Реклама / Ads
4| 5066 |29.11.2009 НОВИНИ

М. Кунева доволна от Европейската комисия

.
Меглена Кунева Източник: Вяра Йовева
Разпределението на новата Европейска комисия е много добро - това каза пред Агенция "Фокус" Меглена Кунева, досегашният еврокомисар за защита на потребителите, на въпрос за коментар на ресора, който получи България.
 

"Привилегия и право на номинирания е да коментира портфолиото си. А аз пожелавам успех, както вече го направих и при определянето на госпожа Желева от правителството. Но бих искала като цяло да кажа, че разпределението на цялата комисия е много добро" - каза тя.

Появиха се нови интересни ресори ориентирани към бъдещето като граждански права, климатични промени и дигитална икономика. Впечатли ме, че президентът Барозу определи „Земеделие” за съседката ни Румъния, една нова страна, както и досегашния словашкия комисар, който стана вицепрезидент, каза още Кунева.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 279 |14.12.2025 „Това е обявяване на война“: Орбан остро за конфискацията на руски активи . 1| 507 |14.12.2025 Учени са открили скали, които действат като естествени електроцентрали . 0| 456 |14.12.2025 Имотите у нас са поскъпнали с 25% . 0| 892 |14.12.2025 Престъпници използваха Бачковския манастир в схема с фалшиви терапии

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads