1|
8348
|27.09.2015
НОВИНИ
Кандидатът на ГЕРБ за кмет на столичния район “Възраждане“ Савина Савова посети „ Ден на занаятите“ на Женския пазар

Кандидатът на ГЕРБ за кмет на район „Възраждане“ и кандидатите за общински съветници Николай Стойнев, Борислав Борисов и Албена Събева посетиха „Деня на занаятите“ на Женския пазар.
В „Деня на занаятите“ на Женския пазар, бяха представени съхранените български традиции и занаяти - грънчарство, плетива и изработване на накити, както и изпълненията на народна музика и песни, като част от програмата за превръщането на Женския пазар в място за търговия и социални и културни събития.
Женският пазар беше реконструиран и обновен в периода 2013 и 2014 г. като част от политиката на Столична община за създаване на модерни пазари и подпомагане на българските производители.
Факт е, и видимата промяна не само на Женския пазар, но и постепенното обновяване на фасадите на сградите, намиращи се на ул. „Стефан Стамболов“, част от които са паметници на културата.
Моля, подкрепете ни.






Реклама / Ads
КОМЕНТАРИ
Реклама / Ads