Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
3| 4814 | НОВИНИ

Министър Богданов: Държавата е мобилизирала всички ресурси, институциите работят в синхрон

Министър Богданов: Държавата е мобилизирала всички ресурси, институциите работят в синхрон
Източник: личен архив
Съболезнования към семействата на загиналите в природно бедствие по морето. Държавата е мобилизирала всички необходими ресурси, всички институции работят в синхрон.
 

Говорим за природно бедствие и за ситуация, в която не трябва да търсим веднага някой виновен. Това заяви пред БТВ министърът на икономиката и индустрията Богдан Богданов .

 

Ще бъде отпусната допълнителна финансова помощ за пострадалите, допълни той. 

ДКК са имали година да решат проблемите са, не са ги решили. Не съм настоявал за кадри пред ръководство, което е щяло да бъде сменено, каза министър Богданов по повод напрежението в ДКК. 

 

Държавата трябва да има контрол над Пловдивския панаир - това е вратата към българската индустрия, втората тема е бъдещето на Панаира. Независимо от собствеността Панаира трябва да се развива, категоричен бе министърът, който днес ще представи визията за развитието на Международен панаир Пловдив пред Общинския съвет в града. 

 

Според него Панаира трябва да се отвори за международния пазар.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Кметът на Царево: Без помощ от държавата няма как да се възстановим 6| 4616 | Кметът на Царево: Без помощ от държавата няма как да се възстановим Министърът на околната среда и водите: Можем да очакваме по-сериозни и по-чести валежи 3| 5485 | Министърът на околната среда и водите: Можем да очакваме по-сериозни и по-чести валежи Учители пишели оценки на починало момиче в Пловдив, министър Цоков разпореди цялостна проверка 2| 4708 | Учители пишели оценки на починало момиче в Пловдив, министър Цоков разпореди цялостна проверка Петър Ганев: Държавата може да определя МРЗ, въпросът е има ли кой да я изплати 7| 4259 | Петър Ганев: Държавата може да определя МРЗ, въпросът е има ли кой да я изплати

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads