МТП Мядна, Мядна/Острец/, Нанко Пачника/Зла Река/, Нарцис/Ново Село/, Ново Село/Ново Село/, Обиколна/Видима/, Орловска/Видима/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Павли Венков/Ново Село/, Пастуханска/Зла Река/, Пашовска/Ново Село/, Пейковци/Видима/, Преселци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Първомайска/Видима/, Радевска/Зла Река/, Радинска/Видима/, Роза/Зла Река/, Росица/Ново Село/, Русалийски Проход/Острец/, Салапийска/Зла Река/, Св.Св.Кирил и Методий/Зла Река/, Сенковчица/Острец/, Синчец/Видима/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Сребърна/Ново Село/, Стадиона/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Вълков/Ново Село/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стояна Драгановска/Ново Село/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Табашка/Ново Село/, Теменуга/Зла Река/, Тепавичарска/Зла Река/, Топола/Острец/, Туристическа/Видима/, Търговска/Ново Село/, Хелевска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Христо Ботев/Зла Река/, Цанко Дюстабанов/Острец/, Чайка/Ново Село/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/, Юмрукчал/Ново Село/;  Велчево, Общ. Априлци:  Алиевото, Васил Левски, Велчо Ночев, Местн.Бранево, Местн.Йорговци, Местн.Коевци, Местн.Мачковци, Тончо Стаевски, Тотка Съева, Христо Ботев;  Орешак, Общ. Троян:  Мах.Коевски Ливадки;  Скандалото:  Априлци, Главна, Еделвайс, За Моста, Махала Врабците, Махала Лъката, Местност Кованджиите, Местност Левището, Местност Чернево, Павловото, Старото Скандало; Троян, Общ. Троян:  Васил Левски
Община Ловеч  
На 16.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 09:10 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Гостиня:  Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Вазов, Иван Генов, Илия Симеонов, Кирил и Методий, Княз Борис 1, Любен Каравелов, Михо Нечев, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Яким Груев
За периода 13-16.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ловеч:  Граф Игнатиев, Търговска
На 13.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Дойренци:  Бачо Киро, Васил Данков, Гео Милев, Георги Бенковски, Доктор Г.М.Димитров, Оборище, Отец Паисий, Петър Стефанов, Поляната, Тодор Кирков, Тодор Киров, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 16.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 09:10 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Дойренци:  Гарова
На 16.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 09:10 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Йоглав:  Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Соргоня, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев
На 16.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 09:10 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Ловеч:  Местност Липака, Местност Синан Тепе
На 16.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 09:10 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Пресяка:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Възрожденска, Габрака, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Калето, Климент Охридски, Любен Каравелов, Местност Стравиц, Местност Ялията, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил и Методи, Стара Планина, Стефан Караджа, Съби Даскалов, Тодор Каблешков, Христо Смирненски
На 16.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 09:10 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Смочан:  Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Осъмска, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 16.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 09:10 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Умаревци:  Александър Македонски, Балатон, Балкан, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С.Раковски, Десислава, Драгоман, Дунав, Искра, Кокиче, Кракра, Липа, Люлин, Люляк, Местност Чоловски Баир, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Проф.Асен Златаров, Рила, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Черно Море, Чукалска, Шипка
На 17.11.2017 г. /08:30 - 14:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч:  Бул Мизия и Освобождение, Здравец, Освобождение
На 17.11.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Ловеч:  34-ти Пехотен Полк, Васил Левски, Гарата, Източна Индустриална Зона, Мадара, Местност Велур, Местност Липака, Местност Синан Тепе, Местност Стратеш, Осъмска, Сирко Станчев, Хан Кубрат
Община Луковит  
На 13.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 15.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 16.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 17.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Дерманци:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Вит, Георги Раковски, Гоце Делчев, Дърман, Любен Каравелов, Мизия, Оборище, Околовръстна, Петко Д.Петков, Подполковник Калитин, Райна Княгиня, Хан Аспарух, Яне Сандански
На 13.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 15.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 16.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 17.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 18.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Румянцево:  Златинска, Крайще, Маркони, Стара Планина, Страцин, Централна
На 13.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Торос:  Бузлуджа, Валето, Вишиндол, Дило Йотов, Кичера, Мелнична, Пейо К.Яворов, Стоян Георгиев, Цар Симеон
На 14.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 16.11.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дерманци:  079065, Атанасовото, Бяла Вур, Васил Левски, Вежен, Ивайло, Крайбрежна, Плиска, Преслав, Стадиона, Цар Калоян, Цар Симеон
На 14.11.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Луковит:  Възраждане
На 15.11.2017 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Луковит
Община Тетевен  
На 13.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Бабинци:  001104 С Екатте07884, Іv-52, Главна, Махала Арамлия, Махала Бадънското, Махала Близнаците, Махала Полъта, Махала Трескавец, Местност Чашката, Първа
На 13.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Тетевен:  002105 Екатте 07884, Бабинци
На 13.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Тетевен:  Александър Стамболийски, Димитър Благоев, Здравец, Илия Темелски, Тодор Михайлов, Тома Василев, Трескавец
На 13.11.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:  Георги Бенковски, Иглика, Кокиче, Краището, Павлов Дол, Павлова Полица, Пангарата, Просвета, Филип Тотьо, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 13.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Тетевен:  Емил Марков, Иван Вазов, Костина, Лальо Пеев, Марин Мръвков, Марин Урманов, Паца Нейкова, Пеновото, Романов Дол, Усин Керим, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 14.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Тетевен:  Махала Глотното, Махала Скрибътна, Местност Атанашкото, Местност Върбака, Местност Глотното, Местност Пейков Дол, Местност Преграда, Местност Присоето, Местност Просеченик, Преграда
На 14.11.2017 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:  Голямо Усое, Махала Криви Дол
На 14.11.2017 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:  Басарим, Георги Бенковски, Георги Иванов, Горуньово, Крайречна
На 15.11.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Глогово:  020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Иван Вазов, Къдрева, Люляк, Мах.Водна, Местн.Три Могили, Местност Мастяк, Местност Ратлака, Христо Ботев
На 16.11.2017 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Дивчовото:  Боровец, Георги Бенковски, Йото Генков, Капитан Никола Войновски, Местн.Боатин, Сава Младенов
На 16.11.2017 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Малка Желязна:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, Мах.Байовене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка
На 17.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Тетевен:  Люляк, Местност Пладнището, Пладнището
На 17.11.2017 г. /12:00 - 14:30 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:  Брязово, Георги Бенковски, Даковото
Община Троян  
На 13.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Бели Осъм:  Зеленика, Мах.Гунешка, Мах.Доновска, Мах.Калчевска, Мах.Катилска, Стоян Българенчето
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник:  Клиновци, Мах.Реката, УПИ I кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  34-ти Троянски Полк, Дрянска Чешма, Захарий Зограф, Панайот Волов, Симеон Велики, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 13.11.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Добродан:  Димитър Рупов, Иван Марковски, Кирил и Методий, Комсомолска, Марин Семерджиев, Минко Гадев, Мир, Пенко Маринов, Раковска, Стара Планина, Стефан Тонков, Стоян Семерджиев, Тинко Симов, Цанко Патарински, Цочо Пенков
На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Добродан:  Гара Добродан, Местн.Доброданското
На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Калейца:  Васил Ватев, Местност Калейшко Ханче
На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Васил Спасов, Разклон Калейца
На 14.11.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Васил Левски, Любен Каравелов, Охрид, Пенчо Х.Найденов, Тома Хитров, Христо Ботев
На 15.11.2017 г. /08:15 - 08:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 16.11.2017 г. /08:15 - 08:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  73198.144.25, 73198.158.104.1, 73198.158.124, Ген.Карцов, Изгрев, кв.Попишка, Лисичи Дупки, Лъгът, Мах.Малка Рибна, Нейчо Войвода, Поч.Дом Капина, Тиха, Христо Смирненски, Шести Септември
Община Угърчин  
На 14.11.2017 г. /11:00 - 13:30 ч./   На 17.11.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Кирчево:  Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Комитска, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, ХІІ кв.5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух
На 15.11.2017 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Лесидрен:  Васильовска, Енча, Кичера, Христо Ботев, Шумака
На 14.11.2017 г. /11:00 - 13:30 ч./   На 17.11.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Лесидрен:  Местност Берча
Община Ябланица  
На 13.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:  87017, Александър Стамболийски, Борьов Дол, Местност Братевец, Местност Девет Дола, Местност Ламбовци, Местност Шумака, Местност Шумнене, Пеловска Ливада, Ширевец
На 14.11.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Златна Панега:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Иванов, Извор Златна Панега, Кап.Петко Войвода, Никола Вапцаров, Опълченска, Път №103, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка
На 14.11.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:  Местност Голяма Гора, Местност Цоловци
На 14.11.2017 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Златна Панега:  Димчо Дебелянов, Златановци, Йордан Йовков, Любен Каравелов, Опълченска, Стара Планина, Шипка
На 14.11.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Батулци:  Гео Милев, Местност Сух Дол, Свети Кирил и Методи, Христо Ботев
На 15.11.2017 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Златна Панега:  Бачо Киро, Димитър Грънчаров, Местност Драганина Могила, Митко Палаузов, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Хан Аспарух
На 17.11.2017 г. /12:15 - 14:00 ч./ -  Градежница:  Вежен, Иван Вазов, Люляк, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цар Самуил
 
 
ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  
Община Бобов дол  
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коркина:  Коркина, Х-21, кв.2
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Шатрово:  067016, Vі-255, кв.27
На 14.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Горна Козница:  П-Л ХІV-234, кв.23
На 17.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Голема Фуча
Община Бобошево  
На 16.11.2017 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Бобошево:  14532.040.017, Ал.Константинов, Александър Стамболийски, Братя Д. и К. Миладинови, Георги С. Раковски, Герена, Детелина, Заводска, Иван Кепов, Изгрев, Местност Герена, Местност Секелица, Морава, Околище, Опълченска, Път 104, Свети Иван Рилски, Цар Борис
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Каменик
Община Дупница  
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тополница, Общ. Дупница:  Местност Дрено, Нупи-1609
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Дупница:  Академик Петър Динеков, Бузлуджа, Велико Търново, Генерал Владимир Вазов, Двадесет и Втори Март, Евтим Трайчев, Ропотамо, Средец, Чавдар Войвода
На 13.11.2017 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 14.11.2017 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 15.11.2017 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Дупница:  Кокиче, Латинка, Неофит Рилски, Одрин, Патриарх Евтимий, Плиска, Рилски Езера, Свобода, Христо Ботев, Цанко Церковски
На 15.11.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Яхиново:  87727.14.69, Ангел Кънчев, Васил Демиревски, Васил Левски, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Коста Петров, Любен Каравелов, Местност Полето, Стефан Караджа, УПИ - II кв. 39, Христо Ботев
На 15.11.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Дупница:  I, кв. 79, I, кв.79, Княз Борис I, Лоза, Пазарна, Свети Иван Рилски, УПИ I, кв. О.Т.2189-2190, УПИ I, кв.79, Хан Аспарух, Хан Крум, Черковна
На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Дяково:  УПИ I-138, кв. 10, УПИ ІІі-204, 205, 206, кв.20, УПИ Хіv
Община Кочериново  
На 15.11.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Бураново:  007004, 023014, 025033, Селището, ХIII-483, кв.50
На 15.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бураново:  267
Община Кюстендил  
На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Багренци:  Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим.Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище На С.Багренци и С.Граница, Иван Вазов, Извън Регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, Местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка; Берсин; Гирчевци:  Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев; Горна Гращица:  Александър Димитров, Антон Иванов, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, Местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин; Долна Гращица:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, Местност Дупките, Местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка; Долна Козница:  22112.500.2; Друмохар:  Мах.Брашненица; Жабокрът:  Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Калоян, Местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка; Катрище:  Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, Местност Валого, Местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия; Кюстендил:  Местност Николичевски Път; Лиляч:  Местност Войника; Невестино, Общ. Невестино:  VI-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, Махала Развигорска, Махала Разсолкова, Махала Синорска, Местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ Іх-61, 63, 70, кв.22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин; Нови Чифлик:  Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски; Плешивец:  Дванадесета; Таваличево:  Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин; Търновлаг:  Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март; Четирци:  М.Топилата, Махала Ямен;
На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 15.11.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 17.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Неделкова Гращица;
На 13.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил:  Александър Стамболийски, Антим I, Асен Суичмезов, Бабуна, Батак, Беласица, Бурин Дол, Васил Априлов, Велбъжд, Веслец, Виница, Вит, Генерал Заимов, Георги Друмохарски, Герена, Голак, Гороцветна, Граф Игнатиев, Гургулят, Елин Пелин, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Ильо Войвода, Йордан Митрев, Кадин Мост, Камчия, Константин Николов, Костадин Поппандов, Кукуш, Марин Дринов, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Местност Чифутски Дол, Морава, Овощарска, Опълченска, Парижка Комуна, Перущица, Пирин, Пиянец, Първи Май, Радецки, Радослав Нотев, Самуил, Седемнадесети Януари, Софроний, Стара Планина, Струма, Трифон Стефанов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хижата, Хисарлъка, Цар Борис 1-ви, Цар Освободител, Юстиниян, Яне Сандански
На 13.11.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил:  Константин Николов, Овощарска, Цар Освободител
На 14.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Богослов:  037149, Махала Топилата
На 14.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Кюстендил:  Абоба, Местност Планина Осогово, Местност Хисарлъка
На 14.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 17.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Цървена Ябълка:  Таскова Плевня
На 14.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.11.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 10:30 ч./   На 17.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Търсино
На 14.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 17.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Ветрен, Общ. Невестино:  Мах.Агушка, Мах.Дамянска, Мах.Капралска, Мах.Ковачевска, Мах.Новаковска, Мах.Ризовци, Мах.Смиленска; Илия; Ново Село, Общ. Кюстендил:  Махала Двете Реки; Раково, Общ. Невестино:  Махала Бурнаавска, Махала Зидинци, Махала Ковачка, Махала Озранци, Махала Рахталинска, Махала Реката, Махала Решанска, Махала Чеканец; Савойски:  Махала Бреза, Махала Пелтечка; Сажденик:  Махала Златанска;
На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Богослов:  037149
На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:  Абоба, Местност Планина Осогово
На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч./ -  Слокощица:  Махала Рошковци
На 14.11.2017 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 17.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Богослов:  037149, Махала Топилата, Местност Саманли Баир
На 14.11.2017 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 17.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:  Абоба, Белият Камък, Местност Планина Осогово, Местност Ръжеве, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка
На 14.11.2017 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 17.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Слокощица:  247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, Махала Диновска, Махала Маркова, Махала Рошковци, Местност Галеница, Местност Змиярника, Местност Саманли Баир, Местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка
На 15.11.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 17.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Ваксево:  Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бантовска, Махала Бела Вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гърличка, Махала Гъскарска, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Заячка, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Михтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала Падинарска, Махала Парлапанска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Русулска, Махала Сапунджийска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколовска, Махала Соколчева, Махала Средна Махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Тасковска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Цанкина, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин; Длъхчево-Сабляр:  Мах.Милчовска, Местност Орехчето; Друмохар:  Мах.Ангеловци, Мах.Джоганска, Мах.Табачка, Мах.Таушанска, Местност Сврътките;
 Еремия:  Махала Брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала Рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска; Згурово; Илия:  Мах.Груйовска, Мах.Делийска, Мах.Карадачка, Мах.Кацарска, Мах.Левковци, Мах.Миленска, Мах.Мишовска, Мах.Ралинска, Мах.Рекалийска, Мах.Тузлучка, Мах.Чукарска; Кадровица:  Мах.Постолска, Мах.Станкова; Пелатиково:  Мах.Брусарска, Мах.Бумбарска, Мах.Горовска, Мах.Дръчките, Мах.Карпуска, Мах.Кацарска, Мах.Леската, Мах.Лодарска, Мах.Манчовска, Мах.Орешарска, Мах.Очипалска, Мах.Попанска, Мах.Раковска, Мах.Селишка, Мах.Суровичка, Мах.Сърнатичка, Мах.Траянци, Мах.Тръстеник, Мах.Харизанска, Мах.Чифлико, Мах.Шеовци, Мах.Шишовска, Мах.Шопска, Мах.Янкуловци; Рашка Гращица:  Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев; Смоличано:  Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска, Махала Миринска, Махала Райков Рид, Махала Реката, Махала Св.Ана, Махала Сделище, Махала Хаджийска, Махала Чифлико, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юговци;
 Страдалово:  Мах.Борачичка, Мах.Геберо, Мах.Дъбовска, Мах.Заячка, Мах.Иванковци, Мах.Кьосевци, Мах.Лингурска, Мах.Логодашка, Мах.Нечемска, Мах.Орничарска, Мах.Пешовска, Мах.Реката, Мах.Рудишка, Мах.Рудище, Мах.Стамболийска, Мах.Шаинска, Мах.Ширилийска, Мах.Шияне, Мах.Шиячка; Тишаново:  Мах.Божковци, Мах.Воденица, Мах.Гълъбовска, Мах.Ивановска, Мах.Качанска, Мах.Колевска, Мах.Митковска, Мах.Найденци, Мах.Новковска, Мах.Реката, Мах.Тутковска, Мах.Хайдушка, Мах.Цървилото, Мах.Янчовска;
 Църварица:  Мах.Гракалска, Мах.Карадачка, Мах.Копривен, Мах.Реката, Мах.Укалска
На 15.11.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Берсин:  Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън Регулация, Козлодуй, Комунизъм, Махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар
На 15.11.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Лелинци:  Васил Левски, Махала Горна
На 15.11.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Граница:  Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, Местност Манастира, Местност Ридо, Местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев; Кюстендил:  Белият Камък, Дупнишко Шосе, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител; Пиперков Чифлик:  Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, Махала Дядо Манова, Махала Суха Река, Местност Друмарката, Местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин; Слокощица:  Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, Махала Селото, Местност Змиярника, Местност Кръста, Местност Мичевица, Местност Ридо, Местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски;
На 15.11.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Ваксево:  Махала Баздарска, Махала Гюрова, Махала Дърманска, Махала Камберска, Махала Ковачка, Махала Лазарска, Махала Михтарска, Махала Мулова, Махала Петачка, Махала Семенска, Махала Станковска, Махала Шаренкова
На 16.11.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил:  Асен Златаров, Атанас Достин, Бивш Стопански Двор, Брест, Иван Пашалийски, Индустриална, Липа, Люляк, Местност Ямборано, Младост, Овощарска, Преслав, Роза, Хризантема; Полска Скакавица:  Махала Бойчовци, Махала Терзийска; Раждавица:  Азна, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Аспарух Плачков, Бенковски, Валентина Терешкова, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Граф Игнатиев, Димитър Каляшки, Димитър Полянов, Железничар, Йорданка Николова, Л.Димитрова, Ленин, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Партизанска, Рила, Садни Дол, Славянска, Созопол, Станке Димитров, Столетов, Стоян Лудев, Струга, Струма, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Черешарска, Шипка, Юрий Гагарин; Скриняно:  Георги С. Раковски, Георги Трайков, Местност Чуката, П.Волов, Пролет, Пролетарска, Стопански Двор, Стоян Лудев; Стенско:  240 кв.13, Извън Регулацията, Стенско;  Шипочано; Шишковци:  Александър Стамболийски, Андон и Стойна Виачеви, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Димитров Майстора, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Емил Шекерджийски, Зоя Космодемянская, Иван Вазов, Лилия Карастоянова, Лоза, Любен Кацаров, Местност Ридо, Местност Стадиона, Митко Палаузов, Млада Гвардия, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пеньо Пенев, Раковски, Роза Димитрова, Станке Димитров, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Лудев, Струма, УПИ XIV - 464 кв.14, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чучура, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански
На 17.11.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./ -  Берсин:  Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън Регулация, Козлодуй, Комунизъм, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар
Община Рила  
На 14.11.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Рила:  Васил Демиревски, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Първи Май, Света Петка, Свети Георги, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Асен и Петър, Цар Калоян, Цар Симеон
 
 
ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  
Община Банско  
На 14.11.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Банско:  Братя Велеганови, Захари Стоянов, Княз Борис I, Местност Грамадето, Местност Гуровица, Мозговица, Найден Геров, Солун, Хан Тервел, Цар Иван Асен II, Царица Йоанна
На 14.11.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Добринище:  Адам Трънка, Иван Козарев, Местност Гоце Делчев, Местност Лаговете, Неуточнен Адрес, Тодор Каблешков, Хан Аспарух
На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кремен, Общ. Банско
Община Благоевград  
На 13.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бело Поле, Общ. Благоевград:  Ванчо Богданов, Васил Левски, Имот 04279.818.47, УПИ III-63, кв.5
На 13.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград:  Асен Итов, Асен Йотов, Егея, Липа, Околчица, Предел, Търново
На 15.11.2017 г. /08:45 - 10:15 ч./ -  Благоевград:  Гладно Бърдо
На 13.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Церово, Общ. Благоевград:  Надежда, УПИ Іv-110, кв.15
Община Гоце Делчев  
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово:  Александър Стамболийски, Асен Джикаров, Вела Пеева, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Кавала, Ленища, М. Ленища, Неврокоп, Отец Паисий, Площада, Победа, Свилен Русев, Свобода, Славянка, Славянска, Тодор Паница, Чавдар Войвода, Юрий Гагарин
На 16.11.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Ален Мак, Байкал, Гоце Делчев, Дунав, Здравец, Михаил Даев, Никола Вапцаров, Панаирски Ливади-Продължение, Пейо К.Яворов, Търговска, Юрий Гагарин
На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:  Братя Миладинови, Гоце Делчев, Гранична, Неофит Бозвели, Христо Матов, Цар Калоян
На 16.11.2017 г. /10:30 - 12:00 ч./   На 17.11.2017 г. /10:30 - 12:00 ч./ -  Мусомища:  Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Антон Попов, Баба Тонка, Батуми, Бяло Море, Владимир Поптомов, Георги Папалезов, Гоце Делчев, Д-Р.Петър Берон, Детелина, Димитър Талев, Дунав, Ивайло, Иван Козарев, Кулата, Места, Неуточнен Адрес, Пейо К. Яворов, Пирин, Стопански Двор, Струга, Топлика, УПИ І-68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин
На 16.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./   На 17.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Мусомища:  Анещи Узунов, Гоце Делчев, Лозята, Марица, Острец, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Рила, Сан Стефано, Струга, Хан Аспарух, Цар Симеон, Шипка
Община Кресна  
На 17.11.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Кресна:  Александър Македонски, Вихрен, Влахински Езера, Еделвайс, Здравец, Крива Ливада, Отец Паисий, Перун, Пирински Бор, Разколска, Синаница, Солунска, Стоян Войвода, Тодорин Връх, Яне Сандански
На 17.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кресна:  Македония
На 17.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Ощава:  Германци
Община Петрич  
На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Баскалци
На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 12:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Беласица:  Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Дермено, Динк Махле, До МТП Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, Местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, Стълб От Вмрнн На ТП Беласица - 3, Стълб При Обекта, УПИ-1, кв.27, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яне Сандански
На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Вишлене
На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Габрене:  Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, Местност Марена, Местност Буко, Местност Златарево, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, С. Габрене, Общ. Петрич, ПИ 000486, М.Осено, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, УПИ 4 Кв 32, УПИ ХII-19, кв.5
На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Гега:  Боровичко, Боровичкото
На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 12:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Генерал Тодоров
На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Долене
На 13.11.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Долна Крушица:  Каръчкото
На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Долна Крушица:  Каръчкото, Местност Златарево, Местност Лъката
На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Долна Крушица
Долна Рибница; Драгуш; Дреновица; Зойчене; Камена:  Динко; Кладенци, Общ. Петрич;  Ключ:  Ал.Стамболийски, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген.Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, Извън Регулацията, Ил.Макариоплски, Илинден, Квартал 50, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, Местност Джаловец, Местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море
На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 12:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:  Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Владимир Заимов, Възраждане, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Местност Бахчите, Местост Марковица, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Одрин, Октомври, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Подгорие, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Борис 1-ви, Цар Самуил, Чавдарка
На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Кукурахцево
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кърналово:  Ванюша Валчук, Вит, Г.Димитров, Георги Урумов, Ленин, Местност Горни Бари, Септемврийска, Стопански Двор, Съблекалня На Стадион, С. Кърналово, Общ. Петрич, Хан Аспарух, Черноризец Храбър
На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кърналово:  Вит, Витоша, Г.Димитров, Извън Регулацията, Местност Бельовица, Местност Джуново, Местност Юрето, Одрин, Петко Р.Славейков, Станке Лисичков, Стара Планина, Хилендар, Цар Калоян, Чекръко, Шипка, Юрето
На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Мендово:  Слопотец
На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, Беласица, Бистрица, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Кукуш, Любен Каравелов, Маркова Скала, Места, Местност Айран Бунар, Местност Бухото, Местност Бяла Черква, Местност Джевезлъка, Местност Зиче, Местност Златарево, Местност Иваник, Местност Иваник Каринска Чешм, Местност Иловица, Местност Конгоро, Местност Ляшница, Местност Омондрос, Местност Пильови Орехи, Местност Тръстен, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска, Свети Георги, Хижа Беласица
На 13.11.2017 г. /12:30 - 13:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, Беласица, Бистрица, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Кукуш, Любен Каравелов, Маркова Скала, Места, Местност Айран Бунар, Местност Бухото, Местност Бяла Черква, Местност Джевезлъка, Местност Зиче, Местност Златарево, Местност Иваник, Местност Иваник Каринска Чешм, Местност Иловица, Местност Конгоро, Местност Ляшница, Местност Пильови Орехи, Местност Тръстен, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска, Свети Георги, Хижа Беласица
На 13.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Любен Каравелов, Местност Айран Бунар, Местност Бухото, Местност Бяла Черква, Местност Джевезлъка, Местност Зиче, Местност Иваник, Местност Иваник Каринска Чешм, Местност Иловица, Местност Конгоро, Местност Ляшница, Местност Омондрос, Местност Пильови Орехи, Местност Тръстен, Свети Георги, Хижа Беласица
На 13.11.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Беласица, Бистрица, Княз Борис I, Кукуш, Маркова Скала, Места, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Брегалница, Даме Груев, Ел-Тепе, Ел-Тепе, Здравец, Здравец, Изгрев, Калина, Калина, Кестен, Кестен, Кочо Мавродиев, Кочо Мавродиев, Осогово, Отец Паисий, Пирин, Полковник Дрангов, Просвета, Тетово, Явор, Явор
На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Капитан Никола Парапанов, Местност Иловица
На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Княз Борис I
На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Местност Зиче, Местност Конгоро, Хижа Беласица
На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Право Бърдо
На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:  Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Златарево, Извън Регулацията, Македония, Маркови Кладенци, Местност Алачевото, Местност Орешката, Местност Стопански Двор, Местност Чалията, Младост, Москва, Огражден, Опълченска, Отец Паисий, Преслав, Рила, Русия, Хоризонт, Яне Сандански
На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 12:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:  Гоце Делчев, Местност Чалтията
На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Самуилово, Общ. Петрич:  Васил Левски, Самуилово, УПИ 1 кв. 31, УПИ Іv-57, кв.18
На 13.11.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Самуилово, Общ. Петрич
На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Скрът:  9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Бруч, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Лозен, Младост, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил, Червена Звезда
На 13.11.2017 г. /12:30 - 13:00 ч./ -  Скрът:  9-ти Септември, Антон Попов, Беласица, Георги Димитров, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Първи Май, Свобода, Скрът, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил
На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Струмешница:  Струмешница; Чурилово; Чуричени:  000248, Местност Куково
На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Яворница:  Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, Извън Регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, Местност Прогон, Местност Самълък, Местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 13.11.2017 г. /12:30 - 13:00 ч./ -  Яворница:  Адалберт Антонов, Васил Левски, Извън Регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Освобождение, Осогово, Победа, Христо Ботев
На 13.11.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Яворница:  Победа
Община Разлог  
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Разлог:  Вихрен, Занаятчийска, Изток, Искър, Марица, Неуточнен Адрес, Нов Път, Св.Св.Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Явор
На 14.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Разлог:  Промишлена Зона УПИ ІІ, кв.72, ПИ 61813.750.7, 8, 9
На 15.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 11:15 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 11:00 ч.; 11:00 - 11:15 ч.; 11:00 - 11:15 ч./ -  Горно Краище
На 15.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:15 ч.; 11:00 - 11:15 ч./ -  Белица, Общ. Белица:  Владимир Поптомов, Двадесет и Трета, Девета, Извън Регулация, Местност Андрианов Чарк, Неуточнен Адрес, р-н Стопански Двор;  Елешница, Общ. Разлог:  9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста;  Краище, Общ. Белица:  39270.25.208, І-500, кв.35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 15.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:15 ч./ -  Баня, Общ. Разлог:  Ангел Даракчиев, Деветнадесета, Извън Регулация С.Баня, Извън Регулацията
На 15.11.2017 г. /09:15 - 11:15 ч./ -  Баня, Общ. Разлог:  Ангел Даракчиев, Деветнадесета;  Белица, Общ. Белица:  Местност Андрианов Чарк;  Елешница, Общ. Разлог:  9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста;
На 15.11.2017 г. /09:15 - 11:15 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:15 ч./ -  Разлог:  Александър Стамболийски
На 15.11.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог:  9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста
Община Сандански  
На 13.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 14.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 15.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 16.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 17.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 18.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Склаве:  2 -97, кв.14, 7-Ми Конгрес, Асен Лагадинов, Веселин Бабалеев, Гоце Делчев, Илинден, Климент Охридски, Марица, Никола Лазаров, Партизанска, Пирин, Соколова Скала, Черно Море
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Джигурово:  10-79, УПИ VII-381
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Дамяница:  Антон Иванов, Атанас Попадийн, Беласица, Вихрен, Волга, Иван Козарев, Комсомолска, Местност Метлата, П К Яворов, Радецки, Черно Море, Яне Сандански
На 14.11.2017 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Виногради; Горна Сушица; Долени;  Златолист, Общ. Сандански;  Зорница, Общ. Сандански;  Кашина;  Кърланово:  Реката;  Ладарево:  Местност Църквата;  Ласкарево:  004056, Местност Свети Спас;  Лозеница:  Джигерица;  Любовище;  Любовка:  Краколеница;  Мелник:  ПИ 00052, Местност Реката;  Рожен:  Местност Равнако, По Плана На Срожен Общ.Сандански;  Сандански:  Роженски Манастир;  Склаве:  2 -97, кв.14, 7-Ми Конгрес, Асен Лагадинов, Бялата Пръст, Веселин Бабалеев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Илинден, Климент Охридски, Комсомолска, Лале, Марица, Местност Вангелов Андък, Местност Панаира, Местност Стопански Двор, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Лазаров, Отец Паисий, Партизанска, Пирин, Първи Май, Соколова Скала, Черно Море;  Спатово;  Сугарево;  Хотово:  Баня, Местност Света Петка, С. Хотово, Община Сандански;
На 14.11.2017 г. /11:00 - 14:15 ч./ -  Дамяница:  Местност Тухларна;
На 15.11.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Сандански:  Лозарска, Местност Нишан Таши, Нишан Таши, р-н Поленишки Път, Сандански Мискет;
На 15.11.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Струма:  Местност Полето, Песоците, Полето
На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сандански:  Асен Хадживасилев, Георги Казепов, Георги С Раковски, Даме Груев, Даскал Козарев, Захари Стоянов, Илинден, Никола Карев, Одрин, Свобода, Чудомир Кантарджиев
Община Сатовча  
На 14.11.2017 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Плетена:  М. Забърдо
На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Сатовча:  Ал.Стамболийски, Георги Шомов, Дружба, Иглика, Кирил и Методи, Людмила Живкова, Малчика, Тодор Шопов, Четирдесет и Седма, Шипка, Юри Гагарин
На 14.11.2017 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Сатовча:  Бистрица, Васил Даракчиев, Васил Левски, Девети Септември, Здравец, Петдесета, Свилен Русев, Стопански Двор, Тодор Шопов, Червеноармейска, Четирдесет и Девета
На 14.11.2017 г. /12:30 - 14:30 ч./ -  Сатовча:  Възход, Дунав, Иглика, Коца и Георги Сачеви, Пи-030054 М. Дренов Дол, Площада, Тодор Шопов, Юри Гагарин
Община Симитли  
На 13.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Крупник:  Влахина, Георги Димитров, Кресненско Въстание, Лев Писарев, Пайсий Хилендарски, Средорек
На 13.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Полена:  Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, Местност Мездрата-2, Чайка
На 15.11.2017 г. /08:15 - 10:15 ч./ -  Полето
На 13.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли:  Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Георги Попов, Гоце Делчев, Илинден, кв. 43, Петно № 4 По Плана На Симитли, Квартал 26а, Петно №3 По Плана На Гр. Симитли, Надежда, Ораново, Пазара, Първи Май, Рила, Симитли, Славей, Трети Март, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Шипка
На 13.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 14.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 15.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 16.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 17.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Симитли:  Васил Левски, Георги Димитров, Герена, Еделвайс, Зеленка, Кокиче, Малина, Местност Герено, Неуточнен Адрес, Първи Май, Симитли, Славянска, Струма, УПИIXXV-32, Христо Ботев, Христо Смирненски
Община Струмяни  
На 17.11.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Микрево:  Берово, Васил Левски, Десислава, Елисавета Багрияна, Иван Вазов, Криа Вриси, Неуточнен Адрес, Орфей, Пейо Яворов, Рождество Христово, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Хан Тервел, Цар Самуил, Чинара, Юрто
На 17.11.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Струмяни:  Неуточнен Адрес
 
 
ОБЛАСТ ВИДИН  
Община Белоградчик  
На 13.11.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Стакевци:  000502
На 14.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Граничак:  Девета, Десета, Махала Ангини, Махала Джокини, Махала Жикини, Махала Николини, Махала Първуловци, Махала Спасови, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста
На 14.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Дъбравка:  Двадесет и Пета, Двадесет и Четвърта, Девета, Деветнадесета, Десета, Осма, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета
На 14.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Салаш:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Махала Куцаровци, Махала Пешини, Махала Стране, Осма, Парцел №1, Пета, Петнадесета, ПИ 000343, ПИ №037091, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 17.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Стакевци:  000502, Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 17.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Белоградчик:  Втора, Георги С.Раковски, Здравец, Карловица, Княз Борис I, Съединение, Трета, Трети Март, Цоло Тодоров;
 Крачимир:  41 , кв.14, Втора, Немия, Пета, Първа, Седма;
 Праужда:  Втора, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;
 Пролазница:  Втора, Махала Среден Рът, Махала Чуката, Осма, Пета, Първа, Седма;
 Чифлик, Общ. Белоградчик:  XII-130, кв.3, Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извос, Местност Извос УПИ Vі-76 кв.17, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Тридесет и Първа, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, УПИ VIII-88 кв.10, УПИ-XV-150, ХIII-150 24, Шестнадесета
Община Видин  
На 13.11.2017 г. /08:30 - 08:45 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 14.11.2017 г. /08:30 - 08:45 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 15.11.2017 г. /08:30 - 08:45 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 16.11.2017 г. /08:30 - 08:45 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 17.11.2017 г. /08:30 - 08:45 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Видин:  Първа;  Въртоп:  Втора, Десета, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта;  Гайтанци:  213, Втора, Двадесет и Първа, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета;  Димово, Общ. Димово;  Ивановци, Общ. Видин:  Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Синаговци:  236 , кв.21, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвъра, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 001009 - Стоп.Двор, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Срацимир;  Срацимирово:  XI-82, кв.17, Втора, Девета, Десета, Жп Кантон Гара Срацимир 53, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 13.11.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 14.11.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 15.11.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Синаговци:  Първа
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кошава:  Двадесет и Втора, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тринадесета, Четвърта
На 14.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Видин;  Неговановци:  210061, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, УПИ 3 - 451 Кв 35, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 14.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Флорентин:  I-062032, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета
На 14.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Ясен, Общ. Ново Село:  008 До Плажната Ивица, IV - 171 кв.18, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 14.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Винарово, Общ. Ново Село:  156023, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
Община Димово  
На 13.11.2017 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  Арчар:  000021, 242 кв.29, Археологическа, Арчарица, Бабуя Имот 054008, Бдин, Бързарци, Бързица, Валентина Терешкова, Васил Левски, Вида, Вилна Зона Рациария, Вит, Витоша, Волга, Георги Бенковски, Добрич, Дузлука, Дунав, Дъб, Елада, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Крайбрежна, Марица, Осъм, Отец Паисий, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Разлог, Райна Княгиня, Рациария, Рациария Блок 8 кв.13 Парцел.5, Рибарска, Рила, Спортист, Тинтява, Тодор Каблешков, Търлите, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Шишман, Черковна;  Ботево, Общ. Видин:  VIII-74 . кв.8, В Сервитута На Дунавска Дига, Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста;  Владиченци:  Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта;  Държаница:  Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Извор, Общ. Димово:  Вельо Бурдашки, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шестнадесета;  Лагошевци:  028024, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Трета, Шестнадесета;  Мали Дреновец:  Втора, Пета, Първа, Трета;  Цар Симеоново:  Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;  Шипот:  Втора, Дванадесета, Девета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;
На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бела:  I кв.64, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гранитово, Общ. Белоградчик:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дълго Поле, Общ. Димово:  №I-164 кв.19, Осма, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Костичовци:  Васил Коларов, Георги Костадинов, Двете Партизанки, Живко Пуев, Илия Филипов, Кузман Георгиев, Никола Еленков, Партизани, Ремсисти, Ск Спартак, Сталинградска Битка, Стоян Георгиев, Христо Смирненски
На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Скомля:  Втора, Девета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста
Община Ново село  
На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Винарово, Общ. Ново Село:  156023, Втора, Втора, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Осемнадесета, Осма, Пета, Пета, Петнадесета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Тринадесета, Четвърта, Шестнадесета
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Винарово, Общ. Ново Село:  156023, Втора, Дванадесета, Пета, Първа, Седма, Тринадесета
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ново Село, Общ. Ново Село:  Александър Стамболийски, Архитект Илия Попов, Асен Златарев, Балкан, Възраждане, Демокрация, Захари Стоянов, Камчия, Кочо Честименски, Лермонтов, Ломоносов, Никола Петков, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Пирин, Пристанищна, Пушкин, Средец, Странджа, Фантастика, Хаджи Димитър, Христо Кабакчиев, Цар Борис I, Цар Калоян, Цар Симеон I, Чавдар, Шипка
На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ново Село, Общ. Ново Село:  Архитект Илия Попов, Велико Търново, Добруджа, Иван Вазов, Искър, Кирил и Методий, Люлин, Марица, Плиска, Преслав, Родопи, Сава Огнянов, Средна Гора, Стара Планина, Стражица, Тракия, Христо Ботев, Чавдар, Шипка, Янтра
 
ОБЛАСТ ВРАЦА  
Община Бяла Слатина  
На 14.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Алтимир:  Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Антим I-ви, Баба Тонка, Божур, Васил Левски, Велчо М. Хумарски, Веслец, Вит, Витоша, Вихрен, Водотечна, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Захариев, Димитър Матрозов, Драва, Дъб, Иван Горанчовски, Извор, Кирил и Методий, Ком, Лозенец, Мак, Марин Ганински, Местност Ибришима, Местност Изварковец, Местност Край Село, Местност Селска Мера, Милчо Стефанов, Минко Т. Драгиевски, Мусала, Околчица, Октомври, Октомврийска, Охрид, Паисий Хилендарски, Петко Г. Симеонковски, Петко Канчев, Петър Т. Нинов, ПИ 2 От Масив 96 Имот №096002, Рила, Русалка, Савчо Бренишки, Скът, Солун, Спортна, Стара Планина, Стоян Войвода, Странджа, Тинтява, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Симеон I-ви, Шипка
На 13.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 15.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бяла Слатина:  Арда, Бачо Киро, Искър, Марица, Места, Мизия, Никола Вапцаров, Николай Хрелков, Родопи, Тунджа, Цар Иван Шишман
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бяла Слатина:  Васил Левски
На 14.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Галиче:  1-ви Май, 23-ти Септември, 8-Ми Март, Арда, Батак, Беласица, Бузлуджа, Вардар, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Витиня, Витоша, Водотечна, Войвода, Върбица, Ген. Владимир Заимов, Ген. Леонов, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гълъбец, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Дунавец, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Железна, Загоре, Звезда, Здравец, Златица, Златна Панега, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извън Регулацията, Изгрев, Илинден, Кирил и Методий, Княз Дондуков, Козлодуй, Кокиче, Коста Златарев, Ленин, Митко Палаузов, Морава, Москва, Мургаш, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Оборище, Огоста, Освобождение, Павел Вежинов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Пирин, Победа, Радецки, Рила, Сергей Румянцев, Скът, Солунска, София, Странджа, Струма, Теменуга, Тодор Каблешков, Тракия, Трънска, Търговска, УПИ VІІі 818 кв.55, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чайка, Янко Забунов, Янко Сакъзов
На 14.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Търнава, Общ. Бяла Слатина:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аспарух Симеонов, Благою Коминкьовски, Боян Ташовски, Васил Левски, Вълка Ташовска, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Даскалов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Грезнишка, Димитър Благоев, Захари Стоянов, Иван Балев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Край Село, Кръст.Ал.Стамбол.И Ив.Вазов, Лазар Станев, Любен Каравелов, Марин Пеков, Местност Селска Мера, Местност Средорек, Местност Стублата, Местност Туланеца, Никола Кръстевски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Петър Тъмнишки, Победа, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Скът, Стадиона, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Янко Сакъзов
На 16.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 17.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бяла Слатина:  Арда, Арда, Бачо Киро, Бачо Киро, Искър, Искър, Марица, Марица, Места, Места, Мизия, Мизия, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Николай Хрелков, Николай Хрелков, Родопи, Родопи, Тунджа, Тунджа, Цар Иван Шишман, Цар Иван Шишман
Община Враца  
На 14.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Враца:  28-Ми Октомври, Авлига, Безименна, Вилна Зона Врачански Балкан, Илинден, Местност Рудник Плакалница
На 14.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Згориград
На 14.11.2017 г. /09:15 - 15:45 ч./   На 16.11.2017 г. /09:15 - 15:45 ч./ -  Враца:  Вилна Зона Врачански Балкан, Местност Рудник Плакалница
На 15.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Враца:  Алеко Константинов, Арда, Морава, Никола Войводов
На 15.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Враца:  Драгоман, Никола Занкин, Остри Връх, Река Лева, Христо Ботев
Община Козлодуй  
На 13.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 14.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 15.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Козлодуй:  Васил Априлов, Георги Бенковски, Ломска, Прилеп, Рангел Панталеев, Хан Омуртаг
Община Оряхово  
На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Оряхово:  Васил Левски 1
 
Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.







































ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Т. Дончева: Караянчева е партиен секретар, метачка на плювни, Цецка ще ни се види Айнщайн 2| 556 |18.11.2017 . Цветанов врачка: БСП никога няма да управляват 0| 560 |18.11.2017 . Джамбазки: БСП паднаха на дузпа, изиграха лъжливото овчарче 0| 675 |18.11.2017 . Тома Биков дежурен на тв екрана и в събота, каза кой купува гласове и е наркотрафикант 2| 895 |18.11.2017

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах