Реклама / Ads
0| 6312 |08.05.2012 НОВИНИ

Кампания "Ходещ автобус" стартира в София

.
Днес стартира инициативата “Ходещ автобус”, организирана по идея на учениците от 139-то ОУ “Захари Круша” в квартал “Лозенец” в столицата.
 

 

Учители и родители са решени да демонстрират алтернативни начини, за да се придвижват учениците до училище.

 

Според родители по този начин ще се провокират децата да проходят част от пътя от дома до училище и обратно. Много ученици се придвижват до училище с превозно средство (автобус, тролейбус, трамвай, кола), не се занимават с никакъв спорт и прекарват по-голяма част от времето си пред компютрите, алармират родители.  

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 8| 4143 |19.05.2025 Игра на нерви: Протестът в градския транспорт продължава, Терзиев и шофьрите не отстъпват . 4| 3189 |18.05.2025 Продължава протестът на наземния градски транспорт в София, метрото работи . 1| 3050 |14.05.2025 Каква изненада! София е най-опасният град за децата на пътя в Европа . 8| 4213 |13.05.2025 Васил Терзиев: Извинявам се, че се наложи да обявим 14 май за неучебен ден в последния момент

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads