4| 7409 |06.09.2013 НОВИНИ

Нашите в Италия на сръбския принцип: "Играли сме добро, али сме немали шанса"

.
Не само не заслужавахме да загубим, но заслужавахме да спечелим, каза селекционерът на националите ни Любо Пенев, който благодари на своите момчета.

Отборът на Италия победи като домакин България с 1:0 след двете полувремена от световна футболна квалификация в група „B” на Зона „Европа” на квалификациите за Световното първенство в Бразилия през 2014 година.

Алберто Джилардино вкара в 38-ата минута за Италия, като се възползва от грешка на Иван Иванов в защитата на България.

Нашите доминираха през второто полувреме, но не успяха да отбележат, въпреки многото положения и инфарктни ситуации. 5 бяха възможните положения, но българските футболисти нямаха късмета да отбележат изравнителен гол.

Публиката подкрепяше българския отбор с възгласи "Българи - юнаци", а футболистите ни изразиха искрено съжаление, че не реализираха положение.