Реклама / Ads
4| 4822 |20.04.2017 НОВИНИ

Каракачанов: Ще настояваме за равнопоставеност с ГЕРБ

.
Днес започват разговорите за съставяне на коалиционно споразумение с ГЕРБ, като основното, за което ще настояваме, е равнопоставеност. Това заяви лидерът на ВМРО Красимир Каракачанов.
 

"Мисля, че още от днеска ще започнат разговорите за това коалиционно споразумение и аз го виждам като споразумение, в което е описан механизмът как ще функционира на политическо ниво една такава коалиция. Още от днеска ще започнем", заяви Каракачанов.

 

"Минахме един дълъг период, когато споменавахме темата национални интереси, бяхме обвинявани в какво ли не. Сега всички говорят за интересите на нацията, на държавата. За това, че трябва да има един суверенитет във вземане на решенията на българските институции, че не трябва да се допуска намеса във вътрешните работи на България", допълни лидерът на ВМРО.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 24| 5099 |24.01.2021 Каракачанов: Скопие да не лежи на кълката, че Байдън ще ни натисне . 3| 4373 |02.05.2017 Каракачанов: Нямаме спорни имена сред министрите . 5| 4900 |19.04.2017 Каракачанов: Това, че ще ставам министър е слух . 2| 4824 |02.12.2016 Каракачанов: Шансът за правителство е нулев

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads