Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
22| 6838 | НОВИНИ

Л. Корнезов: Сърцето ми се къса

Любен Корнезов
Любен Корнезов
Сърцето ми се късаше, когато късаха и поругаваха конституцията. Не съм сигурен, че хората знаеха какво искат и какво правя.
 

Това, каза по БТВ професор Любен Корнезов, един от най-дългогодишните народни представители, който обаче повече няма да е депутат.
 

Много неща сме мислили, когато изработвахме новата конституция; тогава много мислехме за разпределението на властите, но после властите се обградиха като Китайска стена и вместо да работят те воюват, каза той.

Това, което се случва не ми харесва. Хората се разбягаха, децата ни са навън; трябва работа. Може да не взимаш много пари, но поне ще имаш пари за хляб, след това ще има и за образование и за здравеопазване, доколкото може. Най-важното, което трябва да се направи сега, е да има стимулиране на икономиката, за да има работни места, препоръча още Корнезов. 

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Борисов: Като чуя „Цанков камък” и ме заболява сърцето 60| 6173 | Борисов: Като чуя „Цанков камък” и ме заболява сърцето По случай деня на сърцето, прегледайте го безплатно 0| 5874 | По случай деня на сърцето, прегледайте го безплатно Л. Корнезов: Българският "изик" трябва да се брани както границите ни 19| 7747 | Л. Корнезов: Българският "изик" трябва да се брани както границите ни Борисов: Като гледам Кюстендил, ми се свива сърцето 136| 6920 | Борисов: Като гледам Кюстендил, ми се свива сърцето

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads